Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Powstanie armii Unii Europejskiej coraz bliżej. Czas się bać?

Posted by Marucha w dniu 2018-06-07 (Czwartek)

Angela Merkel poparła utworzenie wspólnej unijnej armii, a jak wiadomo co ona postanowi, staje się unijnym prawem. Ma nosić nazwę „Europejskiej Inicjatywy Interwencyjnej” (w skrócie EII) i z założenia działać poza granicami Unii Europejskiej. Wystarczy jednak jedna decyzja, żeby to się zmieniło, a wojsko wkroczyło do krajów, w których „łamana jest praworządność i demokracja”.

Byłby to ostatni etap praktycznej likwidacji suwerennych państw. Biorąc pod uwagę, jak nasi decydenci cieszą się ze stacjonowania obcych wojsk w naszym kraju, możliwe, że i te przyjmą z radością.

Problem z takimi wojskami jest jednak taki, jak z Krzyżakami, których sprowadził książę Konrad Mazowiecki do pomocy przy pogańskich Prusach i Jaćwingach, którzy oczywiście chętnie przyjechali, ale wyjechać nie chcieli.

Tak może być i przy armii USA i przy armii UE. Jeśli ktoś nie jest w stanie zapewnić własnemu narodowi bezpieczeństwa nie powinien mu przewodzić. Jak uczy Ewangelia najemnik nigdy nie umrze za owce, a jedynie swój pasterz, który z tymi owcami czuje więź.

http://prawy.pl/

Oczywiście tylko kompletny idiota może nie zdawać sobie sprawy, iż „Europejska Inicjatywa Interwencyjna” będzie posłusznym narzędziem w ręku Niemiec.

Komentarzy 10 do “Powstanie armii Unii Europejskiej coraz bliżej. Czas się bać?”

 1. RomanK said

  Idiotow ci u nas dostatek…a swiadczy o tym ze idiota uwaza ,ze obecnie bez Jeropejskiej Armii ,,jest suwerenny…jakikolwiek kraj Unii jest suwerenny:-))))))
  Kretymn udowadnia wszem i wobec ,ze nie maq pojecia co to jest suwerennosc!!!!! I co najeqazniejsze ,ze kretynom suverennosc do niczego nei jest potrzebna..kretynowi wystarczy micha ,czyli skora ,fura i komora….
  dokladnei jak ksiedzu katechecie……

 2. snag said

  Wracając pamięcią ,…

  Polegając na rewelacjach znawców tematu czy jak ktoś woli conspiracy freaks, Niemcy ponoć mieli tu bazę szkoleniową dla przyszłej kadry jednostek interwencyjnych w okresie kiedy wprowadzali Euro w Niemczech ,…

 3. Premizlaus said

  Czyli Unia staje się coś na wzór Świętego Cesarstwa Rzymskiego?

 4. lewarek.pl said

  Kaczyński nieraz wypowiadał się dobrze o tej przyszłej armii. Oczywiście w kontekście jej działań obronnych. Nie wiem czy on jest bardziej… nieuważny, czy zdrajca.

 5. troll polonii said

  Nowa Armia w Europie?
  Unijna?
  Czy beda zbierac skladki na nowa armie i bedziemy miec dwie potezne armie przeciwko jednej: rosyjskiej?
  I co sie stanie z NATO? Fuzja?
  Czy moze rozplynie sie we mgle? A wczesniej przekaze paleczke i sprzet nowej armii, ktora wyzwoli Balkany, w tym Kosowo, spod jankesowskiego buta?.
  I Jankesy przekaza Bondsteel unijnym zolnierzom?

 6. Boydar said

  Panie Przemysławie, historia się powtarza, owszem, ale przecież wie Pan, że jako farsa. Twórcy ŚCR nie mieli na celu spektakularnego rozpadu. A „tu” od początku szyją linami kotwicznymi; kto ? 🙂

  A kto okazał się niereformowalnym idiotą ?

 7. hucpa said

  Tu chodzi o pozbycie się 1/3 do 2/3 ludzkości. Zbrojnie,. przez zaplanowaną, trzecią powtórkę, z żydowskiej globalnej praktyki wojennej. Prezydent Putin, co i raz mówi dokąd ta polityka zmierza, Chiny to super armia, 200 mln. chętnych, Unia europejska, zjednoczy swe armie, Rosja jest antagonizowana z USA, świat wkrótce będzie gotowy do wojny, i po co to wszystko ?,. przecież nie ma potrzeby w XXI wieku masowo mordować ludzi. Przeciwnie, przy zaawansowanej technologii automatu i komputera, można ułożyć ludziom wspaniale życie, bez dotychczasowej biedy.

  Niestety świat prowadzony jest za mordę przez bestie żydowską, do następnej ofensywy, masowego ludobójstwa, natura przecież może zawieść żyda, nie wymeldować wystarczającej ilości dwunogich przeżuwaczy. Żydzi poza tym muszą oczyścić przedpole swego NWO z maruderów, pokryć zyski, schować goim straty i jeszcze dobrze zarobić, z nuklearnym przytupem.

  Niewolnik goim, zamiast łapać żyda, póki czas, skazany przez niego na stryczek., czeka, stojąc pod nim, `myśli` co by tu jeszcze zrobić,. czekając na zapadnie.

 8. revers said

  Powstanie, a jankeskie diwizje w Polsce swoje, wyposazone miedzy innymi w haubice do dalejiego ostrzalu pociskami jadrowymi lub rakietowymi malej mocy tj. 1kTN, przy czym polacy maja byc miesem armatnim w jadrowej wojnie.

  https://www.rt.com/op-ed/428751-nato-poland-us-base/

 9. GarbatyMikołaj said

  # 3 @ Premizlaus

 10. revers said

  Na te konto gestapo europeskie juz moze sciagac na razie syryjskich doradcow Assada

  https://pl.sputniknews.com/swiatowa_prasa/201806088121176-sputnik-niemcy-syria-asad/

  robi sie nie swojo w europie i na swiecie, bo jeszcze w latach 90 tych nie w Syrii a w bylej Jugoslawii niemieccy agenci BND i Abwehry prowadzili akcje teerrorystyczne przeciwko serbom, dwoch agentow bnd zlapno z ladunkami wybuchowymi ale za grube pieniadze zostali zwolnienii z zarzutow, a z podrzuconych zdjec nic nie wynika kto mordowal w syrii, kogo czy bezpiek Assada, czy ISIS ktore na okupowanych terenach urzadzala sobie szariat wojjenny i wylaczenie z pod prawa wszystkich syryjczykow z okupowanach przez siebie .

Sorry, the comment form is closed at this time.