Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o NATO może się samo rozbroić…
  ? o Wolne tematy (58 – …
  Yagiel o Wolne tematy (58 – …
  Bezpartyjna o Co nam zrobili ruskie
  Głos Prawdy o Co nam zrobili ruskie
  Anzelm o NATO może się samo rozbroić…
  plausi o Położyć kres patologii
  Anzel o Położyć kres patologii
  Anzelm o Położyć kres patologii
  bardzo o Wolne tematy (58 – …
  Emilian58 o Schiller na liście Ukraiń…
  prostopopolsku o Żydowska kloaka przetacza się…
  bryś o Co nam zrobili ruskie
  Us o Wolne tematy (58 – …
  revers o Wolne tematy (58 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Alfie Evans ofiarą satanistów z ONZ

Posted by Marucha w dniu 2018-04-29 (Niedziela)

Każdy normalny człowiek (niezależnie od religijnego światopoglądu) jest wstrząśnięty tym, co spotkało brytyjskiego chłopca Alfiego R.I.P. i jego najbliższych. Przerażająca prawda jest taka, że Alfie to nie pierwsza (i nie ostatnia!) ofiara systemu, który nam wszystkim – także Polsce – podstępem narzucono za przyzwoleniem kolejnych rządów (sic!).

Nie, nie przewidzieliście się! Ten system – w którym zgodnie z „prawem” dobija się niewinnego, tylko dlatego, że nie jest w pełni zdrowy – dotyka nas wszystkich. Chodzi o Agendę na rzecz Zrównoważonego Rozwoju 2030 zawierającą Cele Zrównoważonego Rozwoju, która została przyjęta przez wszystkie 193 państwa członkowskie ONZ Rezolucją Zgromadzenia Ogólnego 25 września 2015 roku w Nowym Jorku.

Cele Zrównoważonego Rozwoju zawierają 17 punktów, a każde państwo członkowskie musi je u siebie bezwzględnie wdrożyć do 2030 roku. Alfie jest ofiarą punktu nr 3., który głosi: „Zapewnienie wszystkim ludziom w każdym wieku zdrowego życia oraz promowanie dobrobytu”.

Reasumując: W tym świecie, który narzucili nam sataniści z ONZ trzeba eliminować ludzi, którzy nie mają idealnego zdrowia.

Niech Alfie czuwa nad nami z Nieba, a jego męczeńska śmierć wyprowadzi dobro i otworzy ludziom oczy…

Agnieszka Piwar,  www.agnieszkapiwar.blogspot.com
http://prawica.net

Komentarzy 17 do “Alfie Evans ofiarą satanistów z ONZ”

 1. Re: Artykul…

  Bardzo polecam wypowiedz glownego odtworcy Jezusa Chrystusa w filmie „Pasja”…

  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 2. KOJAK said

  OFIARA SATANISTOW ? NALEZY SIE BARDZIEJ ZASTANOWIC A NIE STRZELAC Z ARMATY PANU BOGU W OKNO ! A MOZE OFIARA UFO ? A MOZE JAKIES TAJNE DEMONY ?

 3. Moher49 said

  @1, czytałem, jestem pod wrażeniem.
  @2, świat jest już opętany, w łapach belzebuba. Mel Gipson mówi, że w Hollywood żrą mięso z małych dzieci. Wielka Brytania, Ameryka i Europa Zachodnia będzie zatopiona. Kara Boża wisi.

 4. maniek said

  @2…jakiemu bogu?..

  …tam Kosciół Twoj – skąd boskie płynie Ci natchnienie

  NIE TAM – gdzie krzyz widzisz – belki i kamienie…

 5. Kajtek said

  Pan Hitler mordował upośledzonych – był zły.
  Angole mordują upośledzone dzieci – są dobrzy.

 6. Dictum said

  ad. 2.
  Nie tajne demony, a demony oczywiste, pod wpływem których jest coraz więcej zwyrodniałych etycznie rządzących.

 7. cg said

 8. zorro said

  Proszę się nie obrazić, ale w tym systemie ma to sens. Niestety to co bylo do tej pory niewidoczne, teraz wychodzi na wierzch i zaczynac sie beda protesty i masowe bunty.

  5 – sam Hitler.. Dla mnie, nie Pan.. 2 – Hitler był ich zołnierzem, a nie żadnym ideologicznym przywodcom.

  Swoją drogą niepełnosprawni na rozne sposoby beda rodzic się co raz czesciej, a wiec bedzie to czeste zjawisko w dodatku jaki zysk!

 9. hucpa said

  ad5 kajtek, to hasbara propaguje, zamiast powtarzać głupoty, lepiej dostać szczękościsku i się dokształcić, poza żydowską proza i poezja.

  ad8 zorro jesteś żydofilem ? Hitlera jak Jezusa nienawidzą jak szaleni, jak myśli głowacki, dlaczego ?

 10. Gandhi Speaks on Jews And Hitler said

  Guru powiada,.

 11. maniek said

  Jerzy Zięba na żywo 28.04.2018 – Alfie Evans a sprawa polska …Alfi zaczoł chorowac po podaniu szczepionki…

 12. Mańka said

  Pielęgniarka dała Alfiemu 4 leki. Po 30 minutach nasycenie tlenem spadło z 98 do 15 i chłopiec zmarł – pisze Benedetta Frigerio

  Dziennikarka Benedetta Frigerio z redakcji lanuovabq.it dotarła do ostatnich godzin życia niespełna dwuletniego Alfiego Evansa. Dziennikarka opisuje cały okres pobytu chłopca w szpitalu. Ostatnie godziny życia chłopca i zdarzenia z nimi związane przykuwają największą uwagę.

  Przebywający od połowy grudnia 2016 r. W brytyjskim szpitalu Alder Hey Alfie Evans decyzją sądu został odłączony od aparatury podtrzymującej chłopca przy życiu. Rodzice chłopca Thomas i Kate Evansowie nie godzili się na taki wyrok sądu i podjęli walkę o życie chłopca we własnym zakresie. Ojciec dziecka spotkał się z głową kościoła Papieżem Franciszkiem, by ratować syna, chłopiec również uzyskał włoskie obywatelstwo, by móc bezpiecznie być przetransportowany i leczony we Włoszech. Niestety strona brytyjska kategorycznie temu się sprzeciwiała.

  Naszym dziennikarzom udało się dotrzeć do raportu zamieszczonego na oficjalnej stronie szpitala Alder Hey, z którego wynika, że w latach 2012-22 szpital miał do wykonania plan, a jednym z podpunktów w dokumencie było badanie skutków ubocznych leków na zdrowych, najmłodszych pacjentach. Raport jasno określa jakie firmy sponsorują badania i jakie procedury musi spełnić placówka, by otrzymać wynagrodzenie po badaniach. Jednym z nich jest sekcja zwłok, która da pełen wgląd do komplikacji, jakie zaszły po zaaplikowaniu leku.

  (Więcej: http://sledczy24.pl/ck180428-szital-alder-hey-i-testy-lekow-na-dzieciach-i-mlodziezy-dotarlismy-do-raportu/)

  Powyższy raport może tłumaczyć, dlaczego władze Alder Hey były przeciwne wywiezieniu Alfiego do Włoch.

  Jak pisze dziennikarka, rodzice wynegocjowali ze szpitalem kompromis (również zostaliśmy o tym poinformowani przez rodzinę Evansów). W zamian za dobre traktowanie i opiekę nad Alfiem, Thomas Evans miał prosić media o spokój i wyciszenie sprawy.

  Chłopiec miał zostać nad ranem wypisany do domu, a następnie przetransportowany do Włoch, tymczasem…

  Tuż przed tym, jak dziecko dostało małe dawki leków, więcej tlenu i bardziej istotnego wsparcia. Dwie godziny przed śmiercią nasycenie tlenem osiągnęło 98, a uderzeń Alfiego 160, więc Thomas był przekonany, że wkrótce pozwolą mu wrócić do domu (jak poinformowała go administracja szpitala w piątek po południu). Przed śmiercią, gdy Thomas wyszedł na chwilę (red. z sali gdzie leżał Alfie), zostawiając śpiącą Kate i innego członka rodziny w sali, weszła pielęgniarka i wyjaśniła, że ​​da dziecku cztery leki (nikt nie wie co), aby go leczyć. Po około 30 minutach nasycenie tlenem spadło do 15. Dwie godziny później Alfie już nie żył – pisze Benedetta Frigerio

  Jak udało nam się dowiedzieć od rodziny, Thomas Evans próbował jeszcze przez 10 minut walczyć o życie syna, przeprowadzając sztuczne oddychanie. Niestety bezskutecznie. Alfie, zmarł w sobotę o 2.30 w nocy.

  http://sledczy24.pl/bm1805-pielegniarka-dala-alfiemu-4-leki-po-30-minutach-nasycenie-tlenem-spadlo-z-98-do-15-i-chlopiec-zmarl-pisze-benedetta-frigerio/

 13. Kapsel said

  ….Pielęgniarka dała Alfiemu 4 leki….

  „Kowal zawinił, cygana powiesili”

 14. rafal said

  J. Międlar – „WYPATROSZONY” Alfie Evans

 15. Mańka said

  ALFIE EVANS: CHOROBA CHŁOPCA ZACZĘŁA SIĘ OD SZCZEPIEŃ!

  Dziecko, u którego podejrzewa się zaburzenia neurologiczne, nie powinno być szczepione, skoro nie było diagnozy. U Alfiego Evansa lekarze nie postawili diagnozy. Mimo to lekarze i sąd nie dali mu szansy na życie. Chłopiec zmarł po kilku dniach na skutek odłączenia go od aparatury wspomagającej oddech. Sąd wbrew woli rodziców, którzy chcieli szukać pomocy dla dziecka w innym szpitalu, wydał na niego wyrok śmierci.

  Alfie Evans urodził się 9 maja 2016 roku. 11.07.2016 r. chłopiec otrzymał osiem szczepionek w czterach wkłuciach. Były to szczepionki Infanrix IPV Hib, Prevenar, Bexsero, rotavirus. Według informacji z wyroku sądu w tym czasie zauważono u chłopca zezowanie.

  9.09.2016 r. Alfie otrzymał siedem szczepionek: Infanrix IPV Hib, prawdopodobnie eksperymentalną szczepionkę przeciw meningokokom oraz Rotarix. Alfie zaczął się mniej uśmiechać, długo spał do tego stopnia, że zaczęło to niepokoić mamę i dość często musiała go budzić. Martwiła się również brakiem ogólnych interakcji i niechęcią Alfiego do sięgania po zabawki i niechęcią do zabawy. Zastanawiano się czy zez nie jest objawem poważniejszych problemów, nawet zaburzeń zdolności widzenia. Pielęgniarka środowiskowa była zaniepokojona brakiem odpowiedniej do wieku kontroli głowy Alfiego.

  Mimo tych problemów 18.11.2016 r. chłopczyk otrzymał siedem szczepionek w trzech wkłuciach: Infanrix IPV Hib, Prevenar 13, Bexsero. W szóstym miesiącu życia nie było żadnych wątpliwości, że Alfie wykazuje oznaki znacznego opóźnienia rozwojowego.

  W listopadzie 2016 r. został poddany przeglądowi w poradni ogólnej w szpitalu Alder Hey. Skan mózgu / kręgosłupa MRI został wykonany 30 listopada 2016 r. Raport z badania wykazał, że funkcjonuje on w zakresie przewidywanym dla niemowlęcia w wieku od 6 do 2 miesięcy.

  Pediatra, odnotował co następuje: „Skan mózgu MRI wykonany w dniu 30.11.2016 wykazał opóźnioną mielinizację graniczną ze względu na wiek chronologiczny i niewyjaśnione ograniczenie dyfuzji wzdłuż czuciowej kory ruchowej, korowo-rdzeniowej. Kanały i włókna prowadzą do środkowych płatów skroniowych. Wygląd nie jest typowy dla żadnego konkretnego zaburzenia. Sugerowane możliwe do wykluczenia diagnozy to zaburzenia mitochondrialne i niekenotyczna hiperglicynemia.”

  Źródło:

  1. Wyrok sądu, który skazał Alfiego na śmierć.

  Click to access alder-hey-v-evans.pdf

  2. Zdjęcie książeczki szczepień.

  3. Zrzut z FB mamy chłopca, gdzie wyrażała obawy przed drugą serią szczepień.

  http://stopnop.com.pl/alfieevans/

 16. Mańka said

  Oto jak został uśmiercony Alfie:

  http://ram.neon24.pl/post/143548,oto-jak-zostal-usmiercony-alfie

  „Rurki intubacyjne Alfie’go zostały zmienione po ponad 5 miesiącach od ich zaaplikowania i które – jak sie okazało – były z tego powodu pełne pleśni…”

  Must read!

 17. bladymamut said

  Artykuł 6 – Zgoda, Powszechnej Deklaracji w sprawie Bioetyki i Praw Człowieka UNESCO
  1.Jakakolwiek interwencja profilaktyczna, diagnostyczna i terapeutyczna może być podjęta wyłącznie po uzyskaniu uprzedniej, dobrowolnej i świadomej zgody osoby, której ma dotyczyć, udzielonej w oparciu o dostateczne informacje. W odpowiednich przypadkach zgoda powinna być wyraźna i może być wycofana przez zainteresowaną osobę w dowolnym czasie oraz z dowolnej przyczyny, bez stawiania takiej osoby w niekorzystnej sytuacji bądź powodowania jakichkolwiek niedogodności po jej stronie.
  https://szczepienia.wybudzeni.com/2017/05/04/kodeks-norymberski/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: