Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

ZDRADA Polski. Bez wojny straciliśmy naszą niepodległość.

Posted by Marucha w dniu 2018-05-22 (Wtorek)

Polska to cudowny kraj! Nawet, kiedy z winy rządzących doznaje nieznanego nawet przez ostatnie podłe trzy dekady upokorzenia na arenie międzynarodowej – ci sami rządzący oferują narodowi swój wielki sukces.

Łapią mianowicie piątkę groźnych agentów, którzy na fejsbuku pletli śmiertelnie niebezpieczną sieć krytykowania polityki zagranicznej rządu. I czy wobec takiego zwycięstwa – nie blednie klęska tejże polityki poniesiona z rąk amerykańskiego „sojusznika”?

Klęska pod Jersey City

A no nie. Problem bowiem polega na tym, że takim, a nie innym potraktowaniem prezydenta RP podczas wizyty w Stanach – upokorzono nie (tylko) p. Dudę czy reprezentowaną przez niego formację polityczną – ale całą Rzeczpospolitą. Mając świadomość co wydarzy się za Oceanem – należało podróż bezwzględnie odwołać albo przynajmniej ograniczyć WYŁĄCZNIE do spotkań ze środowiskami polskimi, połączonych z jednoznacznym potępieniem antypolskiej polityki Waszyngtonu.

Odpowiedzialni za obserwowany właśnie haniebny kształt wizyty głowy państwa – powinni podać się do dymisji (PAD zresztą również, ale…), w odpowiedzi na wrogie polskiej racji stanu działania władz USA – relacje z tym państwem powinny zostać jednostronnie obniżone, a tuż po przyjęciu wiadomej ustawy – amerykański ambasador powinien wyjść z polskiego MSZ (gdyby takowe istniało, rzecz jasna) z ostrą notą, na co zresztą ciągle jest jeszcze pora.

Również jeszcze w styczniu z Polski powinna zostać wydalona ambasador „Izraela”, a skoro tego nie uczyniono po pierwszej fali ataków na Polskę – można i trzeba by skorzystać z obecnej ponurej okazji, związanej z morderstwami dokonanymi przez syjonistów na Palestyńczykach. Należałoby też nie spieszyć się z przyjmowaniem kolejnego dyplomaty z Tel Awiwu, chyba, że przywiózłby ze sobą przeprosiny swojego rządu i wycofanie się przezeń z jakichkolwiek roszczeń i pretensji wobec Polski. To była nie tylko polityka godnościowa – ale przede wszystkim realna i narodowa polska.

Niestety, zamiast tego PAD pozwala upokarzać siebie – ale oznacza to także sponiewieranie Rzeczypospolitej, której majestat ten nieszczęsny, przypadkowy człowiek teoretycznie ma obowiązek reprezentować. Nawet rozpaczliwie w ostatniej chwili upraszając rządzącego Jersey City nadętego bubka, żeby nie pchał się przed Pomnik Katyński razem z prezydentem RP, tylko dał mu 5 minut forów – potwierdzono tylko podrzędny status naszego kraju wobec 86-rzędnego choćby polityka amerykańskiego.

[To dziecko, które tuż po objęciu przez Maliniaka funkcji prezydenta III RP napisało w szkolnej ubikacji „Andrzej Dupa”, miało najwyraźniej dar proroczy – admin]

Tymczasem stanowczo zaprotestować należy nawet przeciwko wyliczaniu z jakim to szczeblem samorządu w Polsce, zamiast z prezydentem RP – powinien spotykać się burmistrz Jersey City. Pan Fulop „partnerem” to mógłby być co najwyżej dla polskiego kastetu, a nie polskiego samorządowca! I tylko tego typu… rozmowa mu się ze strony polskiej należy.

Gdzie powinien pojechać prezydent RP

Pro-amerykańska polityka PiS-u (a wcześniej wszystkich poprzednich rządów III RP) przebiła już ostatecznie dno szamba, w które wepchnęła Polskę, a i tak nadal wszystkich próbuje przekonać, że to luksusowe spa.

O wejściu kolejnych obcych wojsk do Polski nawet formalnie kierujący krajem są informowani już nawet bez pozorów pytania o zgodę, byle burmistrzyna pomiata polskimi symbolami narodowymi, Duda pałęta się po Stanach jak najbrzydsza, syfilityczna panienka po remizowej potańcówce w nadziei na obłapianie, a budżet państwa teoretycznie polskiego już ewidentnie nastawiony jest na szybkie odkładanie tych miliardów, które trzeba będzie wypłacić organizacjom amerykańsko-żydowskim.

W tej sytuacji nie trzeba być szczególnym geniuszem politycznym, żeby zrozumie, że dziś miejsce prezydenta Dudy jest wszędzie, tylko nie w USA!

I wszystko jedno, rozmowa z Putinem, Xi, Rouhanim mogłaby dotyczyć pogody nad Moskwą, chińskich gumek myszek i smaku irańskich pistacji, być dokładnie o niczym – ale powinna do cholery choćby zasygnalizować, że gdybyśmy chcieli – to jesteśmy w stanie dokonać zwrotu, odwrócić obecne „sojusze” i udowodnić, że kraj o naszym położeniu i potencjale wciąż ma i zna swoją wartość!

Tylko tak prowadzi się odpowiedzialną dyplomację, no chyba, że jest się omyłkowo tylko braną za prezydenta RP starą babą głęboką przekonaną, że „niechby bił, niechby pił – aby był”. „Sojusz” z USA.

Wiktoria pod Fejsbukiem

Ale nie. Że nie rządzą nami ludzie rozumu politycznego i miłości do Polski – to wiadomo już od dawna. Niestety, nie potrafią oni podbić nawet swojej, łajdackiej wartości jakąkolwiek, choćby zupełnie nieszczerą grą polityczną. Cały pomyślunek tych ludzi mieści się w rozpamiętywaniu „może nie kocha mnie, bo za słabo jęknęłam, kiedy mi poprzednie oko podbijał?”.

Jedyną ofertę niby-to-rządzący kierują więc do tych, którzy mogliby się zorientować jak dotkliwe biorą baty. I znowu – kiedy majster opierdoli na zakładzie, frajer wraca i bije żonę, więc ekipa PiS zebrawszy parę kopów zza oceanu – wyżywa się teraz na poddanych. W końcu łapanie urojonych „ruskich agentów” zawsze będzie ważniejsze, niż jakieś realne miliardy do wypłaty Zachodowi…

Najpierw kolejne pół roku aresztu wymierzono Mateuszowi Piskorskiemu. Piskorski siedzi i będzie siedzieć – bo jako jedyny lider trafnie wskazał przyczynę wszystkich niepowodzeń III RP, ze szczególnym uwzględnieniem klęsk rządów PiS: naszą niewolniczą zależność od USA.

Następnie zaś, dzięki resortowi ministra Kamińskiego dowiedzieliśmy się, że mamy w Polsce kolejne przestępstwo: „podsycanie animozji polsko-ukraińskich w sferze społecznej i politycznej oraz kwestionowanie i podważanie polskiej polityki historycznej i zastępowanie jej narracją rosyjską”.

Czyli, tłumacząc na polski – zamkniętym można zostać teraz np. za artykuł historyczny kwestionujący sensowność powstań, popukanie się w głowę za zaliczanie byle bandyterki w szeregi Żołnierzy Wyklętych albo za publiczne (czyli np. na grupie FB) powątpiewanie w wartość „strategicznego partnerstwa” z Ukrainą.

W tej sytuacji naprawdę pozostaje pytanie: czy twierdzenie, że rządzą Polską wyjątkowo bezczelni kretyni – to jeszcze obraza władzy, już ujawnienie tajemnicy państwowej czy po prostu przynudzanie oczywistą oczywistością? [Nie tyle kretyni, ile skurwysyny – admin]

Ponadto – zdaniem resortu służb specjalnych – Polska znajduje się w stanie wojny z Rosją (wprawdzie tylko „hybrydowej”, cokolwiek by to nie znaczyło, ale zawsze…). Oglądając tydzień temu na placu Czerwonym pokaz najnowszej wojenno-techniki rosyjskiej stwierdzam: chwała Bogu, że Rosja nic o tej „wojnie” nie wie…

Polacy zaś mają nie dowiedzieć się, a nawet dowiedziawszy – nie przyjąć do wiadomości, że czas III RP nieuchronnie dobiegł już końca. Wszystkie preteksty, dla których wypada nie uważać dziś za państwo polskie np. PRL – w przypadku obecnej formy państwowości są tylko zwielokrotnione.

Nigdy po wojnie Armia Sowiecka nie panoszyła się tak po Polsce, jak czynią to dziś Amerykanie. Żaden Sowiecki ambasador (ani żaden historycznie ze Wschodu, Repnina nie wyłączając) nie zarządzał ręcznie strukturami administracji już na poziomie województwa, jak to dziś czynią kolejni namiestnicy USA, nigdy też Polska nie była tak upokarzana i poniewierana na arenie międzynarodowej.

Mogą zamknąć i przekrzyczeć wszystkich, którzy widzą ten oczywisty upadek. Fakty są jednak jednoznaczne – Prawo i Sprawiedliwość upodliło Polskę poza granice jakiejkolwiek wyobrażalnej nieudolności i zdrady narodowej jednocześnie.

Konrad Rękas
http://dziennik-polityczny.com

Komentarze 62 to “ZDRADA Polski. Bez wojny straciliśmy naszą niepodległość.”

 1. Voodoosch said

  Jak Polska ma walczyc o swoje interesy jezeli, u sterow mamy Kaczynskich, albo Tuskow. Jeden na kolanach przed USA, a drugi przed Merkel. To sa ludzie, ktorych tylko interesuje stolek, na ktorym siedza, ot co. Nie beda ryzykowac upadku, albo nawet trudnosci z „odwracaniem sojuszy”. Przeciez im jest dobrze. Bezpiecznie jest, zadluzac panstwo jest ok – to nie ich pieniadze, a jak zacznie byc goraco no to rezygnacja ze stolka I emeryturka najlepiej poza granicami kraju.
  Najlepsze jest to, ze przecietny Kowalski wie, ze nas rypia w d… Amerykanie. Wie, ze niezaleznie od rzadzacej partii jego zecie plynie tym samym torem. Wie, ze Izrael dokonal ludobojstwa kilka dni temu na oczach calego swiata. Wie tez ze nic sie nie zmieni, a jego to nie dotyczy (tak mysli). Wie ze swiatem rzadza nieuczciwi bankierzy, a politycy to przewaznie marionetki ale Kowalski jest zbyt zajety praca, rodzina I dlugami, zeby sie przejmowac wielkimi tego swiata.
  Nie zmienilo sie nic przez ostatnie 25 lat. Placa w gore, ceny w gore ale zycie Kowalskiego powolutku jakby lepsze (tak mysli) – wakacje w Tunezji, nowsze auto, nowe mieszkanie na kredyt na 30 lat. Ledwo zipie ale egzystuje. Nie gloduje I nikt go nie bije, czyli jest ok i Kowalski NIC NIE ZMIENI.

 2. […] https://marucha.wordpress.com/2018/05/22/zdrada-polski-bez-wojny-stracilismy-nasza-niepodleglosc/ […]

 3. Piotr Podgórni said

  Narracja na temat polskiej wersji pocisków „Patriot” klasy A.P.(Anty Polak)
  Polkojęzyczna klasa polityczna ma cechy, dzięki którym możemy jej użyć jako pociski:
  – zawsze celnie trafia do koryta
  – starannie i skutecznie omija przeszkody jakie stanowią prawdy
  – pycha, chciwość, pogarda i nienawiść do Polski i Polaków jest ich napędem a to paliwo dostarcza im sam szatan
  Są to więc pociski manewrujące, prawie inteligentne najnowszej generacji o zerowym koszcie paliwa.
  Jak wiadomo grot prowdzi strzałę a głowice tych pocisków są puste, więc należałoby je czymś wypełnić lub dociążyć. Siła rażenia pocisku jest wielka, gdyż głupota jest zarażliwa. Gdyby ktoś nam groził moglibyśmy wystrzelić taki pocisk i iść spokojnie na piwo. Można jeszcze stosować pocisk klasy „Duda”, ale tego pocisku nie można użyć na Ziemi gdyż głupota i opętanie działają jak antymateria i moglibyśmy zniszczyć całą planetę. Ale gdyby planetę naszą zaatakowali jacyś żli kosmici to wówczas pociskiem klasy „Duda” bez trudu pokonalibyśmy ich i ocalili Ziemię. Wówczas świat przestał by nas nienawidzić i opluwać, zebrałyby się wielkie tłumy i wiwatowały na naszą cześć tak jak wiwatowały na cześć astronautów, którzy polecieli na Księżyc do Hollywood i powrócili.

 4. star1 said

  A tymczasem na stronie wp.pl (niemiecka szczekaczka) opublikowano wyniki … sondażu. Sondaż przeprowadziła Gazeta.pl a jej temat to „Premierzy III RP”.
  Pozwolę sobie zacytować tu pierwsze zdanie –

  „Donald Tusk i Tadeusz Mazowiecki to najlepsi szefowie rządu po 1989 roku – wynika z sondażu dla Gazeta.pl. Na podium znalazła się też Beata Szydło, która wyprzedziła swojego następcę – Mateusza Morawieckiego”.

  Jakże to wszystko jest dziś wymowne i co pod słowem „najlepszy” myśli polskojęzyczna narośl rozbójnicza. Wnioski nasuwają się same.

 5. lopek said

  Winna jest cała polskojęzyczna wspólnota rozbójnicza – bo to jest gra zespołowa – a nie tylko PiS. Ponadto polskojęzyczna wspólnota rozbójnicza może ale nie śmie zdradzić tylko samego Lucyfera – a nie Polskę, której już nie było, kiedy Stalin instalował tutaj ową, polskojęzyczną wspólnotę rozbójniczą.

 6. RomanK said

  Hoohoo uwaga trzymajcie go..pana Rekasa….obudzil sie …obudzil!!!!!!..w kostnicy:-)))))

  „Nigdy po wojnie Armia Sowiecka nie panoszyła się tak po Polsce, jak czynią to dziś Amerykanie. Żaden Sowiecki ambasador (ani żaden historycznie ze Wschodu, Repnina nie wyłączając) nie zarządzał ręcznie strukturami administracji już na poziomie województwa, jak to dziś czynią kolejni namiestnicy USA, nigdy też Polska nie była tak upokarzana i poniewierana na arenie międzynarodowej.”

  Wtedy panie Rekas Rosja, jak i Polska rzadzila Loza Podzielona….majaca za symbol czerwona ….gwiazde….. dzis juz sa zjednoczeni..a pan przypisany….
  Ma pan dwa wyjscia bedac przypisanym…zyc z przypisu, piszac…nawet kryjac sie po norach- jak pan Cejrowski i tysiace innych wstydzacych sie samiych siebie…badz stac sie czlowiekiem wolnym…i nauczyc sie jakiego rzemiosla:-))))
  W tych papierowych ustrojach- jest tak dziwnie..ze powstaje nowa kasta nietyklalnych …FREE CRAFTSMAN…..Wolny Rzemieslnik….z ktorego sie mozna posmiac i jego pogladow w czasie- jak panu naprawia jakies wazne urzadzenie w domu a niezbedne ,.,takie jak sracz ,czy unit A/C… Ten sprzedaje swoje rece…a umysl ma wolny:-)))) Zatoczylismy wielkie kolo:-))))

  Panie Lopek..jesli bandyta bierze krowe na powroz…to dla jej dobra zeby nie wpadla w przepasc….a przy okazji nie mialby mleka….
  Gaude Mater Polonia…..

  Przypomne ….zen ie est to niespodzianka: wykluczonych w Polsce byla zawsze polska wiekszosc:-)))

  Quo vadis?????……Mater Polonia !!!!

  Na pytanie to musi odpowiedziec sobie natychmiast kazdy, kto uwaza Polske za swoja Ojczyzne. Czas przecieka pomiedzy wydarzeniami nastepujacymi jedne po drugich. Zmienia sie zupelnie konfiguracja na politycznej mapie swiata, a Polacy cofaja sie stojac w miejscu, skloceni, podzieleni, rozkradni, sprzedawani i nadal niezdecydowani, trwoniac kapital polityczny, jaki niewatpliwie zgromadzili w ciagu ostatniego polwiecza. Polwiecza zmagan o Polske…Wolna Polske, Suwerenna, Sprawiedliwa, Nasza…..
  Nie musze nikogo przekonywac, ze sa w historii chwile, w ktorych musi sie wziac sprawy w swoje rece i dzialac nie ogladajac sie na nikogo. Bowiem chwile takowych szans przemijaja szybko…. nasza chwila przeminie i…. inni wezma nasze sprawy w ich rece i zalatwiaja je po swojemu.
  Przerazajace jest owe niezdecydowanie, nijakosc polityczna i rozlazlosc, brak jasnosci i wizji przyszlosci, sluzalczosc wobec wszystkich za wyjatkiem wlasnego narodu, owo skundlenie i sucza tesknota do obrozy – zarowno rzadzacej koalicji, jak i …..opozycji. I to co przeraza najbardziej….. tchorzostwo, pieniactwo i pieczeniarstwo, jurgietnicza sprzedajnosc i……horrendalne braki.
  Braki obycia, wyksztalcenia, oglady, odwagi w sluzbie Narodowi i checi do pracy dla niego, poswiecenia, zaangazowania , a zwlaszcza brak woli, dobrej woli uporzadkowania naszych polskich spraw – budzi we mnie strach, ogromny strach…. o przyszlosc Ojczyzny ……i zmusza do zadawania pytan dotyczacych odpowiedzialnych za ten stan rzeczy, pytan do…. i o…. elite polityczna Naszego Narodu.
  Elite tworzaca ugrupowania polityczne, partie, administracje odpowiedzialna za sprawy wewnetrzne, jak i za pozycje Polski wsrod innych panstw obecnego, tak skomplikowanego swiata – swiata ……w przededniu krachu ekonomicznego na skale dotychczas niespotykana.
  Czyzby nasze polityczne elity nie znaly prawdziwych losow naszego Narodu i stad bralo sie ich irracjonalne zachowanie????
  Przez cale stulecia Polska Rzeczypospolita, rozlegla i zasobna, silna, budzila groze wsrod wrogow i respekt sasiadow. Lagodna i udzielajaca ochrony, bezpieczna i dajaca szanse wszystkim, ktorzy szukali opieki i schronienia. Dzielaca na pol Europe rozleglymi przestrze-niami od morza do morza. Przestrzeniami , ktorych bronily „lotne twierdze” zbudowane z konskich piersi i straszliwie skutecznych szabel polskich jezdzcow. Jezdzcow swiadomych swych zadan i wiedzacych czego chca. Ta Polska byla przez stulecia gwarancja i ostoja Europy.
  Tej Polski nie zlamaly owczesne potegi, a probowaly wszystkie. Na tej Rzeczypospolitej lamaly zeby, coraz to lepiej wyposazone armie Imperium Ottomanskiego, jak i rosnacych despotii nowozytnego czasu; Rosji i Szwecji.
  Rzeczpospolita trwala, budzac groze sama nazwa, az…….zdemontowali ja sami …Polacy. Niech przekleta bedzie pamiec zdrajcow po wsze czasy!
  Krol prydupnik carycy, senatorowie i poslowie ( z wyjatkiem trzech)oplacani przez obce domy monarsze, sprzedali Ojczyzne. Za bezcen…..za nic, nagle wszystko to, co budowali ich ojcowie przestalo miec dla nich jakakolwiek wartosc. Wszystko ich mierzilo…. ich swiatlych Europejczykow….. znawcow lunaparow Europy i lwow salonowych Paryza, Berlina, Wiednia i Petersburga. Jezyk polski powodowal pierzchnienie warg….. gardzili szarzyzna sejmikowa sprowadzona do poziomu pijanego warcholstwa, kontuszowego jasnie ochroniarstwa i menagementu……smierdzial im ….lud wiesniaczy, spodlony przez nich i ich zydowskich arendarzy -zrownany z bydletami. I jedynie nie mierzilo ich zloto….. jakie wyciskali z jego krwawicy.
  Szybko wrocilo otrzezwienie, ale o wiele za pozno. Poznali co to znaczy byc elita we wlasnym Kraju, a mniejszoscia wsrod wielu pod-elit nowych mocarstw. Zostaly portrety dumnych przodkow z podgolonymi glowami……ktore sprzedawali na oplacenie dlugow …..wymokle ksiazatka, wyfraczone i wyzabotowane… syfilityczni Europejczycy…..obiekt kpin prostych jegrow niemieckich.
  Minelo piecdziesiat lat. I lud polski, dla ktorego Polska i Polacy znaczyly tylko panszczyzne i niemilosierny wyzysk, dobijal dragami, i przyprowadzal w petach „powstanie styczniowe” do wladzy zaborczej. Lud ten, zwozil do cyrkulow Galicji pomordowana szlachte- Polakow,….. pomordowanych w Rabacji podjetej ze strachu przed (????) …powrotem Polski.
  Bo chlopi polscy, jeszcze sto lat temu ……(!!!) …nie uwazali sie za Polakow.
  Lud ten ze zdziwieniem i oburzeniem, odrzucal tlumaczenia ksiezy, ze sa oni tez sa Polakami….(patrz prof. Pigon)bowiem Polska kojarzyla sie im z niemilosierna samowola szlachty- prawdziwych Polakow, spodleniem i kompletna niewola, brakiem jakichkolwiek praw.
  Praca, jaka wykonala Narodowa Demokracja graniczyla z cudem. Bo oto zaledwie pol wieku po owych straszliwych wydarzeniach z wielkiej wojny wylania sie Polska, wyrabana czarnymi od pluga rekami synow wiesniaczych. Synowie ludu polskiego, ktorzy przejeli schede narodowo patriotyczna po szlachcie, nie sluchali co maja do powiedzenia wielcy tego swiata. Stad irytacja w Versalu, Londynie, Moskwie, gdzie uczeni Europejczycy zmuszeni byli co raz przerysowywac granice Polski i zmieniac uzasadnienia takowych zmian na bardziej sluszne.
  Zolnierze ci, glodni i bosi- wiedzieli, ze liczyc moga tylko na siebie, a Polska tylko na swoja Armie.
  Synowie ludu mieli wiele miejsca na pierwszych liniach frontow, dwoili sie i troili, aby zatykac wylomy przeciwko nieprzeliczonym zastepom czerwonego Kozactwa. Coz…. po wojnie …..nie bylo juz miejsca dla nich w garnizonach, tam znalezli miejsce troche lepsi Polacy. Dla tych zolnierzy, juz wkrotce braklo nie tylko posad, pracy…..braklo dla nich…. nawet chleba. Tysiace opuszczalo Polske, znikajac w czelusciach kopaln Pas de Calais, Westfalii, Pensylwanii, Colorado.
  Nie minelo cwierc wieku i zolnierze ci zobaczyli owych lepszych znowu.
  Bohatersko zdolali oni opuscic Polske w towarzystwie zon, dzieci, papug, nawet kochanek. Gotowa zawodowa elita, kadra, czekajaca na swoich zolnierzy. Ci przyszli troche pozniej, pokaleczeni, rozbici, przedzierajacy sie przez wiele granic. I ci ….z kopaln i hut…. biorac w czarne i sekate rece karabiny. Znaleziono dla nich wiele miejsca na liniach nowych frontow, gdzie mieli zatrzymac zastepy pancerne niemieckich dywizji. Nie chcieli oni tylko tych lepszych oficerow, zgodzili sie na nowych…..tych co ich nie opuscili….. tamci lepsi zostali w obozach „Lesnych Dziadkow”.
  Wojna! Szesc milionow obywateli Polski stracilo zycie. Ponad cztery miliony juz nigdy nie moglo wrocic do Polski. Polska traci 10 milionow obywateli, polowe terytorium i suwerennosc.
  Na tyle zdaly sie….. bo tyle dokladnie byly warte gwarancje sojuszniczej Anglii i Francji.
  Na zwrocona uwage, ze Polska spodziewa sie wypelnienia gwarancji poirytowany Churchill wybucha ” Mozecie zabrac swoje dywizje, my juz ich nie potrzebujemy….my juz jestesmy silni….”
  Jakze gorzko smakowal zebraczy chleb …….wygnanych polskich armii. Rozpedzonych po swiecie. Bez prawa powrotu do….. Polski, …..do ktorej w miejsce wymordowanych sprowadzono z Rosji „Nowuju Polskuju Jelitu”.
  Pewnego letniego dnia, jako dziecko jechalem z mama pociagiem do cioci. Wiezlismy jakis prowiant, bo ….wujek siedzial we Wronkach. W Krakowie do pociagu wsiadla watacha rozwrzeszczanych polskich pionierow z czerwonymi chustami. Spiewali piosenki, ktorych nie znalem, a w koncu zaczeli spiewac piosenki, ktorych nie…… rozumialem zupelnie. Nie wiedzialem co to za jezyk. Ze zdziwieniem zauwazylem, ze w oczach starszych podroznych pojawily sie lzy….
  Czyzby tragiczne losy naszego Narodu nie nauczyly niczego naszych politycznych elit, ktore nie potrafia wyciagnac z nich prawidlowych wnioskow????
  Nie wiem, czy mam zupelna racje, ale czy nie inaczej wygladalaby nasza Polska sytuacja, gdyby nasze przedwojenne wladze zajely odmienne stanowisko w stosunku do Niemiec. Czy nie oszczedzone byloby nam, wiele nieszczesc. Chyba mam tyle samo racji co i przeciwnicy takowej hipotezy, a nawet wiecej. Wegrzy i Rumunii oraz Wlosi nie wyszli wcale na tym gorzej, ale o wiele lepiej. Malo tego, nikt ich nie wloczy po sadach o odszkodowania i zadna miedzynarodowa organizacja nie grozi terroryzowaniem ich rzadow. A Polska ?????… no wlasnie!
  Dlatego dzis dostaje gesiej skorki, jak jedna partia po drugiej, deklaruje chec przystapie-nia do NATO.
  NATO to instytucja zimnej wojny. Wycofanie sie ZSRR z Niemiec, to tej wojny koniec. I chyba tylko ciezko uposledzony idiota wierzy jeszcze, ze Rosjanie zrobili to ot tak sobie, bez zadnych gwartancji i zabezpieczen. Wierzy, ze Rosjanie nie przewidzieli wariantu przyjecia Polski do NATO?
  Oto sytuacja- jak w komedii- male narody centralnej Europy tlocza sie przy wejsciu do ….wagonu, ktory ….odstawiono na bocznice.
  Rozsadny czlowiek pyta cyt” Na ilu fortepianach gra sekretarz Solana”. Odpowiadam. Szanowny Panie Bracie! Sekretarz Solana nie gra na zadnym instrumencie. W jego fachu nie musi. On po prostu gra w Bambuko – Polacy kiwaja sie do taktu sami!
  Zatem co….. jest glownym powodem nieszczescia Polski?????
  Jej nedzy i niemoznosci ruszenia z miejsca? Czy jest nim Rosja???????
  Panie zachowaj!!!! Wcale nie!!!!! Rosja ma ten sam, i taki sam , jak i my……. problem!!!!!
  Glownym powodem jest uzaleznienie Polski od Miedzynarodowego Funduszu Walutowego i Swiatowego Banku!
  Jest nim ta slynna terapia wstrzasowa polskiej ekonomii, wymyslona przez miedzynarodowego spekulanata finasowego( czy mozna znalezc gorsze slowo) Georga Sorosa wprowadzana w zycie przez doc. Balcerowicza ( ad mem. szef Unii Wolnosci), nadzorowana przez jeszcze innego magika -ekonomiste, niejakiego Jeffreya Schasa. ( Bodaj’scie szczezli wywloki !)
  Wstrzasowa…. bo wytrzesli z polskich kieszeni ostatni grosz. Jej celem bylo zalozenie kredytowego jarzma na szyje narodu, i sprowadzenie go do pozycji niewolnikow.
  Nie wierzycie???? … jedzcie prosze do Meksyku! Tam rozpoczeto taka sama terapie dziesiec lat wczesniej. Zobaczcie, jak to wyglada dzis!
  Polega to, na zmuszaniu Polski do podejmowania decyzji ekonomicznych, ktorych jednym, jedynym zadaniem jest
  …..wyduszenie z narodowej gospodarki pelnych i regularnych splat kredytow zaciagnietych na paskarskich warunkach przy pomocy korupcji i oszukanczych praktyk. Ktorych splata nastepuje kosztem obnizenia stopy zyciowej, zuzycia majatku narodowego bez mozliwosci amortyzacji i inwestycji. Prowadzi to do bezrobocia, zamykania zakladow pracy, powstania zjawiska stale poglebiajacego sie niedozywienia rodzin robotniczych i chlopskich, spadek sredniej wieku, zmniejszenie populacji, zalamanie sie opieki zdrowotnej, socjalnej, edukacji narodowej i kultury, blyskawiczne zacofanie, nedze, sprowadzenie kraju do poziomu krajow trzeciego swiata, z waska elita oligarchii finasowej z jej slugami, (przejmujacych po koleji jedne po drugich majatki narodowe, a pozniej w drodze lichwiarskich pozyczek i ich zabezpieczen wlasnosci prywatnej i ziemi) i ……niezliczone masy nedzarzy…….pracujacych za podly posilek i byle szmate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Stad tez, zamiast rzeczywistych reform, prymitywne sztuczki ksiegowe, ktore niczym sie nie roznia( jedynie skala oszustwa) od oszukanczych sztuczek z kreda- galicyjskich Zydow-szynkarzy w wiejskich karczmach.
  W ich wyniku, najpierw przy pomocy inflacji pozbawiono Polakow zyciowych oszczednosci. Pieniadze te przelano na konta wierzycieli miedzynarodowych bankow po oplaceniu miejscowych pomagierow znanych rowniez, jako stare komuchy i ich nowi kolesie.
  Przy pomocy (doskonale znanych na Zachodzie) sztuczek bankowych i ludzi obcej agentury okradziono bezczelnie i w prymitywny sposob banki spoldzielcze chlopskie i rzemieslnicze.
  Zamiast gieldy kapitalowej z silnym rynkiem pierwotnym, i zyskiem powstajacym w wyniku rozwoju gospodarczego, wprowadzono typowo spekulacyjna ( oderwana od realnej gospodarki) gielde papierow tzw.wartosciowych, ktora jest bardziej oszukancza niz gra w ruletke. (W ruletke czasami mozna wygrac …..na gieldzie w Warszawie tylko stracic). Wprowadzano duzy kapital spekulacyjny, windowano ceny akcji posiadanych przez ich sprzedaz i spekulacyjny skup, nakrecano koniunkture wciagajac w gre normalnych ludzi, liczacych na zrobienie fortuny. Przekret i wycofanie kapitalu z zyskiem, spadek cen akcji i oczyszczenie kieszeni malych inwestorow, pozostawionych z nic niewartymi papierami.
  Miejscowa „elita polityczna”kolesi, oblowila sie, zawlaszczajac akcje na rynku pierwotnym nabywajac je w drodze kredytowania i sprzedajac na rynku wtornym z horendalnym zyskiem, zagarniajac roznice.
  Sztuczki z prywatyzacja ogromnego majatku panstwowego.
  Polega to na tym, ze przeciez wierzyciela nie obchodzi, ze zabiera komus majatek. Dla niego, wazne sa tylko jego spodziewane zyski. Doszlo do tego, ze cala Polska i…. ta lewa i ta prawa….. patrzy, „jak cieleta na malowane wrota”, na ktorych bankierzy z kolesiami ucza ich rachunkow……pisza ci oni……..

  8,9 mld dollarow – 17.3mld dollarow = 46 mld dollarow.

  Pozyczono Polsce pardon komunistom w PRL w sumie 8.9 mld dollarow,
  Do 1994 roku oddali Polacy ( podatnicy ) 17,3 mld dollarow.
  Z czego wynika ze ???….do splacenia nie naszych dlugow zostalo nam 46 mld dollarow.( Zrodlo Bank Swiatowy dane z roku 1994)
  Pozwolcie mi zapytac – wszystkie ugrupowania polityczne z lewej, w srodku i z prawej???? I tych panow profesorow o tegich umyslach i o poteznym dorobku literackim…….
  Jak …..chcecie Panowie ….zrealizowac jakakolwiek Umowe z Polska, z takim dobrodziejstwem inwentarza?
  I oto nikt inny tylko jedynie nasz Ojciec Sw. wystepuje w obronie rabowanych narodow (dziwnym trafem w wiekszosci katolickich). Podejmuja jego wezwanie Episkopaty Ameryki Lacinskiej. Zwraca sie On, o zaprzestanie lichwy i apeluje o wprowadzenie Biblijnego Roku Jubileuszowego, Roku anulowania wszystkich, wielokrotnie juz splaconych dlugow!!!! [ Patrz Ksiegi Kaplanskie 25;36]
  Czy wscieklosc i nienawisc do Kosciola nie ma w tym przypadku specyficznego uzasadnienia????? Popatrzmy, kto( sic! )…atakuje Kosciol i odpowiemy sobie na pytanie, kto nam…. a kto Mamonie sluzy.
  I byc moze, pomoze nam to przy okazji ….znalezc odpowiedz na inne pytanie:
  Czy te elity, ktore uwazamy za nasze… sa wogole elita, w pelnym tego slowa znaczeniu … a jezeli tak – to jak to sie stalo i jak jest to mozliwe, ze sa oni …… nasza.???? elita?????

  Dla Was Bracia zawsze jest wiele miejsca … na froncie… przy lopacie….przy betonie…. przy kosie….. przy plugu…. na przodku…. przy morderczych piecach….w smierdzacych kanalach…..na trakcji….przy pilach… przy maszynach i za kolkiem….
  Nie dla Was Lancie, kawior i przestronne sale Brukseli. i wille z wiezami w Konstancinie… tam nie ma miejsca dla Was….chociaz za to slono placicie!!!!!.
  Na Waszych plecach…..jest wiele miejsca ….i do dzwigania ciezarow i dla policyjnych pal…. ale na Boga !….nie moze byc znowu …. miejsca na ……darmowe przejazdzki ….zasrancow….
  Bo wierzcie mi, dla nas… Polakow….. nie ma nigdzie miejsca …jedynie TU …w Polsce…..jest Nasze Miejsce….Nasz Dom…..i o to musimy walczyc! Aby i nam wystarczylo…. na chleb, na dach nad glowa i na nauke dla naszych dzieci i na godziwa rozrywke! Bo my tez …. mamy do tego Prawo! Bo to tez jest …..nasza Polska!
  A …. tylko dzialanie zdecydowanie pozwoli nam…szybciej…. zaspiewac pelna piersia owa radosna piesn Gaude Mater Polonia…… zamiast wolania!!!!!!!….
  Dokad cie wloka…. Matko Polsko.?????… jaki los ci zgotowali…??????
  I o tym nalezy pamietac……

  Roman Kafel….. Dallas Tx. 27 maj 1996.

 7. AlexSailor said

  „Oglądając tydzień temu na placu Czerwonym pokaz najnowszej wojenno-techniki rosyjskiej stwierdzam: chwała Bogu, że Rosja nic o tej „wojnie” nie wie…”

  Cóż.
  Nic nowego pod Słońcem.
  A na miejscu Rosjan, to bym się już bał.

  Otóż nasze kretyńskie rządy w 1941r. wypowiedziały wojnę Japonii.
  Nie wiadomo po co i w ogóle.
  Rząd Cesarstwa tak się przestraszył (i słusznie – z wariatami pod Opieką Boską nic nie wiadomo), że wojny nie przyjął, co chyba oznacza jakąś formę kapitulacji przed
  wariatami).
  Ale co ma wisieć nie utonie.
  Japonia była jedynym państwem, któremu Polska wypowiedziała wojnę w XX wieku i jedynym, które doznało bombardowania atomowego.
  Strach pomyśleć, co by było, gdyby Japonia zamiast olać sprawę (oni nas tam lubią do dziś) przyjęła notę i również wypowiedziała wojnę.

  Tak, że na miejscu Rosjan bym się bał.
  Z wariatami nic nie wiadomo.
  Może urządzą sobie wojnę nuklearną miedzy NATO a Rosją na swoim terytorium i nie tylko radioaktywny pył poleci na wschód z wiatrem,
  ale przez przypadek i jakaś rakieta doleci.

  Jak to przysłowie mówi – lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć.
  Co można adaptować do – lepiej z mądrym mieć konflikt, niż z głupim wspólny interes.

 8. Polska krajem sezonowym said

  Polska Krajem sezonowym
  Norman Davies

 9. Boydar said

  A mi się dzisiejszej nocy śniło piekło. Było ciasnym, pokręconym labiryntem, całym z jakiejś porcelany, ani dotknąć ani stłuc, żadnego wyjścia. Tylko jakieś głosy było słychać wszędzie i dziwna różowa poświata. Spotykałem przeciskając się, jakieś dziwne istoty nawzajem się pożerające w kształtach przypominających narządy pciowe. Murawa kać, to gorsze było od siarki i ognia.

 10. RomanK said

  Panie Alex ja tez sie ciesze…psu sasiada rosna ZEBY….mimo ze sasiad Zyd… dokarmiam Majke kiszka….:=-))))) ma swoje metodfy:-))))

 11. Studęt said

  Polska to takie państwo, którego Głową jest Dupa

 12. , said

  , onegdaj siedząc wypiwszy we barze kib przy Chałupińskigo ujrzałem nagle dwóch LECHÓW -(BOSOWTÓRY BEZ SKARPET)
  -myślałem że jestem osamotniony w tych zwidach ale okazało się że była to wizja ogólno dostępna z tegóż powodu wysprzątałem
  to co zwróciłem do moich niżej położnych socków i ZACZĄŁEM analizować treść pieśni którą zasłyszałem z jeżdżacego rańsze po Kozienicach I wożacego sędzIów Fiata Uno (TAKIEGOŻ JAK MÓJ PRYWATNY w TAMTYCH CZASACH ) i PO ANALIZIE 1 ZWROTKI DOSZEDŁEM DO WNIOSKU ze damąą może być (ROLska)

 13. , said

  przeniosłem swój zapijaczony wzrok na pobliski hotel Mariott i kieruję obecnie wspomienia daleko na Wschód ( panie- no -puławski -noblowy) i pomyślałem o swojej byłej dziewczynie -autentycznej (prawie sobowtór wykonawczyni)

 14. , said

 15. Ad. 1

  Najlepsze jest to, ze przecietny Kowalski wie, ze nas rypia w d… Amerykanie.

  Przeciętny Kowalski wie tylko tyle, ile zobaczy w TV. A w TV Amerykanie to gwarant bezpieczeństwa Polski.

 16. Boydar said

  Satanista satanistą, Panie Krzysztofie, ale jak solidnie zaliczy pasztetową to jednak „o Jezu” wrzeszczy. To tak a’propos „wiedzenia” albo „niewiedzenia”. Po tylu latach użerania się z bolszewikami, przedtem z Hitlerem, a jeszcze przedtem z kim tam się trafiło, to to co ludzie myślą, co wiedzą, a co mówią to za diabła nie konweniuje 🙂

  Tak czy siak żeby się prawdy dowiedzieć to bez porządnej pały ani rusz.

 17. , said


  no-bell or tell like bilboard in wsa? ( HOP ON HOP OFF) i think its funny

 18. , said

  so meet me in ABCHAZJA if you can——————

 19. snag said

  Mnie to wszystko wygląda na papierek lakmusowy gudłajów w Warszawie na ile mogą sobie pozwolić w bzykaniu Polaków, zanim się wkoorwia ,…

 20. gość said

  „Za takie banery aresztowano mnie na spotkaniu z A. Dudą!” – P. Szymański mówi o zatrzymaniu podczas spotkania z Prezydentem w Chicago

  Już tytuł mówi sam za siebie. Nic dodać, nić ująć. Nie mam teraz zamiaru rozpisywać się na temat ostatnich kilku dni Prezydenta. To nie ma sensu. Po prostu posłuchajcie, co się stało w Chicago i jak zostali potraktowani patrioci Polscy, którzy domagają się prawdy. Pan Paweł Szymański opowiada o tym, jak został zaaresztowany za rozwieszanie banerów domagających się zmiany polityki obecnych władz! Posłuchajcie i podajcie dalej, gdyż tego nie znajdziecie w mediach „Dobrej Zmiany”!

  http://thenowypolskishow.co.uk/duda-aresztuje1

 21. MatkaPolka said

  PARSZYWA ZDRADA ANDRZEJA DUDY i panika w ambasadzie niemieckiej
  – Jan Zbigniew hrabia Potocki – 17 maja 2018 10:26

  Jan Zbigniew hrabia Potocki – LEGALNY PREZYDENT POLSKI

  • wyrok Europejskiego Sądu Arbitrażowego
  • odwołanie do prezydenta Trumpa w sprawie ustawy 447
  • brak reakcji Andrzeja Dudy na oskarżenia Żydów
  • długi Żydów wobec Polski
  • komornik
  • zamykanie Polaków patriotów w szpitalach psychiatrycznych

  Kontakt do przedstawiciela Europejskiego Sądu Arbitrażowego – esacourt at gmail– proszę się kontaktować tylko w sprawie własnych kredytów CHF.

  Dokumenty i materiały źródłowe zaprezentowane w powyższym nagraniu:
  – Wyrok Sądu Arbitrażowego – reparacje za Warszawę –
  – Dekret Prezydenta RP z 2 grudnia 1939

  Andrzej Duda zakazał polskich flag i wyrzucił Polonię spod Pomnika Katyńskiego ” – o tym, co wydarzyło się w Jersey mówi W. Rosowski

  ht..tp:/../porozmawiajmy.tv/parszywa-zdrada-andrzeja-dudy-i-panika-w-ambasadzie-niemieckiej-jan-zbigniew-hrabia-potocki

  CO ZAŁATWIŁ Hrabia Potocki

  II Rzeczpospolita jest ważna –JAN Hrabia Zbigniew Potocki jest legalnym prezydentem Polski
  Ważna jest konstytucja II RP z 1935 r. –
  Konstytucja Stolzmana -Kwaśniewskiego z 1997 jest nieważna

  Odszkodowania od Niemiec ważne są dla II Rzeczpospolitej, a nie dla III Rzeczpospolitej

  Wyrok Europejskiego Sądu Arbitrażowego (ESA) – Niemcy muszą zapłacić $850 mld (miliardów) za zniszczenie, wysadzenie w powietrze Warszawy, 100 miliardów dla Warszawiaków – za śmierć Warszawiaków.

  $ 25 bilionów ( trylionów wg US) odszkodowań od Niemców za zniszczenie Polski w II wś – w przygotowaniu

  Dlaczego prezydent A. Duda NIE ZAWETOWAŁ ustawy 447 Kongresu USA i prezydenta Trumpa – miał obowiązek to zrobić.

  Prezydent A. Duda, premierzy B. Szydło, D. Tusk – TO ONI NAMÓWILI Trumpa !!! (Sic) – żeby amerykańscy Żydzi wystąpili do Kongresu USA o odszkodowania od Polski.

  Hrabia Potoki – jego przedstawiciele przekazali do Kongresu –

  1.Umowę USA – PlL z 1960 – Polska spłaciła – wszelkie inne roszczenia ma spłacać Żydom rząd USA.
  2. Ostateczny wyrok sądu z USA – żydzi, obywatele USA nie mogą mieć roszczeń od innego suwerennego państwa z powodu ustawodawstwa amerykańskiego

  SPRAWA POLSKA – POLIN

  Za 300 mld dolarów fikcyjnych „odszkodowań” dla Żydów ziemia w Polsce ma być przekazana dla żydów
  Na południu Polski już odbywa się ten proceder – geodeci robią szacowanie gruntów – Polacy mają być wysiedlani ze swojej ziemi, ich miejsce mają być Żydzi.

  Dokument złożony na ręce prezydenta Trumpa. – Polacy wystawią rachunek USA. Jesteśmy właścicielami całego Chicago
  Gen. Pułaski – Dostał całe Chicago za waleczność i obronę Stanów Zjednoczonych –
  Jeśli USA nie odstąpią od Roszczeń od Polski – będą zmuszone do wypłacenia Polsce odszkodowań za Chicago

  Veto Potockiego do prezydenta Trumpa –jeśli się Trump nie opamięta – Potocki wystąpi do wypłacenia Polsce odszkodowania za Chicago. Kilkadziesiąt bilionów dolarów.

  Książka Robert Majka

  List Juliusza Nowiny-Sokolnickiego, konstytucyjnego następcy Prezydenta RP, w związku z kłamstwami “Gazety Wyborczej”
  Juliusz Nowina – Sokolnicki legalnym Prezydentem na uchodźctwie;
  ht..tp:/../ww..w.bibula.co..m/?p=2970
  (***)
  S. Ostrowski – przypominam – samozwańczo ogłosił się prezydentem na uchodźstwie, by kontynuować dzieło niesławnej Rady Trzech. Jego niekonstytucyjnymi następcami będą później Edward Raczyński, Kazimierz Sabbat, Ryszard Kaczorowski. Dlatego 22 grudnia 1990 r. Lech Wałęsa nie mógł przyjąć władzy od R. Kaczorowksiego. Przejął tylko insygnia władzy, zawłaszczone zresztą przez grupę Ostrowskiego. Wcześniej grupa gen. W. Andersa zawłaszczyła Skarb Narodowy. Po wypowiedzeniu posłuszeństwa prezydentowi Augustowi Zaleskiemu w 1954 r. gen. Anders utworzył, bowiem niekonstytucyjną, zdradziecką Radą Trzech w składzie Władysław Anders, Tomasz Arciszewski, Edward Raczyński…(***)
  (***)

  W Polsce rządzą agenci Mossadu

  1764 Król Poniatowski – Ile żydzi są winni Polsce -260 tysięcy w złocie

  Musimy pociągnąć do odpowiedzialności finansowej Państwo Izrael – państwo Izrael musi zapłacić 17 bln 850 mld dolarów
  Żydzi to „naród bez ziemi” – gość w Palestynie – ziemia należy do Palestyńczyków

  Wielka przepaść miedzy II RP a III RP

  Cała reperacja – odszkodowanie dla Polski od Niemiec za zniszczenia II RP (przez zbrodniczą nazistowską III Rzeszę niemiecką) to 25 bln dolarów bez 1 mld.

  Potocki zamierza powołać Międzynarodowy Trybunał Arbitrażowy do wydania NAKAZU zapłaty od Niemiec dla Polski.
  Potocki działa precyzyjnie i dokładnie – obecny rząd PL o tym wie ( i nic nie robi) – jest informowany.

  Historia Polski wymazana i zafałszowana

  II RP wystąpi z roszczeniami do Izraela – będziemy ich ścigać prawnie

  III RP to teatr i tragikomedia. Brygada czołgowa USA

  W Polsce przygotowywany jest „black out” – wyłączenie prądu – wprowadzony zostanie Stan Wojenny.

  Będzie stosowana broń psychotroniczna – ludzie nie będą chcieli być w domu, będą uciekać; na ich miejsce uchodźcy z Izraela.

  Wszystkie ustawy w Sejmie w Polsce pisane są w Izraelu – to powiedziała ambasador Izraela w PL. Również budżet – jest nielegalny

  Duda – ma prawo i może rozwiązać Sejm Senat i ogłosić wybory – nie zrobi tego – jest sterowany odgórnie z zagranicy.

  Wszystkie Służby Specjalne w Polsce są OBCE; – rezyduje ok. 25 tys. agentów Mos.sadu

  Polskę nie tak łatwo zniszczyć. Legalny Prezydent II RP ma wielką powagę
  Sam brytyjski Książe Karol powiedział – żydów jest za dużo – trzeba coś z tym zrobić

  Petlewicz – „znakomity historyk” – nie ma bladego pojęcia o historii Polski – skąd ma wiedzieć – ma korzenie żydowskie – usiłuje zakłamać to, co Potocki odtajnił.

  SPRAWA FRANKOWICZÓW – co wzięli kredyty we frankach szwajcarskich.
  Piszcie do ESA – nie zapłacicie ani franka. To był przekręt 1000-lecia.

  Jarosław Kaczyński dokonał przestępstwa – to on wyraził zgodę na kredyty we frankach
  Potocki wziął kredyt – spłacił tyle ile wziął – odmówił płacić 4x więcej.

  Jeśli „coś” się stanie Potockiemu – będzie opublikowany film z nazwiskami osób, które to zrobiły.
  Potocki to nie Lech Kaczyński – co leciał i nie doleciał. Klucz do zamka Smoleńskiego mają Jarosław Kacz. i A. Macierewicz – znają prawdę

  Lech Kaczyński – podpisał Traktat Lizboński. Rolnicy – nie tylko oszukani i okradzeni – będą wysiedlani – majątki przekazane państwu Izrael.

  Rolnicy wciągnięci w gigantyczne kredyty – istnieje możliwość ich anulowania. UE – musi wypłacić zaległości dla polskich rolników

  ESA – sąd arbitrażowy jest legalny. Tak jak wiele sądów arbitrażowych w Europie.
  W Polsce zalegalizował min. Ziobro ( przez pomyłkę). Sesje wyjazdowe sądu w Londynie – (prawo angielskie – najlepszy system prawny broniący jednostkę)

  Prezydent II RP – ma prawo do UŁASKAWIEŃ – potrzebny komplet dokumentów

  Sejm – to pajace – w Sejmie nie ma Polaków, – no może 10 osób

  Polska zdradzona przez USA; Polsce bliżej do Rosji niż do USA i do Niemiec. Prezydent Trump musi otrzeźwieć
  Do wojny nie dojdzie. – Rosja nie pozwoli. Dwie poprzednie wojny – spowodowali Żydzi

  Ratujmy Polskę – Potocki – mój ród od 11-go wieku.

  MEDIA – Zakaz przyjmowania Potockiego do programu.

  Polacy prześladowani – Kękuś do wariatkowa.

  Obce banki w Polsce – tak naprawdę Polacy – swoich pieniędzy nie macie.

  Morawiecki – dyletant Bankowy

 22. NICK said

  , said. (17).
  Miło przypomnieć a… (18)?

 23. NICK said

  MatkoPolko.
  Niewielu tu cenię jak CIEBIE.
  Nie obejrzałem całego materiału. Oczywiste.

  Alllle Potocki, „prezydent”?
  Ale i w końcu, hrabia czy książę?

  Ale i dlaczego kontynuuje II RP?

  Przed majowym zamachem jakoś było bo potem już NIE . RP. Zwłaszcza P.

  Czerwona lampka mi się jarzy.

  Pewnie.
  POLSCE bliżej do ROSJI.

  Alle. Czym jest dawna Polska a czym Rosja współczesna….. .

 24. Ale dlaczego? said

  Niestety miałem rację. Pan Potocki przebija pana Tymińskiego.
  Ileż bilionów.
  Ja się pytam, czy nie można by 2x tyle?
  Uczmy się od „starszych”. Jak brać, to wszystko. Zaczęli od marnych 65mld$, a już chcą 300.

  Myślę, że Niemcy jak się dowiedzą o tych sumach, to niezły ubaw będą mieli.
  Bo ja już mam 😀 😀 😀

 25. NICK said

  A wie Pan ‚Ale dlaczego’, że też skojarzyłem ze STANEM.
  Tymińskim?
  Zaczynam Pana lubić.
  Panu to lotto.
  Mi też.
  Pozdrawiam.

 26. Ale dlaczego? said

  😉

  Wie pan, jak mi ktoś obiecuje gruszki na wierzbie i to jeszcze ze śmiertelną powagą, to uważam, że należy owego gościa mieć na oku i nigdy do niego się tyłem nie obracać…

  A jak ktoś lubi być oszukiwanym, to niech później pretensje ma do siebie.

 27. NICK said

  „Ale”.
  Wystarczy poszukać u Stana przerwy.
  Życiorys. 1970-1974.
  We usra-hellu.

 28. snag said

  1 ,…

  Nie wiem czy ty zarabiając ponad €32,200 na miesiąc nie licząc kart kredytowych z urzędu na ‚służbowe’ wydatki w tym załatwianie spraw w najdroższych restauracja, wczasy w resortach, nierzadko na call girls jak zimne noce jak trzeba się ogrzać ‚na delegacji’, etc ,… 😉
  ——————————-
  „EU Council President Donald Tusk now earn around €32,200-a-month”

 29. snag said

  28 do 1 ,…

  … byłbyś lojalny ,…

 30. Rokitnik said

  Pytano mniez Polski co sondze o p.Prezydencie Potockim z II RP? Nie wiedzialem co odpowiedziec? Na marginesie; p.St.Tymiski bylby 100 razy lepszym Prezydentem niz Walesa…stad go utracili, mimo p.podobnej w y g r a n e j !?

 31. NICK said

  Rokitnik jest dwupłciowy.
  Inaczej owoców nie wyda.
  Rokitnik zwyczajny.
  Tłumacząc z Linneusza.

  Ja Pan poszanuję.
  Jeden wzgląd.
  Vide 27.

 32. MatkaPolka said

  Wrogowie Polski mają i zawsze mieli PLAN LIKWIDACJI POLSKI – tak było przed rozbiorami – tak jest teraz

  Prusy przed rozbiorami – długo, bardzo długo knuli jak zlikwidować, jak podbić Polskę.
  Przekupywali i przekabacali szlachtę i magnaterię – obiesywali „gruszki na wierzbie”, konfliktowali i napuszczali na sieebie, upadlali chłopa – obrońcy i żywiciela Polski – nie dopuszczali do reform.

  Najlepszym przykładem jest Konstytucja 3 Maja – była w całości PROWOKACJĄ PRUS – zablokowaniem koniecznych Reform –

  Konstytucja 3 Maja doprowadziła do rozbiorów Polski – przez 3 niemieckich cesarzy. A my dziś konstytucję świętujemy!!!
  Prusy Zablokowali reformy Czartoryskiego – gotowy plan naprawy Rzeczpospolitej – podsunęli zdradziecką prowokację

  Tak powinniśmy świętować 3 Maja, jako:

  ● Dzień klęski Polski
  ● Jako zwycięstwo PRUS, Żydów i masonerii nad Polską
  ● Jako dzień Polskiej głupoty
  ● Jako dzień Tryumfu – tajnej dyplomacji Prus – perfidii Krzyżaków/Prus w podboju Polski i krajów słowiańskich Europy, jako tryumf tej wielowiekowej gry przeciw Polsce

  Warto zwrócić uwagę na wielokierunkowość, wielopłaszczyznowość, różnorodność form – totalitarny i totalny charakter tej AGRESJI, i niestety skuteczność żydogernańskiej polityki

  Dziś podsuwa nam się święto Konstytucji 3 Maja, – jako „Jutrzenkę Swobody”, „Za wolność Naszą i Waszą ” – a Polska właśnie utraciła wolność i swobodę. A jednak Polakom każe się świętować i świętują – ogłupieni zmasowaną propagandą żydo – germańską

  Jednak przeciw wielowiekowej agresji żydów i Niemców przeciw Polsce, ale także przeciw niemal wszystkim krają – ROŚNIE OPÓR

  Tak na 100 lecie odzyskania przez Polskę niepodległości – ŻYDOWSCY NACJONALIŚCI SZYKUJĄ LIKWIDACJĘ POLSKI,

  a na terenie Polski, Ukrainy Niemiec – powstanie WIELKIEJ CHAZARII (tzw. Niemcy to w istocie Chazarzy – Allemani – osiedli na terenach Lechii po klęsce Karola Wielkiego i Lechitów – przedtem żadnych Niemców nie było)

  Współczesny Proces likwidacji Polski trwa długo – już od ok 30 lat – kiedy Polska wyszła spod wpływów Rosji

  Zlikwidowano Gospodarkę Polski (odbudowanego ze zgliszczy i gruzów przez „Ruskiego Okupanta” – przekazano po cenach złomu ŻYDOM I Niemcom.

  Pozornie jest lepiej

  W złodziejskiej prywatyzacji Polska oddała przemysł, rolnictwo, banki, surowce – dla „ZACHODNICH” firm za 10% wartości

  Zyski z pracy Polaków trafiają NA ZACHÓD – do żyda i Niemca; Zachodnie banki wywożą z Polski miliardy
  Młodzi wykształceni, z dużych miast – pracują w Zachodnich firmach

  Zlikwidowano całe gałęzie przemysłu Polski lub oddano po cenach złomu (za 10%) – przemysł stoczniowy, samochodowy, wydobywczy – węgla, miedzi, farmaceutyczny, energetyczny, telekomunikację

  ◙ Przemysł
  ◙ Banki
  ◙ Energetykę oddano w obce ręce
  – Telekomunikację oddano w obce ręce
  ◙ Prasa i media – Informacja publiczna –w obcych rękach niemieckich i żydowskich – pacyfikuje i miażdży świadomość Polaków
  ◙ PATRIOTYZM – praktycznie wyeliminowany – zastąpiony potępieniem antysemityzmu na każdym kroku
  – Rolnictwo rozwalono – ceny skupów są takie, żeby rolnikowi nie opłaciło się produkować – najlepiej, żeby wyjechał
  Zdrową żywność zastąpiono GMO. W Polsce Działają takie giganty zachodnie jak Cargil i Monsanto
  ◙ Depopulacja Polski – Polska straciła więcej ludności niż w II wś. Polska wyludnia się
  ◙ Wszystkie wolności zostały Polakom odebrane – za inne poglądy można trafić do więzienia – patrz Mateusz Piskorski
  – Zostawiono wolność podróżowania – ◙ szczególnie wolność do Emigracji za chlebem, zostawiono wolność do konsumpcji – do kupowania zachodnich wyrobów, zachodniej żywności…- dla znacznej części ludności wolność do „lizania miodu przez szybę”
  ◙ Zlikwidowano ARMIĘ POLSKĄ, produkcję zbrojeniową
  ◙ Bezpieczeństwo wewnętrzne powierzono obcym i zachodnim służbom i Armii NATO –USA i Bundeswehry – ABW= SBU + CIA. SBU to banderowcy z UPA – oni pilnują nas

  ◙ Służba zdrowia – publiczna na dennym poziomie, leki produkują zachodnie koncerny wielu nie stać na lekarstwa i prywatne szpitale

  SYSTEM BANKOWY

  Emisję pieniądza bezprocentowego w PRL-u – co zaowocowało bezprecedensowym rozwojem Polski– odbudowanej z GRUZÓW po II wś do 10 miejsca na świecie za Gierka, ◙ zastąpiono emisją pieniądza jako dług, wprowadzono obce banki, które okradają Polskę i Polaków (kredyty to forma emisji pieniądza). Konstytucyjnie TYLKO NBP może emitować pieniądz – (też sprzedany).
  ◙ Istnienie obcych banków jest sprzeczne z Konstytucją PL – to kryminał-
  ◙ Lichwa – potępiana przez wszystkie religie, jest sprzeczna z prawem – czyli jest kryminalna, powoduje inflację, zadłużenie państwa, obywatela.

  To krótka – podstawowa lista win ZYDÓW i Prus wobec Polski – a także wobec innych krajów – (skwitujmy – dwie wojny światowe, rewolucje, powstania). Wina ŻYDÓW i Niemców jest nie do zakwestionowania!!!

  Dla Polski wyłania się lider –Hrabia Potocki – dla mnie jest najlepszym kandydatem na zjednoczenie rozproszonych i skonfliktowanych polskich patriotów – ma program, polityczny, wiedzę, metodologię, stosunki za granicą, jest skuteczny

  Jeśli potrafi wyegzekwować od Niemców 850 mld dolarów za Warszawę, 25 trylionów dolarów za zniszczenia Polski w II wś, a także odszkodowania od Izraela 17 bln (trylionów) 850 mld dolarów

  Kto lepiej demaskuje przestępczy układ PO-PiS, otwarcie mówi o ZDRADZIE STANU, o zaprzedaniu obcym interesom
  Tylko habia Potocki i Partia Zmiana i Mateusz Piskorski o tym mówił.

  TO CZY KTOŚ MA LEPSZY PROGRAM???

  Cała rozproszona opozycja powinna się zjednoczyć wokół hrabiego Potockiego – to jedyna szansa
  Módlmy się – żeby to była prawda, módlmy się żeby się nic nie stało – ZAUFAJMY

  Zaoferujmy swoją współpracę pod berłem Potockiego

 33. MatkaPolka said

  PROBLEMEM, Z KTÓRY ŚWIAT SIĘ BORYKA – JEST ZŁA DEFINICJA ŻYDA

  Większość z nas definiuje Żyda zgodnie z żydowską definicją Żyda – ta definicja jest fałszywa

  Żydzi definiują samych siebie, jako – Rasa – Religia –– Semici – Naród –

  TAKICH ŻYDÓW NIE MA

  Żyd to nie rasa – żyd to nie religia – żyd to nie naród – żydzi etnicznie to nie Semici – to nie naród

  Rasa? Żyd może być „biały”, może być „czarny”, może być „żółty”; – polski żyd – niemiecki żyd – biały rosyjski żyd, czarny somalijski żyd – czarny amerykański żyd (Obama) – biały
  ŻYDZI TO MIESZANKA RASOWA

  Religia? – każdy rabin to osobna sekta religijna, spotykamy żyda katolika, żyda protestanta; żyda
  Talmud nie jest religią – to „kodeks przestępczy” – potępiany przez wszystkie kodeksy karne na całym świecie – (Akt Oskarżenia Przeciwko Talmudowi).
  Część tzw, żydów czci Baala – najbardziej niemoralna „religia” na świecie

  Semici? – tzw. Żydzi nie są semitami. – większość to Chazarzy – mieszanka etniczna różnych narodowości z Azji – jeśli w ogóle rozważać etniczność żydów – to Hunowie – ojczyzną żydów jest Mongolia.” Krzywe Nosy” to w istocie nosy tureckie. Ale też jest sporo tzw. Żydów z nosami negroidalnymi – zaokrąglonymi – duża dowolność.

  Obecność haplogrupygrupy słowianskiej R1a1 u żydów w Izraelu to 51%. Obecność grupy semickiej E2 – J2 – to należy do Palestyńczyków

  Naród? Nie ma takiego narodu jak żydzi. Nie ma takiej grupy DNA , jak grupa żydowska. Etniczni Semici – mieszkańcy biblijnej Judei to Palestyńczycy.
  Pierwotnie żydzi byli „pociemniani” lub czarni – żydzi z Somalii są czarni

  Prawdziwa definicja żyda – to przestępczość zorganizowana – Mafia– starożytna Gilda Złodziejska – dbająca o swój wspólny interes – jak tu by napaść i obrabować sąsiada.
  Żydzi żyją z oszustwa, rozboju, kradzieży, podszywania się, wykorzystania…
  Bez elementu „nienawiści do ofiary” – ich przestępczy proceder byłby niemożliwy

  TO JEST PRAWIŁOWA DEFINICJA ŻYDA

  Jeśli zmienimy tą definicje – „biedny, bogobojny, prześladowany „za nic” naród, ze względu na semickie pochodzenie, rasę, przekonania religijne .

  na prawidłową definicję żyda– i określimy ŻYDA, JAKO kryminalistę i uczestnika przestępczości zorganizowanej odnoszącym korzyści (mniejszym lub większym stopniu)

  I Oskarżmy żyda o – kradzież, morderstwo, korupcje, ludobójstwo, pranie pieniędzy, pedofilię, uczestnictwo w przestępczości zorganizowanej, nieuczciwa konkurencja, monopole – niszczenie konkurencji.

  System bankowy jest największym przestępstwem żydów – umożliwia im monopol na gospodarkę i politykę

  UDZIAŁ w organizacji przestępczej i odnoszenie korzyści, płacenie okupu czy innej formy łapownictwa i korupcji. Kłamstwo, krzywoprzysięstwo – też jest przestępstwem

  Rabini nie są żadnymi duchownymi – to hersztowie band – zbierającymi okup np. za koszer food- – jest tyle organizacji koszer ilu rabinów

  To tylko niewielka lista przestępstw

  Najlepiej to ujmuje i ilustruje i definiuje tzw. żyda – „Akt Oskarżenia Przeciw Talmudowi”

  Innym wątkiem – w definicji żyda – jest choroba psychiczna – twierdzenie, że jest się raz żydem, raz Polakiem, raz Niemcem, raz białym raz czarnym – to przyznanie się do schizofrenii

  W oskarżeniu o „Antysemityzm”- wyświechtana i skompromitowana metoda Żyda – ŻYD POWINIEN UDOWODNIĆ, ŻE JEST ŻYDEM ( a żydem nie jest) – według swojej definicji Żyda, – tzn. udowodnić, że jest semitą – łącznie z badaniami DNA, że czarny żyd to ta sama rasa co biały żyd, że jest religijny i związany z jakąś kongregacją czy synagogę … Żydzi z reguły są ateistami, Większość żydów jest Syjonistami – syjonizm nie jest ruchem religijnym (ruch polityczny) mający duży opór wśród ortodoksyjnych żydów – jest WIELKA RÓŻNORODNOŚĆ wyznaniowa żydów

  Szlomo Sand – żydowski historyk z Tel Aviv-u – Twierdzi, że żydzi to „Naród Wymyślony

  Współczesną „religią żydów jest Holokaust” – żyd cierpiący i prześladowany-, dlatego ma prawo do ODSZKODOWAŃ. ( Hitlera finansowali żydzi z Wall Street, IG Farben, Krupp, AEG-GE …to żydzi, liderzy nazistowscy to żydzi (żydowscy Pretorianie Hitlera), założenia wyższości rasowej Niemców napisał żyd Rosenberg, … niech żydzi płacą żydom te odszkodowania.

  Jest to Holo-mit, holo- bajki; HOLOKAUST – ŻYDZI ŻYDOM ZGOTOWALI TEN LOS

  Kamila Dudkowskiego WspanialaRzeczpospolita.pl -zrobił analizę znaczeniowo językową słowa

  Holokaust – niezgodną z oficjalnymi definicjami autorów doktryny i religii Holokaustu –
  „państwo Izrael powstało jako skutek Holokaustu” – Izrael powstał jeszcze zanim Holokaust się wydarzył –

  http://porozmawiajmy.tv/holokaust-slowian-zakazane-fakty-kamil-dudkowski ;

  http://wspanialarzeczpospolita.pl/2016/04/11/holokaust-blokada

  i od razu spotkał się z wielkimi szykanami – zamknięto mu konta bankowe

  (Nie ze wszystkimi interpretacjami i tezami autora się zgadzam)

 34. MatkaPolka said

  SKORO MAMY INNA DEFINICJĘ ŻYDA, – zdefiniujemy, jako PRZESTĘPCY I KRYMINALISCI – INNĄ MAMY KWALIFIKACJĘ PRAWNĄ – ŻYDÓW TRAKTUJEMY JAKO „pospolitych Kryminalistów” i jako morderców i złodziei

  zobacz
  „Izrael Ziemia obiecana Przestępczości Zorganizowanej” (video – Dave Duke były kongresmen US)

  Każdy człowiek ma prawo do SAMOOBRONY w obliczu zagrożenia życia, do ochrony swojej własności, przed gwałtem włącznie z zabiciem złodzieja i mordercy włącznie z grupowym odwetem wobec przestępczej działalności grupy zorganizowanej – ale to żydzi nazywają „antysemityzmem” lub „pogromem”
  Na wojnie wroga się zabija, wywiad śledzi zagrożenia ,

  Obrona przed AGRESJĄ to konieczność i obowiązek – brak obrony to głupota i grzech zaniedbania

  ŻYDZI NIENAWIDZĄ POLAKÓW – A DO POLAKÓW CHYBA JESZCZE NIE DOTARŁO, ŻE CZEKA ICH „PALESTYNIZACJA” POLSKI

  ŻYDZI NIENAWIDZĄ WSZYSTKICH i cały ŚWIAT NIENAWIDZI ŻYDÓW

  LISTA krajów, z których żydzi zostali wypędzeni – NIE BEZ PRZYCZYNY

  Anglicy, Hitler i Stalin byli ZA – byli zwolennikami powstaniem państwa Izrael – chcieli się POZBYĆ ŻYDÓW – to też forma WYPĘDZENIA.

  (Icek wybiera się na wojnę; – zabije 2-3 zaraz wracam; – Icek- a jak ciebie zabiją: – Mnie? – a za co?)

  Gwałt, Gewałt – Hańba! – Żyda bić będą (Live on KEXP – i słuszny strach i obawa
  – żydzi będą bici, bo jest, za co, żydzi będą sądzeni, prześladowani i karani, wsadzani do więzień, rozstrzeliwani – w świetle obowiązującego prawa – nie ma tu konotacji rasowych – są wyłącznie konotacje PRAWNE I Kryminalne;

  Jest wystarczająca i przytłaczająca ilość dowodów, –aby uznać żydów za zdrajców, morderców, złodziei, przestępców i kryminalistów – i nie dotyczy to tylko Polski

  Jeśli skorumpowane przez żydów sądy i Służby Sądowe i Siłowe – staną w obronie żydów – będziemy organizować własne Trybunały – mamy dobre przykłady – w II wś – Państwo Podziemne – skazywało i wykonywało wyroki na OKUPANTÓW niemieckich. –
  Skoro dziś okupantem Polski są żydzi

  BĘDZIEMY organizować lokalne grupy SAMOOBRONY – wg. „Żydów” to „POGROMY”.
  DLATEGO – BO ZMIENILIŚMY DEFINICJĘ I KWALIFIKACJĘ PRAWNĄ „ŻYDA”

  Mamy do tego prawo i święty obowiązek do SAMOOBRONY

  Gwałt, Gewałt – Hańba! – Żyda bić będą – już wyciągają z lamusa wyświechtany „antysemityzm”

 35. Nina said

  Do Nicka i Ale dlaczego? (22-27) – Dość tego szczucia! Tkwijcie dalej w tym gównie ale innym Polakom pozwólcie żyć! „znafcy”!

  Jeden z czołowych biznesmenów żydowskiego pochodzenia, posiadający liczne biznesy w Polsce – Joseph Raphaforth, bez ogródek wypowiedział się nt. Polski w żydowskiej telewizji Channel 1.

  Jak prowadzi się biznes w Polsce? Jak wiemy to kraj wielu absurdalnych rozwiązań, także podatkowych.

  – Trzeba umieć manewrować między przepisami, mam kancelarię na usługach moich firm. Nie płacę podatków w ogóle – Polska to kraj, w którym największe koncerny nie płacą nic a dociska się do ziemi drobnych przedsiębiorców, zatrudniam Polaków, dobrze pracują za grosze.

  Nie czuje się Pan źle z wypłacaniem niskich wynagrodzeń, za dobrą pracę?

  -Taki rynek. Poza tym niektórzy chcą zarabiać mniej – mają dzięki temu świadczenia na dzieci (śmiech).

  Czy spotyka się Pan z antysemityzmem w Polsce?

  -Nie, ale to dlatego, że ja jestem w enklawie, wożony limuzyną z szoferem, zawsze w zamkniętych strefach, bez pospólstwa.

  Joseph Raphaforth kontroluje znaczną część udziałów popularnej sieci kin, kilku bardzo dużych galerii handlowych oraz … warszawskiej komunikacji miejskiej…

  https://forumemjot.wordpress.com/2018/05/10/zydowski-biznesmen-polacy-dobrze-pracuja-za-grosze/

  Wy chcecie, aby w dalszym ciągu w Polsce rządzili magdalenkowcy? PiS, PO, PSL, SLD, Razem, Kukiz itd. ?!!!! Tak? To sami wynajmijcie się do roboty u takich Josephów i zarabiajcie sobie grosze – ale innym Polakom dajcie wreszcie żyć. Po ludzku!

 36. MatkaPolka said

  Żydzi wypędzani 47 razy w ciągu 1000 lat. Dlaczego?

  https://ussus.wordpress.com/2013/04/06/zydzi-wypedzani-47-razy-w-ciagu-1000-lat-dlaczego

  Nie 47 a 109 chyba🙂

  „LISTA WYPĘDZEŃ

  415 – Cyryl z Aleksandrii. Wygnanie żydów datowane na rok 415 naszej ery. Kazał on również wypędzić Nowacjanów, przy czym obrabowano ich do suchej nitki. Tolerancja nie była wówczas w modzie. A i teraz nie jest.

 37. MatkaPolka said

  Durban – Rasizm żydowski zdemaskowany

  Wolna Palestyna @ 00:47
  https://palestyna.wordpress.com/2010/12/29/durban-rasizm-zydowski-zdemaskowany

  W dniach od 31 sierpnia do 7 września 2001 rokuw południowoafrykańskim mieście Durban miała miejsce międzynarodowa Konferencja do Walki z Rasizmem, zorganizowana pod auspicjami Organizacji Narodów Zjednoczonych. W konferencji rządowej wzięły udział delegacje 153 państw, a w odbywającym się jednocześnie Forum organizacji nierządowych (FOP) uczestniczyło 6000 delegatów i dziesiątki organizacji z całego świata. Poparcia moralnego dla konferencji udzielił papież Jan Paweł II, który 27 sierpnia br. potępił zjawiska rasizmu i agresywnego nacjonalizmu, określając je, jako “grzechy przeciwko Bogu”. “W ostatnich dziesięcioleciach, które charakteryzowało dążenie do globalizacji świata, byliśmy świadkami niepokojącego odrodzenia agresywnego nacjonalizmu, przemocy na tle etnicznym i dyskryminacji rasowej” – powiedział Ojciec Święty.

 38. MatkaPolka said

  POLACY- NIE JESTEŚMY W TYM OSAMOTNIENI – w potępieniu Izraela

  Wszystkie syjonistyczne elity na Zachodzie – reprezentują interes Izraela, – dlaczego?

  Bo Elity Zachodnie są wybierane przez System Bankowy – i grają przeciw własnym społeczeństwom – rządy niby powinny służyć swoim narodom i wyborcom, podobnie pieniądz i Banki Centralne tych państw – rzeczywistość jest ODWROTNA – żyjemy po drugiej stronie lustra – jak Alicja w Krainie Czarów. To Syjonizm skolonizował narody – przez System Bankowy

  Najlepszy przykładem jest Emmanuel Macron –nieznany nikomu wcześniej polityk, pracownik jednego z banków Rotszylda – zakłada partię i wygrywa wybory na prezydenta Francji – cud nad cudami – w istocie wygrał wybory tylko 1 głosem – właśnie jednym jedynym głosem Rotszylda – a pozostałe historie –np. „zaciętą” walkę wyborczą można miedzy bajki włożyć. Rotszyld to wybitny syjonista – zwolennik Izraela.

  Odbierzmy Rotszyldowi prawo emisji pieniądza, zamknijmy jego banki – a wtedy cały pejzaż polityczny się zmieni – narody odzyskają swoją tożsamość – elity syjonistyczne powinny być ukarane. Rotszyld – wykradł ten przywilej i skorumpował cały świat. Ale to tylko jeden żyd z kryminalną rodzinką.

  Jak to możliwe, żeby jeden Żyd rządził światem – odebrał narodom suwerenność, prawo do samostanowienia, i wszystkie inne prawa? Rotszyld to KRYMINALISTA – i tylko tak powinien być traktowany. Ile ludzi zginęło w wyniku wojen inicjowanych i finansowanych przez Rotszylda i jego banki – finansowanie dwóch stron.?

  Polska została skolonizowana przez System Bankowy i przez syjonistyczny Izrael – polskie elity władzy NIE służą Polsce ani Polakom – WYPEŁNIAJĄ POLECENIA

  MFW – już nawet się nie bawią w „łapówki pod stołem” w Polsce Marek Belka, Min Rostowski – to etatowi pracownicy MFW

  Było ponad 500 Rezolucji ONZ – POTĘPIAJĄCYCH IZRAEL – bandyckie państwo od zarania swego istnienia.

  Czy obecne „demokratyczne” władze Polski kiedykolwiek potępiła Izrael – nie miejmy złudzeń?

  . Jedynym przywódcą Polski, który potępił Izrael był Władysław Gomułka – zerwał stosunki dyplomatyczne z Izraelem. (mimo że miał żonę żydówkę)

  Rząd Polski – to marionetki systemu bankowego – reprezentują interes Izraela i Systemu Bankowego.

  Częściowa lista łamanych przez Izrael zasad prawa międzynarodowego oraz rezolucje ONZ
  Wolna Palestyna @ 23:50

  1947 – 2009
  https://palestyna.wordpress.com/2011/05/23/czesciowa-lista-lamanych-przez-izrael-zasad-prawa-miedzynarodowego-oraz-rezolucje-onz

  Lista rezolucji ONZ przeciwko „Izraelowi” w latach 1955-1992

  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/12/22/lista-rezolucji-onz-przeciwko-izraelowi-w-latach-1955-1992

  A list of UN Resolutions against „Israel”

  Lista rezolucji ONZ przeciwko „Izraelowi

 39. Boydar said

  To nie jest jego berło. Kurnik tak. Jeszcze.

 40. JerzyS said

  Dlaczego proamerykański reżim z Warszawy aresztował Mateusza Piskorskiego?


  Non serviam – Wywiady Niepokorne: Mateusz Piskorski, partia ZMIANA.

  Reżim z Warszawy amerykańskiego szpiega w Wojsku Polskim,
  – Kuklińskiego zamiast aresztować , to odznaczył

  Ryszard Jerzy Kukliński ps. „Jack Strong”, „Mewa” (ur. 13 czerwca 1930 w Warszawie, zm. 11 lutego 2004 w Tampie) – pułkownik ludowego Wojska Polskiego, pośmiertnie awansowany do stopnia generała brygady[1], zastępca szefa Zarządu Operacyjnego Sztabu Generalnego Wojska Polskiego, od 1970 agent wywiadu amerykańskiej Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA), na krótko przed wprowadzeniem stanu wojennego (1981) ewakuowany przez CIA do Berlina Zachodniego.

  Ciekawe gdzie są w Polsce prokuratorzy i sądy?

 41. Boydar said

  Kukliński nie był żadnym szpiegiem. Starannie wykonał polecenie służbowe, uzgodnione szczegółowo przez wszystkie zainteresowane strony. Nie było ich wiele, tylko ZSRR i USA. Zapewne City, chcąc nie chcąc, zgodę wyraziło również.

  A my się podniecamy jak stonka na wykopki.

 42. , said

  AD 22 NICK- ME TOO ,hi

 43. revers said

  Nie ma czegos takiego jak ZDRADA Polski w uni, skoro wszyscy godza sie na nowoczesny harem z dodatkiem lbtq i inne sodomie.

  Mateusz Piskorski sziedzi za zdradke do dzis na podstawie poszlak kurtyny, kurtyzan lub ich sluzb, a patroci w brukseli, msz rp, pluja, podpisuja tersianskie, lizbonskie traktaty jak chca bez zdrady lub inne malzenstwa nie monogamiczne.

 44. Anucha said

  ad35
  Joseph Raphaforth potwierdza to co drobni Polscy przedsiębiorcy wiedzą od dawna.
  A tak prawdę mówiąc ile jest dużych firm w Polskich rękach.
  Gruba firma = gruby żyd
  Mała firma = chudy Polak
  Joseph jasno tłumaczy, że przepisy prawa handlowego i podatkowego oraz prawa pracownicze są majstrowane pod wielkie firmy czyli grubego żyda.
  Polskie małe firmy miały kilka razy po 1989r. podcinane skrzydła.
  Śp. Pan Lepper nie bez przyczyny wykrzykiwał ” Balcerowicz musi odejść! ”
  To jest grabarz polskiej przedsiębiorczości i przemysłu.
  Potrzebna była kilkuletnia ochrona przed wielkim kapitałem dla powstających lokalnych firm , w większości przypadków wystarczyłoby tylko równe traktowanie.
  Ostatnie posunięcie – wolne niedziele dla pracowników w marketach 🙂
  Porozmawiajcie z zainteresowanymi kto na tym zyskał.

 45. Ktoś said

  ad 7 AlexSailor said
  2018-05-22 (wtorek) @ 12:58:02

  „Otóż nasze kretyńskie rządy w 1941r. wypowiedziały wojnę Japonii.
  Nie wiadomo po co i w ogóle. ”

  jak to po co… a KIEDY Japończycy zaatakowali „miłościwie dbające o pokój usa”… PRZED czy PO tej dacie ?

  bo jak PO to owo WYPOWIEDZENIE było częścią późniejszych antyjapońskich sankcji w ZMUSZENIE ŻÓŁTKÓW DO WOJNY…. by móc ich OKRAŚĆ na niej….. w tym tych żyjących na terenie usa….

  Bo jakby Japonia PRZYJĘŁA wypowiedzenie to Pearl Harbor byłby już zbędny…

 46. Ale dlaczego? said

  Ad 35.

  „Wy chcecie, aby w dalszym ciągu w Polsce rządzili magdalenkowcy? PiS, PO, PSL, SLD, Razem, Kukiz itd. ?!!!! Tak? To sami wynajmijcie się do roboty u takich Josephów i zarabiajcie sobie grosze – ale innym Polakom dajcie wreszcie żyć. Po ludzku!”

  Pani Nino.

  Jakby pani czytała komentarze, to by pani nie pisała głupotek.

  A po drugie niech sobie pani wierzy komu chce.

  Ja osobiście nie wierzę nikomu, kto daje z kosmosu wzięte obietnice, byle się przypodobać i COŚ ugrać.
  Pytanie CO?
  W historii Polski było już zatrzęsienie cwaniaków robiących interes na naiwności ludzkiej.
  Choćby wspomniany Balcerowicz, pachołek Sorosa, pitolący swego czasu o „3 latach zaciskania pasa”.

  Ktoś kto obiecuje wydąbienie od wszystkich wokół dziesiątki bilionów odszkodowań, nawet nie stara się inteligentnie kłamać. Zahacza to o jakąś psychozę, co najmniej.
  Dlatego im ludzie będą krytyczni w stosunku do takich bajarzy, tym dla nich lepiej.
  Jeśli jegomość Potocki okaże się uczciwym i COŚ dobrego zdziała, będę go popierał z całego serca.

  Na tą chwilę uważam że to pospolity naciągacz i mitoman, oby nie z problemami z osobowością.
  To jest moje zdanie, nikomu nie każę je podzielać.
  Jak napisałem, proszę sobie wierzyć w co pani chce. Ale należy pamiętać, że świat jest zbudowany w dużej mierze na kłamstwie. Piękne słowa kryją obłudę, cynizm i zbrodnie.
  Ale o tym nie muszę pani chyba mówić? 😉

 47. Ale dlaczego? said

  I dla porządku, Kukiz’15 i Razem, co by o nich nie myśleć, nie istniały za czasów magdalenki, ani ludzie ci nie uczestniczyli w owym spisku.

 48. Boydar said

  Pan Macka uparcie nie wierzy w genetykę … 🙂

 49. Voodoosch said

  Ad 32.
  „A my dziś konstytucję świętujemy!!!”
  My swietujemy przeciez kazda porazke i jestesmy z nich dumni, wiec wszystko sie zgadza.

 50. Marek said

  Cała rozproszona opozycja powinna się zjednoczyć wokół hrabiego Potockiego – to jedyna szansa
  Módlmy się – żeby to była prawda, módlmy się żeby się nic nie stało – ZAUFAJMY

  Zaoferujmy swoją współpracę pod berłem Potockiego
  ===
  Nie znam gościa. Skąd jest?
  Z kim żyje, ma dzieci, w jakiego Boga wierzy?
  Co robił przez ostatnie 25 lat?
  Dlaczego teraz miałby zbawić Polskę, skoro nie zrobił nic w ciągu ostatnich 25 lat? Nawet o nim nie słyszałem.
  Kto go namaścił na prezydenta?
  Qrva ale cyrk:)

 51. Boydar said

  Gdzie ? Tu ? „Matka Polka” !

 52. , said

  ad Nick co do(18…)-PRZENOŚNIA MYŚLOWA (urojony ruski agent-(SIC od czasów Polka wał-) -mówi że wie i zna prawidłowe rozwiązanie i nie dotyczy ono skarpetek pakowanych w PE Z napiseM CHEROKEE)
  ad, Boydar 9- Nie śnią mi się takie rzeczy -ja odczułem to na jawie w dośc wredny radomsko -lubelski sposób – zaaranżowane przez obcych mi ludzi)
  MUZYKA -(algorytmy komp tego nie zakwalifikują )
  poza tym o pewnych rzeczach już pisałem.

 53. , said

 54. Ad. 40

  Dlaczego proamerykański reżim z Warszawy aresztował Mateusza Piskorskiego?

  Gdyby Piskorski nie był tak „medialny”, toby nie siedział. To człowiek, który może stanąć na czele wielkiej liczby ludzi. I nie dlatego, że jest doskonale przygotowany merytorycznie (a jest), ale dlatego, że świetnie nadaje się na lidera.

  Dobra dykcja, zrównoważony ton głosu, klarowność wypowiedzi itp, itd. – Ludzie nie słuchają, co się mówi, ale kto i jak mówi.

  Siedzi, bo nadaje się na lidera. Jeśli wytrzyma i jeśli będzie w Polsce prawdziwa poprawa, może zostać premierem.

 55. MatkaPolka said

  ad 50 51 Marek Boydar – Może lepiej sie wczytać – kto wybrał Potockiego na prezydenta – wszystko jest wyjaśnione

  O legalności Konstytucji 1935 r i Nielegalności konstytucji Stolzmana – Kwaśniewskiego 1997

  Konferencja partii II Rzeczpospolita Polska, 14-15.04.2018, część 1 i następne

  Jan Zbigniew hrabia Potocki reprezentuje rząd Polski na uchodźctwie – i traktuje rząd narzucony po II wś. przez Stalina za nielegalny. Wszelkie próby zbliżenia rządu II RP na emigracji z nowymi Władzami PRL – pod okupacją Bieruta i Bermana ( właściwie Berii) – kończyło się dla „Londyniszcza” tragicznie – uwiezienia, represje, morderstwa…

  Zwolennikiem Sanacji nie jestem, a jednak – bezprecedensowa Zdrada Stanu obecnej ekipy POPiS – musi spotkać się z silą i zdecydowaną opozycją. Niestety wszystkie inne siły w Polsce zostały przez „Układ” WYELIMINOWANE.
  I ratunek przychodzi z Emigracji – tak jak Polska odzyskała niepodległość z Emigracji.

  W dzisiejszej Polsce rządzą dziś dzieci i wnuki Bieruta i Bermana (wymieńmy byłego marszałka Sejmu – Marka Borowskiego – Bermana, lub brata ciotecznego Rajmunda Kaczyńskiego – płk. Wilhelm Świątkowski –prezes Naczelnego Sądu Wojskowego – morderca zza biurka – inspiratora sfingowanych procesów – (np. gen. Tatara); przy którym sędzia kpt. Stefan Michnik jest mały)

  Rząd emigracyjny w Londynie jest jakąś instytucją – czy ma znaczenie czy też nie – jedno, co jest najważniejsze – demaskuje bezprecedensowy akt rozkradanie Polski przez obecne bandyckie „elity” władzy w Polsce – przez potomków Minców, Bierutów, Zambrowskich, i Bermanów. Wokół tej walki politycznej może się dużo wydarzyć, może uformować się opozycja, – bo ci, co próbowali zrobić coś w Polsce, będąc w kraju, giną w niewyjaśnionych okolicznościach – np. Andrzej Lepper, lub są więzieni – Mateusz Piskorski.

  Konferencja partii II Rzeczpospolita Polska, 14-15.04.2018, część 1
  http://porozmawiajmy.tv/konferencja-partii-ii-rzeczpospolita-polska-14-15-04-2018-czesc-1

  DOKUMENTY I WYJAŚNIENIA

  Dokumenty i materiały źródłowe zaprezentowane w powyższym nagraniu:
  – Dekret Prezydenta RP z 2 grudnia 1939 – LDU19391021006.pdf
  – Oświadczenie Roberta Majki z 1990 – Oświadczenie 1990
  – Oświadczenie Roberta Majki z 1994 – Oświadczenie 1994
  – Strona z książki Krzysztofa Dubińskiego – Magdalenka, transakcja epoki
  – Trzy linie prezydentów Polski – Trzy linie prezydentów Polski.png
  – Odzyskanie niepodległości – Tadeusz Strzępek Odzyskanie niepodległości – Tadeusz Strzepek.pdf

  Linki do rozmów z Robertem Majką w RMF24:

  – Część 1
  – Część 2
  – Część 3
  – Część 4

  Wg Londynu są trzy linie prezydentów Polski

  Linia Okupacyjna
  Bierut – Zawadzki –Ochab – Spychalski – Cyrankiewicz –Jabłoński – Jaruzelski – Wałęsa – Kwaśniewski – Kaczyński – Komorowski – Duda

  Linia samozwańcza
  Rada Trzech – (Anders, Arciszewski, Raczyński) –Stanisław Ostrowski -Edward Raczyński – Kazimierz Sabbat – Ryszard Kaczorowski ( nie żyje)

  Linia Legalna
  Piłsudski – Narutowicz – St. Wojciechowski – Mościcki – Wł. Raczkiewicz – August Załuski – Jul. Nowina-Sokolnicki – J.Z. Potocki

 56. Boydar said

  „… Linia Legalna
  Piłsudski – Narutowicz – …”

  Jeden bandyta a drugi mason, full legal, londyński.

 57. MatkaPolka said

  Hrabia Potocki odwołuje się do marionetkowego Rządu Polski na Uchodźctwie – i walk frakcyjnych w tej groteskowej dworskiej kamaryli „Londyniszcza”. Powołuje się na Sanację i rządy Piłsudskiego.
  I w tym sensie Hr. Potocki jest groteskowy
  Jednak 95%, tak (dziewięćdziesiąt pięć procent) Polaków, łącznie z PiS-em uważa Piłsudskiego za BOHATERA narodowego i twórcę odrodzenia Polski

  Dla mnie to Piłsudski to agent Niemiecki, który sprzedał Polskę, a rząd Polski i dowództwo wojskowe na Uchodźctwie to zwykli dezerterzy, którzy oddali Polskę Hitlerowi, a sami uciekli. Cała ekipa sanacyjna to masoni, agenci Anglii i ZDRAJCY.

  Negowanie III RP czyli PRL- u, oraz twierdzenie, że Polska była pod okupacją Sowiecką – to interpretacja POPiS-u i obecnej „demokratycznej” agentury USA: tak samo hrabiego Potockiego.

  Rosja radziecka Polskę i wyzwoliła, Polaków uratowała od niechybnej zagłady (General Plan Ost) i poniosła główny ciężar w pokonaniu zbrodniczej, nazistowskiej III Rzeszy niemieckiej – Alianci wylądowali dopiero w czerwcu 1944, kiedy Niemcy byli już w pełnym odwrocie, a Polska za pół roku była praktycznie wyzwolona; ale alianci ogłosili się ZWYCIEZCAMI w tej wojnie.
  Hr. Potocki jest masonem – chrześcijański Zakon Rycerski Świątyni Jerozolimskiej tak jak cała ekipa Sanacyjna była masonami. Natomiast rządzący w Polsce są związani z zakonem B’nai B’rith

  Mamy więc walkę masonów chrześcijańskich z masonami żydowskimi.

  Jednak co przyciąga uwagę i to tematyka wystąpień Jana Zbigniewa hrabiego Potockiego – OTWARTA KRYTYKA I DEMASKOWANIE bandyckich rządów POPiS-u w Polsce/Polin

  Hr. Potocki kwestionuje ważność Konstytucji 1997 Kwaśniewskiego- Stolzmana twierdząc, że referendum było sfałszowane (frekwencja 46%) – i kwestionuje legalność obecnego UKŁADU władzy.
  (tak samo jak Referendum akcesyjne do UE)

  Czy Kwaśniewski, Wałęsa (przegrał z Tymińskim), Komorowski – byli ważnymi prezydentami
  Czy namaszczenie Dudy na prezydenta przez obrady Knesetu w Krakowie jest ważne – Czy Duda jest ważnym prezydentem?

  ZAPYTAM – hr. Potocki CZY NIE MA RACJI?. Czy konstytucja 1935 r jest ważna ? – to inna sprawa i wiąże się to z referendum 1947 r – słynne 3x TAK.

  Dziś rządzą w Polsce dzieci i wnuki Bieruta i Bermana – i rabują Polskę garściami, w sposób bezkarny i bezprecedensowym. Mówią o tym wszyscy – nie tylko Potocki – tylko, że Potocki zrobił z tego kampanię. Co zrobił PiS W SPRAWIE ODSZKODOWAŃ od Niemiec – NIC!!!
  UKŁAD się broni

  Który z tematów poruszanych przez hr. Potockiego jest NIEWAŻNY?
  Czy któryś z tych tematów porusza rządzący PiS?

  OTO TEMATY WYSTĄPIEŃ POTOCKIEGO

  Parszywa zdrada Andrzeja Dudy i panika w ambasadzie niemieckiej – Jan Zbigniew hrabia Potocki

  Konstytucja 1997 jest nielegalna – Jan Zbigniew hrabia Potocki

  75% rządzących Polską nie są Polakami – Jan Zbigniew hrabia Potocki

  Afery finansowe PiSu – Jan Zbigniew hrabia Potocki

  Kto sprzedał Polskę

  Polskie złoto i roszczenia wobec Niemiec – Jan Zbigniew hrabia Potocki

  Komentarz do pogardy Andrzeja Dudy dla polskiej flagi – Jan Zbigniew hrabia Potocki
  PorozmawiajmyTV

  Wyrzućmy okupantów i wspólnie odbudujmy Polskę – Jan Zbigniew Potocki

  Ile kosztuje dobry wizerunek rządu – Jan Zbigniew hrabia Potocki i Jan Sposób

  Partia II RP, zasoby Polski i przekręty Izraela Jan Zbigniew hrabia Potocki 2

  Sukces amerykańskiej Polonii przeciwko żydowskim oszustwom – Jan Zbigniew hrabia Potocki

  Obnażanie Matrixa – Jan Zbigniew hrabia Potocki?

  President Jan Zbigniew count Potocki – II RP and President Sokolnicki – english subtitles – eng

  Odrzucony wniosek i rozpacz Angeli Merkel – Jan Zbigniew hrabia Potocki

  Ład moralny w polityce – Jan Zbigniew hrabia Potocki – 11.11.2017

  XXXV. Postacie współczesne: Jan Zbigniew Potocki cz. 2
  Radosław Patlewicz

  2RP vs Żydzi.

  Szczepienia – Jan Zbigniew hrabia Potocki, Robert Majka sędzia Trybunału Stanu
  Szczepienia – Niewygodne Fakty

  Partia II RP, zasoby Polski i przekręty Izraela – Jan Zbigniew hrabia Potocki

  Nie zgadzam się na dalsze okradanie Polski przez obecne partie – Jan Potocki i Piotr Chróściel
  Orzeł Biały dla Szewacha Weissa – wyjazd premier Beaty Szydło do Izraela – spis dzieł sztuki zagrabionych przez Niemców

  Jak PiS niszczy polski biznes i pozytywne kroki w sprawie niemieckiej – Jan Zbigniew hrabia Potocki

  Nową konstytucję powinien napisać naród – Jan Zbigniew hrabia Potocki

  Jan Zbigniew hrabia Potocki przed Parlamentem Brytyjskim – cześć 1

  Obnażanie Matrixa Jan Zbigniew hrabia Potocki

  X. Postacie współczesne: Jan Zbigniew Potocki cz.1
  Radosław Patlewicz

  Kulisy syjonistyczno-masońskiej grabieży Polski, część 1 – Jan Potocki i Ferdynand

  Jabłonowski i Potocki – Co z tą Polską? (film archiwalny – wrzesień 2017)

  Jak odzyskać Polskę

  Hrabia Jan Zbigniew Potocki – Sytuacja polityczno finansowa państwa Polskiego

  Jan Zbigniew hrabia Potocki przed Parlamentem Brytyjskim – Zdrada – cześć 2
  Co groziło za zdradę stanu w IIRP? Kara Śmierci! Co grozi za zdradę stanu w IIIRP (PRLII)? awans 🙂 o bezkarność zadba kolejny …

  Pozew sądowy o ustalenie kto jest prezydentem Polski – Jan Zbigniew hrabia Potocki

  Gen. Anders, JP Morgan, huta szkła i Ognisko w Londynie – Jan Zbigniew hrabia Potocki

  Jan Zbigniew hr. Potocki zdyscyplinowany! Plus wątek osobisty! Mocne!

  Hrabia Jan Zbigniew Potocki – Islam chce całkowicie wymordować Chrześcijan

  Nową konstytucję powinien napisać naród Jan Zbigniew hrabia Potocki

  Wyrzućmy okupantów i wspólnie odbudujmy Polskę Jan Zbigniew Potocki

  Sukces amerykańskiej Polonii przeciwko żydowskim oszustwom Jan Zbigniew hrabia Potocki

  Jak PiS niszczy polski biznes i pozytywne kroki w sprawie niemieckiej Jan Zbigniew hrabia

  POPiSowe ustawki sądowe – Jan Zbigniew hrabia Potocki

  Co z tą nielegalną Polską? – Jan Zbigniew hrabia Potocki

  II Rzeczpospolita – Hrabia Jan Zbigniew Potocki – Lasy Państwowe – Emigracja z Polski

  Sejmowa analiza niemieckich odszkodowań, afera NCBR i handel dziećmi – Jan Zbigniew hrabia Potocki

  Obecny rozkład władzy w Polsce i jego konsekwencje – Jan Zbigniew hrabia Potocki
  Konstytucja 1997 jest nieważna – wskrzeszenie Masonerii w Polsce przez Lecha Kaczyńskiego – Trybunał Stanu i Trybunał …

  Telewizja Narodowa Pan Prezydent Jan Potocki Odzyskajmy majątek narodowy od Ukrainy

  Polskie złoto i roszczenia wobec Niemiec – Jan Zbigniew hrabia Potocki

  W Polsce rządzi Bezprawie i Niesprawiedliwość – Jan Zbigniew hrabia Potocki

  Konstytucja 1997 jest nielegalna – Jan Zbigniew hrabia Potocki
  • 75% rządzących Polską nie są Polakami – Jan Zbigniew hrabia Potocki

  Prezydent II RP Hrabia Jan Zbigniew Potocki
  Konstytucja 1997 roku jest nielegalna.

  ODTWORZENIE II RP: Prezydent II RP na Uchodźstwie Jan Zbigniew Potocki wezwany jest na Sejm Walny

  Kulisy syjonistyczno-masońskiej grabieży Polski, cz. 2 – Jan Potocki i Ferdynand Barbasiewicz

  Nie zgadzam się na dalsze okradanie Polski przez obecne partie – Jan Potocki i Piotr Chróściel
  Orzeł Biały dla Szewacha Weissa – wyjazd premier Beaty Szydło do Izraela – spis dzieł sztuki zagrabionych przez Niemców …

  „DUDA TO NIELEGALNY PREZYDENT” – J.Potocki
  Telewizja Narodowa 2.0

  Jan Zbigniew Hrabia Potocki
  Bogdan Taborski
  • Ile kosztuje dobry wizerunek rządu – Jan Zbigniew hrabia Potocki i Jan Sposób46:52

  Jan Zbigniew Potocki legalny prezydent Polski !!!!!

  Duda, czy Potocki – POLIN, czy II RP???

  6.4/4 Prezydent II RP na Uchodźstwie Jan Zbigniew Potocki przyjedzie na SEJM WALNY –

  Nową konstytucję powinien napisać naród Prezydent II RPJan Zbigniew hrabia Potocki

  Jan Hrabia Zbigniew Potocki, Cyberlegion KTC, Dariusz Kwiecień i jack caleib
  Rademenes Polański

  Dlaczego Konstytucja 1935 nadal obowiązuje, część 2 – Jan Potocki i Bogdan Światopełk-

 58. Boydar said

  Mason chrześcijański, no no, ciekawe co Klemens XII by na to powiedział. Skąd mógł wiedzieć, że i takie zwierze istnieje; papieże w ogóle to niewiele o świecie wiedzieli. Tak jak i nam by do głowy nie przyszło, że niewinny grekokatolik może mieć Stephan na imię.

  W pisdu !

 59. NICK said

  Poproszę Ninę i MatkęPolkę o OBJAŚNIENIE.
  Kto zacz „Potocki”.
  Biografia i jej źródła.
  Hę?

  Ten. „Ni hrabia ni książę”
  Ni prezydent.
  No, „prezydent przez ciągłość”.

  Nie wracam do tematu bo „potockiego” warty.
  Znaczy. Temat.
  Basta.

 60. Boydar said

  a tak w ogóle to np. Konrad von Jungingen też był w tym rozumieniu masonem „chrześcijańskim” i jak historia wskazuje, jego miłość do Polaków i Polski jest przez wybitnych historyków oraz niektórych kapłanów podobno katolickich uznana za wzorcową. Z nieopublikowanych zapisków tego Wielkiego Mistrza wynika, że on i jego bracia zakonni wszelkimi dostępnymi mu środkami próbowali wszystkich Polaków skierować do Nieba. Im szybciej tym lepiej.

 61. revers said

  tyz przez wypedzenie z rodzinami, rodami, od toporow, 2 metrowych mieczy Longina poczawszy …

  http://knowhowinsider.com/nowe-prawo-od-1-lipca-polacy-beda-uciekac-z-polski-calymi-rodzinami/

 62. Gudłaj said

  POTOCKI JEST ŻYDEM, PRZYJAZNYM NAM. Polactwuuuu…

Sorry, the comment form is closed at this time.