Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Józef Bizoń o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  revers o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  Panicz Pawełek o Wyniki referendów – za R…
  Yagiel o Wolne tematy (67 – …
  ! o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  ! o Bezczelność „dobrej zmiany”
  Józef Bizoń o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  Emilian58 o Zorganizowany system wyłudzani…
  Józef Bizoń o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  Tad o McGregor: Moskwa się nie …
  Józef Bizoń o Zorganizowany system wyłudzani…
  ! o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  Tad o McGregor: Moskwa się nie …
  Józef Bizoń o Wyniki referendów – za R…
  bryś o Wolne tematy (67 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 621 obserwujących.

„Farmlands” – dokument o ludobójstwie białej ludności w RPA

Posted by Marucha w dniu 2018-06-29 (Piątek)

W sieci ukazał się trwający nieco ponad godzinę film dokumentalny, zrealizowany w celu przedstawienia sytuacji białej ludności zamieszkującej tereny Republiki Południowej Afryki. Po upadku polityki apartheidu w RPA nasiliły się ataki czarnych rasistów na białych prowadzących farmy nieopodal miast, z których większość kończy się brutalnymi morderstwami.

W 2012 roku organizacja Genocide Watch opublikowała raport, w którym zaalarmowała, że w RPA mają miejsce pierwsze etapy ludobójstwa na białych.

Dokument zrealizowała Lauren Southern, 23-letnia aktywistka z Kanady sympatyzująca z szeroko rozumianym ruchem Alt-Right. Southern podczas kilkutygodniowej podróży po RPA przeprowadziła wywiady zarówno z białymi farmerami, jak i przedstawicielami czarnej ludności.

W trakcie rozmów przedstawiono sytuację w jakiej znajdują się obecnie biali Afrykanerzy – opisano wiele brutalnych morderstw (ich liczba jest tak duża, że doczekały się one używanego powszechnie określenia Plaasmoorde, czyli „morderstwa na farmach”).

Autorka dokumentu spotkała się również z tymi Afrykanerami, którzy nie chcą stać bezczynnie, gdy mordowana jest ich ludność – przedstawiono sylwetki kilku osób z pokaźnym arsenałem broni palnej, gotowych odeprzeć ataki czarnych rasistów.

Afrykański Kongres Narodowy (ANC), który rządzi RPA od czasów upadku polityki apartheidu, od wielu lat ignoruje problem morderstw na farmach. Zdaniem władz ataki nie mają podłoża rasistowskiego ani politycznego, zaś dokonywane są jedynie w celach rabunkowych. Tezę tę podtrzymywano również w roku 2010, kiedy zamordowano lidera Afrykanerskiego Ruchu Oporu (AWB), wówczas 69-letniego Eugene Terre’Blanche.

Według oficjalnych statystyk, od 1994 roku kiedy do władzy doszła partia czarnych komunistów, ANC, z której wywodził się również „światowy autorytet”, Nelson Mandela, na farmach na obszarze całego RPA zginęło co najmniej 3000 białych Afrykanerów – w większości zostali napadnięci w nocy i zakatowani metalowymi prętami bądź maczetami.

Film jest dostępny w języku angielskim na platformie YouTube. Obejrzeć można go TUTAJ. Poniżej oficjalny zwiastun produkcji.

Zobacz również:

http://autonom.pl

Komentarzy 38 do “„Farmlands” – dokument o ludobójstwie białej ludności w RPA”

 1. Marcin said

  Czarni chcą zdechnąć z głodu? Przecież tylko biały ciągnie ten kraj siłą rozpędu za czasów apartheidu.

 2. hucpa said

  Czarny człowiek nie ma nic do gadania, on wykonuje to, co zaordynuje jego mocodawca, ZYD. A ten uwalnia czarnego instynkty. Czarni nie bez powodu są czarni, jak biali biali, poza pozornie ucywilizowanymi Chazarami.

 3. AlexSailor said

  Południowa Afryka miała wszystko, by przetrwać.
  Miała przemysł, rolnictwo, armię, była najsilniejszym państwem w Afryce, miała też lub mogła mieć broń atomową.
  Miała pieniądze.
  W pewnym momencie stało się coś niewytłumaczalnego.
  Białe władze w Afryce się poddały i oddały władzę czarnym komunistom.
  Efekt był do przewidzenia.

  A przecież mogło być inaczej.
  Czy przekupiono elitę, czy ją przestraszono, czy – co najbardziej prawdopodobne – ogłupiono białych,
  jak nie przymierzając Polaków w PRLu?

  Dziś jest to rezultat.

 4. lewarek.pl said

  Od jakiegoś czasu kupuję tylko wina południowoafrykańskie. Winnice prowadzą tam biali. Jeszcze.

 5. Barbara Chojnacka said

 6. Maciej said

  To prowokacja. Ta blondlaska ma w rodzinie utytułowanych rabinów. Deklarowała że jej rodzina strasznie „ucierpiała w holokauście”.

  Ta blondqrewka ma za zadanie szczuć jednych głupich gojów na drugich. „Dziel i rządź” w akcji.

  To, co w RPA wyrabiają Murzyni, to osobna sprawa. Ale to nie oni zainicjowali ten proces tylko ktoś wyżej w hierarchii władzy. Poza tym kolonializm strasznie brutalny. Kto sieje wiatr, zbiera burzę.

  Można to oczywiście tłumaczyć ślepą murzyńską agresją, odmawiać Murzynom statusu ludzi, co oczywiście robią Anglosasi, a głupsi Polacy powtarzają. Ci głupsi Polacy zdają się zapominać że w hierarchii Anglosasów Słowianie także nie są ludźmi.
  RPA to było państwo zbudowane na założeniu że Murzyni to podludzie, więc nie jest niczym dziwnym że oni (o ile są jednak ludźmi) mają ochotę na rewanż. Inna sprawa że ten rewanż jest reżyserowany, śladem tej reżyserii jest uczestnictwo panny Simonsen w tej produkcji filmowej.

 7. hucpa said

  Re3

  Nie wiecie w jakim raju żyjecie ? Odwrotnym do obiecanego, kiedy do was dotrze kto jest rozdającym karty na ten dzień.

  ŻYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYD

 8. hucpa said

  Do żyda jak do ściany, gadał nie gadał, to samo.

 9. Rokitnik said

  O maly wlos nie pojechalbym do RPA jako banita…kiedy mialem do przymusowego wyboru kilka ostatnich Krajow, po zachodniej stronie zelaznej kurtyny.
  Z tym poddaniem sie bialych, w dobrze ustawionym kraju to rzeczywiscie zagadka ( jak dla mnie wrecz zdumiewajaca). Podejrzewam naciski lewakow m/narodowych i chyba grozba …zamrozenia aktywow finansowych tego Panstwa? W RPA wbrew pozorom nie decydowali Waloni, czy Holendrzy – lecz Niemcy. Dzisiejsza Kinszasa to naj niebezpieczniejsza stolica Swiata, ze wzgledu na odwrocenie apartchajdu /a kurewski Swiat zachwycal sie i obsypywal zaszczytami, jawnego czarnego komucha – Mandele /!

 10. abcdef said

  Zachowałem kiedyś notkę komantatora na Unz Review (link poniżej) na temat dopuszczenia do władzy czarnych w Rodezji i Południowej Afryce. Z notki wynika, że była to planowana akcja. Niestety, z lenistwa lub innych przyczyn, nigdy nie poprosiłem autora notki o źródło. Oto część jej (jego?) komentarza, reszta pod linkiem:

  The most devastating revelation was yet to come. Even before the Kissinger Proposals in 1976, the final hand-over of responsible rule in South Africa was planned for late 1993. This I personally saw recorded in this book. He asked me if I had ever seen anything so diabolical. I was shocked that so much can be orchestrated and manipulated and such people had the power to be so treacherous. I then had to ask the most obvious question, “Where on earth did you get all this information?” He then told me that he had been one of the most senior officers in the South African Intelligence Service! South Africa later attained its Democracy or Black Majority Rule in May 1994, some six months after it had been planned back in the 70’s!

  http://www.unz.com/isteve/in-south-africa-zuma-beached-for-corruption-replaced-by-labor-leader-with-450-million-net-worth/#comment-2205920

 11. lopek said

  RPA to poletko doświadczalne unych w temacie likwidacji białej rasy na Ziemi – i tyle. Masowa, teraźniejsza przeprowadzka Afryki do Europy – to budowa takiego samego poletka tylko od d*py strony. Słowem – mamy wojnę dzieci szatana z ludzkością stworzoną przez Boga – gdzie pierwszym celem jest biała rasa. Dziecię Szatana dokonuje likwidacji białej rasy i Azjatami pośrednio (wyprowadzka przemysłu do Azji) i czarnymi oraz beżowymi jakby bardziej bezpośrednio. Tymczasem owa biała rasa jest w jakimś niewytłumaczalnym, szatańskim letargu – z którego tylko Bóg wbrew diablisku – może ją wyprowadzić. Czy Bóg zechce ją wyprowadzić?

 12. Mareu said

  Nie będę płakał po białych kolonizatorach.
  Murzyni są u siebie i niech tam zostaną.

  ———-
  Pytanie – kto założył ten kraj i uczynił go kwitnącym… Bo chyba nie Buszmeni i Hotentoci.
  A tobie, gnoju, oczywiście nie żal ludzi, którzy tam mieszkali od pokoleń i budowali ten kraj, nie żal ich mordowanych kobiet i dzieci.
  Admin

 13. Antares said

  AlexSalior
  „…W pewnym momencie stało się coś niewytłumaczalnego. Białe władze w Afryce się poddały i oddały władzę czarnym komunistom. Efekt był do przewidzenia….”
  A może to porostu kara Boża dla kalwińskich heretyków jakimi w większości są biali z RPA?: kalwini z holandii, hugenoci z Francji i inni odszczepieńcy. A najgorsze dla nich to że ich mateczniki są na równi po pochyłej: degeneracja rasowa i całkowite zdziczenie obyczajów.

 14. AlexSailor said

  ad 9 @Rokitnik

  Ani Kim w Korei, ani Persowie nie bali się niczego, a gdzież im do RPA 30 lub 20 lat temu.
  Iran to dziś dopiero dociąga (jeszcze daleko) do poziomu RPA sprzed 30 lat.

 15. AlexSailor said

  ad 12 @Mareu

  Z trudem powstrzymam się od inwektyw.
  Niczego pan nie wie, a ma namieszane w głowie przez lewacką propagandę.
  Rdzenną ludnością w RPA są biali, a czarni są napływowi, przyszli z podbojami Zulusa Shaki w XIXw. , który rżnąc i nabijając na
  pale setkami ludzi przybył z głębi Afryki.
  Żyło też tam plemię Hoten Totów, czarnych, którzy od biedy też mogli by być uważani za rdzenną ludność, i którzy
  w czasie apartheidu mieli zupełnie inne, lepsze prawa, niż czarni napływowi.
  Ale było ich tak mało, że tereny RPA przed osiedleniem się białych były bezludne niemal.

  Warto też dowiedzieć się co to był i na czym polegał apartheid

  Czarni z całej Afryki ciągnęli, by poddać się z radością apartheidowi i panowaniu białych w RPA.
  Także czarni przedsiębiorcy i ludzie zamożni.
  Dużo by pisać.
  Bo to było porządne państwo a apartheid zapobiegał temu, co dzieje się tam teraz.

  ——-
  Nie inaczej,
  Mareu to idiota.
  Admin

 16. AlexSailor said

  @Antares

  Wszystko dzieje się z Woli Bożej, ale takie tłumaczenie może i pewnie jest całkowicie błędne.
  Nie sądzę, by zepsucie purytańskich kalwinistów w ich odmianie połodniowoafrykańskiej było powodem klęski.
  Poza tym, prócz Burów żyli tam biali z całego świata, również katolicy, też anglikanie, itp.
  Ponadto w RPA żyli nie tylko biali, ale i Azjaci, a w szczególności hindusi.
  Oni też mają teraz piekło.

  I jeszcze co do pańskiego tłumaczenia rzeczywistości.
  Tam tłumaczy Pan Kalwinami, a w Polsce eksterminację hitlerowską, rzeź wołyńską,
  zbrodnie komunistów z lat 48-56 czym??
  Tak nie można.

  Owszem, zawsze jak się kombinuje, to można powiedzieć, że spotkała nas kara za nie udzielenie pomocy Denikinowi.
  Tylko dlaczego kara spotkała uczciwych prostych ludzi, a odpowiedzialni politycy jej uniknęli uciekając za granicę.

 17. AlexSailor said

  @Marucha

  Nie ma co wyzywać.
  Po prostu sprany mózg lewacką propagandą z plemieniem w tle, a na dodatek ignorancja – zwłaszcza w dobie internetu.

 18. Antares said

  Alex Salior
  Całkowicie się z Panem zgadzam, a mój komentarz był szczere mówiąc trochę prowokacyjny. Są tu na Gajówce tacy, którzy wszystkie nieszczęścia Polski tłumaczą kara Bożą, a to że Polska sprzeniewierzyła się zasadom katolickim itp.

 19. Dictum said

  ad. 17.
  Dlatego (bez wyzywania) znakomity rys historyczny RPA – dla ignorantów, którym sam jestem (tak w tej, jak i w wielu innych sprawach), bardzo dużo daje światła, a żadnych epistolograficznych niesnasek.

  ——
  Wyzywanie tego gnoja Mareu nie miało wiele wspólnego z jego stanowiskiem w sprawie RPA, ale odnosiło się do całokształtu jego wspisów, które nie przedostają się na forum publiczne.
  Admin

 20. Sebastian said

  ad 12 @Mareu

  O jakich kolonizatorach Pan piszesz. Osadnictwo Burów nastąpiło wtedy kiedy na tamtych terenach prawie nie było czarnych. Burowie uprawiali ziemię i pracowali dla siebie, nie wywozili eksploatowanych dóbr do jakiejś macierzy. Myli Pan pojęcia. To biali ludzie zbudowali RPA. Zanim czarni doszli do uczestnictwa w rządzeniu, RPA było w dziesiątce najbogatszych krajów świata. Dlatego z krajów ościennych miliony murzynów za wszelką cenę chciało się dostać do RPA. Od momentu dopuszczenia czarnych do władzy, ten kraj się stacza. Dla nas niestety to może być swoista zapowiedź, że gdy murzyni i ciapaci zostaną większością w Europie, to w Europie będzie dokładnie to samo.

  Polacy również per analogiam utracili kresy na rzecz ukraińców,, właśnie widać efekty rządzenia się nie swoją ziemią. rzydzi również tylko wyczekiwali aż Polacy odbudują kraj po zniszczeniach II wojny światowej, zbudują infrastrukturę i nowoczesne osiedla, na mieszkanie w których przeciętnego Polaka nie będzie stać. Za pomocą skundlonych rządów doprowadzą do masowej emigracji, po to aby pozostawić przestrzeń życiową dla „wybrańców” . Na koniec całkowicie przejmą z pomocą naszych „sojuszników usmanów” i z powszechną aprobatą niczego nieświadomych polskich gojów, nasz nieszczęśliwy kraj. A niepoprawnych politycznie albo zamkną jak M. Piskorskiego albo zamordują jak wielu przedtem ,albo zaszczują i zmuszą do opuszczenia kraju jak to drzewiej bywało.

 21. Marucha said

  Re 20:
  Słusznie Pan podkreślił to, co inni przeoczyli. Osadnictwo to nie to samo, co zakładanie kolonii.

  Wszystkie kraje, gdzie biala większość dopuściła do władzy lub współwładzy czarnych i ciapatych, staczają się.

 22. Sebastian said

  Studiowanie Gajówki przynosi efekty 😉

 23. Maciej said

  Sebastian, trochę przesadzacie.

  1. W XVII wieku w Południowej Afryce byli już Murzyni co żyli z roli, faktem jest że dotarli tam niewiele wcześniej. Byli też tradycyjni koczownicy, których czarni rolnicy tępili.

  2. Biali ludzie zbudowali RPA, zrobili to dla siebie. Tak samo jak biali ludzie zbudowali Australię, w Australii nawet z pranego punktu widzenia Australijczycy nie mieli statusu człowieka. W RPA było lepiej, czarni byli podludźmi.

  3. Być może ściąganie Murzynów do RPA z krajów ościennych miało coś wspólnego z faktem, że kraje ościenne (jak Europę Wschodnią) Judeoanglosasi wyniszczali lichwą czy wojną. Czy tu nie ma związku?

  4. Sebastian i Marucha mylą pojęcia. Czym innym jest osadnictwo a czym innym kolonizacja. Osadnictwo to Burowie. Tylko że na początku XX wieku były wojny burskie i Judeoanglosasi przejęli Afrykę Południową. Wiadomo – chcieli ukraść bogactwa naturalne. I w XX wieku to już nie jest żadne „osadnictwo” tylko typowa chamska, brutalna i prymitywna judeoanglosaska kolonizacja.

  5 Tragedią jest fakt że murzyński rewanż (inspirowany przez żydów) dotnie nie dzianych żydów, tylko biednych białych, często potomków Burów, którzy nic albo wiele nie zawinili.

  6. Jeżeli chcecie Europy dla białych, to konsekwentnie powinniście chcieć Czarnej Afryki dla czarnych. Inaczej jest to mentalność Kalego. Białego Kalego, zakłamanego hipokryty.

  ———
  Marucha nic nie myli.
  A owa kolonizacja dokonywana przez judeoanglosasów… to kogo dotknęła? Murzynów, czy innych białych?
  Nie wiem zresztą, jaki jest sens zwalczania oboecności białych w Afryce, skoro po ich odejściu w „wyzwolonych” państwach zapanowywuje bieda i przestępczość.

  Pisze Pan: „Być może ściąganie Murzynów do RPA z krajów ościennych miało coś wspólnego z faktem, że kraje ościenne (jak Europę Wschodnią) Judeoanglosasi wyniszczali lichwą czy wojną.”
  Czy fakt, że RPA należało wtedy do potęg gospodarczych to też wynik wyniszczania krajów ościennych?

  Admin

 24. Rokitnik said

  No….cos takiego p.Macieju?
  Czarni w 99.9% calosci Afryki juz MAJA SWOJE i…sa na swoim !
  Skutki sa wlasnie takie jak w obecnej RPA ( tutaj murzyni przeszloi samych sobie i TNA galez na ktorej siedza – bo po zniszczeniu w s z y s t k i e g o , nie maja ani glowy ani pomyslu JAK to maja normalnie funkcjonowac?). Daleko chce p.szukac? Prosze bardzo ; Detroit w USA…mieszanka lewakow i czarnej choloty doprowadzila ten prosperujacy kawalek Ameryki do RUINY ! No a New York za rzadow czarnego burmistrza Dinkinsa w latach 80? Musi pan wiedziec ze czarni jakby to bylo mozliwe, w wiekszosci swoich Panstw przywrociliby BIALY porzadek, bo zwyczajnie ” nie wyrabiaja ”! Nie zapomina p.Maciej o walkach plemiennych w Kongo, milionowych MORDACH wspolplemiencow, o takim ” rzadzeniu ” w ktorym z braku ELIT (niechby nawet czarnych?) nic nigdy nie wychodzi, poza cierpieniem i totalnym syfem !?
  Podejrzewac bywalcow Gajowki o brak myslenia, to naprawde hucpa Hebrajka p.Macieju !

 25. komandos said

  @25 Rokitnik

  O tych masakrach w afryce piszesz?
  http://via.vitae.neon24.pl.neon24.pl/post/126017,azyl-reaktywacja
  http://kkpp.blox.pl/2014/06/Ksieza-zabijali-i-gwalcili-Rwanda-20-lat-temu.html

 26. ananasik said

  @Rokitnik o tych zbrodniach piszesz ?

  Kościół przyznał, że duchowni dopuszczali się zbrodni
  https://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1694784,Rwanda-Kosciol-przyznal-ze-duchowni-dopuszczali-sie-zbrodni

  …Jeden z katolickich duchownych pozwolił ludziom schronić się w przykościelnej wieży, po czym zamknął ich na klucz i wezwał morderców ze spychaczami. „Sprzątnijcie te śmieci”, krzyczał i pozwolił na to, by zburzono wieżę, w której uwięził swoich parafian.…
  http://kkpp.blox.pl/2014/06/Ksieza-zabijali-i-gwalcili-Rwanda-20-lat-temu.html

  ———
  Rozumiem, że było to zjawisko masowe, podobnie jak mordowanie Żydów przez Polaków? I wszystko jest udokumentowane równie dobrze, jak przypadki molestowania babsztyli z #MeToo?
  Admin

 27. ananasik said

  a gdzie mój komentarz przecież sama prawda bez ubliżania jak to robią trolle wyżej.
  Widać można sobie kształtować ot tak co puszczamy czego nie ,więc po cholerę udawać jakąś dyskusję?

 28. ananasik said

  @ananasik
  Wstawiacie mój wpis o braku mego wpisu , a tamtego wpisu już nie, tam były tylko 2 linki o masakrach w afryce nawiązujące o do bazgraniny „Rokitnik”
  Co to za sens tego czegoś, co to ma być, czym to jest?

 29. Sebastian said

  P. Macieju pisaliśmy o genezie powstania RPA, o tym kto zagospodarował te ziemie i przekształcił w bardzo dobrze prosperujące państwo, a powstało bez wątpienia nie jako kolonia. Czarnoskórzy tubylcy, którzy zamieszkiwali tamte tereny w osadnictwie białych nie widzieli wrogiej ekspansji. Część z nich przejęło styl życia białego człowieka, nikt z białych w ich sprawy się nie wtrącał i nie prześladował. Potrafiono równolegle koegzystować, do czasu pojawienia się brytoli oraz plemienia Zulu.

  Należy pamiętać, że czarnoskórzy do RPA przybyli z sąsiednich krajów, uciekając przed dobrodziejstwami wszechobecnych rewolucji komunistycznych w Afryce. Miliony nielegalnych przybyszów z sąsiednich krajów, którzy zaczęli się osiedlać i mnożyć, a w końcu przejęli władzę siłą. Po dojściu do władzy wymordowali czarną klasę średnią i inteligencję, a później wzięli się za białych, którzy tak naprawdę utrzymują teraz cały kraj, mimo iż jest ich bardzo mało.

  „Aż 95 % żywności w RPA produkuje 3 % białych rolników” „Należy także wspomnieć, że czarnoskórzy z RPA (czujący się ofiarami białego człowieka) bardzo chętnie i masowo masakrują czarnoskórych imigrantów z Nigerii, Malawi, czy Somalii, poszukujących w RPA pracy – mordy mają miejsce każdego dnia”

  proponuję przeczytać poniższe

  http://ram.neon24.pl/post/138347,ludobojstwo-bialych-w-rpa-ostrzezenie-dla-europy

  http://forsal.pl/artykuly/1077046,nowy-apartheid-coraz-mniej-bialych-w-rpa-opowiesc-bura.html

 30. troll polonii said

  Wlasciwie, to te rewolucje urzadzii …biali w Poludniowej Afryce.
  Byl tam wieczny konflikt miedzy Burami (Holendrami) i Anglikami.
  To nie zyd, tylko Anglik, Alan Paton, slywny aktywista i podzegacz napisal te slawna ksiazke, ‚Cry, the beloved country’, ktora byla zaproszeniem do rewolucji. Alan Paton bardzo potem zalowal i swojej dzialnosci i tej ksiazki.
  Stare pogaduchy: Gdybym wiedzial…
  A przeciez wiemy ze szkoly, co Anglicy wyprawiali w czasie wojny burskiej… tego nie wolno zapomniec..
  Pamietam i Joe Slovo i bohatera wszechczasow Nelsona Mandele – ulubienca Zachodu i nobliste. Nelson Mandela siedzial przeciez za morderstwa. Oburzenie Zachodu bylo wielkie. I…’pod naciskiem opinii publicznej’ wypuszczono lotra z wiezienia i jeszcze mu dali Nobla. Wiadomo!
  A amerykanski milioner, ktory latal po swiecie i rozdawal informacje o tym co sie naprawde dzieje – zginal w katastrofie samolotowej. Opowiadal, ze Mandele wypuszcza z pierdla i zrobia prezydentem!
  I kiedy normalni Afrykanie blagali Zachod, zeby sie odpierdolil od Pld. Afryki i przestal zbroic zwyczajne bandy terrorystyczne – wszyscy zalowali murzynkow. Ale nie tych z Pld. Afryki!!!
  A murzynki, ktore najbardziej cierpialy – to byli sami przybysze!! z sasiednich panstw i mieli sie domagac wszystkich praw robotniczych i uprawnien takich samych jak mieli obywatele Pld. Afryki.. Metoda na emigranta bardzo sie sprawdza!!

  W tych ‚spontanicznych’ rewolucjach, interesy calego narodu sa w ogole niewazne. Burow nikt nie sluchal. Rozdmuchany problem rasowy, ktory praktycznie nie istnial, byl codziennym tematem zachodnich demokracji. Spiewali o nim zalosne piesni, ukladali wierszyki i swiat szlochal nad dola murzynkow.
  Poludniowa Afryke oblozono sankcjami!!
  Gdyby motloch zachodni choc odrobine wiedzial cokolwiek o Afryce Poludniowej, toby sie tak nie wyglupial.
  Bo tak naprawde chodzilo o kontrole kopalni diamentow i kontrolowanie handlu tym gownowartym smieciem.
  Wielcy wlasciciele z Anglii i z Holandii, Charles, braciszek ksiezniczki Diany, i znane rody anglosasko-zydowskie wykombinowali, ze Poludniowa Afryka nie ma prawa sie sama rzadzic i miec wlasna walute. I wlasne kopalnie. jak zwykle, chodzilo o monopol.
  Rozeszlo sie tez o tego randa!

  Poludniowa Afryka kwitla.
  Poludniowa Afryka miala znakomita edukacje, znakomitych lekarzy i fachowcow w roznych dziedzinach.
  Byl to znakomity kraj.
  A teraz kraj jest duzo gorszy od Rosji z czasow Jelcyna. Bandy grasuja po ulicach w bialy dzien. Wszyscy biali, ktorych poznalem w pracy opowiadaja, ze „Afryka zyje w nich”. Pouciekali ze wzgledu na bezpieczenstwo dzieci i AIDS w Botswanie.
  A kopalnie ..sa pod kontrola mafii swiatowej.

 31. Mareu said

  Admin, czy jak ci tam. Na tej samej zasadzie ruski, niemcy czy żydzi zrobią z Polski
  kwitnący kraj gdzie wreszcie bedziesz oddychal swoim powietrzem. A kto qrwa dał prawo bydłu z europy kolonizowac, zabijać „uprawiac” niewolnictwo, zabierać ziemię miejscowym. A ty bucu wyjezdzasz mi że zrobili cywilizację murzynom. Hipokryta, to zbyt lekko. Komu służysz „kundlu”?

  ———-
  O czym ty pie*dolisz, nieuku?
  Admin

 32. Maciej said

  @ Admin

  ///Czy fakt, że RPA należało wtedy do potęg gospodarczych to też wynik wyniszczania krajów ościennych?///

  Nie, to akurat był skutek tego, że RPA była przez dużą część XX wieku ważnym elementem Imperium Judeoanglosasów. Burowie mieli swoje farmy, ale cała ta „potęga gospodarcza” to diamenty, uran, itp – kopalnie i kopaliny ukradzione przez anglosaskich żydów (wojny burskie).

  RPA była też takim laboratorium Nowego Porządku Świata bo Judeoanglosasi robili tam swoją wieżę Babel, byli tam ściągnięci Hindusi, Chińczycy, bogowie wiedzą kogo tam nie ma. I to byłaby krótsza lista.

  RPA była taką „potęgą gospodarczą” jak – nieco przerysowując – Singapur – jałowa wyspa na Równiku (Południowa Afryka oczywiście jałowa nie jest). W Singapurze nic nie ma ale jest ważny bo kontroluje ważny kanał żeglugowy. Żydzi zrobili Singapur czy RPA „potęgą gospodarczą” bo tak chcieli, i to żydzi mogą im ten status odebrać kiedy zechcą. Zechciało im się odebrać ten status RPA.

 33. Maciej said

  @ Sebastian

  Widzi się to co chce się dostrzec. Jak się patrzy na wojnę w Jugosławii to można widzieć tylko jak naparzają się Serbowie z Chorwatami czy Albańczykami. A jak się spojrzy głębiej to okaże się że było tam mnóstwo wysłanników z Nowego Jorku czy Londynu. I to ci wysłannicy dostarczali broń i pomagali wytworzyć kryminalne ideologie i całą infrastrukturę wojny i terroru.

  Dokładnie tą samą metodę można zastosować do Afryki. Pan, jak widzę, gustuje w tekstach judeocentrycznych. Oni, jak już ukradną śląski węgiel, to wytworzą historyjki że Polacy nie potrafili węgla wydobywać, bo są głupi jak czarnuchy, i dopiero „australijskie” czy „brytyjskie” koncerny wydobywcze musiały rozpocząć wydobycie w śląskim bantustanie.

  Proponuję się GŁĘBIEJ zainteresować, kto kolonizował Afrykę, kto nią rządzi do dzisiaj i sieje tam wojny i rewolucje.

  Jeśli mowa o czarnych imigrantach w RPA, o Malawi nic nie wiem, ale kto okupuje Somalię od kilku dekad. Wie Pan kto okupuje Somalię? Dlaczego tych ludzi jest pełno w Szwecji czy w RPA?

  Nie wiem ludzie co wam tak mózgi przeorało, że empatyzujecie z okupantem. Naukowo to się nazywa syndrom sztokholmski czy coś.

 34. Dictum said

  ad. 19 – Admin

  Wobec tego zwracam honor.
  (albo – jak dowcipnie mawia młodzież – zwracam honorarium)

 35. hucpa said

  Negroidalne, ma rozwój umysłowy ograniczony, błędne spojrzenie, bo taka mętna dusza, żyd to wie i wykorzystuje wygląd ludzki do swych niecnych celów.

 36. troll polonii said

  35
  Hucpa
  E…tam..
  W Jugoslawii nie bylo murzynow…
  W Europie wtedy tez bylo duzo mniej…
  A ograniczony rozwoj umyslowy nie dba o szerokosc geograficzna.. ani o kolor skory

  Przygladam sie Ukrainie..

 37. hucpa said

  E-tam, to na slupie soli, nie fran-li-zoli. Ukraina to problem rosyjsko-polski. Z żydami nigdy nie wiadomo co zrobić, podobnie z negrami. Jak z durniami. Niech teraz oni sami się zarządzą. Jak w złym kinie, siadam i obserwuję, całe to towarzystwo, spod ciemnej gwiazdy. Nie zagram im na fujarce, bo to nie w mojej bajce ale podziwiam imbecylów, z wysokim na kilometr czołem, wyglądających jak biali ludzie, noszącym się ostatnio, bez kijka i krzesiwa, i nie mogę nadziwić się, czego oni jeszcze nie dokonają. Trollu.

 38. Sebastian said

  @ Maciej

  Na jakiej podstawie wysuwa Pan swoje wnioski, stawiając się w dodatku w roli znawcy ferującego ex cathedra osądy na temat moich gustów, proszę podać konkretne argumenty. Z jakim to tajemniczym okupantem sympatyzuję ??? No i również życzę Panu GŁĘBIEJ.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: