Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Nabici w butelkę

Posted by Marucha w dniu 2018-07-16 (Poniedziałek)

Sprawa drugiej nowelizacji ustawy o IPN-ie pokazała Polakom ich jej miejsce w szeregu.

Nerwówka, czy uda się w parę godzin przepchnąć nowelizację przez Sejm i Senat oraz czy będący poza granicami kraju Prezydent zdąży złożyć pod nią swój, by przed godziną 18.00 ogłosić urbi et orbi, że „mamy to”, pokazuje cała groteskę tej sytuacji.

A wszystko po to, by zaplanowana na godz. 18.00 wspólna konferencja prasowa Mateusza Morawieckiego (w Polsce) i Benjamina Netanjahu (w Izraelu) mogła się odbyć się bez przeszkód.

Na szczęście wszystko udało się w porę załatwić i zziajana, acz szczęśliwa Polska, mogła ustami swojego premiera odczytać stosowne stanowisko, którego bliźniaczą treść odczytał w Izraelu niezziajany i wyluzowany Netanjahu, wieńcząc tym samym „samozaoranie” się polskiego rządu, na widok czego nawet polscy Żydzi przecierali oczy ze zdumienia, bo filosemityzm filosemityzmem, ale żeby aż tak pojechać po bandzie, to dopiero cuś – cmokali z niedowierzaniem.

Nie był to jednak koniec jazdy po bandzie. Szybko na nią wskoczyły przyssane do cycków „dobrej zmiany” tygodniki i „niezależni” redaktorzy, którzy na wyścigi jęli udowadniać, że od czasu chrztu Polski nie było równie genialnego zagrania dyplomatycznego, które pchnęłoby Polskę na nowe cywilizacyjne tory, czego właśnie jesteśmy świadkami, a wszystkie krytyczne głosy, które się pojawiają, to nic innego jak „ruska agentura”, która syczy z wściekłości, że nie powiódł się plan Putina skłócenia Polaków i Żydów, i że odtąd Polak i Żyd, to będą dwa bratanki, a nawet trzy, bo i Węgrzy w to wchodzą.

Uciecha z tego jest przemożna, bo te same tygodniki piórami tych samych redaktorów, wrzeszczały jeszcze w lutym, że nasz bratni naród żydowski „Chce nas złamać!”, dopowiadając w podtytułach, że w całej tej sprawie nie chodzi o nic innego, jak o „suwerenność, prawdę i pieniądze”.

Padały wówczas buńczuczne deklaracje, że nie oddamy Żydom nawet guzika. I przyznać trzeba, że guzik został uratowany, tyle że on jeden z całej garderoby się ostał i przysłonić zdołał jedynie to, co skrywa zazwyczaj figowy listek, a i spod tej lichej zasłony – no niestety – rozpostarł się widok nie pozostawiający złudzeń widok, że tym naszym nastroszonym kogutom nabiał po prostu gdzieś się zapodział.

Patrzą więc wszyscy z niedowierzaniem, bo to przecież nasze koguty obiecywały targać po szczękach wszystkich tych, którzy kłapią żeśmy antysemici, pomagierzy Niemców czy jakie inne kapo.

Tymczasem okazało się, że to nie my ich, ale oni nasze koguty targnęli po szczęce i to tak skutecznie, że te zamiast wstać i bić się dalej, rzuciły ręcznik na ring, zwiewając do szatni już po pierwszej rundzie. Jednak po szybkim cuceniu amerykańskim amoniakiem, koguty zaczęły piać wniebogłosy o nastaniu nowej ery w relacjach z Izraelem, który pomoże nam teraz ogrywać Unię Europejską, no bo kto podskoczy Żydom, skoro myśmy, husaria jakich mało, podskoczyć nie dali rady.

Podskakiwać będziemy oczywiście pod uważnym okiem Donalda Trumpa w ramach słynnego „Trójmorza”, które Biały Dom nie bez kozery pompuje w nadziei, że nasze koguty szybko się ogarną i doproszą do projektu bratni już teraz Izrael, bo przecież nic nie stoi na przeszkodzie, by projekt lekko się „omsknął” w dół sięgając morza czwartego, czyli Martwego, a nawet, jak dobrze pokombinować, via zatoka Akaba samego Morza Czerwonego, bo takie możliwości geograficzne nasz nowy bratanek Izrael przecież ma.

Zamiast więc marnego „Trójmorza”, mielibyśmy od razu „Pięciomorze”, którym moglibyśmy wywijać tak, że wszystkim poopadałyby szczęki, a już szczególnie te sztuczne w Brukseli. A że przy okazji tak się cudownie składa, że wszyscy bez wyjątku sygnatariusze „Trójmorza” są jednocześnie sygnatariuszami słynnej Deklaracji Terezińskiej, która w kwestii roszczeń po Holocauście mówi „co i jak”, więc wszystko nam by się tutaj ładnie zazębiło.

Tymczasem, już tydzień po naszej głośnej victorii, Instytut Yad Vashem stwierdził, że „próba gloryfikacji pomocy udzielonej Żydom i zaprezentowanie jej jako powszechnego zjawiska, jak również próba pomniejszenia roli Polaków w prześladowaniach Żydów są nie tylko wbrew prawdzie historycznej, lecz również wbrew pamięci o heroizmie Sprawiedliwych wśród Narodów Świata”.

W tej sytuacji cierpliwie wypada poczekać, kiedy do drzwi RP zapuka windykator w sprawie owych 300 mld dolarów za mienie po Holocauście, na myśl których lepkie ręce zacierają wiadomo jacy geszefciarze. Wyszło więc jeszcze raz, że Polak przed i po szkodzie głupi. Z ciekawością czekam, co teraz napiszą te wszystkie prawicowe „Trybuny Ludu” panów redaktorów Sakiewicza, Karnowskiego & co.

Maciej Eckardt
Myśl Polska, nr 29-30 (15-22.07.2018)
http://mysl-polska.pl

A 99% polactwa w ogóle nie wie, o co chodzi i pierwsze słyszała o jakichś żydowskich żądaniach.
Naprawdę, szkoda tego państwa dla takiego bydła.
Admin

Komentarzy 35 to “Nabici w butelkę”

 1. Yah said

  Jak to co ? Trzeba po chrześcijańsku oddać nie swoje, bo nie ma Polaków tylko są judeopolacy. Kto nie jest judeopolakiem ten jest „Rusek” i ma dwie możliwości:

  – pracować jako niewolnik u judeopolaków;
  – pracować jako niewolnik u łaskawych zachodnich panów;
  – wsiąść kibitkę i ewakuować się na wschód, jak mu niewolnictwo nie pasuje

 2. anty-qurwa pisowska said

  To efekt słynnego testamentu Lecha Kaczyńskiego, największego zdrajcy w historii Polski.

  Dlatego żydostwo stawia bydlakowi tyle pomników…

 3. Gość said

  Oczywiście, cały ten żydowski rząd udający Polaków z Kartoflem (kalksteinem – to taka odmiana ziemniako-buraka) na czele w roli naczelniczka (p)draństwa działa na niekorzyść Polski. Ale, co jest pewne, większość olbrzymia Polaków, która jest odsunięta od żydowskich „mendiów” i Rabowana wie kim są żydzi – chazarzy i co zgotowali światu i w razie czego Kartofel zostanie ugotowany na miękko a reszcie też się nie daruje. NIC wY MENDY ŻYDO-CHAZARSKIE NIE TRWA WIECZNIE I WY TEŻ SIĘ SKOŃCZYCIE hahaha. Może nie jutro ale z całą pewnością pojutrze. Zapłacicie za wszystkie krzywdy wyrządzone narodom świata, za te setki milionów ofiar waszego bydlęcego postępowania.
  Niech żyje świat wolny od żydów!!!

 4. anty-qurwa pisowska said

  Póki co, żydowsko-chazarskie mendy siedzą nam na głowach od średniowiecza i nie zapowiada się żeby się skończyły. To Polacy skończyli się jako naród, bo obudzili sie zbyt późno. Chazarskie kartofle naściągały do Polski jankesów i banderowców, więc sa dobrze obstawione. Jakakolwiek próba odsunięcia ich od koryta skończy się napuszczeniem rezunów na polskie rodziny, czyli powtórką z Wołynia tylko w skali całej Polski.

 5. lopek said

  Polskę zamordowano w ubiegłym wieku – jednak okupant robi wszystko aby trup owej zamordowanej Polski wyglądał jak żywy. Właśnie to jest największe zagrożenie dla tubylców – gdy ci nadal uważają, że Polska żyje. Żyje – więc nikt krzywdy tubylcom nie zrobi. Efektem tego jest nasycanie tubylców banderowcami – i jednoczesne rozbrajanie owych tubylców do imentu. Potem powtórka z Wołynia – bo po darmo przecież banderowców nie wskrzeszono.

 6. revers said

  „Negocjacje nie doszły jednak do skutku – polscy żołnierze zostali pojmani przez Ukraińców – w nocy z 10 na 11 lipca zapędzono ich do lasu znajdującego się nieopodal wsi Kustycze. Tam, według relacji świadków, upowcy przywiązali ich za ręce i nogi do koni, które przepędzili w przeciwległe kierunki. Wszyscy trzej zginęli tragiczną śmiercią przez rozerwanie. Następnie ich ciała zostały poćwiartowane i wrzucone do pobliskiej rzeki.”

  byle wiecej promejteczykow ale bez Jagielonow …

  Czytaj oryginalny artykuł na: http://www.stefczyk.info/wiadomosci/polska/byl-jednym-z-najzdolniejszych-poetow-na-kresach-zginal-rozerwany-konmi-przez-mordercow-z-upa,23746926537#ixzz5LPvtX2xk

  lub zwyciestwo po nowemu …
  http://mysl-polska.pl/1615

 7. , said

 8. , said

 9. star1 said

  „Ukrainy nigdy nie było, nie ma i nie będzie” – mówił na spotkaniu z polską młodzieżą kpt. Konstanty Kopf, żołnierz oddziałów partyzanckich Narodowych Sił Zbrojnych, więzień polityczny

  ——-
  „Państwa” Kosowo ani narodu „Kosowarów” też nigdy nie było, a jednak jest. Owe byty uznawane są m.in. przez Polskę.
  Admin

 10. Boydar said

  Podejrzewam, że Pan Kopf nie do końca wie co mówi, ale ładnie mu idzie.

 11. Swoj ostateczny podpis pod traktatem lisbonskim zlozyl 10 pazdziernika 2009 roku. Za 6 miesiecy juz nie zyl.

 12. ad.2. Swoj ostateczny podpis pod traktatem lisbonskim zlozyl 10 pazdziernika 2009 roku. Za 6 miesiecy juz nie zyl.

 13. revers said

  re11,12 widocznie aneksy byly nie tylko do WSI ale i do traktau Lizbonskiego o ktorym gawiedz nie wie i nie dowie sie, tak samo skonczyl pierwszy europejski bankowiec strefy EURO. ktory wiedzial co podpisuje z lucyferianami z FED-u ale to nie byl jeszcze cyrograf przed duze C wpelni, cyzli niektore aneksy musialy zniknac lub ulec zmianie.

 14. Proboszcz hazardzista said

  >A 99% polactwa w ogóle nie wie, o co chodzi i pierwsze słyszała o jakichś żydowskich żądaniach.
  >Naprawdę, szkoda tego państwa dla takiego bydła. Admin

  95% to katolicy.

  ——–
  Taki chuj, a nie „katolicy”.
  Admin

 15. Piotr Podgórni said

  ad.11.
  Spełnił swoje ziemskie zadanie i pan lucek wziął go do siebie.

 16. Boydar said

  Czy zombie może być katolickie ? Tak tylko pytam, dla porządku w papierach …

 17. Lily said

  Lewandowski:W USA slowo”Polak” jest obelga.

 18. narozniak said

  Piękny to widok, kiedy agenci dekonspirują się w trakcie głosowania. Wiadomo że wojna polsko-polska służy skanalizowaniu emocji społeczeństwa, zadowolony – popieraj PIS, niezadowolony- popieraj PO, dzięki temu nikt nowy nie wyskoczy jak Filip z konopi (np. Lepper). A gdyby jednak durne społeczeństwo chciało jakiejś zmiany to w rezerwie oczekuje partia RAZEM (na koszernej licencji zresztą, a może to franczyza?). Można głosować na kogokolwiek, Jonny Daniels lubi się ze wszystkimi, i wynik przy urnach nie rzutuje na jego działania.

 19. NICK said

  Gdy myślą wolną wolą, nadaną od Boga, Jego Syna, Ducha (…), to są Katolikami.
  A że jest ich 5%….

  Zmień Pan, qrva ten nick.
  Najlepiej milcz, Onianie.

 20. anty-qurwa pisowska said

  Re. 12.

  Martwy stał się syjonistom bardziej potrzebny niż żywy. Jego „męczeńska śmierć” miała dożywotnio podzielić Polaków i Rosjan, a nawet doprowadzić do wojny pomiędzy bratnimi narodami słowiańskimi, która byłaby bardzo korzystna dla atlantystów i syjonistów. Nie udało się, Polacy nie dali sie podpuścić na Rosjan. Doprowadzono wiec do władzy bandę chazarsko-banderowskich psychopatów, która teraz terroryzuje Polaków. Jeżelii Putin naprawdę dogada się z Trumpem, to za chwile chazarskie kartofle staną się tylko ludzkimi odpadkami.

 21. Polski Punkt Widzenia said

  (9) Panie Gajowy

  Nie przez Polskę – tylko przez żydostwo rządzące Polską …

 22. Boydar said

  Myślę, że nie spotyka się aby dogadać, to historia; teraz ustalą co dalej, jak i którędy (21).

 23. anty-qurwa pisowska said

  Re 23

  Co do szczegółów, to ma Pan rację, ale być może efektem tych ustaleń będzie także spuszczenie w kiblu ISIS-u, banderowców i polskojęzycznego reżimu dobrej zmainy.

 24. anty-qurwa pisowska said

  Sam Pan zobaczy, jeszcze nic konkretnego nie wiadomo, a chazarskie szczekaczki już srają w portki, tak są uwiązane przy jankeskiej odbytnicy, bez niej zdechną jak mucha robacznica zamknięta w słoiku.

  https://opinie.wp.pl/szczyt-w-helsinkach-zwyciestwo-putina-blamaz-usa-6274051686217345a

 25. NICK said

  A ile razy?
  Ile razy? „być może efektem tych ustaleń będzie także spuszczenie w kiblu ISIS-u, banderowców i polskojęzycznego reżimu dobrej zmainy.”(24).

  Polacy tu występujący?
  Dali dópy mrzonkom swym?

  Zamiatają świat.
  Wedle ustaleń sprzed stu i więcej lat.

  P. RomanK, np. sam był pierwszym polactfem za pierwszej solidarności.
  A taki, no właśnie, światowiec i wykształcony jeszcze. I to porządnie.
  Dalej nic nie wie. Trampka nastręcza.
  Warga zajęcza.

  Już nie widzicie początków Apokalipsy?
  Noce we qrvie Francji.
  Gdy czarna rasa zdobyła trofeum. Zresztą, co ono warte. Ale.
  Nie widzicie. Blokada niepojęta przepływu informacji.
  Cenzura jakiej nie było.
  Nie?

  Wy nic nie wiecie. Ja NIC nie wiem.
  Karmimy się resztkami śmietnika świata.

  Byle żyć.
  Byle internet.

  Świat. Już lucyferiański!
  Pstryk. Lucyfera pstryk. Kciukiem o palec trzeci i internet. Pstryk.
  Znikamy. Sami.
  Narzędzia wypracował. Żołnierzy ma.
  SAMI, natychmiast, popełnimy samobójstwa.

  Nie wiem jak Pan Bóg do tego podejdzie. Wola Jego Jedynego.
  Pamiętajcie a za rzadko to ujawniamy, modlitwa, zwykły i nadzwyczajny Akt Strzelisty, ukorzenie, prośba (…) tylko do Niebiesiech.
  NIE biesów.

 26. NICK said

  No i skoro trampek ma moc decyzyjną to gratuluję podstawowej wiedzy.
  O Świecie.

 27. anty-qurwa pisowska said

  Co Pan na starego przepoconego trampka patrzysz, który nadaje się tylko na fajans. Popatrz Pan na zwycięstwo Putina nad atlantystami i syjonistami, i to nie tylko w Syrii. Kaczyści olani przez fajfokloków i teraz trampka, obudzili się z ręką w mocniku, i dobrze im tak. Zaraz polskojęzyczne sondażownie ogłoszą spadek pop;arcia dla PiS i wzrost poparcia dla PO, zakłąd? To się nazywa nabicie w butelke.

 28. Boydar said

  Sygnalizator świetlny na skrzyżowaniu Zana i Kraśnickiej też „mocy decyzyjnej” w zasadzie nie ma; a jednak …

 29. revers said

  re24
  „Co do zasady dobrze byłoby, gdyby USA i Rosja żyły w zgodzie. Ale nie takim kosztem takiej uległości wobec bandyckiego państwa. ”

  No piekne teksty i komentarze od wydarzen w Helsinakch t spotkania Putin-Trump.

  Lub redaktorek przekrecil slowa ze Trump nie ma przyjaciol w Uni, ani w Azji, bo w tym samym czasie Tusk i Junkers ukladaja sie sie z chinczykami.

 30. jaja said

  Tak to prawda p.Gajowy, ze 99% Polactfa nie ma pojecia w jakiego pokera kurnikowcy z dupolizowskimi wladzami pogrywaja i jak narod wspolnie ruch.ja. . Nie maja pojecia, naprawde. Sama sie o tym przekonalam, juz parokrotnie. Trzy tygodnie temu odwiedzila moja przyjaciolke – siostrzenica z mezem z Polski. Pani doktor, maz ekonomista no wiec zgodnie z przypisywanymi przecietnym elitom walorami, niby nie durnie, nie osly – przemadrzali w wykladaniu politycznych racji, okraszonymi patriotycznymi frazesami,gleboko zaniepokojeni o Polske tak zagrozona rosyjska inwazja. Ja sie nie odzywalam, sluchalam, no bo z kim bylo dyskutowac, wiadomo, ze doprowadziloby to do wybuchowej wymiany pogladow, wiec mysle zdrowie wlasne nalezy cenic, spokoj takze, a durni i tak nie przekonam, ale nie przyszlo mi na mysl, ze oni sa po prostu calkowitymi dyletantami w sprawach o ktorych w swiecie , szczegolnie w Polsce jest tak glosno. Jak oni przeszli do drugiego pokoju i z czescia towarzycha, to mowie do meza” z takim polactfem to Polska juz zginela. To uslyszeli i wyskakuje caly czerwony na facjacie ekonomista i pyta oskarzycielskim tonem ” a kogo to ja uwazam za Polactfo i jakim prawem? Taka ze mnie Polka co opluwa wlasnych krajanow, znaczy jestem odpolaczona calkowicie.” Szlag mnie trafil i pytam dziada ” a jaki z ciebie Polak jak nawet slowka nie pisniesz w sprawie zaklepanego rabunku przez wiadomych szubrawcow. Oczy wybaluszyl i pyta o czym bredze, bo to nieprawda, ktos mi lipe wciska albo sama wymyslam jakies nowe bajki. Nie tlumaczylam durniowi calokszraltu sprawy, powiedzialam tylko zeby uwazal na rezydencje w ktorej bytuje bo moze sie okazac, ze to nie jego wlasnosc i trezba bedzie wypieprzac i szukac skromniejszego lokum, bo on to nie szlachta zeby sie panoszyl podobno w poniemieckim palacyku i polecilam wysluchanie wiarygodnych lektorow w tym temacie,. M.In. nieocenionego p.Gajowego. Momentalnie capneli laptopa i zaczeli mi czytac zamiesczone przez gogiielka rewelacje na temat poleconego adresata. Doczytali sie tylko, ze jest niewiarygodny bo Icek, O malo nie upadlam z wrazenia i dalam sobie spokoj z dalsza edukacja. Wyjechali do Polski i na pewno nadal wierza, ze Rosja to wrog, wladza stoi murem za polskim interesem narodowym, wybroni kraj przed rabusiami i jest godna poparcia i wsparcia, a im sie za dobrze zyje, zeby to wszystko co „glupcy” im glosza – to mija sie z prawda. Straszne!

 31. JarekK said

  „Nabici w butelkę”.

  Jesli okaze sie ze jest to litrowka z 99%-owa zawartoscia to polactfo i rzadzacy eskimosi beda zachwyceni wolac BIS!

 32. rafal z said

  Jaja said
  2018-07-17 (wtorek) @ 01:08:56

  ich głupota a Pani słabość i ponadnormatywne ego…

  Właśnie o to chodzi, żeby konfrontować takich ludzi z faktami a obrabiać im du… za plecami. Im więcej się ślini tym więcej faktów z podaniem źródeł. Aaa i bardzo dobrze doprowadzać do konfrontacji w gronie nie tylko dyskutantów. Wówczas obie strony starają się bardziej.

 33. lopek said

  Re 25:
  Nie widzicie. Blokada niepojęta przepływu informacji.
  Cenzura jakiej nie było.
  Koniec cytatu.
  Z kadru na filmie o rozruchach we Francji (TVP info) nie wykasowano beżowego – owiniętego we flagę z półksiężycem. Mądrej głowie dość po słowie. Dzisiaj już te kadry mogą być wykasowane.

 34. jaja said

  @ 32

  Glowa betonu sie NIE przebije. Pokumal Pan? Bomba potrzebna.

 35. NICK said

  Lubelaku. (28).
  Napisał Pan ADEKWATNIE?
  Czy tak, po prostu.

  Bo jak… .
  Wie Pan… .

  To użyję nawet polonusa: jednego. 🙂 .

  P.S.
  Un się daje używać.
  I wszystko po nim spływa.

Sorry, the comment form is closed at this time.