Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  olo o Kim jest człowiek niezaszczepi…
  If o Magyar Nemzet: Rosjanie ostrze…
  Yagiel o Wolne tematy (59 – …
  corintians o Kim jest człowiek niezaszczepi…
  niepostepowyoszolom o Wybór należy do Polski
  corintians o Pogarsza się sytuacja na rynku…
  niepostepowyoszolom o Kim jest człowiek niezaszczepi…
  Jack Ravenno o Prof. Bogusław Paź: Prezenty m…
  Jack Ravenno o Kim jest człowiek niezaszczepi…
  Olo o Pogarsza się sytuacja na rynku…
  UZA o Wybór należy do Polski
  Zenon_K o Kto rządzi światem?
  niepostepowyoszolom o Endlösung dla nieszczepionych”…
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Krzysztof M o O szkodliwości demokracji…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Bezczelne i zuchwałe

Posted by Marucha w dniu 2018-05-09 (Środa)

Przykład pierwszy: Ryszard Schnepf z wiecznym grymasem skrzywdzonego Semity na PO-twarzy (a tak a propos, czy bezprawnie przytulone pół bańki zwrócił, czy tez darowano mu w obawie przed oskarżeniem o antysemityzm?)

29 byłych dyplomatów powołuje Konferencję Ambasadorów RP
>https://wiadomosci.onet.pl/kraj/29-bylych-dyplomatow-powoluje-konferencje-ambasadorow-rp/npjshhh

Polityka zagraniczna PiS-u woła o pomstę do nieba, ale m.in. dlatego, że rok zajęło im odwołanie ze stanowiska ambasadora RP w USA szkodnika, Ryszarda Schnepfa, który jest obecnie twarzą tej „konferencji” (swoją drogą, na wieść o szykowanym odwołaniu, żydowski mason Schnepf dopuścił się jawnej zdrady dyplomatycznej, publicznie oskarżając Polskę o antysemityzm).

Zaiste bezczelne i zuchwałe sa te kurwy. No ale przynajmniej mamy ich nazwiska czarno na białym – cały ten mini-Izrael won!

Czy chłopcy z „Niezależnej” robią to z głupoty czy celowo?

Gdzie jest Polonia? – pyta wyglądający jak reinkarnacja Lenina red. Wojciech Mucha, znany głównie jako apologeta banderyzmu.

Nie ma końca zamieszanie wokół pomnika Katyńskiego w Jersey City. (…)

Ale w tej sprawie jest coś jeszcze. To zastanawiająca bierność Polonii właśnie. Gdzie pikiety, namioty i manifestacje w obronie monumentu? Gdzie otaczanie go łańcuchem ludzi, gdzie szturmy modlitewne [SIC!] i głosy oburzenia? Nie widać. (…)

Nie chciałbym tego samego powiedzieć o Polonii w USA, ale naprawdę nie widać jej tam, gdzie być powinna.

Mimo, że jestem niespotykanie spokojnym człowiekiem, to z chęcią („z chęcią dzięcioł pień ciął”) obiłbym mu ten kałmucki ryj zdechłym prosiakiem. Szturmy modlitewne o pomnik! No żesz do coorvy maci … A gdzie byłeś pacanowski pacanie razem z całą swoją banderowską gazetą toaletową, kiedy procedowano antypolską ustawę 447? Gdzie był polski rząd, MSZ, kiedy Polonia Amerykańska urabiała sobie ręce po kolana, lobbując przeciw tej ustawie?

W felietonie Szczur katyński? red. Michalkiewicz podejrzewa, że pogłoska o przeniesieniu pomnika katyńskiego w Jersey City może być celowym współdziałaniem PiS-u z ich żydowskimi przyjaciółmi, ażeby przykryć temat ustawy 447, na temat której rząd wciąż zachowuje równie tajemnicze (w sumie coraz mniej tajemnicze) co groźne (dla zwykłych polskich gojim) milczenie.

Mnie osobiście przekonuje do tej przerażającej wersji reakcja Marka Magierowskiego z MSZ-u, szykowanego na nowego ambasadora w Izraelu (Magierowski o burmistrzu Jersey City: „Taka sytuacja wymaga stanowczości”).

Stanowczości nie wymagała ustawa idąca w kierunku wyszlamowania Polaków do gołego, co więcej, po wizycie tegoż Marka Magierowskiego w Stanach, część Polonii, z Frankiem Spulą na czele, wycofała się z desperacjich prób zablokowania antypolskiego prawa. Ale co się tyczy pomnika, to przydałoby się i wzmożenie Polonii i „szturm modlitewny”. Póki co Polonia nie daje się nabierać tak łatwo jak czytelnicy banderowskiej, stąd reinkarnacja Lenina uznała za stosowne ją obsztorcować.

Zaiste bezczelność i zuchwałość charakteryzuje te polskojęzyczne w te i nazad.

A my tymczasem siedzimy coraz głębiej w czarnej dziurze.

http://macgregor.neon24.pl

Komentarze 23 do “Bezczelne i zuchwałe”

 1. Mariusz said

  Rzeczywiście ta heca z pomnikiem wygląda na ustawkę, mającą przykryć ustawę 447… Władcy – opozycja zresztą też – ciągle milczą na temat tej drugiej, ale wiedzą przecież że ”suweren” na różnych forach psioczy na to wszystko, zastanawia się o co tu kaman, a nawet wprost zarzuca władcom zdradę, hańbę i abdykację.
  Żeby więc uwagę przynajmniej części ”suwerena” odciągnąć od tej niewygodnej sprawy, zainscenizowano ”wojnę o pomnik”… Tu już media nie milczą, nawet politycy coś tam przebąkują o sprawie, choć tak nie bardzo, za to bojowe zadanie dostała Polonia… Obronic pomnik, albo pod nim lec! Walka trwa, media relacjonują, ludziki sie podniecają, moim zdaniem bój potrwa jeszcze trochę, a nawet ostatecznie zakończy się sukcesem. 🙂 Bo co tam w końcu jakiś pomnik… I wówczas odtrąbi się wielki sukces Polski!
  A ustawa 447, może jeszcze co innego, będzie już realizowana… W ciszy i spokoju.

  Przecież gdyby ten cyrk z pomnikiem był rzeczywiście jakimś ”zdarzeniem incydentalnym”, to sprawę by przemilczano i tyle. Nie takie rzeczy się przemilcza. Ilu ludzi w Polsce w ogóle wiedziało o jakimś tam pomniku w Jersey City..?

  Aha, do USA pojedzie, czy może już pojechał z misją sam laureat orderu banderowskiej ”Bezpeky” Sakiewicz… Misja zagadkowa, ale może jednak będzie miała jakiś związek z tym pomnikiem, żeby więcej sie działo…
  http://prawica.net/10276

 2. RomanK said

  Parada Zwyciestqwa w Moskwie …na trybunie wsrod zasluzonych zasiadl Premier Israela Natanyiahu…..
  wodz drugiej na swiecie epotego jaka rozgromila IIIRzesze….drugiej po ZSRR ARmii walczacyj na wszystkich frontach II Wojny/….
  rzadcow Polska nie bylo…..nikogo z Polakow , nic o Polsce….ty;lklo ile winni sa za Holocaust….
  Dzieki wam QMokraglaczki….zcyzorykiem chrzczone….i pracujace w pocie czola./…

 3. Gruppenführer Wolf said

  @RomanK Premier Izraela i premier Serbii. Jeśli potraktować ją jako Jugosławię, to Putin zaprosił przywódców dwóch państw, które po 2WŚ dzięki wsparciu ZSRR powstały, a następnie pokazały mu „gest Kozakiewicza”.

 4. jjj said

  Dobrze by było chyba stosować cudzysłów przy cytowaniu. Wprawdzie można się domyślić, gdzie kończy się W. Mucha, a gdzie zaczyna Autor, ale trzeba się domyślać…

 5. Moher49 said

  ” Ale w tej sprawie jest coś jeszcze. To zastanawiająca bierność Polonii właśnie. Gdzie pikiety, namioty i manifestacje w obronie monumentu? Gdzie otaczanie go łańcuchem ludzi, gdzie szturmy modlitewne [SIC!] i głosy oburzenia? Nie widać. (…)”

  Czepiacie się Polonii. A gdzie głosy oburzenia w Polsce ?. Tylko Ruch Narodowy otworzył buzię.

 6. Birton said

  wszystko dąży do totalnej inwigilacji oraz aresztowanie za myślozbrodnię ( vide „Rok 1984” Orwella) czyli żydowski NWO w pozycji ‚full throttle’

 7. RomanK said

  Frank Spula Prezes KOngresu Polonii Polskiej…nie ruszyl Polonii….nie widzial namiotow manifestacji przed Belvederem…przed ambasada Israela…nie poprosil go o interwencje NIKT z Polski….trudno mieszac sie obywatelom USA wbrew woli rzadzacych Polska i jej obywateli….
  Oceniam 40tys podpisow zlozonych tylko z inicjatwywy oddolnej..w tak krotkim czasie …..za ogromny sukces…..porownajcie czlonkostwo Partii PIS..z tymi Polkami ,ktorzy podpisali….sie , ze sa …Polakami.

 8. Boydar said

  „… na trybunie wśród zasłużonych zasiadł Premier Israela Natanyiahu …”

  „Akwarium”, Suworow

 9. revers said

  a gdzie Woody Allena filmowy Zillog nie byl? byl w Berlinie przy Hitlerze jak na Kremlu przy Stalinie, czyli koszerne Zik-Zag.

  a dzisja kolejny rachunek jak nie z krwi goim to z mamony goim ktorym sie wydaje ze nalezy do nich, bo zarobili lub zaoszczedzili.

 10. revers said

  https://www.whitehouse.gov/briefings-statements/president-donald-j-trump-signs-s-447-law/

 11. Birton said

  po spuszczeniu spodni wiadomo w pierwszym przybliżeniu who is who

  ——-
  Dlatego żydowscy lekarze w USA hurtem dokonywali obrzezania gojów, nie pytając rodziców o zgodę.
  Admin

 12. guła said

  A jak się ma 40 tyś. do dziewięciu milionów, choć teraz jak i wówczas sprawa dotyczyła („pniondzów”) Starego Kraju.

 13. guła said

  Chu j strzeli każde jedne wyciągnięte grabie i ich grabki.

 14. KOJAK said

  TE ZYDZISKO POWINO GNIC W KRYMINALE ZA KRYMINAlLNE BEZCZELNE SZWINDLE ! WIDAC NA JEGO PRZYKLADZIE ZE RZADZI ZYDOWSKA KRYMINALNA BANDA I ZYD ZaWSZE ZA KRYMINALNE SZWNIDLE JEST BEZKARNY !

 15. MatkaPolka said

  KRÓTKIE DOSSIER PRZESTĘPCZEJ ŻYDOWSKIEJ RODZINY

  Były ambasador RP w Waszyngtonie Ryszard Schnepf jest klasycznym dzieckiem resortu. Jego ojciec Maksymilian Sznepf był żołnierzem wojskowej bezpieki, matka Alicja – funkcjonariuszem Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, zwalczającym podziemie niepodległościowe, zaś krewny Oswald Sznepf jako sędzia wojskowy wydał co najmniej kilkanaście wyroków śmierci na Żołnierzy Wyklętych. Nikt z rodziny Sznepfów nie został ukarany za walkę z uczestnikami podziemia niepodległościowego. Alicja Schnepf straciła rentę specjalną za walkę z Żołnierzami Wyklętymi dopiero w latach 90.

  Maksymilian Sznepf brał udział „w likwidacji band w Białostockiem”, czyli w pacyfikacji ludności cywilnej, mordowaniu Żołnierzy Wyklętych i w Obławie Augustowskiej. Zatrzymano wtedy 7049 osób, z których po rewizji zwolniono 5115. Ci, którzy zaginęli, zostali zamordowani, a miejsce ich pochówku pozostaje nieznane.
  Był bardzo aktywnym działaczem Towarzystwa Społeczno- Kulturalnego Żydów w Polsce, a na stronie internetowej Światowego Kongresu Żydów określono go nawet, jako „przywódcę społeczności żydowskiej w Polsce podczas reżimu komunistycznego”.

  Alicja Schnepf została przyjęta do pracy do Departamentu V MBP. Szefową tego Departamentu była słynąca z sadyzmu Julia Brystygier nazywana „Krwawą Luną”

  http://niezalezna.pl/88669-rodzina-ryszarda-schnepfa-w-walce-z-zolnierzami-wykletymi

  Ryszard Schnepf

  Współzałożyciel żydowskiej loży w Polsce – B’nai B’rith po hebrajsku Synowie Przymierza która ma już pełną kontrolę nad Kancelarią Prezydenta RP, rządem a szczególnie MSZ oraz ma olbrzymie wpływy w telewizji publicznej i sto­wa­rzy­sze­niach odpowiedzialnych za kulturę, nauczanie, zdrowie i kształtowanie polskiej opinii publicznej.

  Dorota Wysocka-Schnepf – (ur. 4 paź¬dzier¬ni¬ka 1970 w Jeleniej Górze) – celebrytka, dziennikarka, żona Ryszarda Schnepfa.

  Zuzanna Schnepf

  Córka Ryszarda Schnepfa i Doroty Wysockiej – Schnepf została po układzie, zatrudniona na etacie w fundacji Shalom kierowanej przez Goldę Tencer i Szymona Szurmieja.

  http://yelita.pl/artykuly/art/schnepf-ryszard

 16. RomanK said

  ad 12..Panie Gulo…tak sie ma- jak…..1:900…. mniej niz 1 na tysiac….to o wiele lepiej niz wsrod innych nacji np USA czy Chiny….tam to oscyluje kolo 1-10 000. pan sprawdzi…
  Roznica tak ,ze tam rzadza najlepsi…tu najlepsi podpisuja petycje….

 17. MatkaPolka said

  ad 10 Revers

  SKORO TRUMP PODPISAŁ
  Roszczenia żydowskie i Amerykańskie Są niezgodne z polskim prawem, z prawem amerykańskim.

  Są wyłudzeniem – to przestępstwo kryminalne.
  Rząd Polski powinien wydać listy gończe za wszystkimi kongresmenami i senatorami,
  LIST GOŃCZY ZA TRUMPEM.

  CO POWINNA ZROBIĆ POLSKA wobec roszczeń USA

  https://marucha.wordpress.com/2018/05/09/hieny-cmentarne-z-holocaust-industry/#comment-753597

  Co to za sojusznik, który chce nas okraść, i który nie respektuje, żadnych układów i sojuszy, umów międzynarodowych?

  Polska podpisała umowę z indemnizacyjną z USA i 12 innymi krajami– JUŻ RAZ ZAPŁACIŁA. Umowa Polska – USA z 16 lipca 1960 r.

  W wypadku roszczeń USA Polska powinna postąpić z takim sojusznikiem jak Erdogan – zerwać stosunki dyplomatyczne, wywalić bazę amerykańską w Redzikowie, wywalić przestarzałe Patrioty – bo i tak Rosji nic nie zrobią – a tylko mogą stać się powodem do ODWETOWEGO ataku na Polskę. (gdyby Polska lub USA/NATO – zaatakowały Rosję)

  Znacjonalizować przemysł i banki – rozkradzione przez sojuszników USA I Niemcy – w ramach złodziejskiej prywatyzacji i wprowadzania DEMOKRACJI

  I Polska powinna kupić od Rosji systemy S-400, żeby sojusznik przypadkiem nie chciał zrobić w Polsce przewrotu, gdyby Polska nie chciała zapłacić.

  NATYCHMIAST ZAWRZEĆ SOJUSZ Z ROSJĄ – Tak jak robi to Turcja członek NATO

  Może niektórym spadną łuski z oczu, jaki MAMY PATRIOTYCZNY RZĄD – Dobra Zmiana

 18. MatkaPolka said

  WYDAĆ LISTY GOŃCZE

  CO POWINNA ZROBIĆ POLSKA wobec roszczeń USA

  https://marucha.wordpress.com/2018/05/09/hieny-cmentarne-z-holocaust-industry/#comment-753597

  Co to za sojusznik, który chce nas okraść, i który nie respektuje, żadnych układów i sojuszy, umów międzynarodowych?

 19. NC said

  Tatełe Rysia, Żyd z Drohobycza, pułkownik dyplomowany magister Maksymilian Schnepf uczestniczył w wymordowaniu około 2 tysiecy ludzi w czasie tzw. Obławy Augustowskiej. Nigdy nie został postawiony przed sadem, a w ramach „antysemickich czystek” otrzymał stanowisko dowódcy Studium Wojskowego UW które zajmował aż do emerytury.

  Mamełe Rysia, Alicja została na własna prosbę skierowana do „pracy” w UB, gdzie pracowała w Departamencie V jako podwładna Julii Brystygierowej, czyli „Krwawej Luny”.

  http://niezalezna.pl/88669-rodzina-ryszarda-schnepfa-w-walce-z-zolnierzami-wykletymi

 20. MatkaPolka said

  Netanyahu w Moskwie

  Rosja prowadzi wyrafinowaną DYPLOMACJE w przeciwieństwie do USA – kowboje tylko bombardują.

  Rosja Właśnie wyłuskała Turcję z NATO ( druga Armia w NATO); Wypiera USA z Bliskiego Wschodu, Azji Południowej – tworzy sojusze Rosja -Syria- Turcja Iran, BBRICS. Rosja – Chiny. Rosja zajmuje północną Azję

  .https://www.fort-russ.com/wp-content/uploads/2017/12/1-164.jpg

 21. peacelover said

  …wynika z tego, ze Putin doskonale wie, co sie stalo w 1953 okolo 130 dni po smierci Stalina !!!!
  Przypuszczam tez, ze wie dobrze czego dokonal marszalek Zukow i…
  przypuszczam tez, ze pojdzie w jego slady!!!! teraz tylko wypada mu zyczyc powodzenia !!!!!!!!!

 22. Boydar said

  Podejrzewanie że nie wie byłoby sporym nietaktem, Panie Peacelover.

 23. jaja said

  Sciagniete z Press Tv i juz jak widac Putin przestal byc idolem, ta, zaczynaja obciazac go , ze wydal zgode Bibiemu na bombardowanie Syrii. Mnie ciezko w to uwierzyc, wszystkie idealy sie wala i pokazuja mozliwie, ze prawdziwa twarz. I komu wierzyc? Sobie.

  „IRAN MUST BE STUPID TO CONTINUE TO TRUST RUSSIA-
  THE ISRAELI PRIME MINISTER WENT TO RUSSIA TO SEEK PERMISSION TO ATTACK SYRIA AND PUTIN ALLOWED IT.
  i have been saying for sometime that russia is part of the conspiracy against the syrians and iran. putin and his russia are hypocrites and must be exposed and treated as such. .”

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: