Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Niemcy delegalizują tureckich nacjonalistów

Posted by Marucha w dniu 2018-07-10 (Wtorek)

Niemiecki minister spraw wewnętrznych Horst Seehofer poinformował, że podjął decyzję dotyczącą delegalizacji gangu Osmanen Germania.

Grupa oficjalnie zarejestrowana jako stowarzyszenie jest oskarżana o przestępstwa pokroju wymuszeń, handlu narkotykami czy też sutenerstwa, a ponadto znana jest z promowania idei tureckiego nacjonalizmu i tym samym sprzyjania polityce tureckiego prezydenta Recepa Tayyipa Erdoğana.

[To z narkotykami, czy sutenerstwem to małe piffko. Dużo gorsze jest propagowanie nacjonalizmu innego, niż żydowski – admin]

Delegalizacja grupy ma związek z faktem, iż Niemcy nie akceptują żadnej formy przestępczości zorganizowanej, a tymczasem organizacja skupiająca mieszkających w Niemczech Turków ma na koncie wiele przestępstw.

[A czy inne kraje akceptują przestępczość zorganizowaną? Ależ tak. Vide polskojęzyczne wladze – admin]

Jej członkom zarzuca się między innymi usiłowanie zabójstwa, wymuszenia, handel narkotykami, zmuszanie do prostytucji i stręczycielstwo, a także pozbawienie wolności w postaci porwań dla okupu. Obecnie przed niemieckim sądem toczy się proces ośmiu członków Osmanen Germania.

Grupa jest ponadto uważana za powiązaną z tureckimi służbami specjalnymi, ponieważ sympatyzuje ona z ideami tureckiego nacjonalizmu i tamtejszym prezydentem.

Szwedzkie radio publiczne w czerwcu ujawniło zresztą, iż organizacja licząca blisko 300 członków miała zostać wykorzystana do zamachów na przeciwników tureckiego rządu, którzy przebywają obecnie na terytorium Danii. Sam gang w ostatnich latach stał się najszybciej rozwijającą strukturą tego typu, a jego cechą charakterystyczną było używanie samochodów zamiast motocykli.

Na podstawie: welt.de, sueddeutsche.de.
http://autonom.pl

Komentarze 2 to “Niemcy delegalizują tureckich nacjonalistów”

  1. mafie Baksikow ,Gasiorowskich ,Gusinskich Chodorkowskich sa Nietykalne! i dozwolone na calym swiecie ! tylko Turcja ,polska ,Rosja ,Iran ,Chiny sa BEEE 🙂

  2. Voodoosch said

    Eeee tam. Popierdolki jakies. Kto w motocyklowych kamizelkach nie jezdzi na motorach??? Juz tam widze Mannheim MC jak ich gonia po tych landach.

Sorry, the comment form is closed at this time.