Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  olo o Kim jest człowiek niezaszczepi…
  If o Magyar Nemzet: Rosjanie ostrze…
  Yagiel o Wolne tematy (59 – …
  corintians o Kim jest człowiek niezaszczepi…
  niepostepowyoszolom o Wybór należy do Polski
  corintians o Pogarsza się sytuacja na rynku…
  niepostepowyoszolom o Kim jest człowiek niezaszczepi…
  Jack Ravenno o Prof. Bogusław Paź: Prezenty m…
  Jack Ravenno o Kim jest człowiek niezaszczepi…
  Olo o Pogarsza się sytuacja na rynku…
  UZA o Wybór należy do Polski
  Zenon_K o Kto rządzi światem?
  niepostepowyoszolom o Endlösung dla nieszczepionych”…
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Krzysztof M o O szkodliwości demokracji…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Hieny cmentarne z „holocaust industry”

Posted by Marucha w dniu 2018-05-09 (Środa)

Warto mieć świadomość o jakie pieniądze toczy się gra – i że przy kwotach tego rzędu, ten kto ostrzy sobie na nie zęby nie cofnie się przed żadnym łajdactwem.

I. „JUST Act” uchwalony

Wiadomo już, że amerykański Kongres przyjął tzw. „Ustawę 447”, czyli „JUST Act” – „Justice for Uncompensated Survivors Today” („Sprawiedliwość dla ocalałych, którzy nie otrzymali rekompensaty”). Ustawę tę opisywałem obszernie w artykule ze stycznia br. („»Ustawa 447«, czyli ofensywa »holocaust industry«”) wraz z tłumaczeniem kluczowych zapisów, tak więc tutaj jedynie pokrótce przypomnę, iż uchwalony właśnie akt zobowiązuje Departament Stanu USA do monitorowania sytuacji w kwestii rozwiązań prawnych dotyczących zwrotu pożydowskiego mienia w poszczególnych krajach – w tym również w Polsce.

Ponadto na Departament Stanu nałożono obowiązek sporządzenia w terminie 18 miesięcy stosownego raportu, a następnie przedstawiania Kongresowi cyklicznych sprawozdań odnośnie stanu prawnego i konkretnych działań w zakresie restytucji „niesłusznie przejętego” majątku. Oznacza to w praktyce wsparcie dyplomatyczne amerykańskiego rządu dla roszczeń rewindykacyjnych organizacji żydowskich.

Ustawa jest pokłosiem konferencji „Mienie Ery Holokaustu”, jaka odbyła się w 2009 r. w Pradze i Teresinie, zakończonej przyjęciem „Deklaracji z Teresina” wraz ze stosownymi „zaleceniami ekspertów”. We wspomnianej konferencji wzięło udział 49 państw i 30 organizacji pozarządowych, a z ramienia Polski podpis pod „Deklaracją” złożył Władysław Bartoszewski – wówczas sekretarz stanu w kancelarii premiera Donalda Tuska.

Z naszego punktu widzenia najbardziej bulwersujący i niebezpieczny jest postulat „odzyskiwania” tzw. mienia bezdziedzicznego, które przeszło zgodnie z powszechnie przyjętą w cywilizowanych krajach praktyką na własność Skarbu Państwa.

Ponieważ takie uroszczenie, sprowadzające się do uznania swoistej „plemiennej współwłasności” jest jawnym bezprawiem i próbą wymuszenia rozbójniczego, zadbano o stworzenie pseudohumanitarnych pozorów. Mienie bezdziedziczne mianowicie miałoby posłużyć sfinansowaniu „pomocy potrzebującym ofiarom Holocaustu”, „wspieraniu edukacji o Holocauście” oraz – uwaga – „do innych celów”.

Jakież to są, te „inne cele”? A, to już wiedzą żydowskie hieny cmentarne z „przemysłu holokaust”, pragnące się pożywić na trupach swych zagazowanych współbraci, dla ratowania których podczas II wojny światowej nie kiwnęły nawet palcem.

Warto przy okazji zapytać, ilu w USA żyje jeszcze pochodzących z Polski Żydów urodzonych do 1945 roku? Bo chyba tylko takie osoby podpadają pod kategorię „ofiar”? Czy ktoś przedstawił wiarygodne statystyki?

Kolejnym niepokojącym elementem jest zalecenie „ekspertów” z Teresina, by w procedurze rewindykacyjnej honorować „alternatywne formy dowodów własności” – bez sprecyzowania, jak owe „alternatywne dowody” miałyby wyglądać. Można sobie tylko wyobrazić czekające nas wykwity twórczej inwencji.

II. „Polacy, nic się nie stało”

W każdym razie, powyższy humbug prawny został jednomyślnie przyjęty przez Izbę Reprezentantów i wszystko wskazuje, że podpis prezydenta Trumpa jest jedynie formalnością. Stało się tak mimo desperackiej inicjatywy amerykańskiej Polonii, której przedstawiciele zorganizowali akcję odwiedzania biur kongresmanów i wskazywania na szkodliwość oraz prawny absurd ustawy.

Jak widać jednak, amerykańscy politycy nie pozwalają się nikomu wyprzedzić w robieniu dobrze żydowskiemu lobby – zwłaszcza, jeśli miałoby się to odbyć cudzym kosztem.

Dodajmy, że wspomniana akcja Polonii była całkowicie oddolna i przeprowadzono ją bez żadnego dyplomatycznego wsparcia ze strony polskich władz, które zresztą przez cały czas procedowania „JUST Act” – najpierw w Senacie, potem w Izbie Reprezentantów – konsekwentnie milczały.

To milczenie było wręcz szokujące, ale na nim nie koniec. Oto zaraz po uchwaleniu „ustawy 447” politycy obozu rządzącego wraz z częścią publicystów na wyprzódki rzucili się do przekonywania nas, że… właściwie nic się nie stało. Dowiedzieliśmy się, że dokument ma znaczenie „czysto symboliczne”, „niewiążące” i że amerykańskie prawo „nie obowiązuje w Polsce”. Tego typu zapewnienia usłyszeliśmy z ust bawiącego akurat w Stanach ministra Gowina, zaś towarzyszący mu minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz oświadczył korespondentowi PAP, iż nie przywiązywałby do tej ustawy „zbytniej wagi”, ponieważ… „Polska nie jest w niej wymieniona ani w nazwie, ani w treści”.

Z kolei posłanka-publicystka Joanna Lichocka twardo podkreśliła w wypowiedzi dla telewizji wPolsce.pl, że „ta ustawa w żaden sposób nie ma wpływu na nasze ustawodawstwo i decyzje podejmowane przez polskie państwo, które jest państwem suwerennym”.

Innymi słowy, usłyszeliśmy starą śpiewkę spod znaku „nikt nie będzie dyktował nam ustaw”. Cóż, zważywszy jak się to skończyło ostatnim razem, przy okazji nowelizacji ustawy o IPN, tudzież wyrzucenia do kosza tzw. „dużej ustawy reprywatyzacyjnej”, to tak bardzo bym się z tą naszą „suwerennością” nie napinał.

Rychło bowiem może się okazać, że nasz „strategiczny sojusznik” zmarszczy brwi i znów będziemy musieli nasze ustawodawstwo „konsultować” z państwami trzecimi – w imię zachowania „dobrych stosunków” rzecz jasna. Póki co bowiem, art. 55a Ustawy o IPN pozostaje de facto martwy, a sprawa reprywatyzacji została odłożona ad calendas graecas – i nikt nawet specjalnie nie ukrywa, że stało się tak za sprawą nacisków „żelaznego trójkąta” USA – Izrael – żydowska diaspora.

I tu właśnie leży główne niebezpieczeństwo związane z „JUST Act” – otwiera on bowiem dla amerykańskiej dyplomacji (koordynującej swe poczynania z organizacjami żydowskimi) drogę do zintensyfikowania nacisków na Polskę. A niedawne wydarzenia pokazały, że niewiele trzeba, by nas wystraszyć. W efekcie, już niedługo możemy być świadkami, jak polski parlament, jak najbardziej „suwerennie” przyjmuje „właściwe” rozwiązania odnośnie „restytucji mienia”, zgodnie z oczekiwaniami „holocaust industry”. I w ten oto sposób założenia „ustawy 447” znajdą swoje odzwierciedlenie w polskim porządku prawnym.

III. Czas szakali

Zresztą, np. Światowa Organizacja Restytucji Mienia Żydowskiego (WJRO – World Jewish Restitution Organization) nawet nie ukrywa, że właśnie taki jest jej cel – z jednej strony bowiem skutecznie wymusiła rezygnację z reprywatyzacji na naszych zasadach, z drugiej zaś, to właśnie ona stała za „ustawą 447”.

Z jej inicjatywy również 59 amerykańskich senatorów wystosowało niedawno list do premiera Morawieckiego w sprawie zwrotu żydowskiego mienia. Dziś natomiast szef WJRO, Gideon Taylor, nie kryje swego zadowolenia, stwierdzając, iż ustawa „jest silnym dowodem niewzruszonego poparcia Ameryki dla tych, którzy przeżyli Holokaust w ich poszukiwaniu sprawiedliwości”.

Trzeba zaznaczyć, że WJRO kreująca się na samozwańczego spadkobiercę „mienia bezdziedzicznego”, to prawdziwa stugłowa hydra – jest to bowiem tzw. „organizacja-parasol” zrzeszająca pod swymi skrzydłami inne organizacje żydowskie, takie jak m.in. Światowy Kongres Żydów czy Agencja Żydowska, a z działających w Polsce – B’nai B’rith i American Jewish Committee (AJC).

WJRO zasłynęła już swymi żądaniami wobec Polski, których spełnienie wg urzędników Ministerstwa Sprawiedliwości kosztowałoby nasze państwo nawet 300 miliardów dolarów, czyli ok. biliona złotych.

Warto mieć świadomość o jakie pieniądze toczy się gra – i że przy kwotach tego rzędu, ten kto ostrzy sobie na nie zęby nie cofnie się przed żadnym łajdactwem. A tu mamy do czynienia z istną hordą szakali, działającą niezmiennie wg pamiętnej zapowiedzi byłego sekretarza generalnego Światowego Kongresu Żydów, Israela Singera, że „jeżeli Polska nie spełni roszczeń Żydów, będzie publicznie atakowana i upokarzana na forum międzynarodowym”.

Zatem już dziś powinniśmy się przygotować na kolejną światową operację dyfamacyjną, przy której poczynania osobników pokroju Grossa czy Grabowskiego będą się jawiły niczym wstępne utarczki harcowników. Aż boję się pytać, czy polski rząd w ogóle zdaje sobie z tego sprawę – o przygotowaniu do walki nie wspominając.

Gadający Grzyb

Na podobny temat:
Ustawa 447, czyli ofensywa „holocaust industry”
Gra o bilion złotych
Notek w wersji audio posłuchać można na: http://niepoprawneradio.pl/

Artykuł opublikowany w tygodniku „Warszawska Gazeta” nr 18 (04-10.05.2018)
https://podgrzybem.blogspot.se/

 

Komentarzy 36 do “Hieny cmentarne z „holocaust industry””

 1. Marek said

  Aż boję się pytać, czy polski rząd w ogóle zdaje sobie z tego sprawę – o przygotowaniu do walki nie wspominając.
  ===
  Polski rząd? Ten niby polski rząd robi, co umie najlepiej. Trzymać się koryta. Nie ważne, kto wrzuca do koryta żarcie i komu odbiera żarcie. Ważne, by żreć z koryta. Pracą się nie kalać. Żreć, żreć i żreć. A im więcej gojów zdycha z głodu, tym lepiej i większa radość z żarcia. To są śmieci ludzkie, dobrze wiedzą, że zarządzają krajem upadłym i teoretycznym.

 2. NC said

  „Warto przy okazji zapytać, ilu w USA żyje jeszcze pochodzących z Polski Żydów urodzonych do 1945 roku? Bo chyba tylko takie osoby podpadają pod kategorię „ofiar”?”

  „Ocalałymii” w znaczeniu ustawy 447 są ci, co przeżyli II WŚ, ich dzieci, wnuki, prawnuki itd.
  Trauma jest dziedziczna i każde kolejne pokolenie wymaga odszkodowań.

 3. RomanK said

  Panei Marek..pisze sie rzad Polski…a nie rzad polski….. To sa dwa diametrialnie roznie pojecia.

 4. Wit said

  Polski rząd jest zatroskany tylko o ukrainców, Żeby mieli tu swoje eldorado i możliwość propagowania faszyzmu i banderyzmu. I żeby jak najszybciej zajmowali lokale opuszczone przez Polaków wygnanych do anglosasów na tak zwaną szmatę. Polak ma jak najszybciej umrzeć lub jeśli młody i zdrów wyjechać na roboty.

 5. troll polonii said

  Ten artykul powinien otworzyc oczy wielu naiwnym.
  Ale tak sie nie stanie bo nas nie interesuja szczegoly ani prawne nastepstwa.

  To o czym sie nie mowi to POWODY da ktorych hucpa sie upomina o cokolwiek.

 6. Marek said

  Panei Marek..pisze sie rzad Polski…a nie rzad polski….. To sa dwa diametrialnie roznie pojecia.
  ===
  Napisałem „niby polski rząd”, powinno wystarczyć.
  Pan Roman niech lepiej się zajmie agitacją Polonii USA, bo coś słabiutko podpisuje petycję do umiłowanego przywódcy Trumpa w sprawie 447.
  Podobno Polonia USA, to kwiat Narodu Polskiego.
  Lepiej widzą, lepiej słyszą, w ogóle wszystko lepiej…
  od nas tu doornych tubylców w polin.

 7. MatkaPolka said

  Trump i tak podpisze, bo jest popychadłem „Deep State”, a może też swojego zięcia Krushnera.

  Niech podpisze – może niektórym spadną łuski z oczu, jakiego mamy sojusznika i przyjaciela,!!!!!

  Co to za sojusznik, który chce nas okraść, i który nie respektuje, żadnych układów i sojuszy, umów międzynarodowych?

  Polska podpisała umowę z indemnizacyjną z USA i 12 innymi krajami– JUŻ RAZ ZAPŁACIŁA.
  Umowa Polska – USA z 16 lipca 1960 r.

  A rząd USA zobowiązał się w tej umowie do wypłaty jakichkolwiek roszczeń majątkowych. Jeśli Żydzi będą mieć roszczenia to rząd USA zobowiązany jest do ich zapłacenia – a nie rząd Polski.

  Polska NIE POWINNA NIC ZAPŁACIĆ – Była największą ofiarą II wojny światowej.
  Zginęło ponad 12 mln polskich obywateli – a ok. 75% Polski zostało zniszczone przez zbrodniczą nazistowską III Rzeszę niemiecką, w tym również własność żydowska – została zamieniona w KUPĘ GRUZU – i jeśli w ogóle coś się żydom należy to KUPA GRUZU.

  W kryminalnej Transformacji/ Prywatyzacji między innymi amerykańscy Żydzi rozkradli Polskę – już odbudowana z gruzów wysiłkiem całego narodu.

  Wall Street – amerykańscy żydzi – finansowali Hitlera i w znacznej mierze przyczynili się do zniszczenia Polski – w tym mienia żydowskiego

  Te roszczenia nie są dla Polski, w jaki sposób wiążące

  Są niezgodne z polskim prawem, z prawem amerykańskim.

  Są wyłudzeniem – to przestępstwo kryminalne.
  Rząd Polski powinien wydać listy gończe za wszystkimi kongresmenami i senatorami, a jeśli prezydent Trump podpisze, również list gończy za Trumpem.

  Problemem nie są amerykańscy Żydzi, – którzy nie powinni mieć najmniejszych szans na wyegzekwowanie tych roszczeń.

  B>PROBLEMEM JEST RZĄD POLSKI, KTÓRY TE ROSZCZENIA CHCE SPEŁNIĆ.

  WYROK SĄDU USA

  SĄD USA ODMÓWIŁ PRAWA ŻYDOM DO ODSZKODOWAŃ OD POLSKI I AUSTRII

  WYROK OSTATECZNY W SPRAWIE ODSZKODOWAŃ
  SAD APELACYJNY STANÓW ZJEDNOCZONYCH DLA DRUGIEGO OKREGU
  Sesja sierpniowa 2002 r.

  Wyrok wydany w dniu 3 marca 2006 r.

  MIMO ŻE SĄD NAJWYŻSZY W USA ODRZUCIŁ KATEGORYCZNIE ŻĄDANIA ŻYDÓW ODSZKODOWAŃ OD POLSKI , GRUPA ZDRAJCÓW OJCZYZNY KTÓRA PODSTĘPEM ( KOLEJNE ZFAŁSZOWANE WYBORY ) UZYSKAŁA STANOWISKA REPREZUNTUJĄCE INTERES NARODU POLSKIEGO – DOBROWOLNIE , BEZ WIEDZY POLAKÓW WPROWADZA POPRZEZ SEJM UCHWAŁĘ O PRZEKAZANIU NIEUZASADNIONYCH ODSZKODOWAŃ.

  A WIEC POLSKA ZAPŁACIŁA JUŻ DRUGI RAZ

  (***)
  GŁOSOWANIE Nr 15 – POSIEDZENIE 24.
  Dnia 08-09-2006 Godz. 09:21

  Pkt 5. porz. dzien. Pierwsze czytanie rządowego projektu ustawy o rekompensatach za przejęte przez państwo nieruchomości oraz niektóre inne składniki mienia

  Głosowanie nad przyjęciem wniosku o skierowanie rządowego projektu ustawy o rekompensatach za przejęte przez państwo nieruchomości oraz niektóre inne składniki mienia, zawartego w druku nr 133, do komisji nadzwyczajnej, która zostanie powołana

  Głosowało – 418 Za – 373 Przeciw – 45 Wstrzymało się – 0 Nie głosowało – 42

 8. NICK said

  Nie należy zbytnio.
  „narodu” prawniczego zaczepiać.
  Un tu się dawno wyłożył.
  Po braciach.

  Wolno.
  Polskie żarna.
  Mielą.

 9. MatkaPolka said

  KRÓTKO I KONKRETNIE

  Odpowiedź sekretarza stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych – z upoważnienia ministra –
  na interpelację nr 4550
  w sprawie roszczeń majątkowych wobec Polski w kontekście zgłoszonego wniosku czterech amerykańskich kongresmenów do Kongresu USA

  http://orka2.sejm.gov.pl/IZ6.nsf/main/63E61385

  Szanowny Panie Marszałku! W odpowiedzi na interpelację pana posła Stanisława Żelichowskiego (pismo nr SPS-023-4550/08 z dnia 1 sierpnia 2008 r.) w sprawie roszczeń majątkowych wobec Polski w kontekście zgłoszonego wniosku czterech amerykańskich kongresmanów do Kongresu USA uprzejmie informuję:

  1. Rząd Polski, przyjmując obowiązek wynikający z zobowiązań międzynarodowych po II wojnie światowej, zobowiązał się do zapłaty odszkodowań za przejęte mienie osób posiadających obywatelstwo obcego państwa lub osób prawnych należących do tych państw. Polska zawarła z 12 państwami i rządami umowy odszkodowawcze (indemnizacyjne), na mocy których przekazała środki pieniężne na rzecz roszczeń obywateli tych państw lub ich osób prawnych, których mienie uległo nacjonalizacji lub innego rodzaju przejęciu.

  2. Polska zawarła takie umowy z: Francją, Danią, Szwajcarią, Szwecją, Wlk. Brytanią, Norwegią, Stanami Zjednoczonymi, Belgią i Luksemburgiem, Grecją, Holandią, Austrią i Kanadą. Odszkodowania przyznane na podstawie tych układów były płacone z reguły w gotówce i w ratach. Danii wypłacono 5,7 mln koron duńskich w ciągu 15 lat; Szwajcarii i Księstwu Lichtenstein – 53,5 mln franków szwajcarskich rozłożone na 13 rat, Szwecji – 116 mln koron szwedzkich w 17 ratach, USA – 40 mln dolarów amerykańskich w 20 ratach, Austrii – 71,5 mln szylingów austriackich w 12 ratach, Kanadzie – 1,225 mln dolarów kanadyjskich w 7 ratach, Wielkiej Brytanii – 5,465 mln funtów, Grecji – 230 tys. dolarów amerykańskich, Holandii – 9,05 mln florenów holenderskich, Belgii i Księstwu Luksemburga – 600 mln franków belgijskich. Odmienną zasadę przyjęto tylko w umowie z Francją, na podstawie, której odszkodowanie w wysokości 65 mln dolarów amerykańskich wypłacono w formie dostaw węgla kamiennego, oraz Norwegią, zgodnie, z którą składniki majątku polskiego w Norwegii i norweskiego w Polsce zostały zużyte na rzecz wzajemnych roszczeń. Umowy z Włochami, jako byłym państwem sojuszniczym III Rzeszy, nie zawarto.
  Polska w całości wywiązała się z zawartych umów i przekazała w całości uzgodnione kwoty.

  3. Zasady umów indemnizacyjnych polegały na tym, że umowy te zawierane z państwami obcymi dotyczyły odszkodowań za znacjonalizowane mienie, utratę własności lub użytkowania mienia przez obywateli lub osoby prawne tych państw.

  Osoby uprawnione musiały wykazać się obywatelstwem w chwili utraty mienia, jak i w momencie zawarcie układu. Dotyczy to również spadkobierców, a także spadkobierców obywateli polskich posiadających obywatelstwo obcego państwa, których mienie znacjonalizowano.

  Rząd polski przekazał określoną globalną kwotę pieniężną na zaspokojenie roszczeń rządom państw obcych, które przejęły na siebie całkowitą odpowiedzialność za wypłatę odszkodowań dla swoich obywateli i osób prawnych. Z chwilą wywiązania się z umowy przez obie strony Polska stawała się zwolniona w przedmiocie zaspokojenia roszczeń podmiotów uprawnionych.

  4. Istotną umów indemnizacyjnych jest zasada, że przy spełnieniu przez stronę polską warunków zapłaty globalnej kwoty odszkodowawczej umowy te miały dla strony polskiej skutek zwalniający w przedmiocie zaspokojenia roszczeń podmiotów uprawnionych. Skutek ten został osiągnięty bez względu na fakt, czy osoby uprawnione wystąpiły ze stosownym roszczeniem, czy też nie.

  Ewentualne zarzuty co do niewypłacenia odszkodowania na rzecz indywidualnych podmiotów nie mogą być kierowane przeciwko stronie polskiej, ponieważ to rządy obcych państw przejęły na siebie w całości rozdział kwot odszkodowawczych, bez prawa ingerencji ze strony rządu polskiego.
  Strona polska nie miała żadnego wpływu ani na rodzaj wydawanych przez inne państwa decyzji w przedmiocie wypłat, ani też odmowy wypłat odszkodowania, jak też na wysokość przyznanych odszkodowań. Rozdziałem kwot zajmowały się wyłącznie kompetentne specjalne organy państw obcych powołane do realizacji programów odszkodowawczych.
  Strony zawierające układy były świadome, iż wypłata odszkodowań pełnych przez wyniszczone wojną państwo jest z ekonomicznego punktu widzenia niemożliwa. Dążono wówczas do znalezienia parytetu między wartością a możliwościami ekonomicznymi. Zawarcie układów oznaczało jednak, że obce rządy zgodziły się na wynegocjowane kwoty, które miały stanowić źródło finansowania roszczeń ich obywateli. Układy w sposób wyraźny przerzuciły odpowiedzialność strony polskiej na obce rządy.

  5. Układ polsko-amerykański zawarty 16 lipca 1960 r. przewidywał zaspokojenie roszczeń obywateli USA z tytułu nacjonalizacji lub innego rodzaju przejęcia, które miało miejsce w dniu lub przed dniem wejścia w życie układu. Za datę przejęcia własności uznano datę, w której tego rodzaju polskie prawa zostały po raz pierwszy zastosowane do mienia. Rząd polski zobowiązał się do zapłacenia kwoty 40 mln dolarów amerykańskich na całkowite uregulowanie i zaspokojenie wszystkich roszczeń obywateli USA, zarówno osób fizycznych, jak i prawnych. Zapłata miała być uregulowana w 20 ratach, poczynając od stycznia 1961 r., płatne do rąk sekretarza stanu USA, poczynając od dnia 10 stycznia 1961 r. Należność została rozliczona do dnia 10 stycznia 1981 r. Katalog roszczeń oraz tytułów stanowiących podstawę, do których zaspokojenia zobowiązywał się rząd obcego państwa, był określony odrębnie dla każdego układu. Układ polsko-amerykański roszczeniami określał utratę własności z tytułu:

  a) nacjonalizacji lub innego rodzaju przejęcia przez Polskę mienia;
  b) przejęcia własności albo utraty użytkowania na podstawie polskich ustaw, dekretów lub innych zarządzeń;
  c) długów przedsiębiorstw, które zostały znacjonalizowane lub przejęte przez Polskę.

  Art. IV układu wyraźnie stwierdzał, że rząd Stanów Zjednoczonych nie będzie przedstawiał rządowi polskiemu ani nie będzie popierał roszczeń obywateli USA do rządu polskiego, a w przypadku, gdyby takie roszczenia zostały bezpośrednio przedłożone rządowi polskiemu, ten ostatni przekaże je rządowi USA. Dokumentacja związana z realizacją układu zawartego ze Stanami Zjednoczonymi obejmuje 10 037 wniosków o wypłatę odszkodowania za przyjęte przez Polskę mienie. Większość wniosków dotyczyła utraty nieruchomości, zaś pozostałe odszkodowania dotyczyły papierów wartościowych (obligacji, akcji), pieniędzy i hipotek.

  6. W związku z podpisaniem umowy ze Szwajcarią strona polska podjęła kroki na drodze dyplomatycznej, aby w ramach wykonywania przedmiotowej umowy odszkodowawczej zostały jej przekazane środki znajdujące się na kontach bieżących i depozytowych będących własnością lub należnych obywatelom polskim zaginionym w okresie wojny. W związku z likwidacją przez rząd szwajcarski tzw. martwych kont (nieczynnych po 1945 r. kont bankowych i polis ubezpieczenia na życie), w latach 1960, 1975 i 1997 przekazał on Polsce wykazy właścicieli kont i polis, będących obywatelami polskimi wraz ze zgromadzonymi na nich środkami finansowymi. Stosownie do postanowienia Rady Ministrów z dnia 7 stycznia 1997 r. (protokół ustaleń nr 1/97) wszystkie środki finansowe otrzymane przez Polskę w latach 1960 i 1975 od Szwajcarii w związku z likwidacją tzw. martwych kont, w łącznej wysokości ponad 480 tys. franków szwajcarskich, zostały postawione do dyspozycji prawowitych właścicieli kont bankowych i polis ubezpieczeniowych lub ich spadkobierców. Do wypłaty tych środków na rzecz uprawnionych umocowane zostało Ministerstwo Finansów, które do chwili obecnej zawarło i zrealizowało kilkanaście umów ze spadkobiercami byłych właścicieli. Wszystkie dane przekazane przez rząd szwajcarski zostały opublikowane w specjalnym wydaniu biuletynu ˝Nasze Finanse˝ nr 25 z lutego 1998 r. oraz w polskiej prasie: ˝Rzeczpospolita˝ z dnia 8 grudnia 1997 r. i ˝Gazeta Wyborcza˝ z dnia 9 grudnia 1997 r.

  7. Ambasada RP w Waszyngtonie w rozmowach z przedstawicielami władz USA dotychczas nie nawiązywała bezpośrednio do kwestii umowy indemnizacyjnej z 1960 r., uznając, iż aktywność Kongresu w kwestiach dotyczących restytucji mienia prywatnego ma charakter polityczny i jest podyktowana trwającą kampanią wyborczą przed zbliżającymi się wyborami prezydenckimi i kongresowymi oraz próbą pozyskania wyborców pochodzenia żydowskiego. Należy również zaznaczyć, iż rezolucje Kongresu USA dot. restytucji mienia prywatnego w Polsce, nawet, jeśli zostaną przyjęte, nie będą miały charakteru prawnie wiążącego.

  Warto jednak zauważyć, iż Polska, poza wspomnianymi umowami dwustronnymi, do tej pory nie uregulowała w sposób kompleksowy kwestii restytucji mienia prywatnego przejętego przez nazistowskie Niemcy i następnie znacjonalizowanego przez władze komunistyczne. Rząd Polski pracuje obecnie nad ustawą regulującą tę kwestię, która ostatecznie zamknie sprawę odszkodowań, – o czym informujemy również stronę amerykańską.

  Należy również zaznaczyć, że zarówno polskie przedstawicielstwa dyplomatyczne i konsularne w Stanach Zjednoczonych, jak i Ministerstwo Spraw Zagranicznych w kontaktach z władzami amerykańskimi w sytuacjach i w zakresie, w jakim to będzie uzasadnione, będą wykorzystywały argumenty, które mogą być użyte, powołując się na fakt zawarcia i wykonania postanowień umowy indemnizacyjnej z tym państwem.

 10. MatkaPolka said

  KRÓTKO I KONKRETNIE

  Odpowiedź sekretarza stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych – z upoważnienia ministra –
  na interpelację nr 4550
  w sprawie roszczeń majątkowych wobec Polski w kontekście zgłoszonego wniosku czterech amerykańskich kongresmenów do Kongresu USA

  http://orka2.sejm.gov.pl/IZ6.nsf/main/63E61385

 11. MatkaPolka said

  BARDZO OBSZERNE I DOKŁADNE OMÓWIENIE

  POWOJENNE ODSZKODOWANIA POLSKI WOBEC ZACHODU
  dr Ryszard Ślązak

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/09/dr-ryszard-slazak-powojenne-odszkodowania-polski-wobec-zachodu-czesc-i

  dr Ryszard Ślązak

  Autor jest najlepszym w Polsce specjalistą od spraw prywatyzacji, co dokumentuje m.in. wydana obecnie książka pt „CZARNA KSIĘGA PRYWATYZACJI 1988-1994″ oraz wiele artykułów, w tym zamieszczonych na naszej stronie internetowej

  Przypominamy w związku z aferą reprywatyzacyjną w Warszawie publikowane na naszej stronie opracowanie dr Ryszarda Ślązaka o powojennych odszkodowaniach wypłaconych przez Polskę 12 Państwom Zachodu za mienie pozostawione w Polsce po II Wojnie Światowej. W sumie jest to około 22 tysiące pozycji mienia, w około 90 procentach pożydowskiego, za które zostały wypłacone odszkodowania i obecnie po raz drugi, a nawet trzeci zgłaszają się „spadkobiercy”, czy najzupełniej bezczelni oszuści na fałszywych papierach i odzyskują je po raz kolejny. Ale to jeszcze za mało, Żydzi domagają się od Państwa Polskiego według różnych bezczelnych żądań od 60 do 200 i więcej miliardów dolarów odszkodowań. Tylko pytanie dlaczego kraj najbardziej poszkodowany w obu ostatnich wojnach światowych ma płacić odszkodowania dla tych, którzy te wojny wywołali, finansowali i rękami Niemców dokonali ludobójstwa kilkudziesięciu milionów Słowian ?

  Obecna afera w Warszawie jest najzupełniej „kłótnią w rodzinie”, której Polacy jedynie się przyglądają.

  Więc narodowcy zamiast dawać się wyprowadzać na manowce przez różnej maści „farbowanych lisów” . powinni się lepiej zająć dochodzeniem pochodzenia tych, którzy te nieruchomości oddawali i komu je oddawali, nie tylko w Warszawie. Takie działania dadzą znacznie lepsze efekty, niż poświęcanie czasu na przygotowania do pójścia na przysłowiowe „barykady”, albo zajmowania się sprawami mało istotnymi za sugestią podstawianych kolejnych „michników” „kuroniów” itp..

  W ubiegłym roku przewodnik wycieczki izraelskiej młodzieży oprowadzając ją w centrum Warszawy przy Pałacu Kultury powiedział po angielsku: „za 20 lat to wszystko, będzie wasze”.

  Jak się Polacy nie obudzą i nie zaczną działać używając metodycznie rozumu, a nie emocji, to do tego dojdzie, ponieważ w Warszawie już zostało wykupione przez obcy kapitał pod przykrywką różnych narodowości ok. 30-40 % nieruchomości razem z gruntem.

 12. MatkaPolka said

  Polska już wypłaciła odszkodowaniach dla 12 Państw Zachodu za mienie pozostawione w Polsce po II Wojnie Światowej– dla USA, dla Wielkiej Brytanii, Dla Francji , Kanady, – NASZYCH Sojuszników, dla Danii, Szwecji, Norwegii, Holandii, Belgii, Luksemburga, Austrii, Szwajcarii, Włoch – zaraz po wojnie.

  Dlaczego Polska kraj najbardziej poszkodowany w obu ostatnich wojnach światowych ma płacić odszkodowania tym, którzy te wojny wywołali, finansowali i rękami Niemców dokonali ludobójstwa kilkudziesięciu milionów Słowian ?

  Polska była sojusznikiem tych państw.

  Żydowskie władze w Polsce, żeby się uwiarygodnić i przypodobać Zachodowi i być przez Zachód uznaną – zapłaciła te odszkodowania

  JA ZAŚ TWIERDZĘ ŻE TO POLSKA POWINNA MIEĆ ROSZCZENIA od Niemiec , od USA, od Wielkiej Brytanii od Żydów

  Od Niemiec to oczywiste – za materialne zniszczenia wojenne, za depopulację narodu

  Od USA i WB – pewnie to zaskoczenie –ALE TO WALL STREET I CITY OF LONDON finansowało HITLERA ale za ofiary polskiego żołnierza, za miskę ryżu po wojnie – Polska została rozkradziona i zniewolona.

  ŻYDZI PŁACIĆ

  https://intergalactic575.wordpress.com/2018/02/09/zydzi-placic

  Za co żydzi powinni zapłacić Polsce i Polakom
  Za II wojnę światową

  Holocaust – A. Szczesniak – WIELKI ŻYDOWSKI KAPITAŁ WSPIERA HITLEROWCÓW
  http://www2.kki.pl/piojar/polemiki/novus/hitler/hitl.html

  HOLOKAUST SŁOWIAN

  Kogo muszą przeprosić Żydzi?

  Jerzy Robert Nowak, Maron, Warszawa 2001
  ht..tp:/../nanophysics.pl/3books
  I. Powinni przeprosić Polaków:
  Za zdradzanie nas na rzecz zaborców
  Za jakże licznych Żydów, szpicli i donosicieli w służbie carów
  Za koncepcje Judeo-Polonii
  Za rozliczne kampanie antypolonizmu
  Za rolę w partii zdrady narodowej – KPP
  Za zdradę Polski na Kresach wiatach 1939-1941
  Za zbrodnie w Koniuchach i Nalibokach
  Za rolę Żydów w stalinizacji Polski
  Za gospodarcze niszczenie Polski w dobie stalinowskiej
  Za zaprzepaszczenie tak wielu polskich szans po 1989 roku

  Za zbrodnie MBP i UB

  Za rabowanie Polski i Polaków – od początku pobytu na ziemi Polskiej, w okresie rozbiorów, w powstaniach i zrywach narodowych, w okresie II Rzeczpopolitej -ogałacanie Polski z kapitału – wysyłka do Palestyny na budoe przyszłego Izraela, rabowanie PRL-u – wysyłka pieniedzy do Izraela, przekręty w handlu zagranicznym,

  Polska NIE POWINNA NIC ZAPŁACIĆ – Była największą ofiarą II wojny światowej.

  TO ŻYDZI POWINNI ZAPŁACIĆ

  Zginęło ponad 12 mln polskich obywateli – a ok. 75% Polski zostało zniszczone przez zbrodniczą nazistowską III Rzeszę niemiecką, w tym również własność żydowska – została zamieniona w KUPĘ GRUZU – i jeśli w ogóle coś się żydom należy to KUPA GRUZU.

  W kryminalnej Transformacji/ Prywatyzacji między innymi amerykańscy Żydzi rozkradli Polskę – już odbudowana z gruzów wysiłkiem całego narodu.

  Wall Street – amerykańscy żydzi – finansowali Hitlera i w znacznej mierze przyczynili się do zniszczenia Polski – w tym mienia żydowskiego

  Za afery – afery PO, afery FOZZ, Art-B, za kryminalną „prywatyzację”- rozprzedanie i Kolonizacje Polski

  Za demoralizację Polski i polskich dzieci – NAJMOCNIEJSZE KAZANIE KS.P.NATANKA:” Polsko błądzisz! _ ht..tps:/../ww..w.youtube.co..m/watch?v=kntUlTM2TEs

  Za żydowski, lichwiarski System Bankowy– Za finansowanie dwóch wojen.za zadłużanie Polski, zniewalanie, wywożenie miliardów – po I wojnie świtowej,
  Za Talmud – kodeks przestępczy. Za bezkarność opanowanego przez żydów Systemu Sądowniczego

  HOLOKAUST SŁOWIAN!.

  A więc liczby zamordowanych:
  – Polacy – Słowianie 12 milionów 759 tysięcy
  – Żydzi ogółem 574,000, w tym 47,000 Chazarów – przez pomyłkę
  – Niemcy 14 milionów 700 tysięcy, z czego 35% to Słowianie, w tym 2,5 miliona pochodzenia polskiego
  – 25,5 miliona, niemal 100% Słowianie
  – Rumuni 4,7 miliona, 78% to Słowianie
  – Bułgarzy 4,3 miliona, 80% to Słowianie
  – Amerykanie 780,000, z czego 78% to Słowianie
  – Czesi i Słowacy, 500,000, 90% Słowianie
  – 560,000 Cyganów, z czego 67% pochodzenia słowiańskiego
  – Inne kraje Europy ogółem – ok 800,000 zamordowanych, 69% Słowianie

  Oprawcy:

  – Przywództwo niemieckie – 672 osoby, z czego 659 to żydzi chazarscy, z Hitlerem na czele
  – Wszystkie armie niemieckie 4 mln 730,000, z czego 35% to żydzi chazarscy
  – Gestapo ok. 570,000 z czego 91% to żydzi chazarscy
  – SS 4,4 mln, z czego 84% to żydzi chazarscy
  – Ukraińcy współpracujący z nazistami – 2,4 mln z czego 97% to żydzi chazarscy
  – Przywództwo wojsk rosyjskich 1384 osoby, z czego 91% to żydzi chazarscy, ze Stalinem na czele
  – Przywództwo wojsk brytyjskich 1683 osoby, z czego 89% to żydzi chazarscy
  – Przywództwo wojsk amerykańskich 1427 osób, z czego 89% to żydzi chazarscy ]

 13. MatkaPolka said

  CO POWINNA ZROBIĆ POLSKA wobec roszczeń USA

  Turcja jest sojusznikiem NATO, a USA chciało zrobić w Turcji zamach stanu – usunąć Erdogana.
  Erdogan otoczył bazę NATO w Incirlik – ( z której przeprowadzono zamach) i kazał się Amerykanom wynosić.
  USA finansują Kurdów, którzy mających pozbyć się Erdogana. Erdogan walczy z Kurdami w Syrii

  Erdogan kupił od Rosji systemy przeciwlotnicze S-400, gdyby sojusznicy chcieli zrobić ponownie zamach na Erdogana.

  W wypadku roszczeń USA Polska powinna postąpić z takim sojusznikiem jak Erdogan – zerwać stosunki dyplomatyczne, wywalić bazę amerykańską w Redzikowie, wywalić przestarzałe Patrioty – bo i tak Rosji nic nie zrobią – a tylko mogą stać się powodem do ODWETOWEGO ataku na Polskę. (gdyby Polska lub USA/NATO – zaatakowały Rosję)

  Znacjonalizować przemysł i banki – rozkradzione przez sojuszników USA I Niemcy – w ramach złodziejskiej prywatyzacji i wprowadzania DEMOKRACJI

  I Polska powinna kupić od Rosji systemy S-400, żeby sojusznik przypadkiem nie chciał zrobić w Polsce przewrotu, gdyby Polska nie chciała zapłacić.

  NATYCHMIAST ZAWRZEĆ SOJUSZ Z ROSJĄ – Tak jak robi to Turcja członek NATO

  Ale Polska tego nie zrobi – bo jest dobrym sojusznikiem – ten sojusz polega na tym, żeby dać się okradać – do jak ktoś nie da się okradać to jest złym sojusznikiem

  Może niektórym spadną łuski z oczu, jaki MAMY PATRIOTYCZNY RZĄD – Dobra Zmiana

 14. MatkaPolka said

  JA ZAŚ TWIERDZĘ ŻE TO POLSKA POWINNA MIEĆ ROSZCZENIA od Niemiec , od USA, od Wielkiej Brytanii od Żydów

  Od Niemiec to oczywiste – za materialne zniszczenia wojenne, za depopulację narodu

  Od USA i WB – pewnie to zaskoczenie – ALE TO WALL STREET I CITY OF LONDON finansowało HITLERA ale za ofiary polskiego żołnierza, za miskę ryżu po wojnie – Polska została rozkradziona i zniewolona.

  ŻYDZI PŁACIĆ

  https://intergalactic575.wordpress.com/2018/02/09/zydzi-placic

  Za co żydzi powinni zapłacić Polsce i Polakom
  Za II wojnę światową

  Holocaust – A. Szczesniak – WIELKI ŻYDOWSKI KAPITAŁ WSPIERA HITLEROWCÓW

  HOLOKAUST SŁOWIAN

  Kogo muszą przeprosić Żydzi?

  I. Powinni przeprosić Polaków:
  Za zdradzanie nas na rzecz zaborców
  Za jakże licznych Żydów, szpicli i donosicieli w służbie carów
  Za koncepcje Judeo-Polonii
  Za rozliczne kampanie antypolonizmu
  Za rolę w partii zdrady narodowej – KPP
  Za zdradę Polski na Kresach wiatach 1939-1941
  Za zbrodnie w Koniuchach i Nalibokach
  Za rolę Żydów w stalinizacji Polski
  Za gospodarcze niszczenie Polski w dobie stalinowskiej
  Za zaprzepaszczenie tak wielu polskich szans po 1989 roku

  Za zbrodnie MBP i UB

  Za rabowanie Polski i Polaków – od początku pobytu na ziemi Polskiej, w okresie rozbiorów, w powstaniach i zrywach narodowych, w okresie II Rzeczpopolitej -ogałacanie Polski z kapitału – wysyłka do Palestyny na budowę przyszłego Izraela, rabowanie PRL-u – wysyłka pieniędzy do Izraela, przekręty w handlu zagranicznym,

  Polska NIE POWINNA NIC ZAPŁACIĆ – Była największą ofiarą II wojny światowej.

  TO ŻYDZI POWINNI ZAPŁACIĆ

  Zginęło ponad 12 mln polskich obywateli – a ok. 75% Polski zostało zniszczone przez zbrodniczą została zamieniona w KUPĘ GRUZU – i jeśli w ogóle coś się żydom należy to KUPA GRUZU.

  W kryminalnej Transformacji/ Prywatyzacji między innymi amerykańscy Żydzi rozkradli

  Za afery – afery PO, afery FOZZ, Art-B, za kryminalną „prywatyzację”- rozprzedanie i Kolonizacje Polski

  Za demoralizację Polski i polskich dzieci – NAJMOCNIEJSZE KAZANIE KS.P.NATANKA:” Polsko błądzisz!

  Za żydowski, lichwiarski System Bankowy– Za finansowanie dwóch wojen.za zadłużanie Polski, zniewalanie, wywożenie miliardów – po I wojnie świtowej,

  Za Talmud – kodeks przestępczy. Za bezkarność opanowanego przez żydów Systemu Sądowniczego

 15. MatkaPolka said

  ŻYDZI PŁACIĆ

  https://intergalactic575.wordpress.com/2018/02/09/zydzi-placic

  Za co żydzi powinni zapłacić Polsce i Polakom
  Za II wojnę światową

  Holocaust – A. Szczesniak – WIELKI ŻYDOWSKI KAPITAŁ WSPIERA HITLEROWCÓW

  HOLOKAUST SŁOWIAN

 16. MatkaPolka said

  Przedsiębiorstwo Holokaust – Norman G. Finkelstein – Ruch Biblijny

  Click to access holokaust.pdf

  „Nie przypadkiem to właśnie Żydzi wymyślili słowo «hucpa»”. Z drugiej zaś strony, …. 10 Skandaliczne przykłady usprawiedliwiania Izraela przez E. Wiesela opisują w: Norman G. Finkelstein i Ruth. Bettina Birn, A …. Kryzys na tle Kanału Sueskiego w 1956 r., kiedy to Izrael w zmowie z Wielką Brytanią i Francją zaatakował.

  Wielka hucpa Finkelstein Norman G. księga PDF … – WordPress.com

  Click to access wielka-hucpa.pdf

  1.
  Wielka hucpa Finkelstein Norman G. pobierz PDF Z prof. Normanem G. Finkelsteinem łączą mnie swego rodzaju więzy zawodowe mniej więcej od 5 lat, a więc od czasu wydania jego głośnego eseju książkowego, zatytułowanego ?Przedsiębiorstwo holokaust? (Holocaust Industry). Skutkiem wywiadu prasowego,

 17. MatkaPolka said

  moderuje się – nie wiadomo dlaczego
  krótki link
  ŻYDZI PŁACIĆ

  https://intergalactic575.wordpress.com/2018/02/09/zydzi-placic

  Za co żydzi powinni zapłacić Polsce i Polakom

 18. Bierut wysłał mego dziadka do Waszyngtonu w sprawie kapitału amerykańskiego na Górnym Śląsku. – SKĄD się wziął kapitał amerykański na Górnym Śląsku? Otóż z Prawa Olivera Cromwella, że Żydem jest ten, kto jest OBRZEZANY, co wprowadziło MASOŃSKIE Obrzezanie PO ŚMIERCI: Możesz handlować niewolnikami, ale na Kredyt, bo Po Śmierci będziesz Obrzezany i okaże się, czy byłeś dobrym Żydem. To jest Masońskie Wyznanie Wiary zwane NOWYM IZRAELEM, jak mi to wytłumaczył hrabia Kurowski a jemu Serbowie, którzy uzyskali tą Mądrość od rabinów przykładając im gorące żelazo do odbytnic.
  Kapitał amerykański na Górnym Śląsku wziął się stąd, że Flick kazał polskim kapitalistom górnośląskim obrzezać się i przyjąć paszporty amerykańskie, na jakim Czołowy Polski Kapitalista Gónośląski Preskott Busch-Sherff-Bush wyjechał do Gwatemali, bo jego syn Jurek-George z Krakowa wyjechał przed Pearl Harbor. Ponieważ Preskott za zorganizowanie kolaboracji kapitałowej został Dyrektorem obozu pracy NIEWOLNICZEJ w Oświęcimiu, to został też czołowym amerykańskim HOLOKAUSTEM.
  Instrukcja, jaką mój dziadek otrzymał od Bieruta została sporządzona wyraźnie na podstawie raportu I frontu ukraińskiego, który powstał na podstawie zdobytego ARCHIWUM OŚWIĘCIMSKIEGO: Obszar 14 tysięcy km2 czyli rozrzut Stu Podobozów Oświęcimskich, z których każdy miał KILKASET ośrodków pracy niewolniczej, nie mylić z Przymusową; 6 milionów ofiar Pracy Niewolniczej, przy czym o Żydach mowy nie było, którzy nie podlegali jurysdykcji Pracy Niewolniczej, która była przewidziana TYLKO dla Słowian i Murzynów: http://wandaluzja.pl/?p=p_321&sName=hitlerowski-system-pracy-niewolniczej//. Głównym zarzutem mego dziadka wobec ministerstwa stanu USA było to, że górnośląski kapitał amerykański korzystał obficie z hitlerowskiej Pracy Niewolniczej – na którym to kapitale politycznym Harry Truman został Prezydentem USA.
  Śledztwo Bundestagu wykazało, że Hitler był Żydem i ŻYDOFILEM oraz – czego domyślam się po UKRADZENIU tego Śledztwa z archiwum Bundestagu – eksponentem granicy niemiecko-żydowskiej na Missisipi. Gdy indagowano Hitlera, że jego dalekosiężne plany amerykańskie mogą być zrealizowane przez jego Następców to Negował, jakby miał być JEDYNYM dla zrealizowania ich ??? Było w tym jakieś Podobieństwo do Jakuba Franka, który twierdził, ZE BÓG ZLECIŁ MU WYPRAWADZENIE ŻYDÓW Z DOMU NIEWOLI – JEMU I TYLKO JEMU. FARAONEM prześladującym Żydów miał być Stanisław August Poniatowski ???
  Ponieważ hitleryzm był traktatem między Reichswehrą a sektą frankistów o sprzedaży folwarku żydowskiego, który się nazywał Związkiem Socjalistycznych Republik Sowieckich, przez rabinów nowojorskich generałom pruskim, do czego hrabia Moltke z Krzyżowej włączył piłsudczyków??? prawdopodobnie jako siłę NIE-Antyniemiecką, to PIERWOTNY preliminarz Traktatu zawierał eksterminację Słowian i Murzynów Amerykańskich.
  Traktat w wersji Hitlera nie był Złagodzeniem go przez hrabiego Moltke, ale Zaostrzeniem, co przejawiło się masowym mordowaniem przez Żydów Słowian, co nazwano HOLOKAUSTEM. W pierwotnym Traktacie generałowie pruscy zastrzegli, że SŁOWIAN MORDOWAĆ NIE BĘDĄ, co musieli wziąć na siebie Żydzi.
  Polacy mają listę 11,5 miliona polskich ofiar Gułagu, którą Putin podwyższył do 15 milionów, więc Żydzi, którzy byli i są mistrzami archiwizacji muszą mieć listy NIEZALEŻNE od SZCZEGÓŁOWYCH rejestrów Komisariatu Żydostwa Rzeszy i Czerwonego Krzyża, które mówią To Samo: uśmiercenie po śledztwie Abwehry 200 tysięcy bojowników Stalina + sto tysięcy ofiar żydowskiego samorządu oraz wysłanie Mniej Groźnych do USA i Ameryki Łacińskiej.

 19. RomanK said

  Panie Marek////..pilnowac to ja z duzym poswieceniem pilnuje, akle kaszy…zeby mi sie nie przypalila…..\
  Polonie to -wbrew pozorom – nie sa Polacy mieszkajacy w Ameryce ..ale Amerykanie z polskim korzeniami…..
  NIby to samo ale duza roznica ..dokladnie, jak z panskim nib rzadem niby polskim…..
  NO i wie pan z wysilki POlonii rzady Polski..placa im falszywa moneta..przysylaja farbowanych Polakow takich jak Sznepf, Suurdykowski inne shmates…ktore publicznie wyrazaja sie o naszych matkach i zonach ,ze nadaja sie na kurwy i soprzataczki..jak to zrobil konsul Surdykowski na dyplomatycznym raucie w polskim komnsulacie….
  Zrezta jak bylo do przewidzenia podpisano ,zanim sie zebrano ….dfzieki jak pan to powiada niby polskim rzadom…i nijkomu innemu!
  Podziekuje pqan p[anu Ciputowidfzowi i reszczie klajzmerskiej kapeli././//

 20. stachu01 said

  Hitler nie był, kur.wa, żadnym żydem.

 21. MatkaPolka said

  ad 19 Stachu01

  HITLER ZAŁOŻYCIELEM IZRAELA ? HANNECKE KARDEL
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/hitler-zalozycielem-izraela-wstep-2015-04

  Najwyżsi ranga przywódcy nazistowscy byli Żydami lub pól żydami
  • Eichman 100% żydem był – ten od ostatecznego rozwiązania .
  • Goebbels – syn rabina – ten od propagandy.
  • Hans Frank był Żydem – ten od Generalnej Guberni – a wiec Polski pod butem niemieckich nazistów

  Na terenie okupowanej Polski Niemcy pod kierunkiem Żydów niemieckich urządzili i obozy koncentracyjne głownie dla Polaków, a od 42r również dla Żydów. Żyd Hans Frank był panem i władcą GG
  Reinhard Heydrich, -żyd -szef policji i służby bezpieczeństwa

  Badając kwestię mordów na Żydach, które są faktem historycznym, zobaczymy, że wśród tych, którzy ich dokonywali trudno jest znaleźć ludzi nie mających żydowskiego pochodzenia żeby wymienić choćby trzech namiestników na Wschodzie: Heydricha, Franka i Rosenberga. (…)

  Czytelnik musiałby długo szukać, by znaleźć niezwykle pouczającą, a prawie całkowicie niedostępną na rynku księgarskim książkę „Zanim przyszedł Hitler” (1964), której autorem jest niemiecko-żydowski wykładowca akademicki Dietrich Bronder.
  Pisze on co następuje: „żydowskiego pochodzenia lub spokrewnieni z żydowskimi rodzinami byli: fuehrer i kanclerz Rzeszy „Adolf Hitler; jego zastępcy: minister RzeszyRudolf Hess i marszałek Rzeszy Hermann Goering; Gregor Strasser, dr Josef Goebbels, Alfred Rosenberg, Hans Frank i Heinrich Himmler; ministrowie Rzeszy von Ribbentrop (który niegdyś wypił bruderszaft ze słynnym syjonistą, zmarłym w 1952 roku pierwszym prezydentem Izraela Chaimem Weizmannem) i von Keudell; gauleiterzy Globocznik (tępiciel Żydów), Jordan i Wilhelm Kube; wysocy funkcjonariusze SS Reinhard Heydrich, Erich von dem Bach-Zelewski i von Kaudell II; bankierzy i sponsorzy Hitlera przed 1933 rokiem Ritter von Stauss (wiceprzewodniczący Reichstagu) i von Stein; feldmarszałek i sekretarz stanu Milch, podsekretarz stanu Gauss; starzy towarzysze partyjni Hanffstaengel (szef biura prasowego NSDAP dla prasy zagranicznej (późniejszy doradca Roosevelta) i prof. Haushofer”.

  Powyższa lista nie jest pełna, ale jest prawdziwa, co sprawdzić może każdy, kto bliżej zainteresuje się, jaki jest związek między chorobliwą nienawiścią Hitlera i jego paladynów do ich krewniaków, a powstaniem państwa Izrael.

  Generał policji i służby bezpieczeństwa Reinhard Heydrich zajmujący się zwalczaniem Żydów dokonał ciekawego odkrycia. Odkrył mianowicie pewnego człowieka. Człowiek ów był katolickim Żydem urodzonym w Hajfie, znał hebrajski i jiddisz, tak jak niemiecki. Jako dziecko przybył z ojcem do Solingen. Potem zaniosło go do Linzu, gdzie na długo przed anschlussem walczył dla Hitlera. Po ucieczce z Austrii wstąpił do SS. W gimnazjum w Linzu historii uczył go prof. Leopold Poetsch, który jak pamiętamy wpajał Adolfowi Hitlerowi antyżydowskie poglądy. Adolf Eichmann – bo o nim mowa – ambitny i rokujący wielkie nadzieje unterfuehrer SS, spotkał się z Adolfem Hitlerem, który podczas leśnego spaceru ujął za ramiona i długo patrzył w oczy człowiekowi, który chodził do tej samej szkoły co on. Resztę załatwił Heydrich dostarczając nowemu współpracownikowi odpowiednią metrykę z Solingen i wprowadzając go w obowiązki. W inne sprawy wtajemniczył go żydowski oficer SS Leopold von Mildenstein, przyjaciel syjonistów, który opracował plan mający na celu „wzbudzenie u możliwie największej liczby Żydów chęci wyjazdu do Palestyny„. Gdy koledzy z SS dziwili się, co szuka w ich organizacji Żyd Eichmann odznaczający się typowym semickim nosem („przecież on ma na gębie klucz do synagogi„), słyszeli w odpowiedzi: „Nie gadać tyle! Rozkaz fuehrera

  Tymczasem prawda jest inna udział ZYDÓW W NAZISTOWSKIM APARACIE TERRORU
  Począwszy od finansowania i uzbrajania Niemiec Hitlerowskich poprzez współprace Judenratow w sporządzaniu list proskrypcyjnych Żydów dla Niemców jak również kolaboracja i donosicielstwo Żydów

  Należy sądzić państwo Izrael i korporacje żydowskie – syjonistyczne. Syjonista Rockefeller i jego sztandarowa firma Standard Oil –( wybudowała piece w Oświęcimiu i utrzymywała swoich pracowników aż do 1942 roku);

  Syjonista Schiffa właściciel IG Farben -produkował dla Hitlera środki wybuchowe i cyclone B, wynalazcą Cyclone B był rdzenny Żyd Fritz Faber, niegdysiejszy laureat Nagrody Nobla w dziedzinie chemii;

  Wojnę finansowały banki Żyda Rotszylda; Magnat Stalowy niemiecki Żyd Krupp produkował uzbrojenie i miał swoje obozy koncentracyjne pracy
  Zagrabione złoto z Europy ( z żydowskich zębów) przetapiane było w Szwecji w Bankach Żyda Wallenberga
  ..

  Hanna Arendt żydówka z Nowego Yorku twierdzi – „Eichman w Jerozolimie”,- ze gdyby nie współpraca elit żydowskich – Judenratów – które sporządzały szczegółowe listy proskrypcyjne dla Niemców Niemcy nigdy nie byliby w stanie tak skutecznie przeprowadzić akcji zagłady Żydów

  To tyle o judenratach. Inne pole współpracy to dwie osobne instytucje Policja Żydowska i Żydowskie Gestapo – słynna trzynastka(ul. Leszno 13) Warto wspomnieć również o brutalności policji żydowskiej w Gettach i przy wyłapywaniu Żydów ( jeśli policjant Żydowski nie wypełnił dziennej normy odstawiania żydów do transportu potrafił zaprowadzić własna matkę lub siostrę ) – żydowska autorka Hannah Arendt – „Eichman w Jerozolimie” uciekinierów z Getta szukało najbardziej skutecznie Żydowskie Gestapo ( Polskiego Gestapo nigdy nie było)
  Ginęła wtedy cala polska rodzina – matka, ojciec, dzieci, i kuzyni wraz z jednym ukrywającym się Żydem

 22. MatkaPolka said

  ŻYDOWSCY GESTAPOWCY I KOLABORANCI GESTAPO W WARSZAWIE

  http://warszawa.getto.pl/index.php
  Wyszukaj w bazie danych po angielsku Gestapo agent (People) po polsku Kolaboranci (Ludzie) Szukaj (trzynastka) (wydarzenia)

  http://www.raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=367
  Lista konfidentów gestapo na terenie Łodzi.

 23. MatkaPolka said

  http://www.truetorahjews.org/weizmann

  Dr. Chaim Weizmann
  In the Zionist Congress which took place in London in 1937, Dr. Weizmann established the line of policy with his words:

  „The hopes of Europe’s six million Jews are centered on emigration. I was asked, ‚Can you bring six million Jews to Palestine?’I replied, ‚No’…From the depths of the tragedy I want to save two million young people…The old ones will pass. They will bear their fate or they will not. They were dust, economic and moral dust in a cruel world…Only the branch of the young shall survive…They have to accept it.”

  OFIARY HOLOKAUSTU OSKARŻAJĄ
  Holocaust Victims Accuse, pp 25. – FREE BOOK

  Click to access holocaustvictims.pdf

  English Books Available for Free Download

  Chaim Weizmann reporting to the Zionist Congress in 1937 on his testimony before the Peel Commission in London, July 1937. Cited in Yahya, p. 55.

  WYMOWA TEGO CYTATU JEST SZOKUJACA

  Tak naprawdę wywraca do góry nogami całą „politycznie poprawną” historie nowożytną

  OZNACZA TO NI MNIEJ NI WIECEJ ZE LIDERZY SYJONISTYCZNI WIEDZIELI WCZESNIEJ W 1937 ROKU – JESZCZE PRZED WYBUCHEM DRUGIEJ WOJNY SWIATOWEJ I O HOLOKAUSCIE !!!!!!!

  !!!!!!!! Skąd Weizman wiedział o holokauście i wojnie JUŻ w 1937 !!!!!!!!!!!!!!!
  Wniosek może być tylko jeden – Syjonizm -Żydzi – Holocaust planowali i sami go finansowali

  Nasuwa się jeszcze „DRUGORZEDNY” wniosek – Syjonizm zaplanował obok „6 milionów ofiar Holokaustu” również „60 milionowy GOJOKAUST” – wymordowanie prawowitych właścicieli i przejecie ich majątków.

  Każde roszczenie żydowskie powinno być skwitowane żądaniem do sadu o zbadanie sprawy udziału żydów i organizacji żydowskich w zbrodni ludobójstwa żądaniem odszkodowania od żydów, od organizacji żydowskich i państwa Izrael.

  TO ŻYDÓW trzeba oskarżać o współdziałanie z Niemcami – mordowanie Polaków… i Żydów

  Procesy sadowe i postępowanie dowodowe powinno udowodnić sprawę, odpowiedzialności Syjonizmu za zbrodnie przeciw ludzkości

 24. MatkaPolka said

  Jednym z konfidentów gestapowskich był Simon Wisenthal – słynny tropiciel nazistów – tak rwał do przodu w poszukiwaniu nazistów, ze zapomniał złapać samego siebie !!!!! IHR – Mark Weber

  Simon Wiesenthal: Fraudulent ‚Nazi Hunterhttp://www.ihr.org/leaflets/wiesenthal.shtml

  http://www.kki.krakow.pl/piojar/polemiki/novus/hitler/hitl.html
  Ideologiczne i finansowe źródła nazizmu
  Międzynarodowe kartele warunkujące rozwój III Rzeszy
  .

  Holocaust – A. Szczesniak – WIELKI ŻYDOWSKI KAPITAŁ WSPIERA HITLEROWCÓW

 25. MatkaPolka said

  Holocaust był pierwszym programem eugenicznym tworzenie nowej rasy – Barry Chamish

  (100, 000 napromieniowanych – masowy mord na żydach sefadryjskich przez syjonistów –Chazarów)

  100,000 RADIATIONS – A REVIEW August 17, 2004 –
  ht..tp:/../w..ww.barrychamish.com/article_archive/2004/jul_04.ht..ml#August17 (JUŻ NIE ISTNIEJE)

  On August 14, 2004 at 9 PM, Israeli television station, Channel Ten, broke all convention and exposed the ugliest secret of Israel’s Labor Zionist founders; the deliberate mass radiation poisoning of nearly all Sephardi youths.

  14 sierpnia 2004 Izraelska Telewizja– kanał 10 złamała wszystkie konwencje i odsłoniła najbardziej obrzydliwy secret założycieli Partii Pracy – celowe napromieniowanie młodych Żydów sefardyjskich promieniami Reotngena pod pretekstem walki z „Grzybicą Strzygąca” – Ringworm

  THE RINGWORM CHILDREN 1 OF 5

  http://www.fronda.pl/blogi/czytanki-dawne-i-nie-tylko/100-tysiecy-napromieniowanych-swiadomie-i-celowo,16932.html

  Film pokazuje historyka, dającego skróconą lekcję historii ruchu eugeniki – programu mającego na celu usunięcie słabych stron społeczeństwa. Historyk podaje, że operacja „grzybica strzygąca”, była programem eugenicznym, wymierzonym w usunięcie słabych szczepów ze społeczeństwa.

  Film cytuje dwóch znanych, anty-sefardyjskich, rasistowskich przywódców Izraela: Nahuma Goldmanna i Levi Eszkola. Goldmann spędził czas Holocaustu w Szwajcarii, gdzie dopilnował, by jedynie niewielu uchodźców znalazło schronienia. Następnie poleciał do Nowego Jorku, gdzie stanął na czele Światowego Kongresu Żydów, kierowanego wtedy przez Samuela Bronfmana. Według kanadyjskiego pisarza Mordekaja Richlera, Bronfman zawarł z kanadyjskim ministrem Mackenzie King’iem umowę, uniemożliwiającą przybywanie żydowskim emigrantom do Kanady.

  Rola Levi Eszkola podczas Holokaustu nie ograniczała się do zaniechania ratowania życia. Był wręcz zajęty odbieraniem życia. Oto fragment biografii Eszkola z witryny rządu Izraela: W 1937 roku, Eszkol odgrywał kluczową rolę w ustanowieniu Kompani Wodnej Mekorot, będąc tym, który przekonywał rząd niemiecki, aby zezwalał na emigracje Żydów do Palestyny, pozwalając im zabrać ze sobą część majątków, głównie w formie wyposażenia zbudowanego w Niemczech.

  Holokaust był tzw specyficznym systemem zachęt do emigracji do Izraela – zaplanowanym i wykonanym przez samych Żydów. DO TEGO SAMEGO CELU SŁUŻYŁA PROWOKACJA KIELECKA

 26. MatkaPolka said

  THE RINGWORM CHILDREN 1 OF 5

  .https://WWW.YOUTUBE.COM/WATCH?V=8NSOPLCSDFO&FEATURE=RELATED

 27. MatkaPolka said

  Temat dla Grossa: Jak żydowscy pretorianie Hitlera zainicjowali holokaust

  https://marucha.wordpress.com/2011/02/14/temat-dla-grossa-jak-zydowscy-pretorianie-hitlera-zainicjowali-holokaust%E2%80%A6

  Nasza Polska – 18 Lipiec 2006

  Jan Tomasz Gross, polakożerca o symptomach obłędu, buduje za oceanem swoją pozycję naukowca na oszczerczych oskarżeniach Polaków o rzekome zbrodnie dokonane w Jedwabnem i w tragicznych godzinach pogromu kieleckiego, ewidentnej prowokacji enkawudowsko-ubeckiej. Po książce Sąsiedzi wydał właśnie nie mniej antypolską pozycję Strach. Antysemityzm polski po Auschwitz.
  Żydzi ginęli masowo jako skutek realizacji zbrodniczej ideologii Hitlera, która zakładała totalną zagładę niemieckich, a w następstwie podboju Europy Żydów europejskich. Siłę sprawczą holokaustu, choć brzmi to jak surrealizm do entej potęgi, stanowili… rdzenni Żydzi!

  Niemieccy Żydzi jako narzędzie biologicznego unicestwienia współplemieńców na skalę masową! Byli to Żydzi w cywilnych ubraniach, urzędnicy agend Hitlera na szczeblu administracyjnym oraz Żydzi w mundurach najwyższych oficerów Wehrmachtu, a nawet w mundurach formacji SS ze złowieszczym emblematem trupiej czaszki

 28. MatkaPolka said

  Po angielsku – (jest już polskie tłumaczenie – można wy-googlować)

  http://reformed-theology.org/html/books/bolshevik_revolution/index.html

  Żydzi z Wall Street i Rewolucja Bolszewicka – efektem UB mordercy Polaków

  WALL STREET AND THEBOLSHEVIK REVOLUTION – Anthony Sutton
  There is an extensive literature in English, French, and German reflecting the argument that the Bolshevik Revolution was the result of a „Jewish conspiracy”; more specifically, a conspiracy by Jewish world bankers. Generally, world control is seen as the ultimate objective; the Bolshevik Revolution was but one phase of a wider program that supposedly reflects an age-old religious struggle between Christianity and the „forces of darkness.”

  Żydzi z Wall Street i wzrost Hitlera – który zniszczył Polskę
  WALL STREET AND THE RISE OF HITLER – Atony Sutton

  http://reformed-theology.org/html/books/wall_street/index.html

  In brief, Schacht was a member of the international financial elite that wields its power behind the scenes through the political apparatus of a nation. He is a key link between the Wall Street elite and Hitler’s inner circle. This book is divided into two major parts. Part One records the buildup of German cartels through the Dawes and Young Plans in the 1920s. These cartels were the major supporters of Hitler and Naziism and were directly responsible for bringing the Nazis to power in 1933. The roles of American I. G. Farben, General Electric, Standard Oil of New Jersey, Ford, and other U.S. firms is outlined. Part Two presents the known documentary evidence on the financing of Hitler, complete with photographic reproduction of the bank transfer slips used to transfer funds from Farben, General Electric, and other firms to Hitler, through Hjalmar Horace Greeley Schacht.

 29. Boydar said

  Był.

 30. revers said

  wyrok mykenski podpisany, plac nie pie.ol o sojuszach z diablem, bo szatan twoj swiety buk.

  https://www.whitehouse.gov/briefings-statements/president-donald-j-trump-signs-s-447-law/

 31. andzia said

  Prawa jest taka, że będą wyciagać pazury, aż prawdziwy rząd polski im się nie postawi. Po wojnie USA pieniądze wzięła, potem gminy żydowskie otzryłały, chociaż żydów jest oficjalnie tak malutko, to majątki zagarnęli sute. Prawdopodobnie nikt tego nie dokumentował. Michalkiewicz mówił, że Tusk wydał instrukcję wojewodom, aby Żydom oddawać mienie bez zbędnych ceregieli. Były prezydent Kaczyński apelował, aby nadawać im obywatelstwo na wniosek (nawet zgłoszony telefonicznie) Taki rak toczy Polskę.

 32. Birton said

  my, Polacy, się żydowskim Holokauem nie ciekawimy,
  nas interesuje tylko Holokaust Polaków

 33. 20 lat temu Asz mawiał: ŻYDZI MUSZĄ GRAĆ W HOLOKAUST, BO TO PRZYKRYWKA GUŁAGU. GDYBY PRZESTALI POKAZYWAĆ FIUTA TO ZOSTAŁABY IM GOŁA DUPA. Holokaust jest taką PRZYKRYWKĄ Gułagu jak KATYŃ przykrywką utopienia stukilkudziesięciu tysięcy polskich żołnierzy i podoficerów w Morzu Białym.
  Żydzi nauczyli polskie małpy paplania HOLOKAUST, HOLOKAUST, bez rozumienia, że mordowano NIE Żydów a Słowian na podstawie aktu Granicy Niemiecko-Żydowskiej na Missisipi – co powtórzył dopiero za mną Jerzy Robert Nowak. TEATRALNE mordowanie Żydów to był ANTIKOMUNUSTICHBEFEHL Wehrmachtu, wydany w Białymstoku na podstawie sledztwa Abwehry w JEDWABNEM, w trakcie którego znaleziono w synagodze bialostockiej uwierzytelnioną politycznie Kartę Atlantycką, rociągjącą Folwark Żydowki od Renu do Oceanu Indyjskiego i Pacyfiku Japońskiego. Ponieważ Hitler ZMUSIŁ tą mapą Cesarstwo do zaatakowania USA to została ona – jako Bezpańska – wydana przez grawera sowieckiego KIRKA DOUGLASA czy Golasa: https://www.google.pl/search?q=tAJEMNICZA+MAPA+R%C3%93WNIE+TAJEMNICZEGO&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiwg-PjufraAhWjPZoKHcJHBBAQsAQIOw&biw=1164&bih=835//.
  Powodem Des ANTIKOMUNISTISCHEFEHLS Wehrmachtu była więc mapa Kirka Golasa, w którym według SZCZEGÓŁOWYCH Rejestrów szwajcarskiego Czerwonego Krzyża, który miał umowę z Niemcami o Udostępnaniu Danych, i Komisariatu Żydostwa Rzeszy zamordowano 200 tysięcy GROŹNYCH Komunistów a sto tysięcy padło ofiarą Żydowskiego Gestapo, zaś innych Wygnano do USA. Szmalcownikami byli na ogół Żydzi. Ukrywający się Żydzi modlili się: JEŚLI TWOJA WOLA, WYDAJ NAS GOJOM A NIE BRACIOM W WIERZE.
  Herosami Holokaustu byli Raul Wallenberg i Adolf Eichmann. Obaj byli Żydami a o Eichmannie mówiono, że wygląda jak KLUCZ DO SYNAGOGI. Byli współwłaścicielami linii żeglugowej Konstanca-Hajfa, obsługiwanej przez 3 transatlantyki z serii Bohaterów Rewolucji Amerykańskiej: KOŚCIUSZKO, PUŁASKI i STEUBLER. Na Kościuszke i Pułaskiego wydał zgodę Piłsudski a na Steublera chyba Hitler. Pod koniec wojny płynący pod flagą Bułgarską jako STRUMMA przeładowany Steubler został storpedowany przez sowiecką łódź podwodną; utatował się jeden Żyd, który był weięziony przez władze tureckie na żądanie ambasady brytyjskiej jako HITLEROWIEC.
  Wallenberg i Eichmann byli wspólnikami jeszcze większego biznesu, który nazywał się Tajne Konta Palestyńskie. Eichmann uratował Szymona Wiesenthala, który dostał się do niewoli w Wólce Zawieprzyckiej, gdzie Niemcy „od razu” obcieli mu BEZ ZNIECZULENIA paluch u nogi, którym sygnował czeki Józefa Stalina, z której to racji ten funkcjonariusz tajnych kont szwajcarskich został funkcjonariuszem tajnych kont palestyńskich, na które szedł kapitał z Pracy Niewolniczej. 10 lat po wojnie Wiesenthal ZAPROSIŁ do Izraela Eichmanna, gdzie ten został aresztowany po interpelacji w Knesecie przez Goldę Meir, która była Stalinówką. W ten sposób tajne konta Hitlerowskie stały się STALINOWSKIMI;
  Gdy dyrektor domów wariatów NKWD pod Moskwą i na Uralu oświadczył Nikicie Chruszczowi, że Wallenberg jest już ZUPEŁNIE ZDROWY to ten rzucił się na niego, przewrócił i zaczął DUSIĆ. – Jednak Oprzytomniał, ale audiencja była Skończona.
  Przeczytałem, że Żydzi mają zamiar odbudować nie tylko Świątynię Salomona, ale i PAŁAC Salomona. Tłumaczyłem Niemcom „po rusku, po niemiecku”, że Świątynia Salomona była CYTADELĄ, która była rekwirowana przez kolejnych zdobywców i okupantów. Świątynię odzyskał dopiero Herod Wlk. budując dla Rzymian Cezareę Palestyńską i przebudował ją na Świątynię Jerozolimską. Tytus PO UGASZENIU urządził tam Pałac Flawiuszy, który Trajan oddał ŻYDÓWKOM. Bar Kohba urządzil tam znowu Świątynię Salomona, którą Rzymianie przemianowali na świątynię JOWISZA ZWYCIĘSKIEGO.
  Cesarzowa Helena przekształciła światynię Jowisza w Sanktuarium Maryjne, które zlikwidowali Omajadowie przeznaczając wzgórze na Pałac Imperialny. Zdążyli jednak tylko ROZEBRAĆ budowle Heroda Wlk, gdyż po zdobyciu Sambora-Kijowa zostali wypędzeni przez Abbasydów, którzy podjęli budowę Bagdadu. Obecny uniwersytet Rockefellera w Jerozolimie wygląda JAK CYTADELA.
  Jeśli idzie o PAŁAC Salomona to został on przebudowany przez Rzymian na PRETORIUM, w któym odbył się jerozolimski proces Jezusa. Niemcy uznali tu MOJĄ interepretację i chronologię, gdyż widziałem rekonstrukcję Procesu Jezisa na Wzgórzu Świątynnym.
  Rzym zapłacił za abnegowanie mnie STRASZNĄ CENĘ. Chciałem sprzedać mój kataster jerozolimski Kurii Biskupiej, ale nie chcieli nawet Zamku Biskupiego na Ostrowie wrocławskimi i WAWELU; potem Niemcom, Palestyńczykom, Ormianom, Grekom i innym…
  Gdy mój przyjaciel Doktor Abramski z PGd, przmówił mi „do sumienia” to odpowiedziałem: BRONIĄ SIĘ NIE GARDZI, Z BRONI SIĘ STRZELA… Z czego będę strzelał do Pierdziela Rokefelera? W Polsce są 2 morderstwa polityczne – dokładnie PRZED dniami Bezsekcyjnymi, żeby NIE MOŻNA BYŁO STWIERDZIĆ BRONI LASEROWEJ. Do mnie strzelano dwukrotnie z lasera, ale były one zasilane z sieci miejskiej, gdy teraz z minireaktorem URSZULA SIPIŃSKA są Niezawodne.
  Abramski chciał kiedyś sprzedąć Palestyńczykom technologię Nawodnienia Sahary, którą ja ZWIELOKROTNIŁEM hydrotechnicznie i finansowo. Dostałem list z ONZ, że fundusz na Moją Technikę Nawodnienia Sahary został podzielony na wniosek Unii Europejskiej i Banku Światowego z powodu braku zainteresowania Państw Arabskich. UE i BŚ przeznaczyły dla mnie jako AUTORA Jeden Promil.
  Tylko Palestyńczycy nie potrzbują broni.

 34. Plausi said

  Napad Żydów na Syrię

  Oficjalnie nosi to doniesienie tytuł: „Izrael atakuje liczne cele w Syrii”, ale tym agresorem są Żydzi, którzy tak niezwykle potrafią biadolić, kiedy im się wydarzyłaby jakaś, nawet najdrobniejsza krzywda. Posługiwanie się zastępczo terminem Izrael, niestety zaciemnia, że to właśnie Żydzi dopuścili się zbrodni napadu na inny kraj dokładnie w tym samym stylu jak naziści.

  Czas abyśmy zaczęli traktować Żydów jak każdą inną grupę społeczną i nazywali rzecz po imieniu, zamiast maskować ją różnorakimi nazwami, jak choćby Izrael czy Izraelczycy, Amerykanie, Anglicy, Rosjanie czy nawet nierzadko Polacy, bowiem Żydzi dopuszczają się niezliczonych przestępstw podszywając się pod inne nacje.

  „Hieny cmentarne” to bardzo trafne określenie dla tych żydowskich firm przemysłu holokaustu, które usiłują wyszantażować od innych społeczeństw opłaty za zmarłych Żydów, od Polaków choćby ostatnio 300 miliardów dolarów.

 35. stachu01 said

  Adolf był żydem?

  A dupa.

  Bo stary Hansi Frank tak powiedział?
  Bo tak gadali żyd Mulders i żyd Vermeeran?
  Jest aksjomatem, że jak już żydzi o czymś pierd.olą to jest dokładnie odwrotnie.
  Wystarczy przejechać się do Waldviertel, trochę połazić i można w co czwartym siole napotkać przynajmniej jednego tępego wsioka podobnego jak nie do Aloisa to do Adolfa. No chyba, że wszyscy z nich pochodzą od Rothschildów albo Frankenbergerów.

  Hansi Frank wymyślił jakiegoś żyda Frankenbergera z Grazu, u którego to niby jeździła na szczocie pani Ania Schickelgruber.
  Gdzie, kur.wa Döllersheim a gdzie Graz?
  Wsiadła se w samochód i Autobahną pojechała do Grazu za robotą. Pewnie wtedy tak jak dziś panny zapierdzielały setki kilometrów żeby zarobić na chleb.
  Akurat.

  Świat dla takich jak pani Ania kończył się w starym słowiańskim miasteczku Zwettl i maksymalnie tam mogła se szukać roboty a nie wędrować po monarchii.

  Ponieważ każdy amator zmywaka musiał mieć Dienstbotenbuch to musiała go mieć i pani Schickelgruber. Książeczka mogła się od tamtego czasu nieźle zawieruszyć, ale nie mogła zawieruszyć się odpowiednia wzmianka o niej w urzędzie gminy. Mogę się też założyć o pięć litrów samogonu, że w Bürgerbuchu z Grazu też ni ma ani śladu o pobycie pani Anny.

  Stary Frankenberger musiałby posiadać jakiś dom, w którym możliwe by było jeżdżenie na szczocie. W latach trzydziestych dziewiętnastego wieku w Grazu jednak nie było ani jednego żyda, który by posiadał dom, bo żydzi mieli zakaz zapuszczania tam swoich śmierdzących zepsutym serem korzeni. Bo tak podobało się kaiserowi i tyle.

  Jak już wielbiciele żydowstwa Hitlera skapowali, że nie tędy droga to umieścili tego Frankenbergera w Wiedniu a jak i to nie wypaliło to wmieszali w całą historię jakiegoś Rothschilda co to nie miał nic innego do roboty jak ruch.ać pierwsze lepsze lafiryndy z zadupia jakby w Wiedniu brakowało kobit.
  Takie science fiction nieźle wypada, jak się już wie, że Adolf Hitler to mocno popularna persona i że Rothschildy to też mocno znane powiedzmy że ludzie, a wzajemne ich przeciwstawienie potrafi wywołać spore zwarcia w obwodach i wypieki na twarzy. Takie małe wyjście na przeciw zapotrzebowaniu ludu na porcję sensacji, bo taki nietuzinkowy typ jak Adolf nie mógłby ot tak po prostu być zwyczajnym kiepem z prowincji tylko jeśli nie potomkiem Albrechta Niedźwiedzia, to co najmniej bogatego żyda.
  Właśnie z takiego błahego powodu Adolf musi być dziś wnukiem żyda.

  Jeszcze lepszy niż Mulders i Vermeeran był niejaki Kardel, który podobno osobiście siedział pod łóżkiem Adolfa w czasie kiedy matka Klara szeptem zdradzała rodzinną tajemnicę o obrzezanym dziadziusiu.

  Rozpatrzmy trzy możliwości:

  Anna Maria zadaje się:

  1. z żydowskim wędrownym gołodupcem.

  2. ze średnio zamożnym żydem.

  3. z obrzydliwie bogatym żydem.

  3. Gdyby tak było Alois byłby królem wiedeńskich dyskotek. A nie był.

  2.Gdyby tak było to Anna Maria miałaby się z czego utrzymać(już ona by wiedziała jak docisnąć ojca swego dziecka), latałby jej koło dupy jakiś niedorozwinięty parobek młynarski a Alois nie musiałby się później uczyć zwykłej szewskiej roboty.

  1. Ponad czterdziestoletnia kobieta zadawałaby się z jakimś żydowskim nędzarzem?

  Żydy są sprytne jak cholera. Jak Adolf i naziole były potrzebne a żydy nie miały tarczy antysemityzmu to Adolf i naziole byli naziolami. Jak teraz żydy już mają poczucie nietykalności to Adolf i naziole są żydami, aby pokazać potencjalnym kandydatom na nazioli, że są debilami i nie mają się do kogo odwoływać. Bo jakże tu identyfikować się z zakażoną parchem ideą?

  Ale wracając do Aloisa. Był synem bauera Johanna Nepomuka Hiedlera, który swego czasu poleciał był sobie z Anną Marią Schickelgruber, a że był już żonaty to Anna musiała trzymać mordę w kubeł. To właśnie dlatego kazał swemu głupawemu bratu Johannowi Georgowi ożenić się później z Anną i przyjął do swojego domu dodatkowe gęby do wyżywienia. Johann Georg nie nadawał się do niczego, nie spłodził potomka, ale świetnie uspokoił sumienie brata.

  A czego wstydził się Adolf Hitler?

  Klara Pölzl była bliską krewną swojego męża Aloisa Hitlera. Była wnusią Johanna Nepomuka. Ich potomstwo ze zrozumiałych względów nie było zbyt udane. Gustav przeżył dwa lata, Ida cztery, Edmund sześć, Otto miał wodogłowie i zmarł kilka dni po narodzeniu, a Paula nie mogła mieć dzieci.
  Adolf też supermenem nie był.
  Zwyczajny genetyczny wypierdek.
  Może ta endogamia się tak żydom spodobała, że pierdzą o żydostwie Hitlera?

 36. […] https://marucha.wordpress.com/2018/05/09/hieny-cmentarne-z-holocaust-industry/#comment-753597 […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: