Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  zagłoba sum o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  walthemar o Wolne tematy (24 – …
  Lily o Wolne tematy (24 – …
  Adrian o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Gość o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Crestone o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Boydar o Kobieta jak modliszka – charak…
  Crestone o Andreotti, czyli stare Wł…
  rzeczpospolitapolska o Kobieta jak modliszka – charak…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  rzeczpospolitapolska o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Lily o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

„Wysadzić most Putina” – Amerykańskie media wzywają do bombardowania Krymu

Posted by Marucha w dniu 2018-05-25 (Piątek)

Jeden z autorów amerykańskiego konserwatywnego tygodnika politycznego „Washington Examiner” wezwał ukraińskie władze do zbombardowania Mostu Krymskiego, który w środę otwarto dla ruchu samochodowego. Jego zdaniem „nagląca potrzeba moralna” takiego działania jest oczywista.

We wtorek prezydent Rosji Władimir Putin otworzył most przez Cieśninę Kerczeńską, łączący Krym z częścią kontynentalną Rosji. Zrobił to ze zwykłą mu brawurą, stając na czele konwoju pojazdów.

Artykuł Toma Rogana pojawił się na stronie internetowej tygodnika pod tytułem „Ukraina powinna wysadzić Most Krymski Putina”.

Autor twierdzi, że jest to „oburzająca zniewaga dla Ukrainy jako narodu”, a budowa kosztowała i bez tego zrujnowane rosyjskie państwo miliardy dolarów [Patrzcie Państwo, jak ten skurwiel martwi się o finanse Rosji! – admin]. Jednak dla Kremla most ma szczególne znaczenie, bo symbolizuje „oficjalne fizyczne i psychologiczne zawłaszczenie terytorium Ukrainy”.

Jakby Moskwa zareagowała na sabotaż? Rogan rozumie, że najprawdopodobniej doszłoby do eskalacji napięcia na wschodzie Ukrainy. Jednak taki rozwój wydarzeń – zdaniem dziennikarza – jest nieunikniony.

Wyraził przekonanie, że od razu po Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej nastąpi stopniowe wchłanianie przez Rosję całej Ukrainy [Oby! – admin]. Tymczasem zniszczenie mostu, przynajmniej tymczasowo, byłoby „nieomylnym sygnałem, że Ukraina nie chce zaakceptować kradzieży terytorium”.

Autor proponuje kijowskim władzom radykalny scenariusz i omawia jego realizację. Ukraińskie siły powietrzne są w stanie zaatakować most, ale powinny to zrobić w taki sposób, aby liczba ofiar została sprowadzona do minimum. Jego zdaniem takie bombardowanie „będzie bardzo osobistym upomnieniem Putina, uwzględniającym jego ambicje i falę propagandy”.

Jawny apel do przemocy kończy się z patosem: „Nagląca potrzeba moralna tego działania jest oczywista. Każde państwo, które pozwala kraść swoje terytorium i to wybacza, robi krok w kierunku wymierania”.

Udzielanie takich porad jest w duchu Toma Rogana. W kolejnym apelu wezwał on do odwołania spotkania Donalda Trumpa z Kim Dzong Unem, ignorując zagrożenie ze strony Korei Północnej.

https://pl.sputniknews.com

Skąd oni w USRaelu biorą takich troglodytów? Z gnojówki wyławiają?
Admin

Komentarzy 15 do “„Wysadzić most Putina” – Amerykańskie media wzywają do bombardowania Krymu”

 1. Korab said

  Skąd ich biorą/ Proste – podnosi się duży,omszały kamień i … wypełzają,,

 2. AlexSailor said

  Nie rozumiem, dlaczego Rosja nie roześle za kanalią listów gończych, jako za terrorystą, a w szczególności nie zwróci się oficjalnie do rządu Stanów Zjednoczonych o jego schwytanie.

  Na prawdę nie rozumiem.
  Po pierwsze, kanalia nie mogłaby się pojawić w Rosji i krajach z nią współpracujących, może Chinach, Iranie, Indiach.
  A może nawet w Meksyku, Brazylii, czy Wietnamie.

  Po drugie, w przypadku odmowy współpracy władz naszego byłego sojusznika, Rosja będzie miała podstawę do zerwania wszelkiej współpracy
  oraz udzielania azylu wrogom ameryki na zasadzie wzajemności.

  Przecież Stany Zjednoczone niewątpliwie tak by postąpiły, gdyby ktokolwiek nawoływał publicznie do zbombardowania ich terytorium
  lub instalacji.

  Dla nas jest to o tyle ważne, że jest to nawoływanie do działań zbrojnych, które mogą przenieść się na Polskę.

 3. Zerohero said

  Naglące „potrzeby moralne” USraelickich człowieków nie przestają mnie zadziwiać.

 4. maasteer said

  Idąc tą drogą, to trzeba by pilnie zbombardować usraelską bazę w kosovie, która zawłaszcza terytorium Serbii – bez oglądania się na straty w „cywilach”.

 5. Birton said

  ad 2
  odpowiedź na pytanie „dlaczego” uzyskuje się po wpisaniu w Google „Putin and Jews” i obejrzeniu grafiki

  ——-
  Pan też taki JPEG-analityk?
  Taaak….
  Admin

 6. ibrahim ibn jakub said

  tom rogan fuck yourself….

 7. Cedr said

  Cytuja klasyka trampa ” stracili szanse na wielki dobrobyt ” w Rosji, na Ukrainie jak w US-Iraku, US-Afganistanie itp.

 8. hucpa said

  Miejmy nadzieje ze Upa padnie pod toporem Puta.

 9. snag said

  … nu ale Sputnik jak zapodał to musi … a dla kogoś ciekawego to bullszajs.!

  OPINIA kogoś tam kto napisał do Examiner – Rogana nie ma na liście ‚staff’ … a Sputnik olaboga … „Amerykańskie media”. Na marginesie, pierwszy raz słyszę ze Examiner istnieje co świadczy jak bardzo znany i wpływowy …
  https://www.washingtonexaminer.com/opinion/ukraine-should-blow-up-putins-crimea-bridge

  https://www.washingtonexaminer.com/staff

 10. peacelover said

  Wydaje sie ,ze ci, z upadliny przewiduja co by sie stalo,
  gdyby ktos poszedl za radami tego idioty z tzw „Examinera”….!

  ale sam fakt takich rad budzi „gleboki szacunek” dla… „usraelskiej praworzadnosci” !!!!
  ( podziwiam cierpliwosc Putina…!)

 11. Wit said

  Gudłajskim kur wom nie podoba się wszystko nad czym nie mają pełnej kontroli.

 12. Sebastian said

  do 5 Birton

  fragment książki Albina Siwaka pt. „Syndrom gotowanej żaby”

  „… tenże Żukow obalił też trzeci mit. Żydzi po drugiej wojnie głosili na cały świat, że władzy nigdy nie oddadzą. Mam na myśli władze NKWD w Moskwie. Do dziś można znaleźć opisy modłów dziękczynnych w synagogach na Zachodzie. Dziękowali Bogu, że mają w ZSRR władzę i rozszerzą ją na cały świat. Jak Żukow zastrzelił Berię na posiedzeniu Biura Politycznego i zamknięto Kaganowicza, a Kulikow wybił dwa garnizony moskiewskie NKWD, to Żydom na świecie zrzedła mina…” ;

  Wypowiedź marszałka Wiktora Kulikowa do Albina Siwaka ( strona 40-41) „… Ale przy okazji powiem Ci, że nigdy bym nie poszedł do Żyda na doradce, a Żyd nie wziąłby mnie z prostej przyczyny: ja bym nie poszedł, bo po śmierci marszałka Żukowa zostałem szefem tajnej organizacji, właśnie tej partyjnej „razwiedki”. A ta organizacja właśnie została założona w celu usunięcia Żydów ze wszystkich zajmowanych przez nich stanowisk i funkcji. Czyli odsunięcia ich od władzy i możliwości wywierania wpływu na sprawy państwa i los ludzi. (…) Otóż kiedy Żukow robił tą czystkę na Biurze Politycznym, to ona by się nie udała, gdybym swoimi ludźmi nie zlikwidował obu moskiewskich garnizonów NKWD. Przecież pół godziny przed godziną wyznaczoną na rozpoczęcie akcji marszałek Żukow zebrał w ministerstwie obrony tych dowódców okręgów podmoskiewskich, którzy mieli wyznaczone konkretne zadania. Ja dostałem rozkaz likwidacji tych obu garnizonów NKWD. A rozkaz był taki: <> A Żydzi na świecie doskonale wiedzą, że to ja dowodziłem tą dywizją, której żołnierze wykonali ten rozkaz. Do dziś można uzyskać dane liczbowe zlikwidowanych obu garnizonów NKWD i jest to prawie cztery tysiące ludzi. I jak ty myślisz – spytał mnie marszałek – gdyby Putin był Żydem, to przyjąłby mnie na swojego doradcę. A spójrz też na to z innej strony. Przede wszystkim jestem oficerem, marszałkiem zostaje się później i za konkretną wiedzę oraz i zaufanie najwyższych władz, i czy ja oficer ze szkoły Żukowa, gdzie o honorze dużo nasz uczono i wpajano, poszedłbym na służbę do Żyda ze swoją przeszłością ?

  Więc bądź pewny, że Putin to człowiek o korzeniach rosyjskich i ci co dorabiają mu rodowód żydowski doskonale o tym wiedzą. Ale użyli broni bardzo skutecznej przeciwko Putinowi, bo i u nas znaleźli się ludzie, którzy w tą brednię uwierzyli lub mieli wątpliwości czy jest Rosjaninem. Przypomnę ci – mówił marszałek – że i tobie dorobili rodowód rosyjski. Myśmy znali tą gazetę Solidarności, gdzie Mazowiecki na pierwszej stronie, wielkimi literami, głosił: . No i co ty na to ? – spytał. – Przysłowie mówi, że jak się obrzuci kogoś fekaliami, to coś tam się przyczepi i zostanie…” oraz poniższy artykuł

  https://marucha.wordpress.com/2018/02/17/upadek-berii-i-nkwd/

  https://pl.sputniknews.com/swiatowa_prasa/201701154615679-nato-rosja-europa-wschodnia/

 13. troll polonii said

  Niektorzy wpisowcy maja slaba glowe do polityki i w ogole do dyskusji.
  Taki wiesniak nie doczyta, nie sprawdzi, angielskiego tez sie nie douczyl ale ma za to mocna opinie i „swieta racje”.
  Doprawdy zalosne.

  A tymczasem, artykul rzeczywiscie sie ukazal w calej krasie, lacznie z podpisem autora.
  I jest to straszny artykul!!!!!!!!!
  Gestapowski, faszystowski i w ogole chamski.

  Prawo miedzynarodowe uznaje prawo zamieszkalej ludnosci na danym terytorium do samostanowienia. Jest to prawo podpisane przez wszystkie kraje czlonkowskie ONZ.
  Na tej podstawie uznano referendum w Sudanie, Gibraltarze i na Falklandach.
  Krym mial takie samo prawo, ktore im faszystowski rzad powstaly z puczu – a wiec NIELEGALNIE- w Kijowie odebral. Zeby bylo jeszcze gorzej, to Kijow zabronil rdzennej tubylczej ludnosci mowic w swoim jezyku!!! No i chcial zamknac parlament na krymie, ktory tam istnial od wiekow, bo Krym mial zawsze autonomiczny status.

  (I jakies bubki z Polski, ktore nie pamietaja okupacji niemieckiej – zycza Krymowi losu Donbasu??? – podejrzewam, ze te same bubki poparly oderwanie Kosowa od Serbii i przyznanie Kosowa islamistom – mowy o zadnym referendum nie bylo!)

  Rosja juz przygotowuje prawne oskarzenie przeciwko komentatorowi politycznemu z USA Tomowi Roganowi, ktorego obwinia o namawianie do terroryzmu.

  Russia launches criminal probe of US pundit over ‘bomb Crimea bridge’ article…

  https://www.rt.com/news/427049-bomb-crimea-bridge-criminal-case/

  A oto dla niektorych madrali kopia oryginalnego artykulu:
  Ukraine should blow up Putin’s Crimea bridge
  by Tom Rogan
  | May 15, 2018 02:39 PM
  Ukraine should now destroy elements of the bridge.

  https://www.washingtonexaminer.com/opinion/ukraine-should-blow-up-putins-crimea-bridge

  W tym wspanialym artykule pisze niejaki Tom Rogan , ze zbankrutowany rzad Rosji wybudowal most, ktory kosztowal miliardy dolarow, a ktory to most jest dla Putina fizycznym i psychologicznym zagarnieciem ukrainskiego terytorium.

  „Ukraine should now destroy elements of the bridge” – pisze ten uczony w prawie Jankes..

  .’this bridge is an outrageous affront to Ukraine’s very credibility as a nation’ – nie wiem od kiedy Ukraina ma jakiekolwiek „credibility” jako narod!.

  ‚Ale na szczescie’- pisze ten dzielny Rogan- Ukraina ma wystarczajce srodki, zeby zbombardowac most i oczywiscie moga sie zdarzyc ofiary w ludziach, ktorzy beda sie na tym moscie znajdowac.

  ‚The U.S. could and should support Ukraine here with confidence in our own military power’. – Oczywiscie Stany Zjednoczone powinny poprzec Ukraine.

  I ten wariat podaje dokladnie sposob w jaki nalezy zbombardowac most!!
  Klasyczna definicja terroryzmu!

  I do tego ten wielce uczony publicysta wspomina … Mundial!
  Grozba? Ostrzezenie?

  Caly artykul jest dostepny:.

  https://www.washingtonexaminer.com/opinion/ukraine-should-blow-up-putins-crimea-bridge

  A zeby bylo razniej terrorystom, dostali podporke od ukropskiego naukowca, ktory tez woli burzyc niz budowac i tez nie stroni od masowego mordowania ludzi:
  I do tego radzi, zeby bombardowac rowniez Donbas – ‚tak jak Izrael bombarduje Palestyne!’
  Nic juz dodac nie mozna.

  Co najwyzej pogratulawac niektorym wpisowcom, ze popieraja terroryzm i bombardowanie obiektow cywilnych i mordowanie slowianskich dzieci.
  Zeby ukarac Putina?

  Ukrainian Political Scientist Oleg Soskin: Ukraine Should Bomb Donbass in the Same Way Israel Bombs Palestine | Global Research – Centre for Research on Globalization

  https://www.globalresearch.ca/ukrainian-political-scientist-oleg-soskin-ukraine-should-bomb-donbass-in-the-same-way-israel-bombs-palestine/5640864

 14. Birton said

  ad 12
  dziękuje za wyjaśnienia; teraz już wiem, że wszystkie zdjęcia Putina z Żydami są mistyfikacją oraz że mój komputer jest uszkodzony, gdyż takie brednie wyświetla

  Nie. Nie są mistyfikacją.
  To Pan jest kretynem.
  Admin

 15. Inkwizytor said

  Bombardujcie jełopy, pasmotrim szto budziet dalsze 🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: