Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Policja zlikwidowała ukraiński gang terroryzujący mieszkańców Chełma

Posted by Marucha w dniu 2018-06-26 (Wtorek)

Mało nam własnych kryminalistów, więc importujemy ich z Banderlandii.

Kryminalni z KWP w Lublinie i KMP w Chełmie zatrzymali czterech mężczyzn pod zarzutem dokonania rozbojów z użyciem niebezpiecznych narzędzi. Do tych przestępstw doszło w powiecie chełmskim.

Sprawcy wdarli się do kilku domów i grożąc pozbawieniem życia okradli właścicieli z pieniędzy i kosztowności.

Wszyscy zatrzymani to obywatele Ukrainy w wieku od 17 – 35 lat. W miniony weekend mężczyźni zostali doprowadzeni do prokuratury i sądu, który zastosował wobec podejrzanych tymczasowy areszt. Wszyscy czterej zatrzymani mężczyźni to obywatele Ukrainy – mieszkańcy obwodu wołyńskiego w wieku 17, 18, 20 i 35 lat.

[Trzeba ich przeprosić i zwolnić, aby nie psuć doskonalych relacji między Polską i Ukrainą – admin]

Z ustaleń śledczych wynika, że napastnicy pod osłoną nocy w różnych konfiguracjach osobowych dwukrotnie w maju a także w minionym tygodniu wykorzystując sen domowników wdarli się na teren kilku prywatnych posesji. Siłą obezwładnili i skrępowali zaskoczonych mieszkańców.

Działanie sprawców cechowała bezwzględność. W stosunku do swoich ofiar posługiwali się niebezpiecznymi przedmiotami, by wymusić wskazanie ukrytych pieniędzy. Ich łupem padły nie tylko spore ilości gotówki, lecz także inne kosztowności, jak biżuteria, sztućce, monety kolekcjonerskie itp.

Sprawą ustalenia i zatrzymania napastników zajęli się chełmscy kryminalni. Pod koniec minionego tygodnia policjanci z wydziału kryminalnego KMP w Chełmie oraz KWP w Lublinie zatrzymali czterech mężczyzn podejrzewanych o napady. To obywatele Ukrainy, którzy wpadli w ręce policjantów w momencie, gdy kierowali się stronę przejścia granicznego by uciec poza granice Polski.

Cała czwórka została osadzona w policyjnym areszcie, zaś policjanci pracowali dzień i noc by wykonać z zatrzymanymi niezbędne czynności procesowe. W miniony weekend zatrzymani zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Chełmie, która wszczęła śledztwo w tej sprawie.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Z wnioskiem o tymczasowy areszt podejrzani trafili przed oblicze sądu, który aresztował ich na 3 miesiące. Za popełnione przestępsto – rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia – kodeks karny przewiduje karę do 15 lat pozbawienia wolnosci.

/policja.pl/
https://www.magnapolonia.org

Komentarzy 17 to “Policja zlikwidowała ukraiński gang terroryzujący mieszkańców Chełma”

 1. Moher49 said

  To typowe zachowanie hołubionych przez PiS i PO ichnich przyjaciół. Jeśli wybuchnie wojna, zrobią tu Wołyń. Rząd ma już plan ewakuacji w razie czego. Naród pójdzie pod nóż i siekierę. Jedyna partia , która widzi i mówi co się dzieje to ruch Narodowy. Sejm jak chochoł, ślepy i głuchy.

 2. NICK said

  Polucja ze Szczytna.

 3. revers said

  [Trzeba ich przeprosić i zwolnić, aby nie psuć doskonalych relacji między Polską i Ukrainą – admin]

  Zatrzymano 9 osob zwizanych z napadami, wypuszczono 5-ciu, reszte wypuszcza jak dobra zmiana pozwoli.

 4. Rysio said

  A u nas w NYC rozbrykał się gang z Dominikany, Trinitarios.

  Podobno jest tego prawie 70 tysięcy członków.

  Całe szczęście, że do mokrej roboty używają noży i maczet, bo by się nam znowu wrzask parchatych użytecznych durni podniósł pod same niebo, że broń palna to jest „beeee!”.

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-5887233/Boy-14-attacked-stabbed-vicious-parkway-beating-captured-video.html

 5. ibrahim ibn jakub said

  jebać dobrą zmianę

 6. ibrahim ibn jakub said

  i jebać ukrów oczywiście

 7. Rokitnik said

  Pan H,Jan Potocki u p. Siwaka powiedzial, ze ON dostal zgode na zwrot wraka…ale p.Macierewicz te ewentualnosc odrzucil, albowiem wazniejsze jest ” sledztwo ” czyli miedlenie ozorem, jak sam fakt posiadania zlomu ze Smolenska ( jesli to ono jest autentyczne )?

 8. Re: Artykul…

  No I cala polska „gawiedz” bedzie sie „racjowac” przez conajmniej tydzien…
  ==========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  ——–
  A nie ma czym?
  Admin

 9. Słowianin said

  Sama policja dokonuje większe przestępstwa i to codziennie. O reszcie tego antypolskiego, żydokatolickiego pseudopaństwa parszywych świń nie wspominając.

  Gdyby Polacy byli narodem i mieli choćby tylko poczucia wspólnoty co Ukraińcy to dawno złapaliby piły, widły i co kto ma i zrobili w Polsce porządek.

 10. AlexSailor said

  „kodeks karny przewiduje karę do 15 lat pozbawienia wolnosci.”
  W tym przypadku ważne jest nie do ilu ale od ilu lat.
  Od 3 lat.

 11. NyndrO said

  Ależ mają, Panie Słowianinie. I zrobią nie tylko w Polsce porządek. Z Polską też. Takie mają poczucie!

 12. Zbyszko said

  Skoro polacy plując w twarz swoim Rodakom pomordowanym na Wołyniu, wybierają do władzy ukraińców, to czego możemy się spodziewać po takiej władzy

 13. NyndrO said

  Możemy się spodziać, że stanie się porządek.

 14. lopek said

  A co – ryczący na Majdanie „sława Ukrainie” przedstawiciele polskojęzycznej wspólnoty rozbójniczej z JarKaczem na czele nie wiedzieli – co robią? Swoją drogą opisane napady – to dopiero niewinne początki tego – co polskojęzyczna wspólnota rozbójnicza szykuje tutaj tubylcom.Na koniec – dzieci Szatana nie po darmo wskrzesili banderland – więc jeżeli nie zostanie on jak najszybciej i to raz na zawsze – unicestwiony – Piekło dostanie znów morze ludzkiej krwi, łez i cierpienia.

 15. Sowa said

  Spoko wodza. W ramach leczenia traumy naszych przyjaciół, Polskie Radio wyszło z ciekawą inicjatywą na wakacje.

  Otóż Lato z Radiem ma chyba najbardziej rozpoznawalny sygnał w polskim eterze. Jest nim słynna polka „Dziadek”. Równie rozpoznawalne są serwisy informacyjne, nie tylko po polsku. W tym roku będziemy mogli wysłuchać ich po angielsku, niemiecku i ukraińsku.
  http://m.niezalezna.pl/228518-kultowe-lato-z-radiem-strat-juz-w-sobote

  Dotychczas było to angielsku, niemiecku i rosyjsku. W ramach dobrej zmiany powinni dodać jidysz. Słuchacze na pewno się ucieszą i pognają zapłacić zaległy abonament.

 16. Abcdef said

  Nadal lepiej jest niż w Brytanii Wielkiej, Francyi, Germanyi i Australyi. Więc może nie ma się czego obawiać?

  Wielki Towarzysz Lew Trotsky-Bronstein miał ten pomysł, aby Rewolucję (wiemy jaką) zorganizować z pomocą „uciśnionych, skolonializowanych” itp. No, Ukraińcy — co to za narodowość, proszę mi przypomnieć — w nadwiślanym kraju?

  Jestem pewny, że stoi za tym Putin, nie kto inny. I dlatego musimy się zbroić. I do ostatniej kropli krwi za Waszą i Naszą…. I nie oddamy nawet guzika..

  Uniosłem się. Proszę mi wybaczyć.

 17. Abcdef said

  Szukałem tego słynnego obrazka Trotskiego:
  cartoon trotsky — nie ma go
  cartoon bronstein-trotsky — nie ma go
  antisemitic trotsky cartoon — nie ma go
  eh
  W końcu znalazłem pt:
  Propaganda Białej Armii:

Sorry, the comment form is closed at this time.