Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Szef NASA uprzedził o ataku kosmitów i przepadł bez wieści

Posted by Marucha w dniu 2018-05-12 (Sobota)

Pod koniec kwietnia 2017 roku administrator NASA Charles Bolden oświadczył, że kosmici są gotowi zawładnąć Ziemią. „To tylko kwestia miesięcy” – twierdził.

Na konferencji prasowej w Huston były astronauta, uczestnik 4 ekspedycji wahadłowców Space Shuttle, generał piechoty morskiej, szokował wszystkich informacją o tym, że:

„We wszechświecie według wstępnych podliczeń znajduje się 30 000 pozaziemskich cywilizacji i «wiele innych potwornych rzeczy»”.

Po takim sensacyjnym oświadczeniu Charles Bolden zaginął bez śladu.

Dziennikarze nie tylko mogą się z nim skontaktować, ale też trafić na jego ślad. Według oficjalnej wersji „Bolden dostał półroczny urlop”, a przy tym jego koledzy nazywają go już byłym dyrektorem agencji kosmicznej NASA. Co oznacza, że został w tajemnicy zwolniony.

Zwolennicy teorii spiskowej są przekonani, że Bolden już nigdy nie pokaże się publiczności.

https://pl.sputniknews.com/

Ponieważ ogromna większość osobników gatunku homo sapiens to idioci, mało kto zastanowi się, w jaki sposób „naukowcy” doszli do liczby 30 tysięcy obcych cywilizacji i innych „potwornych rzeczy”.  Gajowy ręczy Wam, że są to wyniki wzięte z dooopy.
Admin

Komentarzy 18 to “Szef NASA uprzedził o ataku kosmitów i przepadł bez wieści”

 1. Podstawowa własność rachunku prawdopodobieństwa:

  prawdopodobieństwo dowolnego zdarzenia losowego A jest zawsze liczbą z przedziału ⟨0;1⟩.
  0≤P(A)≤1

  czyli prawdopodobieństwo zdarzenia pewnego wynosi 1 (jeden).

  Żeby powstało rozumne życie na planecie (nie koniecznie w naszym, ziemskim rozumieniu) musi zostać spełnionych wiele warunków, których dokładnej ilości nawet dzisiaj nie jesteśmy w stanie określić. Możliwość spełnienia każdego takiego warunku wyrażamy liczbą prawdopodobieństwa, czyli liczbą z przedziału 0≤P(A)≤1.
  Zatem możliwość pojawienia się rozumnego życia na planecie możemy określić jako iloczyn prawdopodobieństw:
  N = n[1] x n[2] x … x n[a]. Stąd wartość takiego wyrażenia dąży do 0 (zera), a więc istnienie w kosmosie rozumnego życia jest mało prawdopodobne, ale wykluczyć go nie można.

  Natomiast liczba 30 tys. jest rzeczywiście wzięta z miejsca, które dobrze określił pan Gajowy.

 2. Marek B said

  Gajowy jest w głębokim błędzie. Świat jest zupełnie inny.

  Wstępnie, z tego o czym mowa w artykule narzuca się wniosek że Charles Boden chciał ujawnić potworną prawdę o rzeczywistym zagrożeniu grożącym Ziemianom, a UFOludki za karę go porwały i być może już zgładziły. Skorumpowana NASA w zmowie z Kosmitami próbuje przedstawić Bodena jako szaleńca aby przedłużyć trwanie Ziemian w nieświadomości co do narastającego zagrożenia. A Boden to pewnie męczennik.

  Zamiast prawdy mass-media kontrolowane przez Kosmitów wrzucają medialną papkę obliczoną na odwrócenie uwagi mas od rzeczywistych zagrożeń, przed którymi stoi Ziemia. Mass-media narzucają degenerującą rozrywkę oraz całkowicie fikcyjne wydarzenia (fake news) w rodzaju wojny w Syrii czy Korei. Taktyka ta świetnie działa, Ziemianie ciągle nie zdają sobie sprawy ze skali zagrożeń płynących z Kosmosu.

  Charles Boden nie jest pierwszym amerykańskim urzędnikiem, który próbował ostrzec Ziemian o grożącym niebezpieczeństwie z Kosmosu. Kiedyś, w ONZ, robił to inny nieustraszony bohater, prezydent Ronald Reagan:

  Ronald Reagan zapłacił wielką cenę za swoją odwagę. Kosmici wszczepili mu Alzheimera, przez co Reagan zniedołężniał i nie mógł kontynuować swej misji. Od czasów Reagana zagrożenia tylko się nasilają, informacje ujawnione przez Bodena wskazują, że sytuacja jest naprawdę krytyczna, niewiele czasu nam już zostało. Reagan postulował zjednoczenie wysiłków Ludzkości wobec zagrożenia z zewnątrz. Niestety jego marzenie pozostało w sferze nierealizowalnych postulatów.

 3. stachu01 said

  Trzydzieści tysięcy to potworna liczba. A to tylko według wstępnych podliczeń. Jak policzą dokładnie to może wyjść i drugie tyle. Ale dobra. Poczekamy, zobaczymy. Martwię się tylko o tę inwazję. Minęło już tyle czasu i nic.
  Przełożyli.
  Inwazja na Ziemię to nie byle co. Tu wszystko musi grać jak w żydowskiej wersji Anno Domini 1944 w Polsce.
  Jeśli we wszechświecie jest aż taka masa cywilizacji to może być problem, bo jak oni między sobą ustalą, która ma zielone światło na podbicie naszej planety? Czy będzie zasada „pierwszy lepszy”, konkurs, czy leci najbliższa?
  I ciekawe czy „tamci” wiedzą, że TU są żydzi.
  Jeśli nie, to się natną i pójdą z torbami. Jeśli tak, i mimo to przylecą, to muszą być mocni, są naszymi przyjaciółmi i jest nadzieja na ostateczne rozwiązanie palącej kwestii. Niepokoi mnie ten dodatek ” i wiele innych potwornych rzeczy”. A co jeśli ta cywilizacja to też żydzi? Wówczas nie mamy już najmniejszych szans na przeżycie. Czarny scenariusz dopuszcza jeszcze możliwość, że wszystkie obce cywilizacje to żydzi i wszyscy lecą TU nas wykończyć. Albo i nie wykończyć a tylko skasować szmal od swoich pobratymców. Przecież ziemscy żydzi zgromadzili więcej pieniędzy niż są w stanie przeżreć przez następne milion lat. Po co je ciągle gromadzą?

 4. RomanK said

  Na spotkaniu z Astronautami panami Aldrin, Collins i Armstrag..jakie mialo miejsce dzieki Eclectic Piont View of Dallas w roku bodajze 91….
  PO opowiesciach o sprzecie, przygotowaniach, locie ,etc zauwazylism-y ze im blizej Ksiezyca tym panowie odpowiadaja na coraz mniej pytan…
  w koncu pewien uczestnik spotkania wstal i zapytal:

  – Panowie…po tylu latach i po poniesieniu takich kosztaow z naszych podatniczych kieszeni.,.,.po tylu lotach i tylu doswiadczeniach…mozecie nam panowie powiedziec…Ile prawdy przekazalo nam , czyli spoleczenstwu USA …NASA….

  Zapanowala uciazliwa cisza…. panowie szeptali miedzy soba i w koncu pan Aldrin chrzaknAl i powiedzial:

  – Wyraze tu nasze wspolne zdanie…..i nie beda Panstwu klamal…. Mowiac szczerze to…..NIC!

  NIE WIERZE RZADOM!!!!!!! ZADNYM RZADOM!!!!!….WSZYSTKIE RZADZA ZA POMOCA STRACHU!!!!

  Dlatego nie wierze tym- ktorzy trzymaja nas w niewiedzy…rzekomo tylko dlatego… zeby nas nie przestraszyc:-))))))

  Wrecz przeciwnie…wiem i jestem swiecie przekonany ze…to oni skurwiele czegos sie panicznie boja:-)))))) a oni boja sie tylko jednego….BIEDY….utarty sily, wplywow ….i roboty na wlasne utrzymanie:-))))

  Dlatego z pelna radoscia powtarzam codzien….

  Pater Noster qui es in cealis,
  sanctificetur Nomen tuum,
  adveniat Regnum Tuum..,.,.
  i polecam dostepne juz powszechnie dowody na istnienei poprzednich wysoko rozwinietych cywilizacji na Ziemi…. minimum 4- rech

 5. Zerohero said

  @Rzeczpospolitapolska

  Wartość wyrażenia dąży do zera przy n dążącym do nieskończoności, ale czemu niby n ma dążyć do nieskończoności? W równaniu Drake’a n=4 (odsetki planet o odpowiednich warunkach).

  https://pl.wikipedia.org/wiki/R%C3%B3wnanie_Drake%E2%80%99a

  Nie zapominajmy też, że prawdopodobieństwa mnoży się przez liczbę planet we Wszechświecie.

 6. revers said

  Grozniejsi od kosmitow sa jednak eskimoscy ziemianie z wzgorz Golan i Synaju, ci operuja iloscia pieniedzy z FED ktora kosmitom i kosmologom sa obce, i rownaja sie ilosci protonow w wrzechswiecie – power(10,308). Innym slowem jak czarna dziura global banku zasie, to nie zostanie NIC.

  A panowei z NASA to najczesciej pracownicy CIA, lub taka ich agenturalna przykrywka, latwa do pozania na czatach IRC lub aktywnych portalach inwestycyjnych, szczegolnie ropy.

 7. Miet said

  Ad1.
  Nie wiem na jakiej definicji prawdopodobieństwa opiera Pan swoje wnioski.
  Są dwa trędy w rachunku prawdopodobieństawa. Jeden klasyczny, drugi statystyczny.
  W tym przypadku nie widzę możliwości określenia prawdopodobieństwa istnienia innych niż nasza ludzkich cywilizacji.
  Dlaczego, to Pan sam chyba zdoła sobie odpowiedzieć?
  A ten wzór na prawdopodobieństwo jako iloczyn prawdopodobieństw, to skąd sobie Pan wytrzasnął i jak Pan to uzasadni, że to dąży do zera????

 8. hucpa said

  `Trzydzieści tysięcy to potworna liczba. A to tylko według wstępnych podliczeń. Jak policzą dokładnie to może wyjść i drugie tyle. Ale dobra. Poczekamy, zobaczymy. Martwię się tylko o tę inwazję. Minęło już tyle czasu i nic.
  Przełożyli.`

  =====

  dzieci wzywają ojców na pomoc, tamci jakoś nie chcą się materializować, próbują, co ludzie łapią jako UFO etc.,.lecz Ojciec Niebiański doskonale nad tym panuje. Wedle obory pójdzie,. tam droga,.. choć do czasu ten dzban wodę nosi,..grzech rośnie,.

 9. Rob said

  „We wszechświecie według wstępnych podliczeń znajduje się 30 000 pozaziemskich cywilizacji i «wiele innych potwornych rzeczy»”.
  Każdy w miarę uważny człowiek wie, że we wszechświecie dzieje się „wiele potwornych rzeczy” – wystarczy się tylko obejrzeć.
  I nie trzeba nas straszyć pozaziemskimi cywilizacjami.
  Najstraszniejsza jest właśnie ta cywilizacja której pan generał jest przedstawicielem. Czy pan generał tego nie dostrzega?
  A może nam później zakomunikują, że za wszystkie te wojny i mordy na innych państwach odpowiedzialne są „pozaziemskie cywilizacje”?

 10. Piotr Podgórni said

  Zamiast szukać obcych cywizacjii chyba lepiej i taniej zapytać Junkera jakie pije mikstury po których gada z kosmitami
  .https://youtu.be/YPuwWZKmdQc

 11. Jooma said

  We wszechswiecie? Pomylil sie glupol zillion razy! Teraz widzimy do czego prowadzi palenie trawki.

 12. @ 5 – Zerohero

  Istnienie planet o „odpowiednich” warunkach nie jest równoznaczne z występowaniem na nich rozumnego życia. Powstanie takiego życia jest wyłącznie dziełem przypadku także w sytuacji zaistnienia dogodnych ku temu warunków.

  „Nie zapominajmy też, że prawdopodobieństwa mnoży się przez liczbę planet we Wszechświecie.”

  Fakt, ale muszą to być planety spełniające wspomniane warunki – i będzie to zgodne z zasadami rachunku prawdopodobieństwa. Ale ile jest takich planet ? – ktoś wie?

  Żeby prawdopodobieństwo występowania życia wyrażało się sensowną liczbą – pozwalającą mieć nadzieję – wyrażenie N zapisane w postaci ułamka dziesiętnego, którego mianownik jest n-tą potęgą liczby 10 musiałoby zostać pomnożone przez liczbę (ilość planet z odpowiednimi warunkami) co najmniej zbliżoną wartością do mianownika – o tej liczbie praktycznie niczego nie wiemy.

 13. Jooma said

  We wszechswiecie jest okolo 200 bilionow galaktyk (200×10 do 9) w kazdej galaktyce jest okolo 10 bilionow planet (10×10 do 9) mogacych podtrzymac zycie oparte na weglu i tlenie. Biorac ze srednio tylko (bardzo ostroznie) tylko 1/3 z nich moze stworzyc inteligencje technologiczna – to suma calkowita ineligencji technologicznych we wszechswiecie jest astronomiczna i wynosi w przblizeniu 600 x 10 do 18 !!!!!!!!!!!

  ——
  Są to „wyliczenia” z dupy wzięte i gówno warte.
  Skąd niby ta 1/3 ? A dlaczgo nie 1/33333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333 x 10999999999999 ?
  Admin

 14. hucpa said

  Wykukać na blachę,.. wokół ziemi Pan Bóg stworzył pasy ochronne, w tym, nie tak dawno odkryty, o ogromnym ciśnieniu radiacyjnym, który przelecieć można w 8 ośmio metrowej warstwie ochronnej z O L O W I U, pas Van Allena.
  Stacja kosmiczna jest poniżej i wszystko, co lata, znacznie niżej.
  Księżyc jest powyżej, nikt tam nie był i nie będzie. Istoty duchowe przechodząc w ten wymiar maja problemy z materializacja. Pan Bóg zadbał o wszystko, powiedział, ze co stworzył, jest D O B R E. Nie mówił o innym stworzeniu, od jego adwersarzy, po fakcie dokonań Stwórcy. To jest neutralne lub złe. To efekt grzechu. Planeta Ziemia jest perfekt z założenia bez grzechu, nie ma obaw, co do wydumanych bzdur z galaktyk żydowskich. Obawy, to UFO na ziemi, Z Y D O S T W O.

  Pora zidentyfikować, określić, zamieść, uprzątnąć i cieszyć się życiem, jak u Pana Boga za piecem. !

  https://gadzetomania.pl/2291,pas-van-allena-odkryto-niewidzialna-tarcze-ktora-chroni-ziemie-przed-promieniowaniem

 15. Ale dlaczego? said

  Jak to mówią: „DOWODY proszę!”.

  Co do tego zniknięcia i tych 30 tys. cywilizacji.

  A tak w ogóle to Wszechświat jest tak wielki, w naszej Galaktyce jest około 2mld gwiazd +/- 0,5 masy Słońca. Takie gwiazdy są najstabilniejsze i mają wystarczającą moc, by ogrzać swoje planety (woda w stanie płynnym). Nie wnikam w możliwość „zastosowania” innego rozpuszczalnika dla węgla, bo nie znamy czegoś takiego. A więc 2mld gwiazd tylko w naszej Galaktyce, które mają sprzyjające rozmiary dla powstania życia.

  Tak w ogóle jak się zbierze naszą wiedzę n.t. warunków potrzebnych dla powstania życia, to to jest CUD.

  I wbrew sceptykom, nie mówię o niemożności powstania życia we Wszechświecie.
  Ale o czymś dużo istotniejszym i niejako empirycznie dostępnym.
  Nasz Wszechświat, od cząstek elementarnych po galaktyki, jest tak zbudowany,
  by ŻYCIE MOGŁO POWSTAĆ.

  Wierzcie sobie w co chcecie, ja wierzę, że to niejako dowód na to, że to inteligencja stworzyła Wszechświat, że to Bóg. I czuję to przez skórę 😉

  A to, że miliardy galaktyk z miliardami gwiazd nie są stworzone dla CZŁOWIEKA?

  🙂
  Jezus całe swoje życie nauczał pokory…

 16. jello said

  Pan Gajowy może ręczyć tylko za swój zagajnik! Stwierdzenie admina, że „to wszystko wzięte z d..”, jest identyczne jak oświadczenie Leonowa, że „Boga” nie ma, gdyż Leonow tam był i go nie widział! Gratulacje !!!!!!

  ——-
  Kto gówno wie, ten gównem pisze.
  Admin

 17. Ona said

  Czyli projekt Blue Beam jest gotowy do wprowadzenia w życie. A nasi politycy i politycy światowi sa gotowi do pokazania nam swojego prawdziwego oblicza. I to doslownie. To będą kosmici ale z piekła rodem.

Sorry, the comment form is closed at this time.