Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Liwiusz o Generał Surowikin radykalnie z…
  misio o Wolne tematy (83 – …
  błękitnyocean o Najbogatszy człowiek na ś…
  Olo o Marokańczycy uczcili zwycięstw…
  Olo o Generał Surowikin radykalnie z…
  Olo o Wygląda na to, że Rosja nie bę…
  bryś o Marokańczycy uczcili zwycięstw…
  bryś o Generał Surowikin radykalnie z…
  revers o Wolne tematy (83 – …
  NC o Polska dla Polaków
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
  niepostepowyoszolom o Generał Surowikin radykalnie z…
  minka o Wolne tematy (83 – …
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
  ats42 o Najbogatszy człowiek na ś…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

To koniecTrumpa, Deep State wygrało, a „America First” to już puste hasło

Posted by Marucha w dniu 2018-05-11 (Piątek)

Spopielenie porozumienia nuklearnego z Iranem przez Donalda Trumpa oznacza pełne i złowrogie zwycięstwo Stronnictwa Wojny – twierdzi David Stockman, były dyrektor Biura Zarządzania i Budżetu przy prezydencie Ronaldzie Reaganie.

Zasadniczo nic już nie pozostało z „America First”. Przeciwnie, walka z Teheranem jest przejawem niesprowokowanej imperialnej agresji. Irański reżim nie ma środków, by zaatakować Amerykę militarnie i nigdy jej nie groził. Nie zaatakował też żadnego innego kraju w regionie, do którego nie został zaproszony przez suwerennego gospodarza. Nawet drobne potyczki Iranu z siłami amerykańskimi w ostatnich latach były spowodowane dalekosiężnymi, imperialnymi przedsięwzięciami Waszyngtonu.

Na przykład, Waszyngton zniszczył sunnicką / świecką władzę Saddama w Iraku i zainstalował szyicki reżim w Bagdadzie, pozostawiając w chaosie sunnickie ziemie zachodniego Iraku. Dopiero wtedy Bagdad zaprosił swoich szyickich współwyznawców z Iranu, aby pomogli zniszczyć plagę ISIS, która powstała z niedobitków armii i rządu Saddama.

Podobnie, Waszyngton i jego sojusznicy wysłałi tysiące wojowników dżihadu i miliardy dolarów pomocy oraz dostawy do Syrii, aby obalić jego demokratycznie wybrany rząd. Dopiero wtedy reżim alawicki (szyicki) Asada poprosił o pomoc swoich religijnych sojuszników w Teheranie. I nie można znaleźć bardziej absurdalnego twierdzenie Trumpa, niż to, że Iran jest państwem terrorystycznym, ponieważ jest powiązany z szyicką ludnością Libanu reprezentowaną przez Hezbollah.

Stronnictwo Wojny udaje, że Waszyngton zamienił części Bliskiego Wschodu w ruinę z powodu szerzenia demokracji, czy mieszkańcy tego regionu chcieli jej lub nie, czy byli na nią przygotowani lub nie. Ale Liban jest sprawną demokracją i w ostatni weekend Hezbollah i jego sojusznicy, w tym niektóre frakcje sunnickie, odniósł miażdżące zwycięstwo wyborcze. Kontrolują zdecydowaną większość w parlamencie, gdzie Hezbollah będzie miał prawo do wyznaczenia nowego premiera (sunnitę) i przewodniczącego parlamentu (szyitę), a obaj będą zobowiązani do współpracy z prezydentem (chrześcijaninem).

Tego konkretnego wyniku demokracji Stronnictwo Wojny nie może znieść. Grubym nadużyciem językowym jest nazywanie tego stanu rzeczy terroryzmem sponsorowanym przez państwo. W podobny spodób, szyickie plemię Houthi dominowało w znacznych częściach północnego i zachodniego Jemenu od stuleci. Kiedy więc rząd w Sanie został zainstalowany przez Waszyngton, Houthi przejęli władzę w północnym Jemenie, tak jak miało to miejsce podczas długiego okresu od 1918-1990, kiedy oba Jemeny zostały ostatecznie zjednoczone. Ale to właśnie Houthi są ofiarami brutalnej agresji saudyjskiej i bombardowań, w wyniku których zginęło ponad 10 tys. cywilów, a kraj jest dotknięty głodem, cholerą, pełen gruzów i cierpi z powodu załamania gospodarczego.

Nie wiadomo, która frakcja w bratobójczej wojnie jemeńskiej i inwazji Arabii Saudyjskiej jest bardziej barbarzyńska, ale skromna pomoc udzielona przez Iran swym szyickim współwyznawcom w północnym Jemenie nie jest w żadnej mierze przypadkiem sponsorowanego przez państwo terroryzmem.

Jednym słowem, Trump dał się nabrać na propagandę Stronnictwa Wojny, demonizującą irański reżim. Sprowadza się ona do dwóch bardzo imperialistycznych propozycji.

Mianowicie do tego, że Iran nie jest uprawniony do realizowania własnej polityki zagranicznej poprzez sojusze z Irakiem, Syrią, dominującą partią Libanu, czy oficjalnym rządem w Jemenie, ponieważ tak mówi Waszyngton (i Izrael); i że nie wolno mu posiadać nawet rakiet średniego zasięgu (które nie mogą dosięgnąć ani USA, ani większości Europy), aby się obronić, pomimo tego, że Waszyngton uzbroił jego bogatszego sunnickiego rywala w Zatoce Perskiej w najbardziej zaawansowane amerykańskie samoloty bojowe, helikoptery szturmowe, pociski, drony i inne elementy wojenne o łącznej wartości ponad 250 mld dolarów.

Nie mówiąc już o możliwości niewielkiego wzbogacania uranu do 3,5 proc. czystości (w porównaniu z 90 procentowym poziomem zbrojnym) dla cywilnych reaktorów energetycznych przy użyciu mniej niż jednej piątej najstarszych i najwolniejszych wirówek, jakie Iran posiadał przed zawarciem porozumienia nuklearnego w 2015 roku.

Nie jest istotne również, że wszystkie 17 amerykańskich agencji wywiadowczych poświadczyło w oficjalnym NIE (szacunku wywiadu krajowego) w 2007 roku i ponownie w 2011 roku, że Iran miał tylko mały zbrojeniowy program badawczy w latach 1999-2003, który został porzucony i nigdy nie wznowiony.

Co więcej, dokumentacyjny dowód tego został dokładnie zbadany przez MAEA po umowie z 2015 roku, która następnie ponownie potwierdziła, że ​​irański program broni nuklearnej został faktycznie rozwiązany w 2003 roku. W skrócie, Trump dał się nabrać na stek kłamstw i zniekształceń, które mają jedynie sens, jeśli celem jest znalezienie wrogów i terytoriów, które będą okupowane lub w inny sposób hegemonizowane. I aby zachować interesy państwa garnizonowego, jego budżet w wysokości 800 miliardów dolarów, a także członków Imperialnego Miasta, tj. różnego rodzaju ekspertów, wykonawców, organizacji pozarządowych, lobbystów i gangsterów w garniturach.

Niezwyciężone panowanie tej potęgi, nazwanej dla łatwości Głębokim Państwem (Deep State), zostało udowodnione. I to jest totalna tragedia, ponieważ nieudolne pojmowane przez Trumpa hasło „America First” było pierwszym wyzwaniem rzuconym tej władzy, tak naprawdę jedynym od końca zimnej wojny.

Oczywiście, Donald Trump nigdy nie miał spójnego, ani poprawnie sformułowanego pojmowania „America First”. Ale wszystkie jego impulsy szły w dobrym kierunku. Być może, jak na przykład renegatka Sarah Palin, mógł dostrzec z 68. piętra Trump Tower, że Rosja nie stanowi żadnego zagrożenia dla bezpieczeństwa Ameryki.

Chodzi o to, co mógł zobaczyć, patrząc na Nowy Jork o PKB 1,6 biliona dolarów, czyli większym od PKB Rosji (1,5 biliona dolarów) i czy znał dokładne liczby, czy nie, jego impuls do zbliżenia z Putinem był jak najbardziej na miejscu. Podobnie, choć może nie od początku celnie oceniał szaleństwo George’a Busha w Iraku, głośno i przejrzyście krytykował inwazję na Irak na długo przed tym jak Hillary przebrała się w gołębia pokoju.

Miał również rację, gdy twierdził, że NATO jest przestarzałe. W końcu PKB państw Unii Europejskich jest 10 razy większy niż PKB Rosji, a ich łączne wydatki na cele wojskowe są 4 razy większe.

Jeśli nie jesteś zniewolony przez kolektywne myślenie Imperialnego Waszyngtonu, to nie możesz wierzyć w to, że racjonalny przywódca Rosji, chłodno kalkulujący Władimir, zamierza atakować militarnie swoich europejskich sąsiadów. Chciałby zaopatrywać ich rynki, a nie okupować ich miasta, coś, co każdy z wyjątkiem obłąkanych, samolubnych biurokratów NATO może z łatwością pojąć.

To samo dotyczy Afganistanu, Syrii, Jemenu, Libii, Somalii, itp. Kraje te nie są przykładami zimnowojennej teorii domina, ponieważ Związek Radziecki ześlizgnął się z kart historii 27 lat temu, nie zagrażają bezpośrednio Ameryce, ponieważ nie mają dwóch centów, które można by przeznaczyć ekonomicznie lub militarnie; i niezależnie czy łączą się z osią saudyjsko-sunnicką, czy półksiężycem irańsko-szyickim, nie stanowi to żadnej cholernej różnicy dla bezpieczeństwa amerykańskich obywateli w Lincoln, w Nebrasce czy Springfield, w Massachusetts.

W przypadku Półwyspu Koreańskiego, Trump słusznie pytał także, dlaczego nadal finansujemy 29 tys. żołnierzy amerykańskich, gdy wojna zakończyła się 65 lat temu. Prawda jest taka, że jest to wojna, która nigdy nie powinna była być prowadzona, ponieważ otwarte obecnie sowieckie archiwa pokazują, że Stalin i Mao sprzeciwiali się temu. Bezpieczeństwo narodowe USA nie było zagrożone.

Zamiast domina, zrodziła się ona wyłącznie jako wojna domowa pomiędzy komunistami / nacjonalistami pod wodzą Kim Ir Sena, który walczył z okupantem japońskim, a marionetkowym rządem na południu pod przywództwem Rhee Syng-mana. Ten ostatni był arystokratycznym dandysem, który przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych w 1904 roku i spędził większość z następnych 40 lat w Waszyngtonie. Próbował na wszelkie sposoby zainstalować się z powrotem w Korei, co ostatecznie miało miejsce, gdy 35-letnia okupacja Japonii zakończyła się w sierpniu 1945 roku.

W końcu dwaj koreańscy rywale polityczni wdali się w wojnę, którą północ wygrałaby łatwo i mogła się też stać tanią platformą eksportową, podobnie jak spadkobiercy Mao na kontynencie. Mogłaby się nawet stać ulubieńcem Wall Street, tak jak dzisiaj czerwoni suzerenowie z Pekinu. Innymi słowy, w czerwcu 1950 roku nie ważyły się losy niczego istotnego, dopóki wściekli wojownicy w Waszyngtonie nie przekonali Trumana do interwencji.

Tak czyniąc, armia amerykańska rozpoczęła najbardziej niszczycielską i okrutną kampanię bombardowania w historii za przyczyną krwiożerczego generała sił powietrznych, Curtisa LeMaya. Do czasu zawieszenia broni w 1953 roku, Korea Północna stała się zbombardowanym pustkowiem, w którym prawie nie było miasta, ani miasteczka, które nie zostały spustoszone, a miliony cywilów zmarło lub głodowało.

Nie była tylko bezsensowną wojną i marnowaniem amerykańskiej krwi i skarbów, lecz została również na zawsze przyjęta przez ludność północy jako patriotyczna wojna oporu, która utorowała drogę na sześć dziesięcioleci brutalnej dyktaturze rodziny Kimów oraz przyniosła życie pełne nędzy dla 25 milionów ludzi, którzy w przeciwnym razie mogliby pracować w fabryce Apple lub fabryce samochodów.

Najwyraźniej całe globalne imperium Waszyngtonu jest święte, łącznie z absurdalnym faktem, że w roku 2018 Waszyngton wciąż ma bazy wojskowe w pokonanych siłach II wojny światowej. Jednak ani Japonia, ani Niemcy nie mają żadnych śmiertelnych wrogów wojskowych i oba kraje są całkowicie uzależniene od handlu z USA ze względu na wysoki standard życia.

Tak więc Trump należy teraz do Głębokiego Państwa, a „America First” nie jest nawet sloganem. Nie ma mocy sprawczej, podobnie jak Nixon. Jest tylko kwestią czasu, zanim Trumpa spotka to, co spotkało Nixona. Teraz, gdy wykonał brudną robotę Głębokiego Państwa i zniszczył porozumienie nuklearne z Iranem, które mogło otworzyć szeroką drogę do pokoju na świecie i zbankrutować państwo garnizonowe w USA. To znaczy, że z czasem niewdzięcznicy z Głębokiego Państwa umieszczą Trumpa w helikopterze Richard Nixona dla jego ostatniej podróży z Białego Domu.

Parafrazując wielkiego Randolpha Bourne’a, demonizacja niechętnych jest zdrowiem Głębokiego Państwa. Przynajmniej tyle Trump, jak na razie, potwierdził swoim charakterystycznym atakiem na Iran. Tak czyniąc, popchnął Amerykę w stronę ogromnej katastrofy finansowej. Dzieje się tak, gdyż państwo garnizonowe i państwo opiekuńcze wzięte razem są przejawem fiskalnego upadku państwa. Pewnego dnia nawet lemingi z Wall Street, które ze spokojem przyjęły te tragiczne wieści, wreszcie dostrzegą to, o czym już wszyscy wiedzieli.

David Stockman
https://kresy.pl

Komentarzy 69 do “To koniecTrumpa, Deep State wygrało, a „America First” to już puste hasło”

 1. Wit said

  Chcą wojny? Proszę bardzo. Żydzi też będą zabijani.

  Irańczycy to nie bezbronni Palestyńczycy.

 2. Rob said

  Jak to jest możliwe, że autor pisze od „Deep State” i sytuacji na Bliskim Wschodzie i tylko raz w nawiasie (tak na marginesie) pojawia się słowo: Izrael?

 3. Re: Artykul..

  Jak wczesniej napisaem tuz po wyborze d.trumpa na prezydenta USA: Jesli spelnilby wszystkie obietnice, ktore tak „goronco” deklarowal amerykanskiej „gawiedzi”, to nie mineloby 100 dni, by Ameryka pograzylaby sie w zalobie.

  A po 100 dniach napisalem: „D. Trump wybral zycie” no I jest na zydowskiej smyczy…jak sie patrzy I czuje…”
  Ma w d…pie i to gleboko Amerykanow (i pewnie zawsze ich „tam” mial)… Kasa najwazniejsza…
  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 4. revers said

  Ostanio McCain napisal ksiazke, a raczej za niego napisali i wydali ksiazke w ktorej wyznacza atak rakietowy „Tomahawkami” na Rosje w dn. 22.05.2018, a ameryke w tym stanie jak jest oficjalnie przyjete wyznacza na zandarma swiata, czy zandarma globalnego jak to woli.

  Co spelnia sie na naszych oczach np. w Kosovie i przy uzyciu niby Wojska Polskiego z nazwy na uzytek frankosyjonistow, anglosyjonistow, isis, zboczencow i psychopatow w tym tzw, kontola cywilna obrzezanych ianczej, czy banderowskimi korzeniami.

  Chwilowo nie osignieto kolejnego przyczolka bazy na Krymie, ale takie eksterytorialne bazy powstaja juz w kazahstanie.

  Jak eksterytoralnie to tylko moze oddac aneksja Kosova wbrew prawa miedzynarodowego, na poczet NATO

  https://www.strategic-culture.org/news/2018/05/10/kosovo-illegal-entity-annexed-ruled-nato-is-create-regular-army.html

  i glebokiej hipokryzji zachodu.

 5. Boydar said

  „… to koniec Trumpa, Deep State wygrało …” – tytuł

  No i oczywiście głupie „ruskie” tego nie przewidzieli; „nie wiesz czasem, droga Franiu …” 🙂

 6. revers said

  “John McCain: For Whom the Bell Tolls” will premiere on Memorial Day, May 28, at 5 p.m. Arizona time.

 7. revers said

  tak naprawde rzadzilo i rzadzi deep state, dajac wybranemu kadydatowi na najwytszy urzad 100 dni, po tym przchodza cugle koni apokalipsy, zawsze maja prawne haki na swego starego-nowego kandydata to zeznania obciazajace Trumpa porno gwiazdki, to ruski slad w wyborach.

  A jednym z wyrazow deep staate jest najnowsza ksiazka Mc Caina i nawolywanie do TOTALNEJ wojny z Rosja.

  https://www.fort-russ.com/2018/05/metastatic-war-criminal-mccain-promotes-total-war-with-russia-in-new-book/

 8. Joung said

  Co tu sie pisze.Cale zlo to ””finansjera zydowska”’ktora wznieca pozary wojenne .W kazdym regionie swiata.I jesli my ludzie ”zwykli nie zrozumiemy tego .To po nas zwyklych obywatelach.Pomyslmy choc troche cala historie swiata tego czy Europy czy nawet Polski.Kto to wszystko robi podsyca nie nawisc miedzy ”ludami narodami panstwami.Na to wszystko sa potrzebne ”bardzo duze pieniadze I to bardzo duze pieniadze.Ate zawsze maja je ta ”””””diaboliczna nacja”””Ktora sie mieni nacja ”’wyprana.Tak tak wyprana a nie wybrana.To tylko zydowski ”’duchowy MATRIX dla GOIOW swiata calego.By GOIE zrozumialy I sie baly ”’ludu izraelskiego Bo to lud BOZY????????? I BOG im sprzyja ?????Jaki to BOG.???
  Sam PAN JEZUS POWIEDZIAL do nich.Wy jestescie z”’Diabla”’ Gdyz waszym ojcem jest ”’diabel W ktorym niema prawdy I milosci BOZEJ.
  ICH POPROSTU trzeba przestac ich sluchac ”””ich tej wydumanej wykreowanej filozofi przez ich kaplanow ””rabinow”” W celu zniewolenia nas GOIOW.
  ICH TRZEBA POPROSTU ”””””””””””””””””””””””””””””””””””’LAC PRAC BIC .
  Acha chcesz mi powiedziec ze jestes poprawny politycznie ;;;;haaaa hhaaa bhaaa.
  Mozesz sobie byc PANI /PAN .Ale jestes GOIEM…………..DO ZACHIPOWANIA KUMASZ O CO TU CHODZI.Masz isc do stu diablow I do PIEKLA.
  GOIE POLSKIE ”””””””””””’CZAS NA DZIALANIE.

 9. alfaomega said

  Interpretacja wydaję się być logiczna. Sam wnioskowałem tu jakis czas temu że Trump to debil i nieodpowiednia osoba w tak nieodpowiednim miejscu i czasie. To pozer i aktor tym razem sceny politycznej, ale korporacji, która jest smiercionośna na calej planecie ziemia. To juz nie talent/porn-show. Twierdziłem i twierdzę że wywiad donosi mu takie informacje jakie donieść ma i tak je dedukuje jak zyczą sobie „wladcy” tego swiata. On znajomosci w tych kręgach mieć może i ma, ale nie takie, które pozwalaja mu wiedzieć wszystko czyli realnie rządzić i wydawać sensowne rozkazy w tak istotnych sprawach.

  Robi to co mu mówią zeby zrobił.. Dlatego nie ma nic głupszego jak wybory prezydenckie co kilka lat, w ten sposob nie da sie rządzić powaznym państwem bo robi sie burdel i syf na kółkach, a zlodziejstwo w majestacie prawa nazywa demokracja i zrzuca wine na ludzi

 10. Stan said

  1. Międzynarodowa umowa nuklearna zawarta w 2015 r. między Iranem z jednej strony, a Stanami Zjednoczonymi, Rosją, Chinami, Francją, Wielką Brytanią i Niemcami z drugiej strony ma na celu rozwianie obaw przed irańską bombą atomową.

  2. Zwycięzcami wyjścia Trumpa z umowy z Iranem są Chiny i Rosja. Obaj korzystają z osłabienia zachodniego sojuszu.
  Wyraźni przegrani to Europejczycy. Zbyt długo polegali na policji światowej.
  Amerykanie nie maja planu B i zostali sami z Izraelem i Saudi Arab.

  3. Krytycy Trumpa ostrzegają przed konsekwencjami swojej polityki. Na dłuższą metę izolacja zaszkodzi Stanom Zjednoczonym. Naród będzie mniej konkurencyjny, mniej innowacyjny i mniej żywy. Ale w krótkim okresie obraz wygląda trochę groźnie.

  4. Trump nie jest bynajmniej sam w swojej polityce nacjonalizmu, protekcjonizmu i populizmu. Decyzja US porzucić swoją rolę architekta i ostoję istniejącego porządku światowego po 70 latach, zaznaczając punkt zwrotny, napisał Richard Haass,
  „Liberalny porządek świata nie może przetrwać, ponieważ inne mocarstwa nie są zainteresowane lub nie mają zasobów,
  aby przetrwać.”

  5. USA sama doprowadziła do tego, że straciła wiarygodność na świecie i jest izolowana, a świat muzułmański zaczyna się jednoczyć przeciw okupantom.

  6. Minister spraw zagranicznych niemiec Maas pojechał do Rosji, by spotkać się po raz pierwszy ze swoim kolegą Ławrowem. Teraz Moskwa i Berlin chcą realizować wspólne interesy.

  7. Jesteśmy świadkami zakończenia się systemu jednobiegunowego, właśnie teras na naszych oczach powstał
  „nowy system dwubiegunowy” w którym decydującym graczem jest Rosja i Chiny.

 11. alfaomega said

  7 – półczlowiek, który ma na tyle spaprany mózg, że dostaje guza(raka) nie powinien się brac za pisanie ksiażek. To urealnia mi kto i jak zarzadza tym swiatem bo przez swoja psychoze tak postrzega rzeczywistosc ze chce tylko zabijać.

  Ktoś kto dopuszcza do obrotu taka ksiazke rozni sie tylko tym ze nie ma raka łba. Choroba to przykład upadku człowieka w kazdej sferze jego dzialanosci. On i oni nic wiecej soba nie reprezentuja, a jedynie wielki, globalny nowotwór.

 12. Dinozaur said

  Rzecz podstawowa : Wojna koreańska miała zwycięzcę : Były to Niemcy . Przemysł USA został zawalony produkcją wojenną i trzeba było resztę zacząć importować . Rynek USA został zarzucony VW ( pochodna KdF a) z którego przedtem Amerykanie się śmieli itd.
  Większość poważnych zakładów przemysłu ciężkiego tej kolejnej zmiany nie przeżyła i została zamknięta na gorąco – przez serię pożarów po ich dobrym ubezpieczeniu w latach 60/70-tych .

 13. alfaomega said

  12 – Co wiecej niemcy po wojnie to alianci, ktorzy wojowali w Korei,a to znaczy że zrobili SOBIE dobrze wzmacniajac gospodarczo okupowane niemcy i przemysł wojenny w USA. Tak sie działa na 2 fronty i czerpie podwojne korzysci z interesu.

 14. Kapsel said

  Pieczęć Iluminatów

  20 czerwca 1782 roku Kongres zatwierdził ją jako odwrotną stronę Wielkiej Pieczęci Stanów Zjednoczonych. W wyniku decyzji podjętej przez prezydenta F.D. Roosevelta począwszy od 1935 roku pojawiła się ona także na banknocie jednodolarowym.

  Druga strona Wielkiej Pieczęci Stanów Zjednoczonych (rewers) przedstawiona na banknocie jednodolarowym.

  Pierwsza strona Wielkiej Pieczęci Stanów Zjednoczonych (awers) przedstawiona na banknocie jednodolarowym. Stanowi ona jednocześnie godło USA.

  całość tuatj

  http://www2.kki.pl/piojar/polemiki/novus/iluminaci/dolar/dol.html

  Wielka Pieczęć Stanów Zjednoczonych

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wielka_Piecz%C4%99%C4%87_Stan%C3%B3w_Zjednoczonych

  Pierwsza strona Wielkiej Pieczęci Stanów Zjednoczonych (awers) przedstawiona na banknocie jednodolarowym. Stanowi ona jednocześnie godło USA.

 15. revers said

  re8

  tzw. „finansjera zydowska” zo nic innego jak „deep state” z FED, Ritszyldami, Rockefelaerami, Sorosem i wiekszosc z Wall Street mowi sie „wysokiej finansjery” na czele.

  re

  11
  a o tym pisalem w 4 poscie moze zeby nie bylo raczej to napewno pisal ktos drugi z gladkim piorem za Mc Coina, bo wszyscy twracaja uwage ze w 2016 zdiagozowano autorowi ksiazki nowotwora moozgu..

 16. Kapsel said

  „Znamię Bestii – 666”

  Poniższy tekst nie jest próbą udowodnienia, że akurat obecnie wypełnia się cytowany poniżej fragment Apokalipsy św. Jana. Ma on jedynie na celu zwrócenie uwagi na pewne potencjalne zagrożenia dla wolności osoby ludzkiej, jakie niesie ze sobą obecny rozwój technologiczny. Taka sytuacja może mieć miejsce szczególnie wtedy gdy nauka i technika zamiast służyć dobru człowieka, staje się narzędziem terroru w rękach finansowej oligarchii.

  * * *

  W Apokalipsie św. Jana (13,16-18) znajduje się wzmianka o tajemniczej „Bestii” , która każe wszystkim ludziom nosić na ręce i czole równie tajemnicze znamiona ([1] str. 1408):

  16: I sprawia [tj. Bestia ] ,że wszyscy mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymają znamię na prawą rękę lub na czoło

  17: i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia

  18: Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.

  Autorem Apokalipsy (tzn. objawienia) jest św. Jan Ewangelista. Apokalipsa powstawała prawdopodobnie nie od razu, lecz w trzech etapach. Dopiero na początku II wieku powstała z tych części dzisiejsza całość. Same objawienia Apostoł miał na wyspie Patmos, dokąd z Efezu został karnie zesłany za rządów Domicjana w 95 roku po narodzeniu Chrystusa. Adresatami Apokalipsy byli przede wszystkim chrześcijanie z Azji Mniejszej , nad którymi Apostoł roztaczał opiekę z Efezu.

  Wedle niektórych autorów cytowany powyżej fragment Apokalipsy, dotychczas wymykający się jakiejś logicznej interpretacji, materializuje się właśnie obecnie. Ich zdaniem wspomniane znamiona to umieszczone pod powierzchnią skóry każdego człowieka na ziemi kody identyfikacyjne, zaś „Bestia” to Centralny Komputer Świata gromadzący wszelkie dane o nosicielu, począwszy od podstawowych danych personalnych a skończywszy na stanie jego konta. Człowiek pozbawiony „znamienia Bestii” nie będzie mógł istnieć, gdyż znajdzie się poza systemem bankowym i poza możliwością zaopatrzenia w podstawowe środki do życia. Dzięki temu wszyscy ludzie w jakimś stopniu niewygodni dla przyszłego systemu władzy mogą zostać unicestwieni poprzez zwykłą blokadę konta. Trudną do wyjaśnienia pozostaje sprawa podawanego przez tekst Apokalipsy św. Jana „imienia” (znamienia) „Bestii”, którym jest liczba 666. Zdaniem ks. H.Czepułkowskiego pewne informacje na jej temat można zawdzięczać dwóm osobom. Pierwszą z nich jest ks. Adam Clark , który w 1798 roku w swoim komentarzu biblijnym napisał: „Znamię Bestii będzie to liczba składająca się z 18 cyfr, podzielonych na sześć grup po 3 cyfry w każdej, to znaczy: 6+6+6 .” Drugą z wymienionych osób jest dr Hanrick Eldeman, naczelny analityk EWG , który już w 1977 roku oznajmił, że każdy człowiek na świecie otrzyma numer identyfikacyjny składający się z 18 cyfr, czyli taki właśnie, jaki przepowiedział ks. Clark blisko 200 lat wcześniej ([2] str. 107). Co więcej, jak doniósł włoski, katolicki miesięcznik „Chiesa Viva” nr 201 i 202 z 1989 roku, w Brukseli w siedzibie ówczesnej Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej (EWG) miał się znajdować (w 1989 roku) superkomputer, służący do „oznakowania” wszystkich ludzi ze świata uprzemysłowionego, zwany „Bestią”. Prawdopodobnie właśnie taka nazwa komputera była świadomym, zuchwałym i urągliwym nawiązaniem do tekstu z Apokalipsy św. Jana. Powyższe informacje ujawnił już wcześniej , bo w 1975 roku, dr Charles Ducombe z Urzędu Informacji w Jerozolimie, który złożył oświadczenie iż „dr Hanrick Eldman, naczelny analityk EWG , publicznie potwierdził istnienie w Brukseli, superkomputera o nazwie „Bestia”, zajmującego trzy piętra gmachu i zdolnego oznakować wszystkich mieszkańców Ziemi .” Ponadto wybitny kanadyjski uczony dr Patrick Fisher na zadane pytanie: „czy każda osoba ze świata uprzemysłowionego jest już zarejestrowana w ‚Bestii’ ?”, odpowiedział: „Tak, jest zakodowane nie tylko nazwisko danej osoby ,ale również to czym zajmowała się w ciągu swego życia, to znaczy praca , uzdolnienia, kierunek myślenia i wszystko co może być przedmiotem zainteresowania .” ([2] str. 105). Każda z „oznakowanych” osób miała w tym superkomputerze swój unikalny, wedle dr Eldmana, 18 cyfrowy numer, zaczynający się od wspólnej dla wszystkich grupy cyfr 666. Numer taki mógł wyglądać przykładowo następująco:

  666 125 428 110 221 117

  tutaj całość

  http://www2.kki.pl/piojar/polemiki/novus/bestia/bestia.html

 17. danekbb said

  Naiwniaki ! Drzewa przeszkadzają zauważyć las. Przecież wojna z Iranem jest już od dawna zaplanowana, też podporządkowanie, w tym wojnę, Rosji i Chin. Trump był od samego początku marionetką oligarchii USA – ażeby dojść do tego wniosku wystarczyło tylko popatrzeć co on robi i jak się ma to do tego, co on mówi. Wystarczy co niektórym naopowiadać bajeczek to wyłącza im się mózg.

 18. Kapsel said

  Rodowody „interbankierów”.

  Powyższe powiązania wyjaśniają, przynajmniej częściowo, dlaczego wymienione potęgi finansowe poprzez podległe im firmy wspólnie i konsekwentnie brały udział w tworzeniu Nowego Porządku Świata ,a więc w finansowaniu obu wojen światowych, budowaniu Związku Sowieckiego, hitlerowskich Niemiec i „New Dealu” Roosevelta. Co ciekawe część z nich posiadała swe siedziby zlokalizowane w jednym miejscu, przy Wall Street i 120 Broadway w Nowym Jorku.

  http://www2.kki.pl/piojar/polemiki/novus/rodowody/rodowody.html

  Centrum Rewolucji Światowej – 120 Broadway

  W swoich doskonale udokumentowanych, acz starannie przemilczanych książkach profesor Antony C.Sutton podaje wiele interesujących informacji na temat lokalizacji firm i banków , które były i są często nadal zaangażowane w budowanie Nowego Porządku Świata. Co ciekawe większość z nich posiadała swe siedziby skoncentrowane w Nowym Jorku przy Wall Street i 120 Broadway. Wspomniane firmy i banki, pozostające w rękach międzynarodowej finansjery, brały także udział we wspieraniu i utrzymaniu między innymi: rewolucji bolszewickiej w Rosji w 1917 roku, potęgi gospodarczej i militarnej hitlerowskich Niemiec i Związku Sowieckiego, a także obu wojen światowych. A.C.Sutton udowodnił po latach poszukiwań, w oparciu o dokumenty rządowe i inne źródła, że odbudowie niemieckiego przemysłu po I wojnie światowej cały czas towarzyszyła ogromna zagraniczna pomoc ze strony międzynarodowych bankierów i przemysłowców spod znaku Wall Street. Wyniki swoich dociekań w tej kwestii zawarł on w książce pt. „Wall Street and the rise of Hitler”. A.C.Sutton będąc pracownikiem naukowym „Hoover Institute for War, Revolution and Peace” opublikował także pracę „Wall Street and the Bolshevik Revolution” oraz monumentalne trzytomowe dzieło pt. „Western Technology and Soviet Economic Development” dowodzące, że również potęga przemysłowa ZSRR została zbudowana przy wydatnej pomocy sfer finansowych USA. Choć prace te były dużym wydarzeniem w kołach uniwersyteckich, to główne media, nie próbowały nawet ich krytykować i zareagowały całkowitym milczeniem. Jak przypomniał A.C.Sutton w latach 1900-1914 wysuwają się na czoło w Ameryce i na świecie dwie potęgi finansowe: Rockefellerów i Morganów. Rockefellerowie poczynając od swego imperium naftowego „Sandard Oil”, przejmują kontrolę nad rynkami miedzi , stali , tytoniu oraz centrów bankowych, w szczególności „National City Bank” i „U.S. Trust Company” jak też jedno z największych przedsiębiorstw ubezpieczeniowych na świecie „Equitable Life and Mutual ” w Nowym Jorku ([3] str. 65). Z kolei Morganowie rządzą przemysłem stoczniowym, elektrycznością, kauczukiem, jak również centrami bankowymi – „National Bank of Commerce” i „Chase National Bank” oraz firmami ubezpieczeniowymi. Klejnotami ich fortuny są „General Electric” oraz „Guaranty Trust Company”. Z grupą Morgana jest także zrzeszona poprzez „American International Corporation” (AIC) firma Kuhn, Loeb & Co. ([3] str. 123).

  Wędrówkę po okolicach Wall Street można zacząć od drapacza chmur przy 120 Broadway, gdzie w 1917 roku instaluje się „American International Corporation” (AIC)

  http://www2.kki.pl/piojar/polemiki/novus/centrum/centrum.html

 19. Poldek said

  NIby dobry tekst, a na koniec

  „…. która utorowała drogę na sześć dziesięcioleci brutalnej dyktaturze rodziny Kimów oraz przyniosła życie pełne nędzy dla 25 milionów ludzi, którzy w przeciwnym razie mogliby pracować w fabryce Apple lub fabryce samochodów.”

  Zero refleksji głupiego amerykanina, że może ktoś nie chce zyć tak jak oni. Ale to tępej amerykanskiej pały nie dociera, że oni wcale nie musza byc najmadrzejsi i najlepsi.

 20. Komentarz po wyborze Trumpa, Donalda zresztą:
  2016-11-10 (czwartek) @ 14:23:19
  Nie rozumiem podniecenia jakie wokół tego panuje. [A podniecenie było niesamowite. Jedni piali z zachwytu. Inni się za niego modlili. Jeszcze inni jego zdrowie zdrowo popijali.] Czy myślicie, że ten cały Trump, czy jak mu tam naprawdę, ma jakąś własną wizję i w dodatku będzie spełniał to, co zapowiadał? A nie daj dobry panie Jahwe, podejmie on jeszcze jakieś działania, których zalążek wyjdzie z jego własnej łepetyny? A poza tym, co to za „demokracja”, że każdemu wszystko wolno, i nikomu nic nie wolno? Wojna (to znaczy planowe, masowe ludobójstwo) nadchodzi wielkimi krokami. Ych mendia nas z tym oswajają. To, co się od kilkunastu lat dzieje, ta cała „walka z terroryzmem” itp., a ostatnio mieszanie krwi Europejczykom za sprawą halal i koszer, to tzw. harce przed wielką bitwą. Uny wojnę wywołać muszą z kilku powodów:
  1. Wojna przykryje dotychczasowe zbrodnie i powiedzie je ku przepaści publicznego zapomnienia.
  2. Wojna wywoła depopulację, a więc zwiększy tzw. przestrzeń życiową dla tych, którzy uważają się za wybranych. Szczególnie nienawidzą oni nas, Słowian.
  3. Wojna umożliwi niekontrolowany obrót żywym towarem.
  4. Wojna przyniesie bardzo wymierne, kolosalne zyski 18-tu panującym rodzinom – broń i amunicja, środki medyczne (czyli trucizny), no i oczywiście lichwa w postaci samonapędzającego się nieskończonego długu.
  5. Wojna zniweczy deficyt osiągnięty dzięki drukowaniu zielonych papierków, bez jakiejkolwiek społecznej kontroli i pokrycia w kruszcach.
  6. Wojna pokryje rosnące zapotrzebowanie na narkotyki, prostytucję i części zamienne dla korzennych.
  7. Wojna umożliwi ym wreszcie przejęcie całkowitej kontroli nad światem. Ma być elyta elyt, wasalne służby i cała reszta „bydła” (wg nomenklatury talmudycznej), która nie będzie miała żadnych praw, lecz tylko przywilej służenia potomkom Neandertalczyków.
  To tyle, z grubsza rzecz ujmując.
  A co, jeśli wojny nie będzie? Ano, nie będzie tego, co wymieniłem wyżej, ale to jeszcze pryszcz, bo nie tego się najbardziej boją. Największy strach budzi u nich pewność, że jeżeli wojny nie będzie, to nastąpi ych zagłada, czyli holokaust; teraz już nie wymyślony i do tego całkowity.
  ____________
  Nie trzeba być prorokiem, aby pewne rzeczy przewidzieć. Ten cały Trump i inni jemu podobni nie zmieniają zdania, postępowania, ani [Ha,ha!] „strategii”. Oni grają powierzone im role. To tylko marne i mierne zarazem aktorzyny. Spektakl reżyserują i finansują ci, których nikt nie wybierał, i o których wielu raczy wcale nie pamiętać.

 21. Ktoś said

  5 maja usa złożyło Chinom PROPOZYCJĘ NIE DO ODRZUCENIA, Chiny ultimatum odrzuciły gdyż przyjęcie owego robiło z nich Azjatycki Sudan

  8 maja zostało zerwane porozumienie z Iranem… co pozwala nałożyć SANKCJE na niego w tym na EKSPORT ROPY jaka jest Chinom niezbędna dla ich rozwoju jako mocarstwa, tego samego dnia beznapletkowi prowokatorzy bombardują Syrię w nadziei na WYMUSZENIE na irańskiej armii odpowiedzi zbrojnej jaka będzie medialnie potraktowana jako Wypowiedzenie przez Iran wojny dając dodatkowy powód do obłożenia go sankcjami

  9 maja został w DNIU ZWYCIĘSTWA nad NAZIZMEM podpisany akt ZWYCIĘSTWA NAZIZMU nad POLACTWEM czyli podpisany akt S.447 na potrzeby realizacji którego na czerwiec w polin zwoływane są rozruchu (Mundial ma przykryć medialnie to co się będzie tu działo). Wspólny SUKCES kremlowskiego kurdupla z tym telaviwskim…

  Aktualnie trwa wyprowadzanie ludzi na ulicę by móc ich niebawem w ramach ustawy 1066 rozstrzelać na nich jako element wichrzycielski, antydemokratyczny i przede wszystkim nazistowski…..

  Cały plan…

 22. Birton said

  najgorsze jest to, że Żyd Putin dogadał się w Moskwie z Żydem Netanyahu

 23. Kajtek said

  I teraz żyd nam pokaże jak się żyje z sąsiadami poza Jedwabnem.
  Patrzymy uważnie, żydzie.

  P.S. Admin – ściąg mi tę blokadę.

 24. Rokitnik said

  Tak sie kończy kumanie sie z rzydkami / rodzinnie i oficjalnie /….
  Zaraz po wyborze podkreślałem w swoich omówieniach, że ta próba połączenia wody z ogniem Trumpowi mu NIE wyjdzie ( chodziło o rozkręcenie gospodarki wewnętrznej pod hasłem ” ameryka first ”).
  Miałem jednak cichą nadzieję, ze UNE widząc tę zapaść cywilizacyjno – gospodarczą Ameryki, pozwolą prezydetowi elektowi ją rozkręcić z pożytkiem dla wszystkich? Okazuje się, że jest on / jak się to w Polsce mówi ” za cienki Bolek ” / albowiem prących do WOJNY Swiatowej w kołach Waszyngtońskich jest w USA więcej, jak normalnych ludzi?

  Ps. Mawiają sceptycy iż Prezydent Putin niespodziewanie podejmowała z honorami Bibi Natan-ja- hu. A nawet, że dał swojemu gościowi wolną rękę w atakowaniu własnego sojusznika- czyli Syrii?
  Znaczy to TYLE, że Rosja nie jest JESZCZE GOTOWA na rozprawę z lucyferystami. Przypomnijcie sobie jak manewrowała Franca i Anglia, w obliczu zagrożenia wojną Hitlera? Dziś na naszych oczach obserwujemy to samo !!

 25. hulsz said

  ad.18 Oni sie juz dogadali dawno temu.

 26. Emil C. said

  Apokalipsa ….. przeciez jasno stoi , że wiekszość się skurwi …. „nawet wybrani”. Ostanie się garstka, a tej nie bedzie lekko i bedzie przesladowana. Teraz pytanie do przeszanownych. Czy naprawde chcemy byc w taj pomoiatanej,pogardzanej i przesladowanej garstce, czy może raczej próbujemy sie ustawić w świecie antychrzescijanskim na zasadzie bogu swieczkę a ……. ? Jest w Polsce źle ? Z punktu widzenia eschatologii to dobrze bo Pan Bóg strzela z liścia po łbie polactwu , żeby sie opamietało, bo mało czasu zostało. Nawet w katolickiej Gajówce, tak naprwde na palcach jhednej reki mozna zliczyc osoby, którym cos świta w glowie.

  Fajnie było by, życ sobie spokojnie, handlować, pracowac , produkować, pokojowo wspólistniec. Ale nie takie, wobec ludzi, ich dusz i świata, ma plany szatan i z konsekwncja, wykorzystujac ludzkie słabości, wprowadza je w życie.

 27. RomanK said

  Panie Emil..pan to jestes wesolek:-))))))
  cyt”Fajnie było by, życ sobie spokojnie, handlować, pracowac , produkować, pokojowo wspólistniec. Ale nie takie, wobec ludzi, ich dusz i świata, ma plany szatan i z konsekwncja, wykorzystujac ludzkie słabości, wprowadza je w życie……

  Panie zeby ktos zyl sobie spokojnie..inni musza pracowac…jeszcze inni handlowac…dlatgo nikt nei moze wspolistniec pokojowo:-))))) bo wszyscy chca zyc spokojnie i handlowac a nikomu sie nei chce robic..wiec robi byle jak , za co musi przeplacac handlujacycm co sprzedaja jemu jego buble ……no i wszystkich szlag trafia i ……..byyyyyyyy …byyyyy an American pie:-)))))

 28. Re: 25 RomanK

  Pan tez jestes wesolek…
  I pewnie pan mysli, ze zwykli „zapierdalacze” I handlarze nie beda wkur…wieni, kiedy lichwiarski system zydowski ich po stokroc karze podatkami???

  System lichwiarski szybko przypomnial d.trumpowi ze gowno wie na temat systemu cyrkulacji srodkow finansowych i doprowadzil go do „pionu”…
  No bo jak to mozliwe byloby tyle „nachlapac” jezorem oglupialej amerykanskiej gawiedzi nie majac zielonego pojecia o lichwiarskim procederze kredytowym???…

  Zalatwili zydzi trumpa „na cacy”…i szczeka dokladnie tak, jak chce sehendryn…by o wszystkim pieprzyl, ale nie o najwazniejszym – LIKWIDACJI LICHWIARSKIEGO PROCEDERU…

  Czy ktos slyszal, aby d.trump mowil o likwidacji lichwiarskiego procederu???…

  A wiec po raz kolejny powtorze: „Jesli jakikolwiek polityk, (osoba prywatna) partia, stowarzyszenie czy ugrupowanie NIC nie wspomina o likwidacji lichwiarskiego systemu finansowego, to taka osoba i ugrupowanie polityczne NICZEGO nie zmieni, ani ZADNA obietnica nie zostanie zrealizowana”…

  ==============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 29. Wit said

  Izrael bezkarnie bombarduje Syrię, Wygląda na to, że Rosja zdradziła Syrię. Jeśli to prawda, to Putin jest skończony jak człowiek i polityk. Nie tylko na tym blogu, ale na całym świecie…

 30. Wit said

  W czasie II wojny tylko Niemcy wiedzieli jak się rozmawia z żydami.

  Narody które tego nie potrafią marnie zginą.

  A Niemcy rosną w siłę.

  Tylko Niemcy mogą wyzwolić nas od diabelskiego nasienia.

  Jeśli nie chcemy pomagać, następnym razem chociaż im nie przeszkadzajmy.

 31. Staszek said

  Jasiek, ty piszesz tez o Putinie bo nie slyszalem zeby cos zrobil na tym polu przez 3 kadencje i cos mowil na inauracji czwartej

 32. Staszek said

  Jeszcze jedno.Gatka szmatka po defiladzie i koniec z marzeniami Syryjczykow o S300. Rudskoj zastal jak nie osmieszony to uciszony.

  Znów, kurwa, analityk polityczny się znalazl…
  Admin

 33. troll polonii said

  27
  Alfaomega

  Bzdura. Mozna jeszcze zle pisac o Alfach i omegach
  O Putinie mozna pisac tylko zle. Bo inaczej Ameryka sie obrazi i nie da Polakom wiz.
  I szajsu nam nie sprzeda.
  Takie Alfaomegi – to dranie i lobuzy, ktore chwala USA za mordowanie Europy.
  Za Wymordowanie 200 000 Serbow, za zniszczenie Sardynii, za rozwalanie Ukrainy i sprzedawanie Polakom bezuzytecznego szajsu z Newady.
  Czasami mysle, ze ta ustawa 447 i ta cala awantura powinna byla otworzyc oczy Polakom.
  Nie ma takiej szansy!!
  Bo Polacy kochaja Churchilla , ktory ich wyslal na pewna smierc pod Monte Cassinio, i do Narviku – i bardzo znielubil Sikorskiego.
  Polak woli buty czyscic koniokradom niz uczyc wlasne dziecie tabliczki mnozenia.

 34. Staszek said

  Link
  https://topwar.ru/141356-iz-za-vzaimnogo-uvazheniya-izrail-prokommentiroval-otkaz-moskvy-ot-postavok-s-300-v-siriyu.html

 35. Gość said

  Ciekawe?

  CZYSTKA NA NAJWYŻSZYCH POZIOMACH TAJNEGO RZĄDU ZWIASTUJE NIEUCHRONNĄ ZAGŁADĘ DLA SATANISTÓW

  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/05/benjamin-fulford-07-maja-2018-r-caosc.html?view=classic

  ———
  Pierdoły, wielokrotnie obnażane i wyśmiewane.
  Pierdoły dla głupich gojów szukających ostatniej deski ratunku.
  Admin

 36. NICK said

  Nawet tutejsi „gang-sterzy” niewiele mówią.
  Czasem.

  Zrozumcie.
  NWO.

  Zatem Trójca Święta.
  Warto ZAPAMIĘTAĆ.

  (Kazimierzów było kilku.
  Odnowiciel, Jagiellończyk. No i ten Mało/Wielki, jakoby „Henryk VIII”?
  Męsko-żydowska qrva. Murowany ZDRAJCA.)

  Był też JAN Kazimierz.
  Różne Jego dzieje
  ale u Mamusi,
  zostawił Nadzieję.

  (wtręt o Warneńczyku, zdradzonym.
  rumuni; pamiętajcie, służą onym)

  Zatem Nasza Mama.
  Nie do podrobienia.
  Kocha nas bezwzględnie.
  Bez naszego chcenia.

  Jeszcze jest Michałek Arcyanijołem
  Wśród wszystkich Aniołów. Nie pyta.
  Skąd. Wziąłem. cokolwiek. Czyta.
  (Nowomowy)

  Gabryjelu Łagodny, takoż Archaniele.
  Też będziesz srogi?
  No bo w zwykłym ciele?
  (tak)
  Zobaczysz złe DROGI.

 37. Birton said

  a jednak Żyd Putin dogadał się w Moskwie z Żydem Netanyahu
  http://tass.com/politics/1003822

  ——–
  Sam jesteś Pan Żyd i pedał.
  Admin

 38. Birton said

  A Pan, Panie Gajowy to nie Żyd i pedał ?

  ——-
  Nie, bo nie mam w zwyczaju chlapać mordą bez zastanowienia i ciskać w innych Żydami.
  Admin

 39. Re: 31 Staszek

  W dalszym ciagu polityka Rosji nie jest dla Polski szkodliwa, ale zydowska polityka uprawiana z „kneSejmu” wobec Rosji jest bardzo szkodliwa.

  Nie interesuje mnie, co Putin I DUMA rosyjska robi w Rosji, dla Rosji I dla Rosjan. To jest ich Ojczyzna, ich bogactwa ich polityka I ich cywilizacja…

  Ja pisze po polsku, a nie po rosyjsku, wiec to co pisze DOTYCZY sie Polski I Polakow, a nie Putina czy Rosji…

  Czy tak trudno k…rwa zrozumiec???..

  (mozg masz z wapna; czy z g…wna???)
  ============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 40. Boydar said

  To po co Birton w gościnę do pedałów i żydów przychodzi ?

 41. Birton said

  A Pan, Panie Boydar, to też i nie Żyd i nie pedał z towarzystwa wzajemnej adoracji ?

  Słuchajcie Birton, zachciało się wam drażnić gajowego?
  No to wypigdalać w podskokach.
  Admin

 42. Re: 37….birton…

  Nastepny „wynalazek”…z g…wnem miedzy uszami…

  A „pedzic” takie „sztuki” won z Gajowki…
  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 43. Maverick said

  Luciferians don’t sleep, they are plotting something. During Beijing olympics they started a war in the Ossetia, during Sochi olympics Obama, Mc Cain and Soros started color revolution in the Ukraine, to put the cabal agents in power there. They do not respect highest form of the democracy like referendum, when people of Crimea 89% Russians 10% Tatars and 1% Ukrainians decided to returned to Russia reversing the communists cabal decisions and join Russia. Luciferians instead of referendum would like to decide for others if necessary by force, and breaking will of the people. Those soulless anti humans barbarians are pretending that they defending democracy and spreading it around the world, of course Orwellian style.
  Those ignorant and stupid idiots do not understand history, ethnic complexity of the regions and exceptionally retarded idiots that even can’t read the maps and on theirs fake news you always hear Putin invited Crimea. Those idiots I’m sorry to say but they don’t have IQ.
  Now when in a short time FIFA world Cup is about to start is expected that cabal is preparing something, for sure idiots like those of the intelligence level of Megan Kelly or those working for CNN will spread rumors, fake stories and their agents will set up provocations and cabal demonstrations lead by Navalny. Instead of enjoying biggest sporting event they will try to ruin it. Will they try to set a bombs at the events? Let’s wait and see it, will they try for the 3-rd time to disrupt Russia during a sporting event? If God wants to punish someone, first he let him lose his mind.
  Luciferins out in the open are displaying all deadly sins pride, greed, lust, envy, gluttony, wrath and sloth.
  My long time dead grandmother always used to say the real communism will come from the west, as a kid I couldn’t understand that, but know all the signs in the skies are pointing that way.

 44. Maverick said

  Sorry że zamieściłem to po angielsku ale przewiduję kolejną prowokację kabały podczas mistrzostw świata w piłce nożnej. Zamieściłem to w kilku miejscach na you tube jako komentarz.

 45. Piskorz said

  re 24…”Znaczy to TYLE, że Rosja nie jest JESZCZE GOTOWA na rozprawę z lucyferystami.” A MOŻE NIGDY NIE BĘDZIE..!! Bo tej jej /Rosji/ kroki..to taki przerost formy nad treścią..!

 46. Boydar said

  Oprócz genów nie ma we mnie nic żydowskiego. Pedalskiego również. A te geny to mi Pan Bóg zdarzył żeby mi podnieść poprzeczkę. Ledwo daję radę ale daję. Już mnie byle obrzezany kutas nie oszuka; a i nieobrzezany będzie miał problem.

 47. Marucha said

  :Posłuchajcie, kretyni…

  Po pierwsze – Putin jest prezydentem ROSJI,
  Rozumiecie, kurwa, pierdolone niedorozwoje? ROSJI.
  Nie Syrii. Nie Iranu. Nie Polski. Ale ROSJI.
  I dba o interesy Rosji. Wszystkie inne to kwestie drugorzędne.

  Po drugie – nie dorastacie Putinowi do dupy, zarówno inteligencją, jak i rozeznaniem sytuacji, a się mądrzycie.Typowe polactwo.

 48. Maverick said

  Lucyferianie nie śpią, i coś knują. Podczas olimpiady w Pekinie rozpoczęli wojnę w Osetii, podczas Igrzysk Olimpijskich w Soczi Obama, Mc Cain i Soros rozpoczęli kolorową rewolucję na Ukrainie, aby wprowadzić tam agentów kabały. Nie szanują najwyższej formy demokracji, jak referendum, kiedy ludzie na Krymie 89% Rosjanie 10% Tatarzy i 1% Ukraińcy zdecydowali się powrócić do Rosji, cofając komunistyczne decyzje i dołączając do Rosji. Lucyferianie zamiast referendum chcieliby zdecydować się na innych, jeśli to będzie konieczne nawet siłą i łamiącą wolę ludzi. Ci bezduszni anty ludzcy barbarzyńcy udają, że bronią demokracji i rozpowszechniają ją na całym świecie, oczywiście w stylu orwellowskim.
  Ci nieświadomi i głupi idioci nie rozumieją historii, etnicznej złożoności regionów i wyjątkowo opóźnionych w rozwoju idiotów, którzy nawet nie potrafią czytać map i ich fałszywe wiadomości, zawsze powtarzają, jak Putin zagarnął Krym. Ci idioci, muszę powiedzieć, oni nie mają IQ i liczą na sterowanie podatnymi na tanią propagandę.
  Teraz, gdy w niedługim czasie rozpocznie się Puchar Świata FIFA, oczekuje się, że kabała coś przygotuje, na pewno idioci tacy jak inteligencja Megan Kelly lub ci pracujący dla CNN będą rozpowszechniać plotki, fałszywe historie i ich agenci opłacając użytecznych idiotów będą organizować prowokacje i demonstracje. enforcer kabały Navalny będzie się dwoił i troił aby ukazać Putina jako despota. Zamiast cieszyć się największym wydarzeniem sportowym, będą próbować je zniszczyć. Czy spróbują ustawić bomby podczas wydarzeń? Poczekajmy i zobaczmy, czy spróbują po raz trzeci zakłócić Rosję podczas imprezy sportowej? Jeśli Bóg chce kogoś ukarać, najpierw pozwoli mu stracić rozum.
  Lucyferianie wykazują wszystkie objawy śmiertelnych grzechów, chciwość, pożądanie, zazdrość, obżarstwo, gniew i lenistwo.
  Moja dawno zmarła babka zawsze mówiła, że ​​prawdziwy komunizm przyjdzie z zachodu, jako dziecko, którego nie mogłem zrozumieć, ale teraz wiem, że wszystkie znaki na niebie wskazują na to.

  Przetłumaczyłem.

 49. Marucha said

  Re 30:
  E tam.
  Niemcy i Żydzi to niemal jedno.

 50. jaja said

  Panie Gajowy, ja rozumiem, ze jestem w zasadzie ciemna niuansach politycznych knowan, utasowan, przetasowan. Uwazam, moze blednie, ale, ze do dna do ku..sta, ktore neka swiat od wiekow do dnia dzisiejszego, sie dokopalam. Zastanawia mnie w tym wszystkim tresc artykulow Paula Craiga Robertsa, to nie jest idiota, on zna z racji tego, ze pracowal wiec i poznal od podszewki bagno i niebagno i ma dostep do zrodel, do ktorych ja nie mam. Jest dosyc wydajny i opiniuje na biezaco sytuacje na najwyzszych szczeblach wladz ameykanskiej i swiatowej (Buchanan takze). I jestem zaskoczona, ze jego ocena postepowania Putina i Rosji, bo nie jest chwalebna, dawniej byla jak najbardziej. Cos mi tu nie gra, bo Roberts gdy widzi powod do krytyki – nikogo nie oszczedza, u niego nie ma po uwazaniu, czy pod kieszen. Jest bezwzgledny w swojej ocenie. I to mnie zastanawia, bo dawniej przedstawial putinowska Rosje w innym swietle. Moze si przeliczyl. Nie wiem. Wiem tylko, ze w porownaniu z wiedza Robertsa to ja jestem tlumokiem, bo zeby zjadl na polityce i to najbilizszych kregach wladz waszyngtonskich.

  Ja osobiscie to Putina staram sie tlumaczyc, podobnie jak p.Gajowy. Nie mozna zaufania stracic w momencie, nadal go powazam jako potyka z wizja korzystna dla Rosji. Ale moj maz mysli inaczej. jak zobaczyl panoszacego sie Bibiego obok Putina, tak stracil nadzieje, ze swiat przetrwa w pokoju. Bibi powinien po tej wizycie chociaz pare tygodni wstrzymac sie z atakiem na iranskie cele w Syrii, bo tym samym w oczcah wielu krytynow pograzyl Putina. Kretyni, wglowkuja i wnioskuja – zdradzil Iran , sojusznika no wiec ma podobna pokreta mentalnosc do Trumpa i Bibiego. Tak nawiasem mowiac to latwo stracic wiarygodnosc, chociaz ja uwazam, ze Putin musila miec jakis wzniosly cel przed oczyma, dlatego zaprosil na te uroczystosc Bibiego. Oby czas pokazal, ze mamy racje, bo nie wyobrazam sobie wojny z Iranem, przeciez Rosja tez by na tym ucierpiala. Graniczy przecie z tym panstwem i to Kaukaz graniczy.

 51. Marucha said

  Bóg nam nie obiecał, że Putin zwycięży.

 52. revers said

  re47

  ale ja nic nie pisalem o Putinie, tylko i glebokim panstwie i Mc Caina ksiazce i o eksterytorialnych bazach, ktore zblizaja NATO i usrael do Rosji i Iranu na niebezpieczna odleglosc, doprowadzenia do konfliktu.

 53. jaja said

  Ma Pan racje, Bóg nam nie obiecał zwycięstwa Putina, ale obiecał, że pomoże nieszczęściu apokaliptycznym, że przyjdzie z odsieczą. I to jest jedyna moja nadzieja. Z każdym dniem moja Wiara się wzmacnia, tylko Bóg się nie myli i tylko Bóg nas nie zawiedzie, bo co w Biblii napisano musi się spełnić i nie ma odwołania (-rzy takich grzechach w wyadaniu światowym).
  Čzęsto myślę i ponownym przyjściu Mesjasza, bo znaki na to mogą wskazywaċ. Dobrze redaktor Kumor zapytany o przyszłość tego globu odpowiedział:” Co nam pozostało to modlitwa o zbawienie własnej duszy” Tak widzi przyszłość.

 54. Piskorz said

  re 30 „Tylko Niemcy mogą wyzwolić nas od diabelskiego nasienia.” HA HA WOLNE ŻARTY..niech się sami wyzwolą od tych ciapatych..Ze stron niemieckich wiem, że tam nie jest wesoło..np policja bokami robi, agresje w szkołach, sporo nauczycieli chce odejść z tego zawodu itd itd.

 55. Rokitnik said

  No…Opatrzność opatrznością – ale jak dotychczas w skali GLOBALNEJ zdecydowanej interwencji w ten grzeszny padoł ziemi NIE zauważono? Natomiast wszystkich którzy z ”chciejstwa ” lub fustracji chcieliby PONAGLAĆ p.Prez. Putina do A K C J I ostrzegam, ze jeśli się w swoich kalkulacjach ON przeliczy – to marny LOS dla nas w s z y t k i c h !!
  Oczywiście Rosjanie są wciąż prowokowani / sankcje / z nadzieją, że sie po prostu wku ***i, co da pretekst stronie przeciwnej do pierwszego uderzenia / zazwyczaj nokautującego ? My nie dysponujemy siatką wywiadowczą, agentami. My tylko staramy się na podstawie strzępków informacji dojść do jakiś tam wniosków ( nie koniecznie w 100% trafnych ?) – ale patrząć z oddali uważąm, że gra na zwłokę Rosji / oddalająca Amagedon / – jest ze wszech miar godna podziwu.
  To tylko POLSKA podpuszczona w 1939 roku nadstawiła d…ę czyli całe swoje ISTNIENIE, biorąc cięgi – zamiast Francuzów i Anglików !!! Chcecie TEGO SAMEGO dla Słowian Wschodnich?
  Bo, jeśli Rosja jest faktycznie tylko stacją paliw / jak zauważył zgryżliwie Mc Caine /to pozostaje nam jedyna nadzieja na szybką śmierć….i….nomen omen, wywinięcie się od dobrodziejstw Lucyferanów ??????????

 56. Maverick said

  Putin unika konfliktu, chce rozwoju Rosji, ma ambitne plany, militarnie odskoczyli kabale na co najmniej dwie dekady. Całe programy forsowane przez zachód poszły w innym kierunku jak tarcze rakietowe etc. Rosjanie poszli na niewykrywalne pociski, podnieśli ich szybkość do nieosiągalnych szybkości, rosyjskie torpedy to coś z science fiction, wojny elektroniczne i obezwładnianie pocisków wroga, dronów i nawet załogowych samolotów. Same będą spadać z nieba. Jednak Putin nie odkrywa kart, broń o takim potencjale używa się w ostatecznej rozgrywce. Mądrością jest wpuszczenie w maliny wroga pozwolenie im na odkrycie swoich kart. Rosjanie mają wyśmienitych strategów. Chciałby unormowania stosunków z zachodem, ale NWO i kundle Rotszylda potrzebują wroga więc stąd bierze się pomawianie Rosji o różne niedorzeczności, w czym uczestniczą polskie wasale lucyferiańskiej kabały. Gdyby USA rozpętało wojnę ich flota w 10 minut zostałaby zatopiona.

 57. RomanK said

  Czy zastanowili sie Gajowkowi statysci..nad prostym faktem…..ze to Deep State podpisal umowe z Iranem???????? NIkt Inny……
  I , ze to Deep State drze sie w nieboglosy ze Trump ja zerwal”Fajnie było by, życ sobie spokojnie, handlować, pracowac , produkować, pokojowo wspólistniec. Ale nie takie, wobec ludzi, ich dusz i świata, ma plany szatan i z konsekwncja, wykorzystujac ludzkie słabości, wprowadza je w życie.:-)))))))
  mimo ze tak dobrze zarlo:-)))))))

 58. Re: 56 RomanK

  No I dlatego 2/3 czesci pojdzie „z dymem”…tam, gdzie nie bedzie potrzebna „mikrofalowka” ani „piecyk gazowy”…
  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Re: 55 Maverick

  Tak mniej wiecej wyglada sytuacja militarna…
  ============================

 59. @ 9. Alfaomega,
  “Sam wnioskowałem tu jakis czas temu że Trump to debil i nieodpowiednia osoba w tak nieodpowiednim miejscu i czasie. (…)”
  To jest ocena Trumpa z punktu widzenia GOJA.

  “Robi to co mu mówią zeby zrobił.”
  Jest więc odpowiednią osobą w jak najbardziej odpowiednim miejscu i czasie, niestety.

  Napisałem “niestety”, bo hazaraki od dawna likwidują tych hazaraków, których śmierć pozwoli im przybliżyć to, do czego konsekwentnie/metodycznie dążą: wymordowanie goji.

  Nie udało się zlikwidowanie Lolka, wnuczka babci Katz (“litwaczki”)? – ale i tak sziple całego świata zostały nastawione wrogo do Rosji.
  Lepiej poszło z bliżniakiem jednojurtowym – nie tylko razem z nim zlikwidowano osoby opierające się niekorzystnym dla Polski zmianom, ale jeszcze spotęgowano u polskich szipli nienawiść do Rosji, oraz bezkrytyczną miłość do USraela.

  Teraz przychodzi kolej na Trumpa…
  Proszę się zastanowić nad tym, co będzie końcowym efektem tego spektakularnego zamachu!
  Pozdrawiam.

 60. @ 29. Wit,
  “Izrael bezkarnie bombarduje Syrię, Wygląda na to, że Rosja zdradziła Syrię. Jeśli to prawda, to Putin jest skończony jak człowiek i polityk.”

  Tylko dla ludzi ograniczonych umysłowo, lub nie mających wystarczającego rozeznania w rozwijającej się sytuacji – a może tylko nie chciało się Panu przeczytać poprzedzających 28 postów?
  Proszę więc zajrzeć chociaż tutaj – i pomyśleć!
  http://newobserveronline.com/iranians-fire-missiles-at-illegal-israeli-occupiers-in-golan-heights-and-jews-bomb-damascus/

  Pozdrawiam.

 61. @ 53. Jaja,
  “Ma Pan racje, Bóg nam nie obiecał zwycięstwa Putina, ale obiecał, że pomoże nieszczęściu apokaliptycznym, że przyjdzie z odsieczą. I to jest jedyna moja nadzieja. Z każdym dniem moja Wiara się wzmacnia, tylko Bóg się nie myli i tylko Bóg nas nie zawiedzie, bo co w Biblii napisano musi się spełnić i nie ma odwołania (…)”

  Pani ocena sytuacji byłaby balsamem dla mnie, gdyby nie to, że pisze Pani ciut, ciut niedbale i nie mogę być pewnym którego Boga ma Pani na myśli
  – tego od popierania “narodu wybranego”, czyli JEHOWĘ, mściwego aż do siódmego pokolenia, popierającego ludobójstwo, złodziejstwo, sutenerstwo, itd.

  Czy też PANA BOGA – wystruganego z banana przez Żydów, aby chrześcijanin nie oddawał Żydowi z nawiązką, gdy dostanie w pysk, ale jeszcze nadstawiał drugi policzek, a gdy Żyd zabiera mu płaszcz, to aby dokładał do niego jeszcze i koszulę?

  Może to będzie przydatym dla Pani w rozróżnianiu tych dwóch Bogów:
  http://www.sfinia.fora.pl/katolicyzm,7/pytanie-laika-o-ofiare-jezusa,2560-425.html#199585

  Pozdrawiam.

  ——–
  Uprzedzam, że bluźnierstwa przeciwko Bogu kończą się w gajówce zawsze w ten sam sposób.
  Admin

 62. revers said

  Mowie sie ze Putin gra na czasie, wciagaajc swych przeciwnikow w rozne „marsze zywych pulkow”, w koncu ta sama akcja co pod Auschwitz „marszu zywych”, oligarchia ruska zostala przejeta przez zydow z naciskiem, chwilowa zmiana orientacji pod Trumpa, zeby i Trumpowi dac szanse. za pieknie to na zewnarz nie widac, ale tekie akcje byly widziane krotko prze wybuchem II wojny swiatowej, zyd u Hitlera w salonie i na trybunie za Goebelsa robil jak i u Stalina w Kaganie i propagandzie.

 63. @ 61. Admin,
  „Czy też PANA BOGA – wystruganego z banana przez Żydów,”
  Przepraszam za niefortunne użycie powyższego określenia, nie miałem zamiaru urazić wierzących w Pana Boga.

  Chcąc pobudzić do dyskusji powinienem napisać szerzej, może tak:

  Nie wierzę, że Żydzi mogli napisać coś przydatnego dla Goji.
  Pan Jezus Chrystus tak pasuje do Jehowy, jak pięść do nosa, więc dlatego Żydzi stworzyli pojęcie Pana Boga –
  Osobowości kochającej wszystkich i przebaczającej wszystko skruszonym grzesznikom.

  Uważam, że podbój Świata przez Żydów zaczął się w tym momencie, gdy mając w sercu lichwę, przepis na gorzałkę za pazuchą i Nowy Testament w ręce wyruszyli do celu.

  I już, już, już są bardzo blisko…

 64. troll polonii said

  63
  Zapiniotodement
  Poprawka

  Syjonisci ruszyli na podboj swiata ze Starym Testamentem. (Prosze posluchac wykladu prof.Szlomo Sanda, kto to najpierw czytal Stary Testament i robil z niego uzytek.)

  Z NowymTestamentem chyba nie mogliby sie pokazac swiatu na oczy, bo tam ich Chrystus bardzo brzydko zwyzywal. Jezus zakazuje lichwy, handlowania w kosciele, i wyzywa zydow od zbojcow i plemienia zmijowego.

  Nie wiem, czy to takie referencje pomoglyby zydom podbijac swiat, zwlaszcza, ze Jezus kazal bogatemu sprzedac majatek i rozdac biednym:
  Lukasz 17,18 Rozdzial XVIII
  20- 25
  Jezus nie uznal sabatu i swiat zydowskich
  Johannes , sw,. Jan Rozdzial V
  1- , 16, , 18

  Mateusz 21
  XXI -12
  Tedy wszedl Jezus do kosciola, domu Bozego i wygnal wszystkie sprzedawajace i kupujace w kosciele, a stoly tych, co pieniedzmi handlowali , i stolki sprzedajace golbie poprzewracala..
  13
  I rzekl im: Napisano: „Dom moj dom modlitwy nazwany bedzie ; alescie wy uczynili z niego jaskinie zbojcow”

 65. Ola said

  ad 54, Piskorz :
  „Tylko Niemcy mogą wyzwolić nas od diabelskiego nasienia.” HA HA WOLNE ŻARTY..niech się sami wyzwolą od tych ciapatych..Ze stron niemieckich wiem, że tam nie jest wesoło..np policja bokami robi, agresje w szkołach, sporo nauczycieli chce odejść z tego zawodu itd itd.”

  Ciapaci , ogolnie uciekinierzy od wojny i biedy z obszaru poza europejskiego w Niemczech stanowia 1/4 ogolnej liczby aktualnej migracji . 3/4 migrantow w Niemczech to obywatele panstw unijnych , glownie z Europy srodkowej i wschodniej . I niestety ale duzy odsetek wzrostu przestepczosci i problemow w Niemczech ma na koncie ta wlasnie grupa .

 66. RomanK said

  Panie Piskorz…przed piskorzem pan nigdzie nie ucieknie..nikt pana pred nim nie obroni…w najciemniejszym i ciasnym schowki pierwsza rzeca jak a pan poczuje ..to Piskorz:-)))))

 67. wyglada ze „czarnoglowi” juz od wycofania sie rzymu z podbitych krajow slowianskich w europe ! nadal sa Panami i Wladcami calego swiata wraz z Rosja .Wyjatekiem zdaje sie byc rasa Zolta ?.Cesarz Chinski juz na kilka stuleci przed narodzeniem Chrystusa ostrzegal : nie chandlujcie, nie wchodzcie w zadne uklady z „czarnoglowymi”:) bo Oni maja w zwyczaju: przemieniac i przyjmowac! …. wasza kulture, wierzenia,praktyki ,tradycje i jezyk.Tak ze w krotkim czasie nie bedziecie wiedzieli kim jestescie! i kto wami wlada!:):).Czyz nie jest tak Obecnie ? .zrodlo na Youtube : Artur lalak, Grzegorz Skwarek i Eddie Slowianin

 68. @ 64. Troll Polonii,
  Diabeł w szczegółach siedzi, utrudnia zrozumienie, więc trochę uściślę, w/g mojego widzimisię:

  “Syjonisci ruszyli na podboj swiata ze Starym Testamentem.”
  Żydzi wyruszyli na podbój Świata z Nowym Testamentem → NT okazał się narzędziem przydatnym, owszem, ale tylko dla wstępnej fazy (podzielenie goji na chrześcijan i muzułmanów) → więc żydzi wymyślili następną doktrynę: komunizm ( podzielenie goji na komunistów i kapitalistów) → i dlatego teraz syjonistom jest łatwo dokończyć podbój przez ostateczne napuszczenie na siebie tych “chrześcijan”, “muzułmanów”, “kapitalistów” i “komunistów”, zgodnie ze Starym Testamentem → Talmudem → Protokołami Mędrców Syjonu.
  Małymi kroczkami, niekiedy cofając się o krok, po dwóch krokach do przodu – gdy goje zaczynali protestować – po dwóch tysiącach lat dochodzą do celu…

  “Z NowymTestamentem chyba nie mogliby sie pokazac swiatu na oczy, bo tam ich Chrystus bardzo brzydko zwyzywal. Jezus zakazuje lichwy, handlowania w kosciele, i wyzywa zydow od zbojcow i plemienia zmijowego.”
  Uważam, że ci “zbójcy i plemię żmijowe” właśnie ukryli się za zasłoną Nowego Testamentu!
  Żeby go wykorzystywać do mordowania pogan, niewiernych – bo Jehowa tak się lubuje w smrodzie płonącej ofiary – teraz są już tak silni, że działają otwarcie: Rothschild jest bankierem Watykanu, ołtarz won z kościoła – bo na stole będzie łatwiej rozwijać Torę – Tabernakulum najpierw do jakiegoś bocznego zakamarka, a póżniej won z kościoła, podobno po to, by nie utrudniało pokazów mody, potańcówek religijnych, itp. – przecież wierni zamiast protestować to już zaczynają zapuszczać sobie pejsy…

  BTW: przy okazji chciałbym jeszcze raz przeprosić wszystkich wierzących w Pana Boga za moje
  wielce niefortunne określenie Pana Boga, jako “wystruganego z banana przez Żydów” – po prostu sam się wystrugałem w ten skrót myślowy.
  Uważam za możliwe jednoczesne istnienie dwóch Bogów: Boga Zła (Jehowy) i Boga Dobra (Pana Boga).

  Pozdrawiam.

 69. troll polonii said

  68
  Zapinotodement

  Musze sie zgodzic z pewnymi spostrzezeniami.
  Zarowno Swiadkowie Jehowy, baptysci, ewangelicy amerykanscy i rozni nowonawiedzeni lataja z CALA Biblia po swiecie i wmawiaja ludziom czesto wyjete z kontekstu cytaty. Uzywaja ich glownie do ataku na katolikow.

  Tyle, ze to nie zydzi organizuja te tzw. Bibel Runden ale maja juz wyksztalconych w Pismie Swietych ‚specjalistow’ czesto katolikow, ktorzy czuja sie oszukani przez Watykan.

  Mnie zastanawialo kiedys ( teraz to juz malo rzeczy mnie zadziwia) – dlaczego Adwentysci, Swiadkowie jechowy, bahaje – nie przechodza przez sito emigracyjne.
  Bahaje i Swiadkowie sa zarejestrowani w Izraelu i np. Bahaj nie musi miec zadnego interview; wystarczy, ze urzednik emigracyjny sprawdzi jego nazwisko w Osrodku Bahajow w Tel Awiwie. I taki „emigrant” dostaje od razu wize PRAWDZIWA. A reszta kandydatow do wizy? won do obozu!.

  I dlatego to dla zamydlania oczu, napuszcza sie opinie publiczna na tych golych i bosych bezbronnych na lodkach – podczas gdy prawdziwe zagrozenie przychodzi od tych, ktorzy maja dokumenty „przewozowe” w porzadku.
  Tymczasem kraje, ktore probuja sie pozbyc tych falszywych prorokow: Rosja, Chiny i kraje szariatu, sa mocno krytykowane za …przesladowanie religii!!
  W Rosji i w Chinach mozna dostac Biblie tylko w panstwowych sklepach.

  Ja kazdemu zainteresowanemu Ewangelia wierzacemu katolikow polecam porownac biblie naszych dziadkow z najnowsza Biblia Jerozolimska.

  I tu sie z panem zgadzam

  Biblia Jerozolimska to czysta syjonistyczna propaganda.Rozumiem, ze uzywaja jej neokatechumeni – bo stamtad mi sie dostal. Ja zbieram rozne wydania. W Mumbaju kupilem na straganie ulicznym biblie z 1884 roku. Z Hampton Court w Anglii – nie wpuscili mnie do Polski z duzo starsza Biblia .Zabrali mi w urzedzie celnym w Polsce. Powolywali sie na stare druki. Ale zabrali tylko Biblie.
  Cos w tym jest.

  Niestety, zinfiltrowany Kosciol Katolicki zarzucil nauczaniereligii katolickiej.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: