Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  errorous o Wolne tematy (58 – …
  matirani o Jak zmieniało się zatrudnienie…
  matirani o Wolne tematy (58 – …
  minka o Jak zmieniało się zatrudnienie…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (58 – …
  Homolka o NATO może się samo rozbroić…
  Bezpartyjna o W rocznicę urodzin Wielkiego…
  Boydar o Wolne tematy (58 – …
  Boydar o Wolne tematy (58 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (58 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (58 – …
  NC o Wolne tematy (58 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (58 – …
  walthemar o Wolne tematy (58 – …
  Marucha o Wolne tematy (58 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Co jest martwe – nie może umrzeć. Refleksje 2-go majowe.

Posted by Marucha w dniu 2018-05-03 (Czwartek)

Każe mi się zapomnieć o rocznicach polskich zwycięstw. Burzy pomniki narodowej chwały. Kastruje się narodową historię i dzieli polską krew. A potem jeden bałwan z drugim ogłasza jakieś wydumane Święto Biało-Czerwonego Balonika i domaga się „radości z bycia Polakiem”. A idźcie do cholery z takim „patriotyzmem”!

Mój własny grajdoł!

Z kolei niektórzy antysytemowcy płaczą, że polskość się nie udała, sam grill – więc chcieliby wszechświatowej rewolucji albo globalnej wojny rasowej, bo już się duszą w naszym małym kraiku i jakieś gustowne Ragnarök dodałoby ich egzystencji jakiś stylowy sens.

Tymczasem ja tak jak nie godzę się na Polskę z balonikiem, ale bez prawdziwej historii – tak nie interesuje mnie ani „globalny opór”, ani „światowa rewolucja”, tylko mój własny, geopolityczny grajdoł zwany Polską. Tzn. mogą tam sobie być te opory i rewolucje – ale O ILE służą interesom mojego narodu, a nie jako byty same w sobie. Z kolei zaś świętować „dumę z niepodległej” będę do upadłego (mojego, nie jej) – ale dopiero, kiedy będzie niepodległa.

Jedni nie są Polakami, tylko w starych dowodach mieliby wpisane w rubryce narodowość „od Amerykanów”, „od Ruskich”, „od Brukseli”, inni przejmują się co się dzieje na całym świecie – tylko nie we własnym urzędzie gminy. Inni wreszcie, a tych jest cała większość – nie przejmują się niczym. I ci ostatni mają swego rodzaju rację, bo do zajmowania się nimi wszyscy zgłaszają się na ochotnika, tylko nikt ani naprawdę tego nie chce, ani nie potrafi.

Bo znowu – nie dba się o własną wspólnotę, już jej się niemal nie czuje, a tak jak bez rodziny nie jesteśmy do końca ludźmi, tak nie jesteśmy nimi bez naszego narodu.

Nie wierzę w „narodowość antykomunizm”, tak jak wiem, że nie istnieje „narodowość rusofobia, narodowość antyklerykalizm, nacja – antywszystkim”. Jestem Polakiem i mam obowiązki polskie. To naprawdę nie jest frazes, to samouświadomienie ważniejsze od tych durnych 2-go majowych chorągiewek.

Samopomoc Polska

I tylko jako Polacy możemy sobie sami pomóc. Jak nas urządzili urządzacze z zewnątrz – widzimy za oknami. Ja wiem, byle gorzej nie było… Ale tak naprawdę – jest wciąż źle. Polski czas jest marnowany, polskie dzieci zagranicą nie chcą być Polakami, a polskość w kraju zależy od kursu euro i tego czy na jutrzejsze zakupy patrzymy z nadzieją ogromną, przygaszoną, czy już zupełnie bez niej, co nieuchronnie czeka nas w perspektywie lat kilku, skoro wciąż nie mamy ani własnej gospodarki, ani polityki społecznej, ani zagranicznej i – co coraz ważniejsze – wojskowej.

Obecna (i wszystkie poprzednie przez ostatnie 29 lat) władza w Polsce nie czuje się powołana, by myśleć po polsku (a to nie to samo, co wymyślanie chwytających Polaków hasełek politycznych). Uważa, że wystarczy, jeśli jest dobrze usadowiona na lufach amerykańskich czołgów. Bo choćby nie wiem jak ich w zadki gniotło – przecież zawsze mogą próbować zawołać ich więcej. A naród bez pieniądza – tej najsilniejszej z broni – i tak ich przecież nie obali.

Już był w historii Polski taki reżim – a Jarosław Kaczyński na swych chwiejących się nogach stoi dziś w butach Jakuba Bermana.

Myśląc o alternatywie jednak – a ta TAK, jest realna! – nie mówimy przecież o zastąpieniu w Polsce rządu amerykańskiego „rządem rosyjskim”, „rządem chińskim” czy żadnym innym. Na naszej ziemi nie może być innej władzy niż narodowa, polska!

Zew Cthulhu

Dobrze pokazuje to los wszystkich ostatecznie projektów politycznych opartych o czynniki zewnętrzne. Zresztą, czegokolwiek by nie uczyli w dzisiejszych szkołach, to nawet te 75 lat temu – najpierw była jakaś polska armia i jakaś PPR, a dopiero potem Stalin zainstalował ich jako władzę w Polsce! Interwencja obca przydaje się bowiem w czasie bezpośredniego zagrożenia i kryzysu, ale już niekoniecznie później.

Akurat mamy niezłą okazję do skojarzeń. W ostatnich latach przed 3 maja 1791 r. jedyny polityk polski jako tako spełniający dyspozycję samodzielnego ośrodka władzy, czyli król – położył się na całej linii. Rozwalił własne stronnictwo, dla jakichś cząstkowych, wątpliwych urobków politycznych – zniszczył swoje dzieło geopolityczne.

Chwała Bogu – była Targowica, niestety – nie wsparta należycie w kraju. Problemy tylko narastały – i znowu potrzebny był król, czyli myśl polska (zrealizowana w ramach prawdziwie polskiego rządu Konfederacji Grodzieńskiej – co jest jednak tematem na inne opracowanie), którą znowu jednak sami zniweczyliśmy – z obcego, zachodniego poduszczenia.

Z kolei w 1944 r., kiedy już nie dało się prosić Polaków, żeby sami zmądrzeli – trzeba było przysłać z RKKA jakąś bandę Żydków.

Następnie jednak można i należało ją usunąć, pozwalając Polakom uzyskać jaką taką samowładną równowagę – czego jednak nie uczyniono, a kiedy zaczęto – to najpierw umarł Stalin, a potem zainteresowani/zagrożeni sami przejęli inicjatywę w ramach polskich mechanizmów Października, itd.

Cały czas chodzi bowiem tylko i wyłącznie o to samo: Albo po odłączeniu aparatury podtrzymującej życie organizm sam jakoś żyje, nawet chory – albo do cholery, jest martwy!

I odpowiedzmy sobie, po wstaniu od grilla – czy polskość jest zatem martwa czy żywa? Bo w pierwszym przypadku umrzeć już nie może, a w drugim – zginąć jej przysięgaliśmy nie pozwolić.

Konrad Rękas
http://prawica.net

No cóż, polskie tumaństwo z uporem czci najgorszych przywódców oraz nad wyraz szkodliwe dla Polski ruchawki i powstania. A także masońską „Konstytucję 3 Maja”. 
Admin

 

Komentarzy 5 do “Co jest martwe – nie może umrzeć. Refleksje 2-go majowe.”

 1. Joannus said

  ”Chwała Bogu – była Targowica, niestety – nie wsparta należycie w kraju………. w ramach prawdziwie polskiego rządu Konfederacji Grodzieńskiej – którą znowu jednak sami zniweczyliśmy – z obcego, zachodniego poduszczenia.”

  AMEN.

  Dla uczonych w piśmie i dla odpowiednio hodowanych przez kuglarzy hybrydowych miotów użytecznych patriotów – Targowica stanowi największe zło w dziejach.

 2. Joung said

  Co powinno umrzec To tylko pseudo wladza .Ktora nie rzadzi Polska tylko ja pomiata.
  A POLSKI ludek ”””spi w najlepsze.

 3. cg said

  2 maja Święto Flagi Izraela w Polsce: https://gloria.tv/video/trfNA9qpUbpC2o9VN3PjiDV2Q

  Już niedługo na ulicach POLSKICH miast tak będziemy świętować razem z żydkami Jonny Daniels zorganizował imprezę na której oczywiście nie mogło zabraknąć ludzi z PiS Tym razem https://twitter.com/mareksuski robił sobie tylko selfie https://www.ekspedyt.org/2018/04/30/politycy-pis-i-entuzjasci-swietowali-70-ta-rocznice-odrodzenia-izraela/

 4. guła said

  Była jakaś armia – fakt, była też PPR. Ale był też od samego początku ZPP.

 5. Kajtek said

  To wszystko to takie znieczulenie przed opierdoleniem Polin żydom.
  Tak wygląda zdrada. To jest celowe odwracanie uwagi przez PiS od rachunku na 300 000 000 000 $ wystawionego przez żydów w JUST Act (S.447). Wszystko wskazuje na to – tajne rozmowy prezydenta w USA, wyjazdy do Izraela, niepełnosprawni … – że PiS umówił się z żydami z USA, że zrobią to łapkami z Waszyngtonu a tu będą grać dalej dobroczyńcę Polaków. Trzeba wybrać czysto polski sejm, złożony z Polaków, po czym co miesiąc, bez nerwów komunikować tym zasrańcom:
  Kwiecień: brygada pancerna US Army – wypad
  Maj: Redzikowo – wypad
  Czerwiec: Patrioty – wypad
  Lipiec: Helikoptery – wypad
  Sierpień: Gaz – wypad
  Wrzesień: Wycieczki z Izraela – wypad

  i na koniec żydzi z Polski – wypad
  Jak tak – to tak
  „Tajemniczy don Pedro” podpowiada:
  Eee, tam, wystarczy z siłą spokoju wysyłac rachunki za żądania żydowskie do Waszyngtonu. A to na podstawie Art. IV umowy indemnizacyjnej z 1960. Tekst tutaj: treaties.un.org/doc/Publication/UNTS/Volume 384/volume-384-I-5518-English.pdf

  Ludzie, wymagajcie i żądajcie niech każdy cwaniaczek – chcący Wami rządzić – pokaże świadectwo chrztu ojców i dziadków (po czym sprawdzać je w parafiach) i zaświadczenie od proboszcza, że chodzi do Kościoła. To jedyny pewny sposób! Nie chroni on w pełni, ale jest wstępnym filtrem. Do tego czasu traktujcie go jako ciało obce z wszystkim tego konsekwencjami. Trzeba się bronić. Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać.

  Komentarz bez komentarza:
  Byli sobie Polak, Niemiec i Żyd. Żyd mieszkał w kamienicy. Kupił ją przez pożyczkę zaciągniętą z polskiego banku. Pożyczki nie zdążył spłacić. Niemiec zburzył kamienicę i zabił Żyda. Polak odbudował kamienicę za swoje pieniądze. Niemiec zapłacił odszkodowanie innemu Żydowi. Jeszcze inny Żyd domaga się zwrotu kamienicy od Polaka.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: