Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  gd-ap o Wolne tematy (53 – …
  yattakaj o Wolne tematy (53 – …
  Niedźwiedź o Profesjonalizm propagandy PiS
  AniaK o Wolne tematy (53 – …
  Boydar o Zimowy sen Polski
  Kojak o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Boydar o Polskie elektrownie produkują…
  Boydar o Wolne tematy (53 – …
  Troll Polonii o Otyłość coraz większym problem…
  Birton o Rozstawiamy figury
  jasiek z toronto o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Birton o Rozstawiamy figury
  Troll Polonii o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Kwal o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Troll Polonii o Reagan też próbował zablokować…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 496 obserwujących.

Żydzi powinni przeprosić Polaków

Posted by Marucha w dniu 2018-05-23 (Środa)

[… a deszcz powinien padać pod górę… – admin]

Nakładem wydawnictwa Bollinari Publishing House, związanego z tygodnikiem „Warszawska Gazeta”, ukazała się interesująca broszura Jana Pińskiego „Za co Żydzi powinni przeprosić Polaków”. Zdaniem autora „część żydowskiej elity (…) obarcza Polaków” odpowiedzialnością za holocaust.

Kłamstwo to głoszone jest pomimo że Polskie Państwo Podziemne ratowało Żydów, karało śmiercią szmalcowników kolaborujących z niemieckim okupantem, informowało aliantów o holocauście i domagało się od nich zniszczenia niemieckich obozów koncentracyjnych.

W eksterminacji Żydów wzięła udział żydowska policja i żydowski samorząd, więc według głupich żydowskich kryteriów stosowanych w żydowskich roszczeniach wobec Polaków, za holocaust powinno zapłacić państwo Izrael. Według takich kryteriów Izrael i Żydzi powinni Polsce zapłacić odszkodowania za kolaboracje Żydów z sowieckim okupantem i rosyjskie zbrodnie na Polakach, rosyjską eksterminacje narodu polskiego, za budowę komunistycznej tyranii przez rosyjskiego okupanta na ziemiach polskich po II wojnie światowej.

Dziś jednak Izrael chroni przed odpowiedzialnością prawną komunistycznych zbrodniarzy. Żydzi szkalują Polskę i sprzeciwiają się nowelizacji ustawy o IPN, bo chcą wymusić na Polakach haracz w wysokości 300 miliardów dolarów (po to uchwalono w USA ustawę 447).

Żydzi kłamią o Polsce i Polakach, by Polacy mieli poczucie winy i bez szemrania spełnili żydowskie roszczenia (tak jak Niemcy, którzy po wojnie przekazali Żydom 200 miliardów dolarów). Uzyskane przez Żydów środki trafiają często nie do ofiar holocaustu ale do amerykańskich organizacji żydowskich, które podczas wojny nie były zainteresowane losem Żydów w Europie.

Podłość organizacji żydowskich domagających się od Polski (niezhańbionej kolaboracją z Niemcami) pokazuje nawet to, że od Francji, której kolaboracyjny rząd dokonywał zatrzymań Żydów i przekazywał ich Niemcom, Żydzi zarządzali 60 milionów dolarów (60 milionów a nie 300 miliardów jak od Polski). Szwajcaria zapłaciła Żydom 1,5 miliarda dolarów, choć depozyty nie odebrane przez Żydów nie były tyle warte.

Polska już od lat spełnia bezpodstawne roszczenia żydowskie. Od 2014 roku decyzją polskiego sejmu 50.000 Żydów spoza Polski dostaje co miesiąc 500 zł z kieszeni polskich podatników w ramach rekompensaty za zbrodnie popełnione przez niemieckich nazistów i rosyjskich komunistów. Polska przekazała, całkowicie bezpodstawnie, wart 1 miliard złotych, majątek nieistniejących gmin żydowskich, społeczności żydowskiej w Polsce.

Żydowska kłamliwa narracja historyczna współgra z kłamliwą antypolską narracją historyczną Rosji i Niemiec. Kiedy Żydzi obsadzają Polaków w roli odpowiedzialnych za holocaust, by mieć pretekst do roszczeń wobec Polski, to Niemcy obsadzają Polaków w roli oprawców by zdjąć z siebie odium zbrodni nazistowskich.

Proces wybielania Niemców wspierały po wojnie władzę PRL dbające o pozytywny wizerunek NRD i zainteresowane tym by kłamstwa o rzekomym polskim antysemityzmie usprawiedliwiały w oczach świata komunistyczną okupacje Polski. [Coś mi się to nie zgadza ze wspomnieniami… – admin]

Żydzi na ziemiach polskich pojawili się w XI wieku. Jednym z najbardziej znanych był Ibrahim ibn Jakub, o którego relacji w Polsce wspomina się z sympatią, podczas gdy tematem tabu jest to, że był on handlarzem niewolników (w tym i tych z ziem polskich).

Błyskawiczny wzrost liczebności Żydów w „Polsce nastąpił wówczas, gdy Żydów przeganiano z całej Europy”. Liczba Żydów rosła w Polsce 6 razy szybciej niż Polaków, co doskonale ukazuje jak dobrze było Żydom w Polsce. Żydzi w Polsce nie byli dyskryminowali i cieszyli się dużą autonomią. Samorząd żydowski w Polsce zaniżał liczbę Żydów by płacić mniejsze podatki od ilości Żydów. Odczuwający do Polaków pogardę rasową Żydzi nie integrowali się z Polakami.

Według Jana Pińskiego, w 1863 Żydzi wspierali, pozbawione szans na sukces powstanie styczniowe, którego skutkiem była śmierć w walce z Rosjanami 30.000 polskich patriotów, zabicie przez Rosjan w egzekucjach 1.500 polskich patriotów, osadzenie w rosyjskich więzieniach 150.000 polskich patriotów, i deportacja 40.000 Polaków na Sybir, likwidacja resztek autonomia politycznej ziem polskich, rusyfikacja (również i ksiąg parafialnych), likwidacja polskich uczelni, polskich szkół dla dzieci i klasztorów katolickich.

Kolejnymi skutkami wspieranego przez Żydów Powstania Styczniowego było zbliżenie Rosji i Prus, eksplozja antypolonizmu wśród Rosjan, przejecie przez Żydów 1600 majątków skonfiskowanych szlachcie polskiej.

Co ciekawe, podczas gdy Polacy byli przez Rosjan prześladowani, Leopold Kronenberg który wspierał Powstanie Styczniowe „po rocznej banicji wrócił do Cesarstwa Rosyjskiego i zaczął robić interesy” z rosyjskimi władzami. „Dostał koncesje na budowę kolei Warszawa – Terespol”. A „car udekorował go orderem świętego Włodzimierza (…) co wiązało się z przyznaniem” szlachectwa.

Aktywność Żydów w przed i w trakcie powstania styczniowego dziwiła, zważywszy, że z reguły Żydzi nie czuli potrzeby angażowania się po stronie Polaków i popierania polskich aspiracji niepodległościowych.

Rosyjski zaborca wspierał na ziemiach polskich żywioł żydowski. „Na terenie zaboru rosyjskiego Żydzi dzierżawili 85% knajp mających licencje na handel alkoholem”. Podczas gdy Rosja niszczyła polskie majątki cłami, chłopi przepijali swoją własność w żydowskich karczmach.

Przed II wojną światową w Polsce mieszkało 3,3 miliona Żydów. 79% z ich posługiwało się jidysz, 9% hebrajskim a tylko 12% językiem polskim. W Niemczech Żydzi mówili do siebie po niemiecku. Społeczność żydowska w Polsce była niezadowolona z odzyskania przez Polskę niepodległości.

W II RP Żydzi dominowali w dobrze płatnych zawodach i nie dopuszczali do ich wykonywania Polaków (by nie mieć konkurencji ekonomicznej). Przed II wojną światową Żydzi stanowiący 10% populacji II RP, zajmowali 56% posad lekarzy, 22% posad adwokatów i 22% posad dziennikarzy. Było to powodem dla którego ONR domagał się akcji afirmacyjnej dla dyskryminowanej i marginalizowanej polskiej większości.

Pomimo niechęci Żydów do Polski rząd II RP szkolił i finansował żydowskich terrorystów z Irgunu (dziś spadkobiercą Irgunu jest Likud, z którego premier Izraela szkaluje Polskę i Polaków) oraz Nowej Organizacji Syjonistycznej.

W 1939 żydzi manifestowali radość nie tylko z powodu sowieckiej ale i niemieckiej okupacji. Manifestowanie przez Żydów radości z sowieckiej okupacji było powszechne. Żydzi tworzyli kadry administracji i aparatu terroru na terenach okupowanych przez Rosję sowiecką. Żydowscy sąsiedzi masowo wydawali swoich polskich sąsiadów sowietom. „Na Podlasiu i Wołyniu z inicjatywy Żydów sowieckie władze zabroniły nawet używania języka polskiego”.

Żydzi popierali włączenie ziem polskich do ZSRR i wspierali sowiecką propagandę. We wrześniu 1939 Żydzi w stworzonych przez siebie grupach dywersyjnych zbrojnie zwalczali Wojsko Polskie, mordowali polskich cywilów”. „Z sowietami kolaborowała nie tylko żydowska biedota ale także żydowskie elity”.

Żydzi popierali Rosję sowiecką bo uważali, że reprezentuje ona interesy żydokomuny. Pod sowiecką okupacją Żydzi byli uprzywilejowani kosztem Polaków i Ukraińców. Ukraińcy nie popierali, odmiennie od Żydów, sowieckiej agresji na Polskę, i byli przez sowietów i ich żydowskich kolaborantów eksterminowani. Podobnie Żydzi wspierali litewską okupacje Wileńszczyzny.

Po II wojnie światowej, komunistyczna okupacja Polski oparta była nie tylko o wojska Rosji sowieckiej ale i masowy udział Żydów we władzach komunistycznych i komunistycznym aparacie terroru (wojsku, bezpiece, sądach i prokuraturze).

Rosja sowiecka by usprawiedliwić swoją okupacje powojennej Polski, odwrócić uwagę świata od sfałszowanego referendowym i skłonić Żydów do emigracji do Palestyny (by stworzyli tam sojuszniczy dla ZSRR Izrael) przeprowadziła 4 lipca 1946 pogrom kielecki. Fikcje twierdzeń o polskiej odpowiedzialności za pogrom kielecki wskazuje to, że „w Kielcach Żydzi stanowili ok 60 proc. aparatu bezpieczeństwa. Żydami byli zarówno komendant Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Adam Kornicki (Dawid Kornhandler), jak i szef Powiatowego Urzędu Bezpieczeństwa Albert Grynbaum”. Teren pogromu był otoczony przez (ludowe) Wojsko „Polskie” w którego dowództwie było wielu Żydów. Pogrom przeprowadzali funkcjonariusze KBW i MO w którego dowództwach było wielu Żydów. Nad wszystkim czuwali wysocy funkcjonariusze Smiersz i NKWD, Żydzi Dyomin i Szpilewoj.

Na zachodzie kolportowane są kłamstwa na temat rzekomych zysków jakie Polacy osiągnęli na holocauście. Realny problemem w czasie II wojny światowej były dla Polaków żydowskie bandy okradające i mordujące polskich chłopów. Dziś bandytyzm Żydów jest usprawiedliwiany, co jest ewidentnym wyrazem pogardy dla polskich ofiar żydowskich bandytów. Hollywood gloryfikuje takich żydowskich bandytów jak Tewie Bielski. Polacy nieustanie słyszą o pogromie w Jedwabnym, tematem tabu jest eksterminacja Polaków ze wsi Koniuchy dokonana przez żydowskich partyzantów.

„W Izraelu od lat fałszuje się historie Polski”. Na całym świecie powszechnie kolportowane są kłamstw o polskiej odpowiedzialności za holocaust, propagowane są antypolskie fałszywe ”wspomnienia” o holocauście. Izrael i Rosja jawnie wspierają swoją propagandę. Ukrywa się przed światem zbrodnie niemieckie na Polakach.

Według Jana Pińskiego „w Polsce zachowała się niewielka liczba intelektualistów pochodzenia żydowskiego (…) Grupa ta, zdaniem autora książki, zdominowana jest przez „Gazetę Wyborcza”. W opinii autora pracy „Gazeta Wyborcza” oskarżała Armie Krajową o mordowanie Żydów, a Polaków o antysemityzm.

Zdaniem Jana Pińskiego „Gazeta Wyborcza” promowała nie rozliczanie komunizmu i tresowała Polaków w ramach pedagogiki wstydu (by Polacy bez szemrania spełniali żydowskie roszczenia). Jednak szkodliwy monopol medialny „Wyborczej” złamał rozwój internetu.

[Ale Internet nie przełamał polackiej tępej głupoty – admin]

http://prawy.pl/

Komentarzy 18 to “Żydzi powinni przeprosić Polaków”

 1. Wit said

  Żyd, póki żyje, zawsze będzie kłamał.

  Robak, póki żyje, zawsze będzie jadł owoc.

 2. Antychazar said

  Srać na żydów i robić swoje. Nie dać się temu bydłu rozpraszać i sterować. To są psychopaci genetyczni i tylko z kijem w garści można z nimi rozmawiać.

  Tak możemy ich ignorować, jak więźniowie obozu strażników z karabinami…
  Admin

 3. VAV said

 4. hucpa said

  Prawy.pl dzięki, udało się, przejechać cały artykuł,. bliżej w nim, niż dalej, od prawdy,. Polacy przypuszczam, z czasem, przełamaliby stereotyp żydofilski, co biedacy mogą, ze bestia lubi być przy tym kochana.

 5. hucpa said

  Co do ich wewnętrznej segregacji- mieszanej, to Truteń klonowego liścia, zbiera się przepraszać oficjalnie, za postawę rządu z 1939 roku. Kiedy to, gudłaje zostali odprawieni, jak i z reszty amerykańskich i kubańskich portów, do miejsca swej hulanki, Niemiec, do ich ulubieńca Hitlera, któremu biedacy wypowiedzieli wojnę.
  St. Louis wypchany 907 parchami, nie był nigdzie mile widziany, i taka jest prawda, jeśli chodzi o żydów, poza zarobaczonym rajem Polin.

  To co mamy, ja przyjmuje jako kare bożą, za Polin.

  Ohyda spustoszenia.

 6. lopek said

  „Żydzi powinni przeprosić Polaków”
  Koniec cytatu.
  Czy jakikolwiek tasiemiec przeprosił już kiedyś swojego żywiciela? Po to Bóg dał człowiekowi rozum – aby ten nie oczekiwał przeprosin od tasiemca – ale też aby wiedział jak postępować wobec tasiemca.

 7. Boydar said

  Powinni przeprosić, ha ! Przecież to ich sprawa, nie nasza; jak im to się do czegoś potrzebne niech sobie przepraszają. Bo nam, to na ch. pridatne. Co innego, gdyby zechcieli łaskawie stad wyp…lać. Wtedy to ja mógłbym spróbować ich przeprosić, że tysiąc nie wierzyłem w ich dobre intencje 🙂

 8. Re: 6 Lopek

  Jedynym zywicielem „tasiemca” jest LICHWA… i „tasiemiec” jest gotowy wywolac III i IV wojne swiatowa, by utrzymac sie przy zyciu…
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 9. Boydar said

  Panie Jaśku, a Pan to co wczoraj zassał ? Lichwa ? Żywicielem ? To żywicielem komara będzie według Pana ta kłujka z przodu. Sok z ogórków polecam. I klinika na wszelki wypadek.

 10. Salcie said

  W Gajówce ten film był wstawiany kilka razy a trzeba by go choć raz pokazać w telewizji polskojęzycznej i to w godzinach największej oglądalności. Faktycznie odsłania kawałek żydowskiej mentalności, jednak jak przytomnie zauważył jeden z dyskutantów:

  „Ten film, choć w pewien sposób oddaje duszę żydowską to jednak przemilcza bardzo ważne sprawy i wyraźnie wybiela żydostwo judaistyczne. Aby ich poznać dogłębnie, wszystkim polecam przeczytać reprint napisanej przed wojną „Cywilizacji żydowskiej” Feliksa Konecznego. Jest dostępna w księgarniach internetowych. Jest to praca na poziomie naukowym, a więc nie jest łatwa, lecz naprawdę warto się wysilić i każdy Polak powinien ją przestudiować. Druga to „Mesjanizm a kwestia żydowska w Polsce” ks. Stanisław Trzeciak napisana na podstawie tekstów żydowskich. ”

  ——————————–

  Zniesławienie, czyli prawda o tzw. „antysemityzmie”

 11. snag said

  Jew can do no wrong … Nie maja za co 😉 ,..

 12. Re: 9 Boydar,
  Jak czytam wiekszosc wypiwiedzi, to bez dwoch „klinikow” nie jestem w stanie odpowiedziec na podstawowe pytanie: „Czy Gajowka jest juz „sciepa” czy to tylko „przygrywka” do jej bycia???”…

  W zasadzie, to „walne” sobie trzy „kliniki” po 5% kazda „puszeczka”, bo troche robi sie „goraco”…rowniez I pogodowo…

  ===========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Odkrycie lichwy, to zaden problem dla wiekszosci, ale jej dzialanie wobec wiekszosci, to juz zupelnie inna „para kaloszy”…

 13. Boydar said

  Pięć procent … zupełnie nie rozumiem po co Pan Jasiek tak się rozcieńcza.

 14. Re: 13 Boydar

  Musze sie „rozcienczac”, bo moja watroba wrecz nie znosi „konkretnych” alkoholi, a idac za zaleceniami watroby, wrecz nie znosze zydowskich „taslemcow” lichwiarskich…na wszystkich szczeblach spolecznych…
  ======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 15. Boydar said

  To ja Panu szczerze współczuję, zdrówko !

 16. Plausi said

  A propos żydzi

  https://marucha.wordpress.com/2018/05/18/cejrowski-usprawiedliwia-zabijanie-palestynczykow/#comment-755771

  wartr może, żeby w końcu sprawiedliwie ocenić żydoskie struktury społeczne, od tysiącleci ten egzystującą międzynarodowę sieć przestępstwa i zbrodni. Niestety nie wszyscy chcą dopuścić do siebie i innych ten fakt

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  i nawet usiłują swe zakłamanie rozpowszechniać.

 17. VAV said

 18. Kapsel said

  Żar z polsko-żydowskiego kotła…

  Nasuwa się tylko pytanie: dlaczego snajperzy i wojsko (wobec protestujących Palestyńczyków po drugiej stronie granicy) użyli ostrej amunicji, a nie gumowych pocisków, czy działek wodnych ?Przez grzeczność nie zadam modnego pytania zadawanego ostatnio przez Żydów Polakom: “ Ilu Palestyńczyków uratowali w Krwawy Poniedziałek Żydzi?” Ups…Sprzątnijcie łuski i żeby się obyło bez premii dla snajperów. Na naszych oczach nakręca się spirala śmierci i nienawiści.

  Ciekawe, że kiedy wskutek działań wojennych Palestyńczycy opuścili swoje miejsca zamieszkania, to według wykładni Żydów, utracili prawo do powrotu. Natomiast Żydzi, których niemieccy agresorzy przesiedlili do gett i obozów, bądź wypłoszyli ze swoich domów w Polsce, a następnie często je zburzyli, domagają się powrotu, odszkodowania, czy restytucji nawet wbrew prawu spadkowemu, na zasadzie więzi plemiennej.

  Z niepokojem obserwujemy zachowanie Izraela i diaspory w stosunku do Polaków. Mało im widać kłopotów z Palestyńczykami i od jakiegoś czasu podkręcają akcje propagandowe właśnie demonizujące Polaków i Polskę. Najpierw zagłady dokonali Niemcy, ale ci już odkrztusili miliardy marek i po takiej kuracji czują się o wiele lepiej. Później zarzucano Polakom, że spowodowali śmierć ok. 2,500 Żydów, kiedy to nie pomogło inflacyjnie podbito tę liczbę do 200,000, kiedy Polacy zaczęli wierzgać, zdecydowano się na domiar do 500,000! Sufit jest cierpliwy, wkrótce będzie i milion…

  Polskie stosunki z Żydami wymagają kapitalnego remontu. Rząd polski narzekając na “trudną sytuację” robi co może aby pogorszyć swoją sytuację tak wśród swoich wyborców jak i na świecie uparcie dalej finansując z kieszeni polskiego podatnika filmy oczerniające Polaków i dając granty na badania i publikacje autorów oczerniających dobre imię Polski. Ostatnio w paszcze antypolskiego smoka (Grabowski/Engelking) min. Gliński wrzucił następne pół miliona, aby dofinansować “Dalej jest noc” (a co ma być przy takiej polityce?). Przecież to finansowanie plucia na Polskę, jakich rezultatów rządzący politycy spodziewają się po takich dotacjach? Głupich istotnie nie sieją, są wybierani przez wyborców…

  Żydzi nie bardzo troszczą się o swoje zaniedbane cmentarze w Polsce dbają o nie Polacy. zastanawiałem się, dlaczego w Yad Vashem jest tylko ponad 6,500 polskich “Sprawiedliwych”. Otóż oglądałem kilka filmów na YOUTube i czytałem kilka wypowiedzi w izraelskiej prasie, tu otrzymałem odpowiedź. Uratowani Żydzi nie zgłaszali swoich zbawców na “drzewka”, ale wysyłali ich na przysłowiowe drzewo. Wiem piszą, że chcieli jak najszybciej zapomnieć to piekło urządzone im przez Hitlera. I mimo, że obiecywali niebo wdzięczności i cały świat swoim polskim biednym, też ryzykującym przecież swoje i swojej rodziny życie, niewdzięcznie i nieludzko o nich zapomnieli. Bywało i gorzej, taki czarny ptasior Jerzy Kosiński, jeszcze na swoich wybawcach zarobił forsę i zdobył sławę bezwstydnie ukazując ich jako prymitywnych zwyrodnialców. Na podstawie kalumni tego niewdzięcznika, który tak marnie skończył, jak żył powstaje międzynarodowy film (czesko-słowacko-ukraiński: prawdziwi “sąsiedzi”), a polski podatnik finansuje teatralną adaptację paszkwilu Kosińskiego nakręcając dalej pogardę i nienawiść. Może min. Gliński zamiast finansować tę nienawiść powinien zadbać o los tych polskich “Sprawiedliwych”, aby nie dożywali swoich dni w nędzy? Jeśli nie on, to kto to uczyni i kiedy? Sumienie…

  całość

  http://prawy.pl/71430-zar-z-polsko-zydowskiego-kotla/

Sorry, the comment form is closed at this time.