Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Putin uważa #MeToo za medialny spisek

Posted by Marucha w dniu 2018-06-11 (Poniedziałek)

Władymir Putin podczas „Gorącej Linii” odpowiedział na pytanie o zarzuty wobec jednego z członków Dumy, że wiele lat wcześniej napastował kobietę.

„Ludzie i instytucje specjalizujące się w prawach kobiet rozwinęli akcję w wielu krajach, w Hollywood, podnosząc sprawy sprzed 10, 20, 30 lat.
… Nasuwa się pytanie: dlaczego dopiero teraz? Dlaczego nie 10 lat temu, gdy te incydenty miały miejsce?

W krajach cywilizowanych to sądy i policja powinny zajmować się takimi sprawami. Nie należy takich spraw, a już na pewno konkretnych przypadków, przekształcać w kampanie medialne”.
Źródło: theguardian.com
http://prawica.net

Aktoreczki, które już nie mogą robić pieniędzy na dawaniu dooopy, wpadły (z pewną pomocą starszych braci) na pomysł, aby robić pieniądze na tym, że kiedyś dawały doopy za karierę.
Admin

Komentarzy 6 to “Putin uważa #MeToo za medialny spisek”

 1. anATOM said

  Brawo krótko i na temat ! kurwa kurwą zostaniw po wsze czasy.

 2. Grace said

  Racja, one maja to we krwi. Robic kariery za wszelka cene, a jak uroda przemija albo popada sie w tarapaty finansowe to najlepsza metoda jest oskarzenie kogos o gwalt , czy jakies inne seksualne przewinienie. Te babska nie maja wstydu, aby tylko jeszcze raz zablysnac. Sprawa Billa Cosby jest szczegolnie zenujaca. Zaloze sie ze wszystkie te szmaty wchodzily do niego i na niego drzwiami i oknami. Szkoda faceta! Kurew wcale.

 3. NC said

  Nie rozumiem – dobrowolnie zawierały niepisaną umowę „dupa za otrzymanie roli” i rolę otrzymywały, więc na czym polega ich „krzywda”?

 4. troll polonii said

  Gra na organach (plciowych) jest podstawa istnienia Holywood.
  To zadna rewelacja.

  Szkoda tylko, ze moralne dno holywoodzkie sluzy za panstwowa tube pouczania innych narodow o moralnosci i etyce zarzadzania panstwem.

 5. abcdef said

  Problem jest szerszy i głębszy (no pun intended) niż by się nam wydawało. Przykładem może być analiza konfesji pewnej damy, zrobiona przez nieustraszonego Heartiste:
  https://heartiste.wordpress.com/ kilka dni temu.

  Krótka smycz, jak mawiał mój dziadek. A jeśli jest za krótka i nie możesz jej utrzymać — to znaczy, że ten pies nie jest dla ciebie.Znajdź sobie innego psa.

 6. Boydar said

  Jakby ich po majtkach wtedy nie pomacał to dzisiaj oskarżyłyby Go o dyskryminację albo i pedalizm; „jakby się nie odwrócił, z tyłu dupa, zakończona ogonem”, tak moja Kolega Pan Piotruś notorycznie powtarza.

  Cosby jest wporzo, normalny facet, tak myślę. Ale jeszcze dostanie kartę, oby nie jak Waluś.

Sorry, the comment form is closed at this time.