Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  lewarek.pl o Wolne tematy (48 – …
  Lily o Wolne tematy (48 – …
  Siekiera_Motyka o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Lily o Wolne tematy (48 – …
  Yah o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Maciejasz o Wolne tematy (48 – …
  NyndrO o Vucic jako model współczesnej…
  Yah o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Jabo o Vucic jako model współczesnej…
  Kar o Myśleć trzeba. Myśleć!
  JOIGNAC o Wolne tematy (48 – …
  Adrem o Vucic jako model współczesnej…
  Yah o Wolne tematy (48 – …
  Yah o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Garść obserwacji o geopolitycznych aspektach warszawskiej “parady równości”

Posted by Marucha w dniu 2018-06-11 (Poniedziałek)

W Warszawie maszerowała wczoraj [10.06] “parada równości”, czyli pochód homoseksualistów, lesbijek i transwestytów. Uczestnicy nieśli oprócz flag tęczowych i UE także flagi USA, a wśród nich kroczyli m.in. ambasador USA i ambasadorka Finlandii.

W sumie w owej “paradzie równości” uczestniczyło lub ją poparło 52 ambasadorów. Listu poparcia nie podpisali ambasadorowie Rosji, Chin, Białorusi, Słowacji, Węgier i Bułgarii. Podpisali go za to ambasadorowie banderowskiej Ukrainy oraz Izraela – państw słynących w świecie z tolerancji.

Obok ambasad USA i ich satelitów wsparcia tej imprezie udzieliły – jak pisze gazeta.pl – “liczne korporacje” (amerykańskie). Groźna pisowska władza gdzieś się schowała. Pisowcy nadal nie widzą swojej śmieszności? Dziękuję im za ich “wolną Polskę”. Ja już wolę “okupację sowiecką” z pochodami pierwszomajowymi.

Putin zakazał w Rosji “parad równości” i żaden ambasador tam nie zorganizuje pochodu “osób LGBT”. Albowiem Rosja w przeciwieństwie do Polski jest państwem niepodległym, tzn. takim, które decyduje samo o sobie i potrafi chronić swoją tożsamość, tradycję i kulturę.

Na tym tle widać doskonale przyczynę obsesyjnej nienawiści do Rosji ze strony tak polskiej prawicy, jaki i lewicy. Tą przyczyną jest krótka smycz waszyngtońska.

Bohdan Piętka
https://konserwatyzm.pl/

Komentarzy 45 to “Garść obserwacji o geopolitycznych aspektach warszawskiej “parady równości””

 1. ibrahim ibn jakub said

  po podpisach za paradą widać, kto służy śmierdzącemu świńskim łajnem szatanowi.

 2. peacelover said

  …oj bedzie wojna bedzie !!!!
  normalni ludzie juz maja DOSC tego syjonistycznego smrodu !!!!!!!!!

 3. Irek said

  6 VI 2018 cz 2,

  (…)- Każdy dobry Polak i patriota winien mieć w domu broń. Nie wykraczajcie przeciw prawu i miejcie tylko tę, która jest dozwolona. Każdy ma prawo dbać o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny.
  Jeśli nie macie broni a odmawiają wam prawa do jej posiadania oznacza to, że jesteście niewolnikami.
  W ten sposób Amerykanie są w mniejszym stopniu niewolnikami niż Polacy.
  – Panie Jezu jesteś niepojęty.
  – Tak dziecko lecz zawsze sprawiedliwy a jako Człowiek zawsze byłem i jestem rozsądny.
  – Czy Panie to nie spowoduje większej masakry, gdy taką broń miałoby wielu ludzi w domach albo choćby tylko świadomi i aktywni patrioci?
  – Nie dziecko, jest tylko do obrony, jak to nazwaliście, miru domowego. Nikt z taką bronią nie może dziś czynić nic innego.
  Jeśli będą was mordować i wchodzić do domów to tym możecie dać odpór, odstraszyć wroga. Nie mam tu na myśli regularnych oddziałów moje dzieci, do tego wyposażonych w najnowocześniejszą broń. Tym nie dacie odporu. Lecz jak wiecie światu grożą rewolucje i inne podobne krwawe dzieło diabła. To wam pomoże. Powinniście też taką broń święcić abyście zawsze pamiętali czemu ma służyć i poza ćwiczeniami użyć jej tylko w razie absolutnej konieczności , w razie obrony swoich najbliższych. Jeśli nie znajdziecie księdza, który zechce to zrobić poświęćcie sami, najlepiej wodą egzorcyzmowaną.

  (…)

  – Odmówcie sobie nawet innych rzeczy a kupcie tę broń. Jak niektórzy może wiedzą jesteście najbardziej rozbrojonym narodem w Europie. Niech tak nie będzie.
  Nie włączajcie się też z tą bronią w żadne akcje (w przyszłości), obojętnie kto by was namawiał. Rzecz dotyczy tylko obrony was i najbliższych w waszych domach i mieszkaniach.
  Bądźcie gotowi na to wydać nawet kilkanaście tysięcy złotych a jest to kwota za którą można zakupić wystarczającą ilość tego typu broni ( czyli tej dozwolonej przez obecne prawo, bez zezwolenia).

  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2018/06/6-vi-2018-cz-2.html

 4. troll polonii said

  Podobno w tej paradzie bierze udzial mlodziez szkolna (narybek?)

  Nie wiem na czym ma polegac rownosc biologiczna bo wiadomo, ze bardzo sie roznimy w dlugosci „jondrosci” i pojemnosci pochwy.
  Bo to glownie chodzi o rownosc „organiczna” ; wiec w sensie tych organow to nie bardzo wiem dla kogo sa adresowane te parady i wiece majace zapewnic rownosc spoleczna i rownosc do uciech..
  Naturalnie, ze zainteresowani tlumacza, ze nie chodzi o roznice organow plciowych tylko o walory towarzyskie, czyli spoleczne. I ten towarzyski aspekt uciech intymnych powinien byc zaakceptowany przez …parlamenty swiata bo w nich siedza przeciez tez rozne cioty i cwele.
  No wiec jesli mozna prawo dywersyfikacji uzywalnosci organow plciowych ustalac w parlamencie, bo to takie spolecznie i humanitarnie wazne – to moze zaczniemy masowo wspolczuc duzo wiekszej bardzo dyskryminowanej grupie spolecznej, ktora nie ma dostepu do np. dobrze platnej pracy.
  Moze daloby sie rozpoczac narodowy dialog i poruszyc kwestie nierownosci plac i dochodow.
  Jest to bardzo wazny aspekt spoleczny i biologiczny, bo spolecznie mamy do czynienia z jawna dyskryminacja w sensie dochodow, a biologicznie , to nedza, glod i brak witamin powoduja rozne choroby i stress, ktory jest przyczyna wielu chorob lacznie z impotencja i notoryczna apatia. Razem tworza ogromna nierownosc spoleczna i brak odpowiedniego towarzystwa do dywersyfikacji uciech.
  A przeciez ludzie maja pelne prawo do rownosci i w uciechach i w zarobkach

 5. pokrzywa said

  Za tak rozumianą „wolną Polskę” musimy podziękować nie tylko PiS-owi. Podziękowania należą się całej Solidarności, a przecież byłoby wielką niesprawiedliwością gdybyśmy o szczególnie wielkich zasługach w odzyskaniu „wolności” zapomnieli o pomnikowych antenatach Solidarności o KOR..

  Panie Pokrzywa, miesza Pan plugawy, żydowski KOR z Solidarnością. KOR to był pasożyt, który opanował „S”.
  Admin

 6. AlexSailor said

  Mamy sześciu potencjalnych sojuszników:
  „Rosji, Chin, Białorusi, Słowacji, Węgier i Bułgarii.”

  Nie widzę Rumunii i Czech, czyżby też maszerowali?

  ——-
  Ależ oni właśnie odcięli się od sojuszu ze spedaloną Polską…
  Admin

 7. Moher49 said

  40-tu leśnych dziadków, co mają po 80 lat, z majorem Adolfem Kudlińskim na czele, zamknęła polska władza. Dziadki mieli w domach stare mauzery i pepesze. Legalnie to mogę mieć nóż (jeszcze), procę, dmuchawkę z currarą i kij baseball.

 8. Marucha said

  Re 3:
  Ciekawi mnie kto i w jakim celu pisze te rzekome objawienia.

 9. AlexSailor said

  Ufff.
  Rumuna nie było, niestety był Czech i Serb.

 10. Joannus said

  Ad 8 Re 3
  Ktoś psychiczny nie inaczej.

 11. Piskorz said

  re art ambasadorka Finlandii. Nie lepiej byłoby…ambasador..?!

 12. VAV said

  Czy parch Jarosław Kaczynski szedł w marszu sodomitow?
  http://thefad.pl/aktualnosci/maz-kaczynskiego-oficer-wsi-w-liscie-do-zbigniewa-stonogi/

 13. RomanK said

  W Warszawie..w sercu Polski Krolestwa Maryji I Chrystusa…w cieniu Krzyzy I Swiatyni Opatrznosci Bozej….lamie sie Prawo Naturalne – Boskie….ktore bluzni BOgu Jedynemu i Jego Stworzeniu….. Czlowiekowi….ktorego – Mezczyzna I Kobieta stworzyl go…..
  gdzie schowal sie ……. Episkapus???? w fioletowych sukienkach….symbolizujacych menczenstfo?????

 14. Delphi said

  Jest tylko jedna szansa, ratunek, aby Polska stała się prawdziwie niepodległym i suwerennym państwem jak Rosja – wyrwać wszystkie chwasty rządzące na wiejskiej, oraz tych którzy te chwasty pielęgnują i zastąpić ich prawdziwymi polakami jak Dmowski, czy Paderewski.
  Tylko że jest problem: kto miałby wyrwać te chwasty i skąd wziąć prawdziwych mężów stanów takich jak niegdyś Dmowski i Paderewski.

 15. Gamma said

  Parada Równości w 2018

  „chrześcijański ” zachód popiera marsze sodomitów pederastów
  dawać więcej na tacę na episkopat równości

  Parada Równości odbyła się 9 czerwca
  oszacowana przez niezależny instytut liczba uczestników 5 tys wliczając ukraińców żydów itp
  Parada organizowana była przez Fundację Wolontariat Równości[70].

  Od godz. 12 trwało tzw. Miasteczko Równości. Po zakończeniu marszu przed Pałacem Kultury i Nauki rozpoczął się koncert pt. „Oficjalne afterparty”, na którym wystąpili m.in. Kisu Min, Sexy Suicide, Alex Palmieri, Lilly Hates Roses i DJ Heights Beats[68].
  Platforma Google na Paradzie Równości 2018

  W Google Maps została zaznaczona trasa Parady[71]. W noc przed Paradą na Placu Zbawiciela pojawiła się „niepalna” Tęcza[72][73][74]. W dzień Parady firma Empik zmieniła logo na tęczowe, co było szeroko komentowane w mediach[75]. Netflix wykupił billboardy na trasie marszu na których zamieścił tęczowe wizerunki bohaterów serialu Orange Is the New Black[76].

  Obecne były partie: Razem, Zieloni, SLD, Nowoczesna[69]. Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz odmówiła patronatu Paradzie[77]. Na marszu pojawiły się organizacje: Warszawski Strajk Kobiet, mazowiecki KOD, Pracownicza Demokracja, Obywatele RP, Amnesty International[69], Inicjatywa Polska, Pracownicza Demokracja, Wiara i Tęcza, Lambda Warszawa, Kultura Równości, Prawnicy Dla Równości, Koalicja Ateistyczna, Fundacja im. K. Łyszczyńskiego, Fundacja Trans-Fuzja, Miłość Nie Wyklucza, Grupa Stonewall, Kampania Przeciw Homofobii i wiele innych[78].

  Obecne były sodomickie firmy: Microsoft, Google, IBM, MTV Polska, Royal Bank of Scotland, Ben&Jerry’s, Sony Music Polska[78].
  Budynek Dworca Centralnego w kolorach tęczy (2018)

  Postulatami Parady były m.in.[77]:

  Otwarta Rzeczpospolita przyjaznym domem dla uchodźców i obcokrajowców

  Zaostrzenie kar za przemoc na zwierzętach

  Odnotowano dwie kilkudziesięciotysięczne kontrmanifestacje 🙂

  Paradę wsparła liczba 52 ambasadorów łamiących etykę i prawo międzynarodowe

  J.E. Shpresa Kureta, Ambasador Albanii
  J.E. Patricia Beatriz Salas, Ambasador Argentyny
  J.E. Paul Wojciechowski, Ambasador Australii
  J.E. Werner Almhofer, Ambasador Austrii
  J.E. Colette Taquet, Ambasador Belgii
  Ivica Pranjic, Chargé d’Affaires, Ambasada Bośni i Hercegowiny
  J.E. Alfredo Leoni, Ambasador Brazylii
  J.E. Julio Bravo Yubini, Ambasador Chile
  J.E. Petros Kestoras, Ambasador Cypru
  Robert Markić, Chargé d’Affaires, Ambasada Czarnogóry
  J.E. Ivan Jestráb, Ambasador Czech – usa zmuszały?!
  J.E. Ole Egberg Mikkelsen, Ambasador Danii
  J.E. Harri Tiido, Ambasador Estonii
  J.E. Hanna Lehtinen, Ambasador Finlandii
  J.E. Pierre Lévy, Ambasador Francji
  J.E. Evangelos Tsaoussis, Ambasador Grecji
  J.E. Francisco Javier Sanabria, Ambasador Hiszpanii – „katolicka” pokolenie Jana Pawła II owoce ŚDM Madryt
  J.E. Ron J.P.M. van Dartel, Ambasador Królestwa Niderlandów
  J.E. Tsewang Namgyal, Ambasador Indii
  J.E. Gerard Keown, Ambasador Irlandii
  J.E. Martin Eyjólfsson, Ambasador Islandii
  J.E. Anna Azari, Ambasador Izraela
  Satoru Takahashi, Chargé d’Affaires, Ambasada Japonii
  Jeremy Wallace, Chargé d’Affaires, Ambasada Kanady
  J.E. Conrad Bruch, Ambasador Wielkiego Księstwa Luksemburga
  J.E. Edgar Bondars, Ambasador Łotwy
  J.E. Natasha Meli Daudey, Ambasador Malty
  J.E. Alejandro Negrín, Ambasador Meksyku
  J.E. Rolf Nikel, Ambasador Niemiec
  J.E. Olav Myklebust, Ambasador Norwegii
  J.E. Mary Thurston, Ambasador Nowej Zelandii
  J.E. João Silva Leitão, Ambasador Portugalii
  J.E. Simon Jabulani Ntombela, Ambasador Republiki Południowej Afryki
  J.E. Dario Galassi, Ambasador San Marino
  J.E. Nikola Zurovac, Ambasador Serbii
  J.E. Robert Krmelj, Ambasador Słowenii
  J.E. Paul Jones, Ambasador Stanów Zjednoczonych Ameryki
  Chasper Sarott, Chargé d’Affaires, Ambasada Szwajcarii
  J.E. Stefan Gullgren, Ambasador Szwecji
  J.E. Tunç Üğdül, Ambasador Turcji
  J.E. Andrij Deszczycia, Ambasador Ukrainy
  J.E. Pablo Scheiner, Ambasador Urugwaju
  J.E. Jonathan Knott, Ambasador Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej
  J.E. Alessandro De Pedys, Ambasador Włoch – dzieło ŚW JP2
  J.E. Luis Gomez Urdaneta, Ambasador Wenezueli
  J.E. Vu Dang Dzung, Ambasador Wietnamu
  zadupia:
  Yves Wantens, Przedstawiciel Generalny Rządu Flandrii
  Laurence Capelle, Przedstawiciel Federacji Walonia-Bruksela
  Marek Prawda, Dyrektor Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce
  Anna-Carin Öst, Przedstawiciel Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców w Polsce
  Ingibjörg Sólrún Gísladóttir, Dyrektor Biura Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie
  Thomas E. Garrett, Sekretarz Generalny Wspólnoty Demokracji

 16. AlexSailor said

  ad 7

  No sukces jest.
  Pewnie się okaże, że mieli pozwolenia, ale tam.

  Broń w rękach poddanych największym zagrożeniem.

 17. AlexSailor said

  @Delphi

  Wydaje się Panu.
  Pan sprawdzi, dlaczego w skład II RP nie wszedł Mińsk z Białorusią i Żytomierz.
  Dlaczego polska delegacja nie chciała i co na to Dmowski.

  Siedzimy na kupie gnoju i chwalimy się, że w wieży z kości słoniowej.
  Kościuszko, Piłsudski, Wysocki, Wałęsa, Komorowski, Anders, Śmigły-Rydz, itp.
  Gdzie nie stanąć, bagno.

  Myślę, że nie będzie dobrze, dopóki tego nie wyprostujemy.

  Nam nawet król podstępnie do Francji uciekł, bo tak miał nas dość.

 18. AlexSailor said

  Ad 15

  „Ambasador Turcji” – o ja p**ę.
  Też chcą nas zniszczyć, zgłupieli?

  Wypadałoby napisać listy z podziękowaniami do ambasadorów Rosji, Chin, Białorusi, Słowacji, Węgier i Bułgarii.
  Bardzo cieszy w tym gronie Słowacja i Białoruś.

 19. AlexSailor said

  @Delphi

  Czy uważa Pan, że Rosja nie ma nic innego do roboty, tylko pomaganie Polsce.
  Przeraża mnie ta naiwna wiara, że coś ktoś nam da za darmo.

 20. lewarek.pl said

  Dmowski, Paderewski – skąd ich wziąć? Pewnie są wśród nas. Na pewno są. Ale nie mają szans na przebicie się do sfery decyzyjnej. Zwłaszcza teraz, gdy Polską steruje się zza oceanu, z całą bezwzględnością i bez żadnych taryf ulgowych.

 21. Stan said

  Ad: 6 AlexSailor
  Ależ się Pan rozpisał, brawo.
  „Mamy sześciu potencjalnych sojuszników:
  „Rosji, Chin, Białorusi, Słowacji, Węgier i Bułgarii.”

  Uważa Pan, że w tych krajach nie ma homoseksualistów, lesbijek, transwestytów i innych?
  Z pewnością nie zaprzeczy Pan, że we wszystkich krajach oni są, istnieją i działają.
  W większości krajów działają legalnie, a w pozostałych jak Polska, Rosja, Chiny, Białoruś, Słowacja,
  Węgry, Bułgaria i inne działają w ukryciu nielegalnie, gdzie się da, też w lasach jak partyzanci i żołnierze wykleci.

  W rzeczywistości nie są akceptowani przez społeczeństwo, ale istnieją wszędzie i działają w ukryciu.
  Co jest wiec lepsze?
  Działanie w ukryciu, czy działanie oficjalne i legalne?
  Wszelkie uzasadnione argumentami logicznymi opinie i komentarze są bardzo mile widziane.

  ——————
  Panie Stan, co jest lepsze – czy kiedy złodziej działa w ukryciu, nielehgalnie – czy kiedy występuje oficjalnie i legalnie?
  Logika z Gazety Wyborczej…
  Admin

 22. troll polonii said

  Takie ‚spontaniczne parady” sa na ogol dobrze platne.

  Na parade rodzin z dziecmi nikt by nie dal zlamanego grosza.

 23. Ola said

  „Putin zakazał w Rosji “parad równości” i żaden ambasador tam nie zorganizuje pochodu “osób LGBT”.

  Tylko , ze Putin nie pozwala rowniez na parady typu Marsz Wolnosci czy kibolskie wiece „raz sierpem raz mlotem czerwona holote”.
  I slusznie , pozwolil by raz i jednym , to by juz polecialo z hukiem . Trudno by to bylo ogarnac ta „wolnosc” w burdelu .

 24. Zbyszko said

  Irek @3 czy katolikowi o głębokiej Wierze potrzebna jest broń palna, czy jakakolwiek inna?

  ——
  Tak.
  Admin

 25. Gość said

  Ta ohyda zboczeńska, to jest to co wnoszą światowe żydowskie mendy do kultury narodów. Zlikwidować żydostwo i będzie spokój na świecie. I to zanim będzie za późno!!! Z wrogiem trzeba walczyć a nie się modlić. To tylko półgłówki tak robią.

  @24 – Niemożność obrony, czyli posiadania broni, to zgoda na eutanazję. Wrogom na tym zależy. Liczyć trzeba na siebie a nie na Boga, który się zgodził i zgadza jak widać na tyle wojen i zbrodni.

 26. Yah said

  „Panie Stan, co jest lepsze – czy kiedy złodziej działa w ukryciu, nielehgalnie – czy kiedy występuje oficjalnie i legalnie?”

  .https://www.youtube.com/watch?v=2zJFhdZ6Ox4

 27. magma said

  Re. 12 VAV

  Gdyby nie awaria kolana spowodowana klęczeniem przed antypolskim banderyzmem, to jarosław-chwała ukrainie-kaczyński z mężem pewno chętnie wziąłby udział w paradzie.

 28. Boydar said

  Wydaje się, że gremialnie mylimy przyzwoitość społeczeństwa z przyzwoitością państwa oraz przyzwoitością jednostki.

  Jednostka większym lub mniejszym wysiłkiem może być przyzwoita zawsze. Tak to Bóg wykombinował gdyż „potem” nas z tego rozlicza, nie z członkostwa w PCK.

  Społeczeństwo dla przyzwoitości musi czuć jej potrzebę w większej skali oraz zrozumienie czym ona jest w tym aspekcie. U nas po pierwszym powojennym zrywie ta świadomość i potrzeba została wyrwana z korzeniami.

  Aby przyzwoite było państwo jako forma reprezentacji społeczeństwa i jednostek, niestety sprawa jest bardziej skomplikowana. I wymaga spełnienia wielu warunków które częstokroć leżą poza zasięgiem tak jednostki jak i społeczeństwa.
  Np. przyzwoita jest Rosja czy Białoruś. Bo FSB, GRU, MSZ są pod wpływem ludzi którzy uznali że tak ma być. Poza tym, im było dużo łatwiej się opowiedzieć po trudniejszej stronie, bo mają biorącą kartę niepodległości i suwerenności. Sadzą las, i nie sadzą dla siebie. U nas jeszcze do tego daleka droga.

  To takie luźne uwagi w zasadzie nie mające bezpośredniego związku z topikiem.

 29. Boydar said

  Panie Zbyszko (34)

  Równie dobrze mógłby Pan zapytać czy „katolikowi o głębokiej Wierze” potrzebne jest chodzenie do szkoły. Znajomość np. ortografii nie przesądza o możliwości zbawienia. Także chemii, fizyki, matematyki, geografii, literatury, sztuki, poezji i historii. Z tą ostatnią można na poważnie polemizować, bo w szkołach od dawna nie uczą. Z tymi innymi też różnie bywa, raczej gorzej niż lepiej.
  Broń palna pod ręką to nie tylko możliwość obrony; to głównie i przede wszystkim zmiana paradygmatu postrzegania życia, swojego i cudzego. Oraz wielu innych spraw związanych. Mówię o zwykłym człowieku, nie o mechanizmie do wykonywania cudzych rozkazów.

 30. witek said

  „Groźna pisowska władza gdzieś się schowała. Pisowcy nadal nie widzą swojej śmieszności? ”

  Ależ Panie Piętka?!
  Groźna PISowska władza wcale się nie odcięła!
  Jak pan może insynuować takie rzeczy, PIS i tchórzostwo?
  Olaboga!
  Oni ustami swojego przedstawiciela powiedzieli tak:

  „O stosunek do Parady Równości, którą w sobotnie popołudnie zorganizowały w Warszawie środowiska LGBT, Patryk Jaki był pytany podczas konferencji prasowej na Pradze-Północ.

  – Nigdy nie wezmę udziału w Paradzie Równości, to jest mój prywatny pogląd, i nigdy nie udzielę jej patronatu – oświadczył. Zaznaczył jednocześnie, że „Warszawa powinna być miastem otwartym dla wszystkich i każdy powinien mieć prawo manifestować, co będzie chciał”
  – Mają prawo ludzie manifestować, i z prawicy, i z lewicy, i takie, i inne poglądy. Warszawa musi być nowoczesnym miastem, otwartym, ale moje prywatne poglądy są takie, że nie będę wspierał tego typu przedsięwzięć (Parady Równości – PAP) jako osoba prywatna”

 31. Sebastian said

  Przecież oni nam demoralizują młodzież i dzieci, a starszych przyzwyczajając do częstego widoku, przekazu medialnego czy ogólnie wzmiankach o tym spedalonym środowisku absolutnie zobojętniają. Machnie taki ręką i wypowie krótkie „a chooj im wszystkim w doopę”. Ponad tysiącletnia historia Katolickiej Chrześcijańskiej Polski a tu taki regres. Kapłani winni grzmieć z ambon i potępiać tę „odrodzoną” sodomę i gomorę. Krótkie przypomnienie za wikipedią ”

  – Próba zorganizowania Parady w 2005 roku była przedmiotem zainteresowania mediów. Działania prezydenta Warszawy, Lecha Kaczyńskiego, zmierzające do zablokowania Parady, spotkały się z protestem części mediów publicznych i prywatnych oraz części polityków. Lech Kaczyński i wspierający go politycy zakaz Parady tłumaczyli względami bezpieczeństwa i możliwymi zamieszkami prowokowanymi przez przeciwników Parady; zakaz motywowano również prywatnymi poglądami polityków.

  Czyjego bezpieczeństwa ??? chyba tych „kochających” inaczej.

  Panie Stan, co to znaczy legalnie ? Że co, że zgodnie z zobowiązującym prawem ? Jakim prawem , przez kogo ustanowionym, przez ludzi ? piastujących urząd przez przypadek wybrani przez mniejszość i jako mniejszość rządzą większością. Wbrew prawu Bożemu

 32. VAV said

  LOT wspiera paradę Izraela w Nowym Yorku!

 33. Marucha said

  Re 25:
  Czy Pan wie, że Pan bluźni przeciwko Bogu?

 34. troll polonii said

  15
  Gamma

  Imponujacy sklad korpusu dyplomatycznego!
  Zaloze sie, ze zaden z wymienionych dyplomatow nie byl i nie przyszedlby na pogrzeb polskiego prezydenta.

 35. Zbyszko said

  Admin @24 i Boydar @ 29 Polecam:
  http://gibson.neon24.pl/post/142840,krotka-modlitwa-uratowala-od-ciezkiego-poranienia

 36. TG said

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/cwierc-miliona-ludzi-na-paradzie-rownosci-w-izraelu-2018-06

 37. osoba prywatna said

 38. gość said

  Przyjaciele Czabańskiego z PiS u pederastów w Miasteczku Równości

  „Otwarte Klatki”, które współpracują z niemieckimi koncernami, którym z kolei zależy na eliminacji z polskiego rynku jajek z chowu klatkowego i branży futrzarskiej w ogóle, pojawiły się na Paradzie Równości. Ich przyjaciela, prozwierzęcego posła PiS, Krzysztofa Czabańskiego, który chętnie wypowiada się dla „Gazety Wyborczej” o zwierzątkach, pisma także wspierającego LGBT, na paradzie nie dostrzegliśmy. Tymczasem jego prozwierzęcych przyjaciół była wcale potężna liczba.

  http://lewy.pl/61804-przyjaciele-czabanskiego-z-pis-u-pederastow-w-miasteczku-rownosci/

 39. osoba prywatna said 40. osoba prywatna said


 41. revers said

  re39

  w tym sek ze w TVN pokazuja rozne patologie ustawiane lub znienacka zrobione, ostanio w Gryfinie nakrecony niby, puszcza sie na antenne z odpowiednim mentora glosem, i pozniej rozpowszechnia sie za pomoca trollinkisch w mediach, internecie ze z dwojga niby zlego woli pan, pani Opiniotworczynska kakalko teczowych lub na organy za granica.

 42. RomanK said

  Ilez to milleniow ….spadl ogien na Siodome i Gomore?????? Warszawa juz raz byla zniszczona….znam ludzi ktorzy slyszeli przepowiednie przed wojna ze za rozpuste I dzieciobojetwo Warszawa bedzie Zniszczona …..wszystko w swoim czasie….SExtus Empiricus pisal” Mlyny Boze miela pomau…..ale stale.

 43. Moher49 said

  Patrzę na zdjęcia powyżej i ogarnia mnie groza. Co tam robi młodzież i małe dzieci. Te dzieci trzeba trzeba rodzicom odebrać, dla zboków zrobić jakiś obóz koncentracyjny, Bóg ześle karę, oberwiemy wszyscy za sodomię nielicznych.

 44. Irek said

  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/05/8-v-2017-cz-2-jesli-nie-bedzie.html

  8 V 2017 cz. 2 Jeśli nie będzie przebłagania Warszawa spłonie w ogniu i siarce. A z nią większość jej mieszkańców. Uratują się ci, którzy z niej wyjdą. Zatem sprzedawajcie już swe domy, mieszkania i opuszczajcie Warszawę. Niech nie zginą sprawiedliwi razem z niesprawiedliwymi.

  Pisz synu.
  – Plony w tym roku będą mniejsze. Będą kolejne powodzie lokalne, podtopienia, przymrozki, susze. To jednak nie wszystko.
  Dałem wam czas do października, gdy idzie o ocalenie Warszawy. (podasz adres)
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2017/03/oredzie-jezusachrystusa-10-iii-2017-aby.html

  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2017/03/oredzie-jezusa-chrystusa-7-iii-2017.html

  Jeśli nie będzie (choć) tej procesji pokutnej, wyrok zapadnie. Tak się stanie. Amen.
  Jeśli nie będzie przebłagania Warszawa spłonie w ogniu i siarce. A z nią większość jej mieszkańców. Uratują się ci, którzy z niej wyjdą. Zatem sprzedawajcie już swe domy, mieszkania i opuszczajcie Warszawę. Niech nie zginą sprawiedliwi razem z niesprawiedliwymi.

  Wróć do modlitwy dziecko
  (…)

 45. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  Tymczasem Lot wsparł paradę izraelską w Nowym Jorku (im bardziej Żydzi plują na Polskę, tym bardziej są obdarowywani przez elity III RP)

Sorry, the comment form is closed at this time.