Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  bryś o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Boydar o Ukrainiec odpowie za handel lu…
  Novy o Nasza demokracja po „operacji…
  wildEast o Nasza demokracja po „operacji…
  Krzysztof o Tragedia Ukrainy
  Yagiel o Wolne tematy (38 – …
  Boydar o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  bryś o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  brys o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Wywrotowiec o Ukrainiec odpowie za handel lu…
  Boydar o Tragedia Ukrainy
  Krzysztof M o Tragedia Ukrainy
  Krzysztof M o Andrzej Duda. Mąż stanu, czy z…
  Boydar o Modliłem się w intencji E…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Murzyńskość i lokajstwo

Posted by Marucha w dniu 2018-04-30 (Poniedziałek)

Wciąż nie mogę wyjść ze zdumienia po słowach Mateusza Morawieckiego, który „podziękował” Donaldowi Trumpowi za poklepanie po plecach za to, że wydajemy na zbrojenia więcej niż się od nas wymaga.

Kiedy Trump to mówił, Angela Merkel zrobiła jakąś dziwną minę, jakby była zdumiona takim stawianiem sprawy, ale pewnie byłaby jeszcze bardziej, gdyby przeczytała jak skomentował to premier RP:

„Polska poważnie podchodzi do zapewnienia bezpieczeństwa swoim obywatelom oraz do swoich zobowiązań w ramach NATO. Już teraz wydajemy ponad 2 proc. PKB na obronę narodową, a do 2030 r. osiągniemy pułap 2,5 proc. Nasi sojusznicy to doceniają. Dziękuję Donaldowi Trumpowi za te ważne słowa”.

Za co dziękował Morawiecki? Za to, że USA łaskawie przyjmą od nas te miliardy dolarów, np. za Patrioty? [Po niezwykle zawyżonej cenie… – admin]

Przecież to jest poniżające, pozbawione nie tylko logiki, ale elementarnego poczucia przyzwoitości.

Kto w Europie i na świecie będzie poważnie traktował taki kraj, jak Polska? Jeśli premier tego kraju dziękuje przywódcy drugiego za to, że sprzedaje nam broń (jak twierdzą fachowcy zupełnie niepotrzebną) – to jest to jedyny taki przypadek w historii.

A wszystko w oparach paranoi o „agresywnej polityce Rosji”. Ta paranoja, bo jak to inaczej nazwać, jest podsycana przez tych, którzy robią na tym interesy. Kto to jest? To kompleks wojskowo-przemysłowy USA, który do spółki z CIA i innymi służbami rządzi Ameryką.

Ta kolejna wpadka pana premiera utwierdza tylko w przekonaniu, że Polską rządzą amatorzy. Oby tylko amatorzy… [Autor jest niezwykle uprzejmy względem agentów i palantów – admin]

Jan Engelgard
http://mysl-polska.pl/

Komentarzy 21 do “Murzyńskość i lokajstwo”

 1. JMP said

  Rzygać się chce słuchając i czytając wiernopoddańcze oświadczenia gównojadów rządzących Polska. Dobra ilustracja do następnego wpisu zatytułowanego „Bonaparte a sprawa polska”. No, ale Polacy takie śmiecie wybierają i wydaje się, że nie ma na to rady. Przez przypadek nie mogłem głosować w ostatnich wyborach i teraz się z tego cieszę gdyż w swej naiwności chciałem głosować na PIS wierząc, że będzie to „dobra zmiana”. Okazuje się, że pod pewnymi względami zmieniło się chyba na gorsze.

 2. Branie ŁAPÓWEK finasowych od CIA jest nagłasniane przez włodarzy gangów PiS-PO jako "walka o WOLNOŚĆ" w III RP ... o ZGROZO ! said

  Tak naprawdę to D.Trump jako tet FASADOWY „prezydent” to faktycznie NIE ma władzy w Waszyngtonie i został na pozycję takiego bajarza-pierdoły do opowiadania bajek.

  W USA ten FASADOWY prezydent-POPYCHADŁO tylko może opowiadać jakie s swoje banialuki, a jego głową już krecą służby siłowe razem z ŻYDO-masonami. Prawa ręka władzy w USA czyli służby siłowe coś tam „rzadzą” w swoim interesie, lewa ręka USA znowóż jest opanowana przez 16 agencji wywiadowczych na czele z opanowanym przez żydów CIA, a tzw. „Departament Stanu” czyli „ministertwo spraw zagranicznych” też w 95% obsadzone przez starych zbutwiałych żydów-nekonów wydaje SWOJE żydoskie decyzje NIE SKORDYNOWANE, ani z pajacem „prezydentem” ani z prawą czy lewą ręką urzędu podejmują decyzje egoistycznie KOŻYSTNE dla swojego prywatnego środowiska.

  Biały Dom w Waszyngtonie od 1963 roku dostał się pod OKUPACJĘ żydo-masonerii i stał się centralną MELINĄ złodzejo-bandyckiej żydowskiej międzynarodówki. Każdy prezydent USA od 1963 r do dzisiaj śmiertelnie boi żydowskiej mafii AIPAC, wiec KAŻDY ten KLAUN, który chce zostać „prezydentem” PAJACEM w USA to MUSI najpierw składać HOŁD swojej lojalności wobec żydo-mafii AIPAC w USA:

  Trump’s Road to the White House
  Watch Donald Trump speak at AIPAC 2016

  Od momentu brutalnie ZASTRZOLONEGO prezydenta John F. Kennedy 35-o U.S. przez ŻYDO-MASOŃSKĄ dalej bezkarną MAFIĘ od tego czasu w USA rządzą zakulisowe LOŻE ŻYDO-masońskie na spółkę ze zdemoralizowanymi sektorami SIŁOWYMI jak żydowscy bonzowie CIA i FBI(policja) + wojskowi, którzy razem zoorganizowali zamach na WTC w New Yorku 11 wrzesnia 2001r, aby tym sposobem te służby siłowe PRZEJEŁY władzę oraz kontrolę, tak aby byli oni dobrze finansowani, stali się nieoficjalnym KLANEM rządzacym.

  Za tą wykreowana zgraja bandytów żydo-globalistów z ZALEGOLIZOWANYMI złodziejami właścicielami wielkich korporacji GLOBALISTÓW, których FINANSOWANYMI żołnierzami za forsę PODATNIKA w terenie jest zgraja homoseksualistów oraz zboczeńców LGBT. Właśnie to wszystko stanowi kryminalna zoorganizowana zgraja tzw. „Deep State”, która za KRADZIONE pieniądze ustala, kto będzie ministrem, kongresmenem, senatorem, burmistrzem … itp w USA.

  W USA faktyczna władza jest fałszywie kreowana za pomocą PRZEKUPSTWA i pieniedzy.

  Ten ZAKŁAMANY system kreowania „władzy” został przetransferowany do III RP, gdzie faktycznie KAŻDY obecny żyd KOR-c czy żydo-post-solidaruch z Unii Wolności, PO czy PiS lub PSL czy żydo-post-komunistycznego SLD co jest na piedestałach władzy „warszawki” MUSI być agentem CIA !

  Obecny dosłownie KAŻDY żyd post-solidaruch czy KOR-wiec (jak np. Macierewicz itp) MUSI mieć tradycję brania żołdu od ZAGRANICZNYCH obcych ZACHODNICH służb specjalnych i obcych rządów z USA, Niemiec czy Anglii i dopiero TAKI łapówkarz czyli AGENT CIA, który działa na SZKODĘ polskich obywateli oraz szkodę III RP jest na siłę lansowany na tego, który pod fałszywym SLOGANEM jakoby „niesie wolność” Polakom i dlatego nadaje się na wysoki urząd administracji państwowej w III RP …. o ZGROZO !!!

  Takimi SPRZEDWACZYKAMI urzędnikami są bezkarne łapówkarze QURWY złodzieje, którzy BRALI lub dalej biorą żołd finansowy od zagranicznych służb za SZKODZENIE jak np. te zdradzieckie dalej bezkarne łachudry:

  Janusz Lewandowski – MEGA zdrajca i sprzedwaczyk !
  Michał Boni
  Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein
  Danuta Hübner
  Danuta Jazłowiecka
  Barbara Kudrycka
  Julia Pitera
  Schetyna
  Tusk
  Komorowski, Kwasniewski,
  Tw bolek
  … itp

  Czyli w III RP zostali wylansowani po 1990 roku przez władzą żydo-solidaruchów i KOR-ów „okragło-stołowców” płatnych agentów CIA na „bohaterów” tyko ci co biorą ŁAPÓWKI !

  Ci etniczni Polacy, którzu kiedyś bylii w tym pierwszym NSZZ Solidarność, ale NIE brali ŁAPÓWEK od CIA, Mosadu czy BND lub zachodnich rzadów zostali przez żydów KOR-w przekleci i wyzwani od „nacjonalistycznej polskiej ekstremy”.

  Żydy anty-polskie QURWY „żydo-solidaruchy” aktywisci i wszyscy KOR-cy na czele z Macierewiczem, Kaczyńskim, Tuskiem, Komorowskim, Schetyną … itp co mieli lub teraz nadal mają władze w anty-polskich syjonistycznych lub banderowskich gangach PiS lub PO lub SLD czy żydo-post-komunistycznym SLD wylansowali nowy „WZORZEC” tzw. „polaka wolnościowca” ale takiego co brał, BIERZE i zawsze brać bedzie ŁAPÓWKI finansowe od ZACHODNICH służb specjalnych jak CIA, Mosad, BND … itp lub za pośrednictwem zagranicznych „fundacji harytatywnych” za SZKODZENIE, rabowanie Polsce jako instytucji panstwowej i straszliwe szkodzenie pozostałym etnicznym Polakom.

  Dla obecnych „włodarzy” zdemoralizowanych zarzadców z syjonistycznych anty-polskich gangów PiS czy PO branie finasowych ŁAPÓWEK oraz medali, jakiś wyróżniej sponsorowanych z CIA … czy ŻYDOWSKICH lub niemieckich udajacych” funadcje harytatywne” to JAKOBY „walka o wolność” w III RP …. o ZGROZO !!!

 3. Archer said

  Błyskotliwa kariera niejakiego Morawieckiego była możliwa dlatego, że jego tatko był wielkim „opozycjonistą” za PRL-u. A sam Morawiecki ma ładne ryło. To bardzo ułatwiło błyskawiczny awans w naszym bantustanie. Ten Morawiecki prezentuje ten sam „poziom” politykierstwa w naszym nieszczęśliwym kraju co Duda, czy Gowin. Dalej Polska ma najsłabszych politykierów w Europie środkowej, i nie ma specjalnych widoków na poprawę tego stanu rzeczy.

 4. VAV said

 5. troll polonii said

  Nie wiem o co chodzi z tym murzynstwem bo zarowno polska jak i amerykanska publika przypomina raczej papuasow z V wieku p.n.e. Wtedy, gdy jeszcze pior na glowie i przedluzaczy penisa nie wynaleziono.

  Radosne okrzyki klaki amerykanskiej na sama wiesc, ze Donald Trump moze dostac Pokojowa Nagrode Nobla za ….zdemilitaryzowanie Polnocnej Korei przypominaja naukowa pomylke w obliczeniach Karola Darwina:
  To malpa pochodzi od czlowieka.

  I podobno jest juz lista kolejnych noblistow:
  Na czolowym miejscu plasuje sie Bibi Netanjahu , Christian Fundamentalist Pompeo ex equo z Boltonem i Teresa May za pacyfikacje Jemenu.

  Akademia Szwedzka ma pelne rece roboty, bo ustala kolejnosc.

  Na konferencji AIPEC – izraelska oficjalna wtyka w USA- ustalono, ze najpopularniejszym politykiem USA jest Nikki Haley, przyszla kandydatka na prezy-dentke USA.

  Pro-Israel envoy Nikki Haley voted most popular US politician – Middle East Monitor

  https://www.middleeastmonitor.com/20180427-pro-israel-envoy-nikki-haley-voted-most-popular-us-politician/

 6. andzia said

  Umowa polska-USA o stacjonowaniu wojsk amerykańskich w Polsce została podpisana przez Komorowskiego w 2009roku, a ratyfikowana przez sejm w 2010r.,Według jej zapisów jankesi maja tu być do obsługi rakiet patriot.Taka transakcja wiązana na niekorzyść Polski. Korytowe dupki wmawiają Polakom dla usprawiedliwienia swoich niecnych poczynań zagrożenie ze strony Rosji. Usmeni podobno mają nas bronić. Otóż w razie teoretycznego ataku, wojska usa mogą się włączyć w 2 przypadkach: albo jak same zostaną zaatakowane, albo jak kongres im poleci.
  Póki ci bez wojny Ameryka doi Polskę jak krowę bez wypowiadania wojny, chociaż można to nazwać wojną ekonomiczną wypowiedzianą z udziałem zdrajców nad Wisłą narodowi polskiemu.

 7. Joung said

  A wiec Polaku /Polko .Co powinniscie zrobic z tym”’scierwem”?
  Tu sie niema co bawic ”’w dobrotliwego samarytanina”‚ Gdyz w ten sposob zydowstwo zalatwia nas na Amen.
  Kumacie oco tu w wszystkim chodzi.
  O ZNISZCZENIE ””””””NAS JAKO NARODU POLSKIEGO.
  I TO WAM scierwa nie WYJDZIE.SMIERC WROGOM ”””””’w pieknych garniturkach .
  PIS PO NOWOCZESNA SLD PSL UNIA WOLNOSCI
  To wszystko jest musi byc PODDANE ”””UTILIZACJI””’

 8. Bogusz said

  ad. 7 zgoda Panie Joung ale co potem, kogo na ich miejsce bo kogoś trzeba. Ja widzę tylko Narodowców z Panem Robertem Winnickim na Prezydenta Wolnej Polski, co Pan na to ??

 9. Joung said

  Co ja na to.?Zadal Pan proste pytanie ale jak trudno na nie odpowiedziec.KTo potem.?
  Powinien to byc ktos.\\?za ktorym nikt nie stoi .?Czyli bogaci spasorzy.
  Musimy uruchomic ”warstwy spoleczne czyli ”doly spoleczne.Gdyz sa tam ludzie ktorzy napewno I naprawde sa madrzy.Sa poprostu biedni .I nie maja za soba poplecznikow.
  Czyli spasorow.A jesli juz ;;TO TYLKO NAROD POLSKI powinien byc spasorem takiego Pan czy Panow. To na tyle.

 10. Wit said

  Re. 1

  Polacy zostali zmanipulowani i oszukani. Ktoś za pomocą afery podsłuchowej w lokalu Sowa i przyjaciele doprowadził skur-wysyńską zmianę do władzy i koryta. Ktoś inny steruje „totalną opozycją” żeby skur-wysyńskiej zmianie jeszcze bardziej nabić słupki poparcia. A skur-wysyńska zmiana pod fałszywą flagą patriotyzmu niszczy i demontuje Polskę w czyimś interesie.

  Każdy Polak wie, że to wszystko ma na celu likwidację Polski i zastąpienie jej żydowskim POLIN, ale skur-wysyńskiej zmiany nie jest w stanie zatrzymać, Jeśli ma jeszcze siły, szybciej wyjedzie z kraju, by żyć gdziekolwiek bez polskojęzycznego skur-wysyństwa na które można tylko rzygać.

 11. Premizlaus said

  Morawiecki jest Żydem.

 12. Wit said

  Re. 11

  Każdy jeden pisdzielec bez wyjątku jest żydem, jak nie aszke-nazi to żydem frankijskim, litwackim lub żydem mentalnym.

 13. snag said

  Wielu z was radził bym zwrócić więcej uwagi na to co pisze autor i zacząć myśleć zamiast bluzgać – A troll jak zwykle o doopie Maryny zamiast na temat ,…

 14. snag said

  Oops !!! Nie tu 😦 ,…

 15. Maverick said

  Podpisz petycję, że nie zgadzasz się z nielegalnymi roszczeniami żydowskimi, i mieszaniem się kongresu USA w sprawy Polski.

  https://petitions.whitehouse.gov/thank-you/2650983

 16. Morawiecki to CHUJ wynajety przez żydo-banksterów Morganów, aby ZNISZCZYŁ Polaków ! said

  MEGA złodziejskie ludobujcy ŻYDOSKIE rządy Stanów Zjednoczonych, który jest w żelaznym ucisku krwiopijczej ŻYDOWSKIEJ mafii robią dosłownie WSZYSTKO, aby wygenerować WOJNĘ w Europie Wschodniejsię z urzyciem tych ŻYDÓW PiS-PO, gdy zbankrutowane finansowo ŻYDOSTWO w USA zawsze staje na nogi i straszliwie BOGACI gdy ŻYDO-banksterzy z New Yorku i Londynu udzielają WIELKICH kredytów RÓZNYM stronom konfliktu na zakup broni, a potem na ODBUDOWĘ tego co zostało zniszczone.

  Te pożyczki ŻYDO-banksterów na WOJENNE cele przynoszą nie tylko KOŻYSCI ŻYDOM z odsetek ale też LUKRATYWNE zlecenia dla dynamicznie rozwijającego się przemysłu zbrojeniowego w USA.

  Wojna w Europie, czy ta obecna NIE konczaca się WOJNA na Bliskim Wschodzie była i jest dla amerykańskiej bandycko-złodziejskiej ŻYDOSKIEJ elity finansowej z New Yorku/Waszyngtonu i NAJBARDZIEJ opłacalnym biznesem !

  Tego ZAFAŁSZOWANEGO pucybuta osranych buciurów żydowskich Mateusza Morawieckiego MUSICIE w Polsce UTLIZOWAĆ, gdyż on jest AGENTEM identycznym jak ta dalej bezkrana anty-polska QURWA Balcerowicz, który na ZAMÓWIENIE żydoskich banksterów wgonił polskich obywateli w PUŁAPKI finansowe aby Polacy stali się DŁUŻNIKAMI wskutek zwykłych złodziejskich SPEKULACJI.

  Ten żydoski SQURWYSYŃSKI przekupiony anty-polski pijar PiS-PO na czele z tym suqinsynami ŻYDAMI Dudą, Kaczynskim, Macierewiczem, Morawieckim, Schetyną, Tuskiem … itp od 2000 roku cały czas NAWOŁUJE polskich obywateli, aby na ślepo NIENWAIDZILI swojego wielkiego sąsiada Rosji i abyśmy my Polacy wzorowali się na prostackim wydymanym finansowo/politycznie bandyckim MOTŁOCHU banderowskim ukrainskim wyhodowanym jak bydło, przez anglosasów i też zaczęli GŁUPIO bić się z Rosją.

  Kto SFINANSOWAŁ Hitlera do napaści na Polskę i ZSRR ?
  ŻYDO-banksterzy z Wall Street z New Yorku/Waszyngtonu !!!!

  Te anty-polskie OSZOŁOMY z mafiozi PiS za branie milionowych łapówek-szmalu od CIA, za tą opłatą wmawiają polskim obywatelom, że po prostu my Polacy mamy taki obowiązek BIĆ się Rosją i NIE pytać o DETALE dlaczego, gdyż tak ZAMÓWILI i post-solidaruchów żydów inni ŻYDO-banksterzy z New Yorku/Waszyngtonu i Londynu !

  To WPĘDZANIE polskich obywateli w brato-bójczą wojnę z Rosją NALEŻY uznawać za NIE kończący się brak zahamowań tych chciwców ŻYDÓW banksterów z Wall Street ze śmierdzącego zakarluszonego żydowskiego New Yorku, który NIGDY się nie kończy w SZCZUCIU jednych gojów na drugich, aby ŻYDY na tym znowóż się NAKRADLI !

  Wygonić tych ZAKŁAMANYCH żydów Dudę, Morawieckiego, Kaczynskiego, Tuska, Macierewicza, Gowina, Schetynę … itp do żydowskiego zaszczurzonego New Yorku aby tam razem z Trupem SZCZULI na amerekanców na Kanadę i Meksyk, aby wybuchła WOJNA miedzy USA i Meksykiem z południa, a od północy z Kanadą.

  Niech się TERAZ w XXI wieku na wzajem ZABIJAJĄ ale żydy z USA z Meksykiem i Kanadą !!!!

 17. Swarożyc said

  Zdjecie przedstawia generala Gehlena, szefa wywiadu na froncie wschodnim, a po wojnie tworce wywiad BND, w NRF.

 18. revers said

  http://www.goniec.net/goniec/inne-dzialy/goniec-poleca/lo%C5%BCa-bnai-brith-w-li%C5%9Bcie-do-sekretarza-stanu-o-konieczno%C5%9Bci-naciskow-na-polsk%C4%99.html

  Loza gudlajska Bnai Brith ktora przywrocil inny polski patriota i prezydent polin Lech K. za religia holocaustu i placenia characzy w bilionach dla gminy.

 19. Lily said

  Pomiedzy braciszkami,a W.Juszczenko nawiazala sie przyjazn.Dowodem na to byla
  obecnosc na Majdanie jednego z nich i slynne okrzyki,”gierojom slawa,slawa gierojom”.
  Wladza w III.R.P,ktora by to nie byla,popierala polityke Juszczenki,a teraz jego nastepcow.

 20. troll polonii said

  19
  Lily
  Zadziwiajace, ze tyle sie opowiada o rzekomo przytrutych dzieciach syryjskich, o tym jak to Rosja urzadzila „interwencje” na Ukrainie…i jak sie miesza do innych panstw…

  Jakos w mediach cisza – prawie ze glucha – na temat rocznicy ludobojstwa w Odessie, 2 maja 2014 roku.
  Nawet „braciszek” nie swietuje rocznicy holokaustu (ofiary calopalnej) w Odessie.
  A przeciez byl to wyrazny dowod na zwyciestwo majdanu:

  Requiem for Ukraine

  https://www.veteranstoday.com/2018/05/02/requiem-for-ukraine/

 21. walerianda said

  WASALSTWO.

  W dniu 30 kwietnia 2018 14:12 użytkownik Dziennik gajowego Maruchy napisał:

  > Marucha posted: „Wciąż nie mogę wyjść ze zdumienia po słowach Mateusza > Morawieckiego, który „podziękował” Donaldowi Trumpowi za poklepanie po > plecach za to, że wydajemy na zbrojenia więcej niż się od nas wymaga. Kiedy > Trump to mówił, Angela Merkel zrobiła jakąś dziwną” >

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: