Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  NICK o Wolne tematy (6 – 2…
  NICK o Wolne tematy (6 – 2…
  Boydar o Pamiętnik znaleziony w pr…
  Boydar o Wolne tematy (6 – 2…
  Krzysztof M o Po co nam Korwin-Mikke?
  Podczaszy o Wolne tematy (6 – 2…
  Podczaszy o Wolne tematy (6 – 2…
  NICK o Zmarnowane pokolenie
  JanuszT o Wolne tematy (6 – 2…
  Lily. o Strefa B istnieje, więc jest n…
  Marek o Po co nam Korwin-Mikke?
  Marek o Maski opadły
  WI42 o 64 rocznica zamordowania Bohda…
  Marek o Maski opadły
  Yagiel o Maski opadły
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 531 obserwujących.

W Nigerii muzułmanie zamordowali w bestialski sposób 200 chrześcijan

Posted by Marucha w dniu 2018-07-02 (Poniedziałek)

Do potwornej masakry nigeryjskich chrześcijan doszło przed tygodniem w stanie Plateu, który jest nazywany „epicentrum chrześcijaństwa” w Nigerii. Członkowie muzułmańskiego ludu Fulbe zaatakowali ludzi wracających z pogrzebu ojca jednego z chrześcijańskich ministów.


Zdaniem miejscowych biskupów katolickich, masakra jest elementem planu, który ma doprowadzić do islamizacji środkowej części kraju.

Napastnicy strzelali do wiernych w kilkunastu wioskach. Śmierć poniosło ok. 200 osób. Setki raniono. Do najstraszniejszej masakry doszło w Nghar, gdzie zginęło ponad stu chrześcijan.

– Ci, którzy nas zaatakowali, spalili wszystko. Mój dom został zrównany z ziemią, zrabowano wszystkie cenne przedmioty, motocykle, nawozy, których używałem w moim gospodarstwie, nawet telewizor – mówił, płacząc nad trumnami zabitych, 68-letni Mafwak Mature.

Muzułmańscy pasterze spalili wszystkie domy i dwie świątynie.

– Pozostały mi tylko ubrania, które mam teraz na sobie – dodał, wskazując na swój znoszony szary garnitur – kontynuował Mafwak Mature.

AFP informuje, że kiedy w sąsiedniej wiosce rozległy się pierwsze strzały, a było to w sobotę około godziny 15:00, wielu ludzi w Nghar zaczęło się modlić o ocalenie. Wkrótce jednak i na nich przyszła pora. Trzynaście osób z jednej rodziny zostało uwięzionych i spalonych żywcem, gdy podpalacze podpalili ich dom. Ich zwęglone ciała zostały zabrane następnego dnia. Ci, którzy próbowali uciekać, zostali wystrzelani.

/naijanews.com/
https://www.magnapolonia.org

To tak w temacie pokojowej, tolerancyjnej religii islamu, z którą chcą nas zapoznać jej wyznawcy, masowo ściągający do Europy, a której z jakichś powodów nie lubią faszyści, rasiści i inni antysemici.
Admin

Komentarzy 15 do “W Nigerii muzułmanie zamordowali w bestialski sposób 200 chrześcijan”

 1. lopek said

  W Polsce – podobno – nigdy do tego nie dojdzie – no nie?

 2. Archer said

  Jakby w Nigerii chrześcijanie zamordowali muzułmanów, to prasa na całym świecie by trąbiła jacy chrześcijanie są mordercy i zabijają innowierców z „religii pokoju”. Nie szczędzono by głosów potępienia i nacisków na władze Niggerii, w celu przeprowadzenia śledztwa i surowego ukarania biorących udział w ludobójstwie. Ale jak to zrobili muzułmanie, tak jest cicho w mainstreamowych mediach światowych.
  Zresztą, to są czarnuchy Afryki, a oni się zawsze mordowali. Jakby co, to w Europie zawsze mogą liczyć na azyl sprawcy masakry, bo w Nigerii groziła by im za to kara śmierci, więzienie, albo zemsta kogoś komu wymordowano całą rodzinę.

 3. Judasz said

  „Muzułmańscy pasterze” strzelają też do Palestyńczyków, a media milczą, ale jak Palestyński pasterz rzuci kamieniem do koszernego pasterza to media krzyczą na cały świat.

 4. NICK said

  No i co?

  Bergolio?
  Bergolnięty co mordercom liże pięty.

 5. hucpa said

  Po tym fakcie poznać, kto to Negr czy po Palestynie, kto to zyd.

 6. Boryna said

  U nas wciskają wielokulturowość !!!

 7. revers said

  9 kwietnia 1948 roku, trzy lata po wyzwoleniu obozu w Auschwitz.

  Do małej miejscowości Deir Yassin, zamieszkałej przez około 700 Palestyńczyków, wdziera się oddział ponad 100 uzbrojonych Żydów. Zaczyna się – trwająca dwa dni – masakra na cywilach.

  Pułkownik izraelskiej armii, który dotarł na miejsce rzezi tuż po jej zakończeniu, pisał w raporcie: ,,W kątach pokojów widzieliśmy martwe ciała. Prawie wszyscy zabici byli starcami, kobietami lub dziećmi.” Oficjalny przedstawiciel Czerwonego Krzyża – Jacques de Reynier – poinformował, że zastał na ulicach ponad 200 ciał, wiele z odciętymi głowami, lub zupełnie rozczłonkowanych. Niektóre – z odciętymi genitaliami. W domach widział ciała ofiar zastrzelonych, rozerwanych granatami i zadźganych nożami. Zapamiętał zwłaszcza zwłoki kobiety w 8 miesiącu ciąży, zastrzelonej strzałem w…

  …brzuch.

  ,,Kiedy już miałem wychodzić, usłyszałem coś jakby westchnienie. Zacząłem rozglądać się wokół, szukać między trupami, aż natrafiłem na małą, ciepłą stopę. Należała do 10-letniej dziewczynki, rozerwanej granatem ręcznym, ale wciąż jeszcze żywej.”

  Żydowski historyk Benny Morris dodał, że doszło do wielu gwałtów – żydzi gwałcili nawet małe dzieci, po czym mordowali je z wyjątkową brutalnością.

  Mordów dokonały dwie żydowskie bojówki – Irgun i Lehi. Dowódcą Irgun był Menachem Begin, który nazwał masakrę dokonaną przez swoich podwładnych ,,wspaniałym aktem podboju” i wzorem do naśladowania. Napisał do swoich podkomendnych: ,,Powiedzcie swoim żołnierzom: przeszliście do historii Izraela swoim atakiem i podbojem. Podążajcie tą drogą aż do ostatecznego zwycięstwa. Tak jak w Deir Yassin, tak i wszędzie indziej – będziemy atakować i razić naszych wrogów. Boże! Boże! Ty nas wybrałeś do podboju.”

  Jednym z dowódców drugiej zbrodniczej organizacji był Yitzhak Shamir, znany ze skrajnie antypolskich wystąpień i teorii, że ,,każdy Polak wysysa antysemityzm z mlekiem matki”.

  Ktoś powie: ,,oj tam, oj tam. To tylko bojówki żydowskie, a nie oficjalna armia Izraela. Izrael i żydzi nie mogą brać odpowiedzialności za jakieś tam swoje bojówki”.

  No, jest tylko jeden mały, malutki detalik.

  Zarówno Menachem Begin jak i Yitzhak Shamir dostąpili po tych wydarzeniach zaszczytu pełnienia funkcji… PREMIERA IZRAELA.

  Shamir w dodatku w 2001 roku dostał nagrodę ,,Israeli Prize” – najważniejszą izraelską nagrodę państwową za wyjątkowy wkład w życie narodu Izraela.

  Menachem Begin w 1978 roku – na 30-lecie masakry, w której ucinano cywilom genitalia i gwałcono dzieci – otrzymał Nagrodę Nobla. Muszę dodawać, że Pokojową?

  Po ulicy imienia Begina możesz pospacerować między innymi w Tel Awiwie. Ale po co miałbyś szukać tak daleko, skoro możesz przespacerować się na Uniwersytet Warszawski, gdzie od 2001 roku znajduje się poświęcona mu tablica pamiątkowa?

  To tylko jeden z bardzo wielu dokładnie udokumentowanych przykładów ludobójstwa żydów na innych narodach.

  A my dalej pozwalamy sobie zamykać gęby tematem Jedwabnego, gdzie jest 100 razy więcej znaków zapytania niż kropek czy wykrzykników.

  Bo prezydent Polski Kwaśniewski (reprezentujący przy Okrągłym Stole stronę komunistyczną) przeprosił w imieniu polskiego narodu za ,,polską zbrodnię”.

  Opierając się na wersji wydarzeń przedstawionej przez syna żydowskiego komunisty, cytującego w swoich książkach żyda z NKWD.

  Głupota, naiwność, bierność, tchórzostwo w debacie o historii własnego narodu.

  TEGO powinniśmy się jako Polacy wstydzić, a nie tego, co w swojej pedagogice polskiego wstydu narzuca nam na chama zdesperowana ,,Gazeta Wyborcza”, dowodzona przez Adama Michnika – syna żydowskich komunistów.

 8. Ale dlaczego? said

  Znowu chrześcijanie są wyrzynani.

  Naszły mnie 4 refleksje.
  W Azji i Afryce chrześcijanie giną za to , że są chrześcijanami, że nie wyrzekną się wiary w Jezusa.
  A u nas kościoły coraz puściejsze…

  Ci mordowani ludzie.
  Przez innych, muzułmańskich sąsiadów. Nie bojówki islamistów, ale przez sąsiadów.
  Tak jak Polacy na Kresach…
  Bo tamci są inni. Bo ktoś im powiedział, że ich powinnością jest ich zabić.
  Szatan triumfuje.
  W tych ludobójczych bestialstwach jest szatan, kieruje ogłupiałymi ludźmi.
  Każdy, kto wierzy w Boga, musi się zgodzić, że szatan istnieje i działa.
  Brak szacunku do życia jest początkiem zbrodni. Nie żadna pierdolona tolerancja, tylko elementarny szacunek do życia ludzkiego.
  Czy uczeni są szacunku do życia Ukraińcy stający się naszymi sąsiadami dzięki zdradzieckiej polityce pisiorów? Uczeni uwielbienia do zbrodniarzy polskich dzieci?

  Więc zwykli, prości ludzie mordują swoich ziomków, sąsiadów, bo tamci nie są muzułmanami.
  Religia pedofila i mordercy Mahometa przystaje do starotestamentowej religii żydowskiej.
  Ale nie do chrześcijaństwa, gdzie Jezus mówi” miłujcie nie tylko swoich braci, ale i wrogów”.
  To całkiem inna religia, nie mający nic wspólnego z wiarą żydowską, poza korzeniami. Islam zaś to taka karykatura judaizmu i chrześcijaństwa. Podobno podana Mahometowi przez rabina…

  I ci prości ludzie, mordujący swoich ziomków, sąsiadów, nie wierzących w Mahometa, stają się sąsiadami Europejczyków…
  Plan NWO pięknie się rozwija. Będzie wojna w Europie. Ku uciesze globalistów i syjonistów.

 9. DAX said

  ŻYDOSTWO I ISLAM TO NAJWIEKSZE ZŁO NA SWIECIE

 10. Ale dlaczego? said

  Ciekawy artykuł o nienawiści w Izraelu:

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/faszystowska-osmiornica-2018-05

  Szacunek do życia…
  Czy „świątynia” szatana?

 11. hucpa said

  W Rosji, żydzi robili to, co amerykańska mafia żydowska robi w aktach odwetowych na co dzień, przez lata całe. Nikt im w tym specjalnie nie przeszkadzał, w efekcie pokazali oni, na co ich stać. Ludzka wyobraźnia kruszeje, wiedząc co bestia wyczyniała. Strach ma nie tylko wielkie oczy ale stosowany odpowiednio długo, powoduje ciężkie upośledzenie umysłowe. Rosja wymaga długiego czasu, by wyjść z tej traumy.

  Jak bardzo parch jest demoniczny, tak i cwany. Polskę, rozbierali za pomocą sąsiadów, w czas wojny zniszczyli jej zasoby i wymordowali na wszelkie dostępne sposoby, by potem zapędzić resztę żywego jeszcze narodu do odbudowy, w imię wyimaginowanej wspólnoty, by potem zrewolucjonizować odbudowany kraj, już z własnym zarządem, przejmując go na własność, pod sprzedając wespól plemionom, już ustawionym, na innych narodach.

  Zły geniusz żyda jest bezwzględny. Ogrom tego zła szyd potrafi dodatkowo ubrać w dobro, chowając się za plecami innych, Polaków. Skąd w nich tyle zła, przebiegłości, bezwzględności, roszczeń, ohydy spustoszenia ?

  To zło, o pomstę woła to do Nieba, podaje się za ludzi wybranych przez Boga Ojca, mordując Jego Syna, torturując Go wcześniej i prześladując całe życie. Ludzie to łykają i sami stają się satanistami, bo jak można wyznawać żyda mordercę Boga w Trójcy Jedynego, nie stając się wyznawcą piekła.

  Czyżby spełniała się obietnica dana, o ich czasie, który nadejdzie i się wypełni, kiedy ludzie znowu stracą miłość i błogosławieństwo Boga, kiedy staniemy się sierotami bez Ojca i Matki. Bez Kościoła.

  Kult Baala, zjadacze napletków, rabin-izm kabaliczny, krwisto orgiastyczny, zdaje się dominować nad nami.

 12. hucpa said

  Gdyby ta i parę innych rzeczy dotarła do ludzi, z żydów pozostałaby mokra plama i muzeum Polin. Nie zdążyliby wytoczyć czołgów.

  ——
  Nie.
  Nie takie rzeczy docierają do ludzi, a ludzie mają to w dupie na samym dnie.
  Admin

 13. Sebastian said

  Ad 8. Niestety rozczaruje Panią/Pana islam i judaizm to siostrzane religie, bądź raczej doktryny czy systemy polityczne, powstałe w opozycji do chrześcijaństwa.

 14. hucpa said

  Re 12 Admin

  Jestem widocznie naiwny, skoro wciąż wierzę w białego człowieka, w Polaka. Ostatnio to powiedzenie „mam w dupie” w Polsce często jest powtarzane. Sądzę, że wynika to z beznadziei, jesteśmy w dupie murzyna.
  Marucha nadzieja umiera ostatnia.
  Boga nie zdetronizują.

 15. VAV said

  A co na to Franek Bergoglio?

Sorry, the comment form is closed at this time.