Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Szczepan Zbigniewski o Nie strasz, nie strasz, b…
  Szczepan Zbigniewski o Nie strasz, nie strasz, b…
  revers o Aktualność geopolityki!?
  revers o Aktualność geopolityki!?
  bbebebe o Wolne tematy (82 – …
  kfskenve o Wolne tematy (82 – …
  Lily o „Papież Franciszek”jest naszą…
  revers o Nie strasz, nie strasz, b…
  AlexSailor o Kupiłeś „elektryka”? No to cię…
  Andy o Nie strasz, nie strasz, b…
  CBA o Wolne tematy (82 – …
  Yagiel o Wolne tematy (82 – …
  Lily o Wolne tematy (82 – …
  CBA o Wolne tematy (82 – …
  bryś o Nie strasz, nie strasz, b…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

To Rosjanie zestrzelili MH17! Holenderscy śledczy mają dowody.

Posted by Marucha w dniu 2018-05-24 (Czwartek)

Boeing 777 należący do Malaysia Airlines został zestrzelony przez żołnierzy z 53 Brygady Przeciwlotniczej. Tragedia, w której zginęło 298 osób miała miejsce w 2014 r. Holandia, której obywatele znajdowali się na pokładzie prowadziła od tamtego czasu śledztwo. Zebrane dowody obarczają winą Rosję.

Samolot zestrzelono nad wschodnią Ukrainą w czasie zaciętych walk między siłami Kijowa oraz separatystami wspieranymi przez regularne oddziały Federacji Rosyjskiej. Boeing został trafiony pociskiem przeciwlotniczy Buk. Na pokładzie zginęło 298 osób.

Już wcześniej pojawiały się oskarżenia kierowane w stronę Rosji. Jednak dopiero teraz, po czterech latach od tragedii zespół śledczych z Holandii oficjalnie stwierdził, że za zestrzeleniem maszyny stali rosyjscy żołnierze z 53 Brygady Przeciwlotniczej z Kurska. Ustalenia potwierdzają dodatkowo stanowisko władz Ukrainy, które informowało, że separatystów wspierają siły Federacji.

Boeing, który kierował się do Kuala Lumpur wystartował z Amsterdamu. Zdecydowaną większość osób na pokładzie stanowili Holendrzy – 193 osoby. Z tego powodu to właśnie holenderskie władze prowadziły w sprawie śledztwo.

Szczątki samolotu, ze względu na wysokość, na jakiej doszło do zestrzelenia, zostały rozsiane na ogromnym obszarze objętym dodatkowo konfliktem zbrojnym. Mimo to władzom Holandii przy wsparciu obserwatorów OBWE udało się zebrać większość zwłok oraz resztek maszyny, które posłużyły potem do wskazania winowajcy.

W 2015 r. Holendrom udało się ustalić, jakiej broni użyto do zestrzelania samolotu. Rosjanie dementowali jednak doniesienia. Moskwa i separatyści wciąż utrzymywali, że za tragedią stoją siły wierne rządowi w Kijowie.

Moskwa nie wydała jeszcze oficjalnej odpowiedzi na stanowisko przedstawione przez Holendrów. Można się jednak spodziewać, że Rosjanie znów zaprzeczą, iż pocisk, który trafił samolot należał do nich.

Źródło: BBC/nczas.com
http://wolnosc24.pl/

Zobaczymy, czy dowody uzyskane przez Holendrów są mocniejsze, niż dowody na posiadanie broni atomowej, chemicznej i biologicznej przez Saddama Huseina, na podstawie których zniszczono Iraki wymordowano kilkaset tysięcy jego mieszkańców.
Admin

Komentarzy 46 do “To Rosjanie zestrzelili MH17! Holenderscy śledczy mają dowody.”

 1. Wit said

  Holendrzy powiedzą tylko co, czego zażąda od nich anglosyjonistyczna mafia, w przeciwnym razie zostanie zestrzelony kolejny samolot, dojdzie do jakiegoś spektakularnego zamachu lub innej operacji fałszywej flagi wymierzonej w Holandię.

 2. anawa said

  Jesli BBC jest zrodlem tej informacji to napewno jest to „prawda”😉

 3. Boydar said

  Cała Holandia to jedna wielka fałszywa flaga, Panie Wit. I to od wieków.

 4. anawa said

  Po czterech latach czas pokazal ,ze Rosja jest beneficjentem tej tragedii. Ale bzdura !!

 5. Niepokorny said

  No dobra … ale jaki motyw Ruskie by mieli miec?

 6. snag said

  Ping pong, jedni oskarżają drugich – Rzekome dowody na osiadanie WMD przez Saddama nie mają nic wspólnego z tą tragedią ,…

  Przecież chodziło o ANALOGIĘ.
  Admin

 7. jjj said

  15:34, jak tam bylo, tak tam było, ale jeśli te pytanie ma „zawstydzić” antyrosyjską narrację, to chyba nie jest niszczaco-obalajace? Jaki motyw? Taki by zrzucić to na Ukraińców, to chyba jasne? Bo twierdzenia, że tylko R mieli broń przeciwlotniczą, nie bronią się, bo … oskarżani tez są Ukr-y. A jaki oni mogli mieć motyw? Tylko taki by oskarżyć stronę rosyjską, no bo jaki inny? W grę może wchodzić ewentualnie zestrzelenie przez pomyłkę, a potem pójście w zaparte. To chyba tylko Nadwiślania (że użyję bez satysfakcji i że skutkiem takiego miana) by się przyznała…
  Tak że podważanie motywacji, raczej nie jest skuteczne w obalaniu oskarżeń….

 8. jjj said

  CD miało być 15:39 ….

 9. Ktoś said

  No to teraz tylko czekać na rwących koszule w sejmowych kuluarach nowych maciarów, grane zewsząd z bluźnic narodowe larum i PiStowski program przekuwania krzyży w miecze by było z czym iść na odwiecznego wroga katolinu.. prawosodomitów….

 10. bogo22 bogo22 said

  To Marsjanie zestrzelili MH17! Holenderscy śledczy mają dowody.

  probki powietrza pobrane z biur Bellingcat i SBU potwierdzily zakazenie wirusem facebooka i naszej klasy… )!

 11. Ola said

  nic dziwnego ,ze Holendrzy juz w 2014 przewiezli 122, 5 ton zlota zdeponowatego w USA do Amsterdamu . Niemcom to sie nie udalo w takiej ilosci i za jednym zamachem. Deal ?

 12. Jest jakakolwiek wiadomosc ma zachodnie zrodlo to jest na 300 procent:) falszem i dezinformacja .ja sie dziwie dlaczego do tej pory media „zachodnie” nie znalazly dowodu na to ze to Rosjanie ukrzyzowali chrystusa

 13. Boydar said

  Panie Globallus, nie kracz Pan. Jak już ukry udowodnią ponad wszelką wątpliwość że Jezus był Ukraińcem, to kto mógł Go ukrzyżować, no kto ?

 14. NICK said

  Admin. (6).
  snag, co niektórym.
  Wydaje się być.
  Hm, znawcą?

  Mózg?
  Malacyjnie na usra-hell.
  Zaprogramowany.

  Tracę cierpliwość.
  No dobrze.
  Niech popyla.

 15. Marcin said

  Mają dowody ale dla dobra śledztwa są utajnione. Podobnie jak te,ze Rosjanie wybrali Amerykanom Trdumbpa.

 16. Plausi said

  Fake News

  są niestety dość ropzpowszechnione w tzw wolnych i niezależnych mediach (WiNM) nie mniej wolnych i niezależnych prawdziwych demokracji w Europie.

  Niestety także liczne niejasności w przypadku Serpal i niezliczone szykany wolnych i niezależnych demokracji wobec Rosji zmuszają do ostrożności wobec ostatnich doniesiżń n.t. Ukrainy. Zwraca przy tym uwagę stałe fałszowanie doniesień z Ukrainy, n.p. do dziś nie doniosyły WiNM, kto jest odpowiedzialny za barbarzyńskie spalenie żywcem ludzi w domu związków w Odessie przed cztery laty, jak żywo przypminające rzeź Ukraińców na Polakach na Wołyniu. Także do dziś nie wyjaśniono jak doszło do puczu wobec demokratycznie wybranego prezydenta Ukrainy Janukowycza, no bo przecie nie Porosz manifestował na Majdanie. Niektóre źródła wymieniają przy tej okazji niejaką panią Nuland i USA, które nie tylko ostatnio złamały umowę z Iranem, gwarantowaną przez wiele innych krajów, które USA po prostu zignorowały, ale także zagroziły Korei Pł., że powtórzą tam libijskie scenarium, które tak znakomicie się sprawdziło w Libii :

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/376oper/

  Link przypomina jakie cele realizują USA od dziesięcioleci, przez rząd zainstalowany od lat w Warszawie określany jako nasz wierny sojusznik, co ostatnio tak przekonująco dowiodły USA zatwierdzając ustawę, która ma ułatwić żydom splądrowanie Polski i obrabowanie sojuszników Polaków.

  https://marucha.wordpress.com/2018/05/23/polsce-bije-dzwon/

 17. Zerohero said

  Wina Rosjan została przesądzona kilka minut po katastrofie samolotu. USrael i NATO włożyły w oskarżenie cały swój autorytet. Nic dziwnego, że „śledztwo” holenderskie to potwierdza. Musi to potwierdzić. Niestety Ameryka nadal nie udostępniła swoich danych satelitarnych, Ukraina nie udostępniła nagrań z kontroli lotów, a dooopki donoszące o zestrzeleniu nie podnoszą takich kwestii jak np. co robił samolot nad strefą działań wojennych.

  @ Admin Marucha

  Poza Irakiem mamy jeszcze sprawę Skripala rzekomo otrutego przez Putina nowiczokiem, a towarzyszą temu okoliczności iście komiczne, np. pełna nonszalancja Brytyjczyków w czasie śledztwa. Nie zbadali zwierząt domowych tylko kazali je spalić, część śledczych była w kombinezonach, część nie. Oficjalnie mówiono o 100 gramach, choć 100 gram wybiło całe miasto. Poza tym Skripa nie zmarł. Komedia.

  No i mamy porozumienie z Iranem które Zachód ostentacyjnie łamie choć Iran dotrzymał swoich zobowiązań. Słowo honoru żydojankesa nic nie znaczy. To są ludzie obłąkani.

  itd.
  itd.

 18. Marucha said

  Re 17:
  Dupki łykną wszystko. Nie ma takiej bredni, żeby w nią nie uwierzyli. A gdy braknie argumentów, zawsze mogą rzygnąć onucami Putina. sowiecką (sic!) agenturą itd.

  Mam w doopie, że zidiociały w zasadzie wszystkie narody. Że przeciętny poziom inteligencji i wiedzy społeczeństw zachodu to dno, a większość jest jeszcze poniżej przeciętnej.
  Boli mnie to, że również Polacy stali się kupą kretynów… choć wydawałoby się, że po ich ciężkich doświadczeniach powinni mieć choć trochę więcej rozumu, Niestety, spadli na poziom Hotentotów.

 19. Piskorz said

  re 17 Abstrahując od tego MH 17…Pozwolę sobie przypomnieć..zestrzelenie tego koreańskiego samolotu w roku chyba 1982 lecącego do Seulu via Alaska /chyba z NY/. Teraz na portalu rosyjskim wyczytałem że to była robota USA /dokładnie opisane…i był jakiś szacher macher….z paszportami /!!!/ . SKĄD MY TO ZNAMY..?! Chodziło m.in. o zdyskredytowanie ZSRR W OCZACH OPINII ŚWIATOWEJ…PS A ten zaginiony nad O. Indyjskim to od macochy? Kto o tym pamięta?! Wyparował..?! A załogi 2/3 jachtów. które cokolwiek widziały będąc wtedy na O. Ind….do portów macierzystych…nie powróciły..

 20. Plausi said

  @19, Piskorz

  w cieniu koreańskiego Boeinga miał lecieć szpiegowski Boeing USA, jego sygnały zostały przez obronę ZSRR zidentyfikowane i poderwano samolot myśliwksi, nie waidomo czyją było zasługą, że koreański Boeing znalazł się w obszarze powietrznym ZSRR i za jej naruszenie został zestrzelony, został jak wspomniano zidentyfikowany jako samolot szpiegowski USA.

  Nie zapominajmy, że prowokacja i ingerencja naleą do podstawoych metod wspierania demokracji w Polsce

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  i w świecie

  https://marucha.wordpress.com/2018/05/24/to-rosjanie-zestrzelili-mh17-holenderscy-sledczy-maja-dowody/#comment-756922

 21. snag said

  19 ,…

  Rozmowa miedzy pilotem i dowództwem musi CIA produkt 😉 Taki szajs jak ten podważa wiarygodność ewidentnego autorstwa innych tragedii ,…

 22. Stan said

  „Według prezydenta Władimira Putina Rosja może uznać wyniki oficjalnego śledztwa w sprawie zestrzelenia malezyjskiego Boeinga na wschodniej Ukrainie pod warunkiem, ze bedzie zaangażowana bez żadnych ograniczeń w śledztwie.”

  „Nasze stanowisko jest takie, że początkowo proponowaliśmy współpracę w celu zbadania tej tragedii.
  Ale ku naszemu zaskoczeniu, nie możemy badać „- powiedział Putin w czwartek (24.05.2018).

  „Tak na przykład nie zostały wymienione specjalnie wydane dane techniczne i projektowe pocisków Buk, a także wyniki eksperymentu przeprowadzonego przez producenta tych kompleksów przeciwlotniczych-grupy „Almas-Antej”.

  Ponadto Rosja przekazała Niderlandom podstawowe nieprzetworzone dane dotyczące nadzoru radarowego
  nad przestrzenią powietrzną w czasie tragedii, które nie zostały wymienione i wzięte pod uwagę.”
  DLACZEGO ?

 23. Miś z okienka said

  czy ktoś wie co „śledztwo” ustaliło/wykryło w sprawie pierwszorzędnej wielkości:

  kto i z jakiego powodu (w czasie lotu) zmienił trasę samolotu z bezpiecznej na tragiczną

  bo z moich obliczeń wynika że do tragedii by nie doszło gdyby „ktoś” nie zmienił trasy – tak daleko buki nie latają i o ile mnie pamięć nie zawodzi ukraińcy też mają stację bukową czyli jak ustalono kto strzelał?

 24. MatkaPolka said

  BANDEROWSKI PILOT kpt. Władysław Wołoszyn zestrzeli MH17

  https://cyklista.wordpress.com/2014/12/26/banderowski-pilot-kpt-wladyslaw-woloszyn-zestrzelil-mh17/

  26 GRUDZIEŃ 2014

  Pilot, kapitan Władysław Wołoszyn, jak twierzi świadek, miał wówczas powiedzieć, że „samolot był w niewłaściwym miej­scu w niewłaściwym czasie” nawiązując do pomyłki, jaką było potraktowanie samolotu pasażerskiego, jako celu wojskowego.

  W dru­giej połowie dnia, godzinę przed katastrofą boeinga, wystartowały trzy myśliwce – powiedział świadek. – Nie pamiętam dokładnie godziny. Jeden z samolotów bojowych był wyposażony w pociski powietrze-powietrze typu R-60. To był Su-25 – dodał.

  Świadek przekonuje, że w dniu 17 lipca widział startujący ukraiński samolot bojowy uzbrojony w pociski typu powietrze-powietrze, który wrócił do bazy już bez broni
  (***)

  Podejrzany o zestrzelenie MH17 popełnił samobójstwo

  19 MARZEC 2018

  http://www.rp.pl/MH17/180319286-Podejrzany-o-zestrzelenie-MH17-popelnil-samobojstwo.html

 25. Halszka said

  @ 21
  Trasę nad terytorium Ukrainy i wysokość lotu (na niższą) oczywiście zmienili ukraińscy kontrolerzy lotów. Pilot MH17 meldował o tym swojej centrali w Malezji.

  @ 22
  Można tylko dodać, że pilot Wołoszyn nie popełnił samobójstwa wtedy, po katastrofie, tylko całkiem ostatnio. Nie dane mu było widać dożyć tych najnowszych ustaleń.

 26. Rafal Cz. said

  ad. 18.
  Naprawde nie wie pan dlaczego?
  System dozowania informacji oraz interpretacji zdarzen w „wolnym swiecie” swietnie dziala. Wiekszosc obywateli swiecie wierzy
  w „wolna prase” oraz „prawo do informacji”. W miare logiczna analiza dostarczanych informacji wywoluje oskarzenia o wywrotowosc
  a niesmiale nawet kwestionowanie szlachetnosci intencji rzadzacych z miejsca spotyka odpor w „wolnej” prasie ktora siedzi w kieszeniach potentatow finansowych.
  PRL-owska prasa tez mijala sie z prawda (choc nie zawsze) ale polacy mieli wyostrzony zmysl krytyczny uzywali tego zmyslu
  bezlitosnie w stosunku do wladzy. Teraz ten zmysl krytycyzmu przywiadl I dosc szybko zanika.
  I tu czynie spostrzezenie: W demokracji zmysl krytyczny obywateli, wyrazany w wielu formach, demokracje powinien poglebiac I ulepszac a tu prosze zanik…….. Zanik ten, w moim mniemaniu jest wynikiem dzialania sil sprawujacych wladze I polityczna I
  finansowa: sily te bowiem podaja jak na tacy lekkostrawna papke informacyjna niewymagajaca krytycznego myslenia.
  Potrzebni sa posluszni wykonawcy a nie zadna demokracja.
  Kto komu dowalil. ktora to majtki pokazala a kto schudl a kiedy Rosja zaatakuje ..I tak na okraglo!
  Gdybym mial lat 14, 16..20 pare to w takim szumie idiotyzmow dorastajac, wchodzac w Zycie pewnie stalbym sie takim miesem armatnim prasy bez istotnych informacji,tabloidow I pewnie nawet bym tego nie zauwazyl. Ale mam lat 72, z czego 41 przezylem
  w PRL-u I mialem dobrych,wymagajacych nauczcieli ktorzy nie „komunizmu” mnie uczyli ale wiedzy I ponad wszystko: przyzwoitosci.
  Summa summarum panie gajowy prosze nie winic polakow, szczegolnie mlodych. Oni nie sa winni tego ze grupa sprawujaca
  wladze w Polsce miesza Im w mlodych glowach. Oni (mlodzi) nie maja pojecia o kataklizmach I meandrach rzadzacych swiatem.
  Ale to nie wina mlodych. To nasza, wina ,starych, ze nie umielismy w dostatecznym stopniu zaszczepic przyzwoitosci I szacunku
  do historii swiata i osiagniec nauki w tym zakresie.
  A teraz pana troche zaskocze.
  Chodzi o Stany (US).
  Jesli pan uwaza ze amerykanie to niedouczone glupki to trzeba tu panu w jakichs 40% racje. Jest jednak w tych ludziach
  cos co budzi moj gleboki szacunek: Przekonanie ze ich los spoczywa w ich wlasnych rekach. I nie ma w nich za grosz
  (mowie o zwyklych ludziach) falszu. Jesli wyczuja falsz nie ma z nimi rozmowy.
  I jeszcze jedno: jak I’m powiesz ze potrzebujesz pomocy to odmowia tylko w jednym przypadku.
  Jesli naprawde nie moga.

 27. Boydar said

  Noplis, takie źwierze. Cenna skóra.

 28. revers said

  Ta Rosjanie zbili MH370, GermanWings i jeszcze pare dronow i posejdonow …

  http://www.pravdareport.com/news/russia/politics/23-05-2018/140991-reconnaissance_crimea-0/

 29. revers said

  Malezja ma powod zeby nie zostac odsunieta od sledztwa …
  https://pl.sputniknews.com/swiat/201605212890631-mh17-rosja-malezja-sledztwo/

 30. Piotr Podgórni said

  Dokładnie w tym samum czasie, w którym został zestrzelony samolot Izrael rozpoczął bmbardowanie Strefy Gazy. Ponieważ oczy świata skierowane były na tragedię, która wydarzyła się na Ukrainie to niewielu zauważyło kolejną falę mordów na Palestyńczykach. Izrael jest prawdziwym beneficjentem tej tragedii.

 31. troll polonii said

  Russian MoD: Missiles Shown By MH17 Investigators Were Decommissioned After 2011 – Sputnik International
  https://sputniknews.com/europe/201805251064798750-missiles-mh17-ministry/

  MH17 Case ‚Politicized’, Investigators Won’t Release Any Proof – Analyst – Sputnik International
  https://sputniknews.com/analysis/201805241064777806-boeing-crash-investigation-commentary/

 32. Premizlaus said

  Re 3:
  Z powodu praktykowanego niby kazirodztwa?

 33. oj oj said

  A wiec jak gosciu w BMW wjedzie w ludzi na przystanku to firma BMW ma placic im odszkodowanie?

  A co z dochodzeniem o przekierowaniu lotu w strefe wojenna i znizeniu pulapu wydanego przez ukrainska kontrole powietrzna?
  Przeciez ten watek byl podawany nawet przez pejsate media gownianego scieku.

 34. troll polonii said

  Rosjanie maja dowody ale jak zwykle nie chca ich slucac.
  Moze posluchaja jak moderator popusci.

 35. snag said

  Rafal Cz @ 26 ,…

  Polecam ,…

  How They Do It

  ed note–The Jews as a group who today are in total control of the media in America (and elsewhere throughout the West) did not get control of this very strategic asset by accident. In seeing their agenda move forward, they recognized that this–along with control of money, but to a lesser degree–must be achieved in the same way that any army seeks to take a hill and use its elevated position as a base of operations in lobbing ordnance down upon the enemy below.

  And in this function, the media is more important than control of the money supply or even control of the government, for through the media and its ability to steer the entire culture of a nation, the politics, spending habits, behaviors, etc of people are hijacked and steered via remote control in whatever direction and in whatever manner the occupying power in control of information desires.

  https://theuglytruth.wordpress.com/2018/05/20/how-they-do-it-theres-a-simple-explanation-for-school-shootings-its-the-guns/

 36. stachu01 said

  Już nie będę się przypier*dalał do Władymira. Dobrze, że nie zwraca nam wraku.
  Warto przyjrzeć się kto w tym Onderzoeksraad voor Veiligheid tyra. Na przykład żydówka van Asselt, van der Vliest, ten co podciera dupe Schakenbosowi (qrwa co za nazwisko) z Vestii, żyd Muller – taki ich Ewka kłamczucha, Welten, ten sam Welten, który za dwa i pół euro wybiłby pół własnej rodziny i jeszcze wydał resztę, po godzinach lubi się udzielać w wysyłkach pukawek w różne strony świata, mega dobry kumpel Joba Cohena, który rozdawał Weltenowi królestwa na koszt Holendrów. Za drzewami czai się Wilma Mansveld z kumplami i z całym klanem Asscherów.
  Biedna Holandia.

 37. Piskorz said

  re 26 B. dziękuję, popieram..PS(mowie o zwyklych ludziach) falszu. Jesli wyczuja falsz nie ma z nimi rozmowy.
  I jeszcze jedno: jak I’m powiesz ze potrzebujesz pomocy to odmowia tylko w jednym przypadku.
  Jesli naprawde nie moga..” . KOLEGA BYŁ KILKA M-CY W LENINGRADZIE I TYLE SAMO MNIEJ WIĘCEJ CHYBA W KALIFORNII….i powiedział że jedni jak drudzy /Sic!!!/ b. sympatyczni i mile wspominał Rosjan i Amerykanów..!!

 38. revers said

  Kancelaria prawnicza Jerry Skinnera, juz zaciera rece ile to bedzie odszkodowan dla ponad 200×10 mln baksow ofiar wypadku

  https://www.smh.com.au/opinion/three-years-on–its-time-to-make-amends-for-mh17-mr-putin-20170712-gx9hi5.html

  Ma doswiadczenia z feralnego lotu nad Lockhid w Anglii, choc Kadafii nie uczestniczyl w operacji falszywej flagii to zaplacil odszkodowania, co i tak nie pomoglo mu, ani jego rodzinie na przetrwanie kryzysu libijskigo i wiosny arabskiej, czyli opanowania zloz ropy naftowej Libii.

 39. snag said

  Lockerbie nie Lockhid, w Szkocji nie w Anglii i nie false flag – Qaddafi początkowo odmawiał wydania sprawców, zagrożony sankcjami UN wydal … po długim śledztwie i sprawie skazano ich za katastrofę samolotu oraz za zamach na dyskotekę w Niemczech która często odwiedzali amerykańscy żołnierze. Skazani motywowali ten zamach rewanżem za naloty na Libie.

  Ps. Jeden z nich był szefem security libijskich linii lotniczych.

 40. Miet said

  Re. 26.
  Panie Rafale Cz., dzięki za te słowa prawdy o o Amerykanach.
  Potwierdzam to co Pan napisał w całej rozciągłości.
  Przeżyłem tutaj już bez mała tyle co w Polsce.
  Miałem do czynienia z ludźmi niemal w każdym wieku i mogę z własnego doświadczenia potwierdzić to co Pan napisał.

  Jest wiele zła w Ameryce – ale gdzie go nie ma??? Ameryce tak samo jak i Polsce potrzeba mądrych i silnych elit rządowych. Nie takich, które chciałyby podporządkować sobie cały świat. Nikomu się to nie udało. I nie takich, które chodzą na czyjejś smyczy.
  Trump zapodał swego czasu dobre hasło: „America first” – oczywiście za to hasło był i jest dyscyplinowany przez wiadomo kogo. Było już niemal naturalnym, że w polityce zagranicznej to „first” to było to państewko na Bliskim Wschodzie – a w zasadzie to jego elity nowojorskie i waszyngtońskie.

  Jak to wszystko dalej się potoczy, to nie wiem. Mam nadzieję, że życzenia aby Yellowstone unicestwił Amerykę, się nie spełnią – czego życzę i sobie i moim potomkom.

 41. Rafal Cz. said

  Ad. 27;35;40
  I ja dziekuje za slowa ktore napelniaja mnie otucha.
  Nie Yellowstone unicestwi Ameryke ale ci ktorzy uczynili z tego kraju narzedzie swojej niecnej polityki.
  Potega Ameryki urodzila sie ze snu o wolnosci,ciezkiej pracy milionow. Teraz ta potega jest wykorzystywana nie w imie
  szerzenia wolnosci ale w imie podlych w istocie interesow starego swiata.
  A te interesy to: zniewolenie w imie zysku, biblijne idiotyzmy o „wybranym narodzie” I zwykla ludzka chciwosc podniesiona
  do rangi „wolnosci”.
  Wolnosc absolutna nie istnieje bowiem imputuje zniewolenie.Z automatu.
  Ja, stary juz czlowiek marze tylko o pokoju, handlu miedzy narodami a nie ideach kapitalizmu czy socjalizmu (w ktorym sie wychowalem).
  Bo nie o idee tu chodzi ale o szczescie ludzkie co staram sie wszczepic mojemu wnukowi (13 lat).
  Mowie mu: Zanim wypowiesz swoje zdanie na jakikowiek temat zastanow sie co wlasciwie o tym wiesz.
  Jesli nie wiesz, mow nie wiem. Jesli wiesz odpowiadaj zgodnie z tym co wiesz. I nigdy nie krec.
  Odpowiedzial: Tak zrobie dziadku.
  Moge umierac-bedzie z niego przyzwoity czlowiek.

 42. wspaniały said

  Re 39.

  nawet w wyborczej były dwa artykuły, że proces był ustawką CIA
  nie chce mi się ich szukać w tej chwili, ale sprawa jest szeroko znana nawet w oficjalnych mediach
  reszta korekt OK

 43. snag said

  42 ,…

  Wow, nawet w Wyborczej … Dziwne ze te CIA nie ‚załatwiło’ sprawy jak CIA ‚załatwia’ w takich wypadkach i jak by tego za mało to nie wpłynęło na przedwczesne zwolnienie terrorysty z więzienia w Szkocji gdzie był sądzony ,…

  Myśl, myślenie nie boli ,…

 44. snag said

  Rafał Cz. @ 26 ,…

  30 z tych 40% to fundamentaliści również dobrzy i uczynni ludzie niestety ofiary indoktrynacji religijnej którzy nie nie mogą doczekać się Armageddon żeby zbawić ‚starszych braci’ i pójść do nieba w nagrodę. Oni glosami decydują o kierunku polityki Capitol Hill i B. Domu, żydowskie pieniądze i zażydzone media robią resztę ,…

 45. NICK said

  Ameryka się sypie… .

  To osobny rozdział.
  „Bill Clinton palił trawę
  ale się nie zaciągał”.

  Nie WIDZICIE?
  Polonusy?

 46. snag said

  Oprócz jednego, aktualne nieodpłatne programy edukacyjne z odziałem doktorów i profesorów na temat zdrowia w jednym z pobliskich szpitali współpracującym z Uniwersyteckim Medical Center ,…
  http://now.eloqua.com/es.asp?s=2201&e=9454&elq=2ce902ee3a7548778d8d4fca778e1e94

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: