Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Badanie: 83% gwałtów w Danii popełniają imigranci lub ich potomkowie

Posted by Marucha w dniu 2018-07-05 (Czwartek)

Najnowsze badanie przeprowadzone przez duńską gazetę „B.T”, pokazało, że sprawcami 10 na 12 gwałtów, do których dochodzi w Danii, są imigranci lub ich potomkowie. Oparto się tu na sprawozdaniach karnych za okres od stycznia 2016 r. do maja 2017 r.

Sprawcami gwałtów analizowanego okresu od stycznia 2016r. do maja 2017r., byli imigranci z Macedonii, Somalii, Bułgarii, Iraku i Erytrei. W 2017 roku liczba gwałtów w Danii wzrosła o 196%. Szokująca statystyka z Danii świadczy o pogardzie w stosunku do społeczeństwa, które ich przyjęło.

„To jest straszne. Świadczy to o tym, że coś jest nie tak z niektórymi społecznościami imigrantów w Danii. Od wielu lat obserwujemy, że wskaźniki przestępczości są znacznie wyższe w środowiskach imigranckich niż wśród Duńczyków. Kiedy widzę te brutalne gwałty – w tym brutalną przemoc – jest to wyraźny znak, że integracja nie działa” – powiedziała Inger Støjberg, minister ds. Integracji i Imigracji.

Duńska gazeta „B.T.” przeprowadziła rozmowę z Christianem Diesenem, profesorem prawa proceduralnego na Uniwersytecie w Sztokholmie, który przeprowadził również badania na temat spraw dotyczących gwałtów. Zapytano go, dlaczego imigranci lub ich potomkowie tak często dopuszczają się przestępstw.

„Przyczyną nadreprezentacji jest słaba integracja [… i jeszcze „deficyt demokracji” – admin]. Nie czują się częścią społeczeństwa i czują pogardę dla społeczeństwa” – mówi Christian Diesen. Profesor zwraca uwagę, że w Szwecji imigranci dopuszczający się gwałtu oskarżają kobiety o to, że są same temu winne. Ten sam wniosek wyciągnięto ze sprawozdania Rady ds. Prewencji w sprawach karnych w raporcie pod tytułem „Naruszenia seksualne w Danii” z zeszłego roku.

Obecny rząd Danii próbuje coś zrobić w kierunku lepszej integracji imigrantów, szczególnie przybyszów z innych kręgów kulturowych z Afryki i Bliskiego Wschodu. Niedawno zapowiedziano pomysł lepszej integracji dzieci imigrantów. W dzielnicach miast zamieszkanych przez duże skupiska imigrantów będzie wprowadzone obowiązkowe nauczanie dzieci na temat demokracji, równości i świąt, takich jak Boże Narodzenie. Rząd Danii zapowiedział, że opór rodziców będzie karany odbieraniem zasiłków.

Źródło: https://www.bt.dk/voldtaget/unik-optaelling-10-ud-af-12-overfaldsvoldtaegter-begaas-af-indvandrere-eller
https://ndie.pl/

Komentarzy 9 to “Badanie: 83% gwałtów w Danii popełniają imigranci lub ich potomkowie”

 1. Moher49 said

  Europejscy mężczyźni już od dawna pozbawieni są”jaj” i chęci spółkowania. Toteż europejskie makrele na gwałt sprowadzają dzikusów, którzy szerzą dzikie obyczaje. Nie ma żadnych protestów feministek w tym temacie.

 2. NICK said

  chóóójek.(2)
  Wrzód kopulasty?>

 3. Śnieżka said

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ________________________________________________________

  WYWALIC i koniecznie zapamietac trzeba kto to ?
  (…..)

  ——-
  Zawsze się jakieś gówno do okrętu przyklei. Szlauch z wodą i po sprawie.
  Admin

 4. Śnieżka said

  Panie Gajowy prosze zapamietac kto to zrobil.

 5. Zerohero said

  „Przyczyną nadreprezentacji jest słaba integracja (…) Obecny rząd Danii próbuje coś zrobić w kierunku lepszej integracji imigrantów”

  Znowu ten bełkot z integracją. Co to oznacza w praktyce?

  1. wymieszanie lokatorów, tak żadna dzielnica, żadne osiedle i żaden dom nie był wolny od murzynowa.
  2. wymieszanie w szkołach, co ostatecznie zaniży poziom nauczania i wywoła traumę dla dzieci rdzennych Europejczyków („uchodźcy” mają mentalność znaną u nas u ludzi z marginesu społecznego).
  3. mieszanie małżeństw tak by patologicznie niskie IQ murzyńskie oraz słabe geny arabskie (wynik dopuszczanego przez islam kazirodztwa) zostały na trwale wprowadzone w DNA Europejczyka.

  ja akurat cieszę się gdy słyszę, że „oni nie chcą się asymilować”. Ja jeszcze bardziej niż oni nie chcę się z nimi asymilować. Dla mnie taka asymilacja jest ODRAŻAJĄCA.

 6. Ola said

  https://nczas.com/2018/07/03/starsze-szwedki-przyjmuja-i-utrzymuja-imigrantow-w-zamian-za-seks/

 7. Archer said

  @Mocher49

  A którzy mężczyźni chcą się brać za te białe bitches, jak chodzą z tymi ohydnymi tatuażami jak jakaś patologia, kolczyki w nosie, na języku, pępku i w miejscach intymnych. Dodatkowo w podartych spodniach. Każdy normalny mężczyzna unika tego już na wstępie i nie chce mieć z takimi durnymi pipami dużo do czynienia, nie mówiąc o poważnym związku. To jest celowa robota mediów lewicowo-żydowskich, żeby zohydzić obie płcie do siebie. Dlatego promuje się takie inne „wzorce”.

  @Zerohero

  To wszystko prawda. Jeżeli chodzi o inteligencję i pracowitość emigrantów, to jedynie z Chin, Korei i Japonii byliby może ciut lepsi od miejscowych. Azjaci z południa są już mniej inteligentni. Jakby było ich więcej, to też by tworzyli getta, gdzie by żyli obok siebie i słabo by się integrowali z Europejczykami.
  Co do emigrantów z Afryki i bliskiego wschodu, to wolałbym mieszkać w osiedlach post-pegeerowskich (albo robotniczych w Łodzi, czy na Śląsku), niż w dzielnicach zachodniej Europy które kolorowi zdominowali.
  Żydzi też, jak było ich w jakimś kraju więcej to tworzyli swoiste getta. Nawet „frankiści”, którzy rzekomo przeszli na katolicyzm ze względu na interesy i stanowiska, żenili się między sobą i woleli z żydami utrzymywać kontakty, niż z gojami.

 8. maa555 said

  też mi nowina…

 9. Dinozaur said

  W latach 80-tych jeździł se Dinozaur ze śwogrem na polowanka do południowej Danii.
  Zatrzymywaliśmy się w wiejskiej gospodzie , gdzie w każdy czwartek wieczorem zbierało się przy jednym stole kilku (8-10) panów , w tym dwóch z protezami nogi. Wspominali oni rzewnie czasy swojej działalności w Waffen SS a zwłaszcza przygody w czasie zwalczania partyzantki na Lubelszczyźnie i na Wołyniu .

Sorry, the comment form is closed at this time.