Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Nick o Polskość na Kresy powraca
  NICK o Polskość na Kresy powraca
  NICK o Polskość na Kresy powraca
  NICK o Wolne tematy (84 – …
  NICK o Wolne tematy (84 – …
  Boydar o Wolne tematy (84 – …
  Boydar o Wolne tematy (84 – …
  revers o Dodatnie i ujemne plusy państw…
  waldens o Polskość na Kresy powraca
  Yagiel o Wolne tematy (84 – …
  revers o Chiński ślad i ukraiński trop.…
  Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (84 – …
  Peryskop o Wolne tematy (84 – …
  revers o Przepraszam, Rosja wygrywa…
  Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (84 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Wolne tematy (39 – 2018)

Posted by Marucha w dniu 2018-05-27 (Niedziela)

Według raportu niemieckiego Federalnego Urzędu Policji Kryminalnej (BKA) prawdziwi uchodźcy – czyli uciekinierzy z krajów ogarniętych wojną lub innym kryzysem – znacznie rzadziej popełniają przestępstwa, niż „nachodźcy” pochodzący z krajów, gdzie żadnej wojny nie ma (np. Afryka Północna).

Poprzednie: https://marucha.wordpress.com/2018/05/23/wolne-tematy-38-2018/
Następne: https://marucha.wordpress.com/2018/05/27/wolne-tematy-39-2018/

Gajowy Marucha

Komentarzy 216 do “Wolne tematy (39 – 2018)”

 1. snag said

  Warto przeczytać, przetłumaczyć albo poprosić kogoś żeby przetłumaczył ,…

  It All Depends On Your Values
  —————————-
  http://www.unz.com/tsaker/it-all-depends-on-your-values/

 2. Kapitan Bąba said

  Tylko w kwietniu 2018 roku płonęły składowiska w:
  · 7. kwietnia, Piotrowo Pierwsze k. Kościana
  · 7. kwietnia, Dąbrówka Wielkopolska
  · 7. kwietnia, Murzynowo k. Gorzowa Wlkp.
  · 7. kwietnia, Sąspowa k. Krakowa
  · 10. kwietnia, Łęki k. Oświęcimia
  · 12. kwietnia, Oświęcim
  · 13. kwietnia, Kietrz k. Głubczyc
  · 16. kwietnia, Rybnik
  · 19. kwietnia, Siemianowice Śląskie
  · 20. kwietnia, Piotrków Trybunalski
  · 23. kwietnia, Pleszew
  · 25. kwietnia, Pysząca k. Śremu
  · 29. kwietnia, Serniki k. Lubartowa.
  .http://www.wykop.pl/ramka/4332739/utylizacja-po-polsku-z-mafia-w-tle/

 3. osoba prywatna said

  Ryszard Świętek
  Lodowa ściana
  Sekrety polityki Józefa Piłsudskiego 1904-1918
  http://niniwa22.cba.pl/lodowa_sciana_1.htm

 4. Kąt said

  Sprzeciw wobec kard. Wyszyńskiego, bardzo często niewidoczny na zewnątrz, ukryty w postaci intryg, oszczerstw, donosów, trwa do dziś – powiedział dziś w Warszawie ks. prof. Waldemar Chrostowski. Teolog dodał, że jest to „jeden z powodów, dla których proces beatyfikacyjny prymasa Polski się wlecze” oraz, że „poprzez rozmaite kanały – rządowe, kościelne – robi się wszystko, by do beatyfikacji Wyszyńskiego nie doszło”. na Uniwersytecie kard. Stefana Wyszyńskiego odbyła się ogólnopolska konferencja naukowej „Prymas Wyszyński a Niepodległa. Naród – patriotyzm – prawda” zorganizowana przez uczelnię i Instytut Pamięci Narodowej.

  Ks. prof. Waldemar Chrostowski zabrał głos w dyskusji po wygłoszeniu przez Romana Graczyka z IPN referatu „Spór kard. Wyszyńskiego ze środowiskiem Tygodnika Powszechnego o polską tradycję narodową”.

  Przytaczamy wypowiedź ks. Chrostowskiego:

  „40 lat temu rozpocząłem studia w Rzymie. Wtedy sprawa tzw. Memoriału była w Rzymie wciąż jeszcze bardzo bolesna i głośna. W 1963 r. kilka miesięcy po rozpoczęciu II Soboru Watykańskiego, Zenon Kliszko utworzył w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych specjalny zespół do zajęcia się sprawami Vaticanum II. Do niego włączył duchownych współpracujących z bezpieką i innych chętnych. Razem ‘wysmarowali’ tekst zaadresowany do ojców soboru – memoriał o niektórych aspektach kultu maryjnego w Polsce. Przetłumaczyli na 3 języki, rozdali ojcom soborowym. Wydrukowali również ulotki rozdawane w najważniejszych stolicach Europy. To wszystko było wymierzone w kardynała Wyszyńskiego.

  Udział środowiska Tygodnika Powszechnego w tym procederze był, mówiąc delikatnie, niemały. Myślę, że tego rodzaju wystąpień da się naliczyć dużo więcej. Nie tylko wtedy, kiedy Ksiądz Prymas żył i bardzo dotkliwie to przeżywał, ale także po jego śmierci. Wtedy odbyła się dyskusja zapisana na łamach Tygodnika Powszechnego – Bortnowska, Grabska, Wilkanowicz i inni – która, mówiąc łagodnie, była mało wybredna pod adresem nieżyjącego prymasa. Wilkanowicz tam między innymi pisał, że teraz czeka nas etap trudnego oczyszczania chrześcijaństwa z pogańskich naleciałości. Te „pogańskie naleciałości” były przypisywane kard. Wyszyńskiemu.

  Ten sprzeciw wobec kard. Wyszyńskiego, bardzo często niewidoczny na zewnątrz, ukryty w postaci intryg, oszczerstw, donosów, trwa do dziś. To jeden z powodów, dla których proces beatyfikacyjny prymasa Polski się wlecze. Bo gdy dochodzi już do jakiegoś ‚światła w tunelu’, to poprzez rozmaite kanały – rządowe, kościelne – robi się wszystko, by do beatyfikacji Wyszyńskiego nie doszło.

  Apeluję, by pracownicy IPN i UKSW w tych sprawach nie mówili półsłówkami, tylko ukazywali prawdę taką, jaka ona jest. By Prymas Tysiąclecia nie był ofiarą uwikłań, uwarunkowań, które po prostu są niemoralne”.

  Poproszony przez KAI o rozwinięcie wypowiedzi, ks. Chrostowski powiedział:

  „Ksiądz prymas nie miał samych zwolenników za swojego życia, nie miał ich bezpośrednio po swojej śmierci, zawsze byli ci, którzy mu się przeciwstawiali. Właściwie przeciwstawiali się nie tylko jego wizji Kościoła, teraźniejszości i przyszłości, ale mieli swoją własną politykę, wizję miejsca Kościoła we współczesnym świecie i stawiali bardziej na tzw. demokrację, cokolwiek miałoby to dla nich oznaczać, niż na twórczą rolę Kościoła. To się nie skończyło, to trwało bardzo długo i trwa nadal. Rozmaite odpryski tej postawy czasami bardzo dotkliwie docierają do różnych środowisk, docierają również do Rzymu, nie ułatwiając starań drogi do beatyfikacji kard. Wyszyńskiego. Jeżeli chodzi o wskazanie tych ludzi, myślę że byłoby dobrze, gdyby się sami ujawniali, to będzie i dla nich zdrowsze, bo będzie okazją do rachunku sumienia”.

 5. Boydar said

  „… brak istotnych substancji w organizmie …” / sprzyja powstawaniu nowotworów złośliwych u ludzi/

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201805278038522-rak-przyczyny-sputnik/

  Jaka to może być substancja … kto zgadnie ? 🙂

 6. Rokitnik said

  Chyba krzem?

 7. Piskorz said

  https://youtu.be/uSyCxJ0i-Rg GOŁY TYŁEK CZECHA…pokazany żołdakom usa..!! Brawo..!!

 8. andzia said

  Ciekawy wykład ks. prof. Guza o zbawieniu (i o żydach).Ks. prof. wspomina mordy rytualne, jego ojca kiedy był dzieckiem porwali żydzi nb. znajomi dziadka. Udało mu się uciec. Całość tu: https://www.youtube.com/watch?v=sPjo4MVcK8s&t=3s

 9. snag said

  Znowu wyciął, happy? … logika w pytaniu niestrawna czy niedosolona? ,…

  ——-
  Panie Snag…
  Pan nie protestuj, że ja coś wycinam.
  Pan się ciesz, że ja coś wpuszczam.
  Admin

 10. Głos Prawdy said

  Bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam! U większości Białorusinów akurat jest czas na działki, remonty, i inne zajęcia domowe,co potrafię – to wcisnę, zdrowia życzę Gospodarzowi. Białorusini mają się cieszyć z tego, że mają przynajmniej działki, gdzie mogą odpocząć, albo wioski, gdzie mogą wyjechać do starszych, bo nie stać nam na drogie zagraniczne urlopy, niestety, daleko nie wszystkim

  ——–
  Szczęśliwi Białorusini, że mają działki i że mają tradycyjne wioski.
  Oddałbym wszystkie swoje urlopy za niewielką działkę na Białorusi z małym domeczkiem…
  Admin

 11. Głos Prawdy said

  Teoria eteru: jak promowano kłamstwo Einsteina

  W pierwszej części cyklu wywrotowego poruszyliśmy temat eteru w badaniach Nikoli Tesli. Teraz dotknijmy, kto był opłacalny, aby promować celowo fałszywe idee Alberta Einsteina i jego Teorii Względności.
  Należy zauważyć, że ostatnio krytyczne postawy dotyczące „Teorii Względności” Einsteina nabierają rozpędu. Jeśli światowe żandarmi przegapią moment i nie podejmą żadnych działań, aby to zatrzymać, to potem albo będą musieli wymyślać nowe, adekwatne do naszej epoki informacyjne sposoby „zamykania ust” alternatywnych naukowców, albo będą musieli wymyślić nową teorię fizyczną, która również ukrywała by istnienie eteru, ale przy tym była by lepiej rozwinięta i uwolniona od starych błędów.
  Ale i w tamtych czasach, gdy teoria „Wielkiego E” tylko przesuwała się wśród fizyków, wiele mówili o tym, że zawiera ona w sobie teoretyczne badania innych naukowców, na których w swoich pracach Einstein nie odwołuje się i w ten sposób rzeczywiście przypisuje ich badania własnemu autorstwu. Ponadto, jego teoria jest sprzeczna z elektrodynamiką Maxwella, eksperymentami Faradaya i Ampere, a także wnioskiem Heaviside, który wyprowadził jego formuły (później były one nazywane relatywistycznymi, tj. odnoszące się do „Teorii względności”) jeszcze w końcu XIX wieku.
  Heaviside znacznie wyprzedził Lorentza i Poincare; przy tym, jego pracy, według wielu współczesnych naukowców, okazały się bardziej dokładne i kompletne w tej dziedzinie fizyki, i, wraz z tym, sprzeczne z głównymi elementami „Teorii względności”.

  I z biegiem czasu dzięki wynikom nowych eksperymentów i obliczeń, coraz więcej fizyków zaczęli dostrzegać absurdy w postulatach teorii Einsteina. Ale za każdym razem, kiedy ci uczeni występowali ze swoimi demaskowaniami, dla nich była „sprawiedliwośc” w formie prześladowania prasy i społeczności naukowej w formie podejrzliwych przedwczesnych śmierci itp.
  Głęboko zajrzał do historii propagandy teorii „E=mc2” Siergiej Saal, doktor nauk fizyko-matematycznych.

  Praktycznie wszystkie informacje o prawdziwych równaniach Maxwella i teorii eteru zostały usunięte z podręczników fizyki jeszcze w 20-tych, 30-tych latach XX wieku, a wszystkie nowe doświadczenia, które są sprzeczne z „Teorią względności”, w nich po prostu nie są dozwolone” – mówi badacz – „W tych latach kształtowała się zupełnie nowa fizyczna elita z młodych i ambitnych ludzi. Najpierw wokół Einsteina, a następnie – Bora, zaczęły rosnąć szkoły, nie uznające żadnego sprzeciwu. Ich głównym hasłem było „Kto nie z nami – ten przeciw nam”. Wystarczy przypomnieć apele Einsteina do zjednoczenia wszystkich swoich zwolenników, jego odmowe rozważać inne teorie, które nie spełniają swoich (czyli jego) postulatów.
  Siergiej Saal jest pewien: na to, co działo się na olimpie fizycznej nauki w czasie, silnie wpłynęły zasady politycznej celowości. Kiedy kształtowała się sława Einsteina i jego kontrowersyjnej teorii, głównym międzynarodowym językiem nauki był niemiecki. Dlatego „fundamentalne dzieła Maxwella, Heavisida, Josepha Thompsona i innych klasyków brytańskiej szkoły okazały się niewiadome nowemu pokoleniu klasyków. Teoria względności przyjęła za mowę elektrodynamiki równanie Hertza – mówi Sergey Saal i natychmiast zwraca uwagę na fakt, że sam Hertz później, pod koniec życia, pod wpływem prac Heaviside zrezygnował z tych równan i starał się udoskonalić swoją teorię elektrodynamiki.
  Rewolucja fizyki odbyła się w przededniu i podczas I wojny światowej, kiedy w niemieckojęzycznym środowisku bardzo silne były antybrytyjskie nastroje.
  Pierwszy czas Einstein żył w Szwajcarii, gdzie w 1898 roku była założona Światowa syjonistyczna organizacja; później ona stała się trampoliną w naukowej karierze młodego żydowskiego uczonego, który swoimi “odkryciami” zawdzięczał pierwszej żonie, Serbce Mileve Marić.
  Aby uzyskać informacje o tym, jak i od kogo Einstein zapożyczyl pomysły naukowe, czytaj dalej w artykule „Einstein – plagiator? On jest taka sama „gwiazda żydowska” jak Kazimierz Malewicz, autor obrazu „Czarny kwadrat”!
  Jeszcze w czasach studenckich Albert trafił pod opiekę działaczy radykalnej żydowskiej organizacji.

  „Wkrótce po przyjeździe Einsteina do Pragi odbyło się jego spotkanie z liderami syjonizmu. Podjęto decyzję o promowaniu Einsteina na miejsce krajowego lidera wszystkich żydów. Einstein nadaje się do tej roli jak nikt inny. Był młody, a to znaczy, że miał szansę dożyć do powstania państwa żydowskiego, a data ta 1947-lub 48-gi rok już została ustalona w pracach Hertzla, twórcy syjonistycznego ruchu” – mówi Saal, – „On (E) nie należał ani do jednego skrzydła syjonistycznego ruchu, między którymi występują poważne różnice. W ten sposób, mógł stać się siłą jednoczącą. Zadanie polegało tylko na tym, aby zrobić z Einsteina światową gwiazdę”.
  Wówczas-to zaczęła się bezprecedensowych rozmiarów propaganda osoby i teorii tego żydowskiego uczonego w prasie, a stanowisko jego plemienia były w wydawniczym i dziennikarskim środowisku dosyć silne. Już na początku lat 1920-tych do młodego Einsteina, który nie zajmował żadnych oficjalnych pozycji, przyjeżdżali przywódcy największych państw i dyskutowali nie na temat fizyki, a rozważali kwestię przesiedlenia żydów do ziemi obiecanej, czyli Palestyny. Ale, gdy po latach kierownicy syjonizmu nie otrzymali od politycznej działalności uczonego potrzebnych wyników, oni zdjęli jego na początku 30-tych lat ze stanowiska narodowego lidera.
  A teraz mała uwaga o tym, dlaczego radzieckie kierownictwo również aktywnie promowało sylwetkę i pracy Einsteina. Rzecz w tym, że przed rewolucją 1917 roku Palestyna, gdzie zamierzali przenieść się żydzi, znajdowała się pod panowaniem tureckim, a negocjacje z rządzącą elitą turków nie udawały się.
  Syjoniści planowali zbrojną wyprawę do Palestyny, dlatego stało się możliwe tworzenie w niespokojnej Rosji prosyjonistycznego rządu i z jego pomocą – żydowskiej ochotniczej armii. Dlatego syjoniści zaczęli okazywać rosyjskim rewolucjonistom, którzy osiedlili się w Szwajcarii, każdą pomoc w rozpowszechnianiu idei komunizmu.
  Skończyła się ta operacji specjalna wjazdem wodzów rewolucji na terytorium z masą pieniędzy w opancerzonych samochodach.

  Jednak w 1917 roku w wyniku klęski Turcji w i wojnie światowej Palestyna odeszła do Wielkiej Brytanii, a żydzi przenieśli siedzibę do Londynu. Głos propagandy teorii Einsteina zaczął brzmieć nawet z trybuny parlamentu, w którym już wtedy utworzyło sie wpływowe syjonistyczne lobby.
  „To właśnie w Londynie w 1919 roku odbył się zupełnie bezprecedensowy akt kanonizacji teorii Einsteina, który został szeroko objęty prasą światową” – dodaje Siergiej Saal.
  Pro-syjonistyczne koła pomogły Einsteinowi nie tylko propagandą, ale także silnie wspierali w działalności naukowej. Przy tworzeniu ogólnej teorii względności Einstein pracował w zespole niemieckich matematyków w tym z Kleinem i Noetherem
  “Syjoniści sfinansowali kluczowe eksperymenty po potwierdzeniu “Teorii względności”, między innymi bardzo drogie ekspedycje Eddingtona … Syjoniści zorganizowali niesamowitą presję na Komitet Noblowski o przyznanie nagrody dla Einsteina. Presja była także wywierana na wybitnych fizyków. Więc po prostu Lorenz był w zależności finansowej od nich.Na pieniądze ruchu syjonistycznego i konkretnie dla Einsteina został utworzony Instytut badań zaawansowanych w Princeton “Institute for Advanced Study” – opowiada o szczegółach cudownej kariery „Wielkiego E” rosyjski badacz.

  W świetle opisanych powyżej zdarzeń staje się jasne, dlaczego na temat związku syjonistów z Einsteinem w Rosji sowieckiej było tabu, tak jak i na temat relacji żydowskich radykałów z liderami rosyjskiej czerwonej rewolucji. Nie zdążył nasz znany fizyk, profesor Tiapkin dotknąć tej okoliczności, jak jego tu ż oskarżono w antysemityzmie. Tutaj ważne jest, aby pamiętać, że w komunistycznej Rosji, zwłaszcza w pierwszych dziesięcioleciach jej istnienia, pod ten artykuł trafiali wielu przedstawicieli rosyjskiej inteligencji. Nie bez powodu w pierwszych latach swojego panowania Lenin podpisał ustawę o zakazie antysemityzmu, później stał się narzędziem przeciwko tym, którzy promowali przydatne dla gojów poglądy na temat polityki, gospodarki, nauki, sztuki.
  O tym, jak nauka przez długi czas celowo była zaprowadzana w ślepy zaułek, jest szczegółowo opisana w artykule „Conspiracy w nauce. – Sposób i praktyki tajnej wojny przeciwko Rosji i ludzkości”

  Niektórzy z tych uczonych, którzy nie chcieli milczeć albo w swoich badaniach byli w sprzeczności z zasadami „Teorii Względności”, podlegali eliminacji fizycznej. Poddano „czyszczeniu” i tych, których badania trafiały na strony prac naukowych Einsteina.. Mówimy o śmierci: Ritz (1878-1909), Minkowski (1864-1909), Poincaré (1854-1912), Smoluchowski (1872-1917), Abragam (1872-1922), Nordstrom (1881-1923), Friedman (1888 -1923) – i wielu innych naukowców, którzy przeszli do innego świata zbyt wcześnie, jeszcze bardzo młodymi na ich obszarze działania.

  „Daleko nie starym ludziom lekarze sugerują, aby udać się do szpitala na badanie lub leczenie. Nie wrócili ze szpitala. I były to kluczowe postacie stojące na ścieżce Einsteina.
  Gdyby nie umarł Ritz, zdobyło by sławę jego dokładne badanie matematycznych podstaw elektrodynamiki. Ritz nie tylko wskazał na niezgodność z elektrodynamiką Lorentza, ale również wyraził zdziwienie faktem, w jaki sposób fizycy i matematycy uważają, że tylko transformacja Lorentza spełnia postulaty Einsteina. Ritz właściwie położył kres logice „teorii względności” – mówi Saal.
  To samo odnosi się do niemieckiego matematyka Hermanna Minkowskiego, który opracował geometryczną teorię liczb i cztero-wymiarowy model geometryczny „teorii względności”. To właśnie ten naukowiec byłby liderem w rozwoju teorii Einsteina, intensywnie głosil w Niemczech swój formalizm. Minkowski miał o wiele większą sławę w Niemczech w tym czasie, niż Einstein.

  Gdyby nie nagła śmierć Poincare w przeddzień posiedzenia komitetu Noblowskiego w 1912 roku, ten matematyk, mechanik, fizyk, astronom i filozof miał by bardzo duże szanse otrzymania nagrody za rozwój elektrodynamiki i nowej mechaniki, czyli faktycznie – „Teorię względności”. Wtedy by to właśnie on, a nie Einstein stał się „ojcem” tej teorii. Ponadto, Poincare aktywnie krytykował jej einszteinowską wersję w kręgach naukowych, co bardzo zagrażało reputacji żydowskiego naukowca.
  Abragam pojawił się z zabójczą krytyką teorii Einsteina. Friedman prześcignął syjonistycznego fizyka w rozwiązywaniu problemów kosmologii.

  Jaka była postawa przywództwa sowieckiego, które miało korzenie syjonistyczne, do koncepcji relatywistycznej (TO)? Aby to zrozumieć, wystarczy wiedzieć, że w celu uzyskania poparcia radzieckich naukowców Albert Einstein w 1919 roku przyłączył się do Komunistycznej Partii Niemiec, ale potem, sześć miesięcy później opuścił organizację (Komunistyczna Partia Niemiec poczyniła znaczące rezultaty polityczne). Aktywna reklama „Teorii względności” w komunistycznej Rosji rozpoczęła się w dwudziestym roku. W 1922- Einstein stał się członkiem korespondentem Rosyjskiej Akademii Nauk, w 1922 – honorowym członkiem zagranicznym Akademii Nauk ZSRR. A potem wydarzenia w sowieckiej nauce zaczęły się rozwijać zgodnie ze scenariuszem napisanym przez przywódców syjonistycznych. Rzeczywiście, nie ma nic niemożliwego dla żydowskich i masońskich lobbystów.

  Jako posłowie

  I wtedy, i obecnie toczą się zacięte spory między zwolennikami i przeciwnikami „Teorii względności”. Pojawili się naukowcy, którzy wykorzystując różne postulaty Einsteina, doszli do mechaniki kwantowej, odkryli niesamowite, nierealne cechy istnienia (bytu), a tym samym sciągnęli na siebie gniew „założyciela” relatywistycznej koncepcji. Ci uczeni, na przykład, otworzyli “kwantowe „splątanie”, dualne sedno Wszechświata (jeśli cząstka zachowuje się zarazem i jak materia, i jak fala), otworzyli inne niewyobrażalne dla zwyczajnego fizyka właściwości zachowanie cząstek.

  Niektórzy badacze fizyki kwantowej oświadczyli o tym, że ludzka świadomość jest w stanie wpływać na rzeczywistość z jakichś niezrozumiałych przepisów. Zasugerowali, że uwaga ludzi zamienia hipotetyczne warianty zdarzeń w rzeczywistość, przekształcając energię bycia w mierzoną materię. Wszystko to staje się tym samym „niebezpiecznym” prądem we współczesnej nauce, jak teoria eteru.
  Przecież nie prosto pracowali i bronili swoje doktoraty inne prosyjonistyczne naukowcy jak Einstein – Freud, na przykład, który w swoich pismach zamienił ludzi w bezwolne, bezmózgie zwierzę, “dwunogie bydło”, prowadzone praktycznie jednymi tylko instynktami .Odkrycia fizyki kwantowej i teorii eteru prowadzą ludzi do myślenia, że człowiek – to bóg, wbity w wielowiekowe więzienie ignorancji.

  Im więcej eksperymentują naukowcy, tym bardziej zbliżają się do prawdy. I kto wie, jak wiele innych fizyków, matematyków i innych przedstawicieli inteligencji naukowej będą uduszeni jarzmem promotorów „Komitetowi 300”, ilu jeszcze badaczy pozbędą się możliwości normalnie pracować, ile z nich będą oczernieni, zniszczeni fizycznie i informacyjnie. To wieczna niewidzialna walka o naszą świetlaną przyszłość.

  Anastasia Kostasz
  https://www.kramola.info/vesti/protivostojanie/teoriya-efira-kak-prodvigali-lozh-eynshteyna

 12. Głos Prawdy said

  Jeszcze jedna zauwaga do tego spokania Macejczuka z Jabłonowskim. Macejczuk mówi, że wszystko się poznaje w porownianiu. No, dobrze. Ale po co do cholery macie z kimś się porównywać? Małe gówno patrząc na duże powinno się cieszyć, że jest mniejsze, ale wcale nie rozpaczać, że jest gównem? tyle milionów Polaków wyjechało do Zachodu, wielu z nich aby pracować na czarno, czyścić kible w Anglii i macie się z tego weselić?

 13. snag said

  10 ,..

  Wymówka !!! W Bialorusi obcokrajowiec może kupić, sprzedać, wydzierżawić … gwarantowane konstytucja ,…

  Who can buy property in Belarus?

  Any foreign citizen or legal entity can acquire, own and sell property located in Belarus. These proprietary rights are guaranteed by the Constitution and the Civil Code of the Republic of Belarus. The law permits owners of property not only to hold the land title, but also use the property for commercial purposes and gain profits from it.
  http://minskherald.com/2015/01/how-a-foreigner-can-buy-an-apartment-in-belarus/

 14. Piskorz said

  W 1991 r. Leonid Kuczma – prezydent Ukrainy na spotkaniu z polskimi parlamentarzystami w Kijowie powiedział:

  „ Nie ukrywamy i nie przemilczamy. W czasie drugiej wojny światowej ukraińscy szowiniści zabili około pół miliona polaków na Kresach Wschodnich przedwojennej Polski. Również przez kilka lat po wojnie, płonęły polskie wsie i ginęli ludzie. Szowinizm ukraiński, to wrzód na zdrowym ciele ukraińskiego narodu, to wrzód naszego sumienia względem narodu polskiego.”
  PS ZBRODNIA NIE UKARANA LUB PRZEMILCZANA KUSI, ABY JĄ POWTÓRZYĆ..!! I o tym powinniśmy pamiętać…zawsze i wszędzie…

 15. Peryskop said

  Jak zamordowano małego Alfiego

  Prof. Maria Majewska mejlem 23 maja 2018
  Zakazany przez globalne kartele art. dra Jaskowskiego.

  Jak zamordowano Alfiego Evansa – medyczny przemysł śmierci czy mord sądowy

  dr J. Jaśkowski

  z cyklu: S – 155, Polska jako 52 stan”

  Motto:
  Aby garstka mogła dobrze żyć, tłumy muszą umierać.

  Brak rodzimej prasy, podporządkowanej interesom danego narodu, uniemożliwia dostarczenie informacji, które pozwalają na prawidłowe zarządzanie danym państwem. Jak widomo w Polsce prasa zarówno krajowa jak i lokalna została przejęta przez koncerny niemieckie nawet takie ad hock powołane jak ten z Bawarii. Wiadomo, że Monachium jest od lat siedzibą wywiadów zarówno niemieckiego, jak i NATO, czy MOSADU. No bo skąd by mała rodzinna firemka miała pieniądze na wykupienie większości tytułów i drukarni po RSW PRASA ?

  Proszę sobie przypomnieć:
  Nigdy i nigdzie nie podano ile za jaki tytuł musiano zapłacić. Slogan „tajemnica” państwowa czy handlowa nijak się ma do rzeczywistości, ponieważ to był majątek państwowy, czyli społeczeństwa. Nigdy też nie opublikowano w żadnym Dzienniku Urzędowym ile za poszczególne fabryki, czy banki wpłynęło pieniędzy do kraju rocznie. Nigdy także nie podano np. w Diariuszu Sejmowym, kiedy to Sejm zdecydował się na zaciągnięcie pożyczki, w jakim banku i na jakich warunkach.

  Czyli mamy taką sytuację:
  W Polsce o wysokości budżetu decyduje Sejm. To PT Posłowie ustalają każdorazowo wysokość budżetu i na co ma być przeznaczony. Rząd ma tylko wykonać ustawy sejmowe. A tutaj co rusz słyszymy, że rząd warszawski bierze jakoweś pożyczki,
  nie wiadomo od kogo,
  nie wiadomo na jakich warunkach,
  nie wiadomo na jakie cele,
  ale płacić i oddawać, rzekomo pobrane pieniądze, musi cały Naród.
  Hipoteza robocza, czy w ogóle owe pożyczki wpływają do Kraju?

  Wg obecnych szacunków spłatą do tej pory zaciągniętych pożyczek będą się zajmowały następne pokolenia. Przecież głupie 10 miliardów pobranych za tego agenta Kominternu [aka Rothschild] tj. Edwarda Gierka, musieliśmy spłacać do 2010 roku, czyli przez prawie dwa pokolenia. Obecny Rząd, pomimo licznych obietnic, do dnia dzisiejszego nie przedstawił Białej Księgi, czyli ile zastał w kasie i ile to pieniędzy pobrał z niewiadomych źródeł na niewiadomych warunkach z City of London Corporations, sztukmistrz z Anglii, p. Rostworowski.

  Zresztą jest to niechlubną tradycją tzw. rządów warszawskich, nieinformowania społeczeństwa o bilansie po poprzednim rządzie. Innymi słowy, wbrew opowiadaniom o zmianie rządu po wyborach, mamy cały czas ciągłość zarządzania dokładnie od 1944 roku.
  Żadna bowiem nowa ekipa nie ujawniła budżetu poprzedników.

  Celowo wymieniam owego agenta Kominternu, ponieważ to za jego czasów prof. Kostrzewski z PZH, wprowadził pierwszy przymus szczepień przeciwko odrze, pomimo zdecydowanego oporu lekarzy. Awansował za to potem na eksperta WHO, z pensją podobno ok. 5.000 dolarów.

  Dlaczego to przypominam.
  Ostatnio opinia światowa została zbulwersowana zmordowaniem w rzekomo demokratycznym kraju jakim jest/była Anglia, 2 letniego chłopca Alfiego Evansa, na podstawie decyzji jakiegoś człowieczka, zwanego sędzią. Czyli, był to typowy mord sądowy.

  A było to tak.
  Alfie Evans urodził się 9 maja 2016 roku. Był pierwszym dzieckiem 18-letniej Kate James i 19-letniegoToma Evansa. Urodził się jako dziecko o prawidłowej masie ciała, bez żadnych zaburzeń czyli 10 w skali Apgar. O tym, że był w świetnej kondycji, całkowicie zdrowy, świadczy fakt wypisania go po 3 dobie do domu.

  Tragedia zaczęła się już w kilka tygodniu później, po pierwszych dawkach szczepień. Jakiś bliżej nierozgarnięty konował z dyplomem, niestety lekarza, zaaplikował mu jednego dnia osiem szczepionek, zaczynając od Infanrix IPV, poprzez Prevene, Bexero, do Rotavirusa.

  Przypominam, jeszcze w latach 80 ubiegłego wieku, nie wolno było podawać kolejnej szczepionki wcześniej, jak po 3 miesiącach od czasu podania poprzedniej. Brak jakichkolwiek prac naukowych o bezpieczeństwie podawania kilku szczepionek jednorazowo. A tutaj GP pracujący w National Health wykonując narzucone procedury, podaje 8 szczepionek od razu.

  Proszę zauważyć.
  Brytyjska Izba Lekarska nie widzi w tym nic zdrożnego. A to, że występują powikłania to wina pacjenta, przecież oni chcieli dobrze, matka nie musiałaby chodzić kilka razy na szczepienie. Za jednym wkłuciem „nie bolałoby to to” tak bardzo i podobne głupoty.
  Jak wynika z raportu sądowego już po kilku dniach zaczęły występować objawy ze strony mózgu na tyle niepokojące, że chciano skierować dziecko na specjalistyczne badania.
  Jednak ich nie przeprowadzono.
  Czyżby oszczędności?

  Pomimo tych powikłań poszczepiennych, znowu już 9 września 2016 roku kolejny pseudomedyk wstrzyknął dziecku siedem szczepionek, w tym Infarix IPV Hib oraz prawdopodobnie eksperymentalną szczepionkę przeciw meningokokom i Rotarix.
  Wystąpiły kolejne powikłania np. rozpoznano małogowie, podobne do tego jakie stwierdzano w Brazylii po rzekomym wirusie Zika, a naprawdę po szczepionce Boosterix. W sprzedawanej szczepionce BOOSTRIX znajduje się 0,5 mg aluminium znanej neurotoksyny. Udowodniono, że aluminium może być przyczyną deformacji kostnych, w tym małogłowia.
  Pomimo tych objawów, kolejny GP z NH w dniu 18 listopada 2016 roku podał dziecku siedem szczepionek w 3 ukłuciach, takie jak: Infnric IPV Hib, Prevenar 13 Bexero.
  Szczepionka przeciwko pneumokokom zawiera 125 mcg aluminium.
  Szczepionka Hepatitis A zawiera 250 mcg aluminium.
  Szczepionka HPV zawiera 225 mcg aluminium.
  Szczepionka o nazwie Pentacel tzw. kombinowana, zawiera 330 mcg aluminium. Może dlatego w Polsce jest taka nagonka na rodziców, aby podawali dziecku szczepionki np. 5 w jednym ?

  Szczepionka Pediatrix, także kombinowana, Hepatitis B plus polio, zawiera aż 850 mcg aluminium.
  Sama szczepionka tzw. Hepatitis B zawiera aż o 1400% więcej aluminium aniżeli dozwolone jest przez FDA.

  Dopiero 30 listopada przeprowadzono badania mózgu. Badanie MRI wykazało opóźnienie mielinizacji i inne zmiany niecharakterystyczne dla żadnej znanej choroby.
  14 grudnia 2016 roku przewieziono chłopca do szpitala Alder Hey z powodu pogarszania się stanu zdrowia i konieczności podłączenia do aparatury wspomagającej oddychanie.
  I musimy przejść do historii tego szpitala.

  Alder Hey, co to jest?
  Szpital ten cieszy się wyjątkowo złą sławą, z powodu dziwnych zgonów, nielegalnego testowania leków, jak i afer z pobieraniem narządów.

  Podobno generalnie, aż 130.000 dzieci jest tak „załatwianych” w brytyjskich szpitalach.
  Już w 2004 roku, jak podał The Independent, śledztwo przeprowadzone w sprawie pobierania narządów od dzieci wykryło w tym szpitalu ponad 1.000 narządów nienarodzonych dzieci, czyli otrzymanych z aborcji.
  W marcu 2018 roku sędzia Sądu Najwyższego orzekł, że 1.300 rodzin dzieci, których narządy zostały pobrane bez zgody rodziców, mają prawo do odszkodowania. Znalezione ciałka 50 nieznanych dzieci zostały pochowane we wspólnej mogile, tylko z numerem na trumnie.
  Szpital Alder Hey z LIVERPOOL przyznał, że jest zaangażowany w handel żywymi narządami za gotówkę.

  Już kilka lat wcześniej w 2001 roku, BBC opisała podobną historię zbrodniczego działania szpitala w zakresie pozyskiwania narządów dziecięcych.
  Np. w latach 1989 – 1995 przekazywano firmie Avantis-Pasteur, znanemu producentowi szczepionek, gruczoły grasicy do „badań”. W zamian firma finansowała np. oddział kardiologiczny.
  Z tych pieniędzy finansowano wynagrodzenie administracji i lekarzy.
  Istnieje ogromny pobyt na narządy dziecięce. Największym popytem cieszą się oczy, serca i nerki. Szacuje się, że co najmniej 1.000.000 – słownie jeden milion dzieci, zostało w ten sposób porwanych i zabitych w okresie ostatnich 20 lat.
  Jest stały cennik na te narządy.
  Przykładowo:
  nerka kosztuje do 10.000 dolarów,
  oczy kosztują do 10.000 dolarów,
  za serce można dostać znacznie więcej, nawet do 50.000 dolarów.

  Badania wykazują, że pranie pieniędzy w tym handlu narządami to ok. 10 % światowego PKB, lub jak kto woli ok. 5 bilionów dolarów, czyli podobnie jak narkotyki czy broń.
  W rezultacie, z chęci zysku, czarny rynek handlu narządami stale się powiększa. Podobno działania wojenne w Syrii czy na Ukrainie, także przyczyniają się do handlu narządami.
  Potwierdził tę sytuację dr Dick Van Velzen, patolog ze szpitala Alder Hey z Liverpoolu. Przyznał, że oprócz ponad 2.000 serc, mózgów, pobrano oczy z ponad 15.000 poronionych płodów, w zamian za „darowizny”.

  Wszystkie drogi prowadzą z powrotem do WHO i B. Gatesa, szczepionkowych eksperymentatorów medycznych na dzieciach.
  Szpitale, żeby prawda nie wyszła na jaw zaczynają się asekurować orzeczeniami sądów.
  Wiadomo jak postępowano z małym Alfem.
  Szpital po eksperymentach z lekami i pogarszaniu się stanu zdrowia, w żadnym przypadku nie chciał wypuścić dziecka i przenieś do innego ośrodka medycznego.
  Nawet jak Rząd Włoski nadał małemu obywatelstwo i na własny koszt chciał przewieźć do Rzymu, sądownie zabroniono przenosin. Sędzia, który takie orzeczenie wydał, jest znanym propagatorem LGBT i idei ”socjalistycznych”.
  Nawet kiedy Ojciec Święty zaapelował o przetransportowanie małego Evansa do Rzymu, Anglicy nie zezwolili, woleli zmordować dzieciaka.
  Proszę zastanowić się, jak daleko muszą sięgać macki tego przemysłu?

  Przecież żaden tam sędzina nie jest na tyle głupi, aby się samemu podkładać, nawet gdyby był członkiem BAR.

  Podobnie, żaden dyrektor szpitala bez zgody Rady Nadzorczej, nie podejmie takiego ryzyka, chociażby z obawy o swoje stanowisko.
  Matka próbująca ratować dziecko, usłyszała od roześmianych pracowników szpitala, że dziecko nie jest jej, jest własnością W. Brytanii.
  Czyli, typowa faszyzacja państwa.
  Czyżby powrót do niesławnej pamięci księcia Edwarda, pułkownika SS?

  Wbrew opinii tzw. ekspertów szpitalnych, którzy twierdzili, że dziecko umrze po 5 minutach
  od odłączenia od aparatury, dziecko nie zmarło po odłączeniu od respiratora i żyło jeszcze 5 dni.
  Zmarło w dwie godziny po podaniu nieznanego zastrzyku, w czasie nieobecności rodziców. Już wcześniej chciano dokonać takiej iniekcji, ale matka się nie zgodziła.
  Szpital był przygotowany na działania rodziców. Policja cały czas monitorowała od wewnątrz pomieszczenie dziecka, policjanci z radiotelefonami byli podłączeni do centrali monitoringu.
  Przy wejściu do szpitala stali specjalnie zatrudnieni strażnicy, odbierający prezenty dla małego Alfiego, czyli maskotki, laurki itd.
  Rodzice byli systematycznie zastraszani i szantażowani.

  I wracamy do Polski.
  Podobne sytuacje zaczynają się dziać w kraju jeszcze pomiędzy Odrą i Bugiem.
  Przykładowo sprawa dziecka z Biłgoraju i idiotyczne zachowanie lekarzy w tym szpitalu.
  Pomimo szeroko nagłośnionej akcji policyjnej, nikt nie został ukarany. Izba Lekarska nie wyciągnęła żadnych konsekwencji w stosunku do donosicieli ze szpitala.
  Tłumaczenie, że działali dla dobra dziecka, jest tak samo infantylne jak to, że na księżycu rosną róże. Jak wiadomo, dziecko w Biłgoraju urodziło się z 10 w skali Apgar i dalsze dni pokazały, że nie było żadnego zagrożenia dla dziecka.

  Jednoznacznie wskazuje to na fakt, że :
  albo wiedza pracowników tego szpitala jest na tak niskim poziomie, że nie wiedzą co czynią,
  albo zadziałały inne mechanizmy i powiązania. O ile prasa dobrze podawała, to nigdy nie opublikowano związków dyrekcji i ordynatora tego oddziału, z koncernami farmakologicznymi.

  Podobna sytuacja zaistniała niedługo po tym, w Warszawie. Także jakaś mądra inaczej lekarka, za zgodą dyrekcji, wezwała policję do pilnowania niemowlaka. I o dziwo, okryto tajemnicą nazwisko tej dzielnej inaczej kobitki. A przecież jeżeli to był pozytywny krok, to jako bohaterka powinna dostać blachę od samego Prezydenta.

  Kto za te bzdurne posunięcia będzie płacił?

  Wypadałoby obciążyć zarówno mądrego inaczej sędziego, jak i wnioskodawców, kosztami przeprowadzenia takiej operacji i sprawa byłaby jednoznaczna.

  Jednocześnie dziwnym trafem, sędziowie o przygotowaniu biologicznym z zakresu szkoły podstawowej, ewentualnie średniej, minus krzywa zapominania, decydują co jest dobre dla dziecka, a co nie jest dobre. Ciekawe czy gdyby sędzia musiał potem płacić z własnej kieszeni za takie orzeczenia, koszta działań policji, to także byłby tak skory do szafowania nimi ?

  Podobnie brak jakiejkolwiek interwencji Izb Lekarskich, najlepiej świadczy o roli tych instytucji w deprawacji zawodu lekarskiego.
  Przecież donosicielstwo zawsze było w naszej cywilizacji ocenianie negatywnie.

  Widać wyraźnie, że ostatnie 28 lat wprowadzania medycyny rockefellerowskiej zmazało obraz tego co jest dobre, co złe. Wystarczyło jedno pokolenie tresowane na Uniwersytetach Medycznych, aby zasady działania lekarzy zostały całkowicie pogrzebane.
  Liczą się procedury i zysk.

  Code of Federal Regulation, 21, t.4 CITE : 21CFR 10. 323
  http://www.vacitruth.com/2014/09/07/
  a. accessdata.fda.gov/scripts/cdrh/cfdocs/cfcfr/
  http://www.greenmedinfo/blog/plaque-brought-you-best-intentions?page=2
  w Pub Med o toksyczności aluminium znajduje się nie mniej aniżeli 4258 publikacji
  http://www.info.kopp-verlag.de/medizine Angelika Muller & H. Tolzin
  http://www.info.kopp-verlag.de/medizine z 29 stycznia 2016
  http://www.wikipedia.org.wiki/Talidomide
  http://www.ihit.waw.pl/talidomide
  Green Med Info
  http://www.heal-online.org/childtraffic.pdf

 16. Boydar said

  Ja do Pana Gajowego.

  W poprzednich WT (232) napisał Pan, poniekąd słusznie, – „… je*any żydowski kurdupel … Kto im przeszkadza wprowadzić zakaz GMO JUŻ TERAZ? Przecież rządzą! …”

  Czy na pewno właściwie interpretujemy sytuację ?

  Po pierwsze, oni nie rządzą. Mają jedynie tzw. zwykłą większość parlamentarną. Równie dobrze można by zapytać, dlaczego Putin nie wprowadzi zakazu aborcji, przecież rządzi. Jak wskazuje skład izraelskiej komisji (221 WT) oddelegowani przez PiS do sejmu to żyd w żyda. Żyd podlega kahałowi, dinowi, innym żydom w interesach, ale nie PiS’owi. PiS jest jedynie przejściową formą organizacji żydów, mających z różnych powodów obowiązek/konieczność głosowania tak jak w rozkazie dziennym. Ustanowienie prawem czegoś, co nie jest akceptowalne przez wszystkie zainteresowane strony udzielające się w PiS’ie nie ma sensu. A do tego, w przypadku GMO które niezależnie od tego że jest trutką stanowi przedmiot intratnego geszeftu, jeszcze trochę niestety brakuje. Musimy poczekać.

  Po drugie, zastanówmy się, czy „je*any żydowski kurdupel” musiał „to” mówić. Otóż musiał, jeśli owa trutka ma być faktycznie zlikwidowana. Bo cóż on powiedział; on de facto powiedział, że TO JEST TRUTKA, że PiS o tym wie, ale jeszcze jest za słaby. Z żadnej trybuny na tym poziomie jeszcze takie słowa nie padły.

  I po trzecie, dał do zrozumienia, że istnieje linia podziału – tych którym GMO pasuje, czyli mają ludzi w dupie, i tych którym nie. To jest impas założony tzw. przeciwnikom, czyli zydom zorganizowanym w innych formacjach. Nie będę się rozpisywał, ale wyobrazić scenariusz nie trudno. Zobaczymy.

 17. Boydar said

  Niestety, Zwycięzca jest tylko jeden. A imię Jego Pan Rokitnik (6).

  Wśród odpowiedzi były także te z aluminium, rtęcią i glifosatem; ale one nie były prawidłowe.

 18. snag said

  Nie tak dawno … 700 razy mniej niż powinno ,…

  Polskie Huty Stali sprzedane

  Zakończono sprzedaż konsorcjum Polskie Huty Stali. Inwestorem strategicznym został brytyjsko-hinduski LNM – drugi koncern stalowy na świecie. Ostateczną umowę podpisano w Warszawie w resorcie skarbu.

  Minister skarbu Zbigniew Kaniewski przyznał, że była to jedna z najtrudniejszych prywatyzacji w Polsce. Jej wartość wynosi ponad 4 mld 200 mln zł, ale bezpośrednio do kasy państwa wpłynie tyko 6 mln zł.

 19. Kapsel said

  Rambo – Made in China

 20. snag said

  Nie ma jak w Rosji – Czarni nie narzekają ,…
  .http://www.bbc.com/news/av/world-europe-44253936/world-cup-2018-being-black-in-russia

 21. snag said

  Tudzież żydy w Polinie ,…
  .https://www.wprost.pl/kraj/10127791/pk-spadla-liczba-przestepstw-z-nienawisci-skierowanej-przeciwko-zydom.html

 22. Rokitnik said

  Prez dosc dlugo jadlem (raczej pilem rozpuszczone w mleku) co rano lyzke krzemu /produkt kanadyjski /. W smaku przypomina toto krede, wiec zarzucilem kuracje ale zapewne niepotrzbnie? Zamiast tego co rano z malzonka wypijamy po malej szklaneczce mikstury zlozonej z czosnku, imbiru i miodu / do 50ml /…. i skonczyly sie przeziebienia i brochity ! Efekt jest taki, ze wygladam mlodziej i jestem sprawnieszy j fizycznie jak wskazuje biologia, – o co najmniej o 10 lat.

 23. hucpa said

  https://www.google.ca/search?client=opera&hs=6FC&biw=1246&bih=674&tbm=isch&sa=1&ei=N4ALW4iCJKbB6ATF_6GwCA&q=the+world+abortion+warlds+2018&oq=the+world+abortion+warlds+2018&gs_l=img.3…17501.18704.0.19252.5.5.0.0.0.0.197.772.0j4.4.0….0…1c.1.64.img..1.0.0….0.lpEdN3jtFcw#imgrc=Y_EnFibr6xmIFM:

  O co tu chodzi ? w rzeczywistości mapa wskazuje dowolność urodzin kolorowych i mieszańców oraz selektywność, mordowanie białych nacji, w zalążku. Szekle Lepperów trędowatych w pracy na rzecz zaniku białych ludzi. Wrogów żydów.

 24. hucpa said

  re16

  https://sl.sbs.com.au/public/image/file/119008cc-2f65-4b5b-8b42-4ebaac3a9dcc

 25. hucpa said

  Żółto-sine koczkodany, Indo-Chiny, wyjątkowo podlegają pod presje żyda, ze względów ekonomicznych. Te królicze plemiona zalewają świat, nadprodukcja, od wielu lat..

 26. Boydar said

  Znaczy się, nie tylko Pan Rokitnik wygrał ale i odebrał (no to co, że awansem) przynależną Zwycięzcy nagrodę. Znaczy się również, że w Gajówce konkursy są uczciwe.

 27. Boydar said

  „… Jestem ojcem trójki małych dzieci. I jak ojciec, martwię się o ich bezpieczeństwo. Nie pozwolę, by coś im się stało – mówi w rozmowie z WP polityk PO …”

  https://wiadomosci.wp.pl/podpalenie-kamienicy-w-ktorej-mieszka-posel-po-krzysztof-brejza-chce-wierzyc-ze-to-chuliganski-wybryk-6256414517897345a

  „Nie pozwolę” … ha ! Gdyby pan poseł wpadł na ten pomysł wcześniej to by napisał kartkę – „poselsko brejzyński zakaz podpalania” i na tojtojce przywiesił, no i żadnego pożaru by na pewno nie było. Najwyżej teściową by odkurzacz ugryzł, a potem pewnie sam zdechł.

 28. revers said

  re27

  Kuchcinski daL BRON, ZE ZADEN CHOCBY NA WOZKU INWALIDZKIM GOJ NIE PODSKOCZY :::

  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/straznicy-sejmowi-z-ostra-bronia-po-co-im-pistolety/l2gq292

 29. maasteer said

  Jako danie główne sushi??

 30. maasteer said

  Posiedzenie plenarne Zgromadzenia Parlamentarnego NATO

  „Moskwa chyba nigdy nie pogodziła się z upadkiem imperialnego Związku Radzieckiego. Inwazja na Gruzję, bezprawna aneksja Krymu i interwencja wojskowa na Ukrainie obrazują rzeczywiste intencje Rosji” – mówił w poniedziałek podczas sesji Zgromadzenia Parlamentarnego NATO w Warszawie prezydent Andrzej Duda.
  ———————————-
  http://fakty.interia.pl/polska/news-posiedzenie-plenarne-zgromadzenia-parlamentarnego-nato,nId,2586699

  I tłumacząc na nasz język:

  „Waszyngton (uSSa) chyba nigdy nie pogodzi się z upadkiem imperialnego USA i dolara . Inwazja na Wietnam Jugosławię, Irak, Afganistan, Libię, bezprawna aneksja Kosova i interwencja wojskowa w Syrii obrazują rzeczywiste intencje Ameryki” – mówił w poniedziałek D…… tak było faktycznie!

 31. revers said

  ad27

  ale to spalil sie kibel Toi-Toi panu poslowi , z zego zrobil sie aj wach zeby zwrocic na siebie uwage w nastepnych wyborach, no i oczywsicie zalozyc wiekszy kaganiec na goim, w raamch podwyzszenia stadartu bezpieczenstwa.

  Choc obok pala sie na poi legalnych lub legalnych skadowiskach dziesiatki tysiecy toksyczynch odpadow poslowi wlosek nie spadnie z glowki, a dzieci wysle na wakacje oddychania na Madere, za zo dzskowicza antychmaiszowa grzywna 500 zlp na garstke palcych sie lisci udupi..

 32. maasteer said

  W ramach tworzenia i umacniania NWO:

  UE: Podatek od Google’a? Jesteśmy świadomi obiekcji Donalda Trumpa

  Prace nad nową daniną (podatkiem cyfrowym) są trudne technicznie, wrażliwe politycznie i złożone – mówi Andrus Ansip, wiceprzewodniczący KE ds. jednolitego rynku cyfrowego.

  Jaka koncepcja zwycięży, jeśli chodzi o wprowadzenie podatku cyfrowego?

  Artur Ansip: Komisja przedstawiła dwie propozycje legislacyjne 21 marca. To one będą kształtować formułę podatku cyfrowego. Jego rezultatem ma być bardziej sprawiedliwe opodatkowanie cyfrowej aktywności na terenie Unii Europejskiej.

  Pierwsza z nich zakłada reformę podatkową na poziomie UE, jeśli chodzi o księgowanie dochodów w miejscu, gdzie dochodzi do znaczącej interakcji z użytkownikami poprzez kanały cyfrowe. To jest pomysł na długofalowe rozwiązanie problemu. Drugie rozwiązanie jest odpowiedzią na wnioski ze strony niektórych państw członkowskich na przejściowe opodatkowanie głównych aktywności cyfrowych, które aktualnie unikają całkowicie opodatkowania w UE.

  Komisja konsultuje koncepcję podatku cyfrowego z największymi korporacjami internetowymi?

  Przed prezentacją propozycji wraz z kolegami z Komisji, w szczególności z komisarzem Pierre’em Moscovicim, spotykaliśmy się z wieloma firmami, w tym prezesami największych korporacji internetowych.

  Konsultowaliśmy tę koncepcję bardzo szeroko, także ze środowiskami biznesowymi, ministrami finansów krajów członkowskich i partnerami międzynarodowymi. To było działanie uzupełniające wobec konsultacji publicznych, które skończyły się na początku tego roku.

  Jakie ustalenia wyniknęły z tych spotkań?

  Ministrowie finansów krajów członkowskich dyskutowali na temat propozycji na nieformalnym spotkaniu Rady do Spraw Gospodarczych i Finansowych w kwietniu w Sofii. Panował ogólny konsensus, że obecne rozwiązania podatkowe są nieprzystające do realiów gospodarczych.

  Prace nad nowym podatkiem są trudne technicznie, wrażliwe politycznie i złożone.

  W pełni popieramy próby stworzenia rozwiązań globalnych przez Organizację Współpracy Gospodarczej i Rozwoju, ale pozostajemy realistami. Wiemy, że zajmie to dużo czasu. Dlatego wspieramy państwa członkowskie w wypracowaniu wspólnego przejściowego rozwiązania.
  ——————————————
  http://biznes.interia.pl/prasa/news/podatek-od-googlea-jestesmy-swiadomi-obiekcji-donalda,2570284,7902

 33. osoba prywatna said

  Zalipie, malowana wieś.
  http://jeznach.neon24.pl/post/143922,zalipie-malowana-wies

 34. Boydar said

  Jeżeli pożar jednego składowiska wpuścił do atmosfery tyle syfu co gospodarstwa indywidualne przez 25 lat, a pożarów składowisk było w siuś, to ustawa o eksterminacji piecyków na „coniebądź” de facto nie ma racji bytu. W każdym razie na tym etapie rozwoju naszej antycywilizacji (zastrzegam się, że nie znam rzeczywistych danych ochrony środowiska).

  To nie jest moja polemika z założeniami ustawy tylko argument dla prawnika jakiegoś stronnictwa. Może być ruskie.

 35. Boydar said

  Akurat mam tojtojkę pod ręką (prawie). W ramach eksperymentu podjąłem próbę podpalenia. Niestety, po litrze skończyła mi się benzyna do kosiarki. Ten plastik jest samogasnący. Być może są różne.

 36. Boydar said

  https://pl.sputniknews.com/polska/201805288046810-sputnik-polska-usa-baza-wojskowa/

  Zadaję sobie pytanie „po co”. Przed żydoszkopami, owszem, ale czy pod Kaliningradem ? Więc po coś jeszcze. No i mnie olśniło. Skoro teren takiej jednostki ma status eksterytorialny, to Ruskie dokonując kontrataku nie wejdą formalnie do Polski tylko na kawałek USSmanów. Mało tego, oni muszą tu wejść, inaczej nie da rady z parchem zrobić deratyzacji, dezynfekcji i dezynsekcji. I to jest bardzo dobry pretekst uznany międzynarodowo.

  Więcej tych Murzynów Afroamerykanów w mundurach ! Ameryko dawaj ! (to nawiązanie do hasła na Mundial)

 37. NICK said

  Chiny a NWO.

  http://prawy.pl/72027-chiny-w-awangardzie-postepu-i-budowy-nwo-social-credit-system/

 38. osoba prywatna said

  Tych produktów jeść już nie wolno. Chrońcie zdrowie!
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/tych-produktow-jesc-juz-nie-wolno-chroncie-zdrowie-2018-05

 39. osoba prywatna said

  Nie wiem tylko po co zaprosił tego Zawiszę.
  .https://www.youtube.com/watch?v=P_JCpJb0JQ0

 40. maasteer said

  Z Interii koment:
  „Realista ”
  Sama siebie mogła zaatakować Syria i to tak skutecznie, że Amerykanie muszą jej przed samą sobą bronić. Sam siebie mógł zaatakować też Jemen i to tak skutecznie, że sojusznicy Amerykanów – Saudowie, muszą go wyzwalać od Jemeńczyków, sam siebie mógł też zaatakować się Irak ale na szczęście Amerykanie go wyzwolili… Tylko Gruzja nie mogła zaatakować sama siebie…”

  ps i Ukraina sama Donbasem i Krymem się zaatakowała

  http://fakty.interia.pl/polska/news-posiedzenie-plenarne-zgromadzenia-parlamentarnego-nato,nId,2586699

 41. osoba prywatna said

  Nawet pod okupacją rodziło się dwa razy więcej dzieci niż obecnie. Znikamy i nie trzeba do tego żadnej wojny!
  http://niewygodne.info.pl/artykul9/04419-Nawet-pod-okupacja-rodzilo-sie-wiecej-dzieci.htm

 42. Lily said

  Re 39
  Sluszne pytanie.”Pozyjemy zobaczymy,czym
  kto pachnie”.Tak mawiali / mawiaja doswiadczeni
  zyciem nasi rodacy.

 43. osoba prywatna said

  Sprowadzają miliony ton śmierci do Polski, aby tu je spalić? Jak wygląda przemysł śmieciowy w naszym kraju?
  http://niewygodne.info.pl/artykul9/04421-Miliony-ton-smieci-laduja-w-Polsce.htm

 44. kawka said

  WSA uchylił zarządzenia wojewody ws. zmian nazw 12 ulic w Warszawie, w tym na al. Lecha Kaczyńskiego
  http://serwisy.gazetaprawna.pl/samorzad/artykuly/1126653,sad-uchylil-zarzadzenia-wojewody-ws-zmian-nazw-12-ulic-w-warszawie.html

 45. osoba prywatna said

 46. Dziad Wernyhora said

  Ale jaja! Wygląda na to że siły zbrojne Izraela wezmą udział w ćwiczeniach NATO na terenie Polski.
  Tego jeszcze nie było!
  Spoko, IDF zostali ZAPROSZENI na te ćwiczenia. Ciekawe kto ich zaprosił.

 47. Peryskop said

  santa pedalofilia vaticana

  http://ram.neon24.pl/post/143876,badz-szczesliwy-geju-papiez-jest-z-ciebie-zadowolony

 48. snag said

  30 ,…

  I tłumacząc na język idioty, nie nasz ,…

 49. snag said

  27 ,…

  Nie Jewish Lightning* przypadkiem? ,…

  *Jewish Lightning’, ‚żydowska błyskawica’ … w NYC znaczy tyle co podpalenie własnej (deficytowej) kamienicy czy biznesu w celu bzyknięcia ubezpieczenia.

 50. snag said

  46 ,…

  Nikt! Sami się zaprosili a ktoś w NATO się zgodził ,…

 51. Sebastian said

  Nie będziemy przeprowadzać transmisji z lokali wyborczych ze względu na obowiązujące od piątku przepisy dotyczące ochrony danych osobowych (RODO) – poinformował w poniedziałek szef Państwowej Komisji Wyborczej Wojciech Hermeliński.

  Obowiązek prowadzenia transmisji z lokali wyborczych zakłada znowelizowany w styczniu Kodeks wyborczy. „Podjęliśmy dzisiaj uchwałę, w której stwierdzamy, że transmisja z lokali wyborczych nie może się odbyć w świetle opinii GIODO, a przede wszystkim z uwagi na treść konstytucji art. 91 ust 3, który mówi, że prawo organizacji międzynarodowych, których Polska będzie członkiem, mają pierwszeństwo przed przepisami krajowymi” – powiedział Hermeliński na briefingu w Warszawie.

  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/szef-pkw-nie-b%c4%99dzie-transmisji-z-lokali-wyborczych-ze-wzgl%c4%99du-na-przepisy-rodo/ar-AAxV5zb

 52. Peryskop said

  Saudyjski następca tronu książę Mohammad bin Salman (1985-) niedawno pośród oskarżeń o „korupcję” i/lub „przekroczenie uprawnień” wydusił ok. $100 mld od mniej zaradnych członków saudyjskiej „familii”.

  A tam jest w sumie ~15k książąt i księżniczek oraz ich potomstwa !

  Ogólnie minister wojny Arabii S. nie lubi przepychu, studiował tylko w Riadzie.

  W 2015 roku za €500 mln odkupił od rosyjskiego oligarchy Jurija Szeflera 130-metrowy luksusowy yacht “Serene” – powierzchnia użydkowa 4k m2 , 7 pokładów, na wyposażeniu łódź podwodna, kino na otwartym powietrzu, baseny wewnątrz i na zewnątrz… Użydkowa, bo zadbał też o zbliżenie z Benem N’yahoo.

  Wahhab do jachtu w 2017 dokupił za $320 mln luxury French house in Louveciennes near Versailles.

  Ale ! – od 21.04.2018 Mohammad S. nie był widziany, a tego wieczora odbyła się w Riadzie wymiana ognia i są plotki, że Mohammad S. został ranny i liże rany w amerykąńskim szpitalu gdzieś na Bahrain…

  Sources claimed the attack was part of a coup led by Saudi royals who are opposed to king Salman.

  http://www.presstv.com/Detail/2018/05/27/563095/Bin-Salman-Saudi-Arabia

 53. Lily said

  Re 46
  „Ciekawe,kto ich zaprosil”?.
  Ci co przejeli wladze w 2015 r.
  Trzecia (III.R.P) najukochanszy sojusznik,
  powiernik,przyjaciel Izraela.Szczegulnie Pis.
  „Chociaz rzady sie zmieniaja,ale stosunek
  do Izraela pozostanie taki sam”.Skad to
  Lach Kaczynski wiedzal ?.Bo to jedno i to
  samo.Skad to wiem?,bo jesli chodzi o sprawy
  zwiazane z Zydami to sa jednoglosni. Zreszta
  nie tylko oni.

 54. revers said

  Msciciel juz byl u pana Gajowego? bo widac tych mscicieli przybywa, i czasami potarfia szybko wjechac w boczna uliczke, niebezpiecznie manewrowac na pasach dla pieszych, zaraz przy wjezdzie od glownej drogi.

 55. revers said

  re46

  no to wariant palestynski murowany, gdyby poalaczki sie burzyly z oddaniem mienia bezspadkowego, tagrozli osiedlom zydowskim w najlepszych puntkach miast, miaszeczek i gminnych duzych wsi.

  re
  48

  no to coraz lepiej z demokracja i ochrona danych, nawet szympansy beda mogly glosowac na swoich przedstawicieli jak to ma miejsce w Hiszpanii, a zwyciezy i tak ten co liczy glosy te z powietrza lub sufitu i te z urn.

 56. snag said

  Ależ nie podważamy … nieporozumienie – Tłumaczy się w grajdołku.
  https://www.wprost.pl/kraj/10127903/gowin-w-izraelu-o-ustawie-o-ipn-kontrowersje-polegaja-na-nieporozumieniach.html

 57. osoba prywatna said

  Almost Seems Too Late to Turn: Song by Clannad
  .https://www.youtube.com/watch?v=7uA0Ej9pOss

 58. Boydar said

  Sądzi Pan Revers, że z Szympansami byłoby nam gorzej ? Piszę z dużej litery, bo kto wie, jeszcze przeczytają i potem weź się człowieku wytłumacz …

 59. snag said

  Rzekomo ruski oligarcha … w Angoli wygasła wiza, w Stanach trzeba się tłumaczyć w jaki sposób zrobił fortunę to emigruje do grajdołka, Mekki żydowskich hochsztaplerów ,…
  https://www.haaretz.com/israel-news/russian-billionaire-roman-abramovich-reportedly-immigrating-to-israel-1.6118186

 60. Peryskop said

  Re Revers
  Z Hiszpanią nie idzie łatwo.
  Bo to jest niezwykle misternie zapleciony układ marranos felse catolicos.

  Maria Cristina Cifuente y Cuencas (1964-) [age 53]; od 16 roku życia aktywistka partii ludowej (People’s Party); „studiowała prawo” na Uniwersytecie Complutense w Madrycie; w roku 1987 i 1994 bez powodzenia startowała w wyborach do PE; podobno w 2013 po wypadku na swoim motocyklu w Madrycie była nieprzytomna przez niemal miesiąc.

  24.06.2015÷25.04.2018 bur’mistrzyni Okręgu Madrytu (~5 mln dusz).
  https://www.bing.com/th?id=OIP.RZtDQBK6Zbo4VqCZoZ9PYgHaJf&w=173&h=160&c=7&o=5&pid=1.7

  21.03.2018 oskarżona o krętackie uzyskanie magisterium z „prawa politycznego” na Uniwersytecie Króla Juana Carlosa. Odpierając zarzuty że niby ‘ad personam’ i ‘polityczne’, pomimo żądań demonstrantów wykluczała dymisję.

  5.04.2018 wszczęto śledztwo.

  25.04.2018 nagle zrezygnowała z funkcji burmistrza Okręgu Madryckiego po ukazaniu się w internecie filmiku z 2011 roku, ukazującego jej zatrzymanie [aged 46] w supermarkecie za kradzież 2 pojemniczków kremu ‘anti-aging’ o wartości €40.

  27.04.2018 zrezygnowała jako przewodnicząca People’s Party Okręgu Madrytu.

  8.05.2018 rezygnowała z Sejmiku Madryckiego i ogłosiła odejście z polityki …

  Zatem niby myśli.
  Ale za poooooooźno i nie wymiga się łatwo.
  Bo śledztwo w/s korupcji na Uniwersytecie Króla Juana Carlosa zatacza coraz szersze i wyższe kręgi, a partia PP Premiera Mariano Rajoy’a tonie w skandalach.

  24.05.2018 sąd Audiencia Nacional skazał rządzącą partię PP na €245,492 za „udział w celu uzyskania korzyści” w rozległym systemie oszustw podatkowych, prania pieniędzy, fałszowania dokumentów i łapówek za zamówienia publiczne.

  Ponadto 29 oskarżonych skazano w sumie na 351 lat mamra.
  Były skarbnik PP Luis Barcenas za uciułanie €48+ mln „tajnej kasy” na swoim koncie w Szwajcarii dostał 33 lata paki + €44 mln kary, jego żona dostała 15 lat.

  Natomiast lider siatki „przemysłowiec” Francisco Correa zasłużył według sądu na niemal 52 lata.

  WHAT NEXT ?

 61. Sebastian said

  Tajemnicą poliszynela jest fakt, iż producenci żywności i chemii gospodarczej np. z Niemiec czy Francji sprzedają na rynkach tzw. nowej Unii (m.in. Polski) towary gorszej jakości, niż u siebie. Władze UE wreszcie zauważyły problem i grożą im drakońskimi karami.

  Fenomen „niemieckiej chemii” dostrzegły tysiące Polaków. Proszki do prania od naszych zachodnich sąsiadów można już kupić nie tylko na bazarach, ale i specjalnych sklepach w galeriach handlowych. Co prawda koncerny produkujące chemię gospodarczą zarzekają się, że składy są identyczne albo minimalnie zmienione, ale Polacy wiedzą swoje.

  http://innpoland.pl/143787,unia-grozi-kombinatorom-w-polsce-i-niemczech-bedzie-taka-sama-chemia

 62. revers said

  To nie sprzedadza swoich ptoszkow w takich cenach jak Cypiski, E- proszek, chyba ze juz nie ma tych weteranow lat 80 tych i demoludow juz na rynku.

  A unia sobie moze pogrozic palcem w bucie, jak w wielu innych przypadkach krzywosci bananow, czy dlugosci ogorkow.

 63. Sebastian said

  Tommy Robinson, były szef antyislamskiego ugrupowania English Defence League, a obecnie dziennikarz „The Rebel Media” został zatrzymany pod zarzutem zakłócania pokoju, gdy relacjonowania przed sądem w Leeds procesu gangu muzułmańskich gwałcicieli.

  https://ndie.pl/wiezienie-za-relacjonowanie-procesu-muzulmanskich-gwalcicieli-robinson-aresztowany/

 64. Boydar said

  https://wawalove.wp.pl/sad-zdecydowal-ws-ul-lecha-kaczynskiego-wraca-al-armii-ludowej-6256686160025729a

  PiS PiS’em, Ziobro Ziobrą ale sędzia się spisał; „dowód proszę”, nie ma ? Wypier*dalać ! Naaastępny …

 65. Sebastian said

  Była minister spraw zagranicznych syjonistycznego państwa Izrael przyznała się do mordowania intelektualistów na terenie Europy, operując pod ochroną MOSSAD-u dla którego pracowała. Przyznała się także do bycia prostytutką, filmowania siebie i klientów podczas aktów seksualnych aby później ich szantażować, manipulować, zdobywać tajemnice państwowe i zmuszać do współpracy. “Zrobiłabym to jeszcze raz…”

  https://gazetawarszawska.com/index.php/historia-2/1143-byla-minister-spraw-zagranicznych-izraela-przyznala-sie-do-popelniania-morderstw

 66. osoba prywatna said

  W czasach największego rozkwitu amerykańskiej gospodarki niewolniczej 78% właścicieli niewolników było żydami – pisze autor.
  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/143927,francis-wlascicielem-amerykanskiej-duszy-zawsze-byl-izrael

 67. Sebastian said

  Strefa Gazy stała się największym na świecie więzieniem. Na dodatek obrazki jaki widzimy w przekazach medialnych wskazują, że to co robią tam Żydzi z Arabami przypomina opisy z książki „Rozmowy z katem” Kazimierza Moczarskiego. Wygląda na to, że arabskie getto w Palestynie zyska nowy mur, ponieważ Izrael rozpoczął budowę bariery morskiej wzdłuż granicy ze Strefą Gazy.

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/izrael-rozpoczal-budowe-bariery-morskiej-wzdluz-granicy-strefy-gazy

 68. Boydar said

  „… prawdopodobnie ogień pojawił się w plastikowej kabinie po wyrzuceniu niedopałku papierosa …”

  https://wiadomosci.wp.pl/prokuratura-o-pozarze-w-kamienicy-krzysztofa-brejzy-nic-nie-wskazuje-na-zamach-na-posla-6256704641033857a

  Prawdopodobnie gówna się zapaliły, tak uważam.

 69. osoba prywatna said

  Jędrzej Giertych: LIST DO OJCA ŚWIĘTEGO
  http://www.gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/573-jedrzej-giertych-list-do-ojca-swietego

 70. osoba prywatna said

  Maliniak swoim odbytem zakomunikował:
  https://kresy.pl/wydarzenia/andrzej-duda-rosja-nie-waha-sie-przeprowadzac-prob-zabojstw/

 71. Peryskop said

  http://ziut.neon24.pl/post/143870,kaczynski-juz-nie-zyje-jest-politycznym-trupem

  STACZAMY SIĘ W STRONĘ ŻYDOWSKIEJ DYKTATURY!

  I na koniec sensacja: w styczniu zmieniono „Ustawę o bratniej pomocy”. Zgodnie z nowelizacją zainicjowaną przez Premiera Morawieckiego minister obrony będzie mógł wydać broń polskiej armii siłom zbrojnym obcych pastw.

  Wcześniej PiS dokonało zmian ws. przemieszczania się żołnierzy obcych wojsk po terytorium RP. Po ostatniej zmianie te obce wojska mogą przyjechać do polski niepostrzeżenie, np. jako turyści [zwiększono liczbę połączeń z Izraelem], …. broń i amunicję wyda im Minister Obrony Narodowej. Macierewicz by tego nie zrobił, ciekawe czy zrobi to obecny szef MON, … albo czy też zostanie wymieniony przez Morawieckiego?

  Należy też pamiętać, że obowiązują już niezgodne z Konstytucją ustawy sądowe, z których jedna daje Dudzie władzę zwierzchnią nad Sądem Najwyższym, który zatwierdza wyniki wszystkich wyborów, w tym wybór prezydenta. – STACZAMY SIĘ W STRONĘ ŻYDOWSKIEJ DYKTATURY! – to już raczej bardziej pewne niż wątpliwe. Żydzi wykorzystali PiS do przejęcia władzy nad Polską, tak samo jak wykorzystali rewolucję w Rosji w 1917 r. do przejęci władzy nad Rosją.

 72. osoba prywatna said

  24 proc. pracodawców chce płacić więcej Ukraińcom niż Polakom
  https://kresy.pl/wydarzenia/24-proc-pracodawcow-chce-placic-wiecej-ukraincom-niz-polakom/
  Jeden z ukraińskich adwokatów zauważył w siedzibie lwowskiego SBU toaletę podobną do tych, które zrobiły furorę przed Igrzyskami w Soczi.
  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/ukraina/zadowolenie-w-soczi-w-lwowskim-sbu-rowniez-sa-olimpijskie-toalety/

 73. Boydar said

  Mój Pan Prezydent jest rewelacyjny ! Co (62) powiedział ?

  „… że Rosja nie waha się przed dokonywaniem zabójstw na terytorium państw NATO przy użyciu broni chemicznej lub ingerowaniem w procesy demokratyczne …”

  „Procesy demokratyczne” to oprócz lichwy najpotężniejsza broń żydostwa. Jest to informacja na najwyższym stopniu wiarygodności, że „ch. bombki strzeli, choinki nie będzie”. I co jeszcze, że broń chemiczna wcale nie straciła na atrakcyjności wraz z użyciem ostatniej puszki Typhoon Cacy. Nic nie mówił też o zakończeniu remontu chwilowo nieczynnych, ale to się rozumie samo przez się; granty już przyznane a przetargi wyłonione. No i że żydzi z Rosji wcale tym z Polin nie pomogą. Nie ma na co liczyć.

  On jest lepsiejszy niż Maduro 🙂

 74. Peryskop said

  Dla niepełnosprawnych nie ma, bo pieniące są tylko dla „pełnosprawnych” !

  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/kreml-rosja-gotowa-reagowac-na-rozszerzenie-infrastruktury-nato/70gnqnl

  Kreml: Rosja gotowa reagować na rozszerzenie infrastruktury NATO
  dzisiaj 12:57 aktualizacja 13:11 [28.05.2018]

  Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow oświadczył, że ewentualne rozlokowanie w Polsce bazy USA jest „suwerenną decyzją każdego kraju”. Pieskow ostrzegł zarazem, że Rosja jest gotowa reagować na rozszerzenie infrastruktury NATO w kierunku jej granic.

  Wypowiedź Pieskowa była reakcją na doniesienia Onetu o tym, że władze polskie są gotowe zainwestować do 2 mld dolarów w USA. Chodzi o stworzenie stałej bazy wojsk pancernych USA na terenie naszego kraju. Pieskow dodał, że ewentualne rozlokowanie bazy w Polsce „nie przyczyni się do bezpieczeństwa i stabilności na kontynencie”.

  Komentując doniesienia Onetu rosyjski parlamentarzysta Vladimir Dzhabarov powiedział, że Polska może stać się potencjalnym celem w konflikcie między Rosją a krajami Zachodu.

  Mówiąc o „stworzeniu bazy wojskowej USA w Polsce” rzecznik Kremla oświadczył, że „jest to oczywiście suwerenna decyzja każdego kraju, jeśli decyzja tego rodzaju jest podejmowana”.

  Oznajmił przy tym, że gdyby Rosja odnotowała „stopniową ekspansję infrastruktury wojskowej NATO” w kierunku jej granic i bezpośrednie przybliżenie infrastruktury NATO ku tym granicom, „to nie przyczyni się to do bezpieczeństwa i stabilności na kontynencie”.

  – Wręcz przeciwnie, te ekspansjonistyczne działania prowadzą oczywiście do kontrdziałań ze strony rosyjskiej – oznajmił Pieskow. Celem owych działań Rosji jest – według jego słów – „zrównoważenie naruszonego parytetu”.

  Media rosyjskie poinformowały o planach Polski dotyczących rozlokowania na terytorium kraju sił USA i powołały się na doniesienia portalu Onet o tym, że władze polskie są gotowe zainwestować do 2 mld dolarów na pokrycie związanych z tym kosztów. Agencja TASS podała tę informację, powołując się na portal Politico. Rosyjskie media twierdzą, że chodzi o stworzenie stałej bazy USA na terytorium Polski.

  Szczegóły negocjacji o stacjonowaniu wojsk USA w Polsce

  Polska obiecuje zainwestować 1,5 – 2 mld dolarów, by Amerykanie rozlokowali u nas dywizję pancerną.

  Rosyjski senator ostrzega

  – Przez rozmieszczenie wojsk amerykańskich na swoim terenie, Polska może stać się celem ataku – oznajmił Vladimir Dzhabarov cytowany przez „The Moscow Times”. Parlamentarzysta jest przewodniczącym Komisji Spraw Zagranicznych Rady Federacji.

  Dzhabarov dodał, że jeśli Amerykanie rozlokują swoją bazę na terenie naszego kraju, to Polska stanie się „jednym z głównych celów w potencjalnym konflikcie”. – Im bliższe są związku Polski z NATO, tym bardziej zagrożone staje się istnienie Polski – przestrzegł.

  Po dokonanej przez Rosję aneksji ukraińskiego Krymu w 2014 roku USA wystąpiły z inicjatywą zwiększenia obecności w Europie (European Reassurance Initiative – ERI), której częścią jest operacja Atlantic Resolve, mająca zapewnić rotacyjną, trwałą obecność wojsk USA także w Europie, również w tych regionach, w których wcześniej nie stacjonowały znaczące siły amerykańskie. Kolejne zmiany następują tak, by nie było między nimi przerw, a w regionie stale przebywały amerykańskie wojska.

  W projekcie ustawy o budżecie Pentagonu, przyjętym niedawno przez komisję sił zbrojnych Senatu USA, zawarte jest wezwanie ministra obrony, by poinformował o „możliwości i celowości stałego stacjonowania w Polsce brygadowej grupy bojowej USA”.

  https://www.rt.com/news/428025-poland-permanent-troops-us/

 75. Boydar said

  @ Pan Maasteer

  „Kumotry diabła”, Dorota Simonides, Lubelska Spółdzielnia Wydawnicza 1977

 76. gość said

  Piskorski dla Amnesty NIE jest więźniem politycznym

  Najnowszy raport światowy Amnesty International na temat praw człowieka nie wspomina nic o Mateuszu Piskorskim.

  Bohaterem działu o Polsce jest Tomasz Piątek, dziennikarz wypisujący bzdury o antonim Macierewiczu.

  I oczywiście standardowy klekot o prawach wolności seksualnej, mediach, których PiS nie może zmieniać, organizacjach „pozarządowych” (NGOs), prawach imigrantów do pozostania w kraju, do którego przybyli. I cała to polityczna agenda. (Oczywiście także antysemityzm).

  Piskorski nie istnieje dla AI, nie ma go dla tej organizacji, zajmującej się więźniami politycznymi.

  Bo takie organizacje nie są po to, by walczyć o wolność wszystkich więzionych, tylko tych, którzy są „po linii”. Globalnej.

  http://www.prawica.net/10392

 77. Bronisław said

  : 63. Podał Pan, Panie Boydar genialną diagnozę: „Procesy demokratyczne to oprócz lichwy najpotężniejsza broń żydostwa”!!!

  Ale, jak my Katolicy mamy się bronić, skoro Instytucje Kościelne poddawane są „mega” demokratycznym procesom?!!!

  Najgoręcej Pana pozdrawiam!

  Króluj Nam chryste!!!

 78. Boydar said

  Dziękuję, ja też Panu Bronisławowi dobrze życzę.

 79. wolverine said

  Sz.Panie Gajowy,
  w Afryce idzie wojna na całego i nie na darmo muricans (inaczej red necks a jeszcze inaczej polski wielki sojusznik ma wydzielone specjalne dowództwo, stacjonują tam wojska amerykańskie a francuzi siedzą tam bez przerwy). Demograficznie Afryka eksploduje podczas gdy Europa stagnacja i tu jest wykres (za unz.com-John Derbyshire): UN World Population Prospects 2017 revision http://www.unz.com/jderbyshire/that-otm-caravan-a-warning-about-the-most-important-graph-in-the-world/ i oczywiście „Putin/komuna jest winna”. A jaka recepta European Commission: EU: How To Stop Mass-Migration From Africa? Bring Everyone To Europe! https://www.zerohedge.com/news/2018-05-26/eu-how-stop-mass-migration-africa-bring-everyone-europe . Ciekawe, nieprawdaż. Jeszcze śmieszniej jest, że nasz wzorzec kulturowo-cywilizacyjno-religijny czyli Izrael wy……..16 tys. CZARNYCH Żydów z izraela do EU.http://www.unz.com/isteve/why-did-bibi-welsh-on-deal-to-dump-16000-africans-on-west/ tak jak kiedyś wysłał taką samą paczkę czarnych żydów do USA. Że co, że czarni Żydzi!. Se wyguglajcie lemba people: kolesie jak mają potrzebę, to wszędzie się znajdą (za wyjątkiem obu biegunów).
  A proszę sobie przypomnieć wykłady doc. Józefa Kosseckiego – cywilizacja turańska: jaką tam funkcję spełniają „masy uchodźców”- przygotowanie do zajęcia wrogiego terytorium. A jeszcze śmiejszniejsze: Enoch Powell przepowiedział toto syć 50 lat temu (1968): http://www.unz.com/isteve/emperor-palpatine-explains-the-supreme-function-of-statesmanship/ . A jeżeli już Enoch Powell: EU jest ekonomiczną „nadbudową” NATO. I tera sobie poskładajcie to wszystko do kupy i odpowiedzieć na pytania:
  – jakim bytem jest EU>> EC>>>EUparlament
  – jakie siły stoją ‚za” i „dlaczego” (dla ułatwienia hasło „kasa, misiu kasa” [to lokalnie] a światowo: „follow money” są bardzo pomocne)
  – i jak się w tym wszystkim ‚znajduje” nasza ‚elyta’ polityczna ‚post1989’ (za komuny tego problemu nie bylo).

 80. Boydar said

  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/karty-100-zl-bez-pin-mastercard,91,0,2407259.html

  Wystarczy zrobić wachę po pięćdziesiąt …

 81. revers said

  ad65

  AI jest juz od dawna, jak in Greenpeace finansowana przez te same agendy Sorosa, i podobnych globalistow, to co by pan spodziewal sie innego od ich niezaleznosci i subiektywnosci?

 82. NICK said

  Hoooj biskup jak i bergolnięty papa.

  http://www.pch24.pl/wszyscy-biskupi-z-chile-zlozyli-na-rece-papieza-rezygnacje-z-urzedu–to-efekt-skandalu-w-ich-kraju-newsletter-215,60363,i.html

 83. osoba prywatna said

  Bardzo dobry wykład na temat piłsuda.

 84. Baltazar said

  Kto chroni pedofilów w Chile, czyli Cygan (tzn. Rom) zawinił, kowali wieszają …
  Cały świat obiega informacja, że w związku z gigantyczną aferą pedofilską wszyscy biskupi chilijscy złożyli dymisję na ręce Franciszka. Kiepsko poinformowani dziennikarze tacy jak niejaki Tomasz Krzyżak będą to uznawać za kontynuację przez Franciszki polityki „zero tolerancji dla pedofilii”, którą wprowadził i egzekwował Ojciec Święty Benedykt XVI.

  Jest oczywiście zupełnie inaczej.

  Ogólne zasady „walki” Franciszka z pedofilią opisałem trzy lata temu w tekście „Franciszka Papieża walka z homobiskupami” i pozostaje on niestety aktualny.

  Bergoglio NIE WALCZY z pedofilią w Kościele Posoborowym.
  Bergoglio czasem udaje, że zwalcza tę plagę, jeśli jest mu to wygodne.

  Wspomniany wyżej red. Krzyżak nie wspomniał o najważniejszem. Sprawa ks. Ferdynanda Karadimy była marginalizowana i mataczona nie przez wszystkich biskupów Chile, lecz w szczególności przez bpa Jana Barrosa, którego w 2015 r. awansował na ordynariusza diecezji Osorno nie kto inny jak Franciszek Papież.

  Od tego czasu istnieje twarda opozycja chilijskiego episkopatu przeciwko argentyńskiemu Biskupowi Rzymu. Chilijczycy próbowali zablokować tę nominację, niestety bezskutecznie! Bergoglio okazuje się niezłomnym obrońcą obrońcy pedofila. Nawet podczas styczniowej wycieczki do Chile odrzucał wszelkie oskarżenia kierowane względem Barrosa, nazywając je oszczerstwami. Dlaczego? Nie wiadomo.

  Jedno jest pewne: w związku z aferą pedofilską w Chile pierwszą osobą, która powinna odejść ze stanowiska i przeprosić za wszelkie krętactwa oraz niegodne słowa wypowiadane pod adresem ofiar pedofilii jest … Franciszek.

  Postscriptum

  A tak przy okazji …. Zastanówmy się ćwiczebnie, co by się stało, gdyby Bergoglio stanął przed koniecznością wymiany polskiego episkopatu. Z satysfakcją mogę powiedzieć, że zapewne nie znalazłby w Polsce wystarczająco dużo dublerów, zgodnych ze swoją linią.

  Mogłby zostawić Rysia, mógłby przywrócić do obowiązków Pieronka, a nawet … Paetza.

  Mógłby awansować rozmaitych Grzegorzów Kramerów, Wojciechów Lemańskich, Ludwików Wiśniewskich, Pawłów Gużyńskich itp. itd.

  Ufam jednak, że wciąż nie zapełniłby nimi vacatów. Trzeba by sięgnąć po głębsze rezerwy, takie jak laicyzowani Tadeusz Bartoś czy … Roman Kotliński oraz pomoc ekumeniczną – „biskupa” Szymona Niemca. Z tego wszystkiego dałoby się zmontować bergogliański Episkopat Polski ….
  http://przedsoborowy.blogspot.com/2018/05/kto-chroni-pedofilow-w-chile-czyli.html
  http://przedsoborowy.blogspot.com/2015/04/franciszka-papieza-walka-z-homobiskupami.html

  Rozwódka Meghan Markle w białym panieńskim welonie w byłym rzymskokatolickim kościele składa przysięgę małżeńską wobec anglikańskiego pana przebranego za księdza biskupa rzymskokatolickiego , który poddany jest papieżowi Elżbiecie II babci „pana młodego” księcia Henryka

  książe Harry nie jest bezpłodny w przeciwieństwie do swojego pradziadka stryjecznego który również ożenił się z rozwódką i został pozbawiony funkcji „papieża” angielskiego
  http://breviarium.blogspot.com/2018/05/vanitas-vanitatum.html

  jastrzabpost.pl/newsy/chrzest-meghan-markle-jakiego-jest-wyznania-zona-harryego_645606.html
  9 Mar 2018 … Aktorka Meghan Markle przyjęła we wtorek 6 marca z rąk pana arcybiskupa Canterbury Justina Welby’ego wątpliwy chrzest oraz nieważne bierzmowanie

  Meghan Markle już wkróce przyjmie chrzest.

  Meghan Markle już niedługo zostanie żoną księcia Harry’ego, jednak zanim to nastąpi Markle przejdzie chrzest. Podobno Meghan, która została wychowana w wierze protestanckiej i chodziła do katolickiej szkoły teraz ma zostać ochrzczona i stać się anglikanką. Chrzest ma odbyć się jeszcze w tym miesiącu podczas prywatnej ceremonii w Pałacu Kensington .

  Mimo tego, że przyszła żona księcia Harry’ego nie musi wiązać się z Kościołem Anglikańskim, to zanim poślubi księcia chciałaby wziąć chrzest, ponieważ chce uszanować Królową Elżbietę II, która jest głową Kościoła. W uroczystości wezmą udział także rodzice Meghan, którzy są bardzo szczęśliwi ze związku Meghan i księcia Harry’ego.

  „Jesteśmy niezwykle szczęśliwi z powodu Meghan i Harry’ego. Nasza córka zawsze była miłą i kochającą osobą, a widzenie jej związku z Harrym, który ma takie same cechy charakteru jak ona jest wielką radością dla nas jako rodziców. Życzymy im dużo szczęścia” – powiedzieli w listopadzie rodzice Meghan Markle, Doria Radlan i Tom Markle.

  Chrzty dokonane przez sekty protestanckie anglikańskie są zawsze uważane za wątpliwe, a w tych wypadkach należy chrzcić ponownie warunkowo.

 85. http://londynek.net/wiadomosci/article?jdnews_id=51796//

  RZĄD UK PRZEDSTAWIŁ STRATEGIĘ NA RZECZ CZYSTEGO POWIETRZA

  Kraków powienien zmienić logo, z na Sprawa została bowiem załatwiona w roku 1997 czyli 20 lat temu. Madame Cresson z Komisji Europejskiej w Brukseli wysłała mój prospekt z Konferencji Polsko-Niemieckiej do instytutu silnikowego w Brignoles pod Tulonem, gdzie opracowano wersię WYSOKOPRĘŻNĄ VDTW – umożliwiającą budowę METR SAMOCHODOWYCH, na podstawie czego Madame Tibori podjęła budowę metra SAMOCHODOWEGO w Paryżu, za czym poszedł Madryt a zapowiedziały Londyn i Rzym. Wówczas jednak obie panie zostały zaatakowane przez Holenderskiego Tygrysa Benzynowego ZA KORUPCJĘ, co w przypadku Mme. Cresson okazało się machlojkami a Mme. Tibori robiła, co wszyscy przed nią. To nie podlegało karze Dymisji, ale chodziło o ROZGROMIENIE Metr Samochowych, co zostało osiągnięte.
  Ciekawe więc, jaki pakiet w brytyjsko-helenderskim koncernie  petrochemicznym SHELL’a ma narodowy kapitał brytyjski ROTSZYLDA ? bo to mi wygląda na spalenie przez amirała holenderskiego Londynu. Holenderski admirał spalil roku 1666 tylko Londym a angielski kapitał korupcyjny Rotszyldów spalił w roku 1997 Paryż i Madryd a zagroził Londynowi i Rzymowi.

 86. Czarek said

  „Polska nie może być Grodzką geopolityki, udawanie kogoś / czegoś, kim się nie jest – niczego nie da i nie zmieni, poza powodowaniem bieżących i strategicznych szkód. Polska to Eurazja, Polska to zlatynizowany na miarę własnych marzeń turanizm, Polska to Wschód.”

  .http://xportal.pl/?p=33770

 87. Baltazar said

  http://www.thinkinghousewife.com/wp/2018/05/answers-to-a-college-student/
  http://popefrancisbookofinsults.blogspot.com/

 88. Boydar said

  Dobra, ale gdzie jest Pan Gajowy Marucha.

 89. Baltazar said

  Miejsce przebywania demonów do momentu Sądu Ostatecznego

  A gdzie przebywają demony konkretnie do momentu Sądu?[1]

  Głównie w powietrzu. Czy należy to traktować dosłownie? Raczej tak. Jeżeli istnieją cztery żywioły: woda, ogień, ziemia i powietrze, to żywiołem najbardziej „uduchowionym” lub najmniej materialnym jest właśnie powietrze. Zgodnie z tradycją żydowską (Asc. Isaiae 10, 28-30; Test. Beniamin 3), która, nawet nie zawarta w Starym Testamencie, przecież pierwociny prawdy zawierała, św. Paweł pisze Ef 6,12 o spiritualia nequitiae in caelestibus, to jest o “duchach niegodziwości w niebiosach”, co Biblia Tysiąclecia (BT) tłumaczy jako „pierwiastki duchowe na wyżynach niebieskich”, chyba po to, by nikt nie wiedział, o co chodzi. Ef 2,2 nazywa diabła princeps potestatis aeris „księciem mocy powietrza”, co BT tłumaczy jako „władca mocarstw powietrza”, co należy rozumieć jako władcę nad demonami zamieszkującymi powietrze. I dlatego modlitwa Leona XIII do św. Michała Archanioła mówi o „duchach niegodziwości, które są na wyżynach niebieskich”, to jest w niebiosach, nie tylko w znaczeniu duchowym, ale i niejako atmosferycznym.

  https://wobronietradycjiiwiary.wordpress.com/2018/05/25/zarys-angelologii-18-z-23-miejsce-przebywania-demonow-demony-i-technika/

  Zarys angelologii. (17 z 23) Stan demonów przed Sądem Ostatecznym.

  Angels
  Stan i skuteczność złych duchów przed Sądem Ostatecznym

  Jak już podaliśmy we wpisie uprzednim demony zostały już osądzone i potępione, jednakże ich stan przed Sądem Ostatecznym, to jest od chwili ich potępienia do momentu Sądu, różni się od ich stanu po Sądzie. Przed Sądem Ostatecznym po prostu im więcej wolno. Dlaczego? Żeby ludzie się uświęcili, bo brak przeszkód, to i brak zasług.

  I. Złe duchy mają do momentu Sądu Ostatecznego z dopustu Bożego pewną wolność wyboru miejsca kaźni

  O tym, że stan aniołów upadłych różni się przed Sądem Ostatecznym i po nim wynika z Objawienia. I tak list św. Judy mówi:

  https://wobronietradycjiiwiary.wordpress.com/2018/05/03/zarys-angelologii-17-z-23-stan-demonow-przed-sadem-ostatecznym/

  https://wobronietradycjiiwiary.wordpress.com/2016/12/09/zarys-angelologii-16-demonologia-kara-demonow-ii-jej-rodzaje/

 90. Piskorz said

  Zachód nie przyjmuje do wiadomości wydarzeń z 2 maja 2014 roku w Odessie. Nic się nie wydarzyło, były jakieś rozruchu, jakieś ofiary. „Wiadomo”, że to akcja rosyjskich służb specjalnych, które podburzyły mieszkańców przeciwko pokojowo protestującym kibicom i nacjonalistom. W efekcie tamci ich spalili żywcem, strzelali do tych którzy próbowali się ratować z płonącego budynku lub w inny sposób ich oczywiście pokojowo katowali.

  W mediach w naszym kraju wczoraj nie było ani jednej wzmianki o tragedii mieszkańców Odessy. Nie powiedziano o tym ani jednym słowem również w wiodących mediach na Zachodzie, a przynajmniej w głównych magazynach i pasmach informacyjnych. Nic zupełnie zero, żadnej rocznicy, żadnego wspominania, żadnej refleksji”….zostawiam bez komentarza!!

 91. Baltazar said

  IV. Skutki i kary upadku aniołów

  Teologia wyróżnia następujące kary dotyczące aniołów upadłych.
  1. Zaciemnienie i zaślepienie poznania.

  Aniołowie jako stworzenia dużo doskonalsze od człowieka dysponują zarówno lepszym poznaniem jak i znajomością rzeczy nadprzyrodzonych, które dane im zostały w samym momencie stworzenia jeszcze przed upadkiem.

  Wydaje się, co jest opinią teologiczną piszącego te słowa, że wolna wola upadłych aniołów została jakby w momencie upadku „zamrożona” lub zdeterminowana, oddaliwszy się od światła popadł w ciemność. My możemy w każdej chwili naszego życia do momentu śmierci odpaść od Boga albo się nawrócić, a demony już na początku dokonały swojego wyboru. I chociaż jako stworzenia bardzo doskonałe bardzo doskonale poznają to odpadłszy od wzorca – Boga i źródła poznania ich poznanie zostało osłabione i zaciemnione.

  Posłużmy się przykładem, załóżmy, że ktoś jest bardzo, a bardzo uzdolniony techniczne i ma przed sobą rozłożone wszystkie części stanowiące po ich złożeniu i zmontowaniu np. samochód Ferrari. Jednakże ktoś pozbawiony ogólnego planu, jak takie Ferrari wygląda nawet przy wielkich uzdolnieniach tych części prawidłowo nie złoży. Ponieważ wszelka prawda jest w Bogu, który jest najwyższą prawdą, dlatego też odpadnięcie od Boga-prawdy musi zaciemnienie poznania spowodować, a im wyższy pułap upadku, tym tego zaciemnienia więcej. Św. Tomasz z Akwinu (IaIae q. 64 a. 1; In libr. Dionysii de div. nom. 4 lect. 19) pisze ponadto, iż demony dysponują jedynie naturalnym i niepłodnym poznaniem prawd i faktów nadprzyrodzonych, a list św. Jakuba podaje:

  „Demony wierzą i drżą.” (Jk 2,19)

  Jest to jednak wiara martwa. Oczywiście zapytać można, czy i w jaki sposób „poznanie prawd i faktów nadprzyrodzonych” może być naturalne? Nie dla nas, ale dla aniołów, które w momencie stworzenia zostały tę wiedzą wyposażone przez Boga, którą my musimy zdobywać przez całe życie, a która i tak będzie mniej doskonała. Poznanie anielskie, co już podawaliśmy, różni się od naszego ludzkiego, a my dla ujęcia całej sprawy musimy posługiwać się wnioskowaniem przez analogię typu: dorosły poznaje tak jak dziecko, tylko w innym zakresie. Czytając określenia

  „dysponują jedynie naturalnym i niepłodnym poznaniem prawd i faktów nadprzyrodzonych”,

  jak ujmuje to dogmatyka Diekampa-Jüssena,[1] piszący te słowa automatycznie myśli o swoich księżach-profesorach teologii. Także zadawał sobie to pytanie:

  „Dlaczego to takie suche? Dlaczego niepłodne? Dlaczego ich to nie cieszy? Dlaczego łączą te sprawy tak, a nie inaczej, chociaż jest to błędne?”

  Ponieważ żyli i żyją w grzechu ciężkim i nie mamy tutaj na myśli jedynie „ciurlania” (to jest stosunków heteroseksualnych u duchownych, terminologia patrz film Kingsajz) lub „charamszenia” (stosunek homoseksualny wśród duchownych), ale grzech niewiary, nienawiści, sprzeniewierzenia się etc.

  Grzech ciężki może wyglądać różnie, niestety, jednak grzech nieczystości u osoby duchownej przez co rozumiemy nierząd (fornicatio) – to jest wszelki akt seksualny z drugą osobą, jest zawsze u osoby Bogu poświęconej, czyli u księdza, zakonnika lub zakonnicy, także grzechem świętokradztwa (sacrilegium).

  To tak jak profanacja Kościoła lub świętych postaci. Dlaczego? Ponieważ to ciało jest własnością Boga, specjalną świątynią Ducha Świętego, zatem świętością, którą się Bogu niejako kradnie. Wydaje się, że wszelki grzech śmiertelny, ale szczególnie grzech nierządu (fornicatio), nie mówiąc już o grzechu przeciw naturze, zatem o sodomii lub innych praktykach homoseksualnych, powoduje po prostu bardzo szybką utratę wiary. A skąd my to wiemy? Po skutkach, czyli poziomie wysłuchiwanych wykładów, czytanych książek i słuchanych kazań. Jeżeli ktoś mówi i pisze bez wiary, to się to zarówno intelektualnie jak i duchowo odczuwa.

  I co z tego wynika? To, że jeżeli czyjaś teologia jest heretycka, sucha, bzdurna i pozbawiona wiary, to sam twórca na 99% albo się „ciurla” albo „charamsi”, czego dowodzą ostatnie przykłady z życia zakonu dominikańskiego.

  Niski poziom teologiczny tego zakonu, jeżeli chodzi o teologię prawowierną, a nie ilość produkowanej makulatury, jest znany nam od lat, problemów moralnych domyślaliśmy się, ale nie przypuszczaliśmy, że osiągnęło to w zakonie dominikańskim w Polsce aż takie rozmiary. Jakie rozwiązanie? Zacząć od nowa, wrócić do pierwotnej reguły i założyć własną, surową, niehomoseksualną gałąź, jak miało to miejsce w Francji. Fraterni św. Wincentego Ferreriusza jeszcze nie odwiedziliśmy, ale gorzej niż obecnie u dominikanów w Polsce (tak, tak, nie wszystkich) być nie może.

  W tej chwili sprawy wyglądają tak, że jak ktoś myśli o tradycyjnym powołaniu monastycznym lub kapłańskim, to musi się uczyć francuskiego, bo we Francji mamy benedyktynów, dominikanów i bractwa kapłańskie popiusowe na mocy Ecclesia Dei.
  2. Całkowita zatwardziałość i upór woli obejmująca zarówno odrzucenie pokuty jak i intencją stałego czynienia zła.

  W łacińskim oryginale dogmatyki Diekampa napotykamy następujące określenia konsekwencji grzechu aniołów odnośnie woli:

  obduratio (zatwardziałość),
  obstinatio (upór) oraz
  impoenitentia (brak pokuty).

  Ponieważ zakres pojęciowy łacińskich terminów jest jak zwykle szerszy od terminów polskich, dlatego skupimy się na łacińskim pierwowzorze.
  Zatem demony przeżyły szybko i w pigułce to, czego doświadczyli i doświadczą niektórzy ludzie: stworzenie (przyjście na świat), wybór, odrzucenie Boga i potępienie wieczne. Grzesznicy doświadczą potępienia wiecznego po śmierci ciała, demony, ciała ludzkiego pozbawione, doświadczają go cały czas. I dlatego, jak mówią różne objawienia prywatne, a co potwierdza teologia, demony, tam gdzie się znajdują, niosą swoje potępienie i niejako „ogień piekielny” ze sobą, ponieważ cały czas i przez całą wieczność go doświadczają. Tak, tak, niewesoły los demonów i dlatego powinniśmy żyć w stanie łaski, byśmy po śmierci na ich towarzystwo na wieki skazani nie byli.

  3. Wspomniane powyżej wytrwanie w złu potęgowane jest również poprzez stan potępienia wiecznego połączonego z poczuciem strasznej beznadziei, odrzucenia, rozpaczy równocześnie z nienawistnym sprzeciwem wobec wszelkiego dobra, prawdy i piękna. Motywacją jest nienawiść do Boga – Stwórcy oraz najwyższej prawdy, najwyższego dobra i najwyższego piękna (por. Augustyn, Ep. 217, 3, 10).

  Piszący te słowa słyszał kiedyś historię pewnego księdza-profesora, który rzeczywiście celibat zachowywał, spędzał codziennie 10 godzin przy biurku, był bardzo pracowity, miał wielki dorobek naukowy, ale przy stole, gdzie jadał z innymi księżmi, za rozrywkę miał poniżanie innych poprzez bardzo kąśliwo-cyniczne uwagi. Podobnie inny ksiądz, także profesor, słynął z tego, że w czasach, gdy był dziekanem, czynił sobie rozrywkę z powodowania konfliktów między podwładnymi i bawił się tym widząc jak inni skaczą sobie do gardła.

  W obydwu przypadkach było to rzeczywiście bezinteresowne czynienia zła, gdyż obydwaj nie byli w żaden sposób przez kolegów w czymkolwiek zagrożeni. I to właśnie są cechy demonów: bezinteresowne czynienie zła dla czynienia zła.

  Trzeba uświadomić sobie, że walczymy z demonem, który w tym człowieku od wielu lat siedzi, a nie z samym człowiekiem.

  Niestety pewien typ zła, złośliwości czy niegodziwości spotkać można wyłącznie wśród księży. Dlaczego? Ponieważ oddali się świadomie lub nieświadomie demonom, które nimi rządzą. Oczywiście, że upadłym aniołom, które chcą zaszkodzić Bogu lub przynajmniej ziemskiemu Kościołowie zależy na przejęciu księży, gdyż z jednej strony „odgryzają się” w ten sposób na Bogu, który tychże księży jakoś wybrał (to optymistyczna wersja zdarzeń, zakładając, że księża ci mieli powołanie), z drugiej strony natomiast poprzez księży, biskupów, kardynałów i papieża Franciszka mają wpływ na wiernych i mogą dokonać o wiele większych spustoszeń, przede wszystkim duchowych, gdyż na tym im zależy, aniżeli np. przez nauczyciela rysunku technicznego w jakimś technikum.

  Dlatego też duchowni mają z jednej strony i więcej pokus, z drugiej natomiast lepszą ochronę Boga, o ile się do niego uciekają i nie grzeszą. Tak to już jest.
  3. Potępienie wieczne, t.j. wieczne odłączenie od wizji uszczęśliwiającej oglądu Boga oraz wieczne odrzucenie w stan największej kaźni.

  Kościół głosi wieczną karę demonów (DH 411, 801), opierając się na Piśmie Świętym Mt 25, 41. 47; Jud 6; 2 P 2,4.

  Kara pozytywna, czyli nie ta, która polega na odrzuceniu od Boga – kara negatywna, ale ta poprzez którą są pozytywnie karane, polega na tym, iż demony, jako byty czysto duchowe, cierpią poprzez przywiązanie do ognia piekielnego oraz poprzez wieczny i bezsensowny bunt, poprzez nieugaszoną tęsknotę za światłem i świętością oraz poprzez inne nierealne marzenia, które sobie tam roją (Summ. Theol. Ia Iae q. 64 a. 3).[2]
  Wnioski praktyczne:

  Podczas wojny należy poznać przeciwnika. Naszym zasadniczym i pierwszym przeciwnikiem jest diabeł, anioł upadły i dlatego poprzez znajomość jego anielskiej natury, perwertowanej poprzez upadek, poznamy z kim mamy do czynienia. Przecież nie przedstawi nam się i nie powie:

  „Dzień dobry, jestem diabeł, będę Pana dziś kusił”.

  Aby prowadzić walkę duchową odpowiednią do swojego stanu życia i życia duchowego musimy po pierwsze oddzielić to, co nasze od tego, co diabelskie. Co to znaczy? Po prostu poznać swoją własną osobowość lub naturę, co trochę trwa, a następnie, choćby poprzez ten nasz zarys angelologii, poznać naturę aniołów upadłych. A dlaczego? Ponieważ koło nas krążą, by nas „podgryźć” i zgubić. Oczywiście zły duch będzie działał tak, byśmy go nie spostrzegli, ale myśleli, że to ludzie lub my sami. Jednakże musimy być świadomi, że diabeł, głównie poprzez emocje, podsuwa nam swojej własne stany wewnętrzne takie jak:

  Złość,
  Nienawiść,
  Furię,
  Pośpiech,
  Pychę,
  Rozpacz,
  Smutek,
  Nieugaszoną tęsknotę,
  Żądzę zaszczytów etc.

  Czy jesteśmy zatem ofiarami i bez winy? Nie jesteśmy, musimy tego rodzaju napływające do nas myśli analizować, czy moje, czy obce, czy demoniczne i brać je niejako w kwarantanne, jak robią to programy wirusowe. Jest to zadanie na całe życie, bo w życiowym ferworze tego się nie pamięta. Św. Ignacy z Loyoli, który na obecny rozwój swojego zakonu niczym nie zasłużył, pisze, iż winniśmy badać absolutnie przebieg każdej myśli, czy się tam ogon wężowy przypadkiem nie wkradł. I tak Ćwiczenia. Reguły rozeznania II stanowią:

  „Reguła 6. Gdy nieprzyjaciel natury ludzkiej da się odczuć i rozpoznać po swoim ogonie wężowym, i po złym celu, który podsuwa, wtedy ten, co był kuszony, odniesie duży pożytek, jeśli zaraz potem rozważy przebieg dobrych myśli, które on mu poddawał, i początek ich, i jak powoli starał się odciągnąć go od owej słodyczy i radości duchownej, w, której się znajdował, aby go doprowadzić do swego przewrotnego zamiaru; i tak dzięki temu doświadczeniu, przeżytemu i zachowanemu w pamięci, niech się w przyszłości strzeże przed jego podstępami, które zwykł podsuwać.”[3]

  Natomiast prawdziwy jezuita, winien dwa razy dziennie, w południe przed posiłkiem i pod wieczór przed snem czynić sobie rachunek sumienia. Patrz Ćwiczenia. Rachunek sumienia szczegółowy i codzienny:

  „Niech zatem przechodzi w myśli godzinę po godzinie lub poszczególne pory dnia, poczynając od godziny wstania aż do godziny i chwili tego rachunku sumienia, i niech zaznaczy na pierwszej linii podanego niżej rysunku tyle kropek, ile razy upadł w określony grzech lub w wadę. Następnie niech ponownie postanowi poprawić się aż do najbliższego rachunku sumienia, który ma odprawić.”[4]

  Oczywiście, że boimy się niekiedy rzeczy, które nam realnie zagrażają, ale przy tych wszystkich „demonicznych odczuciach” występuje zawsze ta okoliczność, że emocje te są niewspółmierne do przyczyn, a przy niezmienionych okolicznościach nagle pojawiają się lub nikną.

  Psychoanaliza ma oczywiście składnik analizy, ale jej światopogląd nie obejmuje świata nadprzyrodzonego, który na nas wpływa i dlatego kończy się ona na Super-Ego, Ego i Id, które jest zwykle freudowskie. Przy walce duchowej nie można analizować za dużo lub myśleć za mało, po prostu trzeba być zawsze czujnym, gdyż zły duch krąży, nie je, nie śpi, ale cały czas szkodzi.

  Piszący te słowa bardzo często otrzymywał w konfesjonale poradę, żeby mniej myślał i analizował, z czym się zwykle nie zgadzał, a teraz wie i potrafi udowodnić, że porada ta była błędna. Znajomość Ćwiczeń duchowych św. Ignacego daje nam bardzo dobre narzędzie rozeznawania duchów, tylko niestety nasi kochani współcześni jezuici rzadko kiedy realnie w złego ducha wierzą i żyją tak, że się odechciewa z nimi zadawać.

  Więc niestety prawdziwej duchowości ignacjańskiej, która jest zdecydowania przedsoborowa, nam nie przekażą, pozostając na etapie manipulacji, skuteczności i socjotechniki. Aby się w rzeczywistości poruszać, trzeba wiedzieć, na czym ona polega, a praktykując walkę duchową trzeba wiedzieć jakie są duchy i jak na nas działają. I dlatego mamy nadzieję, że nasz mały zarys angelologii, który będziemy z pewnością jeszcze pogłębiać, nam w naszym życiu duchowym pomoże.

  [1] Diekamp-Jüssen, Katholische Dogmatik, Wil: Alverna 2012, 385.

  [2] Całość za Diekamp-Jüssen, dz.cyt. 385-386.

  [3] http://www.madel.jezuici.pl/inigo/ignacy_cd.htm

  [4] http://www.madel.jezuici.pl/inigo/ignacy_cd.htm

  Otagowane
  Angelologia
  demonologia
  kary aniołów upadłych

 92. Peryskop said

  Re 51
  W Hiszpanii też nie idzie łatwo.
  Bo to jest niezwykle misternie zapleciony układ marranos z potrójnym dnem.

  Maria Cristina Cifuente y Cuencas (1964-) [age 53]; od 16 roku życia aktywistka raczkującej wtedy partii ludowej (People’s Party); „studiowała prawo” na Uniwersytecie Complutense w Madrycie; w roku 1987 i 1994 bez powodzenia startowała w wyborach do PE; podobno w roku 2013 [wtedy aged 48] po wypadku na swoim motocyklu w Madrycie była nieprzytomna (koma) przez nieomal miesiąc.

  24.06.2015÷25.04.2018 bur’mistrzyni Okręgu Madrytu (~5 mln dusz).
  https://www.bing.com/th?id=OIP.RZtDQBK6Zbo4VqCZoZ9PYgHaJf&w=173&h=160&c=7&o=5&pid=1.7

  21.03.2018 oskarżona o krętackie uzyskanie magisterium z „prawa politycznego” na Uniwersytecie Króla Juana Carlosa. Odpierając zarzuty że niby ‘ad personam’ i ‘polityczne’, pomimo żądań demonstrantów wykluczała podanie się do dymisji.

  5.04.2018 wszczęto śledztwo.

  25.04.2018 nagle zrezygnowała z funkcji burmistrza Okręgu Madryckiego po ukazaniu się w internecie filmiku z 2011 roku, ukazującego jej zatrzymanie [wtedy aged 46] w supermarkecie za kradzież 2 pojemniczków kremu ‘anti-aging’ o wartości €40.

  27.04.2018 zrezygnowała jako przewodnicząca People’s Party Okręgu Madrytu.

  8.05.2018 rezygnowała z Sejmiku Madryckiego i ogłosiła odejście z polityki …

  Zatem niby myśli.
  Ale za poooooooźno i nie wymiga się łatwo.
  Bo śledztwo w/s korupcji na Uniwersytecie Króla Juana Carlosa zatacza coraz szersze i wyższe kręgi, a partia PP Premiera Mariano Rajoy’a tonie w skandalach.

  24.05.2018 sąd Audiencia Nacional skazał rządzącą partię PP na €245,492 za „udział w celu uzyskania korzyści” w rozległym systemie oszustw podatkowych, prania pieniędzy, fałszowania dokumentów i łapówek za zamówienia publiczne. Ponadto 29 oskarżonych sąd skazał w sumie na 351 lat mamra.

  Były skarbnik PP Luis Barcenas za uciułanie €48+ mln „tajnej kasy” na swoim koncie w Szwajcarii dostał 33 lata paki + €44 mln kary, a jego żona „za udział” dostała 15 lat. Natomiast lider siatki „przemysłowiec” Francisco Correa zasłużył według sądu na nieomal 52 lata odsiadki (bez miesiąca).

  WHAT & WHO NEXT ?

 93. Uważamrze HISTORIA z transparentem: CYNICZNY PLAN STALINA – Dlaczego dyktator wciągnął ZSRR do wojny z Niemcami? Czerwiec 2018,

  Listopadowe ULTIMATUM Mołotowa 1940 z żądaniem oddania Stalinowi Finlandii, Rumunii, Bułgarii i Cięśnin zostało sparowane przez Hitlera propozycją dania Stalinowi Turcji Azjatyckiej, co obligowało Stalina do ucziału w Wojnie Bałkańskiej, którą Anglia przegrała, ale Stalin zachował postawę Wyczekującą. Było to w znacznym stopniu efektem intrygi Churchilla z Kartą Atlantycką, rozciągającą Folwark Żydowski od RENU DO OCEANU INDYJSKIEGO I PACYFIKU JAPOŃSKIEGO oraz pozyskania Amerykanów KANADĄ: https://www.google.pl/search?q=Tajemnicza+mapa+r%C3%B3wnie+tajemniczego&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjv6YrGkKrbAhWKESwKHW4ICDoQsAQIOw&biw=1164&bih=835//.
  Hitler miał na to Preliminarz Pokojowy z Zakopanego, który wyraźnie zainspirował Ultimatum Mołotowa, co było WYPOWIEDZENIEM Paktu Ribbentrop-Mołotow, ale Churchill zniszczył ten preliminarz Szachując USA granicą niemiecko-żydowską na Missisipi: NIE WAŻNE, CZY NIEMCY SĄ WE WŁADANIU HITLERA CZY INNEGO KAPŁANA JEZUICKIEGO. CHODZI O POTĘGĘ NARODU NIEMIECKIEGO I JEGO CELE… To spowodowało sporządzenie w ambasadzie sowieckiej w Waszyngtonie Karty Atlantyckiej i jej PODPISANIE po napadzie Wehrmachtu na Armię Czerwoną. Armia Czerwona miała wtedy 1500 AMERYKAŃSKICH czołgów T-34, czyli że produkcja ich zaczęła się PO DEKLARACJI CHURCHILLA O GRANICY NA MISSISIPI.
  W odpowiedzi na Deklarację Churchilla po wypiciu pół butelki Szkockiej generałowie Wehrmachtu wydali Hitlerowi paszport na emigrację do Niemieckiej Palestyny jako ŻYDOWI: https://www.google.pl/search?q=Paszport+Hitlera&client=firefox-b&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiDydWci8LVAhXCIsAKHSg7A7sQsAQILQ&biw=853&bih=625//#imgrc=gKSmxWeKw3-DlM:&spf=1527572774148//.
  Paszport dla ŻYDA Adolfa Hitlera został wydany 30 IV 1941, co tłumaczy, DLACZEGO Mussolini wszczynając Wojnę Bałkańską nie powiadomił o tym Hitlera. Hitlera uratowali mnisi bułgarscy, którzy – wobec alternatywy oddania Imperialnego Skarbu Bułgarskiego Stalinowi lub Anglikom – sprzedali go Hitlerowi na podstawie spekulacji, że będzie musiał ukryć go w landach wschodnih, które zostana anektowane przez Polskę, więc będą mogli go odzyskać. Ponieważ skarb ten starczał na zakupienie USA to generałowie Wehrmachtu musieli Fuehrera Przeprosić.
  To ZDYMISJONOWANIE Hitlera była jednym z powodów ZAGROŻENIA III Rzeszy przez Stalina.

 94. https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/smiglowiec-marine-one-donalda-trumpa-zdjecie-znad-nowego-jorku,840773.html//

  Albo Donald Trumpf odbuduje imperializm amerykański, zniszczony przez krakowską dynastię Buschów-Sherffów-Bushów SKATOWANIEM mego pęłnomocnika w NASA, albo będziemy mieli dyktaturę kapitału czyli spermy jerozolimskiej, której symbolem są szklane trumny z głodnymi szczurami do których wsadzano Nacjonalistów.
  Oznacza to równięż USA już nie Holokaustyczne, ale GULAŻNE czyli Opryczne.

 95. revers said

  ad50,75

  Te same pytanie zadalem, choroba zmogla? rehabilitacja lub nastal msciciel z meczeta , scyzorykiem, oby na saperke specnazu nie nadzail sie, albo chinskie rozwiniecie pistoletu, modyfikacje polskiego RAK PM62.

 96. Czaruś said

  ad. 46/ Od dawna wiadomo, że PIS tj. Partia Interesów Syjonistycznych. Pozdrawiam.

 97. Boydar said

  @ Pan Revers

  Nasz Gospodarz ma doła. Tak to czytam.

 98. https://wiadomosci.onet.pl/swiat/badacze-z-chin-okreslili-wiek-chinskiej-cywilizacji-na-58-tys-lat/dek728t//
  BADACZE Z CHIN OKREŚLILI WIEK CHIŃSKIEJ CYWILIZACJI NA 5,8 TYS. LAT

  5800 lat temu to u nas PRZED Gereonem, który żył ok. 3400 lat pne. Jest on czytelny archeologicznie jako Średni okres kultury pucharów lejkowatych, której Wschodni odłam dokonał podboju Wysp Brytyjskich, gdzie wojownicy kultury pucharów lejkowatych Podpisali się na megalitach Stonehenge rytami Topora Bojowego z KRAKOWA.
  Po roku 3400 p.n.e. Gereon wybrał się nad Wołgę, której nadano Jego Imię jako GERROS lub OARROS. Wtedy na Kraków napadł Tyfon z Pragi, który zabił najpierw 2 wodzów Gereona a potem i jego oraz zburzył wspaniały Wawel Przedromański. Po zawarciu Pokoju podjęto budowę katedry Gereona jako jego mauzoleum z wystrojem kultury ceramiki sznurowej, ale nie ukończono, gdyż wybrana na następcę jego córka Waleska Złotowłosa budowę przerwała i warsztat odprawiła do Kamienia Pomorskiego, gdzie wzniesiono katedrę OBECNĄ, a ojcu zbudowała Obecną katedrę wawelską.
  Wezwałem w tej sprawie Bundestag, który finansował odbudowę krypty II katedry wrocławskiej z konta ma Moje Nazwisko, o czym piszę szczegółowo na http://www.wandaluzja.pl//. To nie byli Słowianie tylko Grecy.

 99. Dictum said

  Znane? No to dla przypomnienia

  Wypisy na Dzień Islamu w Kościele Posoborowym

  Święci „przedsoborowi”

  św. Piotr z Majumy, męczennik: Każdy, który nie przyjmie wiary katolickiej, zostanie potępiony jak Mahomet, wasz fałszywy prorok!

  św. Jan Damasceński: Istnieją także przesądy Izmaelitów panujące po dziś dzień, utrzymujące ludzi w błędzie, będące zapowiedzą Antychrysta. Od tamtego czasu aż po chwilę obecną wśród nich pojawia się imię Mahometa. Mężczyzna ten, natknąwszy się dziełem przypadku na Stary i Nowy Testament i – najprawdopodobniej – rozmawiając z ariańskim mnichem, wymyślił własną herezję. Następnie, dzięki pozornej pobożności wkradł się w łaski ludzi, rozdawał im księgę jako zesłaną mu z nieba. W księdze tej zapisał absurdalne treści i dał ją ludziom jako przedmiot kultu.

  św., św. Abencjusz, Jeremiasz, Piotr z Astigi, Sabinian, Walabons, Wistremund (męczennicy z Kordoby):
  Wyznajemy Chrystusa jako prawdziwego Boga, a waszego proroka mamy za prekursora antychrysta i innych bluźnierczych doktryn!

  św. św. Aureliusz, Felix, Jerzy, Lilioza i Natalia (męczennicy z Kordoby):
  Każdy kult przeczący boskości Chrystusa, nie oparty na wyznaniu wiary w Trójcę Świętą, odrzucający chrzest, oczerniający chrześcijan i wprowadzający odstępstwo od kapłaństwa uważamy za potępiony!

  św. Tomasz z Akwinu:
  Ci zaś, którzy wprowadzili błędy sekciarskie, postępowali drogą przeciwną, jak to widać u Mahometa; zwabiał on ludy obietnicami rozkoszy zmysłowych, do których pragnienia podnieca pożądliwość ciała. Mahomet podawał także przykazania odpowiednie do obietnic, popuszczając cugli pożądliwości cielesnej, a temu ludzie zmysłowi łatwy dają posłuch. Jako dowody prawdy zaś podawał tylko takie, które każdy średnio mądry człowiek może poznać rozumem przyrodzonym. Co więcej, prawdy, których nauczał, pomieszał z wieloma bajkami i zupełnie błędnymi naukami. Nie ukazał też żadnych znaków nadprzyrodzonych, które jedynie dają odpowiednie świadectwo natchnieniu Bożemu, gdyż działanie widzialne, takie jakie może pochodzić tylko od Boga, wykazuje, że nauczyciel prawdy otrzymuje natchnienie niewidzialne. Powiedział zaś, że jest posłany z mocą zbrojną, a takich znaków nie brak także rozbójnikom i tyranom. Poza tym ci, którzy uwierzyli z początku Mahometowi, nie byli jakimiś uczonymi, wykształconymi w sprawach boskich i ludzkich, lecz byli to ludzie dzicy, przebywający na pustyniach i nieznający żadnej nauki boskiej. Wykorzystując tłum takich ludzi i przemoc zbrojną, zmusił innych do poddania się jego prawu. Żadne też proroctwa Boże poprzedzających go proroków nie dają mu świadectwa — przeciwnie, on raczej spaczył prawie wszystkie nauki Starego i Nowego Testamentu opowiadaniem pełnym bajek, co widzi każdy, kto bada jego prawo. Dlatego też chytrze nie zalecił swym wyznawcom czytania ksiąg Starego i Nowego Testamentu, by mu nie wykazali fałszu. I tak widać, że ci, którzy dają wiarę jego słowom, wierzą lekkomyślnie (Summa Contra Gentiles, s. 31)

  św. Jan Bosko:
  Opowiedzenie wam wszystkich historii o tym znanym oszuście zajęłoby zbyt dużo czasu. (…) Religia Mahometa składa się z potwornej mieszanki judaizmu, pogaństwa i chrześcijaństwa. Mahomet rozpowszechniał swoją religię nie poprzez cuda bądź wymowne słowo, ale siłą. [To] religia sprzyjająca rozwiązłości każdego rodzaju i która – w krótkim czasie – pozwoliła Mahometowi na bycie przywódcą gromady bandytów. Z nimi najeżdżał kraje Wschodu i podbijał ludy – nie zaprowadzając prawdę, nie cudami albo proroctwami – w jednym tylko celu: by nad głowami pobitych wznieść miecz krzycząc „uwierz albo umrzyj”!

  św. Alfons Maria Liguori:
  Mahometański raj zdatny jest tylko dla zwierząt, bowiem jedynym, czego może oczekiwać w nim wierny, to brudna rozkosz zmysłowa.
   
  i święty „posoborowy” Jan Paweł II:

  Sądzę, że my, chrześcijanie i muzułmanie, powinniśmy z radością uznać te wartości religijne, które są nam wspólne, i dziękować za nie Bogu. Wierzymy, że na końcu czasów Bóg będzie dla nas miłosiernym Sędzią i ufamy, że po zmartwychwstaniu On będzie z nas zadowolony i wiemy, że my będziemy zadowoleni z Niego” – mowa wygłoszona przez Jana Pawła II podczas spotkania z młodzieżą muzułmańską na stadionie w Casablance, 18 sierpnia 1985 r., DC 1903, s. 945.
  Niech Święty Jan Chrzciciel ma w opiece islam, wszystkich mieszkańców Jordanii i wszystkich,  którzy uczestniczą w tej niezapomnianej uroczystości. – 21 marca 2000 r., Jordania, Wadi al Kharrar

  ———————————————-
  Twierdzenie, że katolicyzm i posoborowie to ta sama religia – jest głęboko niepoważne.

  [Niepoważne to jest coś, co tylko nie ma powagi, a to jest tragicznie szkodliwe – to moje zdanie – Dictum]

  – See more at: http://www.bibula.com/?p=85381#sthash.xcSRrP36.dpuf

 100. Boydar said

  Ładny tekst, Panie Dictum.

 101. Dictum said

  Panie Boydar – z Matką Bożą pokonamy islam!

 102. Voodoosch said

  Panie Boydar Pan poda gdzie te „bajki” mozna znalezc, o ktorych byla tu rozmowa w zeszlym tygodniu.

 103. osoba prywatna said

  Dr Mira Modelska – Żydowskie pochodzenie Adolfa Hitlera i elity III Rzeszy Niemieckiej
  .https://www.youtube.com/watch?v=_Db3tyEeQDE

 104. Boydar said

  @ Pan Dictum

  Dlaczego chciałby Pan „pokonywać islam” ? Niebo nie jest z gumy. Co i jak wiedzą prawie wszyscy. Nawet te komórki rozdawane przez Sorosa potrafią wyświetlić Ewangelie, blokady żadnej jak na „zmianę” nie założono. Ponieważ nie wszyscy jeszcze te komórki mają, pewna zwłoka w final countdown nastąpiła. Wszystko w swoim czasie. Z innej strony patrząc, co nam przeszkadza w islam np. w jakichś Emiratach czy Arabii Saudyjskiej. A niech sobie będzie, jak im z tym dobrze. Tylko kur.wa nie tu !!! Tu mamy żydów i protestantów, pod bok i pod głowę. I jeszcze ziejące nienawiścią do wszystkiego co się rusza ukry, za którymi w co wierzą oprócz Stephana nie trafisz.

  @ Pan Voodoosch

  Czyżby misię posrało ? Byłem przekonany że to Pan Maasteer zgłosił kwestię, nic to, skrezola mnie chrumka. Panie Dzieju, nie wiem, u mnie na półce w Lublinie stoi. Jakby co i bardzo, to w ostateczności mogę spróbować zeskanować i gdzieś wstrzyknąć do sieci. Ale to sprawa nie na lato, teraz zarobiony jestem. Że dużo jestem w Gajówce to tylko organizacja pracy, ale nie że na okrągło.

 105. Sebastian said

  Cytaty ostatnich indiańskich wodzów

  Poniższe stwierdzenia należą do Sitting Bulla, Białej Chmury, Sitlu i innych sławnych wodzów Indian Ameryki Północnej z XIX wieku.

  „Jak powinien wyglądać język białych jeśli mogą sprawić, że prawo wygląda jak zło, a zło wyglądać jak prawo”.

  „Kiedy ostatnie drzewo zostanie wycięte, kiedy ostatnia rzeka zostanie zatruta, kiedy zostanie schwytany ostatni ptak, dopiero wtedy zrozumiecie, że pieniędzy nie można jeść”.

  „Spójrz na mnie. Jestem biedny i goły. Ale jestem wodzem mojego ludu. Nie potrzebujemy bogactwa. Chcemy tylko nauczyć nasze dzieci być prawymi. Chcemy pokoju i miłości „.

  https://treborok.wordpress.com/cytaty-ostatnich-indianskich-wodzow/?preview=true

 106. Boydar said

  W takim razie ja :

  „O Wielki Duchu, którego głos słyszę na wietrze, przychodzę do ciebie jako jeden z wielu twoich dzieci. Potrzebuję twojej siły i mądrości. Uczyń mnie silnym nie dla wywyższenia nad moim bratem, ale dla pokonania mojego największego wroga – mnie samego.”

  „Dziecko jest gościem w twoim domu – karm go, ucz i wypuść”

  „Dobrze wymówione słowo jest lepsze niż celnie wyrzucony topór”

 107. andzia said

  Dlaczego media publiczne milczą o ustawie 447? (dr Kawęcki). Warto poczytać komentarze: https://www.youtube.com/watch?v=qgGuws5mg8U

 108. NICK said

  Zbrodnie premierów Izra-hell’a:

  https://www.cda.pl/video/23975495

 109. Sebastian said

  Od marca 2017 do stycznia 2018 zastrzelono 302 tysiące zwierząt i wydano na to 692 miliony złotych. Tak wynika z odpowiedzi, której Ministerstwo Środowiska udzieliło na interpelację posła Kukiz’15 Łukasza Rzepeckiego.

  A i tak nie udało się zrealizować planów, jakie snuł Międzyresortowy Zespół do spraw łagodzenia skutków związanych z występowaniem przypadków afrykańskiego pomoru świń. Według wytycznych miało zginąć jeszcze więcej dzików – 368 tysięcy.

  Główny Konserwator Przyrody Andrzej Szweda-Lewandowski, autor ministerialnej odpowiedzi, stwierdził, że „myśliwi pracowali 19 milionów godzin”, aby plan został zrealizowany w 82 procentach.

  Co ciekawe, ze statystyk wynika, że w marcu 2017 na terenie Polski żyło 215 tysięcy dzików. Skoro zatem zabito 302 tysiące, to siłą rzeczy wychodzi… 87 tysięcy dzików na minusie. Ale Szweda-Lewandowski uspokoił – „to nie błąd w wyliczeniach, po prostu dzików przybywa w bardzo szybkim tempie”. Wychodzi więc na to, że odstrzał jest po prostu przeciwskuteczny.

  http://alexjones.pl/aj/aj-polska/item/131060-odstrzal-dzikow-drogi-nieskuteczny-i-barbarzynski

 110. Voodoosch said

  Panie Boydar,

  Poszperam moze gdzies w magicznym internecie cos znajde.

 111. andzia said

  78% czytelników GW wstydzi się polskości (w studio eMisjatv Leszek Żebrowski): https://www.youtube.com/watch?v=yqMLir5BuFU

 112. Sebastian said

  Jeżeli jesteś Rosjanką i mieszkasz w Polsce, bądź spokojna – zostaniesz deportowana! To jak się okazuje nowe hobby naszych władz! Polowanie na Rosjanki, które w jakiś sposób, najczęściej prywatny związały swoje życia z obywatelami polskimi. Dzisiaj jak się okazuje bycie Rosjanką w Polsce jest z gruntu podejrzane.

  https://obserwatorpolityczny.pl/?p=53816

 113. Sebastian said

  Francis: Właścicielem amerykańskiej duszy zawsze był Izrael

  W czasach największego rozkwitu amerykańskiej gospodarki niewolniczej 78% właścicieli niewolników było żydami – pisze autor.

  Stany Zjednoczone doświadczają regresji do dzieciństwa, amerykańskim dzieciństwem jest czysty syjonizm.

  Podczas gdy Izrael stacza się do rzędu najbardziej upadłych państw na świecie, Stany Zjednoczone zwyczajnie się rozpadają. Należy pamiętać że Stany Zjednoczone od swojego założenia (przez Ojców Założycieli – masonów) jako kraj nie miały własnej duszy poza Izraelem, choć musiało minąć trochę czasu, zanim dusza ta w pełni się ujawniła.

  https://codziennik24.pl/2018/05/27/francis-wlascicielem-amerykanskiej-duszy-zawsze-byl-izrael/

 114. Boydar said

  To był drobny nakład, Panie Voodoosch, raptem 3550 egzemplarzy, to akcydensy bywają większe. Poza tym, zupełnie prawie nie obrobiony, taki ziejący draft, autorka chodziła i żywcem spisywała. No ale powodzenia życzę.

 115. andzia said

  Tommy Robinson aresztowany za nagłaśnianie procesu islamskich gangów w Anglii. Kilka dni temu tysiące Anglików wyległo na ulice w proteście przeciw gnębieniu dziennikarza. Tu wywiad z ubiegłego roku, jakiego udzielił Piotrowi Ślusarczykowi: https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=-ZfWo9Fs5eA

 116. Boydar said

  @ Pan Revers

  I nawet rozumiem skąd ten dół; przyszedł, poczytał pod ankietą i Mu się żabą czknęło.

 117. Sebastian said

  Łatwo dzisiaj powiedzieć, że fundamentem relacji między Stanami Zjednoczonymi i Polską było wieloletnie zakłamanie, dlatego wcześniej czy później musiało dojść do ostrego konfliktu „sojuszników”. Problem bowiem nie dotyczy relacji historycznych, lecz współczesnych. W ostatnich trzydziestu latach w obydwu krajach doszło do przeobrażeń politycznych i społecznych, których konsekwencją jest globalny kryzys ekonomiczny. Dopiero na tym tle można umieścić uchwalenie przez Senat USA zakłamanej Ustawy 447, będącej de facto aktem agresji ekonomicznej amerykańskich elit politycznych wobec Polski. Ustawa z pewnością nie wygasza zakłamania w stosunkach między USA i Polską, raczej przeciwnie – wprowadza je na wyższy poziom. Jej skutki dla dotychczasowych stosunków wewnętrznych w Polsce będą prawdopodobnie przełomowe. Aby uchronić się przed negatywnymi dla Polski skutkami, należy odpowiedzieć na kilka, czasem nieprzyjemnych, pytań.

  http://www.monitor-ekonomiczny.pl/s17/Artyku%C5%82y/a496/447.html

 118. VAV said

 119. Sebastian said

  Celem niniejszej publikacji jest ukazanie pseudo-intelektualnych pułapek, jakie zostały zastawione na polskich (i nie tylko) katolików. Szczególnie zwracam uwagę na jedną z najbardziej niebezpiecznych pułapek, która zasługuje na miano „teologii słabości”. Chociaż jest to głównie nurt anty-teologii chrześcijańskiej, uznającej chrześcijaństwo za religię słabych, przenika również do współczesnej myśli politycznej i chrześcijańskiej. Jest to zjawisko skrajnie szkodliwe i niebezpieczne. Chodzi o to, aby Polaków (i inne narody) pogrążać w słabości duchowej, fizycznej oraz materialnej, zamiast wskazywać drogę pokonania tych słabości. Różnica nie jest wcale subtelna.

  Ponieważ „teologia słabości” może być atrakcyjna dla ludzi słabych (duchowo, fizycznie i materialnie), jej oddziaływanie jest obecnie bardzo silne. Obejmuje swym zasięgiem całe stare pokolenie, które w rozpaczliwym dążeniu do status quo usiłuje narzucić tę „teologię” młodemu pokoleniu. Zjawisko to dzisiaj obserwujemy w Polsce.

  http://politykapolska.eu/2018/04/09/teologia-slabosci/

 120. osoba prywatna said

  Dziennikarz ujawnia: ,,Organizacje żydowskie od 15 lat zbierają informacje o polskich nieruchomościach. Teraz tylko usiąść i podliczyć domy i parcele”
  http://www.bibula.com/?p=101759

 121. Boydar said

  http://eko-unia.org.pl/list-otwarty-szkalujace-wypowiedzi-ks-prof-guza-wykladowcy-kul/

  Pomijając meritum tej sprawy zauważam, że są świetnie zorganizowani.

  I dla tego w tej dyscyplinie szans nie mamy.

 122. Peryskop said

  Re 111 Andzia
  78% czytelników GW wstydzi się polskości

  78%
  Co za nieprzypadkowa zbieżność !

  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/143927,francis-wlascicielem-amerykanskiej-duszy-zawsze-byl-izrael
  W czasach największego rozkwitu amerykańskiej gospodarki niewolniczej 78% właścicieli niewolników było żydami…

 123. Boydar said

  „… Polacy i Niemcy chcą, aby relacje między ich krajami koncentrowały się na przyszłości i teraźniejszości, a nie na historii …”

  https://wiadomosci.wp.pl/zapytali-niemcow-o-polakow-rezultat-jest-jednoznaczny-wyrazne-tapniecie-6257020590798465a

  Szczególnie „Niemcom” się trudno dziwić; tu jest jeszcze tyle do zrabowania … aż szkoda.

 124. Boydar said

  https://www.o2.pl/artykul/latek-nie-chce-sie-wyprowadzic-wiezowiec-bedzie-przyklejony-do-jego-domu-6256968787326593a

  Gdyby był „polskim rolnikiem” zaproponowano by dotację i właściwy wynik byłby już następnego dnia.

 125. Poziomka said

  A pewien niemiecki szpion powiedział:
  „Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości, ten nie jest godzien szacunku, teraźniejszości ani prawa do przyszłości.”

  I bądź tu Panie Boydar mądry.

 126. snag said

  Belgia ,…

  Rezultat PC – Arab zadźgał dwie policjantki zabrał im bron i zastrzelił kierowce zanim SWAT snajper zastrzelił jego. Kobiety w policji w konfrontacji z przestępcą to kłopot nie pomoc, podobnie w wojsku.

  http://www.lalibre.be/actu/belgique/liege-un-homme-tue-deux-policieres-et-un-civil-avant-d-etre-abattu-la-piste-terroriste-privilegiee-suivez-notre-direct-5b0d154b553291b801523740

 127. Premizlaus said

  Coś z gadzinówki:

  Ławrow: Rosja nie brała udziału w zestrzeleniu malezyjskiego boeinga
  Świat
  1 godz. 25 minut temu

  Oskarżenia Rosji o udział w zestrzeleniu w 2014 roku malezyjskiego boeinga nad Donbasem to efekt „pokusy, by zagrać na rusofobii” – powiedział szef MSZ Rosji Siergiej Ławrow. Bezpodstawnie oczekuje się od Rosji, że zacznie rozmowy o odszkodowaniach – dodał.

  Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow /ALEXANDER NEMENOV /AFP
  Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow /ALEXANDER NEMENOV /AFP

  „W czasie konferencji (strony holenderskiej w sprawie malezyjskiego samolotu – PAP) powiedziano, że śledztwo i ustalanie winnych trwa. Ale już na tym etapie strona rosyjska powinna zacząć negocjacje z Australią i Holandią, by ustalić rozmiar odszkodowań” – oświadczył we wtorek w Mińsku Ławrow na wspólnej konferencji prasowej z szefem białoruskiej dyplomacji Uładzimirem Makiejem.

  25 maja minister spraw zagranicznych Holandii Stef Blok powiedział, że „wstępne ustalenia, opublikowane przez prokuratorów badających zestrzelenie w 2014 roku nad wschodnią Ukrainą samolotu pasażerskiego linii Malaysia Airlines (lot MH17), wskazują na udział Rosji”.
  Zestrzelenie samolotu

  Boeing 777-200ER lecący 17 lipca 2014 roku z Amsterdamu do Kuala Lumpur został zestrzelony nad wschodnią Ukrainą, na obszarze kontrolowanym przez prorosyjskich separatystów. Zginęło wówczas 298 osób, wszyscy pasażerowie i cała załoga. Większość ofiar było obywatelami Holandii.

  Ławrow nie zgodził się we wtorek, „że już na tym etapie śledztwa można stwierdzić, że strona rosyjska brała udział, że system (rakietowy) Buk trafił na teren Ukrainy z terytorium Rosji, a potem tam wrócił”.

  „Dowody prezentowane wielokrotnie przez Rosję świadczą o tym, że co najmniej nieprawidłowe jest na tym etapie wygłaszanie takich oświadczeń” – powiedział Ławrow, przekonując, że oskarżenia pod adresem Rosji są bezpodstawne.

  Wskazał, że Rosja przekazywała m.in. wyniki testów i symulacji, które udostępnił producent Buka, a także dane z rosyjskich radarów, według których „rakieta nie mogła być wystrzelona z tego punktu, o którym mówią ustalenia śledztwa”.
  Logika jak w sprawie Skripalów

  Jego zdaniem jest to ta sama logika, którą wykorzystano w sprawie Skripalów, czyli próbie otrucia w Anglii byłego oficera rosyjskiego wywiadu wojskowego i współpracownika wywiadu brytyjskiego Siergieja Skripala oraz jego córki Julii.

  „Najpierw stwierdzono, że najprawdopodobniej zrobili to Rosjanie, dlatego powinni przyznać się do winy, a śledztwo będzie kontynuowane” – powiedział Ławrow.

  Ocenił, że zarówno sprawa Skripalów, jak i sprawa zestrzelenia malezyjskiego boeinga to efekt rusofobii i działań „agresywnej mniejszości” w UE i na Zachodzie.

  Jak powiedział, „sprawa Skripalów rozpada się na naszych oczach w związku z brakiem jakichkolwiek dowodów”.
  Zaniepokojenie działalnością NATO

  Ławrow oświadczył też, że „Rosja i Białoruś są zaniepokojone działalnością NATO w pobliżu swoich granic, przede wszystkim w krajach bałtyckich i w Polsce”.

  Jak ocenił, „jednostronne zwiększanie sił i środków w pobliżu naszych granic ma charakter destrukcyjny, podważa zaufanie i prowadzi do fragmentacji przestrzeni bezpieczeństwa”.

  Ławrow podkreślił również, że „Rosja nie jest zainteresowana konfrontacją”.
  PAP

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-lawrow-rosja-nie-brala-udzialu-w-zestrzeleniu-malezyjskiego-,nId,2587410#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 128. osoba prywatna said

  USA: Coraz więcej dewiantów!
  http://www.bibula.com/?p=101753

  Pasze GMO zdobywają Polskę
  http://www.bibula.com/?p=101761

 129. Peryskop said

  No i stało się !
  Amerykańce muszą słuchać co pod egidą ONZ do powiedzenia ma Syryjczyk na temat „Rozbrojenia”.

  Syria has taken the rotating presidency of the United Nations (UN)’s Conference on Disarmament in Geneva, prompting disruptive objection by the United States.

  The chairing of the Conference on Disarmament (CD) rotates alphabetically among the body’s 65 members every four weeks, and Syria’s turn came on Monday 28.05.2018.


  Syrian Ambassador Hussam Edin Aala opened the conference’s latest round on Tuesday.

  American disruption

  The US, opposed to the government of Syrian President Bashar al-Assad, objected to Syria’s takeover of the committee’s presidency.

  “Syria’s presence here is a travesty… and it is just unacceptable for them to be leading this body,” US Ambassador Robert Wood said just before the session began on Tuesday.

  The US delegation — led by Wood — then briefly left the room in protest and returned shortly afterwards…

  http://www.presstv.com/Detail/2018/05/29/563261/Syria-UN-Geneva-disarmament-body-US

  Ciężkie 4 tygodnie przed jaszczembami ❗ ❗ ❗ ❗

  I jeszcze ten bezczelny Kim, który na spotkanie z Trumpem w Singapurze doprosił Moon’a.

  Kto mu pozwolił ? Przecież Moon wylatując w piątek z Białego Domu wyraźnie od Trumpka usłyszał, że spotkania z Kim’em nie będzie, bo niegrzecznie podskakuje na ofertę „opcji libijskiej”. W dodatku nie chce, aby amerykańscy inwestorzy przerobili mu pomocowo NKoreę w „raj” podobny do wielu (k)rajów już „zdemokratyzowanych” inwestycjami w korupcję.

  A Moon bezczelny spotkał się w sobotę z bezczelnym Kim’em i spowodowali takie iskrzenie w thinktankach, że Trump znów musiał zrobić voltę o kolejne 180° i znów data rozmów 12.06.2018 jest przywrócona na Singapur.

  Bo jednak NKorea stoi na ciekawych minerałach ziem żatkich…

  Takie nagłe volty to są stare przetarte trycki starszych i mondżejszych prycków.
  Ale Azjaci są doooooożo lepsi w te klocki.

 130. osoba prywatna said

  Duchowość i charakter Witolda Pileckiego
  http://www.bibula.com/?p=101736

 131. Lily said

  Re 120;Osoba Prywatna
  Grubo przed Magdalenka.
  W PESEL-u, sa wszystkie nasze dane.
  A kto ma dostep do tego?,wiadomo.
  Jestesmy (my)”gorszy sort”, inwigilowani
  na calym Swiecie.

 132. NICK said

  P. Baltazar.
  Dziękuję za te wpisy.

  Panie Przemku.
  Pisze Pan o tym teatrze z 17 lipca 2014?
  I o TYCH „pasażerach”?
  Śmierdzących trupach?
  I słynnych zresztą, skądinąd też, „malezyjskich” linii lotniczych.
  Pod służbą tzw. NWO?

  Po co?

 133. Boydar said

  Istotnie, Panie Poziomko, mądrym być trudno niesłychanie. Jednak Pan Bóg i to przewidział, ustami św. Pawła zalecił ubogim duchem – „Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła” 1Tes 5,22

  Dlatego żydoszkopy – wypier.dalać, oddać Serbołużyce, Rugię i odszkodowanie za II wś. Potem możemy spróbować nawiązać kontakty dyplomatyczne. Nie wiem po co, ale takie są teraz obyczaje.

 134. gość said

  Filosemita Gowin kaja się w Izraelu: „mam nadzieję że TK podważy zgodność ustawy o IPN z konstytucją”


  Jarosław Gowin w mycce. Fot. twitter

  Moja wizyta w Izraelu jest dowodem na to, że po stronie Polski i Izraela jest dobra wola, by usunąć nieporozumienia – przyznał wicepremier Gowin. Minister jest jednym z gości konferencji „Thinking out of the Box”, która została zorganizowana z okazji obchodów 70. rocznicy powstania państwa żydowskiego.

  Jarosław Gowin, dla którego ustawa 447. nie stanowi żadnego problemu i którego resort wspiera antypolskie publikacje naukowe, przebywa od poniedziałku w Izraelu.

  Nadal jeszcze pewne rozbieżności istnieją – stwierdził wicepremier pytany o relacje polsko-izraelskie. Jednakże jego zdaniem wizyta to ważny krok na drodze do poprawienia wzajemnych stosunków. Gowin ocenił, że od czasów nowelizacji ustawy o IPN jest to najważniejsza wizyta w Izraelu.

  Gowin wyraził nadzieję, że: TK przychyli się do opinii prokuratora generalnego, który (…) podważył zgodność z konstytucją kluczowego artykułu tej ustawy. Oświadczenie ministra stanowi kolejny dowód na to, iż strona polska przegrywa batalię o historię i wycofuje się z krytykowanej przez Żydów ustawy.

  http://wolnosc24.pl/2018/05/29/filosemita-gowin-kaja-sie-w-izraelu-mam-nadzieje-ze-tk-podwazy-zgodnosc-ustawy-o-ipn-z-konstytucja/

 135. osoba prywatna said

 136. Strażak said

  Mafia śmieciowa PO-PISu – krótki opis działania III i IV RP
  Walka PO-PISu ze smogiem w Polsce

  Polska wysypiskiem śmieci naszych polskich sojuszników partnerów i przyjaciół Niemiec Francji Anglii UE

  Zorganizowane grupy przestępcze zarabiały (zarabiają) duże pieniądze na „utylizacji” odpadów z Niemiec (głównie stamtąd, choć zdarzały się transporty z innych krajów) – może nie tak duże, jak na VAT, ale jednak. Jaki był zarys działania?

  1. Zakładało się w Polsce spółkę „na słupa” – nazwijmy ją Odpadex – lub kupowało już istniejącą, spółka ta miała oczywiście odbierać odpady.

  2. Znajdowało się kontrahenta za granicą (weźmy jako przykład Niemcy) i proponowało mu atrakcyjny cenowo odbiór odpadów bardzo drogich w utylizacji.

  3. Organizowało się wysyłkę tych odpadów do Polski, tutaj były 2 możliwe drogi:
  a) odpady odbierano od Niemców „na dziko”, czyli bez występowania o pozwolenie na transgraniczny transport odpadów licząc na to, że nie będzie po drodze żadnej kontroli
  b) zakładano w Niemczech firmę (też na słupa), która miała odebrać odpady od niemieckiego klienta, po czym jako firma wysyłająca występowała do polskiego Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska o pozwolenie na transgraniczny transport odpadów do Polski (o takie pozwolenie musiała wystąpić firma z kraju wysyłającego)

  4. Do akcji wkraczała polska spółka Odpadex, która przyjeżdżała we wskazane miejsce, zabierała odpady i następnie przewoziła je (legalnie lub też nielegalnie) na jakiś wynajęty magazyn czy też działkę w Polsce.

  5. Co dalej? Ano nic. Odpady sobie leżały, a spółka Odpadex zwykle „zamykała się” lub ogłaszała bankructwo – prezes oczywiście niewypłacalny albo leżał gdzieś pod kroplówką w hospicjum, co na jedno w sumie wychodzi. Z problemem odpadów zostawał więc właściciel magazynu czy tam działki, który wynajął obiekt spółce Odpadex, gdyż to na niego spadały koszty utylizacji niebezpiecznych śmieci. Kurtyna.

  Mechanizm opisany w dużym skrócie – były zresztą jeszcze inne patenty na ten biznes, a zresztą może bardziej są, gdyż interes kręci się do dziś, choć już może nie w takiej skali, jak jeszcze z 10 lat temu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #bialekolnierzyki #pieniadze #biznes #mafia #policja #ochronasrodowiska

  https://www.wykop.pl/link/4334161/plona-smieci-z-niemiec-i-wloch-plaga-pozarow-w-polsce-beda-kolejne-bo/

  Lista podpaleń nielegalnych wysypisk śmieci z Unii Europejskiej w Polsce

  https://docs.google.com/document/d/1aS7XZHmZUX-HXwYKdxvRFLdTMnAnT2TqSSQO-GqeO7g/edit

  https://holicin.livejournal.com/13258208.html

  https://elizadumoulin.blogspot.com/2013/09/bezradnosc-panstwa.html

  https://silesion.pl/plona-skladowiska-przypadek-czy-dzialanie-mafii-smieciowej-29-05-2018
  https://www.glusi.tv/info-pjm/pozary-mafia-smieciowa

  Wielkopolska: Trzy ogromne pożary śmieci w ciągu miesiąca: Łaszewo, Pysząca i Piotrowo Pierwsze. … Pożar hałdy śmieci w Pyszącej wciąż trwa. Czy mafia śmieciowa gra na nosie lokalnym władzom? News 04/25/2018. Strażacy po długiej nocy wciąż walczą z ogniem w Pyszącej.

  Kujawsko-Pomorskie
  Kolejny pożar wysypiska śmieci! Tym razem koło Mogilna
  News 05/28/2018
  Kolejny pożar wysypiska śmieci, tym razem w miejscowości Wszedzień koło Mogilna w województwie kujawsko-pomorskim.

  http://wiadomosci.com/tag/smieci/
  http://www.tygodnikbydgoski.pl/wydarzenia/plaga-pozarow-smietnisk-plonie-skladowisko-w-kujawsko-pomorskim-z-ostatniej-chwili

  „Przedstawiciele Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska informują, że do atmosfery nadal uwalniane są substancje, będące wynikiem spalania odpadów – głównie dużej ilości tworzyw sztucznych. To, jak podało Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego: tlenki azotu, tlenek węgla, tlenki siarki, dioksyny, furany, pył zawieszony PM10, PM2,5, pył opadający.

  Zagrożenie – jak poinformował wojewoda łódzki, prof. Zbigniew Rau, jest podobne do tego, jakie występuje zimą podczas smogu.

  http://wmeritum.pl/tag/wysypisko

 137. NICK said

  Gość.
  Facjata tego człowieka świadczy od jego narodzenia, że?
  Mimika.
  Słów wypowiadanie.

  Rozwór ma duży.
  Jeszcze niejedno zmieści.

  I (…) mu w (…).

 138. Strażak said

  Amerykanie bardziej wierzą hehe w potencjał polskich złóż złota niż my sami. • fot. Shutterstock.com
  Gdyby na poważnie dobrać się do złóż złota w Polsce, moglibyśmy liczyć nawet na 350 ton. Trzykrotnie więcej niż wynoszą obecne rezerwy Narodowego Banku Polskiego. Czy po gorączce poszukiwań gazu łupkowego czeka nas gorączka złota?

  Amarante Investment z Krakowa wystąpiła w lutym o 7 koncesji poszukiwawczych. Jedna z nich z nich dotyczy okolic Lubania i Wlenia koło Lwówka Śląskiego na Dolnym Śląsku. W piaskach i żwirach okolicznych potoków już od wieków płukano tzw. złoto okruchowe. Według danych Państwowego Instytutu Geologicznego z 2010 roku zasoby złota w osadach doliny rzeki Bóbr szacuje się na 2,5 tony. Jeśli Amerykanie je znajdą, czekać będzie ich walka o kolejną koncesję na wydobycie, a potem ustalenie szczegółów ewentualnych rozliczeń.

  .https://jadwiga604.blogspot.com/2016/01/350-ton-zota-pod-polska-amerykanska.html

 139. Strażak said

  Spalarnia śmieci „Polska” spółka z nieograniczoną nieodpowiedzialnością. 🤬 pic.twitter.com/6wcqquCCCl
  — Coolfon 🇵🇱 (@coolfonpl) 27 maja 2018

  Spalarnia śmieci Demokratyczne Państwo Prawa
  Po kolei (przy każdym przypadku link do opisu zdarzenia)

  2018r

  25 maja Zgierz – http://www.rmf24.pl/goraca-linia/wasze-fakty/news-zgierz-pozar-wysypiska-smieci,nId,2586253
  23 maja Warszawa Mokotów – https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/po%C5%BCar-warszawa-ogromny-po%C5%BCar-w-warszawskim-wilanowie-pali-si%C4%99-sortownia-%C5%9Bmieci/ar-AAxIhAq
  21 maja Giebnia – http://www.pomorska.pl/wiadomosci/inowroclaw/a/pozar-na-wysypisku-smieci-w-giebni-z-ogniem-walczylo-40-strazakow,13193310/
  15 maja Garczegorza (gm. Nowa Wieś Lęborska) –https://radiogdansk.pl/wiadomosci/item/76742-pozar-w-miejscowosci-garczegorze-trwa-dogaszanie-wysypiska/76742-pozar-w-miejscowosci-garczegorze-trwa-dogaszanie-wysypiska
  13 maja Radom Wincentów – https://radom.gosc.pl/gal/spis/4722998.Pozar-na-miejskim-wysypisku
  5 maja Police – http://www.gs24.pl/wiadomosci/police/a/pozar-wysypiska-smieci-przy-ul-kamiennej-w-policach-zdjecia,13150800/
  29 kwietnia Bierutów – http://olesnica998.pl/tag/bierutow-2829-04-2018-kwietnia-pozar-odpadow-scmieci-na-skladowisku/
  28 kwietnia Opole – http://www.nto.pl/wiadomosci/opole/a/pozar-na-wysypisku-smieci-w-opolu-w-akcji-szesc-zastepow-strazakow-przyczyna-podpalenie,13136402/
  24 kwietnia Pysząca k. Śremiu – http://www.gloswielkopolski.pl/wiadomosci/wielkopolska/a/wielki-pozar-w-pyszacej-kolo-sremu-palilo-sie-wysypisko-smieci-zdjecia,13126488/
  22 kwietnia Łaszew – http://www.gloswielkopolski.pl/wiadomosci/wielkopolska/a/pozar-na-wysypisku-smieci-w-laszewie-kolo-pleszewa-dym-bylo-widac-z-kilku-kilometrow-zdjecia,13118328/
  19 kwietnia Piotrków Trybualski – http://www.dzienniklodzki.pl/na-sygnale/pozary/a/duzy-pozar-w-piotrkowie-trybunalskim-pozar-skladowiska-odpadow-przy-topolowej-zdjecia,13112614/
  18 kwietnia Siemianowice Śląskie – http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/siemianowice-slaskie/a/wielki-pozar-w-siemianowicach-slaskich-sprawa-zajmie-sie-prokuratura-to-juz-trzeci-pozar-w-tym-zakladzie-w-ciagu-trzech-lat,13110562/
  12 kwietnia Kietrz – http://radio.opole.pl/100,233703,pozar-na-wysypisku-smieci-w-kietrzu-w-czartowica
  8 kwietnia Dąbrówka Wlkp – http://swiebodzin.naszemiasto.pl/artykul/cala-noc-trwalo-gaszenie-pozaru-na-skladowisku-surowcow,4598655,artgal,t,id,tm.html
  7 kwietnia Piotrów Pierwszy – http://koscian.naszemiasto.pl/artykul/ogromny-pozar-na-skladowisku-odpadow-w-piotrowie-pierwszym,4598044,artgal,t,id,tm.html
  6 kwietnia Jastrzębie Zdrój – http://jastrzebiezdroj.naszemiasto.pl/artykul/kolejny-pozar-wysypiska-smieci-w-jastrzebiu-zdroju-to-juz,4596666,art,t,id,tm.html
  24 marca Gorzów Wlkp. – http://www.gazetalubuska.pl/wiadomosci/gorzow-wielkopolski/g/pozar-na-wysypisku-smieci-w-chrosciku-niedaleko-gorzowa-z-ogniem-walczylo-10-zastepow-strazakow-zdjecia,13036753,28058199/

 140. Trump powiedział, że razem z żydami "Deep State" wprowadzą "demakrcje amerykanską" w Korei Pł. said

  Rosja stawia najwiekszy opór i nie chce być poddaną wobec Trumpa i żydowskiemu „Deep State” . Dlatego żydoski rząd waszyngtonski oskarża każdy kraj na świecie za podłości, których kraj nie popełnił , ale za to ZAWSZE wychwala siebie tzn. USA i Izrael:

 141. Strażak said

  Zanieczyszczenie Powietrza KRK – Home | Facebook
  Od kilku lat w Polsce nagminnie płoną składowiska odpadów komunalnych. Uwalniane w tych pożarach są takie same trucizny, co przy spalaniu tych odpadów w domowych kotłowniach.
  facebook.com/ZanieczyszczeniePowietrza

  https://www.wykop.pl/tag/wysypisko/

  boskii89

  +24

  @DEATH_INTJ: a więc tak oto życie w Polsce toczy się dalej te same problemy co przed wiekami są nadal w Polsce nie zmienne i ciągle wystepuja. Mówią że nasze zacofanie to kwestia zaborów i okupacji, a prawda jest taka że Polacy są winni sami sobie większości swoich problemów , bo sami sobie je tworza prze swoje cwaniactwo i nie umiejętność cooperacji że soba. Polacy naród niezorganizowany i nie zdyscyplinowany. Cwany tylko wtedy jak idzie wyruchać rodaka bo zachodnie kraje nigdy nie dały się wydymać przez Polaków zawsze dumały nas za pomocą właśnie takich cwaniaków jak ten polski biznesmen. I tak zbiegiem okoliczności przez tyle lat nie udała się polskiego kraju wymazać z mapy toż to jest cuda nad Wisłą . Cud na kiju biorąc pod uwagę cały ten kraj.

  https://www.facebook.com/OSP-KSRG-Pysz%C4%85ca-670033616432988/

 142. osoba prywatna said

  Najstarsze drzewa rosną u mnie
  http://www.projekt-chemini.pl/2016/10/najstarsze-drzewa-rosna-u-mnie.html

 143. Marucha said

  Re 88, 97:
  Gajowy nie miał dołka. Był na całodobowej wycieczce morskiej.

 144. gość said

  Alternatywa dla III RP w zwycięskim sojuszu z USA

  Jeśli żydo-angolskiemu imperium nie uda się rozpętać III wojny światowej i doprowadzić do zagłady ludzkości, to rozpadnie się ono na naszych oczach.
  Waszyngton był od zawsze gangsterski. W przeszłości skrzętnie to maskowano za fasadą „demokracji”, z czasem coraz bardziej niedbale, a ostatnio porzucono wszelkie wysiłki ukrywania tego faktu.[i] Wydawałoby się, że bardziej zdeprawować się już nie da, ale ostatnie dni przeczą temu poglądowi.

  Światowe agencje doniosły ostatnio, że „prezydent” Ukrainy, Petro Poroszenko zapłacił Trumpowi $400 tysięcy za możliwość 20 minutowego spotkania w Białym Domu[ii]. Można by tu uśmiechnąć się z politowaniem nad tym faktem, ale wstrzymam się od tego, bo przecież nie wiem ile polscy podatnicy zapłacili za ostatnią sesję zdjęciową „naszego prezydenta” Dudy z Trumpem.

  http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/143951,alternatywa-dla-iii-rp-w-zwycieskim-sojuszu-z-usa

 145. Bronisław said

  Re: 134. Słusznie Pan zauważa, Panie Gość, iż ten nieszczęśnik przysposabiany jest na Premiera Polin (Judeopolonii), ale on może się srogo przeliczyć?!!! Najgoręcej Pana pozdrawiam!

  Króluj Nam Chryste!!!

 146. osoba prywatna said

  Lily Was Here, Paulina Strzegowska- Sax
  .https://www.youtube.com/watch?v=Xr6klaxUigk

 147. snag said

  Ad do 126 ,…

  PC wersja wybiorczej – Nieznany mężczyzna a nie Arab, dwóch policjantów nie policjantki, zastrzelił a nie zadźgał kozikiem i zabral pukawki z których zranił dwóch innych, krzycząc Allahu Akbar ,…
  http://wyborcza.pl/7,75399,23468566,belgia-mezczyzna-wzial-zakladniczke-i-zastrzelil-dwoch-policjantow.html

 148. snag said

  145 ,…

  … a kto go wybierze?

 149. Boydar said

  „całodobowej wycieczce morskiej” chłe chłe, niech napisze po ludzku – razem ze Szwagrem wizytowaliśmy jednostki specjalne Floty Bałtyckiej. I słusznie, to zawsze podnosi morale żołnierzy.

  🙂
  Admin

 150. gość said

  @ 145

  Ja również Pana pozdrawiam!

 151. gość said

  Abramowicz tropem Bagsika i Gąsiorowskiego

  Jeden z najbogatszych Rosjan, Roman Abramowicz wylądował dziś na lotnisku ben Guriona w Tel Awiwie, jak poinformowały izraelskie media.

  O przyjeździe Abramowicza do Izraela poinformował między innymi izraelski dziennik „Times of Israel”. Rosyjski oligarcha miał pojawić się w Tel Awiwie w poniedziałek. Jak twierdzi gazeta na miejscu odebrał dokumenty potwierdzające jego izraelskie obywatelstwo. Gazeta przypomina też, że brytyjska wiza Abramowicza straciła ważność w zeszłym miesiącu, zaś od 2015 roku obowiązują surowsze zasady legalizowania swojego pobytu na terytorium Wielkiej Brytanii. Ostatnie napięcie między Londynem a Moskwą, związane ze sprawą Siergieja Skripala, znacząco obniżyły szanse Abramowicza na uzyskanie brytyjskiej wizy, twierdzi „Times od Israel”.

  Fakt przybycia Abramowicza do Izraela i posiadania przez niego obywatelstwa tego państwa potwierdziło miejscowe Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. „Roman Abramowicz przybył do ambasady Izraela w Moskwie jak każda inna osoba. Wypełnił wniosek o zezwolenie na imigrację, jego dokumenty zostały sprawdzona zgodnie z Prawem Powrotu i faktycznie jest on uprawniony” – powiedział rzecznik izraelskiego MSW, potwierdzając, że Abramowicz uzyskał obywatelstwo Izraela przedstawiając dowody swojego żydowskiego pochodzenia. Abramowicz zamieszkał w posiadłości w dzielnicy Tel Awiwu Neve Tzedek.

  51-letni Abramowicz jest jednym z najbogatszych ludzi na świecie i w Rosji, a obecnie najbogatszym Izraelczykiem. Jego majątek szacowany jest na 12,5 miliarda dolarów. Abramowicz zbił go na współpracy z czołowym niegdyś oligarchą Borysem Bieriezowskim. Był właścicielem firmy naftowej Sibnieft, którą w 2005 roku sprzedał Gazpromowi. Od 2003 roku jest właścicielem klubu piłkarskiego Chelsea Londyn. W latach 2000-2008 był gubernatorem Czukotki. Od lat mieszkał w Wielkiej Brytanii.

  http://www.goniec.net/goniec/inne-dzialy/goniec-poleca/abramowicz-tropem-bagsika-i-g%C4%85siorowskiego.html

 152. OTTOOT said

  żałuję ciebie Polsko że wydałaś na świat tak głupich zdrajców jak bolek rudy kundel makreli dwóch co ukradło księżyc plus szmata jąkała z shit wartej aaron bucholtz sługa wampira sorossa to dzięki nim dziś jesteś krajem miernym i kopanym w cztery litery wygnałaś w świat własne dzieci macocho a tych co zostali przekształciłaś w niewolników obozu KL polin przez zus krus i urząd skarbowy wszelkie atrakcje czekają ciebie jeszcze w tym roku i przyszłych latach i nie będzie to urlop na malediwach z dudusiem pissdusiem i agatką

 153. Kapsel said

  Częstochowa ma uniwersytet

  1 czerwca 2018 r. Akademia im. Jana Długosza przekształca się w Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie. Decyzję te uroczyście ogłosił i przekazał oficjalne rozporządzenie w środę 16 maja 2018 r. Jarosław Gowin, wiceprezes Rady Ministrów, minister nauki i szkolnictwa wyższego.

  http://www.niedziela.pl/artykul/35578/Czestochowa-ma-uniwersytet

 154. snag said

  Gość ,…

  Odsyłam do: 56, 59, 126, podkalibruj zapłon ,…

 155. Maverick said

  Wszyscy próbują kręcić interesy z Rosją, a polskie kundle kabały wysługując się innym tracą swoje dawne rynki. Czy tam ktos ma pojęcie jak robi się interesy? Jedynie co umieją robić to przykręcać śrubę Polakom te kundle kabały i Lucyfera.

 156. Strażak said

  http://www.turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/275-co-dalej-ze-sprawa-magdy-zuk-i-dlaczego-nic

  CO DALEJ ZE SPRAWĄ MAGDY ŻUK i DLACZEGO „NIC”?
  Od roku śledzę sprawę śmierci Magdaleny Żuk i dochodzę do smutnych wniosków: znów nad nadzieją zatriumfuje doświadczenie procesowe, czyli ponownie prokuratura dla „świętego spokoju” umorzy postępowanie by nie zawadzało w pełnej „sukcesów” statystyce. A prawda? By do niej dotrzeć trzeba sięgnąć po inne środki – te oficjalne znów zawiodły. Podobnie jak zawiedziona została wiara w moralność i rzetelność działających z urzędu organów ścigania.

  Idąc do sądu w demokratycznym państwie prawa wszyscy mamy prawo oczekiwać, że sądy oceniać będą nas i innych ludzi na podstawie dowodów, a nie „na oko”. I żadne „dobre intencje” nie mogą usprawiedliwiać sędziego. To, że ktoś nawet wygląda na przestępcę, to zbyt mało by oskarżonego za niego uznawać. Kto powiedział, że jutro nasz syn nie wyda się takiemu sędziemu podejrzany i „na wszelki wypadek” nie zaaplikuje mu bez dowodów dożywocia? Do tego nie możemy dopuścić, a każdy podobny przypadek należy głośno krytykować pamiętając o tragicznym losie chociażby Tomasza Komendy, zamkniętego niewinnie na 18 lat za gwałt i zabójstwo nastolatki, czy przebywającego od 15 lat za kratami Arkadiusza Kraśki, choć w jego winę nie wierzą nawet najbliżsi jego rzekomych ofiar. Nie ma znaczenia, jak było naprawdę. Na podstawie zawartego w aktach materiału dowodowego zabrakło podstaw do skazania człowieka na 25 lat więzienia i tylko to ma w tej sprawie znaczenie.

  http://www.turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/276-bogucki-25-lat-wiezienia-bez-dowodow-winy

  A jeszcze kilka tygodni temu prokurator z Prokuratury Rejonowej Warszawa-Śródmieście oddalił mój wniosek dowodowy w sprawie ustalenia, który z policjantów na rzecz Masy nielegalnie wrzucał mnie „na bęben”. Twierdził, że to absolutnie nieprawdopodobne, by policjanci popełnili przestępstwo i to wspólnie ze świadkiem koronnym

  Dziś padł mit nawróconego człowieka wyznaczającego trendy moralności. Oby to był zimny kubeł dla czytelników, wierzących w szczerość i nawrócenie człowieka, który przez pół życia kazał łamać ludziom kości, zmuszał dziewczyny do seksu i dowodził własnym bandyckim komandem. Nawrócenie jest możliwe, ale tu doszło tylko i wyłącznie do ponownej kompromitacji policji, która zamiast rozbić gangsterem „mafię” dała się jednemu gangsterowi odwrócić przeciwko jego konkurencji.

  http://www.turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/277-masa-za-kratami-i-znow-mialem-racje

  Prawda o Sumlińskim i Masie

  Wojciech Sumliński jest doświadczonym dziennikarzem, który z pewnością musiał wiedzieć to, co nie było tajemnicą dla większości jego branżowych kolegów – „Masa” jest aktywnym przestępcą chronionym przez skorumpowanych urzędników państwowych. Dlaczego więc rzekomy obrońca prawdy nawiązał współpracę z kryminalistą? Powody mogą być banalne i na pewno nie mają nic wspólnego z teoriami spiskowymi. To nie służby specjalne, nie WSI, nie FSB, nie ABW i nie emeryci z SB zamknęli Masę za kratami, tylko rzetelni policjanci właśnie niebawiący się w politykę.

  Kim był Masa? Niezwykle groźnym gangsterem, chełpiącym się znęcaniem seksualnym nad słabymi kobietami, wulgarnym i chciwym, a do tego nielojalnym.

  Przez lata donosił na swoich kolegów, a jednocześnie dzięki ich protekcji zarabiał ogromne pieniądze. Wszystko to skończyło się, gdy przez półświatek przestępczy przeszła fala zabójstw.

  Wtedy przeszedł na stronę od „trzepakowej mafii” silniejszej policji i zaczął zeznawać. Zeznania te faktycznie pozwoliły zamknąć za kratami większość „dyżurnych” podejrzanych, ale zarazem w procesowym ogniu okazały się one nadzwyczajnie mało wiarygodne.

  Rzekomo działającym na skalę globalną bossom udowodniono jedynie drobne występki, za które „szefowie mafii” dostali paroletnie wyroki – czyli takie jakimi szczyci się co drugi szalikowiec.

  W najważniejszych sprawach nie dano Masie wiary (liczne zabójstwa, rzekoma korupcja kadry kancelarii prezydenta Lecha Wałęsy itp.), ale od pierwszego koronnego zależały kariery wielu ludzi pilotujących ten innowacyjny projekt, więc sława „pogromcy mafii” nie mogła ucichnąć.

  Tłum co do zasady jest głupi (wybaczcie drodzy obrońcy demokracji – dla mnie zbyt szybko przechodzi ona w ochlokrację, którą w Sejmie i na ulicach obserwujemy od upadku komuny, zawsze więc byłem zwolennikiem rządów intelektualnej elity), z tego powodu bardzo szybko internet i żądne sensacji media nagłaśniać zaczęły skrzywiony obraz Masy.

  Już nie był on brutalnym i chciwym przestępcą, nowotworem żerującym na tkance społecznej, ale stał się celebrytą, wręcz bohaterem, którego dzieci proszą o autograf. Ludzie zaczęli mylić kryminalistę z szeryfem bez skazy, który rozbił mafię.

  Sęk w tym, że żadnej mafii nie było (były gangi i przestępczość zorganizowana), a sam Masa wcale nie był zbawicielem tylko jednym z najważniejszych warszawskich przestępców i do tego niezwykle szkodliwym.

  Jak twierdził: jest już nowym człowiekiem, uczciwym, zrehabilitowanym, a do tego (jego ulubiony tekst!) zweryfikowanym operacyjnie przez policję. Ci którzy go rzeczywiście sprawdzili wiedzieli, że to guzik prawda. Byli jednak latami wyśmiewani przez „tłum”, który dziś ma poważny problem…

  Otóż, tłum może albo uznać, że dał się latami wodzić za nos wulgarnemu kryminaliście, albo poszukać dowodu, że jednak wcale aż tak głupi ten tłum nie jest. I tutaj z pomocą pojawił się Wojciech Sumliński. Pisarz ten niedawno wydał razem z Masą książkę, w której mają oni wspólnie ujawniać niesamowite historie dotyczące tej „prawdziwej” mafii, o której sam Masa miał się wcześniej bać mówić. Nagle jednak się odważył. Czy więc zatrzymanie idola tłumu, to zemsta służb specjalnych za ujawnienie kompromitujących ich tajemnic i tak naprawdę jest on niewinny niczym idąca do ślubu dziewica? Oczywiście, że nie.

  Czytając słowa Masy można by dać im wiarę, pod warunkiem, że trafiłyby one do druku najpóźniej w 2003 roku. Po upływie 20 lat od założenia korony, nie mógł mieć on dostępu do żadnych nowych informacji

  (o ile kryminaliści spod trzepaka mogli dalej się z nim kolegować, to chyba nikt nie wierzy w to, że doświadczeni oficerowie WSI zwierzaliby się znanemu kapusiowi?), a te stare można bez trudu znaleźć w setkach jawnych i dostępnych dla każdego źródeł.

  Masa miał więc czas na zrobienie prasówki, przemyślenie wszystkiego i pouzupełnianie dziur w wiedzy fantastycznymi historiami, których po upływie tylu lat niestety nikt (poza jego kolegami) nie jest w stanie zweryfikować. Ot i gotowy bestseller.

  Skąd w tym wszystkim Sumliński? Oczywiście, że on wcale nie potrzebował Masy do napisania tej książki, z tym że w tym miejscu wchodzimy na grunt działań nie służb specjalnych, a ekonomistów…

  Otóż, po skandalu z zarzutem plagiatu, pisarz ten nie mógł już liczyć na zbytnie rozszerzenie kręgu swoich czytelników, a pisze się przecież po to, by słowa trafiały do coraz większej liczby odbiorców.

  Przekonywanie przekonanych nie miało już dla niego sensu, a nowy rynek otwierała współpraca z Masą, niezwykle popularnym wśród młodzieży i znudzonych gospodyń domowych łaknących „pikantnych” historii z mafijnego łóżka.

  Czy przymknął oko na łatwo mu dostępną wiedzę o dalszej aktywności przestępczej współautora (w końcu to Sumliński pierwszy ujawnił fragmenty protokołów z przesłuchań Masy a dotyczących rzekomej współpracy Pruszkowa z SLD), czy dla spokoju sumienia w ogóle nie zweryfikował swojego nowego wspólnika?

  Tego nie wiem, ale nie wierzę w to, że sam Sumliński mógłby na poważnie przyjąć, że Masa wylądował w areszcie nie za prowadzoną od lat działalność przestępczą, ale za ujawnianie informacji na temat WSI.

  Taką historię mogą kupić osoby, które w ogóle nie znają tego środowiska i realiów. Gdyby ktokolwiek chciał zastopować Masę, to na etapie pierwszych telefonów i spotkań z Sumlińskim gangster zmarłby na zawał serca albo odstrzeliłby go nieznany sprawca, ewentualnie wrobiono by w jego egzekucję ludzi od Słowika. Przypomnieć trzeba, że śledztwo otwarto na kilka lat przed zakiełkowaniem myśli o wydaniu tej książki, a ruszyło ono z kopyta wtedy, gdy zeznania Masy nie były już prokuratorom potrzebne. O timingu zatrzymania zdecydował więc nie grafik wydawniczy, a pragmatyzm procesowy.

  Również błędem łączenie jest z tą sprawą zatrzymań Sumlińskiego na wyspach brytyjskich.

  Reasumując – w najbliższym czasie powstaną liczne „sekty”, usiłujące przekonać cały świat, że po 20 latach służby specjalne dopadły szeryfa bez skazy, aby już wydrukowane książki Sumlińskiego nie znalazły nabywców.

  Gdyby tak miało być naprawdę, to Masa zostałby w taki czy w inny sposób wyeliminowany już po nawiązaniu kontaktu z pisarzem. Warto też wziąć pod uwagę historię życia tego świadka koronnego, jego status w środowisku przestępczym, ciężar gatunkowy popełnianych przez większość życia przestępstw i wiarygodne dowody na to, że z bandyckim rzemiosłem nigdy tak na poważnie on nie zerwał.

  Sam Sumliński nie jest w tym szumie teorii spiskowych bez winy, gdyż znając jego warsztat prasowy i kontakty w środowisku, bez trudu dotrzeć mógł do wiarygodnych doniesień o aktualnej działalności swojego współautora. Ba – mógł poczytać jego profil na Facebooku i zadać sobie pytanie, czy z tak wulgarną i nieszanującą innych ludzi osobą ja chcę być kojarzony?

  Kazimierz Turaliński
  22 maja 2018 r.

  http://www.turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/278-prawda-o-sumlinskim-i-masie

 157. NICK said

  OTTOOT.

  Żałość.
  Nad kim?
  Nad sobą?

  Pan nie jest Gospodarzem.

  Jest Pan człowiekiem polskim?

  Zatem RÓB.
  Coś.
  Napisz.

  CO.

  Czynisz.

 158. snag said

  Maverick @ 155 ,…

  W poście @ 1 na tym spotkaniu (trudno powiedzieć ze przychylny Putinowi) liberał i były minister finansów Alexei Kudrin oznajmił ze Putin nieźle se radzi a sankcje dotknęły zaledwie 0.5% GDP.

  „Alexei Kudrin has declared that the impact of the economic sanctions is only 0.5% of the Russian GDP”
  http://www.unz.com/tsaker/it-all-depends-on-your-values/

 159. Strażak said

  Również określanie „mniejszego zła” pasuje do obecnej sytuacji jak siodło do szczapowatego krówska. Czymże jest to enigmatyczne mniejsze zło? Tym, że w następnych latach na obczyznę czmychnie milion naszych rodaków zamiast półtora? Tym, że miejsce rodziny TVN zajmie rodzina Radia Maryja? Tym, że zamiast finansowych szwindlów będą pozorowane dochodzenia i preparowane dowody służące odwróceniu uwagi narodu od kryminalnych poczynań aparatu władzy?
  https://jadwiga604.blogspot.com/2015/05/o-wyborze-mniejszego-za-w-ochlokracji.html

  Aby nie kończyć artykułu na pesymistyczną nutę, dodaję parę słów na temat środków zaradczych proponowanych krajom BRIC przez dr. Hudsona:

  Nie zadłużać krajów w międzynarodowych bankach.
  Kreować własny pieniądz w celu napędzania koniunktury gospodarczej.
  Uzyskane w ten sposób rezerwy inwestować w realną gospodarkę.

  http://www.bibula.com/?p=27138
  Zbigniew Szczypiński: Od demokracji do ochlokracji

  Tyle o formie; może trochę o treści pomysłów Prezesa.

  Poza sporem jest to, że zapowiedziany program, to reakcja na spadek poparcia w sondażach. W wystąpieniu Jarosława Kaczyńskiego wprost znalazło się odwołanie do starej maksymy – vox populi – vox Dei. Kaczyński powiedział, że wprawdzie Beata Szydło miała prawo bronić swoich decyzji w sprawie nagród, ale społeczeństwo tego nie poparło. Czy to znaczy, że gdyby poparło albo gdyby nie wiedziało – to wszystko byłoby w porządku? Pewnie tak, w polityce to przecież norma.
  http://studioopinii.pl/archiwa/185802
  Powodów konfliktu było wiele i nie stanowiła ona jedynie konflikt polityczny. Katolicy popierali zjednoczenie całej Irlandii i włączenie części brytyjskiej pod swoje tereny a protestanci widzieli przyszłość w przyłączeniu do wielkiej Brytanii.

  W 1985 roku dostarczono największy ładunek broni za sprawą Kaddafiego, który jak się okazało był jednym z głównych dostawców broni w konflikcie od lat 70-tych. W skutek politycznych porachunków zginęła córka Kaddafiego co wzmogło jego nienawiść do Thatcher.
  https://kulisyobrazu.wordpress.com/2012/06/07/obrazy-historycznej-ochlokracji/

  Mity kłamstwa o szkole edukacji
  2012

  Zmuszanie dzieci do nauki jest niezbędne (i dobre dla dzieci)

  Wiele osób powtarza „Jeśli dzieci nie byłyby zmuszane do nauki to by się nie uczyły”. Powtarzają coś co nie jest prawdą. Dzieci uczą się od dnia narodzin. Uczą się chodzić, uczą się mówić, uczą się obcego języka gdy wyjadą do innego. Dzieci uczą się poprzez działanie: chodzić poruszając kończynami, mówić poruszając ustami i językiem i zapamiętując te kombinacje. Obcego języka uczą się poprzez zabawę z obcojęzycznymi dziećmi. Nikt ich do nauki nie zmusza. Uczą się bo chcą. Są ciekawe świata i chcą go poznać – każde po swojemu, każde inaczej, w swoim tempie.

  Dzieci uczą się chętnie do czasu aż dorośli (nauczyciele) zaczynają im mówić czego mają się nauczyć a czego nie. Po pewnym czasie takiego traktowania dzieci przestają mieć spontaniczne zainteresowanie nauką. Dziecko zmuszane do nauki potrzebuje pewnego okresu wolności by zainteresowanie uczeniem się powróciło. Proces ten opisuje Aleksander Neil w swojej książce „Nowa Summerhill”.
  Wszystkie dzieci muszą uczyć się tych samych obowiązkowych przedmiotów

  Prawie każdy z nas, dziś już dorosły, pytał będąc dzieckiem w szkole „ale po co musimy się tego uczyć?”. Prawie każdy z nas słyszał podobną odpowiedź: „bo to kiedyś może Ci się przydać”. Czy ktoś z nas dzisiaj choć raz w roku wykorzystuje całkowanie, kto choć raz w roku wykorzystuje wiedzę o wartościowości pierwiastków, kto choć raz w roku dokonuje rozbioru rozbioru zdania na części? Z reguły nikt. Większość z nas była zmuszana do przyswojenia wiedzy lub zdobycia umiejętności, których wcale nie potrzebowaliśmy i które nas nie zawsze interesowały. Większości z nas skradziono czas, który mogliśmy przeznaczyć na to, co czuliśmy, że było dla nas ważne i ciekawe.

  Kolejne mity edukacji:

  Dzieci uczą się tylko wówczas gdy dorosły je naucza.
  Ocenianie dzieci dzieci w szkole jest niezbędne (i dobre dla dzieci).
  Dorośli (urządnicy w ministerstwie, nauczyciele) wiedzą najlepiej jakiej wiedzy i kompetencji potrzebuje każde dziecko.
  Obowiązkowe zadania domowe zwiększają efektywność nauki.

  http://www.edukacjademokratyczna.pl/mity-o-edukacji

  https://prezi.com/w9y_i-dooobc/od-demokracji-szlacheckiej-do-oligarchii-magnackiej/

 160. snag said

  Urodziła w pracy na lotnisku Tampa … Floryda ,…
  http://www.bbc.com/news/world-us-canada-44292506

  … jej kuzynka adoptowała ,…
  http://www.bbc.com/news/uk-england-essex-44195490

 161. Joannus said

  Biskup i egzorcysta Andrea Gemma o Medjugorje: „Absolutnie diaboliczne”

 162. Strażak said

  https://www.cda.pl/video/124813743

  A jak to jest z talentami? Każdy człowiek rodzi się z predyspozycjami do jakiejś dziedziny. Jaś świetnie liczy, ale kompletnie nie potrafi pisać wypracowań. Nauczyciel nie powie (bo nie może, bo taki jest system edukacji) „Jasiu olej polski, rozwijaj matme!”. Tylko będzie gnębił Jasia, że tak słabo mu idzie z polskiego. I teraz wszystko zależy od rodziców Jasia, ich przekonań i sposobu wychowania. Jeśli będą w zaparte popierać zdanie nauczycielki Jaś z wielkim obrzydzeniem będzie zasiadał do poprawy ocen z polskiego. I zamiast poświęcać czas i energię na rozwijanie się w dziedzinie, którą kocha, będzie marnował czas na robienie tego, czego nie lubi.

  I tak właśnie polski system edukacji przygotowuje od najmłodszych lat pracowników. Ludzi o zamkniętych umysłach, tępi w młodych ludziach kreatywność, a rozwija podporządkowanie i robienie tego co się nie lubi. Bo przecież w pracy też tak jest, prawda?
  https://networkerka.blogspot.com/2014/06/dlaczego-szkoa-zbija-talenty.html

  http://networkerka.blogspot.com/2014/06/pewnosc-siebie-jest-za.html

  http://www.edukowisko.pl/?p=153
  http://www.edukacjademokratyczna.pl/problemy-tradycyjnej-szkoly

 163. osoba prywatna said

  W Kijowie zabity został we wtorek rosyjski dziennikarz opozycyjny Arkadij Babczenko – poinformowała policja Ukrainy. Strzelano do niego z broni palnej w jego własnym mieszkaniu.
  http://www.wnp.pl/parlamentarny/swiat/w-kijowie-zastrzelono-rosyjskiego-dziennikarza,31720.html

 164. Piskorz said

  re 117 WRESZCIE…dzięki za przypomnienie tej strony..Dawno miałem to zrobić..ale tak jakoś schodziło CZYTAJCIE PROF. SLIWIŃSKIEGO…analizy z wyższej półki..b. polecam!!

 165. NICK said

  Żydło i Gierek.
  Zestawienie.
  Najprotsze.

 166. Voodoosch said

  Wsadzili Tommy’ego Robinson’a, że robił materiał o ciapatych lubiących dzieci inaczej. Angielski Piskorski. Na dole link.
  PS – olejcie część o Korwinie.

  https://dorzeczy.pl/swiat/65685/Wielka-Brytania-Aresztowano-dziennikarza-za-film-dot-muzulmanow-Polski-polityk-leci-wziac-udzial-w-protestach.html

 167. snag said

  Kto powiedział ze się nie asymilują ?

 168. Peryskop said

  US Navy nie chce już zamawiać Tomahawków – po $ 1/2 mln za junk.
  Teraz można dodedukować co jest przyczyną,
  że miały być „smart”, a ostał jeno fart.

  Russian electronic warfare firm to upgrade products after studying US Tomahawks downed in Syria

  Published time: 29 May, 2018 12:21
  Edited time: 29 May, 2018 12:25

  Russian electronic warfare firm to upgrade products after studying US Tomahawks downed in Syria

  A Russian military contractor, specializing in electronic warfare, will use information gained from dissecting a US Tomahawk cruise missile, used during an attack on Syria, to boost the capabilities of its own equipment.

  The missile, delivered to Russia after the tri-party night attack on Syrian government targets by the US, the UK and France in April, is of particular interest to KRET, a leading developer of electronic equipment for the Russian military, according to Vladimir Mikheev, an aide to the company’s First Deputy Director Vladimir Zverev.

  “Our new equipment needs to cover all spectra, optical and radio, which we found in the products of our counterparts,” Mikheev told Radio Sputnik.

  “As specialists we were very interested in seeing the real-life use of various weapon systems in Syria, including the Tomahawks. Now having this missile in our hands we clearly know what channels it uses to communicate control, navigation and geolocation information,” he explained.

  Mikheev said incorporating the knowledge gained from studying the US cruise missiles will take KRET two to three years. It will help Russian electronic warfare systems be better in countering American missiles “on all stages of combat deployment” he said.

  Earlier reports claimed that Russia obtained at least two US missiles fired at Syria on April 14 in relatively undamaged state. The attack was launched in response to what the US and its allies claimed to be a chemical weapons incident in Eastern Ghouta. It targeted what they said were facilities used by the Syrian government for a chemical weapons program.

  There were conflicting reports about the success of the attack, with Western powers insisting that all missiles successfully hit their targets, while Russian military said a significant portion were intercepted by Syrian air defenses.

  https://www.rt.com/news/428105-russians-study-tomahawks-syria/

  Read more
  Alleged fragments of missiles fired by the US-led coalition on April 13-14 and shot down by the Syrian air defense forces, as shown by the Russian defense ministry. © Igor Ermachenkov 105 hits in Syria? Not likely, says Russia & shows fragments of missiles downed in US-led strikes

 169. snag said

  Oprócz Norweżki przed żadną bym się nie bronił, no sir ,…

 170. VAV said

  https://www.rt.com/news/428119-italy-politics-in-nutshell/

 171. Marucha said

  Re 159:

  Prymitywizm tego rozumowania – prymitywizm już wielokrotnie omawiany w różnych miejscach – po prostu powala na wznak:

  Prawie każdy z nas, dziś już dorosły, pytał będąc dzieckiem w szkole „ale po co musimy się tego uczyć?”. Prawie każdy z nas słyszał podobną odpowiedź: „bo to kiedyś może Ci się przydać”. Czy ktoś z nas dzisiaj choć raz w roku wykorzystuje całkowanie, kto choć raz w roku wykorzystuje wiedzę o wartościowości pierwiastków, kto choć raz w roku dokonuje rozbioru rozbioru zdania na części? Z reguły nikt. Większość z nas była zmuszana do przyswojenia wiedzy lub zdobycia umiejętności, których wcale nie potrzebowaliśmy i które nas nie zawsze interesowały. Większości z nas skradziono czas, który mogliśmy przeznaczyć na to, co czuliśmy, że było dla nas ważne i ciekawe.

  Po pierwsze – dzieciak nie może wiedzieć, co mu się przyda w przyszłości. Tak właśnie jest. Sam to wiem po sobie. Mnie się przydała zarówno umiejętność całkowania, jak i znajomość części mowy, nie mówiąc o wielu innych rzeczach.

  Po drugie – dla prymitywów wartość wykształcenia ogólnego jest niczym. I potem mamy debilów pieprzących o płaskiej ziemi albo twierdzących, że cała fizyka to jedno wielkie kłamstwo, choć o fizyce zielonego pojęcia nie mają, a wzory matematyczne to dla nich wymysł szatański. Piszą nieortograficznie i niegramatycznie, bo po co im była nauka polskiego w szkole?

  Wychowywanie człowieka na kretyna, nie rozumiejącego świata, jaki go otacza – jest celem rządzącej łobuzerii i pożytecznych idiotów.

 172. revers said

  W Kijewie zastrzelono rosyjskiego opozycjonste Aleksandra Babczeko,

  http://www.gazetaprawna.pl/galerie/1127051,duze-zdjecie,1,w-kijowie-zastrzelono-rosyjskiego-opozycyjnego-dziennikarza.html

  od rana slychac tylko w gownianych streamerach medialnych jazgot ile to juz Niemcowow, zostalo zastrzeloych na roskaz samego Putina, lub przypomina sie niby Putina slowa ze kazdego moze spotkac cyngiel fsb-Putina, bo przeciez sluzby zachodnie sa swiete, do swoich w plecy nie strzelaja, nie mowiac o serii samobojstw, niesczesliwych wypadkow, zwlaszcza na dzenikarzach, czy nawet premierach np. Belgii trudniacych sie zamowieniami NATO lub us army.

 173. andzia said

  Polecany przez niektórych Andruszkiewicz z innej strony: https://www.youtube.com/watch?v=wyHPvmyDQm4
  Zauważyłam, że na y.t. ma on niezwykłe parcie na szkło (i dużo lemingowatych wejść, może sam sobie klika?)

 174. NICK said

  Luźny bieg.

  https://wiadomosci.wp.pl/romans-posla-piety-kobieta-chetnie-pokazuje-sie-w-towarzystwie-politykow-6257050958526593g

 175. Janusz Bieszk, ZAMKI PAŃSTWA KRZYŻACKIEGO W POLSCE, Bellona Sp. z o.o., wydanie II poprawione, Warszawa 2010, 2018

  Recenzja ksiązki Janusza Bieszka „Slowiańscy królowie LECHI” Bellona 2014: http://sigillumauthenticum.blogspot.com/2016/09/odpowiedz-janusza-bieszka-na-recenzje.html// jest kompetentna, ale DWUZNACZNA – jakby rezenzet BAŁ SIĘ POWIEDZIEĆ w Czym Rzecz. A sprawa jest taka, że FAKTOGRAFIĘ Lechii zamieszczam TYLKO JA: http://forum.wandaluzja.pl/viewtopic.php?p=9841#9841// więc jeśli ktoś to ignoruje to jest Najmitą, jak Janusz Bieszk, który – co ciekawe – nie jest wyznawcą Krakowskiej Szkoły Archeologicznej szofera Hitlera Oskara Schindlera – tergo od Listy Schindlera – ale, jak wnioskuję, berlińskiego komitetu Redaakcji i Cezury Mediów Polskich. Argumentem za tym jest też to, że ZNIKNĘŁA MI leżąca na widoku książka: Jan Malicki, Mity narodowe LECHIADA, będąca Najnędzniejszą stalinowską redakcją Lechiady, bo GORZEJ NIE MOŻNA.
  Czołowy fajter LECHIADY Paweł Szydłowski, autor IGNORUJĄCEJ MNIE książki WANDALOWIE czyli POLACY – Ostatnia zagadka naszej historii, Bellona 2018; twierdzi, że to jest historiografia STALINOWSKA: https://www.youtube.com/watch?v=aSKFgPvv4Z0//. 78-1.a. Początki Państwa Polskiego. Greckie pochodzenie Polaków od synów Noego. Historia//. Ja zaś twierdziłem, że Prusacy poblikowali Akty Zakupu ZAMKÓW od wielożów polskich i pruskich, co publikował u nas Kalinka, czego ZAKAZAŁ Hitler – wobec czego książka Janusza Bieszka jest fekaliami Nie Pruskimi a HITLEROWSKIMI. Znaczy to, że Stalin POWTÓRZYŁ tylko za Hitlerem historiografię Antypolską, co nazywa się Krakowską Szkołą Archeologiczną lub berlińskim komitetem Redakcdji i Cenzury Mediów Polskich. Mamy tu więc historiografię HITLEROWSKO-STALINOWSKĄ czyli z Hitlerowsko-Stalinowskiej Konwencji Zwalczania Polskiego Ruchu Niepodległościowego, która powołała Organizację Ukraińskich Nacjonalistów do sadystycznego REZANIA LACHÓW.
  Czołowy fajter LECHIADY Paweł Szydłowski musi jednak PRZESKOCZYĆ wykazane przede mnie HISTORYTCZNIE zbudowanie Starego Miasta w Poznaniu przez Pana Oceanów POSEJDONA więc Skacze do Syna Noego JAFETA, ale Poznań nazywa się nie Jafetowem a POZNANIEM od Posejdona. Rozebraną przez Prusaków wspaniałą romańską farę poznańską zbudował wcześniej Chęsa-Hanys-Hanza-Hans-Amfiktion a platium na Ostrowie Tumskim Pan z Wrocławia.
  Poza złośliwym pomijaniem publikowanych przez Prusków Akt Zakupu Zamków od wielożów polskich i pruskich mamy jeszcze inne ZŁOŚLIWE Ignorancje. Pominięte jest np. DENDROLOGICZNE datowanie przez Szwedów pali fundamentowych MALBORKA od strony Nogatu, co ogloszono jako NAJSTARSZY ZAMEK CEGLANY EUROPY. Archeolog austriacki Heinrich Kusche zidentyfikował też gęstą siatkę na zdjęciach satelitarnych Europy jako NEOLOTYCZNE tunele, co ja zinterpretowałem jako LOCHY ZAMKOWE, co zostało potwierdzone archeologicznie w Austrii i na Lubelszczyźnie, gdzie odkrywano na tej podstawie rekultywowane rolniczu zamki.
  Kilka lat temu byłem w gdańskim urzędzie Konserwatorskim, gdzie dowiedziałem się, że gdy wymieniano pale fundanetowe spichrza DALEKA DROGA to Zbiegli się rzeźbiarze, ale pale były tak skamieniałe, jakby miały wiele tysięcy llat. Na UGd określono jak jako PRZEDKRZYŻACKIE, ale na UJ uznano je za ŻELBETOWE z 2400-2100 lat pne. Dr Franc Zalewski, określił wiek eksplopatacji kamieniolomów krakowskich na 7 tysięcy lat, co ja odniosłem do budowy Kanału Przemysłowego Sosnowiec-Bydgoszcz przez wnuka Posejdona z Poznania Ogigesa.
  Książka Janusz Bieszk, ZAMKI PAŃSTWA KRZYŻACKIEGO W POLSCE, jest NIEMIECKIM ROZBOJEM, co kwalifikuja autora na Knechta Krzyżackiego. Jak to się robi niech świadczy książka: Zygmunt Świechowski, ARCHITEKTURA ROMAŃSKA W POLSCE; CIP – Biblioteka Narodowa i Stowarzyszenie Patria Polonorum, „DiG” Warszawa 2000, wydanie luksusowe 674 ss; Publikacja dofinansowana przez Generalnego Konserwatora Zabytków i Stowarzyszenie Zbiorowego Zarządzania Prawami Autorskimi Dzieł Naukowych i Technicznych KOPIPOL w Kielcach: http://wandaluzja.pl/?p=p_270&sName=25.-archeologia-niezgody//
  Pisze tam: „Bundestag uznał Małachowicza, ale ja awanturowałem się, co zostało przerwane odkryciem w krypcie GROBÓW BISKUPICH potwierdzających racje Małachowicza. Badania antropologiczne wykazały jednak, że jeden Biskupek miał 4 lata a 2 były niemowlakami – co znowu pasowało do MEJ interpretacji tej krypty. Wobec czego Bundestag przestał być protektorem mej Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej a PROTEKTORAT przejął Kanclerz Kohl.
  Kohl przyjechał incognito do biskupa wrocławskiego z pieniędzmi na książkę Świechowskiego POLSKA ARCHITEKTURA ROMAŃSKA. O wizycie dowiedzieli się jednak dziennikarze i dali znać do Warszawy, skąd wysłano UOP-u dla aresztowania SZALBIERZA Kohla za spisek z Biskupkami, ale biskup wyprowadził go przez piwnice a Bundesdinst wywiózł helikopterem do Zgorzelca. Sprawa się rypła więc żona Kanclerza Kohla POWIESIŁA SIĘ.
  Na tej podstawie Niemcy umieścili mnie na liście OSZUSTÓW ŚWIATOWYCH za oszukanie ich na 8 miliardów DM, o czym powiadomił mnie Bank Atlantycki, który skierował moje czeki do Wysokiego Trybinały choć prosiłem o skierowanie ich do Trybunału Paryskiego dla spraw Kolonialnych i Postolonialnych. Wysoki Trybunał skierował sprawę do FBI, które NIE ZJAWIŁO SIĘ U MNIE a rząd Prawa i Sprawiedliwości przywiązał ją sobie Do Ogona: A WSADŹ SOBIE DO DUPY ZŁOTO NA WYKUPIENIE PRZEZ HOLOKAUSTÓW USA.

 176. Salcie said

  Się dzieje w KK…..
  ————————————————————-
  23.02.2018 – Ogłoszenia ks. Michała Woźnickiego SDB

  ————————————————————-

  20.02.2018 Wrocław – rozmowa ks. Michała Woźnickiego SDB z ks. inspektorem Jarosławem Pizoniem SDB

  ———————————————————–

  SKANDAL! Quo Vadis KK? Chcą pozbawić księdza możliwości odprawiania Mszy Trydenckiej? LIVE!

 177. gość said

  Polska płonącym śmietnikiem Europy. Odpady z bogatych krajów UE napływają coraz szerszym strumieniem

  Ściągamy do kraju śmieci, których nie chcą już Chińczycy, a nawet Australijczykom opłaca się wysyłać je do nas. Na spaleniu blisko miliona ton odpadów, które importujemy, zarobić można ponad 200 mln zł. – Rzecz w tym, że nikt nie wie ile tego naprawdę przyjechało – mówi money.pl Hanna Marliere z Green Management Group.

  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/odpady-zgierz-pozar-recykling,208,0,2407376.html

 178. gość said

  Sto pożarów wysypisk śmieci na stulecie niepodległości – Stanisław Michalkiewicz

  .https://youtu.be/BEPP9ubtsqE

 179. Ale dlaczego? said

  Jak to z powstaniami było:

  https://ciekawostkihistoryczne.pl/2018/04/21/czy-polskie-powstania-narodowe-mialy-jakikolwiek-sens-miazdzace-refleksje-poznanskiego-historyka/#2
  https://www.salon24.pl/u/polityka-aspektyprawne/480348,powstanie-styczniowe-fakty-i-mity

 180. VAV said

  Po okresie względnego spokoju, najezdzcy afrykańscy zaczęli masowo napływać do Włoch, przez Tunezję, ponieważ Libia stała się praktycznie nieprzejezdna.

  W ciągu weekendu na włoskie wyspy Sycylii i Sardynii przybyło 2000 najezdzcow-imigrantów z Afryki, wielu z nich wjechało z północnoafrykańskiego kraju Tunezji.

  W ciągu ostatnich czterech lat Libia była głównym punktem wyjścia dla afrykańskich migrantów próbujących dotrzeć do Włoch drogą morską, a ponad 600 000 migrantów z powodzeniem przekroczyło granicę w tym okresie. Ludzie przemytnicy wykorzystali próżnię bezpieczeństwa stworzoną przez trwający konflikt zbrojny w Libii i brak jednego uznanego rządu.

  Od zeszłego lata jednak liczba migrantów gwałtownie spadła po tym, jak Włochy zawarły umowę z Libią, oferując szkolenie, wyposażenie i finansowanie libijskiej straży przybrzeżnej oraz współpracę w celu zawrócenia statków i powrotu imigrantów do Libii.

  Umowa została zatwierdzona przez europejskich liderów i przypisuje się jej znaczne zmniejszenie napływu imigrantów przybywających na południowe wybrzeże Włoch.

  Wiosną tego roku libijskie jednostki straży przybrzeżnej przechwyciły wiele łodzi wędrownych, zwracając pasażerów do Afryki, nie pozwalajać im na spotkanie ze statkami organizacji pozarządowych.

  Na początku marca statek przewożący ponad 100 migrantów na pokładzie do statku ratunkowego Aquarius około 21 mil od libijskiego wybrzeża, został zatrzymany, zanim mógł rozładować swoich pasażerów w celu przewiezienia ich do Włoch.

  W ubiegły weekend ten sam statek Aquarius, wykorzystywany przez organizacje pozarządowe Lekarze bez Granic i SOS Mediterranean, przybył do Katanii, przewożąc 70 migrantów odebranych na morzu.

  Siły pro-migracyjne wniosly pozew w Europejskim Trybunale Praw Człowieka (ETPC), twierdząc, że współpraca Włoch z libijską strażą przybrzeżną naraża migrantów na nieludzkie warunki, bicie, gwałt i głód, zmuszając ich do powrotu do Afryki.

  Pozew został wniesiony przez brytyjską organizację charytatywną Global Legal Action Network.

  Od połowy maja tego roku, 25 288 migrantów przybyło do Europy drogą morską: 41% przybylo do Włoch, 38% do Grecji, a reszta (21%) przybyla do Hiszpanii, wedlug Agencji Migracji ONZ (IOM ).

  W tym samym okresie ubiegłego roku ponad dwukrotnie wiecej (54 324) migrantów przekroczyła granicę i około 188 000 w tym czasie w 2016 roku.

 181. andzia said

  Na zewnątrz płonie chemia trując ludzi i środowisko, a zasrańcy gdaczą, że palenie węglem truje. Niech ich wszystkich szlag trafi!

 182. Boydar said

  Niech Andzia wypluje te słowa ! Co zrobimy z dziesięcioma milionami padliny ???

 183. andzia said

  A tu dzielni hamerykanie utrzymywani przymusowo przez Polaków: https://www.youtube.com/watch?v=NqZ9XvzFiqw

 184. andzia said

  re: Boydar
  Damy sobie radę. A ile zaoszczędzimy zrywając kosztowne sojusze!

 185. andzia said

  W Polsce nie ma polskiej władzy. Są dupki „wybierane” w fałszowanych wyborach i wykonujący cudze polecenia. Dlatego ich poczynania nie są wiążace dla Polaków, bo decyzje podejmowane są gdzie indziej. Hołota przy korytach to takie przekażniki obcych poleceń. Dlatego dla Polaków ta imitacja i fałsz nie są wiążące według prawa naturalnego. Dlaczego tak przemilczano sprzeciw Islandczyków? Bo każdy w…ny naród może to zrobić. Teraz buntuja się Włosi, w Polsce stosują reżim, tylko jak długo? Tam, gdzie sytuacja materialna jest dobra, lemingów jest więcej, odbywa się to kosztem człowieczeństwa, demoralizacją, bo człowiek z natury dąży do dobra. Zdaje się się, że procesy te odbywają się zbyt wolno, a szkoda, bo jestem ciekawa jak to się skończy.

 186. osoba prywatna said

  Aż trudno uwierzyć jak nas oszukują. Podrabiają nie tylko truskawki, ale i ziemniaki i pietruszkę
  http://innpoland.pl/143769,podrabiane-truskawki-to-poczatek-teraz-oszukuja-nas-na-mlodych-ziemniakach

 187. osoba prywatna said

  Przypominamy antykomunistyczne i antynazistowskie nauczanie kardynała Hlonda – dziś szkalowanego przez amerykańskich Żydów
  http://prawy.pl/72107-przypominamy-antykomunistyczne-i-antynazistowskie-nauczanie-kardynala-hlonda-dzis-szkalowanego-przez-amerykanskich-zydow/

 188. andzia said

  Tomasz Gryguć też spadł z księzyca: trzeba rozmawiać z USA i Izraelem. O czym niby? O ustawie 447? https://www.youtube.com/watch?v=gykkFkZ1VTQ

 189. Sebastian said

  MamaDu.pl, serwis grupy NA TEMAT atakuje treść specjalnej modlitwy ekspiacyjnej, mającej na celu wynagrodzenie Bogu za grzech aborcji. Zamiast rzetelnych argumentów czytamy jednak, że… „modlitwa nie jest przeznaczona dla uszu dzieci”. Nazwanie aborcji zbrodnią i grzechem wydaje się redaktorom portalu nie do pomyślenia.

  https://www.pch24.pl/portal-tomasza-lisa-atakuje-slowa-modlitwy–antyklerykalowie-troszcza-sie-o-dzieci-katolikow,60629,i.html

 190. Sebastian said

  Święto Bożego Ciała w Polsce wprowadził w 1320 r. dla diecezji krakowskiej biskup Nanker. W XIV wieku obchodzono je z pewnością także w diecezji płockiej.
  Święto Bożego Ciała w Łowiczu znane w całej Polsce z kolorowych strojów ludowych układających się przy okazji procesji w barwny korowód
  Miejscowa łowicka legenda głosi, że mundury gwardii szwajcarskiej wzorowane są na łowickich pasiakach. Podobno jakiś przedsiębiorczy łowiczanin zawiózł próbkę wielobarwnego samodziału i pokazał go Ojcu Świętemu. Ten tak zachwycił się tkaniną, że kazał swoim Szwajcarom uszyć z niej mundury. Wielobarwne pasiaki do dziś fascynują i ściągają do Łowicza tłumy. Przydomek mieszkańców Łowicza nie bez powodów brzmi :”pasioki”…

  https://dobroni.pl/n/boze-cialo-w-lowiczu/4515

 191. andzia said

  Słuchałam ks.prof. Chrostowskiego, który swego czasu był przewodniczącym komisji d/s dialogu polsko-żyowskiego. Ks. prof. zrezygnował z tej komisji po dojściu do wniosku, że dialog sensu nie ma, bo żydzi i tak swoje racje chcą na wierzchu. Za pontyfikatu JPII i tak kosztem wyznania rzymskokatolickiego zdobyli sobie aż nadto. uważam, że ks. prof. Guz w wykładzie, do którego link tu przytaczałam o wiele więcej ma racji niż ks. prof. Chrostowski. Po pierwsze zarzucił, że w tym dialogu nikt nie wspomniał na zapisy talmudu szkalujace świętości chrześcijan a szło się tylko na ustępstwa wobec żydów, po drugie ks. prof. Guz proponuje mądrze zaniechanie „antysemityzmu”, bo tym żywią się i dzięki temu istnieją żydzi i Żydzi na całym świecie.

 192. Kapsel said

  Zmowa producentów? Zaskakująco wysokie ceny prądu

  Prąd na giełdzie stoi tak wysoko, że jedna z branżowych organizacji zaczęła podejrzewać manipulację. Niezależnie od przyczyny droga energia uderza w przemysł – zwraca uwagę „Puls Biznesu”.

  W kontraktach na trzeci kwartał cena energii z dostawą w godzinach szczytu sięgnęła 440 zł, a kontrakty bazowe doszły do 320 zł za MWh – informuje Michał Borg, trader z firmy Fiten. Rok temu analogiczne kontrakty kosztowały 223 zł i 176 zł.

  https://www.tvp.info/37426516/zmowa-producentow-zaskakujaco-wysokie-ceny-pradu

 193. Kapsel said

  Wiadomo, kiedy i w jaki sposób umarł Adolf Hitler! „Wreszcie możemy ukrócić wszelkie teorie spiskowe”

  Francuzi najnowsze wyniki badań opublikowali na łamach „European Journal of Internal Medicine”. Okazuje się, że najbardziej przydatne dla tego celu okazały się… zęby Hitlera. Prace pięcioosobowego zespołu kierowane przez prof. Philippe Charliera polegały na przebadaniu fragmentów udostępnionych przez rosyjską Federalną Służbę Bezpieczeństwa, rosyjskie archiwa państwowe i wywiad. W kolejnych badaniach porównano cechy morfologiczne kości ze zdjęciami rentgenowskimi czaszki niemieckiego zbrodniarza, które wykonano rok przed jego śmiercią.

  W rozmowie z agencją AFP prof. Charlier potwierdził, że poddane analizie zęby należały do Adolfa Hitlera: – Zęby są autentyczne, nie ma co do tego żadnej wątpliwości. Nasze badania potwierdzają, że Hitler zmarł w 1945 roku. Wreszcie możemy ukrócić wszelkie teorie spiskowe – Hitler nie uciekł do Argentyny na łodzi podwodnej, nie było go w żadnej ukrytej bazie na Antarktydzie lub… po ciemnej stronie księżyca – powiedział naukowiec.

  Co jeszcze dowiadujemy się z badań francuskiego zespołu?

  https://wrealu24.pl/wiadomo-kiedy-i-w-jaki-sposob-umarl-adolf-hitler-wreszcie-mozemy-ukrocic-wszelkie-teorie-spiskowe/

 194. osoba prywatna said

  Temu małżeństwu niedługo urodzi się 21. dziecko. Odmawiają brania zasiłków
  https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Rodzina-w-Wielkiej-Brytanii-ma-21-dzieci.-Nie-bierze-zadnych-zasilkow

 195. osoba prywatna said

  Władimir Putin: „Europa jest zależna od obrony USA. Ale nie martwcie się – pomożemy”
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wladimir-putin-europa-jest-zalezna-od-obrony-usa-ale-nie-martwcie-sie-pomozemy

 196. Kapsel said

  Kobiety despotów. Józef Piłsudski i jego kochanki

  Opisany przez autora pracy „Kobiety despotów” Józef Piłsudski był niezwykle barwną postacią w historii Polski. Dziś kojarzący się pomnikami i nudnymi oficjalnymi uroczystościami, był w rzeczywistości polskim Che Guevarą, którego życie prócz działalności rewolucyjnej (normalna działalność polityczna była mu obca), terroryzmu, dyktatorskiej władzy, wypełniały też równie barwne i skandaliczne romanse, oraz okultystyczne fascynacje.

  W 1885 roku w Charkowie Piłsudski związał się z socjalistyczno rewolucyjnym ruchem rosyjskim Narodnaja Wola (Wola Ludu). W 1887 roku Józef Piłsudski wraz z bratem Lenina (i innymi osobami) brał udział w nieudanym zamachu na cara. Skazany (odmiennie niż inni oskarżeni) na w miarę łagodny wyrok – 5 lat osiedlenia na Syberii – trafił do Kiereńska. Na zesłaniu mógł pracować w kancelarii kupca, polować i kontaktować się z innymi zesłańcami.

  Na zesłaniu poznał nie znająca języka polskiego, pochodzącą z zruszczonej rodziny i kontestującą polskie tradycje narodowe socjalistkę Leonardę Lewandowską, która została jego konkubiną (prócz bycia kochanką, opierała i karmiła Piłsudskiego). Kiedy konkubina z miłości do Piłsudskiego nauczyła się polskiego, ten wyśmiewał jej błędy językowe. Po roku związku Leonarda zakończyła karę i wyjechała z Kiereńska. Piłsudski na zesłaniu strasznie się nudził (lektura książek go nie pociągała). Samotny Piłsudski korespondował z Leonardą, narzekając, że nie ma kto mu sprzątać, oraz zwierzając się jej ze swoich planów uwiedzenia zesłanych „facetek”. W listach do swej dotychczasowej konkubiny opisywał swoje nowe romanse i swoją aktywność seksualną. Po powrocie z zesłania Piłsudski zerwał kontakty z swoją byłą konkubiną, co doprowadziło do samobójstwa zakochanej kobiety.

  Po powrocie z zesłania Piłsudski poznał o 2 lata starszą działaczkę PPS Marie Juszkiewiczową. Maria była działaczką Wielkiego Proletariatu (partii łączącej marksizm, anarchizm z rosyjskim socjalizmem). Maria pomimo, że była kobietą zamężną wykazywała zainteresowanie nowymi związkami

  http://prawy.pl/72221-kobiety-despotow-jozef-pilsudski-i-jego-kochanki/

 197. osoba prywatna said

  Węgry: rząd Orbana realizuje obietnice. Surowe kary za łamanie prawa przez „ludzi Sorosa”
  Read more: http://www.pch24.pl/wegry–rzad-orbana-realizuje-obietnice–surowe-kary-za-lamanie-prawa-przez-ludzi-sorosa,60617,i.html#ixzz5H0BUbzeN

 198. osoba prywatna said

  https://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/styles/640szerokosc/public/fogelman-nadzorca.jpg?itok=hXBTp_hm
  https://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/styles/640szerokosc/public/169254733_1.jpg?itok=gQUJSyrj

 199. snag said

  188 ,…

  W video rozmówca mówi że Gowin obiecuje wam technologie i start-ups z najazdem żydów. Ten bullshit dawno zdementowano jako jedną z zio-przechwałek. Startup nation nigdy nie byli i nigdy nie będą co przyznają nawet ich media jak Haaretz który cytuje Google który wie co pisze bo prowadzi bank informacji i statystykę – Poza tym zaczynać interes to se można przy każdym posiłku, ważne ile z nich zipie po roku czy dwóch … Zwróćcie uwagę na datę artykułu ,…

  Co do rozmów to się z nim zgadzam, powinniśmy rozmawiać ale nie z tej pozycji co dzisiaj, co on też podkreśla.

  Israel, Startup Nation? Not Anymore, Says Google Study – Amir Teig Jul 16, 2013
  —————————————
  https://www.haaretz.com/israel-news/business/.premium-google-israel-is-slow-at-new-tech-adoption-1.5296003

  Study says main problem is low productivity rate compared with OECD countries.

 200. snag said

  Oops! powinno być ‚najazdem/powrotem’ Sydow ,…

 201. osoba prywatna said

  MOSKWA, 30 maja – RIA Novosti. Międzynarodowy inwestor William Browder został zatrzymany w Hiszpanii na wniosek Rosji w Interpolu.
  РИА Новости https://ria.ru/world/20180530/1521662358.html

 202. osoba prywatna said

  Nawalony Murzyn pod Lublinem zawinął BMW wokół drzewa bo mu… antylopa wbiegła
  http://prawy.pl/71821-nawalony-murzyn-pod-lublinem-zawinal-bmw-wokol-drzewa-bo-mu-antylopa-wbiegla/

 203. osoba prywatna said

  Francja: „Pracuje Pan dla RT, więc nie ma Pan prawa wstępu”
  https://pl.sputniknews.com/swiat/201805308067403-Sputnik-RT-Palac-Elizejski/

 204. osoba prywatna said

  Ankara może zamknąć amerykańską bazę lotniczą Incirlik z powodu nieprzyjaznej polityki Waszyngtonu – oświadczył szef MSZ Turcji Mevlut Cavusoglu.
  https://pl.sputniknews.com/swiat/201805308065867-Sputnik-Turcja-USA-baza-Indzirlik/

 205. osoba prywatna said

  Nasz informator donosi, że Francja zamknęła granice, a na granicach stoją żołnierze uzbrojeni w długą broń. Sprawdzają każdy samochód i pilnują, czy do kraju nie wjeżdżają nielegalni imigranci.
  http://prawy.pl/71958-francja-zamyka-granice/

 206. osoba prywatna said

  Lublin: Napad na sklep, a policjant chowa się za skrzynkami z towarem?
  http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/lublin-napad-na-sklep-a-policjant-chowa-sie-za-skrzynkami-z-towarem,n,1000216440.html

 207. Boydar said

  „… Leszek Walkiewicz nie wierzy w to, by toaleta zapaliła się w taki sposób. Tłumaczy, że materiały pozostawione na podwórku nie palą się, tylko topią.

  – To absurd, że mogły się zapalić od niezgaszonego papierosa. To są materiały samogasnące …”

  https://wiadomosci.wp.pl/z-bohatera-stal-sie-przestepca-zona-sasiada-brejzy-o-pozarze-w-inowroclawiu-6257439308449921a

  No przecież nawet ja, stary dyletant, to pisałem 🙂

 208. Kapsel said

  Reptilianie, czyli jak ośmiesza się teorie spiskowe

  Co i rusz w Internet, media, najczęściej prawicowe puszczane są kolejne teorie spiskowe, które mają obniżać wiarygodność takich teorii w ogóle (tak, wiem: teraz już sam tworzę teorię spiskową, ale w dalszej części przedstawiam na to dowody). Przemawia za tym sama logika: skoro coraz więcej teorii spiskowych zyskuje popularność, trzeba rozpuszczać takie które są kompletnie absurdalne. Dzięki temu ktoś słysząc: „teoria spiskowa”, uśmiechnie się i przestanie słuchać.

  Do takich teorii należy teoria płaskiej ziemi i teoria przyjmująca istnienie tzw. reptilian – jaszczuroludzi, rzekomej rasy humanoidalnych gadów, które przybyły z kosmosu i rządzą ludzkością poprzez podszywanie się pod najbardziej znaczących polityków. Najsłynniejszym zwolennikiem tej teorii jest Dawid Icke, pisarz, ale także dawny rzecznik brytyjskiej partii Zielonych. Ten lewak napisał na ten temat wiele książek. Twierdził, że tworzą oni grupę, określaną przez niego Iluminati lub Zakon Iluminatów, która kontroluje świat, usiłując stworzyć światowy rząd. Śladem tych planów miałyby być „Protokoły mędrców Syjonu”. Reptilianie mają być odpowiedzialni za szereg katastrof, jak zamachy z 11 września czy Holokaust.

  Mamy tu wymieszane fakty (choćby iluminaci – inaczej masoni – naprawdę istnieją i już zaczęli tworzyć światowy rząd) i fikcję posuniętą do granic absurdu (kosmici udający ludzi). W ten sposób każdy kto usłyszy: „światowy rząd” i „iluminaci” ma skojarzyć to na zasadzie psa Pawłowa ze słowem „reptilianie”. Skutkiem będzie wybuch śmiechu i reakcja: „aha to ci od kosmitów”. Nieprzypadkowo popularyzatorem tej teorii jest lewak, który mówi o rzeczach, które prawica podejmuje z całą powagą.

  http://prawy.pl/72203-reptilianie-czyli-jak-osmiesza-sie-teorie-spiskowe/

 209. osoba prywatna said

  Alternatywa dla III RP w zwycięskim sojuszu z USA
  http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/143951,alternatywa-dla-iii-rp-w-zwycieskim-sojuszu-z-usa

 210. Boydar said

  Jeżeli bękarty Kaina mogą pochodzić z piekła, to mogą i z kosmosu; sprzeczności nie widzę. Jedno i drugie „miejsce” wymyka się geometrii Euklidesa.

 211. osoba prywatna said

  ANTYSEMITYZM: Na łamach Sputnika omówiono ciekawy dokument izraelski nt. antysemityzmu
  http://jeznach.neon24.pl/post/143962,antysemityzm-na-ukrainie

 212. osoba prywatna said

  MALARSTWO I GRAFIKA (33) Tematyką obrazów Martina Grelle jest dawny świat Indian prerii i wielka legenda Dzikiego Zachodu.
  http://jeznach.neon24.pl/post/143963,western-spod-pedzla

 213. snag said

  188 ,…

  To video powinno być obowiązkową ‚lekturą’ na gajówce i w kraju – Jeszcze jedno, rozmówca mówi o istotnych problemach polityki polskojęzycznych a gospodarz przerywa durnym pytaniem … co sądzi o transparencie ,…

 214. Boydar said

  Czyli Putin czekał/czeka aż drożdże same zapracują i … zdechną (209). Genialnie proste oraz sprawdzone przez wieki cywilizacji. Tylko trzeba mieć solidną pałę i cierpliwość. Najwyraźniej ma.

 215. andzia said

  Już sam proces głosowanie jest śmieszny, W wasiawce złapali komendanta policji, który wiózł karty do głosowania w dniu wyborów a zasrana komisja składająca się z sędziów sądu najwyższego nie potrafiła w czasie ustalić wyników. To działo się na wizji telewizorni, Wszyscy głosujący oczywiście przyjęli do wiadomości wynik i uznali go go za obowiązujący. Ma rację Gajowy, mimo że staram się bronić Polaków, że jesteśmy zbyt pasywni. W Polsce jest obecnie około5 mln żydów oficjalnie.

 216. Boydar said

  Propagowanie tego artykułu Pana Śliwińskiego jest wszechstronnie pożyteczne; mimo że już w Gajówce był zapuszczony, ośmielam się powtórzyć zachętę

  http://www.monitor-ekonomiczny.pl/s17/Artyku%C5%82y/a491/Teologia_s%C5%82abo%C5%9Bci_cz_1_.html

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: