Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Liwiusz o Putin i putinizacja
  Marucha o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Kanut o Wolne tematy (23 – …
  Zenon_K o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o „Udu***y cię tak, że się…
  prostopopolsku o Pamiętajmy o losie Serbów
  prostopopolsku o Pamiętajmy o losie Serbów
  Sebastian o Wolne tematy (23 – …
  karlik o Pamiętajmy o losie Serbów
  Włodek o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  Olo o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Agnostyk o „Udu***y cię tak, że się…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Pieniądz bezgotówkowy – fundament Nowego Porządku Świata

Posted by Marucha w dniu 2018-05-25 (Piątek)

Od lat na świecie trwa proces wypierania pieniędzy tradycyjnych przez pieniądz elektroniczny. Także w Polsce pieniądze papierowe i monety stanowią ledwie parę procent wszystkich pieniędzy, które są w obiegu.

Jest to sytuacja patologiczna z wielu względów. Jednym z nich jest fakt, że gotówka emitowana jest przez NBP, bank centralny a pieniądz elektroniczny jest kreowany przez banki – a wiadomo, co mówił żyjący na przełomie XIX i XX wieku Mayer Amschel Freiherr von Rothschild, niemiecki bankier pochodzenia żydowskiego i twórca potęgi finansowej rodu Rothschildów: „Daj mi kontrolę nad podażą pieniądza danego narodu i nie będzie mnie obchodzić, kto tworzy jego prawa”.

Są jednak zakusy, żeby całkowicie wyeliminować gotówkę z obiegu. Szwecja może być pierwszy krajem, w którym to się naprawdę stanie. Wielu ludzi nie rozumie, że wraz z wycofaniem gotówki znikną całkowicie resztki suwerenności państw i jednostek.

Zwolennicy tzw. postępu podkreślają, że technika wymusza na nas taki kierunek. Łatwiej jest płacić wszędzie kartą, robić przelewy za wszystko, nie trzymać gotówki, co wiąże się z jej zabezpieczaniem i transportem. I tak codziennie Polacy przeprowadzają już miliony transakcji w ten sposób, płacąc gotówką z reguły jedynie tam, gdzie robią drobne zakupy.

Nie zdają sobie oni sprawy, bądź nie chcą tego wiedzieć, że tylko gotówka gwarantuje swobodę i anonimowość. Każda elektroniczna transakcja zostawia ślad w archiwach bankowych, pozwala ustalić, gdzie kto się znajduje, co robi, kim jest, czym się interesuje, jakie są jego słaby punkty, ewentualne nałogi itd. Oznacza to całkowitą kontrolę. W razie czego wystarczy spojrzeć na wyciąg z konta, żeby dowiedzieć się wszystkiego o danej osobie. Informacje te są nie tylko w posiadaniu banków, ale także urzędów skarbowych, a przez to państwa, które także może roztaczać pełną kontrolę nad obywatelami.

Przy okazji afery Amber Gold okazało się, że upadek tej firmy został przyspieszony przez fakt, że wszystkie banki, z którymi współpracował Marcin Plichta, zamknęły mu konta, a inne odmówiły jego otwarcia. Okazało się, że mają do tego pełne prawo.

Wyobraźmy sobie, że nagle nie ma w Polsce gotówki. Wówczas, żeby w ogóle móc funkcjonować: mieć pracę, dostawać pensje, płacić za mieszkanie, jedzenie, ubranie trzeba mieć konto w banku. Inaczej nie da się żyć. W tej sytuacji jesteśmy całkowicie na łasce i niełasce banków. W każdej chwili odpowiednie instytucje za dotknięciem jednego guzika mogą pozbawić nas wszystkich środków do życia. Dostęp do konta staje się jedynym sposobem przetrwania. Żeby kogoś zniszczyć wystarczy zablokować mu konto bankowe.

Każdy, dla kogo wolność jest ważna, powinien jak najczęściej posługiwać się gotówką i zabiegać o to, by nigdy nie doszło do sytuacji, że zostanie ona wycofana.

Niestety rząd PiS-u, prawdopodobnie na czyjeś polecenie, wprowadził już pewne przepisy, które przybliżają nas do Nowego Wspaniałego Świata. Do tej pory firmy mogły rozliczać się gotówkowo do 15 tys. euro. Teraz, w imię walki z pustymi fakturami, jest to zaledwie 15 tys. złoty. Zmiana została wprowadzona oczywiście pod szczytnym hasłem walki z oszustami wyłudzającymi zwrot podatku. Nowelizacja ta uderza jednak w tysiące przedsiębiorców i jest krokiem do ograniczenia wolności.

Michał Krajski
http://prawy.pl/

Komentarzy 37 do “Pieniądz bezgotówkowy – fundament Nowego Porządku Świata”

 1. Kaliber 44 said

  > tylko gotówka gwarantuje swobodę i anonimowość

 2. revers said

  … „tylko gotówka gwarantuje swobodę i anonimowość.”, o nie zawsze bo nizsze nominaly banknotow sa czesto znaczone, przez policje, sluzby, zeby dosc do przywodcow zorganizowanych grup, najczesciej trudniacych sie handlem narkotykow, czy pochodzacych z sprzedazy innych zabronionych towarow, np. bron palna, niektore srodki chemiczne.

  I tak na zachodzie w bankach, kantorach czesto mozna spotkac podeszlego wieku damy , matrony z pieknymi zlocistymi torebeczkami , ktore chetnei wymieaja nominayl 20, 50 euro na gotowke w innych banknotach i nominalach do 8 tys euro w kwocie, nawet nie zwracajac uwagi na koszty operacyjne wymiany.

  A po za tym obrot bezgotuwkowy obarczony jest takze bledem, czy to juz na etapie odczytywania przez czytniki elektoniczne i skanery cen towarow , wydawania pieniedzy z automatow, czy hakowania , kopiowania kart bankowych.

  Jest jescze mala przydatnosc przy transakcjach w odzytywaniu i kopiowaniu w QR kodach tranakscji bankowych bezposrednio przez przystawienie smartfonow do kasowych terminaii, ale i tu sa luki bezpieczenstwa implementowane np. przez kardziez smartfonow, wejscia przez slabo zabezpieczone interfejsy bluetootha, wifi, przez ma otwarty BTS toi w posredniczeniu transakcji.Tanie nei sa takie posredniki komorkowe, ale nic to dla z polswiatka inwestora.

 3. Joe said

  Żeby mieć gotówkę to trzeba użyć karty w bankomacie. Koło się zamyka.

  Wiedzą, że wyjąłem i ile wyjąłem.
  Nie wiedzą, co z nimi zrobiłem.
  Admin

 4. Plausi said

  Wiek wcześniej

  żył „żyjący na przełomie XIX i XX wieku Mayer Amschel „, tzn. przed ok. 200 laty.

  „twórca potęgi finansowej rodu Rothschildów” zbił majątek na handlu żywym towarem, sprzedawał na zlecenie chłopów niemieckich do WBrytanii. Zresztą ten proceder uprawiał klan Rotszyldów stale do dziś, n.p. wojny

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz

  są też pewną formą sprzedaży żywego towaru.

  „tylko gotówka gwarantuje swobodę i anonimowość”
  To jest poważne uproszczenie, naturalnie, że jest to lepsze niż „szklani konsumenci” ale tak czy tak jest to pieniądz Rotszylda, a jak cytat mówi,jemu to wystarczy.

  Język niemiecki i tym razem dobrze oddaje sens pieniądza, banknot nazywa się tam Schein, co oznacza także błysk, pozór, dobrze tę własność pieniądza rozumieć.

 5. Plausi said

  Wojna a sprawa polska

  Link powyżej przytacza rolę finasjery w prowokowaniu wojen, jak to jest z przygotowaniem Polski na wypadek wojny ?

  Niezwyciężona Polska Armia (NPA) w Wolnej Polsce jest oceniana na 22 miejscu w świecie

  https://www.globalfirepower.com/countries-listing.asp

  co prawda przed Algerią czy Tajwanem, ale za Wietnamem czy Hiszpanią, o Korei Pn. to nawet nie wspominamy.

 6. revers said

  Oj chyba dane nie aktualne bo Ukrina wyprzedzila polske zbliajac sie do 20 miejsca na liscie niezwyciezonych miesnych armii armatnich.

  http://www.stalkerzone.org/in-2019-america-will-give-ukraine-250-million-for-military-assistance/

  A ostanio tylko 250 mln. usd dostala na banderowski, upa czyn, czyli masakrowanie mieszkancow Gorlowki, Donbassu, fizyczna likwidacje Rosjan po Krym .

 7. hucpa said

  Przechodzimy w fazę szkiełka i oka żydowskiego w du*pie każdego leminga.

 8. Re: 3 Joe

  Aby miec gotowke wcale nie potrzeba miec konta w banku nawet wtedy, kiedy pracodawca wyplaca pensje bankowym (biznesowym) czekiem…

  Jak widac mr. Joe piszesz co wiesz…A wiesz g…no…niestety…

  ==============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. ile to jeszcze razy musze tlumaczyc idiotom jak skrupulatnie omijac lichwiarskie „reguly???”
  Juz sam nie wiem, czy pisze do totalnych kretynow, czy zawodowych idiotow???…

 9. Re: Artykul….

  Tylko jedno zdanie wypowiedziane przez najwiekszego lichwiarza-zlodzieja a.rotshilda wyjasnia praktycznie wszystko I o wszystkim.

  ” „Daj mi kontrolę nad podażą pieniądza danego narodu i nie będzie mnie obchodzić, kto tworzy jego prawa”.”…

  Jesli komukolwiek „marzy” sie wolnosc, niepodleglosc, suwerennosc, zamoznosc Narodu czy Rodziny I jakiekolwiek prawo, sprawiedliwe sady, uczciwa administracja itd. itd., to BEZ LIKWIDACJI ZYDOWSKIEJ LICHWY BANKOWEJ – NIC Z TYCH MARZEN NIE BEDZIE… I niech kazdy sobie WYBIJE Z GLOWY NORMALNE ZYCIE W/G Prawa Naturalnego (Prawa Boga Najwyzszego)…

  Ile tysiecy razy trzeba powtarzac publicznie, by polska „gawiedz” podatkowa I „wyksztalceni z wielkich miast” wreszcie k…rwa ZROZUMIELI !!!!…

  ==========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. 99% „polytkow” skrupulatnie OMIJA tak wazny temat, jakim jest LIKWIDACJA LICHWIARSKIEGO PROCEDERU FINANSOWEGO…
  O wszystkim „pier..ola” ale nie o lichwie…

 10. JerzyS said

  tylko gotówka gwarantuje swobodę i anonimowość

  „Niestety rząd PiS-u, prawdopodobnie na czyjeś polecenie,
  wprowadził już pewne przepisy, które przybliżają nas do Nowego Wspaniałego Świata.

  Do tej pory firmy mogły rozliczać się gotówkowo do 15 tys. euro.
  Teraz, w imię walki z pustymi fakturami, jest to zaledwie 15 tys. złoty.

  Zmiana została wprowadzona oczywiście pod szczytnym hasłem walki z oszustami wyłudzającymi zwrot podatku.
  Nowelizacja ta uderza jednak w tysiące przedsiębiorców i jest krokiem do ograniczenia wolności.”

 11. JerzyS said

  Ciekawe co zrobią jak taki Łukaszenka wybije rubel białoruski w złocie?
  Bo tylko gotówka gwarantuje swobodę i anonimowość!

 12. hucpa said

  Lichwa jest zaklętą dla żyda, goje rodzą się dla żeru robalom, mają im służyć, rodzic selekcyj-nie dzieci na ofiary dla mamona. Skoro tak się da, trudno wymagać od parchów, żeby nami nie pogardzali. Talmud wyraźnie uczy, ze goj to zwierz z ludzką twarzą, itd. Jak nisko musimy jeszcze upaść, żeby zrozumieć jak głęboko siedzimy w jego lochu.

 13. Plausi said

  Jeszcze o wojnie

  bowiem ten pieniądz jest z wojną nierozerwalnie związany, patrz link w @4, wojna jest zgoła jest istotną formą egzystencji.

  Najważniejszy aspekt pieniądza znakomicie ujął @9, jasiek z toronto.

  Na wojnę, jaką USA prowadzą przeciwko UE zwracaliśmy uwagę wielokrotnie, na forum w Petersburgu wezwała strona rosyjska UE do przeciwstawienia się tej nie wypowiedzianej wojnie, Elita RFN oddelegowała w tym celu byłego kanclerza Schroedera do Rosji.

  wg. źródła z Rosji, nie sprawdzonego jeszcze, francuski minister gospodarki Bruno Le Maire miał na forum wypowiedzieć się do tego tematu:

  „Wollen wir Vasallen sein, die sich den Entscheidungen der USA fügen, während wir uns an deren Rockzipfel klammern?“. (Chcemy być wasalami, którzy się podporządowują decyzjom USA, kiedy my chwytamy się za rąbek jej spódniczniki ? ) Znakomicie oddaje to charakter działań krajów UE a szczególnie takich dywerswantów jak Polska i ukraińscy banderowcy.

  Rosyjskie źródło znakomicie wyjaśnia poza tym mechanim i warunki wymiany imperialnego centrum, o czym pisaliśmy niejednokrotnie. Ocena rosyjska jest jasna, że UE bez Rosji nie będzie mogła w najbliższym czasie przejąć funkcji centrum imperium od USA. O znaczeniu partyzantów USA w Warszawie i Kijowie w powyżej wspomnianej wojnie pisaliśmy wielokrotnie.

 14. Polski punkt widzenia said

  „(…) Meyer Amchel Freiherr von Rothschild, niemiecki bankier pochodzenia żydowskiego, twórca potęgi finansowej rodu Rothschildów (…).” – jak to dumnie brzmi Panie Krajski.
  A mowa przecież o największej żydowskiej mafii zbrodniczej, której ręce są zbroczone krwią narodów całego świata i która „dorobiła się” fortuny w sposób, oględnie mówiąc, nieuczciwy.
  Za tą potęgą finansową kryje się i krzywda ludzka i śmierć milionów ludzi.

  W związku z tym ten „ród” żydowski nie zasługuje na jakiekolwiek uhonorowanie i uszanowanie – nobilitację na barona (Freiherr to tytuł feudałów niemieckich, później tytuł szlachecki) po prostu sami sobie kupili, jakżeby inaczej. Czerwony szyldzik nad ich sklepem stał się przydomkiem (Rothschild). Po dodaniu do tego przydomka cząstki „von” brzmi on tak, jakbyśmy mieli do czynienia z niemiecką szlachtą rycerską ! :-))))

  Warto wiedzieć kim jest autor tej publikacji – czy to 30 letni dr filozofii (publicysta specjalizujący się w teologii denominacji chrześcijańskich i judaistycznych) Michał Krajski, syn dra filozofii Stanisława Krajskiego, wykładowcy na UKSW w Warszawie ?

 15. Polski punkt widzenia said

  (11) oczywiście, 30 – letni …

 16. Joung said

  POLACY brac sie za ta zydowska wladze.DOSC TEGO K….a

 17. Boydar said

  Odnoszę wrażenie, że Pan Joung krzyczy z drugiego rzędu 🙂

 18. Joung said

  Panie Boydar z zadnego drugiego rzedu.Poprostu patrze wnikliwie to co sie dzieje w POLSCE.A dzieje sie zle.Dzisiejsi ludzie polacy Pozbawiono nas instynktu samozachowawczego.Przestalismy sie bronic.Tak nam przenicowano swiadomsc tozsamosc Ze beda nas nap…..ac po pyskach.A my I tak powiemy ze deszcz pada.
  POPROSTU JESTESMY FRAJERSTWEM .Samym wiecowaniem machaniem choragiewkami I prowadziem dialogow z tymi ktorzy nas niszcza Polski sie nie odzyska.CZYN SIE LICZY CZYN.
  Ale powiem panu I tak czy napisze.Bez rozlewu krwi sie nie obedzie.TE bydlo na gorze wiem otym.I sa przygotowani na kazde posuniencie z naszej strony.Mamy mozgi przenicowane do takiego stopnia ze zniszcza nam kraj A my itak bedziemy sie usmiechac do naszych wrogow.Bo tak nas wychowano W duchu wiecznej milosci tolerancji przebaczania I pelzania na kolanach.Moia wina moia win Moia wielka wina.
  Tak nas ””zyd wyksztalcil na swoie kopyto .BY POLSKI GOI MU SLUZYL za miskie ryzu.I tak sie dzieje.Panie zyjemy wszyscy w Matixie Ktory nam wmawia ze wszystko jest OK,COOL.
  I trzeba miec zatabaczony umysl mrzonkami o dostatnim zyciu czy starosci.BY UZMYSLOWIC SOBIE ZE POLSKOSC w POLSCE JEST ZAGROZONA.
  ZACHOD TO SMIERC DUSZY NASZEJ SLOWIANSKIEJ.
  TO diabel wcielony To wlasnie z zachodu idzie NAJWIESZE ZAGROZENIE DLA NASZEJ SUWERENNOSCI.Tyle narazie w tym temacie.

 19. RomanK said

  Pleciecie bzdury panowie…wierutne bzdury….
  Problemem nei jest rodzaj pieniadza…gotowka , bezgotowkwy, papierow,y elektroniczny….pieniadzem moze byc wiele innych rzeczy…
  Problemem jest ..
  .KTO????? I Jak Kreuje pieniadze i .
  .JAK kontroluje jeg,o obieg!
  Problemem jest to ze poprzez kreowanie pieniadza- jako dlugu i obrot nim w systemie bankowosci ulamkowej….
  .kreuje sie kapital w Formie Dlugu…
  DLug jest narzedziem kontroli……dzieki, ktoremu zniewala sie Ludzkosc i pozbawia wszystkiego co wyprodukuje.. w procesach pracy zamieniajc nas w Globalna Niewolnicza Plantacje.

 20. RomanK said

  Panie Jerzy …pozornie….. Gotowka…przy obecnym oprzyrzadowaniu…nie jest zadnym anonimowym gwarantem panskich transakcji.
  Kazdy banknot ma swoja identyfikacje. Jak mozna sprawdziz skanerem bez proszenia pan o wyjecie portfela z kieszeni….

 21. RomanK said

  30 letni filozof:-)))))))
  Panie pokaz mi pan 30 letniego psa……to jest warte zobaczenia:-))))))) „denominacja” psia:-)))))

 22. Boydar said

  Sprawowanie przez całe wieki władzy przez parchate struktury możliwe było wyłącznie dzięki utajnieniu i anonimowości obrotów finansowych.

  Żyd ujawniający swoje operacje przestaje być przydatny, tak systemowi jak i innym sprzysiężonym żydom.

  Ja NIC nie mam, wszystko co mam nie należy do mnie. Gdyby formalnie należało, to już bym tego nie miał.

 23. AlexSailor said

  @Joung

  „Z naszej strony”?
  Z jakiej naszej strony.
  Nie ma żadnej naszej strony.
  Żeby była nasza strony, to musi być minimum wspólnego interesu.
  Jaki wspólny interes może mieć beneficjent 500+ pracujący w spółce SP z partyjnego nadania z konkurującym z tą spółką
  prywaciarzem opłacającym wszystkie podatki i utrzymujący pasożytów na i przy władzy.

  Nie ma żadnej naszej strony.

  Proszę Pana, to się wszystko już rozpadło, a to co widzimy, to atrapa z piosenką i chorągiewką.
  Dobrze, wręcz cudownie będzie, jak się zatrzymamy na rodach (ludzie instynktownie próbują to robić),
  a nie na rodzinach – rodzice plus dzieci, ewentualnie dziadkowie.

  A nawet nie wiadomo, czy na rodzinach się zatrzymamy, bo już nie ma dzieci, nie ma dziadków,
  a jak nawet są w rodzinie, to „mają swoje życie”.
  Ba nawet 1/3 małżeństw się rozpada, a kobiet wstępujących do małżeństwa bez przeszłości
  łóżkowej, jak na lekarstwo.

  Nie ma naszej strony, a dążymy do naszego stada bydła.
  Może jestem już zgorzkniały i przesadzam, a może jestem po prostu spostrzegawczy.

 24. arkanoe said

  22 – jest Pan bardzo przystępny i wcale nie zgorzknialy. Jest cos w trakcie co powoduje ogromna zmiane i przewartosciowanie czlowieka. Moment obecny do 30-40lat w przód to moment zupelnie przełomowy w dziejach.

 25. Okadwa said

  Adyć wy lepi pany pomódlta się…
  Bajania o dutkach sprawiły co ślipia wam zezują prawie że na cyrograf.
  Co będzie to będzie bo:
  Niewolnictwo my przeżyli;
  pańszczyznę my przeżyli;
  wino owocowe patykiem pisane także samo.
  To i chipa i elektroniczne dutki się rozkminić da.
  Ktoś zapyta: – A gdzie we w tym wszystkim wspólny punkt?
  Ponoć jest – odpowiada Pan Bóg… ino że ruchomy on.
  A piszę to ze Zgierza gdzie od dwóch dni pali się wysypisko śmieci z Europy i dymy walą jak z wulkanu w Pompei.
  … kolejne podpalone składowisko.

 26. Re: 20 RomanK

  I co w zwiazku z tym, ze gotowka w mojej kieszeni jest elektronicznie oznakowana????…
  Skoro ja wciaz dla kasjera (lub kasjerki) w supermarkecie jestem anonimowy…I jeszcze nikt nie zadal ode mnie prawa jazdy czy innego dokumentu tozsamosci…

  Oznakowanie gotowki nie jest zadna informacja na temat jej posiadacza w kieszeni, a jedynie w miare skutecznym przeciwko ‚podrabiaczom” (czyt. falszerzom)…

  I niech pan Romek nie pieprzy glupot z sufitu wzietych…lub od durnych „podpowiadaczy”..
  =============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 27. Rokitnik said

  Oczywiscie Pan Jasko ma racje ale…te *urwy wydadza rozporzadzenie, ze gotowka NIE bedzie przyjmowana za towar? I co wowczas?
  A bywalo tez w JUESY ze pozwalano ludziom gromadzic zapasy zlota ( prywatnie) a pozniej Prezydent jednym rozporzadzeniem wszystko im odebral !
  A w Polsce, czyz nie ma przypadku, ze w czasie zagrozenia WLADZY ( nie obywateli ) wychodzi ”ukaz” o natychmiastowe oddanie wszelakiej broni /np. mysliwskiej /…i posiadacze tow podskokach akceptuja? Albo inny kwiatek….Po w prowadzeniu tzw. ” stanu wojennego ” kazda Gmina miala przygotowac wszelakie sprawne do jazdy samochody ciezarowe uzbrojone w lawki na pace(?) Wiekszosc poslusznie to wykonala ?! Mlodszym Kolegom wyjasniam; chodzilo o mozliwosc dowiezienia OPOZYCJI do punktow zbornych ( obozow). W podsumowaniu; jak znika INSTYKT przetrwania, to ludziska zamieniaja sie w g****o moralne.

 28. RomanK said

  Panie Jasku….na jakiego grzyba kasjerka, kasjer, poborca czy kontrachent ma pana znac….?????? ONi licza tylko to co pan ma w kieszeni.
  Reszta to odpady:-)))

  Ja nie biore danych ze sufitu..ja zawsze z niczego, czyli z glowy:-))))
  czyli z doswiadczenia…..
  Zaloze sie ze na ID nic pan nidy nie kupil:-)))))) zawsze za paierki..chyba ze farmer za usluge pozwolil panu wydoic krowe….

 29. revers said

  No ciekawe, panowie znawcy papierkow, jak to tymi dullarami bylo, jak pieniadz elektroniczny obejdzie sie z inflacja, defflacja i innymi gospodarczymi cudami.

  Na razie mam stara dolarowke, ktora nie chce przyjac zadna panienka z okienka, czy to bankowego, czy pocztowego w nie najlepszym stanie za ktory 100 late temu mozna bylo kupic mydlo , powidlo, do tego pojesc, popic, a nawet z pucybuta milionerem amerykanskim zostac.

  Dzis rownowazne 100 dolkom, co moze na pachnace mydlo nie starczy, nie mowiac o dobrym weedzie.

  Karta elektroniczna tez cos kosztuje, chwilowo 40 EUR. , do tego lubi sie lamac , choc gniotsja i nie lamiotsja i czesto piny gubic.

  O zlotej konfederacyjnej 20 dolarowce mozna zapomniec.

 30. Re: 28 RomanK

  Pisze pan: „Panie Jerzy …pozornie….. Gotowka…przy obecnym oprzyrzadowaniu…nie jest zadnym anonimowym gwarantem panskich transakcji.
  Kazdy banknot ma swoja identyfikacje. Jak mozna sprawdziz skanerem bez proszenia pan o wyjecie portfela z kieszeni….”

  ========================
  Jest GOTOWKA ANONIMOWYM GWARATEM MOICH TRANSAKCJI…
  Oznakowanie gotowki nie jest zadna wykladnia mojej tozsamosci, bowiem dawno temu:
  „Co widzicie na tej monecie???? Cezsara, cezara odparl tlum…”…

  A co widzicie na tym banknocie z zydowskiego federal reserve??? Elektroniczny pasek nominalu napisu do kogo ten banknot nalezy (federal reserve note)…

  Tak wiec oddajemy to co nalezy do „cezara” i oddajemy to co nalezy do zydowskiego federal reserve nie ujawniajac wlasnej tozsamosci bez wzgledu na rodzaj transakcji finansowych jakie zawieramy miedzy soba…

  Ludzie maja byc anonimowi wobec gotowki a nie gotowka wobec ludzi… (to ludzie producenci, wytworcy i uslugodawcy maja byc anonimowi wobec tych, ktorzy ta gotowke emituja czy „bija monety” i wobec tych, ktorzy nami zarzadzaja…, a nie odwrotnie…

  Cos sie panu ostatnimi czasy zbyt duzo „placze na laczach”… Musi pan „przeczyscic styki”…
  ============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 31. Re: 29 Revers…

  Moglbym zapytac: Co sie stalo ze zlotowka, kiedy zyd balcerowicz „ostudzal gospodarke w PRL-u???”…
  (i ponad 20 milionow Polakow „wylecialo nawet ze skarpetek…”)

  ===========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Ile jeszcze razy trzeba powtarzac: „Dajcie mi wladze nad kredytem, a wszystkie prawa bede mial za nic…” (a.rotshild)…

  Jak k…rwy i zlodzieje kontroluja kredyt i system finansowy, to glupota (lub wrecz idiotyzmem) jest oczekiwanie, ze system finansowy bedzie systemem uczciwym, suwerennym i wolnym od wszelkich podatkow…

 32. RomanK said

  Panie Jasiu….kiedy pan ostatnio ………zawieral jakakolwiek ..z kimkolwiek ………transakcje?????
  PIj pan wiecej buttermilk:-)))) na pieniadz ito nie ma zadnego wplywu ..ale o wiele latwiej sie wyproznia:-)))))

 33. revers said

  re31

  panie jasko to zamien mi ten dollar amerykanski na dwie fifki srebrne z podobizna Kennediego z roku 1962, moga byc z otworem po pocisku dla Kenediego.

  A mam jeszcze pare bonow dularowych Pewexu i Baltoony, z czego pan Bucholtz nie odkupil z odpowiednim lewarkiem na CBOE lub WIG-u lub procentem, oj nie starczylo by mu zeby wybulic sie z tych peweksowych papierow z kosmiczna lichwa, procentem czasoprzestrzennym i zegarem kwatarowym do konca trwania swiata Rotszidow i jego drukarek lub pomocnikow Sachsa, Sorosa, Rockefelerow, warburgow.

 34. Re: 32 RomanK

  Codziennie dokonuje transakcji I w dalszym ciagu nie zauwazylem ani nie doznalem, abym byl kontrolowany przez kogokolwiek w przeciwienstwie do uzytkownikow kart kredytowych, kart bankowych. Jesli chodzi o elektroniczne przelewy, to mozna uczynic to jeszcze na poczcie lub przez prywatne „cash out”…(money market)…

  Jesli chodzi o buttermilk, to polecam zrobic sobie lewatywe…To bardzo pomaga na samopoczucie I trzezwiejsze piszanie publicznych informacji…:)))

  =========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 35. NICK said

  Do sklepu nie chodzi.
  RomanK?
  Ech. Solida-ruch.
  Frakcja przegrana.
  A i tak żyć pozwalają.

  Ciekawe.
  Na dobrym finansowo.
  Poziomie.

  Żrecie się.
  Judy.

  Ale.
  Na pamflecie?
  Żałosny.

  NICK.
  1999.
  Bory Tucholskie.

 36. Re: 33 Revers.
  Ja nie wydrukowalem (wyemitowalem) dulara, ani moj wizerunek na nim nie jest uwidoczniony.
  Wszelkie zazalenia polecam kierowac do dyrektora federal reserve lub filii…

  No I wlasnie dlatego J.F. Kennedy zostal zamordowany, aby dularow nie mozna bylo zamienic na srebro lub zloto, a w 1972 roku zydzi zlikwidowali partytet zlota…kreujac bez limitu kredyty finansowe prosto z…powietrza…

  Jesli chodzi o przekrety z „Pewexem” (lub przez „firme” Pewex), to byl to jeden z najwiekszych zlodziejstw w „bialy dzien” I na oczach milionow obywateli PRL-u, ktorzy okreslali ten „Pewex-owski „przybytek” jako dobrodziejstwo)…

  Z grzecznosci pomijam structure tego geszeftu…. Szkoda czasu…

  ===================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 37. NN said

  Nie przesadzajmy – za wynajmowane mieszkanie w tytule przelewu piszę różne ciekawe teksty, np. za narkotyki, za koks i trawę, za dziwki, haracz itp. w prowokatorskim tonie.A czasami nieprowokacyjne. Właściciel wie i tylko się śmieje, pierdoli tą władzę tak jak ja.

  ——–
  Pan jesteś idiotą, czy się Pan tylko zgrywasz?
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: