Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  Marek o Klęska ministra Niedzielskiego…
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  mistrzYoda o Traditionis Custodes
  Wladca o Klęska ministra Niedzielskiego…
  Tralala o List przełożonego generalnego…
  revers o Będziemy mieli dokumenty, jak…
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  ajmar o Będziemy mieli dokumenty, jak…
  Waldek o Będziemy mieli dokumenty, jak…
  revers o Wolne tematy (53 – …
  Maverick o Służby coraz chętniej przegląd…
  Zenon_K o List przełożonego generalnego…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

Niemcy dostaną 4,5 miliarda euro za przyjęcie imigrantów!

Posted by Marucha w dniu 2018-06-01 (Piątek)

„Deutsche Welle” informuje, że Niemcy otrzymają 2,8 tys. euro z unijnego budżetu za każdego imigranta przyjętego po 2013 roku. Ile wyniesie łączna kwota?

To około 4,5 mld euro! Jest interes? Pewnie w skali upadku państwa słaby, ale jak już ginąć to jeszcze wziąć za to kasę… Wszak to Merkel rozdaje karty w Europie (a nie jakiś tam jej przydu..as Tusk).

Zresztą, to kasa także nas, Polaków, obowiązkowych unijnych podatników (składka na UE), bowiem Berlin ma otrzymać pieniądze właśnie z przyszłego unijnego budżetu na lata 2021-2027.

Według Eurostatu, do 2017 roku saldo migracji wyniosło 1,7 mln osób. Prawie połowa z nich przybyła do Niemiec w 2015 roku.

Nas Merkel chciała karać, za to, że dotacji brać nie musimy, bo uchodźców nie przyjęliśmy, ale oni oni do nas niespecjalnie ciągną (wolą doić Szwabów) ani pewnie tak hojnie by nas budżet UE nie dopieścił.

RW
http://lewy.pl/

No ja nie wiem, czy 2800 euro na jednego nachodźcę to taki znowuż wielki geszeft. Moim zdaniem raczej gówienny, jeśli wziąć pod uwagę, że nachodźcę trzeba utrzymywać przez diabli wiedzą ile lat, karmić, ubierać, dawać dach nad głową, zadbać o rozrywki itd. Tylko niewielki procent będzie wszak w stanie utrzymać się z pracy. A zapomnieliśmy jeszcze o kosztach dewastacji budynków, pojazdów, zasyfiania ulic, kradzieżach, rozbojach, gwałtach…
Niech sobie szkopy biorą te pieniądze.
Admin

Komentarzy 10 do “Niemcy dostaną 4,5 miliarda euro za przyjęcie imigrantów!”

 1. AlexSailor said

  @Marucha

  Ale dlaczego mamy płacić ze wspólnego budżetu budowanego z naszych podatków choć jednego centa Niemcom, którzy i tak są we wszystkim uprzywilejowani.
  Poza tym, proszę zauważyć, że teraz jest 2,8 tys., a za np. dwa lata będzie nowelizacja albo się przesunie pieniądze z innego miejsca i dalej będzie 2,8 tys. ale miesięcznie.
  Nie takie numery odchodziły.

  ——-
  Akurat przywileju użerania się z hordami nachodźców to im nieszczególnie zazdroszczę.
  Admin

 2. Archer said

  Lepiej niż Pan Gajowy bym tego nie napisał. Nie chciałbym tych pieniędzy dla Polski, ani nachodźców. Wszak polskojęzyczny kler jest za przyjmowaniem „uchodźców” licząc, że kasa na ich utrzymywanie popłynie od polskiego podatnika do Caritasów szerokim strumieniem, bo sami na swój koszt to raczej by nie chcieli. Wielu z nich byłoby na utrzymaniu podatników aż do śmierci czy to na socjalu, czy w więzieniach, nic wartościowego od siebie nie dając , a robią syf niesamowity wokół siebie.

 3. revers said

  re1

  Alez innym wychodzi ze dostaja z uni miliardy, a nachodzcy beda przepychani na wschod, czyli rowniez do Polski, o tym mowil Tusk i wielu polskojezycznych europejczykow, chocby Bienkowska ktora zadala kara finansowych dla Poslki za nie przyjecie chocby jednego nachodzce. Wspomniec nalezy o incjatywie 12 miast PL an rzec imigrantow.

  Zaplaci pan, pani kare unijnej grzywny za 2800 euro za jedengo nie przyjetego uchodzce?.

  Na razie sytuacje ratuja chwilowo ukrainycy, ktory faktycznie na budowach PL za psie pieniadze restauruja masowo budynki mieszkalne, pracuja w komunikacji miejskiej

  Ale dla kogo te nowo resturowane budynki mieszkalne nie byl bym pewien czy dla nachodzcow z Izraela, czy Afryki Polnocnej, bo jak narazie szeroko korzystaja z tych przewileji unijnach nachodzcy nie biali.

 4. VAV said

  Niemiecka Bawaria po powodzi nakazała umieszczenie chrześcijańskich krzyży nad wejściami budynków rządowych, aby odzwierciedlić jej „tożsamość kulturową”.
  .https://www.youtube.com/watch?v=C0PGIBg1mJU

 5. Re: 4 VAV

  „Rychlo w czas”… Niemcy sie „budza” z lapkami w islamskim „nocniku”…, bo zapewnie dowiedzieli sie, ze mieszanie ras ludzkich jest przeciwko Prawu Naturalnemu…
  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 6. Kapsel said

  Niemcy: Co trzeci bezrobotny pobierający zasiłek to uchodźca

  https://www.tvp.info/37474768/niemcy-co-trzeci-bezrobotny-pobierajacy-zasilek-to-uchodzca

 7. hucpa said

  Niemcy dostana „kolor” do większego zestawu,. żydzi ich wsuwają za Hitlera, i jego zakusy przeciw stawiennicze gadziemu potomstwu.

  Miliardy pójdą od żyda do żyda. Ten naród jest wyjątkowo spokojny, wodę nosi,.. aż np. pobieli kijem bejsbolowym na zapleczu w Aldim, w kolor dwunożny. Elegancko, bez zbędnych świadków. Niemcy przy ich czystości, to wzór tolerowania gadów żydowskich i reszty naleciałości ale i,… „Krzyżaka” !!!

 8. wolferine said

  tzw. EU jest równie debilnym konstruktem jak RPpost1898 i to wiadomo od dawna i tylko ‚mniejszość intelektualna” i TYLKO lokalnie – jak np. niejaki Karoń, Gadowski, Rola, – uprawiają bełkot o Ventotene, Spinelli, etc a to tylko aby ukryć swoją „mniejszość intelektualną”. To że jest to debilny konstrukt to mówią o tym – ale to ‚zza Odrą” – od dawna. A Brexit to co jak nie dowód jakości EU!! A Szwajcarzy, Islandczycy jakoś nie palą się do tego. Poza tym EU już nie ma kasy!!!!! Pretensje do Niemiec? Jak głupi (EU) daje to byłby idiotyzm nie brać. Zawsze się Merkel kilka groszy przyda. A to, że nasze składki!!! A jaki to sens dawać składkę do EU a potem prosić aby dostać kasę na cele jakie są debilne a jeszcze wymagają zaangażowania własnych środków.
  Jak ktoś widzi tu jakąkolwiek logikę to jest to logika idioty (jak cała ekonomia).
  I ma rację ADMIN jak mówi to co mówi: ZAPLUTYM PRAWEM I OBOWIĄZKIEM każdego państwa jest wpuszczanie na swoje terytorium cudzoziemców WG WŁASNYCH KRYTERIÓW. Tak jak np. buce amerykańskie domagają się od szeregowego Polaka wizy na swoje terytorium a nawet jak ją lokalna placówka CIADA zwana ambasadą udzieli, to już na granicy US URZĘDNIK USA może powiedzieć tobie WYPAD i zabierzesz te swoje walizeczki i wrócisz do RPjakiśtamnumer. Aha, może spróbować dochodzić zwrotu opłaty za wizę. I co usłyszysz: WYPAD.
  PS. Ja trochę szerzej rozumiem, to ao ADMIN pisze na „wejściu”: żebyśmy się zajęli swoimi sprawami, tak abyśmy nie musieli liczyć na „uchodźców” (legalnych czy nielegalnych) a już najmniej na to, że ktoś nam będzie dawał kasę (to poetyka Michalkiewicza + Korwin-Mikke: co to Polska powinna żądać od US/EU bo my ‚som
  przedmurze, walczymy z komuną, kochamy braci starszych do granic poniżania się, etc, etc)
  Ukłony

 9. revers said

  Nie jest tak zle panie Hucpa, kazdy Niemiec wie ze to tylko stan przejsciowy, w koncu na „uchodzcow” znajdzie sie pejczyk i mogila. na codzien Niemcy potrafia sie teatralnie i politycznie porawnie obejsc sie z „nachodzcaa!, przybic piatke, byc „antifa”, podzielic sie weedem lub marycha z wlanego wyrobu lub z taniej hodowli ziela, byc rastra ale jesli chodzi o zachowanie rasy. to sa nadal czysci i prewencyjnie zwracaja uwage mahmedowi zeby czasami niedobieral sie do niemca corki, zreszta niemki w podobnym duchu wychowane.

  A najlpiej zeby uchodzca szybko bezpotomnie i bezspadkowo wykorkowal, po hucznym przywitaniu jak to mialo miejsce w 2016 roku w Monachium na dworcu kolejowym glownym, do tegto sluza sprawne relokacje i brak dostepu do zdrowej zywnosci, pelnego zakresu uslug medycznych

 10. hucpa said

  re 9

  To wyjątkowy naród pośród nas, Polacy mogliby wiele skorzystać, mając takiego sąsiada,
  bez tej nadbudowy.

Sorry, the comment form is closed at this time.