Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Alternatywa dla III RP w zwycięskim sojuszu z USA

Posted by Marucha w dniu 2018-05-31 (Czwartek)

Jeśli żydo-angolskiemu imperium nie uda się rozpętać III wojny światowej i doprowadzić do zagłady ludzkości, to rozpadnie się ono na naszych oczach.

Waszyngton był od zawsze gangsterski. W przeszłości skrzętnie to maskowano za fasadą „demokracji”, z czasem coraz bardziej niedbale, a ostatnio porzucono wszelkie wysiłki ukrywania tego faktu.[i] Wydawałoby się, że bardziej zdeprawować się już nie da, ale ostatnie dni przeczą temu poglądowi.

Światowe agencje doniosły ostatnio, że „prezydent” Ukrainy, Petro Poroszenko zapłacił Trumpowi $400 tysięcy za możliwość 20 minutowego spotkania w Białym Domu[ii]. Można by tu uśmiechnąć się z politowaniem nad tym faktem, ale wstrzymam się od tego, bo przecież nie wiem ile polscy podatnicy zapłacili za ostatnią sesję zdjęciową „naszego prezydenta” Dudy z Trumpem.

Jakby nie było, praktyki amerykańskiego prezydenta bardziej przypominają te z półświatka drobnych złodziei i sutenerów, niż potężnych rodzin gangsterskich, co dobitnie ilustruje poziom skundlenia obecnych władców świata.

Polacy nie wiedzą co prawda ile kosztują ich foto-sesje swych „przywódców” z imperatorem, ale za to poznali już koszt amerykańskiej „obrony” III RP, w ramach NATO. „Polski” MON zaoferował za te usługi $2 miliardy dolarów[iii], bo tyle podatnicy mają zapłacić za amerykańską bazę na naszym terytorium.

Przypuszczam, że jeśli „władze” dorzucą jeszcze kilka miliardów za fundamentalnie ważne zniesienie amerykańskich wiz dla Polaków, to nasza Ojczyzna gotowa będzie do ogólnokrajowych bachanaliów, z okazji tych najwspanialszych przełomowych wydarzeń.

O konieczności wypłacenia żydom haraczu, nie wspomnę, bo nawet najmniejsza wzmianka na ten temat kwalifikuje się jako zbrodnia antysemityzmu.

Pozostawiając jednak na boku zagadnienia finansowe, warto zastanowić się nad strategicznymi reperkusjami ostatniego posunięcia „polskiego rządu”.

Polska od lat zajmuje poczesne miejsce w stworze kundli łańcuchowych gryzących Rosję po kostkach. Stosunki z Federacją są najgorsze ze wszystkich kolonii UE. Ustanowienie bazy amerykańskiej na polskim terytorium jeszcze bardziej je zaogni. Europa Zachodnia, a w szczególności Niemcy, stara się wyzwolić spod amerykańskiej kurateli i nawiązać z Rosją współpracę na obszarze „od Lizbony do Władywostoku”.

Jeśli żydo-angolskiemu imperium nie uda się rozpętać III wojny światowej i doprowadzić do zagłady ludzkości, to rozpadnie się ono na naszych oczach. Na polu bitwy pozostanie zwycięska Rosja i osłabiona napływem emigrantów, ale potężna gospodarczo Europa Zachodnia (Niemcy). Nie będę przewidywał, jaki los spotka terytorium, które dziś nazywa się III RP. Nie trzeba być jasnowidzem, by uświadomić sobie tą sytuację. [Lej albo pogorzelisko? – admin]

Od 30 lat, Polacy, rękoma swych demokratycznie wybranych przedstawicieli, kopią sobie grób, na dodatek pęcznieją z tego powodu od dumy. Teraz jeszcze zdecydowali się płacić za swe własne unicestwienie. Czy można postępować gorzej? Nie, bo jakby było można, to nasi „władcy” na pewno wybrali by tą alternatywę.

[i] https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/869188
[ii] http://www.bbc.com/news/world-us-canada-44215656
[iii] https://news.antiwar.com/2018/05/27/poland-offers-2-billion-for-permanent-us-military-base/

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarzy 9 do “Alternatywa dla III RP w zwycięskim sojuszu z USA”

 1. Lily said

  ‚Wszedzie mamy swoich ludzi’,oswiadczyl
  publicznie Szymon P.
  Zamiast” mamy”,czytaj osadzamy.

 2. Re: Artykul…
  „plemieniu zmijowemu” moze sie juz tylko marzyc zydowski „nowy porzadek swiata” w/g sehendrynowego talmudu dla gojow..po fakcie ukladu Chin I Rosji w tym Indii, Poludniowej Afryki, Wenezueli I innych krajow, ktore juz zobaczyly I doznaly na wlasnej d…pie zydowskiej lichwiarskiej „laskawosci” opartej na nigdy niemozliwych do splacenia kredytow…

  No I „wywala” na zbity pyska zydowskiego dolara z zydowskiego federal reserve, a potem wywala zydow na ich zbite zydowskie mordy poza granice swoich krajow…Prawie jak 600 lat temu w Europie…
  =========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 3. Mimochodem said

  Dla każdego Polaka,

  „Kantyczka z lotu ptaka”

  Jacka Kaczmarskiego

 4. osoba prywatna said

  Tak jest. Obyśmy nie zostali Indianami. Lub Palestyńczykami.
  Co w sumie na jedno wychodzi.

 5. salamati said

  Zacza Lech Walesa-Lejba Kohne zyd polikwidal PGE-ry bo byly komunistyczne do cholery.Zabral ludzia prace.Kwach i trach zyd Izzak Stolzman wyrombal naszych zolnierzy wbrew naszej prostucji PRL do awganow .Nastepny upa prezydent szczynokowicz vel korowski chcial sprywatyzowac lasy panstwowe i pieniadze z tego burdelu przekazac zydom.Jakim zydom i jakie pieniadze.NiezalezneMedia Podlasia W czasie wojny POLSKO-bolszewickiej dziadek B.komorowskiego byl czekista w armi Tuchaczewskiego i po sromotnym laniu w bitwie nad Niemnem w 1920-roku dostal sie do POLSKIEJ niewoli Zachowala sie jego karta jenca wojennego .W pazdzierniku 1920-tego roku dziadkowi Bronislawa Komorowskiego udalo sie zbiec i schronil sie na Litwie w Kowaliszkach u POLSKIEJ szlachty o nazwisku KOMOROWSKI .Wlasciele majatku zgineli zgineli z rak ruskich a szczynukowicz przywlaszczyl sobie ich nazwisko.

 6. Następne sprowadzenie KRZYŻAKÓW do Polski w postaci US Army! said

  Zapraszanie OBCEGO wojska na własne terytorium to autentyczne ZRZEKANIE się własnej POLSKIEJ suwerenności.

  Przecież to ewidentne, że US Military przeistoczyło się w zbrojne RAMIĘ żydo-banksterów i mafię ośmiornicę żydowską z USA dla których interesy instytucji państwa USA są DRUGO-planowe i mało istotne.
  To US Army jest potrzebne ale dla awanturniczej diaspory żydowskiej w III RP i będzie stało na straży powiększania eksterytorialności żydoskich obiektów w III RP jak Muzeum Polin, Auschwitz i innych opłacanych przez polskiego podatnika.

  Ta cała sytuacja sprowadzenia do Polski obcej dzikiej AGRESYWNEJ siły w postaci US Military wcześniej czy później wywoła w 100% POTĘŻNE konflikty społeczno-polityczne na miarę tych jakie zostały wygenerowane w 2014r na Ukrainie.

  Ostatecznie to w zamiarze tych obcych sił ma doprowadzić do autentycznego następnego ROZBICIA „dzielnicowego” Polski po celowym wygenerowaniu wojny domowej po sprowadzeniu tych następnych „KRZYŻAKÓW” w postaci zimnych płatnych zabijaków US Army na terytorium Polski.

  US Army NIGDY NIE opuszczają samodzielnie zajętych terytoriów, a jak zostają ZMUSZENI do opuszczenia wcześniej zajętych pozycji to oni ZAWSZE pozostawiają ŚMIERĆ, POBOJOWISKO i ZGLISZCZA !!!
  Wszędzie tak ZAWSZE było !

  Ci ZDARJCY z III RP Macierewicz i Błaszczak czyli Ministrowie ale ZDRADY Narodowej działają na SZKODĘ Narodu Polskiego pod pretekstem kłamliwego „zagrożenia rosją” co jest ich kliniczną chorobą psychiczną, którą się u nich nie da wyleczyć.

  Sprowadzenie Krzyżaków do Polski w 1226 roku przez GŁUPCA Konrada Mazowieckiego było ŚMIERTELNYM utrapieniem Polaków przez 300 lat, a sprowadzenie Czerwonej Armii do PRL ograniczyło suwerenność Polaków na 50 lat i polscy obywatele zamieszkali w PRL i tej mafijnej III RP z tego nie byli w stanie do dzisiaj wyciągnąć logicznych wniosków.

  więc za to zapłacą ale własną krwią i zniszczeniem jakie ich czeka, jako kara za głupotę.
  Wzmacnianie WŁASNEGO Wojska Polskiego to budowanie SWOJEJ polskiej SUWERENNOŚCI, tak aby podejmować decyzje w Warszawie we WŁASNYM polskim interesie bez nacisków OBCEJ siły militarnej w interesie POLSKICH tubylców zamieszkałych miedzy Odrą i Bugiem to JEDYNA, JEDYNA droga dla zagwarantowania własnego bezpieczeństwa.
  Zobacz:
  „Historia – Krzyżacy w Polsce” :

 7. Rokitnik said

  at 6 Niestety nie zgadzam sie z moim przedmowca co do stworzenia REALNEJ sily bojowej Polskiego Wojska obecnie / samotrzec, jak drzewiej mawiano / !? Po prostu technika ZABIJANIA tak dalece sie posunela, ze nie ma mowy o utrzymaniu suwerennosci, bez posiadania broni masowej zaglady? Jedynym rozsadnym wyjsciem w NASZEJ sytuacji jest nawiazaniu PAKTU OBRONNEGO z tymi, ktorzy owa bron MAJA – a nie roszcza sobie pretensji np.terytorialnych.. Niestety, takim sojusznikiem z racji obcych CELOW, nie moze byc dla Polski sojusz militarny z USA…bo wiadomo KOMU podlega Generalicja owego hegemona? Mozemy miec lokalne sojusze z Finlandia czy Norwegia, Czechami, Wegrami, Rumunia, ale nigdy z zamorskimi ”opiekunami ”( np. z Chinami, Indiami, Pakistanczykami czy Brytolami, ).
  Jak narazie to kopiemy sobie niezle POGORZELISKO. Bo u nas wszystko jest CHORE nie tylko Klejnstajn – Kaczynski, Sitinger Maciarewicz, ale nawet sam Andrzej Juda…upss Duda !!?

 8. hucpa said

  kopiemy topory wojenne,..z wrogiem do spółki, wielokrotnie to przerabialismy, efekty tego mariażu znamy,.

  Kończ Wać wstydu oszczędź !

  Polska to kraj straceńców, resztówki Indian wschodnio-europejskich, którym żyd pozwala używać języka polskiego. Łaska żydowska dla Indian polskich nie ma granic, mogą oni na rezerwacie uprawiać kartofle, mogą ubić sobie za hodowanego wieprzka, załatwiając sobie pozwolenie i opłatę czarownika. Należy jednak przy tym bardzo uważać, bo ostro panowie karzą za każdą niesubordynację i opieszałość w donosach na sąsiada Indianina, który zrobi to bez dokumentów.

  Przy kontakcie Polak Indianin a Opatrzność czyli oprawca żydowski, służbistość wychowania obywatelskiego, natychmiast wyraźnie się objawia i staje w uniżoności względem żydowskiego autorytetu-tzw. elit polskich. Polak Indianin [ zwykle nieświadom ] przebranego za Polaka żyda czarownika, daje mu się torturować, dzielić zonę, majątek, ziemie, dusze, oby tylko utrzymać się na wodzy pańskiej, licząc na poprawę swego wspaniałego przecież, wybranego mu, niemal pańskiego losu.

  Czołobitność Indian polskich znana jest po wszelkich kontynentach, mimo ze tej legendy nikt nie rozumie, jak tam Indianie mogą mieć w podziwie uczoność zwykłego urzędnika, po prezydenta kołchozu koncentracyjnego, kończąc. Indianie polscy musza mieć wielkiego czarownika, który wiele zrobi dla władzy i dobrego samopoczucia Indian, korzystając przy tym z czego może, dla umiłowanego szekla.

  Wiatr ostatnio zmienił kierunek, wiec żydowscy przebierańcy na polskim gościńcu, wypuszczają co silniejszych Indian, do podtrzymania zachodnich żerowisk żydowskich. Łatwo to nie przyszło, ambony musiały przemówić boskim tonem. CUD. Zamiast marnować towar, wysyłając ich, jak dotychczas, na wschód, by ocieplać Sybir, teraz nie musza już, wozić ich bydlęcymi wagonami, powiązanymi jak worki na śmieci, oni teraz sami, z radością, jada z ludźmi, ciesząc się z wyboru swego bytu.

  Ogólnie panujące w rezerwacie Polin stosunki, Polak = Rab = Niewolnik vs Pan = Żyd- gorszy sort, Chazar, Ch-D i K-K, prymitywny bandyta, przebrany za polskiego Indianina. Bezpieczniej, a i Polak miłuje bliźniego swego, bez specjalnego nakazu z ambony, a i wspólnotowe stosunki ocieplają indiańskie wymierające plemię.

 9. hucpa said

  Żydowskie ogłupianie Polski i Polaków jest monstrualne. Wali z dala knajackim gnojem. Przyjdzie rozliczenie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: