Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (41 – …
  revers o Konfiskata majątku bez wyroku…
  revers o Rasizm w USA? Czarnoskóry dzie…
  martino o Wolne tematy (41 – …
  martino o Wolne tematy (41 – …
  bryś o Konfiskata majątku bez wyroku…
  bryś o Konfiskata majątku bez wyroku…
  Piskorz o Wolne tematy (41 – …
  revers o Kiepski kandydat na „świę…
  Lolek (Prawdziwy) o Pewnego razu w Ameryce
  OutsiderR o Wolne tematy (41 – …
  Piskorz o Konfiskata majątku bez wyroku…
  bryś o Kiepski kandydat na „świę…
  bryś o Kiepski kandydat na „świę…
  revers o Wolne tematy (41 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Emerytowany policjant zdradza kulisy śmierci Leppera. „To NIE było samobójstwo”.

Posted by Marucha w dniu 2018-06-22 (Piątek)

Andrzej Lepper na lata przed swą śmiercią wzbudzał gigantyczne kontrowersje. Jego nagłe samobójstwo prowokowało więc ogromne emocje wśród obywateli, którzy w sporej części nie chcieli uwierzyć w teorię, według której sam odebrał sobie życie.

Podobnego zdania jest wpływowy, emerytowany policjant.

Lider Samoobrony zmarł 5 sierpnia 2011 roku. Według oficjalnej wersji zdarzeń popełnił samobójstwo, a służby stanowczo odrzuciły wersję zdarzeń zakładającą morderstwo polityka.

Czy Andrzej Lepper został zamordowany?

Chociaż od odejścia Leppera minęły lata, wielu obywateli wciąż twierdzi, że został on zabity. Co mogłoby na to wskazywać?

Większość osób, które odbiera sobie życie poprzez powieszenie, umiera wskutek przerwania rdzenia kręgowego. W sprawie Leppera było jednak inaczej – polityk miał się bowiem udusić.

Głos eksperta w kontrowersyjnej sprawie

Głos w tej sprawie zabrał więc w rozmowie z portalem innapolityka.pl emerytowany policjant, który w swej zawodowej karierze zajmował się wieloma samobójstwami. Ujawnił on, że nie wierzy w teorię związaną z odebraniem sobie życia przez lidera Samoobrony.

Jak tłumaczył, kiedy człowiek zaczyna się dusić, instynkt podpowiada mu próby uratowania się za wszelką cenę. Macha więc rękami i nogami, próbuje odepchnąć się od pobliskich ścian czy przedmiotów. W pokoju, w którym zmarł Lepper, nie było jednak po tym żadnych śladów.

Poza tym polityk czuł się przed śmiercią doskonale i nic nie wskazywało na to, że wkrótce sam odbierze sobie życie.

https://pikio.pl/

Komentarze 23 to “Emerytowany policjant zdradza kulisy śmierci Leppera. „To NIE było samobójstwo”.”

 1. lopek said

  Szatański świat bez seryjnych samobójców nie może istnieć.

 2. Kura domowa said

  Wstyd się przyznać, ale sama kiedyś się z niego śmiałam. Było to jednak dawno i nie orientowałam się w wielu rzeczach i przyjmowałam papkę medialna. Teraz, jak puszczam na YT jego wypowiedzi w Sejmie, rozumiem, czemu się go pozbyli. A mówił prawdę.

 3. Kura domowa said

  Z resztą, jak miał na imię Andrzej, to na pewno Polak :))

 4. Marek said

  Gdy Andrzej Lepper zadawał niewygodne pytania z mównicy sejmowej, niejaki pociotek Bermana, tego Bermana, na funkcji marszałka, pytał retorycznie, czy Lepper zdaje sobie sprawę z konsekwencji swoich słów?
  Nie zapomnieli Mu, gdy stawał w obronie narodu polskiego, szczególnie chłopów. Oraz, gdy imiennie wskazywał na zdrajców i szkodników okresu transformacji.

 5. Marek said

  Najlepszego z gojów przekup, zastrasz, a jak się nie da, zabij.

 6. gość said

  8 minut które zabiło Andrzeja Leppera

 7. Antymon said

  To, czy Lepper sam się powiesił, czy został powieszony, jest moim zdaniem mniej istotne od odpowiedzi na pytanie, dlaczego się powiesił lub został powieszony. Według relacji bliskich w ostatnich dniach przed śmiercią był bardzo przygnębiony, gdzieś wyjeżdżał i nie mówił, po co. Prawdopodobnie ktoś go zastraszał lub szantażował.

  Lepper był odważny, ale naiwny, umiał porwać ludzi, ale nie potrafił manewrować w labiryntach prawdziwej polityki. Prawdopodobnie wydawało mu się, że wszystkich ogra, i nawet się nie zorientował, gdy służby wkręciły go w jakieś bagniste zależności. A służby potrafią doprowadzić człowieka do stanu, w którym sam popełni samobójstwo, więc niekoniecznie musiały organizować ryzykowną akcję uśmiercenia Leppera.

  Tak się składa, że po przejęciu władzy przez PiS do więzienia trafiło trzech ludzi, którzy kiedyś byli związani z Lepperem: Piskorski, Tymochowicz i Stonoga. Piskorski jest z tej trójki najbardziej przejrzystą postacią – działał jawnie na rzecz relacji Polski z Rosją, posadzili go za „podważanie sojuszy”. W pedofilię Tymochowicza nie wierzę – on doskonale zna się na komputerach, więc nawet gdyby faktycznie oglądał jakieś pedofilskie materiały, to na pewno nie trzymałby ich na dysku i nosił ze sobą na pendrajwach. Za to zawsze mi wyglądał na takiego, co się zadaje ze służbami. Jeśli zaś chodzi o Stonogę, to gdy się pojawił, poszperałem trochę w necie, żeby czegoś się o nim dowiedzieć. Miał wtedy swoją stronkę czy bloga, gdzie pisał jakieś niewiarygodne rzeczy, kompletny miszmasz. Zrozumiałem tylko jedno – na pewno miał coś wspólnego ze służbami. Później opublikował akta z afery podsłuchowej, oświadczając bezczelnie, że znalazł je na chińskim serwerze.

  Wszyscy trzej są więzieni w okolicznościach cokolwiek niejasnych. Mam wrażenie, że nie jest to zbieg okoliczności.

 8. maasteer said

  Powiedział kiedyś, że rząd nie musi nic ludziom dawać, niech tylko przestanie zabierać, a ludzie dadzą wówczas sobie radę – święte słowa.

 9. ojojoj said

  Wszyscy powiazani z polityka (nawet swiadkowie jak w przypadku zalogi JAKa w Smolensku) co sie powiesili w Piatek lub dzien przed swietami zostali zabici. Koniec kropka.

 10. Antymon said

  ad 4 @Marek:
  Lepper publicznie oskarżył konkretnych ludzi o poważne przestępstwa, które nie zostały wcześniej udowodnione przed sądem, więc siłą rzeczy narażał się na kłopoty prawne. Tak jest zawsze niezależnie od tego, kto, kogo i o co publicznie oskarża. Borowski zachował się w porządku – ostrzegł Leppera, co było jego obowiązkiem jako marszałka, ale nie odebrał mu głosu.

  Warto też zwrócić uwagę na inny aspekt tego nagrania: otóż dowodzi ono, że Lepper już wtedy (w 2001 roku) był wkręcony w kontakty ze służbami. Przecież sam nie chodził za tymi politykami i ich nie podsłuchiwał. Informacje o przyjmowaniu łapówek w restauracjach wymienionych z nazwy, z czasem określonym co do minuty, mógł dostać tylko od służb. Pytanie brzmi – co sam dał lub obiecał służbom w zamian, bo przecież za darmo nie zrobiły mu takiego prezentu?

  To wszystko pokazuje też, jak bardzo był naiwny. Wprawdzie, o ile sobie przypominam, żaden z wymienionych polityków nie wytoczył mu procesu, niemniej jednak służby mogły podrzucić Lepperowi fałszywe informacje w celu jego skompromitowania (np. gdyby jakiś oskarżony polityk udowodnił, że w czasie domniemanego przyjmowania łapówki był w delegacji zagranicznej albo w szpitalu ze złamaną nogą). Lepper nie wziął tego pod uwagę i wygarnął wszystko hurtem w Sejmie zamiast wykorzystać do zakulisowych gier (wtedy nie ryzykowałby kompromitacji, gdyby kwity były fałszywe, za to mógłby umocnić swoją pozycję).

 11. hucpa said

  Pomijając otoczkę, bo to mafijne interesy, co S.P. Andrzej ma odwagę mówić, zapomina się, że przemawia do morderczej złodziejskiej największej bandy jaką kiedykolwiek Polska nosiła. Większość tam to żydzi. To bandyci z przyrodzenia, wyspecjalizowani w mordzie i kradzieży, kłamstwie faryzejskim. Mają to w genach. Dziś tak się w bandytce udoskonalili, że są zalegalizowani, religijnie i świecko, tworzą rządy, kahały przeszły z ukrycia w legal.

  Te dokumenty zostały sprzedane przez kolegę, to mogli go spokojnie powiesić, dlatego wiedząc o tym, czekał na wykonawców, to sie quzwa denerwował,. wiedział że mu nie darują, publicznego pokazu żydowskiej złodziejskiej mordy.

  No i co, nikt w pierdlu nie siedzi. W normalnym kraju wartym nazwy Polska, to byłby tumult, samosądy, a w Polin winowajcy po kryjomu wieszają sprawiedliwego.

 12. Re: 8 Masteer

  A co ja od ponad 20 lat powtarzam?
  Z A. Lepperem gadalem przez telefon ponad 30 minut jak byl w Chicago, a na stronie internetowej „Samoobrony” byl caly Program Kredytu Spolecznego (Narodowego) I A. Lepper doskonale zdawal sobie sprawe, ze zadnymi podatkami zadna Polka ani zaden Polak nie bedzie NIGDY obciazony… I dlatego „ubral moje slowa” na swoja wersje: „Rzad nie musi nam niczego dawac, ale niech nas nie okrada (niczego nie zabiera)…”

  „Nie kradnij – Nie rob konkurecji rzadowej mafii”…..

  =======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 13. maasteer said

  Ad 12 Pan Jasiek
  A może ma Pan czy mógłby udostępnić link do opisu Kredytu Społecznego ze strony Samoobrony?

 14. . said

  Jeśli współpracował z WSI, które na rozkaz USA (CIA) zlikwidował Macier aby osłabić struktury naszego państwa to wiadomo komu zależało na jego zniknięciu!

 15. siu said

 16. Nina said

  „Szczęściem Trybunał uchwalił wczoraj, że immunitet przestępców chronił nie będzie” – mówił Andrzej Lepper. Jak złodzieje to obeszli i zaczęli kraść jak opętani? I jeszcze jedno – kto (imiennie) sprzedał Izraelowi cały polski przemysł zbrojny? Pytam, bo nie wiem.

 17. Re: 13 Maasteer..
  Po morderstwie A.Leppera, to w zasadzie nie interesowalem sie „Samoobrona”, ani osobami tam bedacych… Zabojstwo A.Leppera bylo dobitnym sygnalem o jej koncu.

  =======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 18. revers said

  Przeciez Mateusz Piskorski nalezal do blizszych wspolpracownikow Andrzeja Leppera i „Samoobrony”, zamiast cignac „samoobrone” byl wspolzalozycielem „Zmainy” o podobnym profilu programowym jak „samoobrona”.

  Co stalo sie z Mateuszem Piskorskim to chyba kazdy wie, oprocz nawiedzonych pan, i moherow ktorym Piskorski kojarzy sie z przekretasem Pawlem Piskorskim od HGW.

 19. lotka said

  Nie wiem, czy ten film już był w Gajowce.
  Oparty na faktach.
  Barbara Blida, Andrzej Lepper, inni.. – egzekucje niewygodnych ludzi
  znanych Tutaj z działu – LISTA ŚMIERCI.

 20. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  Zorganizowane chłopstwo pod przewodnictwem inteligentnego i charyzmatycznego człowieka mogłoby – jeśli nie uniemożliwić, to znacznie utrudnić – zniszczenie polskiej wsi – ostoi konserwatyzmu, resztek katolicyzmu i co za tym idzie przyrostu demograficznego oraz gwaranta suwerenności żywnościowej Polski. Po śmierci Leppera polska wieś (choć stanowi większość ludności kraju) politycznie przestała istnieć. Obecnie niejaki Michał Kołodziejczak próbuje ją politycznie upodmiotowić, ale daleko mu do sukcesów Leppera.

  Lepper to wg mnie jedyny polski mąż stanu po 1989 r. i prawdopodobnie ostatni w dziejach naszego narodu przywódca chłopski (bo wieś polska, biorąc pod uwagę to, w jakim jest stanie i jak jest niszczona, wkrótce przestanie istnieć).
  Zniszczenie indywidualnych gospodarstw rolnych, tzw. pustoszenie prowincji i zapędzanie populacji świata do wielkich aglomeracji to plany globalistów zawarte w tzw. Agendzie 21 ONZ.

  PS. Domniemany przebieg zamachu na Andrzeja Leppera ukazany w serialu ”Służby specjalne” (2015)
  https://www.cda.pl/video/10170799a

 21. Siekiera_Motyka said

  Ad. 13 – Coś dobrego

  Click to access DR.pdf

  Była na Allegro
  https://e.allegroimg.com/s512/03b5fc/21e7942c4ddb8b2fb0e27fc5778e

 22. Jerry Roberts said

  Re:20 -Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  Oto jak niszczą polskie rolnictwo.

  Wściekłość

 23. Jerry Roberts said

  Re:2 – Kura domowa

  Albert Camus „Bardzo późno zdobywamy się na odwagę powiedzenia tego, co wiemy.”.
  Mark Twain „Gdy kiedykolwiek zauważysz, że jesteś po stronie większości – powstrzymaj się i dobrze nad sobą zastanów!”

Sorry, the comment form is closed at this time.