Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Imigranci zgwałcili w Danii pięć młodych dziewczyn. Matka jednego z nich o ich aresztowaniu: to rasizm

Posted by Marucha w dniu 2018-07-11 (Środa)

Sześciu chłopców ze środowisk imigracyjnych oskarżono o gwałty na pięciu młodych dziewczętach w Hørsholm, Nivå i Kokkedal, donosi duńskie BT.

[„Chłopców”… śmieci do utylizacji! – admin]

Policja Nordsjællands prowadzi obecnie dochodzenie w sprawie licznych zawiadomień o gwałtach na dziewczętach w Nivå, Kokkedal i Hørsholm, które miały miejsce w zeszłym roku. Zdarzenia te sprawiły, że miejscowi rodzice są przestraszeni i uważnie obserwują swoje dzieci.

Chłopcy nie przyznają się do winy i nie podjęto jeszcze żadnych działań w tych sprawach. Dziewczęta były zmuszane do uprawiania seksu oralnego, a inne były gwałcone. Najmłodsza z dziewcząt miała zaledwie 13 lat.

– Nie było gwałtu. Jeśli jesteś z dziewczyną w jej domu, to nie jest gwałt. Jeśli złapiesz dziewczynę na zewnątrz i ją zmusisz, to wtedy jest gwałt. One kłamały, a zarzuty są przesadzone – mówi ojciec jednego z chłopców. [A jak Allach nie widzi, to też nie jest gwałt… – admin]

Matka jednego z chłopców twierdzi, że za oskarżeniami kryje się „rasizm”.

– Płaczę, kiedy o nim myślę. Mam tylko jego. Jest naprawdę słodki i grzeczny, nie sprawia kłopotów (…) Nagle policja przychodzi i go zabiera. Próbuję zrozumieć, dlaczego. Myślę, że to dziwne. Być może ona jest rasistką lub ma coś przeciwko obcokrajowcom – mówi owa matka.

Pięciu z sześciu chłopców zostało zatrzymanych w okresie od czerwca i przebywa obecnie w zamkniętej placówce dla młodocianych. Według duńskich mediów, wszyscy podejrzani mają tureckie lub arabskie nazwiska.

/Voice of Europe/
https://www.magnapolonia.org

Komentarze 23 to “Imigranci zgwałcili w Danii pięć młodych dziewczyn. Matka jednego z nich o ich aresztowaniu: to rasizm”

 1. Gość said

  Po prostu: Zabić każdego gwałciciela. Prosty i skuteczny sposób. Oczywiście wszędzie, na razie, wygwizdywać sorosza, jak to nie pomoże to wysłać za nim kawałek ołowiu, żeby mu do łba przemówił. Wtedy się małpa chazarska zatrzyma emigrancko.
  Wszystko!!!

 2. Zerohero said

  NATO dzielni broni Europy przed Rosją, cały czas ją „powstrzymuje” (choć wydaje na zbrojenia 10 X więcej niż ona), cały czas udaremnia jej knowania itd. itd. Ta dzielność NATO wobec Rosji odwraca uwagę od tego co NATO robi naprawdę, tzn. jak zalewa Europę podludźmi którym daje glejt na gwałcenie Europejek. Wszak M.Śródziemne to wewnętrzne morze NATO, a przez te morze przepływają małp które się „ratuje” a potem osiedla niczym zdobywców.

 3. Zbyszko said

  Skoro te dzikusy chcą szariatu, to powinny wiedzieć, że jeżeli szariat, to za kradzież traci się rękę (tą która kradła) a za gwałt traci ten narząd który dokonywał gwałtu, czyli wg tych dzikusów… dziewczyna, bo weszła w drogę dzikusowi.
  A tak już teraz na bardzo poważnie : niech te biedne dziewczyny spuszczą porządne manto swoim rodzicom i dziadkom, bo to ich grzechy odejścia od Kościoła Katolickiego spowodowały sprowadzenie tej szarańczy jako kary Bożej, na ten bezbożny świat.
  Tak samo jak teraz każdy młody, bezrobotny człowiek, który musiał za pracą wyjechać z Polski, powinien od razu walić w pysk każdemu kto tylko przyzna się że był w Solidarności. I to obojętnie czy tej pierwszej drugiej czy jakiejkolwiek innej. Gdyby nie było pierwszej to nie byłoby kolejnych. Trzeba było poprzez Pana Albina Siwaka a nie bolka
  Nic nie dzieje się bez przyczyny. Także to co teraz w Polsce mamy i co jeszcze nas czeka „tańczących z gwiazdami” na różnych grilowaniach, zamiast leżeć krzyżęm w pokucie u Stóp Matki Boskiej Królowej Polski.

 4. Zbyszko said

  Zbyszko @3 niestety, jak także byłem członem Solidarności. Na szczęście tylko zwykłym cieniasem, sztuką robiącą tą 10mln masę.
  Właśnie z pokorą przyjmują ciężką pokutę, którą dostaję od Pana Boga i cieszę się że Pan Bóg dał mi Łaskę odbycia jej tutaj bo TAM, to jak wskazują Orędzia dawane nam przez mistyków (m.in przez Św Siostrę Faustynę), to już nie są przelewki.
  Więc wszelkiej maści mniejsi lub więksi „bohaterowie” solidarnościowi, sprzeciwiający się Gierkowi – władzy która wg Pisma Świętego („wszelka władza na tej Ziemi pochodzi od Pana Boga) pochodziła od Pana Boga…
  NA KOLANA! przed Matką Boską – naszą Królową na Jasnej Górze!

  Gierek Który tyle dobrego zrobił dla Kościoła, a został tak okrutnie przez polski Kościół potraktowany. Wierzę, że Pan Bóg Swoją Sprawiedliwością i przede wszystkim Miłosierdziem patrzy na Edwarda Gierka

  Choć trudno w to dziś uwierzyć, ale już od 1970 r. Kościół zaczął odtwarzać i pomnażać majątek. Gdy tylko Edward Gierek został I sekretarzem PZPR, ofiarował katolikom nieruchomości, które Kościół użytkował na Ziemiach Odzyskanych. W ten sposób stał się on właścicielem 4800 świątyń, 1500 innych budynków i 900 ha gruntów rolnych, które przed wojną w większości należały do ewangelików. Nie wyceniono wartości tej darowizny. Dwa lata później rząd przekazał na własność dodatkowe 662 obiekty (kościoły, klasztory, plebanie, budynki parafialne i cmentarze).
  Za Gierka zliberalizowane zostały przepisy dotyczące budowy nowych świątyń; wcześniej wszystkie zezwolenia były dość ściśle reglamentowane. Prawda, że władza obrzydzała takie inicjatywy na wszelkie sposoby – nie pozwalała kupować gruntów pod budowę, nie przydzielała materiałów budowlanych i rozbierała wzniesione bez zezwolenia budynki. Tym niemniej polityka liberalizacji doprowadziła do tego, że w pierwszej pięciolatce lat 70. wybudowano 538 świątyń, czyli więcej niż przez ćwierć wieku od zakończenia wojny. Rekord ten został pobity w latach 1982-85, gdy państwo wydało pozwolenia na zbudowanie 1376 kościołów.
  Według prof. Michała Pietrzaka, znaczne dochody – oprócz składek wiernych – przynosiły w PRL wpływy z opłaty cmentarnej. Kościół pozostawał wciąż w tej dziedzinie monopolistą, mając w swej gestii trzy czwarte wszystkich cmentarzy w Polsce (w 1970 r. zarządzał 6531 cmentarzami).
  Od 1974 r. komuniści zezwolili parafiom i zakonom na prowadzenie działalności gospodarczej „w celach religijnych”. Działalność ta była ściśle kontrolowana przez państwo, ale po uzyskaniu pozwolenia można było prowadzić wydawnictwo, zakład poligraficzny, produkować dewocjonalia, a nawet zakładać hotele. Wyznaniowe osoby prawne zaczęto traktować jako organizacje non profit, płacące podatki jedynie od prowadzonej działalności gospodarczej. Podatki przestały być formą represjonowania Kościoła.

 5. Zbyszko said

  Szanowny Pan Gajowy mi wybaczy te emocje, ale kto ma teraz tą naszą Ojczyznę naprawić, jak nie my którzyśmy ją dla tych przyszłych pokoleń zniszczyli.
  Pokolenia Pana Albina Siwaka tą naszą zniszczoną Ojczyznę budowały a następne (nasze) już na ten także swój dorobek, pluły nazywając go komuną.
  Pan Bóg w Swojej Sprawiedliwości dziejowej wywyższył różne, poniewierane do tej pory na przestrzeni stuleci, stany chłopskie i wywodzące się z nich niewolnicze stany robotnicze. Byliśmy wtedy świadkami milionów awansów społecznych młodych ludzi ze środowisk wiejskich i robotniczych a teraz niestety jesteśmy świadkami skutków NIEWDZIĘCZNOŚCI tych stanów, które odeszły od Kościoła do tych różnych zachodnich satanizmów.
  Nawet te resztki które jeszcze chodzą do swoich kościołów, przychodzą Pana Jezusa BICZOWAĆ jak Sam Pan Jezus nam mówi w Swoich współczesnych teraz Orędziach.
  NA KOLANA! PRZED MATKĄ BOSKĄ! Bo są te Orędzia już OSTATNIMI przed Czasami Ostatecznymi.
  Zresztą każdy kto nie ma przysłoniętego blaskiem błyskotek widzenia, widzi to chyba gołym okiem.

 6. Marucha said

  Re 5:
  Panie Zbyszku, ja już niczego naprawiał nie będę. Wolę zająć się przelewaniem morza do dołka w piasku przy pomocy muszelki, co ma większe szanse na powodzenie, niż zrobienie ludzi rozsądnych z narodu idiotów, kurew i lajdakow.

  Nie takie mocarstwa, jak Polska, były i zgineły na wieki, bo ich czas się skończył. Nikt nam nie obiecał, że z Polską będzie inaczej. Prawdopodobnie jesteśmy świadkami jej konania w męczarniach, przy obojętności albo głupawym rechocie polactfa.

 7. Zbyszko said

  Marucha@6 obserwując to wszystko co dzieje się dookoła z wielkim żalem muszę przyznać, że Pan może mieć rację.
  Aczkolwiek, są jakieś jakby coraz większe światełka w tunelu, jak chociażby to:
  http://www.krucjata.org.pl/
  Pozostańmy więc przy nadziei.
  Serdecznie pozdrawiam
  P.S. Pan i tak bardzo dużo już naprawia

  ———-
  Zazdroszczę Panu tej iskierki optymizmu i nadziei. Oby miał Pan rację, a moje słowa się w g… obróciły.
  Admin

 8. revers said

  Dobrze ze nie zarzneli jak polcie-olcie w neustadt

  http://dzienniknarodowy.pl/19-letnia-polka-brutalnie-zamordowana-niemczech-sprawca-byly-chlopak-ofiary-turek-recydywista/

 9. Boydar said

  Zupełnie nie wiem dlaczego, ale powyżej mocno wali siarą.

  Nieodparcie kojarzy mi się Owsiak – róbta co chceta

 10. revers said

  ale siary nie sprzedaja juz p.Boydar ani w aptekach, ani labChem sklepach przezanczonych dla laboratoriow chemicznych lub mlodych chemikow z zestwow chemicznych. Wiekszosc zwiazkow opatrzonych klausula bezpieczenstwa w wojnie z terroryzmem
  zj. tylko dla wybraynch NIP-ow i VIP-ow, takze z agencji bezpieczenstwa.

  A mozna byl pozbierac siare na torach za tzw. „komuny” pod zakladami chemicznymi lub w przyleglych zakladach przez ktore przjezdzaly sklady chemikalliowcow.

 11. mrozek said

  Europejscy żydowscy masoni komuniści dążą do wojny religijnej chrześcijańsko muzułmańskiej . Podczas tej wojny muzułmanie zabiją miliony chrześcijan i zgwałcą ich córki i żony. A wiele będzie wziętych do niewoli. Nastanie wtedy taki czas że każdy o innym kolorze skóry będzie zabijany bez zadawania jakiegokolwiek pytania. Do tego dąży ŻYDOWSKA sekta właścicieli FED nienawidząca Jezusa – SANHEDRYN z marionetką SOROSHEM.

 12. Czytając tego typu wiadomości zastanawiam się, czy ci tzw. Skandynawowie, są naprawdę Skandynawami . Czy to są naprawdę potomkowie Wikingów, brutalnych wojowników i morskich łupieżców, wyznawców Odyna, Thora, Lokiego i Walhalli, dla których wypruwanie flaków było jak pstryknięcie palcami. Bo można odnieść wrażenie, że to nie są ich potomkowie, tylko jakieś nie wiadomo co, jakby nastąpiła jakaś podmiana ludności z krewkich i gwałtownych wojów na zwyczajne, za przeproszeniem, cioty, które jedyne, co potrafią, to rysować serduszka. Jak tego wprost nie pojmuję.

 13. Aha, jeszcze jedno. Po raz kolejny apeluję o stosowanie poprawnej polszczyzny. Uprawia się nie s**s, tylko warzywa. Dziękuję.

 14. Dictum said

  ad. 6 i 7 – Drodzy Panowie, Przenajświętsza Panienka jest Królową Polski, więc jakże to tak, że Polska może zginąć? Ona nas nie opuści.

 15. troll polonii said

  3
  Zbyszko
  Po co klamac??
  Poczytaj co to jest szariat a nie powtarzaj zydowskiej propagandy.
  Szariat to nie jest prawo!!
  To sa zasady zycia w spoleczenstwie. Takie same jak u nas.
  My ciagle nie odroznimy przestepstwa od PRAWA.

  Few points with regards to the much abused and much misrepresented and misunderstood word “Sharia”

  Sharia’a is the Arabic word for “the road to the watering place” In a religious context, it means “the righteous path“.

  Shari’a is not a set of Laws, but rather a Set of Principles with JUSTICE at its heart and foremost aim.

  These are, the six principles of shariah:

  1. The right to the protection of life.

  2. The right to the protection of family.

  3. The right to the protection of education.

  4. The right to the protection of religion.

  5. The right to the protection of property (access to resources).

  6. The right to the protection of human dignity.

  ——-
  Zwlaszcza punkt 1, 4 i 6 mnie urzekły swym praktycznym wprowadzaniem w życie…
  Admin

 16. Boydar said

  Panie Troll, tylko u normalnych Katolików, Tradycja nie jest sprzeczna z Ewangelią a Obie z Bożym Prawem, a także naturalnym które też od Boga pochodzi. A u kozojebców podobnie jak u parchatych czy innych protestantów, co głowa to „rozum”, a co sekta to przydatna aktualnym interesom interpretacja. A jak taki jeden z drugim przyparty okolicznościami do muru, to melodyjnie ryczy allahu akbar i wysadza się w powietrze razem z cudzymi kobietami i dziećmi. Podaj Panie Trollu konkrety, przykłady, to porozmawiamy. Tak się składa, że jestem gotów udowodnić swoją rację. A Pan Troll może wyłącznie żerować na nieświadomości Czytelnika korzystając z pobłażliwości Gospodarza Forum.

 17. NICK said

  Yes, yes, yes.

  „marcinkiewicz”.

  Czy tam inny.
  Się PODpisAł.

 18. VAV said

 19. Joannus said

  Ad 3,4,5 Zbyszko

  Pod Pana słowami bez uwag podpisuję się.

  Skąd ta fala zła i zwiedzenia przyszła, otóż z odstępstwa od zdrowej wiary, które to wyeliminowało; sprawiedliwość, wdzięczność, roztropność, obowiązek, dyscyplinę i umiarkowanie, aby dać nieograniczone pole trojakiej pożądliwości.

 20. Re: 19 Joannus..

  Skad ta fala zla I zwiedzenia przyszla???…
  Bo na to WSZYSCY wyrazilismy zgode wlasnym milczeniem I wykpieniem Prawa Naturalnego (Bozego Prawa) majac nadzieje (plonna zreszta), ze wykiwamy Boga zdajac sie na „rzondowe” (rzadzace k…rwy) obietnice m.in., emerytalne…czy „500+…

  NIE MA ZADNEGO KOMPROMISU ZE ZLEM…

  ==============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 21. Głos Prawdy said

  BERGOGLIO
  nakazuje białym kobietom rozmnażać się z muzułmanami:
  „Ta integracja jest konieczna. Wzrost liczby ludności jest ujemny”.

  http://www.conchiglia.net/POLSKA/PO_C_DOC/18.401_PO_Istituzione_GiornataMondiale_Inno_alla_vita_per_figli_di_Dio_Bergoglio_ordina_alle_donne_bianche_di_fare_razza_con_musulmani_21.06.18.pdf

 22. Re: 21 Glos Prawdy…

  Zaraz, zaraz… Masonskie plany redukcji populacji na calej Ziemi zakladaja na ok. 500 milionow zyjacych, wiec zydowska marionetka z Watykanu jest przeciwko planom masonskim, a calkowicie zgodna z zydowskimi planami zlikwidowania bialej razy z powierzchni ziemi, a dopiero potem ewentualnej redukcji…

  ==========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 23. Andy said

  Niech ojciec i matka tych kozojebcow wytłumaczą taka bajkę Tuaregom, oni noszą specjalny nóż do obcinania jader gwałcicielom, ciach i po krzyku, gdyby taki nóż był na każdym posterunku to gwałty by ustały natychmiast, nich zapanuje wobec nich ich ulubiony szariat.

Sorry, the comment form is closed at this time.