Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

STOP NOP dotarł do książeczki szczepień Alfiego Evansa – porażające!

Posted by Marucha w dniu 2018-05-02 (Środa)

„Dziecko, u którego podejrzewa się zaburzenia neurologiczne nie powinno być szczepione do czasu diagnozy a tutaj walili w niego jak w szmacianą lalkę…” napisała na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych Justyna Socha ze Stowarzyszenia STOP NOP, walczącego o prawo do bezpiecznych szczepień i zniesienia przymusu szczepień.

Stowarzyszenie STOP NOP dotarło do książeczki szczepień Alfiego Evansa, z której wynika, iż mimo stwierdzenia u chłopca zaburzeń neurologicznych o nieznanej etiologii, chłopczykowi wykonana została cała seria szczepień.

„Alfie Evans urodził się 9 maja 2016 roku.

11.07.2016 r. chłopiec otrzymał osiem szczepionek w czterech wkłuciach: Infanrix IPV Hib, Prevenar, Bexsero, rotavirus. W tym czasie zauważono u chłopca zezowanie.

9.09.2016 r. Alfie otrzymał siedem szczepionek: Infanrix IPV Hib, prawdopodobnie eksperymentalną szczepionkę przeciw meningokokom oraz Rotarix. Alfie zaczął się mniej uśmiechać, długo spał do tego stopnia, że zaczęło to niepokoić mamę i dość często musiała go budzić. Martwiła się również brakiem ogólnych interakcji i niechęcią Alfiego do sięgania po zabawki i do zabawy. Zastanawiano się czy zez nie jest objawem poważniejszych problemów, nawet zaburzeń zdolności widzenia. Pielęgniarka środowiskowa była zaniepokojona brakiem odpowiedniej do wieku kontroli głowy Alfiego.

18.11.2016 r. Chłopczyk otrzymał siedem szczepionek w trzech wkłuciach: Infanrix IPV Hib, Prevenar 13, Bexsero.

W szóstym miesiącu życia nie było wątpliwości, że Alfie wykazuje oznaki znacznego opóźnienia rozwojowego.

W listopadzie 2016 r. został poddany przeglądowi w poradni ogólnej w szpitalu Alder Hey. Skan mózgu / kręgosłupa MRI został wykonany 30 listopada 2016 r. Raport z badania wykazał, że funkcjonuje on w zakresie przewidywanym dla niemowlęcia w wieku od 6 do 2 miesięcy.

Pediatra, odnotował co następuje:  »Skan mózgu MRI wykonany w dniu 30.11.2016 wykazał opóźnioną mielinizację graniczną ze względu na wiek chronologiczny i niewyjaśnione ograniczenie dyfuzji wzdłuż czuciowej kory ruchowej, korowo-rdzeniowej. Kanały i włókna prowadzą do środkowych płatów skroniowych. Wygląd nie jest typowy dla żadnego konkretnego zaburzenia. Sugerowane możliwe do wykluczenia diagnozy to zaburzenia mitochondrialne i niekenotyczna hiperglicynemia.«

Czy którykolwiek z winnych choroby i śmierci Alfiego kiedykolwiek za to odpowie?

Anna Wiejak
http://prawy.pl

Rodzina Alfiego ujawniła kolejne zaskakujące fakty na temat „leczenia chłopca”.

Według cioci chłopca uszkodzenie mózgu nastąpiło po podaniu mu szczepionki. Zarzuca także, że media nie podają prawdy a zaledwie wygodne dla nich informacje. Ojciec Alfiego przez 15 miesięcy, gdy chłopiec przebywał w szpitalu proponował lekarzom, aby zmienić sposoby leczenia malca. Lekarze tylko udawali zainteresowanie sugestiami mężczyzny i w rezultacie w ogóle ich nie uwzględniali.

Ojciec malucha uważa, że było mu podawane za duże ilości środków uspokajających i psychotropowych. Lekarze usprawiedliwiali swoje decyzje tym, że zapobiegają atakom, które chłopiec miał. Rodzice uważali nadmierne podawanie dziecku leków za błąd. Przy mniejszych dawkach można by lepiej obserwować chłopca i znaleźć przyczyny napadów. Rodzice chłopca zauważyli także, że bez leków Alfie jest znacznie żywszy: przeciąga się, ziewa, ssie kciuka. Będąc na diecie nisko węglowodanowej, chłopiec wyszedł spod respiratora i dużo rzadziej miewał ataki. Okazało się jednak, że dieta nie ma z tym nic wspólnego.

Alfie Evans ofiarą eksperymentów

Osoby będące na miejscu donoszą również o tym, że od ponad roku przeprowadzane na chłopcu były eksperymenty medyczne. Wskazują na liczne siniaki i ślady po wkłuciach na ciele chłopca. Według nich, szpital nie chce wydać chłopca, ponieważ do zakończenia badań niezbędna jest sekcja zwłok, która pokaże ostateczne skutki eksperymentów.

Bez wątpienia lekarze popełnili wiele błędów. Zaczynając od ignorowania woli rodziców po przetrzymywanie chłopca w placówce. Nie wykluczone jest także wprowadzenie eksperymentalnego leczenia. Zdecydowanie trzeba się bliżej przyjrzeć temu zagadnieniu.

Za https://pikio.pl

To łagodnie powiedziane – „popełnili wiele błędów”. Nie o błędy chodziło, ale o pieniądze za eksperymenty na żywym ciele.
Admin

Komentarzy 27 to “STOP NOP dotarł do książeczki szczepień Alfiego Evansa – porażające!”

 1. Listwa said

  No to zadbali o niego szczepionkowcy, zmarł zabezpieczony przed wszystkim.

 2. Lara said

  Dorośli po lekach uspokajających i psychotropowych są jak ścięci z nóg, co dopiero takie małe dziecko po końskiej dawce szczepionek. Państwowa angielska służba zdrowia uznała Alfiego za swoją własność, uznała się za nieomylną w kwestii procedur leczniczych, a w końcu z pomocą sądu (i jeszcze jakiś anglikański pastor pojawił się w tle) podjęła decyzję o dokonaniu eutanazji.
  Poza tym, że jest to wielki dramat rodziców i ich synka, to dla mnie jest to ciąg dalszy tego szaleństwa, jakim była reformacja, co tak dobrze pokazał w swoim filmie G. Braun.
  W istocie, jest to wszystko porażające.

 3. Marcin said

  Ciary po plecach przechodzą na myśl,że to nie działo się na jakimś czarnym zapierdziu a w środku tzw. cywilizowanego świata.

 4. Korab said

  A jednak to prawda! Pisałem o tym w Gajówce zaraz po śmierci Alfiego,bo natrafiłem na taka informację na jednym z niszowych angielskich portali – a tu proszę! A co do pytania o odpowiedzialność tych.którzy wykończyli Malucha – przed Bogiem odpowiedzą na pewno, byłoby bardzo wskazane dostarczyć ich wszystkich przed Jego oblicze,,, jak najszybciej,póki nie zrobią krzywdy innym dzieciakom… Głupio to zabrzmi,ale chciałbym bardzo wystąpić w roli dostawcy tych szubrawców na sąd Boży – każdy strzał byłby jak modlitwa… (broń posiadam legalnie,wszystko przepisowo,nawet wg praw Eurosojuza!)

 5. tyle szumu i wrzasku medialnego o jedno dziecko!!,Juz w tym roku ma wejsc prawo Unijne ktore ma „zabezpieczac i chronic”:) Obywateli UE przed niebiezpieczenctwem zatrucia 🙂 ziolami i warzywami !. Zaleca sie (narazie nieobligatoryjnie)aby kazdy obywatel przed wypiciem naparu z :dziurawca , miety ,lopianu,chmielu,lebiodki (okolo 30 ziolek) ,przeszedl szereg wnikliwych badan i analiz !! w ktorych pobranie szpiku z kregoslupa jest najbardziej wskazane!!:)

 6. Re: Artykul…

  A ja sie wciaz pytam: „ile razy musze powtarzac, aby nie korzystac z korporacyjnych przedsiebiorstw handlu ludzkimi czesciami „zamiennymi”, nie trzymac pieniedzy u lichwiarzy, nie korzystac z plastikowych kart elektronicznych, a poslugiwac sie TYLKO gotowka, kupowac u rolnika zywnosc, nie pic wody z kranu, nie ogladac zydowskich telAwizyjnych szczekaczek, nie chodzic do korporacyjnych lekarzy, nie przyjmowac zadnych szczepien, nie rejestrowac prywatnych uslug (nie rejestrowac swoich zawodowych talentow), nie inwestowac w firmach spekulacyjnych…itd. itd.,

  Ostatnio, moj znajomy zapytal mnie: „Czy warto inwestowac w bit-coin???”…
  Nie warto I nawet o tym nie mysl. Masz za duzo pieniedzy, to kup sobie samochod, narzedzia, jedzenie, sprzet gospodarstwa domowego I to co uwazasz brakuje ci do zycia…I nie badz madrzejszy I przebieglejszy od najwiekszych oszustow finansowych swiata…, ktorzy nie tylko Egipcjan „przekrecili” ale rowniez I inne narody z USA wlacznie…
  ======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Kto chce darmowych porad , to prosze sie nie krepowac zanim cos glupiego ktos zrobi I nie bedzie odwrotu jak „frankowicze”…
  17.000 „idiotow” wzielo pozyczke we „frankach”, ktorzy Frankow szwajcarskich na oczy nie widzieli…Naprawde szczyt idiotyzmu graniczacy z „malpiarstwem”…

 7. VAV said

 8. Dziad Wernyhora said

  Tak, mówił o tym Jacek Miedlar.
  Na chłopcu przeprowadzano eksperymenty ze szczepionkami.
  W pewnym momencie szpital prawdopodobnie podjął decyzję, że ciało tego dziecka nie może opuscić szpitala ani żywe ani martwe.
  Maluch został skazany na śmierć, żeby smród eksperymentów szczepionkowych nie rozniósł się poza szpital. Prawdopodobnie został zamordowany jakimiś zastrzykami. Organy zostały wyjęte, żeby mordercy mogli sprawdzić rezultaty działania szczepionek i wyciągnąć wnioski dla dalszych prac nad szczepionkami.

 9. brys said

  Rozwijanie pewnych teorii do absurdu ma je tylko ośmieszać. Jakie eksperymenty pod okiem kamer? Po co?

  Tymczasem w samej Polsce, za niezalezna.pl :

  Policyjne statystyki są bezlitosne – każdego roku w Polsce ginie ok. 17–20 tys. osób, z których nigdy nie odnajduje się ok. 2 tys. Szczególnie niepokoi, że od trzech lat liczba zaginięć wzrasta co roku o kolejne 2 tys. – alarmuje Najwyższa Izba Kontroli. Z danych zgromadzonych przez Komendę Główną Policji wynika, że w 2014 r. zaginęło w Polsce 20845 osób, podczas gdy zaledwie cztery lata wcześniej – w 2010 r. – liczba ta wynosiła 14393. W grupie wiekowej do 17. roku życia tendencja jest jeszcze bardziej przerażająca – w 2010 r. zaginęło 3469 dzieci, a w 2014 już 8104 (z tego zdecydowana większość w grupie wiekowej 14–17 lat).

  Co do szczepień: Marek Posobkiewicz, szef Głównego Inspektoratu Sanitarnego, w poniedziałek wypuścił na YouTube nowy filmik, na którym w oryginalny sposób zachęca ludzi do szczepień.

 10. Kajtek said

  Prawda jest taka, że trzeba likwidować komunistów, bo jak się tego nie robi regularnie to oni zabiją ciebie (patrz los pomordowanych setek tysięcy Wyklętych), albo przynajmniej Twoje dziecko jak w Anglii. Dziecko jest własności rodziców i oni za nie odpowiadają przed Panem Bogiem.
  Suwerenem jest Bóg. Prawo jest tylko Boże. Dobrą wykładnię w materii (łamania) prawa podsunął p. Selin z PiS w rozmowie taką dziennikarkę-kretynkę-blondynkę z Polsatu, pytając czy w Generalnej Guberni Polacy też mieli przestrzegać prawa i wydawać żydów na śmierć.
  Ogólnie rzecz biorąc to problem polega na tym, że ludzie mylą PRAWO z „prawem”. PRAWO jest tylko Boże zaś „prawo” są to przepisy w wydaniu często różnych takich, którzy tylko chcą jeden drugiego okraść.
  Zrozumcie proszę, że prawo jest tylko Boże i nie ma innego. Ludzkie są obyczaje. Dobre obyczaje. To, co Timermansy, TVNy nazywają prawem to są tylko przepisy pomocnicze jak np kodeks drogowy. Przepisy mają ułatwić życie, ale nie są żadnym prawem.
  Tak jako ciekawostkę przypomnę, że takie niewinne przepisy ruchu drogowego doprowadzili komunistyczni złodzieje do absurdu, utrzymując w kodeksie drogowym jeden taki paragraf o obszarze zabudowanym, który pozwalał każdemu milicjantowi nieźle zarobić.
  Reasumując:
  prawo = Prawo Boże
  „prawo” = Lewo, syf, korupcja i zniewolenie słabszych i nienależących do sitw
  Prawo jest tylko jedno, Boże. I nie ma innego.
  Szczęść Boże

  Wszystkie te frustracje i problemy to wyłącznie skutek wyrzucenia Boga z życia współczesnych tzw. post-sowieckich społeczeństw i poszczególnych ludzi. Nic nie jest w stanie zastąpić piękna Kościoła Katolickiego i Mszy Wszechczasów. Jedyna prawdziwa religia to Kościół Rzymsko-Katolicki sprawujący Najświętszą Ofiarę. Nie ma innej prawdziwej wiary i nie będzie. Reszta jest co najwyżej jej cieniem i majaczeniem. To są tylko wierzenia, odszczepieńcy i heretycy.
  Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza BEZ SPECJALNEGO PRZYGLĄDANIA SIĘ TEMU. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i NIE NALEŻY NIMI PODĄŻAĆ.
  Żydokomuna niszczy rodzinę i podsuwa prostym ludzikom w to miejsce kolejne „błyskotliwe” teorie walki z Kościołem jak teoria ewolucji, względności i wielkiego wybuchu! (najlepszy oczywiście jest „wielki wybuch” – walnęło coś z niczego i powstał Wszechświat).

 11. anty......ch said

  a PiS-owscy medycy namawiają a nawet zalecają szczepienia np. ten Karczewski wielki marszałek publicznie reklamował szczepienia to działania obecnego żydowskiego rządu przeciw narodowi polskiemu czy dojdzie do kolejnych walk o odzyskanie niepodległości ? bo niepodlegli na pewno nie jesteśmy żydowski parch poraził Polskę i po maleńku odbiera nam suwerenność .

 12. Boydar said

  No właśnie, „tak zwanego”. To do Pana Marcina (3).

  Ilu potencjalnych emigrantów, licząc funty odwróci głowę mówiąc ojtamojtam ?

 13. lewarek.pl said

  10.
  Jestem katolikiem i akceptuję teorię ewolucji. To fantastyczny projekt inżynierski, nie do wyobrażenia genialny, realizowany w ciągu milionów lat. To mógł wymyślić tylko Bóg.
  Teoria ewolucji bardziej umacnia moją wiarę w Boga niż biblijny opis jak to Bóg „temy ręcamy” ulepił człowieka z błota.

 14. andzia said

  re:9 Czytanie niezależnej uwłacza godności człowieka.

 15. VAV said

 16. Boydar said

  Narodowi dr Zięby nie pomoże już mówienie prawdy. Trzeba było wcześniej, niekoniecznie mówić, po prostu żyć. Nawet będąc gościem.
  I nowa germanska nie pomoże, Samael wyruszył.

 17. Judasz said

  Powiedziałem dzisiaj znajomym trzymając biało-czerwoną flagę ,że idę schować ją do archiwum bo staje się nieaktualna. Nowa z żymską gwiazdą zastąpi ją po napisaniu nowej konstytucji . Zostałem wyśmiany, ale to uświadomiło mi jak wielbimy unię izraelską udając patriotów

 18. ojojoj said

  Jak sie wiezie swoja zone do szpitala na porod, nalezy pamietac o pewnych cechach samozachowawczych:

  1) wziasc ze soba bron, najlepiej maly pistolet ktory latwo mozna schowac, np. „w skarpete”
  2) caly czas, powtarzam: CALY, nie spuszczac z oka swojej zony ani noworodka, jak beda chcieli wziasc noworodka do oddzielnego pokoju, postawic sie (beda tam pobierac krew dla banku krwi oraz nie wiadomo co robic z tym dzieckiem)
  3) jak lekarz tylko podejdzie ze strzykawka, stanac na drodze, postraszyc sadami, a jak to nie pomoze, fizycznie goscia zatrzymac
  4) ostatecznie, kiedy 2) i 3) nie wypali, nalezy zajrzyc „do skarpety” opisanej w punkcie 1)

  P.S. Dobrze jest tez wziasc ze soba wujkow, ojcow czy paru kumpli, zeby w razie czego poprawili facjate komu trzeba albo po prostu ubezpieczali tyly.

 19. hucpa said

  Alfi powinien byc wystarczającym dowodem na mordercze zapędy systemu opieki zdrowia, będącym cicha utylizacją ignorantów.

  Niektórzy próbują to wydarzenie lokalizować lub personifikować. Nie powinni, tak działa cały system, zarządzany odgórnie przez parcha. Wyobraźcie sobie, na tle tego, co działo się za Komuny. Podpowiem, ze zachowania rodem z Katynia pomieszane z uwolnieniem Berlina od przyzwoitych kobiet i mężczyzn, masowe gwałty i całopalenia, stosowane były legalnie, poubierane na biało, podane na talerzyku, codzienność. Tu i tam dla zysku i ceremonii mamona.

  Do szpitala się nie chodzi, chyba, by umrzeć, często w mękach. Bez znajomości i obstawy, dzieci i starcy, powinni mieć zabronione, począwszy od karetki, słynne skorki. Poza tym, to gra w totolotka swym zdrowiem i życiem. Pisze bo wiem !!!!!!

 20. VAV said

 21. Re: 18 Ojojoj….

  Jakas logiczna koncepcja I bylaby doprawdy skuteczna na tych „kitlowych fachowcow”…

  Po zlikwidowaniu tego pieprzonego ZUS-u, KRUS-u i „fundacji rzondowej” z kieszeni podatnikow, to conajmniej 70% tego „bialego” towarzycha („zawodowi lekarze…” k..wa j…ego mac), musialoby wziac sie za taczki i lopaty i zapier…alac na „miche”… (albo do „odstrzalu”..)…

  ===========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  ——-
  Panie Jaśku, niech mi Pan wytłumaczy, co złego jest w idei Zakładu Ubezpieczeń Społecznych? Powtarzam – w samej idei, nie w wykonaniu.
  Admin

 22. hucpa said

  Oplaty ubezpieczeń wszelakich, pokrywają jak pająk, cały glob, sieciami typu lichwa, pod wieloma nazwami, często pod przymusem, spijają z nas ostatnie soki. To żydowski parasajt. ZUsem dla pana powinny być dzieci i szeroko rozumiana rodzina, a nie żydowskie obiecanki cacanki i gruszki na wierzbie. ZUSy to paliwo dla żydowskiego auto-nomu.

  Generalnie system satanistyczny to diabelska pieśń na flecie, taniec węża, żyd gra goim, muzyczna skakanka na śmierć.

 23. Boydar said

  W ubezpieczeniu jako dobrowolnej umowie nic złego nie ma. Zło jest w braku dobrowolności oraz niedotrzymywaniu umowy.

 24. Re: 21 Komentarz Admin…
  A niech mi Pan wytlumaczy, co zlego w byloby, gdyby kazdy obywateli RP od kolyski do starca otrzymywal np: 1200 zlotych Dywidendy Narodowej z tytulu narodowego zysku netto I surowcow naturalnych jak: wegiel, miedz, siarka, sol, aluminium itd., itd., itd…???..

  Czy bylby komukolwiek potrzebny ZUS czy KRUS lub jakiej inne finansowe spekulacyjne firmy???… Absolutnie NIE!!!…

  Kiedys zapytano mnie: „Czy Watykan przestrzega Prawa Naturalnego???”
  Moja odpowiedz byla negatywna…Niestety…

  Skoro Watykan nie przestrzega Prawa Naturalnego i sila rzeczy Prawa Stworcy, to nie jest to zaden powod bysmy my tego Prawa rowniez nie przestrzegali…

  ==========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 25. troll polonii said

  @ komentarz admina:
  Nie o bledy chodzi tylko OBLEDY naszej cywilizacji.
  Kanibale!

  A co glupszy idiota pieprzy o tym, ze Stalin byl dyktatorem i morderca!
  Stalin wspolczesnej „nauce” i „demokracji” zachodniej nie dorosl do piet.

  Ja juz nie chce przeprowadzac studium comparativum miedzy Mengele a wspolczesna zachodnia medycyna.

 26. Re: 25 Troll Polonii…

  zyd mendele w wersji medyczno-doswiadczalnej bylby niemalze krasnoludkiem z obecnym „niedzwiedziem” obecnej „kitlowej hochsztaplarni” od aptekarza do grabarza….w wersji „kasa za skore”…
  =======================
  jasiek z Toronto

  http://;polskawalczaca.com

 27. revers said

  Ad NFZ zdrowie, glodomor pacjentow

  https://www.wp.pl/?paid=6244985930126977&service=finanse.wp.pl

Sorry, the comment form is closed at this time.