Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Janek o Dobre rady, ale diagnoza …
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (41 – …
  revers o Konfiskata majątku bez wyroku…
  revers o Rasizm w USA? Czarnoskóry dzie…
  martino o Wolne tematy (41 – …
  martino o Wolne tematy (41 – …
  bryś o Konfiskata majątku bez wyroku…
  bryś o Konfiskata majątku bez wyroku…
  Piskorz o Wolne tematy (41 – …
  revers o Kiepski kandydat na „świę…
  Lolek (Prawdziwy) o Pewnego razu w Ameryce
  OutsiderR o Wolne tematy (41 – …
  Piskorz o Konfiskata majątku bez wyroku…
  bryś o Kiepski kandydat na „świę…
  bryś o Kiepski kandydat na „świę…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

„Nie przepraszam za niemieckie zbrodnie.” Cóż tam, panie, w polskiej polityce? Podsumowanie dnia (10.07.2018).

Posted by Marucha w dniu 2018-07-10 (Wtorek)

Zaryzykujemy donos do prokuratora: ta Pani bardzo odbiega od potocznie przyjętego pojęcia „kobieta”, nie tylko trudną urodą.

Żałoba w środowisku polskojęzycznych publicystów. Manuela Gretkowska, kobieta wyzwolona, która w ubiegłym miesiącu bredziła, że „Polska jest zapijaczonym facetem, a politycy wejdą feministkom w du**”, zadeklarowała że „nie da więcej głosu w żadnej politycznej sprawie”.

Ale to nie wszystko. Zapewniła wszem i wobec, że nigdy więcej nie przyjmie zaproszenia do programu, w którym będzie musiała komentować obecną sytuację w Polsce. Zaś w „Krzywym Zwierciadle” Superstacji pojawi się tylko dlatego…, że ma z telewizją podpisany kontrakt.

Nie chcę już wstawiać komentarzy politycznych, a memy mnie mdlą. Memy – bo jesteś niemy, więc sobie pożartujesz. Szkoda marnować życie na walkę z idiotami. Chcę jak polscy pisarze, pisarki (z wyjątkiem Nurowskiej i Piątka) złocić własny pępek. Zająć się wreszcie sztuką, pięknem oraz turystyką – napisała Gretkowska.

To prawdziwa tragedia dla publicystyczno-politycznego światka.

Tracimy prawdziwą tuzę, która ma fioła na punkcie zawartości majtek. Kto teraz będzie przybliżał tajemnice intymnego światka? Kto będzie kpił z Kościoła, a na Polskę wynajdywał najobrzydliwsze inwektywy? Oj przepraszam, takich Manuel na Czerskiej i Wiejskiej, wciąż jest co niemiara. Jak chociażby nowoczesna polityczka z siniakiem na skroni.

Pozostańmy chwilę, w tym cieplutkim, publicystyczno-marksistowskim bagienku. Korespondent TVN24 udał się do królestwa queer and trans. Do Tajlandii rzecz jasna. Czegóż poza ciekawymi ujęciami szukał tam Wojciech Bojanowski? Nie wiem. Jego trzeba zapytać. Pewne jest, że poszukiwał czegoś w przestworzach w okolicach jaskini, w której w tarapatach znalazła się grupa turystów. Na szczęście wszyscy zostali uratowani.

Bojanowski został zatrzymany przez policję, ponieważ bawił się dronem w niedozwolonym miejscu. Nasz reporter Wojciech Bojanowski został zatrzymany w Tajlandii pod zarzutem używania drona przy wejściu do jaskini. Nie mamy z nim obecnie kontaktu – czytamy na stronie TVN24. Stacja chciała zrobić z Bojanowskiego dziennikarskiego męczennika, który walczył o ekskluzywny materiał, a wyszło jak zawsze. Komedia. Za nagrywanie w niedozwolonym miejscu, Bojanowskiego wypuścili z komendy i temat w sezonie ogórkowym się rypnął…

Ale w jego sprawie zdążyli solidaryzować się dziennikarze WSZELAKIEGO ubarwienia. Tymczasem, gdy na lotnisku w Londynie zatrzymywano mnie czy Wojciecha Sumlińskiego, wszyscy – w tym „niezależne media narodowo-patriotyczne” – nabierali wody w usta, bo zatrzymano przecież „polskich antysemitów”.

Dziś kolejna, 77. rocznica mordu w Jedwabnem. Cieszę się, że starania i publikacje dr Ewy Kurek, Jerzego Roberta Nowaka, Rafała Ziemkiewicza i naszego portalu przynoszą skutek. Dostrzegamy, że świadomość społeczna w kwestii tego, co naprawdę wydarzyło się na okupowanym Podlasiu, jest coraz większa. Świadczą o tym wypowiedzi wielu Polaków, w tym „ekstremistycznych” organizacji, które w tej sprawie milczały jeszcze dobre kilka miesięcy temu.

Wierzę gorąco, że w podnoszeniu świadomości w tej kwestii dużą rolę odegra także moja książka „Moja walka o prawdę”, którą wielu z Państwa będzie zapewne trzymać w ręku już za tydzień. W niej same fakty, cytaty i zeznania świadków, które wręcz wymuszają na polskiej władzy doprowadzenie do ekshumacji w Jedwabnem.

Dużo informacji na ten temat Jedwabnego znajdziecie na naszym portalu. W wyszukiwarkę na portalu wpiszcie „Jedwabne” i pojawi się cała skarbnica wiedzy na temat niemieckiej zbrodni. Tutaj np. treść wyroku z 1949 ws. zbrodni w Jedwabnem. I dla przypomnienia: Nie przepraszam za Jedwabne! Nie przepraszam za niemieckie zbrodnie.

Koniec protestu pielęgniarek i położnych. Ministerstwo Zdrowia zawarło z nimi porozumienie. Dotychczasowe dodatki dla pielęgniarek i położnych zostaną włączone do wynagrodzenia zasadniczego – przewiduje porozumienie zawarte między MZ i NFZ a OZZPiP i NRPiP.

Od stycznia 2019 r. wprowadzone zostaną także normy zatrudnienia pielęgniarek i położnych. Oznacza to, że minister Łukasz Szumowski jest naprawdę skuteczny w zażegnywaniu konfliktów. W ekspresowym tempie poradził sobie z rezydentami, a teraz to samo uczynił z pielęgniarkami. Chapeau bas!

A teraz uciekam na mecz Francja-Belgia. Myślę, że zwyciężą Belgowie.

 

Komentarzy 8 to “„Nie przepraszam za niemieckie zbrodnie.” Cóż tam, panie, w polskiej polityce? Podsumowanie dnia (10.07.2018).”

 1. Moher49 said

  Petycję ws Jedwabnego podpisałem. Końca protestu pielęgniarek nie ma – są nowe zalążki. Protesty kombinują też policjanci i rolnicy. Natomiast Chazaria w najlepsze kwitnie i się rozrasta. Ukraińcy wraz ze swoim prowydnykiem tłumnie szerzą łgarstwa w Hrubieszowie. Preżydent na Kresach uklęknął samotnie w szczerym polu. TVP pokazała zrujnowaną kaplicę, groby pomordowanych Polaków nie nadawały się do pokazania. 100 milionów poszło na inne groby.

 2. Piskorz said

  re art /fotka/ A fryzura…jakby piorun w miotłę strzelił…

 3. Joe said

  Niestety wygrała Francja.

 4. Rokitnik said

  Byli lepsi w szybkich murzynskich kontrach!
  Mysle ze dowala Angolom, ktorzy az tak finezyjnie nie graja?

 5. adsenior said

  Ludzie, co chcecie, wszak ona jest, BEZ CHARAKTERYZACJI, śliczną BABĄ JAGĄ – JĘDZĄ!!

 6. Boydar said

  Pan Adsenior słusznie prawi.

 7. Szybko osiwiała ta Żydówka. Tak w ogóle to jest brzydka.

 8. AHA said

  SCURWILO SIE TO BYDLATKO i JUZ

Sorry, the comment form is closed at this time.