Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Walczył z wycinką drzew opanowanych przez kornika w Puszczy Białowieskiej – a wydał pozytywną opinię monstrualnej budowli w sercu Puszczy Noteckiej

Posted by Marucha w dniu 2018-07-10 (Wtorek)

Jak już pisaliśmy wczoraj, w samym sercu Puszczy Noteckiej powstaje gigantyczna budowla. Informacja o tym, dotąd skrzętnie skrywana, wywołała prawdziwą burzę w internecie.

Na mapach Google: 52.712600, 16.612801

Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że pod raportem dotyczącym oddziaływania tejże inwestycji na środowisko podpisał się prof. dr hab. Piotr Tryjanowski – dyrektor Instytutu Zoologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu i zarazem znany ekolog, który niedawno protestował przeciwko „niszczeniu” Puszczy Białowieskiej.

„W związku ze stosunkowo niedużą powierzchnią zajmowaną przez planowaną inwestycję oraz nieznaczne wykorzystanie tych terenów przez istotne gatunki ptaków wnioskować można, że inwestycja nie przyczyni się do znaczącego ograniczenia przestrzeni niezbędnej do utrzymania obecnego stanu ochrony ptaków będących przedmiotami ochrony obszaru Natura 2000 Puszcza Notecka. W związku z brakiem na omawianym terenie znaczących walorów przyrodniczych nie planuje się wykonywać szczególnych działań minimalizacyjnych” – czytamy w tym kuriozalnym raporcie.

[Jak mawiali starożytni –  nie ma takiej bramy której nie przejdzie osioł obładowany złotem. O co też podejrzewamy tzw. ekologów, mających z ekologią tyle wspólnego, co ojcowie cystersi z produkcją cystern – admin]

Ale to nie koniec rewelacji – zarówno prof. Tryjanowski, jak i inni autorzy raportu związani są z Fundacją Fauna Polska, mającą swoją siedzibę właśnie w Stobnicy [mejscowość nad jeziorem . W Radzie Fundacji, stanowiącej organ nadzorczy, jest również przedsiębiorca Paweł Michał Nowak, ojciec Dymitra Nowaka, prezesa zarządu spółki D.J.T., który buduje „zamek” w Stobnicy.

https://www.magnapolonia.org/

I co im zrobicie?

PS. Aby zbudować sztuczną wyspę, na której stoi moloch, musiano na rok spuścić wodę z jeziora. Oznaczało to zabicie praktycznie całego życia w tym jeziorze. I jakoś to tych kurwów ekologicznych nie obeszło…
Admin

 

Komentarzy 13 do “Walczył z wycinką drzew opanowanych przez kornika w Puszczy Białowieskiej – a wydał pozytywną opinię monstrualnej budowli w sercu Puszczy Noteckiej”

 1. Siekiera_Motyka said

  „PS. Aby zbudować sztuczną wyspę, na której stoi moloch, musiano na rok spuścić wodę z jeziora. Oznaczało to zabicie praktycznie całego życia w tym jeziorze. I jakoś to tych kurwów ekologicznych nie obeszło…
  Admin”

  Ja pier*ole !!!!!

 2. Kwal said

  Czytałem, że to podobno buduje pani Dominika Kulczyk, córka nieboszczyka pana Jana. W środkach masowego ścieku mówi się o sprawie ale bez nazwisk…dlaczego ?

 3. franz said

 4. Moher49 said

  Ciekawe, ile jeszcze takich kwiatków w kraju kwitnie ?.

 5. RomanK said

  Panie Kwal..pewnych nazwisk w Polin nie wymawia sie glosno, wcale, badz udaje …..ze ich nie zna…..\

  Podrzuca sie panu I reszcie Polakow rozne podrzutki, szmatki zeby sobie nmi geby wycierac ….a karawana jedzie dalej….
  Widzi pan musi sie pan cofnac do paskudnego roku 1983…..Rozbuita I delegalizowana SOlidarnosc. czesc zastraszona wiekszosc zastraszana, czesc pogoniona wielu zamordowanych w dziwnych do dzis neiwyjasnionych okolicznosciach….narod trwa w oporze i organizuyje sie w podzie4mnie panstwo…Koszmar dola Junty Jaruzela…I dla Episkapusia…..\
  Morduja ks, Jerzego Popieluszko….rosnie napeicie I towarzysze informowani swoimi kanalami powiadaja z Kremla…ratujcie sie sami jak potraficie…..
  Wydano pozwolenie na propozycje jaka wysuwali od 1980 roku dzialacze tzw KOR czyli tzw Opozycji Liberalnej….szwendrajac po Moskwie i usilujac dostac sie do decydentow..ktorzy udawali ze ich nei widza…..
  W w984 roku przyszedl ich czas…Geremek , mazowiecki, Kuron I Michnik plus….wystepuje z propozycja do jaruzela Kiszczaka, dolacza do nich paru bioskupow I paru tze technkratow partyjnycvh juz dobrze zachaczonych w tzw rozluznieniu ekonomicznym w dzialani na rzecz komercjalizacji gospodarki poprzez ajencyjnosc I JV….. SPotykaja sie w pazdzierniku 1984 roku pierwszy raz oficjalnie( nieoficjalnie)..od tego czasu prace nabieraja tempa….trwa to 5 lat….1989 to tylko Wielka Mistyfikacja w postaci Magddalenskiego Okraglaka Parchatego….
  Niech pan wyda pare groszy I kupi pare ksiazke…Wojciecha Sumlinskiego….to ostrzegam nei jest katechizm Przewalu Tysiaclecia…. tam nei znajdzi epan tych ,ktorzy sa rzeczywiscie autorami i beneficvjentami tego Przewalu …ale wejszdzie pan w szarade…I jak pan lubi szardy…I wytezy intelekt…ze dziwieniem odkryje pan ze czytajac wg systemu czyta pan to co nie napisane…..
  Niech pan zlapie sie za serie Niebezpieczne zwiaSKI……I NIEPOTRZEBY PANU BEDZIE ZADEN sex.

 6. revers said

  Feudalizm powstaje na oczach gawiedzi i nic kazdy che robic za parobka w rp, zyli za miche kartofli i pare szmatek z szmatexu.

  A molochu na ksztalt zamku malborskiego ma mieszakc 5 rodzin oligarchow w tym dynastia Kulczyka. Po
  ostanich interesach Kulczyka na Banderlandii wszystkiego mozna sie spodziewac, ze malbork Kulczykow moze byc baza wypadowa dla oligachicznej chazari.

  Zamek dobrze finansuje sie miedzy innymi z wplywow z autostrady Kulczyka, z czego polowa byla ze srodkow unijnych i tak sie maja nowe kapitaly.

 7. Zerohero said

 8. Siekiera_Motyka said

  „Inwestorem według dokumentów jest poznańska spółka D.J.T. Prowadzą ją bracia Dymitr i Tymoteusz Nowakowie. Ich ojciec Michał Nowak to twórca odzieżowej marki Solar.

  Z firmy, wraz z jednym z synów, wycofał się w 2013 roku. Obecni przedstawiciele Solara zaprzeczają, jakoby ich spółka miała cokolwiek wspólnego z budową pałacu w Stobnicy – mówią, że to prywatna inwestycja poprzednich szefów firmy.”

  „Ostatecznie okazało się, że – jak informował m.in. money.pl – za budowę stylizowanego na średniowieczny zamek budynku odpowiedzialna jest spółka D.J.T, za którą stoi dwóch DWUDZIESTOLATKÓW.

  „Spółka D.J.T. jest inwestorem inwestycji w Stobnicy. Dodam, iż D.J.T. otrzymała w połowie roku 2015 pozwolenie na budowę obiektu: >>Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego, budynku gospodarczego wraz z infrastrukturą techniczną<<. Jest to normalna inwestycja deweloperska tyle, że o specyficznej architekturze. Budynek w swym charakterze nawiązuje do średniowiecznych zamków otoczonych fosą” – poinformował money.pl w przesłanym oświadczeniu prezes spółki Dymitr Nowak"

  Mam przeczucie że ktoś może potrzebuje pieniędzy i w procesie chce wykurzyć Klan Nikodemy Nowak-Dizma z ich majątku lub Klan jest tylko slupem.

  Tu jeden z "geniuszy" Klanu Nowak-Dizma,

  _http://www.szkolapol-ang.pl/fotki/files/files/Tableau/GIMN-%202005.jpg

  _https://pbs.twimg.com/media/Dhuk5OQXUAAGjhs.jpg

  _https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_pKJUYhjEdTrbaV3wdT4lXX7A3G3CrVfK,w400.jpg

  _https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_14tF6LuzFlsSY1LVDDCoL7J0IA5XKiVW.jpg

  _https://krs-pobierz.pl/fauna-polski-i6509070

  _http://www.infoveriti.pl/osoba-krs/Nowak-Pawel-Michal/69e55e40e8c61bcf0a20e988317faed1.html

  Dosyć, powróćmy do walki z kornikiem w naszych puszczach o które Bolszewicka-Unia się martwi.

 9. Siekiera_Motyka said

  Ciekawy komentarz na NIEZALEŻNA,

  „Roman Sacha 09.07.2018 13:42
  Żeby coś takiego wybudować, trzeba mieć uchwalony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego dla danego obszaru. A żeby Rada Miasta mogła uchwalić taki plan, trzeba najpierw zmienić Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego, również w formie uchwały. U nas w Krakowie takie procedury trwają latami (nie miesiącami, latami !). Trzeba nieźle dbać o zdrowie, żeby doczekać końca procedury i nie musieć liczyć na potomstwo, które ewentualnie dokończy inwestycję. A tam: odpowiedni plan zagospodarowania uchwalono na sesji Rady 24 października 2011r. (w protokole pod poz. 23). A kiedy uchwalono poprzedzającą go zmianę studium ? – na sesji Rady 24 października 2011r. (w protokole pod poz. 21). Jaki zatem upłynął czas od uchwalenia zmiany studium do uchwalenia planu ? Około 15 minut, bo sesja trwała od 9.00 do 18.00 i zawierała 32 punkty. Tempo godne pozazdroszczenia !”

 10. ZALEGALIZOWANI zodzieje PiS-PO-PSL-SLD solidaruchy i KOR-y zamieniają ŁAPÓWKI z CIA w zamki ! said

  Jak ZALEGALIZOWANI mega-złodzieje aktywiści mafiosi ŻYDY z gangów PiS-PO-PSL-SLD czyli „okrągłostołowcy” solidaruchy + KOR-y nakradli się na łapówkach od CIA oraz zachodnich oligarchów globalistów na KUPCZENIU polskiego państwowego majątku w czasach „prywatyzacji i tzw. przemian ustrojowych” zapoznajcie się dokładniej z tematem też tutaj:

  https://wiadomosci.wp.pl/jak-sobie-zalatwili-zamek-w-puszczy-noteckiej-budowe-poparli-zagorzali-ekolodzy-6271862480251009a

  Te ŁAPÓWKI od CIA za „wprowadzanie wolności” w III RP tak, aby zainstalować okupacyjną US Army do III Republice Polin i za nakradzione pieniądze na oczywistej KORUPCJI ci aktywiści „okrągłostołowcy” starają się jakoś zainwestować w Polsce(raju dla zalegalizowanych złodzeji) te NAKRADZIONE pieniądze, więc ZAŁATWILI dla SIEBIE wybudowanie TWIERDZY czyli zameku w Puszczy Noteckiej.

  A jak że KUPIENI „zagorzali ekolodzy” z anty-polskich gangów PiS-PO-PSL-SLD wpędzą polskich obywateli w wojnę, aby wybudować dla siebie zamki.

  Zamek z Puszczy Noteckiej odsłania swoje tajemnice. Jest film zrobiony z „drona” z miejsca budowy zamczyska przez zalegalizowanych MEGA-złodzieji byłych „urzędników państwowych” najwyższego szczebla:

  https://video.wp.pl/i,zamek-z-puszczy-noteckiej-odslania-swoje-tajemnice-mamy-nagranie-z-miejsca-budowy,mid,2023035,cid,8051,klip.html?ticaid=11ba02

  Spółka figurująca w dokumentach jako INWESTOR stojący za budową zamku na jeziorze w Stobnicy nabrała wody w usta. Kilka publicznie dostępnych dokumentów w jej sprawie tylko napędza spiralę domysłów wokół okazałego zamczyska załatwionego przez „zagorzałych ekologów” mających wsparcie ŻYDO-MASONÓW z Brukseli i UE.

 11. Zalegalizowani mega-złodzeje "urzędnicy" i Posłuszna GWARDIA zachodu w III RP said

  Wszystkie ewidentne złodziejstwa „solidaruchów” i KOR-ów jak rabusi Amber Gold za których plecami stoi CAŁA bandycko-złodziejska ekipa gangu PO z mafiosąmi Tuskiem , Komorowskim itp. na czele, czy też obrabowanie z domów i mieszkań polskich obywateli przez ZALEGALIZOWANĄ szajkę złodzeji PO na czele z nietykalną żydówką A.Gronkiewicz-Walc czy też podpisywanie przekretów przez MAFIOSO W. Jasińskiego z gangu PiS w tym też umowy z Gazpromem na dostawy gazu za NAJWYŻSZĄ cenę w Europie, po aferę VAT-owską , mają swój początek za czasów pierwszych rządów PIS czyli w latach 2005-2007.

  Zalegalizowani złodzeje z i oszuści z gangów PiS i PO, a tym też „działacz” PiS W. Jasiński poseł na Sejm IV, V, VI, VII i VIII kadencji, ministera Skarbu Państwa w rządach Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego, w latach 2015–2018 prezes zarządu PKN Orlen jest też INWESTOREM tego ZAMKU-twierdzy w Puszczy Noteckiej.

  Jasiński w latach 1972–1973 był urzędnikiem w płockim oddziale Narodowego Banku Polskiego.
  Od 1973 do 1980 był pracownikiem Urzędu Miejskiego w Płocku w tym jako kierownik Wydziału Spraw Wewnętrznych, który miał wpływ na orzekaniu kto jest „żydoskim desydentem” lub „polską ekstremą” na zamówienie ŻYDÓW z USA i też Kiszczaka.

  Jasiński od 1975 kierował w Płocku Wydziałem Spraw Wewnętrznych, ale wcześniej w tym samym roku zapisał się do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej (PZPR).

  Od 1980 pracował w „Społem” Powszechnej Spółdzielni Spożywców „Zgoda” w Płocku, gdzie – jak dzisiaj twierdzi – organizował struktury „Solidarności”, gdyż TYLKO dla aktywistów solidaruchów, KORów oraz SLD-ów ale z ŻYDOWSKIEGO klucza cała III RP była i dalej jest do wzięcia.

  Obecnie W.Jasiński z gangu PiS czyli INWESTOR zamku w Puszczy Noteckiej „skarży” się publicznie, że JAKOBY za działalność „solidarucha” na początku 1982 miał zostać wyrzucony z PZPR udając, że przeszedł „martyrologię” jak inni zalegalizowani złodzeje „solidaruchy” w III RP z oszukańczego konglomeratu PO-PiS.

  Jasinski aktywista PiS inwestor budowy zamczyska w Puszczy Noteckiej , kumpel Kaczynskich był w latach 1984 do 1985 zatrudniony w Spółdzielni Transportu Wiejskiego w Płocku, następnie do 1986 w Izbie Skarbowej w Płocku.
  Już wtedy ekipa Jaruzelskiego sie cofała, a zakamuflowane żydy z polskim obywatelstwem z PZPR i loż masońskich, otrzymywali OFERTY tzn. „finansowe granty” na DOKSZTAŁT i szkolenia za pomocą tzw. „charytatywnych fundacji” zwłaszcza w USA, gdzie ich uczono jak organizować „prywwtyzacje i przemiany ustrojowe” w Polsce. Identycznie było w innych krajach „DemoLudów” bloku Sovieckiego.
  W ten to sposób wyhodowano posłuszną „GAWARDIĘ zachodu” w Polsce, która była później preferowana i reklamowana w żydowskiej „Gazecie Wyborczej” jako kadra do kierowania tą żydo-mafijną III RP.

  http://www.eioba.pl/a/4v05/posluszna-gwardia-zachodu

  Właśnie na taki „DOKSZTAŁT” opłacany przez ŻYDOWSKIE „fundacje” inwstor zamczyska w W.Jasinski został też oddelegowany na okres 1986 do 1989 przebywał w Stanach Zjednoczonych, gdzie wtedy żydo-nekoni przygotowali SWOJE żydoskie kadry do PRZEJECIA władzy w generowanych zewnętrznie „przemianach-transformacji ustrojowej” i „prywatyzacji” państwowego majątku.

  Prawie wszyscy głowni promineci „desydenci” III RP późniejsi ZALEGALIZOWA NI mega-złodzeje co przelecieli „dokształt funadcaji charytatywnych w USA” pozakładali swoje kąta bankowe ZA GRANICĄ, na które im wpłacano ŁAPÓWKI za kupczenie za BZCEN polskim państwowym majątkiem dla zagranicznych złodzeji.

  NIESTETY, ale do dzisiaj tego „okresu przemian ustrojowych” w III RP NIE wolno badać na uniwersytetach i NIGDZIE !!!

  O Amber Gold oskarża się gang PO i mafioso Tuska, o umowy gazowe Pawlaka, a o VAT Rostowskiego.

  A KTO w żydo-mafijnej III RP zbada procedurę „ZAŁATWIANIA” budowanego zamczyska w Puszczy Noteckiej oraz z KĄD „inwestorzy” jak W.Jasinski i inni tego budowanego przedsięwziecia „nabrali” pieniedzy na tą budowę swojej TWIERDZY traktują tą budowę jako LOKATĘ kapitału który „spadł im z nieba” ???

  Budowa twierdzy-zamczyska w Puszczy Noteckiej przez POSŁUSZNĄ GWARDIE zachodu w III RP przez tzw. „EKOLOGÓW” to jedynie zafałszowana złodzejska PRZYKRYWKA, którzy ZNOWÓŻ po raz kolejny pokazali, że KRADZIONE pieniądze nie śmierdzą w III RP.

  https://marucha.wordpress.com/2014/06/08/stypendysci-2/

  Przypominam, że w przedwojennej Polsce w latach 1920-1923 a potem od 1935r za przestępstwa urzędnicze czyli KORUPCJĘ popełnione z chęci zysku obowiązywała KARA ŚMIERCI.

  W czasch kiedy 1-m sekretarzem KC PZPR był Władysław Gomułka to kradzież, zabór mienia panstwowego lub roztrwonienie kwoty powyżej 1 miliona złotych lub branie łapówki przez urzedników panstwowych też karano karą ŚMIERCI przez powieszenie !

  Tak, tak, to nie pomyłka.

  Ekoterroryści po raz kolejny udowodnili, że z ekologią i ochroną środowiska nie mają NIC a NIC wspólnego, a to jedynie PRETEKST do ZŁODZEJSTWA na GIGANTYCZNĄ skalę.

  W żydo-mafijnej III Republice Polin po 1989r została WYHODOWANA specjalnie uprzywilijowana zgraja cwaniaków „solidaruchów” i „KOR-w” którzy Polskę mają w DUPIE, a jedynie liczy się tylko ZAGRABIONA kasa!

  Darmozjady które przypinały się do drzew, broniąc stare lasy przed wyrebem też nie robiły tego z miłości do przyrody.
  Za organizowanie tego WIDOWISKA na zamówienie zakłamanych squrwysynów z PO-PiS, SLD, PSL ci oszuści wspierani z UE dostawali za swoje „poświęcenie” WIELKĄ kasę, czyli ŁAPÓWKI !

 12. KTO odsłoni tajemnice DEMONSTRACYJNEJ zamiany LEWYCH pieniedzy w zamek-TWIERDZĘ ? said

  Jak ZALEGALIZOWANI mega-złodzieje aktywiści mafiosi ŻYDY z gangów PiS-PO-PSL-SLD czyli „okrągłostołowcy” solidaruchy + KOR-y nakradli się na łapówkach od CIA oraz zachodnich oligarchów globalistów na KUPCZENIU polskiego państwowego majątku w czasach „prywatyzacji i tzw. przemian ustrojowych” zapoznajcie się dokładniej z tematem też tutaj:

  https://wiadomosci.wp.pl/jak-sobie-zalatwili-zamek-w-puszczy-noteckiej-budowe-poparli-zagorzali-ekolodzy-6271862480251009a

  Te ŁAPÓWKI od CIA za „wprowadzanie wolności” w III RP tak, aby zainstalować okupacyjną US Army do III Republice Polin i za nakradzione pieniądze na oczywistej KORUPCJI ci aktywiści „okrągłostołowcy” starają się jakoś zainwestować w Polsce(raju dla zalegalizowanych złodzeji) te NAKRADZIONE pieniądze, więc ZAŁATWILI dla SIEBIE wybudowanie TWIERDZY czyli zameku w Puszczy Noteckiej.

  A jak że KUPIENI „zagorzali ekolodzy” z anty-polskich gangów PiS-PO-PSL-SLD wpędzą polskich obywateli w wojnę, aby wybudować dla siebie zamki.

  Zamek z Puszczy Noteckiej odsłania swoje tajemnice. Jest film zrobiony z „drona” z miejsca budowy zamczyska przez zalegalizowanych MEGA-złodzieji byłych „urzędników państwowych” najwyższego szczebla:

  https://video.wp.pl/i,zamek-z-puszczy-noteckiej-odslania-swoje-tajemnice-mamy-nagranie-z-miejsca-budowy,mid,2023035,cid,8051,klip.html?ticaid=11ba02

  Spółka figurująca w dokumentach jako INWESTOR stojący za budową zamku na jeziorze w Stobnicy nabrała wody w usta. Kilka publicznie dostępnych dokumentów w jej sprawie tylko napędza spiralę domysłów wokół okazałego zamczyska załatwionego przez „zagorzałych ekologów” mających wsparcie ŻYDO-MASONÓW z Brukseli i UE.

 13. To będzie nowy domek dla Kalksteina „Sława Ukrainie!”. Kaczystan pełną parą, ot co!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: