Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Kto zwycięży w nadchodzącej III wojnie światowej?

Posted by Marucha w dniu 2018-06-21 (Czwartek)

Emerytowany generał amerykańskiej armii David Barno i dr Nora Bensahel z American University wymienili państwa, które mogą odnieść zwycięstwo we współczesnym globalnym konflikcie zbrojnym. Swoją opinią podzielili się z portalem War On The Rocks.

Ich zdaniem potęga wojskowa i doświadczenie bojowe z przeszłości nie są już kluczowymi czynnikami zwycięstwa. Odchodzą one coraz bardziej na drugi plan, a na pierwszy wysuwają się nowoczesne technologie.

Te państwa, które aktywnie zajmują się badaniami nad sztuczną inteligencją, robotyką oraz tworzeniem i rozwojem innowacji technologicznych mogą odnieść sukces w III wojnie światowej.

W latach, kiedy toczyły się poprzednie konflikty wojenne podobne środki nie były stosowane, natomiast teraz będą odgrywać najważniejszą rolę — podkreślają specjaliści.

Dlatego nawet bogate doświadczenie wojskowe jest już po prostu przeżytkiem i nie wpływa na rezultaty potencjalnego konfliktu.

Sekretarz generalny ONZ Antonio Guterres w niedawnym wywiadzie dla radia BBC ostrzegł, że ryzyko rozpoczęcia „trzeciej wojny światowej” na Bliskim Wschodzie rośnie z zatrważającą prędkością.

Jego zdaniem po jednej stronie konfliktu mogą znaleźć się USA, Izrael i Arabia Saudyjska, którym pomagają niektórzy sojusznicy w Europie Zachodniej [i durna Polska – admin], a po drugiej Chiny, Rosja i Iran.

https://pl.sputniknews.com

Komentarzy 18 to “Kto zwycięży w nadchodzącej III wojnie światowej?”

 1. plasibo81 said

  Czyli III wojna światowa nadchodzi?
  Za to nadejście takiej wojny wypada podziękować naszym starszym braciom!!!!
  A przecież mógłby tu istnieć raj. Raj na Ziemi. Wyobrażacie to sobie Państwo??

 2. Raynold said

  Kto zwycięży w III wojnie światowej to nie wiadomo, ale IV odbędzie się na maczugi …

 3. Niepokorny said

  Mysle, ze zwyciezy Afryka i Ameryka Pld jako kontynenty. No bo chyba nie ma rakiet wycelowanych w te rejony.
  Ten general jak wiekszosc z jego kasty inteligencja nie grzeszy.

 4. Staszek said

  Powtorze tylko slowa mojej sasiadki Rosjanki ,bylej sedzinej z Odessy. „Chinom zalezy tylko na Syberii a czekaja tylko na okazje”

 5. TG said

  Ja myślę ,że Pan Boydar i NyndrO

 6. Wojna wybuchnie, a raczej nie tyle wybuchnie, co zacznie się tlić, wtedy, gdy tzw. opinia publiczna będzie przekonana, że ta wojna jest nieunikniona i naturalna.

 7. VAV said

  Franciszek w Szwajcarii na spotkaniu Swiatowej Rady Kosciolow: ” Wszyscy musimy „przegrać” w ekumenizmie, aby Bóg zwyciężył”, czyli brednie Zyda i masona Bergoglio:
  .https://www.youtube.com/watch?v=KaOCGi_LE8Q&t=181s

  ———
  Coraz gorszy bełkot wydobywa się z tego człowieka.
  Admin

 8. Boydar said

  Przecenia nas Pani, ale jak na Babę, koncepcja jest bardzo dobra.

 9. lopek said

  „Kto zwycięży w nadchodzącej III wojnie światowej?”
  Koniec cytatu.
  III WŚ wybuchnie wtedy – kiedy dzieci szatana przygotują ją w najdrobniejszym szczególe.

 10. TG said

  Ad.8 To było zdanie jak rozmowy niedokończone.Widzał Pan kropkę? Odruch Pawłowa.

 11. Boydar said

  Pani TG. To już nie ma znaczenia. Ja rozumiem, kiedy słyszę stukanie w kaloryfer. Może i jestem Chachłem, ale reformowanym.

 12. TG said

  Ad.11. Myślę ,że stringowanym. Władający obiecywali reformy a dali stringi,które przykryły tyłko część ciała,reszta goła.
  Teraz dokończę zdanie. Myślę , że Pan Boydar i NyndrO wyręczają gazdę ,ktory zlecił im mieszanie kijem w worku.
  Mieszanie uniemożliwia segregację roztworu.Ani oliwa na wierzch nie wypłynie , ani brudne na dnie nie osiądzie.
  Oto Polska właśnie.

 13. Boydar said

  Wie Pani co ? Jeśli Pani myśli tym co ja myślę że Pani myśli, to ja myślę że Nyndr0 dobrze myślał.

 14. TG said

  Jeśli doczeka się Pan mojego wieku, to opinia NydrO nie będzie ksztaltowała Pana IQ. Chyba ,że się Pan zestringuje.

 15. hucpa said

  Jak Żydzi planowali przez 20 lat, I wojnę żydowska, tak podłożyli II, na zgliszczach pierwszej, nie zapominając, o Talmudzie nakazującym III, która to właśnie jest dopracowywana. Przeciąganie stron, u stawki i przedbiegi, Blisko Wschodni wir wrze.
  Otworzyli swój front, w żydowskiej Polin – [ polskiej-ukrainie, wcześniej flanka zachodnia, teraz wschodnia ] – co zwykle, jest zapowiedzią wojny.

  To zażydzony naród polski, płaci za głupotę goszczenia ohydy,. Z tym, że tym razem, mogą polecieć na resztkę durniów, bomby wodorowe. Prawdopodobnie będzie feniks nad Polska latał, by potem żydzi postawili muzeum upamiętniające
  Polako – żyda zamieszkanego na tych terytoriach, poświęconych molochowi, dla wspólnej sprawy żydowskiej, panowania nad światem. To zapewne miał na musi żyd Macioroszka z żydem Kaczuszką i resztą tego zacnego fartuszkowego bractwa, od podpałki i łuczywa.

  Żydzi, ma się rozumieć, co bogatsi, uwłaszczeni na majątku polskim, zwykle w ostatniej chwili, spieprzą do Ameryk i UK, wiec gnida separuje. Niby wszystko znane, bo powtarzane, aktorzy ci sami, zausznicy też, zaledwie maleńka zamiana roli podwykonawcom.

 16. III Wojna Światowa, jeszcze “zimna”, trwa od dość dawna – może nawet już jutro zamieni się w gorącą?
  Prawie wszyscy goje jej nie przeżyją – albo zostaną zabici broniami neutronowymi, aby tereny uwolnione od goji nie zostały nadmiernie skażone, albo wymrą z głodu.

  “Zwycięzcami” w tej wojnie zostaną – chwilowo! – preppersi, do czasu aż z potężnych schronów wyjdą ci, którzy tę wojnę spowodowali.
  Jeżeli pomiędzy nimi będzie chociaż jedna hazaranka we wieku rozrodczym, to znów po Ziemii zaczną się kręcić Srulki, jak małe czarne kulki.
  Start będą mieć łatwy: Światowy Bank Nasion pod lodowcem, doświadczenia zebrane przez hazaraków uczestniczących w pozorowanych długotrwałych lotach kosmicznych, itd., potężne uzbrojenie oraz doskonałe zdrowie/sprawność dzięki przeżyciu tego podziemnego okresu w luksusowych warukach, itd.

  Uważam, że obecnie jedyną szansą dla goji jest jednoczesne “otworzenie” wulkanu w Yellowstone i zaatakowanie “pulsem” systemu elektroenergetycznego USraela.
  Co wtedy zrobimy ze samym Izraelem i hazarakami?

 17. Trzecia Wojna Światowa już BYŁA. Była nią Satelitarna Detekcja Złota, w której sperma jerozolimska wzięła Wszystko. W Badenii-Wirtembergii spędzałem święta w wiosce Fichtenau, gdzie mieszkał niemiecki Łowca Wampirów. Ogłosił on w IN Listę Wampirów Niemieckich ze świata biznesu i Polityki. Przyjechał więc do niego MSW z Bpnn, ale ten do domu go nie wpuścił żądając Nakazu Prokuratorskiego i uzupełnił Listę o Kanclerza Kohla jako Żyda Lwowskiego o nazwisku Hennoch Kohn.

  PROKURATOR OKRĘGOWY we Wrocławiu
  Odbyłem kilka rozmów z prokuratorami Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu. Wczoraj Referent mej sprawy przekonała mnie, abym samemu uzyskał Wyrok Wysokiego Trybunału Sprawiedliwości TOGO przez mego Obrońcę z Urzędu.
  Po powrocie do domu zdałem sobie jednak sprawę, że samo uzyskanie Wyroku niczego nie daje, gdyż ważna jest lista OSZUSTÓW ŚWIATOWYCH z UZASADNIENIEM, którą może uzyskać tylko Prokuratura Rzeczpospolitej Polskiej w Warszawie.
  Wobec tego zwracam się PONOWNIE do Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu o Odesłanie mej sprawy do Prokuratury Krajowej, skąd ją Uzyskała: PK I Ko1 3317.2017 z dnia 2 XII 2017r. Dział Koordynacji D 21.12.17/62.
  PODEJRZEWAM, że zostałem wpisany na listę Oszustów Światowych dla ODDALENIA sprawy Satelitarnej Detekcji Złota, z którą przyjechałem do RFN w Marcu 1989. Pretekstem było Oszukania Państwa Niemieckiego na 8 miliardów DM przy wykopaliskach archeologicznych Franza Josefa Straussa na wrocławskim zamku Biskupim, gdzie byłem komisarzem Wojewódzkiego Ośrodka Archeologiczno-Konserwatorskiego.
  Jak się okazało to w procederze Satelitarnej Detekcji Złota partycypował Rząd w Bonn przez Czarne Konta Kanclerza Kohla.
  Proszę o JAK NAJSZYBSZE odesłanie mej sprawy do Warszawy.

  Nazwa Fichtenau kojarzy się z ideologiem prusactwa Johannem Gotliebem Fichtem. który nauczał w Belinie: W EUROPIE WCIĄZ ROŚNIE W SIŁĘ JEDNO PAŃSTWO, KTÓRE NAZYWA SIĘ ŻYDOSTWEM. JEŚLI PRUSY ZGINĄ NIEMCY ZOSTANĄ NIEWOLNIKAMI. Państwo to, które powstało na Satelitarnej Detekcji Złota, nazywa się Unią Europejską.

 18. Abc said

  Chiny. Niech tylko jeszcze skupią więcej obligów dolarowo – eurowych i w razie „w” Chińczyk będzie szedł jak po swoje.

Sorry, the comment form is closed at this time.