Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

„Rado Północnoatlantycka! Ni cholery nie masz pojęcia o tym, co się dzieje na świecie!

Posted by Marucha w dniu 2018-06-27 (Środa)

Szanowna Rado Północnoatlantycka! Już czwarty rok przekonujemy Cię i cały świat, że Ukrainę przejęli naziści. Mija dokładnie czwarty rok, kiedy czynisz nam ciągłe zarzuty, przytaczając przykłady fejków i propagandy.

Piszesz, że „Russia Today to kłamliwa propaganda, która twierdzi, że na Ukrainie popiera się nazistów”.

Aż tu nagle publikujesz artykuł, którego tytuł brzmi: „Ukraina ma realny problem z ultraprawicową agresją”. I nie, tego nagłówka nie wymyśliła RT.

[Przecież dobrze wiadomo, że jeśli Rosja i USA mówią to samo, to USA mówi prawdę, a Rosja kłamie – a kto by się z tym nie zgadzał, ten jest kacapski troll i agent Putina. Wystarczy spytać alkoholika dr-a Targalskiego – admin]

W dalszej części Rada Północnoatlantycka pisze: grupy nazistowskie otrzymują wsparcie finansowe ze strony państwa, współpracują z administracją samorządową oraz ze służbami bezpieczeństwa, atakują Żydów, cyganów, ekologów i gejów i nie ponoszą z tego tytułu żadnych konsekwencji. A Kijów otwiera szeroko oczy i zaklina się, że to wcale nie tak.

Czyli, jak to mówią, cbdu (co było do udowodnienia).

A może wreszcie zechcesz zrozumieć, że nie wierzy się nam nie dlatego, że kłamiemy, lecz dlatego, że ni cholery nie macie pojęcia o tym, co się dzieje na świecie, dlatego, że jesteście słabo wykształceni, za mało czytacie (a jeśli już, to nie to co trzeba), wyjeżdżacie nie tam, gdzie trzeba, zadajecie się stale z tą samą garstką uprzedzonych i/lub obłąkanych ludzi, którzy tylko umacniają waszą wyniosłą ignorancję.

[No jak to, przecież to amerykańskie elity wykształcone przez amerykański system wyławiania i kształcenia elit! – admin]

Może gdybyście nie byli tak święcie przekonani o swojej racji i choć odrobinę interesowała was rzeczywistość, wiedzielibyście o tym, że w Odessie naziści spalili kilkadziesiąt osób, oraz że ludność Krymu powszechnie chciała przyłączenia do Rosji, a agresywną ukrainizację odbierała jako przejaw przemocy.

Wiedzielibyście także, że wojna w Donbasie zaczęła się nie dlatego, że Putin postanowił odciąć kolejny nie wiadomo komu potrzebny kawałek terytorium, lecz dlatego, że wysławiane przez was nowe władze ukraińskie nie wymyśliły niczego bardziej eleganckiego niż wydanie przy pomocy pierwszego dekretu zakazu używania języka rosyjskiego, którym mówi pół kraju.

Nieobce byłoby dla was także to, że stosunek do gejów w Rosji nie jest taki jak, powiedzmy, w New Hampshire, ale dokładnie taki, jaki był w New Hampshire 20 lat temu, kiedy moi nauczyciele nie mieli prawa nawet pisnąć na ten temat, a już na pewno lepszy niż u waszych najbliższych sojuszników, którzy odrąbują nieszczęsnym gejom głowy. I dalej według listy.

Jaki piękny stanie się świat, kiedy wreszcie się ockniecie — porzucicie swoje głupie podręczniki i płytką retorykę, zaprzestaniecie swych „serdecznych” spotkań z naszą i okołonaszą „demokratyczną” publiką gotową za wasze granty pleść wszystko to, co chcecie usłyszeć; skończycie z analitycznymi przeglądami na poziomie przedszkola, które prezentujecie w przychylnych wam telewizjach, gdzie zasiadają wasi byli lub przyszli menadżerowie — i dostrzeżecie wreszcie to, co oczywiste.

[Diabła nie da się przekonać do nawrócenia. To żydojankeskie bydło „ocknąć” może wyłącznie 7.45 gramów ołowiu.  – admin]

Z jakim zadowoleniem i spokojem odejdę wtedy hodować lawendę w moim ogrodzie w Adlerze…

I tak, to jest tytuł RT.

Margarita Simonian, redaktor naczelna telewizji RT i MIA Rossiya Segodnya
https://pl.sputniknews.com

Komentarzy 9 to “„Rado Północnoatlantycka! Ni cholery nie masz pojęcia o tym, co się dzieje na świecie!”

 1. Ci ludzie nie myślą historycznie. To co było, to już dla nich nie istnieje. Ważne jest tylko to, co przynosi zyski. Dziś i jutro. Do tego absolutny brak poczucia wstydu. No i mamy „elity”. „Elity”, które kłamią w żywe oczy. A jak coś się sypnie, to przykrywają to kolejnymi kłamstwami.

 2. Wystarczy spytać alkoholika dr-a Targalskiego – admin]

  To, że gościu jest alkoholikiem, nie ma znaczenia. To jest psychopata… I to już znaczenie ma.

  ——
  Dla mnie ma. Nie ufam alkoholikom.
  Admin

 3. Prawdą w ryj said

  Naziści kojarzą się z chazarami. Bo byli chazarami. Dzicz żydo-chazarska rozpętała wszystkie wojny i rewolucje na świecie. Co tutaj mówić, Hitler chazar berberyjski, w jego sztabie sami żydo-chazarzy no i około 150.000. chazarskich żydów służyło w armii Hitlera we wszystkich formacjach, łącznie z gestapo i SS. Finansowani byli przez światową żydo-chazarje. Dawid Rockefelar budował Oświęcim vel Auschwitz, cyklon B wymyślił żyd niemiecki Fritz Haber. Noblista. Żydzi z USA projektowali komory gazowe. Pilnowali zydki więźnióe w obozach jako KAPO. Wszystkie nieszczęścia świat zawdzięcza temu żydo-chazarskiemu bydłu.
  Czyli jasno historia pokazuje, że tu żydostwo jest winne, które dla swojego geszeftu wymyśliło też sobie HOLOKIT. Żydzi żydom niech płacą odszkodowania póki co a nie napadnięte przez światowe żydostwo i zniszczone w celu grabieży narody, takie jak Polska między innymi. To oni są światu winni odszkodowania dzikusy je…ne i wiecznie nienażarte, handlarze niewolnikami, ich hańba nie ma końca.
  Jeszcze dodam, że Niemcy zamieszkiwali kiedyś dorzecza Wołgi jako koczownicy a Idysz (żydisz powinno się pisać moim zdnaiem) powstał z hebrajskiego i niemieckiego co wszystko wyjaśnia. Prawda? Zacznijcie myśleć logicznie ludzi i nie dajmy się tym mendom ogłupiać.

 4. lopek said

  Wskrzeszenie banderlandu można porównać do rozgrzebywania g*wna i ci rozgrzebujący zza wielkiej wody – dobrze wiedzieli, że będzie śmierdzieć. Czegóż to diablisko nie zrobi aby panować niepodzielnie nad ludźmi stworzonymi przez Boga? Na koniec – moim zdaniem artykuł jest infantylny – bo przedstawia dzieci szatana zza wielkiej wody jako idiotów – a tymczasem jest to wyrachowane i cwane diabelstwo.

  ——–
  Przecież p. Simonian nie wypada inaczej pisać….
  Admin

 5. Dziadzius said

  Coś Hameryce Putin popsuł chody,
  i ich jewrejskie plany zbił,
  I teraz Jankes jak w kotle siedzi,
  ani do przodu ani w tył

  Zanim odrzucim tą zawieruchę
  Straszne proroctwo w sercu tkwi,
  bo ten kociołek już tak się chwieje
  że w naszę może zapukać drzwi.

 6. Cynikt said

  Ad: #3
  Skup się na poprawnej polszczyźnie, a dopiero później zabieraj się za ,,dowcipy z brodą”…
  Może jakaś zawoalowana wskazówka, zamiast prawdy objawionej?
  I to ,,żydostwo”, czyli wrzucanie ,,wszystkich” do jednego worka…

 7. hucpa said

  re 3
  Zbastardyzowana propaganda. Niemcy z żydami mieli mniej do czynienia niż Polacy, poza tolerancja parcha, który miał zawsze swe wyznaczone miejsce. Wielkie wojny żydowskie, spowodowały mieszanie się z żydami. Bliższe z nimi stosunki. By to mogło zaistnieć, żyd musiał spełnić różne warunki. Przejąć władze finansową, kościelna, społeczną,. taka to `prawda w ryj`,. wenie a sobie,..wal śmiało !
  Hitler współpracował z żydami do czasu osiągnięcia swego celu. Podpisał pakt z Sowietami żydami, by zniszczyć żydowska Polskę, która go oszukała. Był najzacieklejszym niszczycielem żydów, który rozumiał i rozwiązywał problem żydowski. Wzorował się na Rzymie. Chciał po wygranej wojnie zaprowadzić nowy Rzym. Biała rasa miała na powrót stać się wybraną przez Boga, wrócić na swe zasłużone miejsce. Ten co piszę inaczej, to sługa antychrysta. Kłamie i fałszuje. Faryzeusze.

  ŻYD.

  Prędzej dzikie stepy mają wielowiekowe spółkowanie między sobą, chazaria stamtąd przyszła, że stepów, z pustyń. Nie piszcie głupot, to staje się niesmaczne. Żyd może mieszać najwyższych gatunkowo, białych ludzi, z najniższym upadłym plemieniem przeklętym przez Boga. To zwykły kanibalizm i zamordyzm.

 8. Marucha said

  Interesy niemiecki i zydowskie trudno niekiedy od siebie odróżnić.
  Żydzi zawsze będą szanować Niemców, a Polakami gardzić.

 9. hucpa said

  Co prawda to prawda, pasożyt ceni silniejszego. Tego, który chce ich się pozbyć. Intuicyjnie wyczuwa większa możliwość przeżycia i większych z tego korzyści. Nie szanuję współzależności, tolerancji, sam narzuca swe kierunki, prowadzące do zagłady.

Sorry, the comment form is closed at this time.