Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (41 – …
  revers o Konfiskata majątku bez wyroku…
  revers o Rasizm w USA? Czarnoskóry dzie…
  martino o Wolne tematy (41 – …
  martino o Wolne tematy (41 – …
  bryś o Konfiskata majątku bez wyroku…
  bryś o Konfiskata majątku bez wyroku…
  Piskorz o Wolne tematy (41 – …
  revers o Kiepski kandydat na „świę…
  Lolek (Prawdziwy) o Pewnego razu w Ameryce
  OutsiderR o Wolne tematy (41 – …
  Piskorz o Konfiskata majątku bez wyroku…
  bryś o Kiepski kandydat na „świę…
  bryś o Kiepski kandydat na „świę…
  revers o Wolne tematy (41 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Politolog: Rosja może zneutralizować Ukrainę jednym ciosem

Posted by Marucha w dniu 2018-06-23 (Sobota)

Zdaniem politologa takim „ciosem” może być uproszczony system uzyskiwania rosyjskich paszportów dla obywateli Ukrainy.

Politolog Władimir Korniłow powiedział, że jeśli Rosja oficjalnie ułatwi procedurę przyznawania obywatelstwa obywatelom ukraińskim, wówczas dla Kijowa będzie to bardzo silny cios.

Jednocześnie Korniłow powiedział, że jeśli Ukraińcy będą mogli otrzymać rosyjskie paszporty i osiedlić się w Rosji, na Ukrainie zrobi się zupełnie pusto.

„To będzie znacznie mocniejszy cios niż wprowadzenie trybu wizowego. A jeśli teraz zadeklarujemy realną możliwość uproszczonego uzyskania rosyjskich paszportów dla obywateli Ukrainy, to od razu można będzie zobaczyć, jaki krzyk podniosą w Kijowie i na Zachodzie z tego powodu” — cytuje jego słowa „PolitNawigator”.

https://pl.sputniknews.com/

Komentarze 24 to “Politolog: Rosja może zneutralizować Ukrainę jednym ciosem”

 1. Marek said

  Żyd Morawiecki zapewne wykombinuje w odpowiedzi „tryb uproszczony plus”.

 2. maasteer said

  A po co to wszystko brać do siebie, te konie trojańskie. Wówczas to kijów załatwi Moskwę jednym ciosem – siekierą w plecy.

  ——-
  Bardzo wątpię, panie Maaster.
  Ruskie umieją ujeżdżać konie.
  Admin

 3. narozniak said

  ktoś dobrze napisał w komentarzach na sputniku, że są inni cisi lobbyści, którzy mają poważne plany wobec ukraińskich stepów

 4. maasteer said

  „Ruskie umieją ujeżdżać konie.”
  No oby to Pan miał rację Panie Gajowy, a ja bym się mylił.

  ps a ten mój post powyżej da się jakoś przykleić (nie chcę dublować)?

  ——-
  Da się, ale to jest trochę klopotliwe.
  Admin

 5. Joe said

  Na Ukrainie więcej ludzi mówi po rosyjsku niż po ukraińsku. Jeśli to się przełoży na możliwość uzyskania rosyjskiego obywatelstwa to dopiero będzie „wojna hybrydowa”. Hahaha

 6. RomanK said

  Zamiast usilowc przesiedlic na Primorie caly narod z Ukrainy…moze lepiej wypieprzyc k’hazarska bande udajaca rzady Ukrainy…..

 7. revers said

  W ten am sposob chce Bruksela zalatwic Moskwe, wydjac ukraicom europejskie „paszporty”, co oznacza zaczipowac ukraicow, ruskich razem i ujezadzac po swojemu, czyli lbtq i normami od CO2 po krzywizne ogorka do zagrychy pod wodke.

 8. lopek said

  „Rosja może zneutralizować Ukrainę jednym ciosem”
  Koniec cytatu.
  Nie musi wyprowadzać ani jednego ciosu. Wystarczy jak Rosja stworzy odpowiednie warunki aby Ukraińcy sami zneutralizowali tam banderowski pomiot – co wcześniej czy później – nastąpi.

 9. 2k bb said

  Rosja się Rozpadnie i to niedługo…. To jest wasz koniec sowieckie wypierdy tutaj na tym forum…


  Admin

 10. revers said

  Znalazl sie kolejny kiblowy od rozpadania reniferow w kroku, z klapa na ustach lub Magdalenka 2 …

  http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,23583996,lech-walesa-reaktywowal-komitet-obywatelski.html

 11. troll polonii said

  10
  Rewers

  Bardzo zacny artykul.
  Widac bedziemy odnawiac monarchie. Dynastie juz mamy.
  I ten wspanialy sklad:

  Stara wiara ubecka trzyma sie dobrze; jak za dobrych lat:
  W sobotę w Gdańsku powołano Komitet Obywatelski. Obok Lecha Wałęsy na spotkaniu pojawili się m.in. Grzegorz Schetyna, Katarzyna Lubnauer i Włodzimierz Cimoszewicz.

  No i bardzo ladny, ambitny komentarz pani Lubnauer:

  Katarzyna Lubnauer zaznaczała: – Jeszcze jakiś czas temu liczyliśmy się w Unii Europejskiej. A teraz? Teraz musimy pilnować wyborów. Mamy być krajem demokratycznym, wolnym i proeuropejskim.

  Mnie sie zawsze wydawalo, ze Polska JEST krajem europejskim.
  Takim jak byla Jugoslawia.

 12. Hucpa said

  Nie życzyć najgorszemu wrogowi bratobójstwa, mimo że to zawsze był dla Polski tatarsko-kozacki problem. Dzikie ludy azjatyckie, z żydami pośrodku, stanowią mieszankę wybuchową, którą chcą podpalić międzynarodowe spece od łuczywa i podpałki. Przemeblowali tam wielu białych Rosjan, których ukrainizowali, wyrznęli Polaków, teraz sami sobie kosa i cep, cekaem, z czołga lufy, różne takie wojenne herezje.

  Dwie główne kohorty żydów międzynarodowych tłuką się o władze, jednej z nich zależy na rozczłonkowaniu i spożyciu Rosji.
  Drugą ma się za pan brat. Ale to mało. Ostatnio jeden ruski żyd, coś na Ch..o..j zameldował się w IShellu, stając się od razu jej najbogatszym żydem.

  W.W.Putin prawdopodobnie wie jak z nimi postępować, jak i reszta tej makabry.

  Ruslin.

 13. wolverine said

  #11: zacny Trollu Polonii, Tobie jest znana zasada: follow money i to powinno ułatwić sprawę. Jeżeli Henry Kissinger – zbrodniarz wojenny na równi z niejaką Madelein Albright (https://youtu.be/4iFYaeoE3n4 ) – mówi, że „trzeba ten świat poukładać na nowo” to oznacza, że ktoś go przedtem poukładał (Kissinger, Albright, banda Clintonów, Leo Summers, Soros, Michnik, Modzelewskie, Kwaśniewski+cała jego banda ale już nie Miller etc: muszę zawieść miłośników ale pp. Kaczyńscy + KorwinMikker czy Michalkiewicz w tym nie brali udziału) a teraz trzeba na nowo i zawsze można liczyć na tych, których się wcześniej skorumpowało bo ‚skorumpować wystarczy raz”. Tak teraz oczywiście można liczyć na tych ‚wcześniej skorumpowanych” bo to że Solidarność + Wałęsę opłacali „przyjaciele” z CIA. A kwachu z cimoszką + rzepliński? A kto załatwił ‚więzienie w „klewkach” za 30 mln. USD? NO właśnie Kwachu+cimoszka+rzepliński+kalisz. Oczywiście p. Kaczyński, Korwin-Mikke, Michalkiewicz, Maciarewicz a szczególnie Morawiecki Senior (juniora se daruję) czy Gowin nie będą mieć nic do powiedzenia w tym „układaniu świata na nowo” z tej prostej przyczyny – ‚z gołodupcami nie robi się interesów” (jak mawiał mój profesor z ekonomii kapitalizmu – za tzw. KOMUNY!! ) a prościej to takich faciów się nazywa uroczo z niemiecka: FACHIDIOTEN czyli użyteczni idioci choć w tym przypadku bardziej zasadne jest określenie: UNUSEFULL IDIOTS czy nieużyteczni idioci.
  Ukłony.

 14. Hucpa said

  Śmierć z kosą jedzie, po wywiezionej i wymordowanej, części Polski, za karę samosądu nad niewinnymi. Brak rozliczeń, pokajania się,. sprawiedliwość nierychliwa lecz pewna siebie. Białorusini czują ten wiew, batiuszka juz mruczy o wejściu w skład większego brata. Wschód dawnej Polski, może się rozświetlić, w przeszłości często bywały tam łuny i ognie, paliły dzikie pola,.

 15. hucpa said

  Naszło mnie, że `polska drużyna nożna` to patałachy od robienia lachy, ale żeby z wybieganym Lewym z Bundesligi ? A może to ustawka. Narodek polski jest z lekka stuknięty `nogą`, to pozostałość po szarży husarycznej, no geny, które w pokazach, odbywających się w Rosji, kraju wyznaczonym polskim żydom, na rozwałkę, posłużyć się może, haniebnym zachowaniem, by podświadomie wqrwic lud na wroga.

  Przecież to działa i jest w opcji żydowskiej, tam nie ma honoru, tam jest nóż w plecy.

  Troll to rozgryzie.

 16. Re: 15 Hucpa…

  Troll Polonii „rozgryzl” juz „kapitalizm”, ktory w/g niego jest tylko zysk (oparty o zysk)..

  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 17. hucpa said

  Panie Jasku co to za zyski odpadnięcia w pierwszej rundzie, niewielkie, do tego skopani przed wszech publika, przez kolorowych. A gajowy sądzi, że żyd nie ma z tym nic wspólnego ! Dobre sobie. Zatańczmy wspólnie kółko graniaste, Hava Nagila. Tak jak w Rosji tańczyli polscy żydzi z kolorowymi, kopiąc kawał świńskiej skóry. Nu cymes.

  ——
  A co ma wspólnego? Ten żyd?
  Admin

 18. hucpa said

  Piszę świńskiej skóry lub pęcherza, bo do piłki, nie dorośli, $$$ eldorado zamataczyło, powodując z zawodników ubiegania się o lepszą reklamę dolarową, śmiech na sali, tak to jest, jak się nie rzezają wchodząc na mate bez rabina, a Nawalony to co ?

 19. hucpa said

  Admin

  Bardzo wiele, przede wszystkim żydzi, nie mają uczuć przynależnych wyższym gatunkowo istotom, w sporcie objawia się to, brakiem czuja na piłkę i otoczenie,. zero inteligentnej organizacji gry, zastosowania udanej taktyki, dostosowania się,. przecież to jak gra szachisty, drużyna musi myśleć – zespołowo.

  Oni poza budowaniem kahału, niewiele potrafią, i to najbardziej inteligentni, nie mają ducha wymaganego do walki, te ich zdolności psycho – manualne, fizyczne niedomaganie,…,

  Tak jak Polska się chwieje, będąc żydowską kolonialną, niedojdą, bez rodziców, karmioną przez maco-che żydowską, tak jej narodowa drużyna, od kopania, musi zostać oczyszczona, by zacząć wygrywać. Trenerem ma być utalentowany Polak, a nie nawiedzony, chciwy Rabin.

  Jak już muszą mieszkać parchate w Polsce, to powinni zajmować się dojeniem bydła, Lichwą.

  Żyd w polityce, sporcie,. jest nożem w plecy, jest wielką pomyłką, co non stop, jest udowadniane. Jeszcze pozostaje kontynuacja ośmieszania Polski z Japonią, ze skośnookimi, krótkimi banzaj z krzywymi nogami,.

  Na takim fundamencie jeno straceńcy cokolwiek budują.

  ———–
  Ja nie wiem, doprawdy, o czym Pan pisze.
  Trener Nawałka Żydem?
  Gracze żydowscy?
  Admin

 20. hucpa said

  admi
  Wiadomo, że żydzi opanowali w Polsce miejsca dochodowe, mamony, w tym sportowe. Polak a zydo – polak, jeszcze jest do odróżnienia. One nie chodzą po biegunach, one zadomowiły sie w sercach naszych matek, Ojczyzn.

  Znam temat.

 21. NyndrO said

  Matek- debili. I nie ma się co oszukiwać. Można w czasie spotkań…no Bożego Narodzenia tłumaczyć. No można. Ale sędzić na debilkę 2 tygle. Pawia walnąć i w góry.

 22. NyndrO said

  Moja Matka ostatnio kupiła autobiografię maryli rodowicz , maryi czybaszek i krystyny jandy. Myślałem,że to dla jaj. Ale znowu wywaliła mnie z domu. Ludzie mają na serio nawalone.

 23. NyndrO said

  A jak Ją (Mamusię) ile jest pierwiastek z 9, to jeszcze kopnie mnie w tyłek. A (nie żartuję) widzieliście Ją w telewizji z kwaśnieskim i millerem.

 24. NyndrO said

  .https://www.youtube.com/watch?v=xnEZTXctd4c * z góy proszę, żeby wrażliwi nawet nie puszczali. ja nie jestem szatanistą. ale Babeczki lubię.

Sorry, the comment form is closed at this time.