Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  marteczka o Wolne tematy (41 – …
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  nod o Hańba i zdrada – chyba b…
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Carlos o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Gdzie błąd? o Wolne tematy (41 – …
  Carlos o Szambo próbuje go ośmiesz…
  revers o Wolne tematy (41 – …
  revers o Wolne tematy (41 – …
  revers o Szambo próbuje go ośmiesz…
  marek13 o Dlaczego koty boją się ps…
  Marucha o Szambo próbuje go ośmiesz…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Problemy z Zorzą Polarną, USA oskarża Rosję.

Posted by Marucha w dniu 2018-06-09 (Sobota)

Departament Stanu USA oskarżył Rosję o włamanie do jonosfery i generowanie nadmiernych i denerwujących oddziaływań Zorzy Polarnej.

Ciągłe pojawianie się dzwięków uderzeń szablą to najwyraźniej nieudane próby „popisów” technologicznej sprawności ich drużyn fizyków-bojowników, które rozszerzają swoje „macki terroru” w głąb suwerennego terytorium Stanów Zjednoczonych i ich europejskich sprzymierzeńców.

Doprowadziło to do powszechnej paniki w miastach USA, takich jak Buffalo, Nowy Jork i Detroit, w stanie Michigan, gdzie gwałtownie wzrosła liczba publicznych pijaństw i wypadków.

Chociaż nie przedstawiono dowodów odpowiedzialności Rosji, to przed chwilą p. sekretarz prasowa Białego Domu, Sarah Sanders, powiedziała:

„Motyw jest oczywisty. Ciągłe błyskające i terroryzujące kształty nieba mają na celu pozbawienie obywateli snu. Kiedy ludzie nie śpią wystarczająco dużo, ich zdolności obronne są bardzo małe. Rosjanie próbują za pomocą tego taniego ogłupienia podważyć nasze bezpieczeństwo narodowe. Jest to bezprecedensowy akt agresji i proszę mi wierzyć, że nie pozostanie bez odpowiedzi. Koordynujemy nasze działania z Departamentem Obrony, NSA, CIA i Planetarium Haydena w Nowym Jorku”. [Gajowy poleca również usługi indiańskich czarowników – admin]

Jeden z reporterów zapytał o plotki, że światowej sławy astrofizyk dr Neal deGrasse Tyson został wezwany do Białego Domu, aby udzielić swojej porady jako eksperta na temat tego, jakie dokładnie środki zaradcze i środki odwetowe mogą być w tym przypadku dostępne.

„Cóż, Pan Tyson wydaje się być putinowskim zwolennikiem i sympatykiem komunizmu. Kiedy do niego podeszliśmy, po tym jak przestał się niegrzecznie śmiać nam w twarz, facet po prostu wzruszył ramionami i odszedł potrząsając głową. To bardzo arogancki człowiek . Trzymamy go na oku”.

Ambasador USA w ONZ, Nikki Haley [bua ha ha, idiotkę zawsze wypuszczą w pierwszy szereg – admin]  właśnie przedstawiła Radzie Bezpieczeństwa Organizacji Narodów Zjednoczonych amerykańskie żądanie nałożenia na Rosję kompleksowych sankcji gospodarczych za manipulowanie polem elektromagnetycznym Ziemi.

„Musimy raz na zawsze pokazać Rosjanom, że mamy na myśli biznes. Dziś są to światła północy, jutro będą wlewać wódkę do warstwy wodonośnej, obsługującej mieszkańców wolnego świata, lub zaaplikują nam muzykę balałajki 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu z kosmosu. To oburzenie i akt wojny. Jako humaniści dbający o dobrobyt ludzi na całym świecie, naszym obowiązkiem jest wspieranie obywateli rosyjskich w ich próbach uwolnienia się od barbarzyńskiego ucisku i nieludzkiego okrucieństwa tyranii rządowej poprzez odcięcie wszelkiej żywności, wody, lekarstw, elektryczności i dostępu do Internetu. Pozwólmy, aby sankcje te spełniły swoją rolę. Podejmijmy tę uchwałę natychmiast!

„Mamy plan B. Jeżeli sankcje nie zerwą łańcuchów totalitarnej kontroli, które Putin próbuje narzucić światu, być może kilka tysięcy pocisków rakietowych, jakie poślemy, tego dokona.
Bądźcie pewni ludzie, nasze oświecone przywództwo ma sytuację pod kontrolą. Ameryka w końcu triumfuje.

Chociaż nie ma dowodów medycznych na to, że Zorza Polarna per se, może spowodować uszkodzenia fizjologiczne, FDA zaleciło, aby do czasu opanowania tego oblężenia wszyscy pozostali w domu i trzymali zasłony i sztory zaciągnięte.

W razie konieczności wyjścia na zewnątrz w nocy, na odsłonięte miejsca nałożyć krem przeciwsłoneczny SPF-50 i założyć okulary przeciwsłoneczne. NIE PATRZEĆ NA ŚWIATŁA! Jest mało prawdopodobne, ale jest jednak możliwe, że zawierają one podświadomie „prane mózgu” i wyciągają wiadomości. Jeśli napadnie cię nietypowa potrzeba czytania Das Kapital – Karola Marksa, lub chwyci cię nagły impuls, by stanąć na stole i wyrwać się do śpiewu Międzynarodówki, natychmiast skonsultuj się z lekarzem. Przypadłość ta jest uleczalna i jest objęta programem Obamacare.
[Taaa… ktoś tu powinien skonsultować się z lekarzem, któremu musi towarzyszyć kilku krzepkich sanitariuszy – admin]

Eowina

U.S. Blames Northern Lights on Russia, Imposes Sanctions
http://prawica.net

Komentarzy 37 to “Problemy z Zorzą Polarną, USA oskarża Rosję.”

 1. Sceptyk said

  Schizofrenia!

 2. Rafal Cz. said

  Idiotyzm siegnol zenitu!

 3. Marucha said

  Ja do tej pory nie do końca wierzę w prawdziwość tej informacji… chociaż…

 4. Jaka schiozofrenia to doskonali fachowcy po Berkeley…geofizycy i fuilozofowie marksizmu leninizmu….z korzeniami wzPolsko …TYlko ten jeden Amerykanin co sie rozsmial I uciekl przed nimi…to napewno, jakis glupek cowboy z Texasu… co w zyciu na oczy zorzy polarnej nie widzial…I z lekami wegetatywnymi przed parchami:-))))

 5. Zerohero said

  w komentarzach na prawica.net piszą, że to satyra

 6. Klub Inteligentów Gazety Polskiej said

  Reżim Putina po raz kolejny pokazał swoje prawdziwe oblicze. Podejrzewamy, że Rosja do ataku na jonosferę wykorzystała metodę wypróbowaną w Smoleńsku.

 7. ambasada USA said

  Rząd amerykański wydał pozwolenie na zakup przez Polskę generatora do obrony polskiego wycinka jonosfery. Koszt urządzenia to jedyne 10 miliardów dolarów. Jeśli nie macie pieniędzy, udzielimy kredytu na 5%. W FED klikną na komputerze i wykreujemy te 10 miliardów, a wy spłacicie je swoją pracą, ziemią, wodą i glebą. 🙂

 8. Klub Inteligentów Gazety Polskiej said

  Sami zobaczcie. Rosja ćwiczy ataki jonowe na Polskę, a Stany Zjednoczone Ameryki Północnej obiecują nas uzbroić. I kto tu jest dobry a kto zły?

 9. maasteer said

  http://www.aurora-service.eu/aurora-forecast/

  To jest prognoza wystąpienia zorzy. Oby nas Putin ukarał wystąpieniem takiego zjawiska – byłbym wniebowzięty.

  „Dziś są to światła północy, jutro będą wlewać wódkę do warstwy wodonośnej, obsługującej mieszkańców wolnego świata, lub zaaplikują nam muzykę balałajki 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu z kosmosu. To oburzenie i akt wojny. Jako humaniści dbający o dobrobyt ludzi na całym świecie, naszym obowiązkiem jest wspieranie obywateli rosyjskich w ich próbach uwolnienia się od barbarzyńskiego ucisku i nieludzkiego okrucieństwa tyranii rządowej poprzez odcięcie wszelkiej żywności, wody, lekarstw, elektryczności i dostępu do Internetu.” – qrva to jest mistrzostwo!!! – poważnie!!!
  Jak by to polskojęzyczne mendia skomentowały i oceniły??

  Nawet George Orwell blednie w blasku takich wypowiedzi i insynuacji.
  Co oni tam ćpają te deb*le???

 10. maasteer said

  Oskarżając Rosję o takie działania uwiarygadnia się jednocześnie, że są takie możliwości techniczne, z których oczywiście uSSmany nigdy nie skorzystają, bo się brzydzą nimi i uważają je za nieetyczne i amorlane oraz łamiące prawa człowieka.

  A kiedy Amerykanie uwolnią się od zbrodniczego uścisku FED i deep state???

 11. snag said

  Ten post bije wszystko co do tej pory widziałem na polkach z bullshit magazynami czekając w kolejce do kasy w supermarketach,
  miejcie litość nad sobą, módlcie się o zdrowie bo o rozsadek za późno ,…

 12. Korab said

  Dla wiadomości pana Ramphorynhusa – Neal DeGrasse Tyson to nie cowboy z Texasu,tylko Murzyn Z Manhattanu. Polecam jego książkę „Astrofizyka dla zabieganych”, niedawno ukazała się po polsku

 13. snag said

  Maasteer jak zwykle … Nie zawiodl ,…

 14. snag said

  Korab ,…

  Neil nie Neal a jeśli już to O’Neal nazwisko a nie imię ,…

 15. Marucha said

  Re 11:
  Artykuł jest najprawdopodobniej żartem.
  Ale nie to jest najciekawsze – lecz fakt, że USA tak nas oswoiło z politycznym kretynizmem swoich Wysokich Reprezentantów na arenie międzynarodowej, że jesteśmy gotowi uwierzyć prawie w każdy idiotyzm przypisany Amerykanom.
  To nie świadczy źle o tych, którzy dają wiarę artykułowi. To świadczy źle o Stanach Zjednoczonych.

 16. plausi said

  Ambasador USA wie o czym mówi

  jako wstęp:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/HAARP

  HAARP jest podejrzewany o różne negatywne oddziaływanie nie tylko na jonosferę (zorza), która odgrywa podstawową rolę w eksperymentach, ale także o prowokowanie anomalii klimatycznych, a nawet w skorupie Ziemi. Nie gwarantujemy słuszności tych podejrzeń.

  poza tym google(HAARP).

  Odpowiedzialność USA przed ludzkością dowiodły już przed dziesięcioleciami w Hiroszimie i Nagasaki, Wietnamie (agent orange), Serbii, Iraku (depleted uranium), na Bliskim Wschodzie, promocja bandytyzmu: Afganistan, Irak, Libia, Syria i od dziesięcioleci Izrael.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  Przez USA nie rozumiemy tamtejszej ludności, która jest niewolnikiem, w najlepszym razie zakładnikiem systemu.

  ——–
  Tamtejsza ludność w swej większości cieszy się, że USA jest bandytą i złodziejem.
  Admin

 17. Bogusz said

  Jeśli już kogokolwiek należałoby podejrzewać o eksperymenty w jonosferze to są to zdecydowanie na pierwszym miejscu amerykanie ze swoją HAARP’ą a poza tym sam artykuł jest tak denny, że aby w niego uwierzyć trzeba nie mieć mózgu

  ——-
  Dlaczego „denny”? Wcale nie denny. Bardzo dobrze parodiuje amerykańską mentalność. Tych słynnych „elit”…
  Ta idiotka Niki Haley nie takie rzeczy potrafi bredzić, nie mówiąc o Jen Psaki.
  Admin

 18. NyndrO said

  Nie widzę różnicy z ruskimi hakerami wygrywającymi wybory w dużym izraelu.

 19. maasteer said

  Ad 18 NyndrO
  Ruscy hakerzy, idąc za ciosem, powinni jeszcze ustawić pod siebie wybory w kongresie – wówczas mieliby już wolną rękę na politykę amerykańską i jednocześnie uwolnili usa od swojego ogona, który nimi rządzi obecnie.

 20. maasteer said

  A tak nawiasem mówiąc to ruscy wybrali sobie władze amerykańskie, które ich non stop obkładają sankcjami …

 21. maasteer said

  Ad 16 Plausi

  Rosyjski HAARP – SURA

  Technologie Ludobójstwa.

  Bardzo niewielu, słyszałało o systemie Sura, będącym rosyjską alternatywną dla amerykańskiego „HAARPa”.

  Program HAARP pozwala na bombardowanie jonosfery ładunkami energii elektrycznej przekierowywanej do dowolnego miejsca na ziemi . Ładunek z wysokości 65-645 km dociera do powierzchni ziemi dokonując licznych zmian pogodowych.

  Anteny radioteleskopów tworzą pozór anten odbiorczych jednak ich głównym celem jest emisja fal o niskiej częstotliwości.

  Fale, nagrzewają część jonosfery i ich strumień kierowany jest w kierunku ziemi. Fale elektromagnetyczne przenikają dosłownie wszystko ,a ich odpowiednie natężenie może spowodować drganie lub rozpychanie płyt tektonicznych.

  Wielu dało się nabrać na prowadzony w internecie program dezinformacji , który opisuje HAARPa jako następcę systemów podsłuchowych zwanych klatkami słonia, jednak w dobie powszechnego dostępu do satelitów szpiegowskich tego typu program byłby ogromną stratą czasu i pieniędzy …

  (Działanie klatki dla słoni : http://ligaswiatowa.hvs.pl/elektroniczny-stonehenge-klatka-sloni/ )
  Anteny Projektu HAARP obejmują swym zasięgiem całą planetę. Departament obrony ,może doprowadzić do drastycznych zmian pogodowych oraz ataków sejsmicznych w dowolnym miejscu świata.
  ——————————–
  https://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/rosyjski-haarp-sura.html

 22. lewarek.pl said

  Dobry żart!
  Oczywiście Amerykanie w to uwierzą.

 23. troll polonii said

  Ja z przyjemnoscia wierze w prawdziwosc artykulu.
  Po Skripalach w Anglii i wyrzuceniu z USA 60-u dyplomatow rosyjskich..
  i po tym jak cala Hameryka popuszczala w majtki ze strachu, ze ich muzulmanie wytruja bakteria anthraxu.
  (Kazdy goral w Polsce, pastuch od baranow w Kazachstanie, na Syberii czy w Bulgarii wie skad sie bierze anthrax i tylko Amerykanom mozna wlepic kit. Mimo, ze w USA tez bywaja, rzadkie zreszta, odzwierzece zatrucia antraksem (waglikiem).
  I po tym jak Amerykanie uwierzyli, ze dwa byle jakie samoloty prowadzone przez pilotow-amatorow z Arabii Saudyjskiej zamienily w proch i pyl TRZY najpotezniejsze wiezowce w Nowym Jorku i to w tym samym dniu, w ktorym na terenie calego Nowego Jorku odbywaly sie manewry wojskowe armii USA.
  No i potem trzeba bylo szukac herszta tych pilotow w jaskiniach Hindukuszu; a ze Amerykanie nie maja speleologow – to trzeba bylo zbombardowac caly kraj- bo a nuz sie wsrod ludnosci cywilnej ukryl Osama.
  Przez kilkanascie lat bombardowalikowboje Afganistan w poszukiwaniu herszta Al Kaidy, alisci okazalo sie, ze chytry starzec ukrywal sie w Pakistanie! Tak wodzil za nos cala amerykanska bezpieke i armie!!!
  Nie mozna mu bylo zrobic pogrzebu, ze wzgledu na „national security” i wrzucono cialo do morza.
  Ale zemscil sie sam Allach na pilotach SEAL-u, ktorzy sprawili staruszkowi pogrzeb w oceanie i cala zaloga w tydzien po pogrzebie zginela w niewyjasnionej katastrofie.

  W Hawanie, w tamtym roku ewakuowano pracownikow ambasady amerykanskiej poniewaz dyplomaci wystraszyli sie bardzo podejrzanego ataku ultradzwiekowego, ktory dobywal sie jakoby z pobliskiej siedziby sluzb bezpieczenstwa kubanskiego.
  Okazalo sie, ze to swierszcze kubanskie rownie zadziorne jak i rewolucjonisci kubanscy – nie dawaly spac po nocy zmeczonym i przepracowanym pracownikom ambasady.

  Ultradzwiekowy atak przeszedl z Kuby na Chiny bo ostatnio pracownicy ambasady amerykanskiej w Pekinie narzekaja na ataki ultradzwiekowe, ktore powoduja bole glowy i coraz slabsza pewnosc siebie amerykanskiego korpusu dyplomatycznego.

  Wiec z ta zorza polarna tez moga byc historie prawdziwe, bo wiadomo, ze Amerykanie ukradli patent genialnemu Serbowi na manipulowanie polem magnetycznym i usiluja – na wlasna reke i z roznym skutkiem – tez pomanipulowac (po-HAARP-owac ) np. trzesieniami ziemi i tsunami na Nowej Zelandii i w Fukuszimie i na Haiti.
  Zlosc bierze, ze ten dran Nikole Tesla nie zostawil dokladnej instrukcji oblsugi pol magnetycznych.
  Stad te podejrzane swierszcze i blaski, ktore przeszkadzaja w badaniach..

  Amerykanie zas nie wiedza, ze Nikola Tesla zdobyl tajemna wiedze u Eskimosow na temat Aurea Borealis i Borea Aurealis i to do Eskimosow powinni sie zwrocic o porade fachowa zaniepokojeni specjalisci od Hiroszimy.

 24. troll polonii said

  poprawka:

  Zlosc bierze, ze ten dran Nikole Tesla nie zostawil dokladnej instrukcji obslugi pol magnetycznych.

 25. Marucha said

  Re 23:
  No właśnie.
  Czym się różnią brednie o „atakach ultradźwiękowych” od „manipulowania zorzą polarną”?

 26. franz said

  „Ułożenie na przyszłość naszego stosunku do Rosji jest najważniejszym zadaniem całej naszej polityki.”
  „Rządy sowieckie w Rosji przeminą, ale Rosja zostanie i stosunek do tego, co w niej trwa, do narodu rosyjskiego, jest ważniejszy od stosunku do przemijających rządów.” – R.Dmowski

 27. snag said

  Admin ,…

  Czekając w kolejkach do kasy w supermarketach nie widzę zainteresowania ani popytu na bullshit magazyny natomiast jak odwiedziłem Polin kupując papierosy widziałem zawalone tym szajsem kioski i czytających w parkach – Se myślę musi dlatego ze Amerykance nie potrafią czytać. 😉 ,…

  Ci co chcą gotowi uwierzyć w nie prawie a każdy idiotyzm przypisany Amerykanom, dowodów na to daleko nie musisz p. szukać patrząc na komentarze w tym poście ,…

  ——-
  Przecież najslynniejsze „bullshit magazyny”, jak Pan je dość celnie nazywa, pochodzą z USA.
  Admin

 28. Zerohero said

  Myślę, że równolegle do ataku na jonosferę, powinny iść ataki na jądro ziemi, tak by z góry ćmiło, a z dołu szły trzęsienia ziemi. Jak hybrydowo to hybrydowo.

 29. snag said

  27 ,…

  Jesteś waść pewien? Zresztą nie tytuły a nakład się liczy a ten jest większy w w Europie i Azji, niż w Stanach – Lista najbardziej popularnych, pierwsze 6 na tej liście to angolskie.

  Periodical Tabloids

  The Sun
  Daily Mirror
  Daily Mail
  Daily Star
  Daily Express
  The Guardian
  The Times
  New York Post
  New York Daily News
  Weekly World News
  Bild
  News of the World
  Daily Record
  The Mail on Sunday
  Metro
  Morning Star
  The Sun
  Daily Mirror
  Daily Mail
  Daily Star
  Daily Express
  The Guardian
  The Times
  New York Post
  New York Daily News
  Weekly World News
  Bild
  News of the World
  Daily Record
  The Mail on Sunday
  Metro
  Morning Star
  London Evening Standard
  Daily Star Sunday
  Daily Sport
  The Advertiser
  The Sunday People
  Newsday
  The Mercury
  Chicago Sun-Times
  Aftenposten
  The Daily Telegraph
  Herald Sun
  De Telegraaf
  The Sun
  Daily Mirror
  Daily Mail
  Daily Star
  Daily Express
  The Guardian
  The Times
  New York Post
  New York Daily News
  Weekly World News
  Bild
  News of the World
  Daily Record
  The Mail on Sunday
  Metro
  Morning Star
  London Evening Standard
  Daily Star Sunday
  Daily Sport
  The Advertiser
  The Sunday People
  Newsday
  The Mercury
  Chicago Sun-Times
  Aftenposten
  The Daily Telegraph
  Herald Sun
  De Telegraaf
  NRC Next
  The Courier-Mail
  The San Francisco Examiner
  The Province
  The West Australian
  Verdens Gang
  Dagbladet
  Boston Herald
  The Examiner
  Daily Sketch
  Helsingin Sanomat
  Delaware County Daily
  The Sun
  Daily Mirror
  Daily Mail
  Daily Star
  Daily Express
  The Guardian
  The Times
  New York Post
  New York Daily News
  Weekly World News
  Bild
  News of the World
  Daily Record
  The Mail on Sunday
  Metro
  Morning Star
  London Evening Standard
  Daily Star Sunday
  Daily Sport
  The Advertiser
  The Sunday People
  Newsday
  The Mercury
  Chicago Sun-Times
  Aftenposten
  The Daily Telegraph
  Herald Sun
  De Telegraaf
  NRC Next
  The Courier-Mail
  The San Francisco Examiner
  The Province
  The West Australian
  Verdens Gang
  Dagbladet
  Boston Herald
  The Examiner
  Daily Sketch
  Helsingin Sanomat
  Delaware County Daily Times
  New York Graphic
  De Pers
  Lance!
  The Sun-Herald
  Ekstra Bladet
  BT
  Rocky Mountain News
  Philadelphia Daily News
  New York Daily Mirror
  Spits
  Manab Zamin

 30. dejpanspokój said

  Niedługo dojdą do wniosku że Rosja oddziałuje na księżyc i biedni ziemianie nie mogą przez to oglądać drugiej jego strony…

 31. ibrahim ibn jakub said

  u.s.rael może pocałować Rosję w żopu.

  ——-
  Tylko przez chusteczkę higieniczną, żeby Rosji syfem nie zarazić.
  Admin

 32. VAV said

  Świadomi Amerykanie – jednoczą się i protestują przeciwko Smugom Chemicznym.

 33. VAV said

 34. troll polonii said

  29
  Snag
  Amerykanow nie stac juz nawet na gazety. Wola ogladac CNN a reszty wiesci wyczytaja i wysluchaja w internecie,

 35. Miet said

  Ad.34.
  Trollu zapewniam cię, że stać mnie na każdą gazetę wypuszczaną w US – ale nie kupuję, ani nie prenomeruję żadnej – zgadnij dlaczego?

 36. Re: 35 Miet…
  „American dreams” (marzenia Amerykanow) wpierw musisz zasnac, by w te marzenia uwierzyc”…
  Polecam uwazniej posluchac:

  w j. angielskim…pouczajace…
  ==================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 37. snag said

  Senor Mieciu ,…

  Sie masz, good to see you again ,…

Sorry, the comment form is closed at this time.