Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (39 – …
  osoba prywatna o Adidas wprowadza odzież dla…
  osoba prywatna o TVP ruszy z programem hołubiąc…
  osoba prywatna o Wolne tematy (39 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (39 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (39 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (39 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (39 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (39 – …
  revers o TVP ruszy z programem hołubiąc…
  Carlos o TVP ruszy z programem hołubiąc…
  Kula o Ile za ciało? Ile za dusz…
  revers o PiS już wybrał: nie zdrowie, a…
  Ewelina Anna (@AnnaK… o Ile za ciało? Ile za dusz…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 518 obserwujących.

Najgroźniejsza współczesna broń według Łukaszenki

Posted by Marucha w dniu 2018-07-03 (Wtorek)

Prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenka powiedział, że ochrona informacji jest jednym z ważniejszych warunków stabilności i niezależności kraju.

Prezydent wypowiedział się na ten temat w poniedziałek na uroczystym spotkaniu z okazji Dnia Niepodległości, który obchodzony jest na Białorusi 3 lipca.

— Nadal mamy wiele do zrobienie w sferze ochrony informacji na Białorusi. To jeden z ważniejszych warunków wewnętrznej stabilności, a co za tym idzie niepodległości – podkreślił Łukaszenka, którego cytuje agencja BEŁTA.

Jak dodał, na przykładzie niektórych krajów widać, jak demontaż państwa rozpoczyna się od „chaosu w głowach obywateli, lekceważenia prawa, odrzucenia uniwersalnych norm życia”.

— Fałszywe wiadomości, fałszywe punkty orientacyjne stały się główną i skuteczną bronią naszych czasów. Przy jej pomocy zewnętrzni gracze walczą z umysłami innych ludzi i wysadzają społeczeństwo od wewnątrz — powiedział prezydent.

Łukaszenka podkreślił, że „świat bez granic, czasami bez zasad moralnych jest w dużej mierze tworzony przez popularne źródła wiadomości – internet, sieci społecznościowe, komunikatory. – Ludzie, który zgubili się w globalnej pajęczynie, pozwalający na manipulowanie swoją świadomością przestają być wolni” – ocenił białoruski prezydent.

https://pl.sputniknews.com/

Komentarzy 10 to “Najgroźniejsza współczesna broń według Łukaszenki”

 1. demontaż państwa rozpoczyna się od „chaosu w głowach obywateli, lekceważenia prawa, odrzucenia uniwersalnych norm życia”.

  Święte słowa.

 2. Moher49 said

  Ochrona danych osobowych to parodia, to kpiny. Moje i każdego innego człowieka dane są wszędzie. Teraz o manipulacji. Najbardziej maluczkimi manipuluje telewizja, bo większość z maluczkich w domu telewizor ma.
  Nie wiem jak jest na Białorusi, ale w Polsce to Sodoma i Gomora. Świątobliwa telewizja Jack’a Kurski, który ma brata w GW, łże w każdym programie informacyjnym. Mało tego, telewizja ta sieje zgorszenie. Nie wspomnę co powiedział o TVP Robert Winnicki, mam swoje spostrzeżenia. W niedzielę w TVP2 pokazano film, w którym katolicki ksiądz śpi z kobietą, na ekranie lecą satanistyczne migawki obrażające po angielsku naszego pana Jezusa Chrystusa. Dziś w TVP2 leci film, w którym sławna polska aktorka (Dereszowska?) klnie, bluźni. Żyję ileś lat, nigdy takich słów nie używałem, takiej kobiety nigdy bym nie pocałował, nawet mojego psa trzymałbym od niej z daleka. Panie Kurski, lepiej żeby pan sobie kamień młyński do szyi uwiązał i rzucił się w morską toń a nie gorszył maluczkich. tak samo powinni zrobić biskupi i JE prymas Polski. Za czasów Prymasa Stefana Wyszyńskiego już byłby raban na całą Polskę, pan Kurki i jego pomagierzy wylecieli by na zbity pysk.

 3. Carlos said

  obojetnosc polactwa sprawia, ze demontaz Polski odbywa sie bez echa…

 4. Sceptyk said

  Telewizji nie oglądam już ze sześć lat i jest mi z tym dobrze, czego i Wam życzę. Niedoczekanie aby za własne pieniądze dawać się ogłupiać.

  ———
  Ja czasem oglądam programy przyrodnicze.
  Admin

 5. NICK said

  Dokładnie Panie Moher [zły nick-kojarzy się, wie Pan].

  Co tam tzw. mossad.
  Wszyscy znają dane osobowe.
  Są linki.
  Wpiszemy odpowiednie słowa-tagi. I mamy gościa.
  Średnio pięć PoLiN to kosztuje.

 6. Carlos said

  po wezwaniu pogotowia, operator – z niemala satysfakcja- powiedzial mi moje wszystkie dane- po podaniu adresu: nazwisko, date urodzenia itp…

 7. Re: Krzysztof M

  Demontaz Narodu rozpoczyna sie od jego DEMORALIZOWANIA poprzez „osrodki masowego razenia”, pornografie, narkotyki, homo-niewiadomo, („gender”) Itd. itd. I w glownej mierze od ODRZUCENIA PRAWA NATURALNEGO (PRAWA BOGA) a nie jakis „uniwersalnych wartosci”…

  Oj panie Krzysztowie, czytam takie (panskie) „objawienie” ostatni raz…publicznie..zwlaszcza w Gajowce…
  =================================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 8. Minus said

  Jak batiuszka racjonalizuje wolność informacji to nikt się tutaj nie zająknie, ale jak po naszej stronie Bugu ostrzą kolejny raz zęby na ograniczenia w przekazie inf. w internecie to jest nie gites. Czy to są podwójne standardy w gajówce?, i na czym polega ten strzał w kolano sputniknews? Kto mianowicie będzie u sąsiadów decydował, które „wiadomości, punkty orientacyjne” są fałszywe, w następnym kroku, kto będzie decydował, które prawdziwe wiadomości są zbędne?

 9. hucpa said

  Re 8 Chłop panie Minus ma najwięcej zdrowego rozsądku, niech pilnuje swego, bo go zjedzą na przystawkę, czym zajmują się znawcy pogrzebów, od bardzo dawna.

 10. lopek said

  „Najgroźniejsza współczesna broń według Łukaszenki”
  Koniec cytatu.
  Owa broń – na którą uczula Łukaszenko – bez tzw. demokratury nie istnieje. To tzw. demokratura zniewala żywiciela przed pasożytem.

Sorry, the comment form is closed at this time.