Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (45 – …
  Marek o Rozbić system samowładzy
  piwowar o Czy Duda zatańczy kazaczo…
  Boydar o Wolne tematy (45 – …
  Boydar o Rozbić system samowładzy
  Godzimir o Unia prze do wprowadzenia tej…
  lewarek.pl o Muzyka klasyczna może być…
  lewarek.pl o Inter pedes
  Boydar o Wolne tematy (45 – …
  Boydar o Po wyborach, czas na pleb…
  Boydar o Rozbić system samowładzy
  Boydar o Głowa Kolumba, czyli krótki es…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (45 – …
  Olo o Po wyborach, czas na pleb…
  Boydar o Wolne tematy (45 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 517 obserwujących.

Mariusz Kamiński i jego ułaskawienie

Posted by Marucha w dniu 2018-07-23 (Poniedziałek)

Wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie ułaskawienia Mariusza Kamińskiego to kpina ze zdrowego rozsądku. Wszelkie zawiłości prawne na gruncie obowiązującego w Polsce prawa mają w tej sprawie ograniczone znaczenie.

To, co w tej sprawie najważniejsze, to pokazanie, że prawo może być wbrew elementarnemu i jednocześnie fundamentalnemu poczuciu sprawiedliwości opartej na zdrowym rozsądku. Nawet dzieci w przedszkolu wiedzą i wpaja się im, że otrzymać wybaczenie i uniknąć kary można, jak się nabroiło. A jak się wie, że ile by się nie nabroiło, a i tak uniknie się kary, to tylko hulaj dusza piekła nie ma.

Te oczywiste zasady są w pogardzie w Trybunale Konstytucyjnym i jest tak nie dla tego, że sędziowie, którzy wydali ten fatalny wyrok są takimi ignorantami. Z tymi sędziami jest znacznie gorzej. Oni są całkowicie dyspozycyjni wobec PiS-u. Już się nie obawiam, już jestem zupełnie pewny, że tak będzie wyglądać działanie sądów kiedy PiS przejmie całkowitą nad nimi kontrolę, a stanie się to już niedługo. Już pisałem o tych obawach, a wspomniany wyrok to potwierdza.

Przez te coraz ciemniejsze i gęściejsze chmury pisowskiej “reformy sądownictwa” z coraz większym trudem przebijają się promienie odważnej sprawiedliwości. Używam określenia odważnej sprawiedliwości, ponieważ już nadeszły czasy, kiedy w sprawach, w których zaangażowane są polityczne interesy PiS-u albo jakiekolwiek ciemne sprawy ludzi z PiS-em powiązanych, wydanie sprawiedliwego wyroku będzie wymagało odwagi.

Na szczęście są jeszcze sędziowie, których na taką odwagę stać. Kilka miesięcy temu głośno było o aresztowaniu prezydenta Tarnobrzegu. Zarzucono mu przyjęcie łapówki i aresztowano na kilka miesięcy. Do sądu wpłynął akt oskarżenia, ale prokuratura nadal domagała się zatrzymania w areszcie. Sprawa jest mocno niejasna. Istnieją przesłanki by uznać, że mogła to być polityczna intryga, mająca na celu wyeliminowanie obecnego prezydenta z wyborów. Korzyść polityczną z tego w oczywisty sposób odnosił PiS. Zresztą nawet tego nie ukrywano, robiąc komisarzem polityka PiS-u i prawdopodobnego kandydata tej partii na prezydenta.

Decyzja o zwolnieniu prezydenta z aresztu wyraźnie popsuła szyki pisowskim politykom. Nie przesądzam winy lub niewinności prezydenta i tego, jak zakończy się ta sprawa. Na pewno sędzia zwalniający prezydenta z aresztu był w trudnej sytuacji. Sędzia Jacek Morzycki – bo o nim mowa – żadnej presji nie uległ i wydał sprawiedliwe postanowienie. Ilu sędziów Morzyckich zostanie w sądach kiedy w pełni zapanują w nich pisowskie porządki i ludzie ministra Zbigniewa Ziobro?

Profesor Antoni Dudek komentując wspomniany wyrok TK stwierdził, ze opozycja nic politycznie na sprawie sądów nie wygra, ponieważ te problemy nie obchodzą zdecydowanej większości Polaków. Niestety ma rację. Do jego myśli można dodać że, naczelną zasadą co do wymiaru sprawiedliwości staje się zdanie z komedii o tym, ze sąd sądem, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie. I kto by się spodziewał, że powiedzenie z komedii stanie się fundamentem Rzeczpospolitej pisowskiej.

A Państwu podoba się perspektywa pisowskich sadów i pisowskiej sprawiedliwości?

Andrzej Szlęzak
https://konserwatyzm.pl//

Komentarzy 37 to “Mariusz Kamiński i jego ułaskawienie”

 1. JerzyS said

  Dziwne podejście do sprawiedliwości ma p. A. Ślęzak!

  Widzi sprawę Mariusz Kamiński ego ,
  a ślepy na sprawę Mariusza Piskorskiego!

 2. lopek said

  Jeszcze by tylko tego brakowało aby tzw. prawo obowiązywało w jednakowym stopniu i okupanta i okupowanego.

 3. RomanK said

  Panie Jerzy…nie dziwny, ale typowo polski oglad i pojmowanie dziedziny, ktora postronni nazywaja od mileniow Jurisprudencja:-)))))
  OToz takie pojecia ,jak Prawo- Sprawiedliwosc, Rzetelny Proces, Ustalenie Prawdy obiektywnej…same w sobie moze I maja jakies tam znaczenie….ale nei mozna etgo wie pan, w jakikolwiek sposob laczyc i kjarzyc ze SADEM….
  Sad -prosze pana -Sedziowie w Polskim Sadownictwie to kasta ludzi wyjatkowych…(patrz sedzGelsdorf)..nie chce uzywac slowa wybranych, zeby sie ludziom nie mylilo z elekcja:-)))) czy innymi skojarzeniami, bezwstydnie zabronionymi:-)))
  Wyjatkowosc kasty sedziwowskiej polega na tym , ze je lepiej- jak inne….I tez je ciezko oplacana z podatkow najbiedniejszych po to , zeby kasta polityczna czula sie calkowicie bezpieczna , czyli mowiac po ludzku absolutnie bezkarna.:-))))
  O czym pan Szlezak wie dokladnie, ale rznie glupa:-))))

 4. Moher49 said

  U nas w AK nie było Sądu Najwyższego, tysięcy pomniejszych sędziów, adwokatów, różnych interpretacji itp. Wyroki były różne – 150 batów na d,, golenie łba sprzedajnym dziwkom, albo odwiedziny 3-ch panów. Przeczytali wyrok i był strzał w łeb. Igo Sym i wielu innych dowiedziało się, co to znaczy zdradzić Polskę. Targowicy teraz by nie było.

 5. karlik said

  Ja tak nieskromnie dodam, że studia prawnicze to są najłatwiejsze..I każdy kto chce może je ukończyć, bez problemu..
  To, że po ukończeniu studiów profesorowie nie są wstanie wyjaśnić co napisali w ustawach świadczy o ich poziomie wykształcenia..
  Należało, by ich wszystkich wyrzucić z pracy do fabryk, bo tam jest zapotrzebowanie..
  Wystarczy przestrzeganie dziesięciu przykazań, by wszystko wróciło do normy..

  Czy ktoś ostatnio dyskutował, jakiej długości lina urwie się pod własnym ciężarem??? Nie, bo wszyscy co ukończyli mechanikę po prostu to wiedzą…

 6. JanuszM said

  autora tych wypocin zachęcam do zapoznania się nt ułaskawienia byłego prezydenta USA Nixona. Wg wielu USA to kolebka wypracowanych praw ale jeżeli autor woli prawa wschodu to trudno

 7. Bronisław said

  Szanowny Panie Karlik!

  Przywołał Nam Pan, Boże Prawo – podstawowe i niepodważalne: „Wystarczy przestrzeganie dziesięciu przykazań, by wszystko wróciło do normy.”!!!

  To Iluminaci z Synagogi Szatana w Stanach Zjednoczonych, jako pierwsi wprowadzili konstytucję w miejsce Dekalogu, aby człowiek zajął miejsce (detronizacja) Boga i sam mógł stanowić Prawo. Druga oczywiście była Polska, która wpisała do swojej Ustawy Zasadniczej, iż to Zgromadzenie Narodowe będzie uchwalało dla Naszego Narodu obowiązujące Prawo („Odtąd zawsze
  i wszędzie obowiązujące Prawo większością głosów stanowione będzie”)!!!

  Stąd też Sam Chrystus Pan domaga się w przesłaniu do Rozalii Celakówny, aby Narody, które chcą przetrwać, intronizowały Go na Swojego Króla i przyjęły dobrowolnie Jego Prawo. Intronizacja taka według zapowiedzi odbyć się ma niedługo w Naszym Królestwie Polskim!!!

  Gorąco pozdrawiam Pana, Panie Karlik!

  Króluj Nam Chryste!!!

 8. jazmig said

  Prezydent może użyć prawa łaski w dowolnym momencie postępowania karnego, podobnie jest w USA (vide casus ułaskawienia Nixona). Skoro prezydent zdecydował, że ułaskawi podejrzanego, to nie ma sensu ponosić kosztów prowadzenia iluś rozpraw sądowych, apelacji itp.

 9. Sceptyk said

  At 3. Szanowny Panie Romanie przestań Pan pisać o sadownikach i sadach, sprawa bowiem dotyczy wymiaru niesprawiedliwości.

 10. RomanK said

  Sznowny panie Bronislawie…..dlatego w demonkratycznym panstwie zwanym Polska Rzeczypospolita nie ma Preambuly z Invocatio Dei….
  Mysli pan ze to pomylka???? Nie..to jest celowy i bezposredni zamiar! Umocowania Konstytucji- Ustawy Ramowej na byle consensusie , umowie spolecznej wszystkich dupkow, i wyksztaconych i nie przyglupow… jacy maja dziurke z zadu, a nawet dwie z tylu i ze spodu ,.,.,.,. I polski paszport.
  BYle tylko nie na Prawie Naturalnym!
  Opusci pan Invocatio Dei i hulaj dusza piekla nie ma..jezyk nei ma kosci…prawa ludzkie zrowna pan z prawami zwierzat, a wojt wyda kwit do rzezni I pana dorzna….
  Bez Invocatio Dei nie ma Prawa Naturalnego , Porzadku Boskiego…jest tzw sad wujatkowych kast, ktore wyjatkowo traktuja inne kasty nadrzedne, a sraja na kasyt podrzedne….piramida golebnika:-_)_)_)_)

  Wieksosc …to mozna sobie wsadzic w ktoras z dziurek, jakie panu zrobil Stworca w ciele….mysli pan ze 30mln balwanow wymysli cos madrzejszego niz 3 taklicfh samych cymbalow po tzw” prawie”:-))))?????

  Majac Invocatio Dei w Konstytucji pokazuje tym 30 milionom cymbalow….V Przykazanie – Nie bedziesz Mordowal!…..i posle pan w diably wszystkie trzesace kunciapkami publicznie q..wy udajace dzialaczki feministyczne broniace swych praw do suski….
  Ma swoje prawo do siuski i moze se ja wyrznac , wypalic …ale to co w niej siedzi ma swoja juz siuske i prawo do zycia…i do swojej siuski:-).
  i jesli tradfi cie jakis cymbal pradodafca w sejmie z glupim pomyslem ,,,marszlek pdpwoe mu nie…i pokaze Invocatio Dei….
  ale kto??? q…zwea Mac o tym wie??????
  I panie Bronislawie to nie narody kiedys intronizowaly …naopowiadal ktos panu pierdol….a pan pieprzy jak pralat Knebleski w TIVI….. TO ON- Stworca!!!!!! kiedys zrobil NAS…zaraz po szczurach , glistach …i innym stworzeniu Bozym….i ocenil , ze jest …DOBRE!

 11. RomanK said

  Panie Karlik.. pan oczywiscie skonczyl trudne studia … Jakim ciezarem moge obciazyc line konopna osmiosplotowa 2/3 cala o dlugosci 5 metrow????zawiazana pojedynczo na okraglej belce drewnianej 8 cali srednica z zoltej sosny … wezlem wisielczym?.

 12. jjj said

  Zapewne to w jakiś sposób przerażające – uzależnienie od PiS, a właściwie od jakiejkolwiek partii.
  Wydaje mi się jednak, że w sądach „rządzi” opcja prożydowsko (aż do bólu:)-prounijno (martwiąca się, że „Europa”, nie uzna ich za „Europejczyków”)-sobkowska (od słowa „sobek”). No, oddając hołd Michalkiewiczowi, dodajmy jego tezę – być może także „uzależniona od służb”. Uzaleznienie od partii, pewnie jest ale na krótszą metę, bardziej od zwierzchników (tych niewidocznych) danej.partii.

  Obawiam się więc, że sądy – w swej masie, w większości – poprą wszelkie „okołopisowskie” zagrania/działania mające uchylać nieba Żydom, zwalczające tych którzy Ż-i uznają za przeciwników.
  Przeciwstawią się raczej natomiast – w swej masie, wiadomo, że nie wszyscy – wszelkim okołopisowskim działaniom, które mogą nie podobać się Niemco-unii oraz takim choćby zewnętrznie i pozornie patriotycznym, o ile nie będą odpowiadać „słusznej europejskiej narracji” (nie piszę, że nie będą odpowiadać „nacji”, bo tych okołopis raczej nie robi, względnie – jak wiemy – szybko „naprawia”).

 13. tytus said

  Artykuł kretyński.
  PiS zawłaszcza sądy, które wcześniej były zawłaszczone.
  Jeden złodziej – wygląda na to – że wygryza innego złodzieja.
  Ot cały sens tej „zadymy”.

 14. ATANAZY said

  o5 KARLIK ! ty jestes zwyczajny idiota i tyle ! jestem absolwentem prawa sprzed lat ! zaczynalo nas 652 skonczylo 42 idioto skonczony i bezczelny zakuty TUMANIE !!! tumanie !!!

 15. ATANAZY said

  ze zdziwieniem czytam belkot niEjakiego Romana i pozostalych ! Kamnski dokonal ordynarnych przestepstw kryminaLNYCH ! TEN PISOWSKI BANDZIOR SFABRYKOWAL FALSZYWE DOKUMENTY I NA ICH PODSTAWIE WSZCZAL AFERE GRUNTOWA ABY WSADZIC sp ANDRZEJA LEPPERA DO WIEZIENIA ! TAKA JEST PRAWDA ! NIE PISZCIE PISOWSKIEGO BELKOTU TUTAJ O SADACH BO ON NIE MA NIC WSPOLNEGO Z PRAWDA O BANDYCIE KAMINSKIM I JEGO POPLECZNIKACH BANDZIORACH Z PYYYSSS !

 16. jjj said

  4 Moh 49 „U nas w AK nie było Sądu Najwyższego..”

  Tak, sędziowie byli z pewnością inni od dzisiejszych, ale tym się chlubimy (słusznie czy niesłusznie), a przynajmniej to chwalą historycy (mówię o tych względnie normalnych, nie o antypolakach), że wyroki za zdradę/pomoc okupantowi/osłabianie ducha narodu polskiego, wydawały sądy podziemne.
  Przewody sądowe były prowadzone z prokuratorem i obrońcą, choć raczej bez obecności i wiedzy oskarżonego.
  Wyroki, szczególnie te ważniejsze jak śmierci, wydawał więc sąd, a nie dowódca uzbrojonej komórki czy oddziału (a jeśli wydawał, mogło to być poczytane za samowolę, z różnymi skutkami dla tego, który ją popełnił)..

  Tak przynajmniej było w ważniejszych sprawach i w większych ośrodkach, bo daleko, na tzw. j prowincji, gdy była potrzebna akcja ad hoc, bywało inaczej

 17. RomanK said

  ATanazy..zaloze sie ze konczyle Prawo na Uniwersytecie Warszawskim:-))))))))
  Nawet nie zauwazyles , ZE SLOWEMN NIE WSPOMNIALEM O kAMINSKIM- ktory… gdyby nie te polskie sady ,a w nich prawnicy- jak ty siedzialby dawno za swoje zbrodnie.
  A propos zaloze sie, ze kazdy jeden z tych 42 jacy razem z toba skonczyli rok…do dzis dnia nei ma zielonego pojecia co to jest Invocatio Dei:-)))))
  Natomiast tych 510 umialo sie przezegnac….i doniesclisie …..ze to robia:-_)_)_)_

 18. RomanK said

  Karlik nei jest idfiota ale inżynierem ..i nie ma czasu na pierdoly z prawnikami Duracza……bo liczy line…

 19. Bronisław said

  Re: 15. To co Pan pisze o Kamińskim jest bezsporne, ale czy nie uważa Pan, Panie Atanazy, że „lokomotywą” tego działania był sam „naczelnik mściciel”!!! Gorąco pana pozdrawiam!

  Króluj Nam Chryste!!!

 20. Bogusz said

  ad.15 Panie Anastazy, co Pan wie o pracy siedząc w todze i przewracając papiery ? Pracował Pan kiedyś na wielkich piecach, w kopalni czy na wielkich budowach ? A o Panu Kamińskim są trzy prawdy ” twoja prawda, moja prawda i gówno prawda ” , ta ostatnia jest panska, panie prawniku.

 21. karlik said

  (…)pan oczywiście skończył trudne studia(…)
  Panie Romanie mnie dwa razy z uczelni wyrzucali raz po 7 semestrze raz po 6 i nie skończyłem studiów, odnośnie wytrzymałości materiałów wierzę fachowcom i jeszcze mi się nic nie urwało…
  Ja nie widziałem fachowców co zwracali się do społeczeństwa, by rozstrzygali kto ma rację, czy lina się zerwie po 4 czy 8 kilometrach ,…
  .https://www.youtube.com/watch?v=i2mczvxj73I

  Ale prawnicy są do niczego tworzą prawo które potem omijają lub tłumaczą jak im wygodnie..
  Żadna uchwała nie powoduje skutków prawnych a jedynie jest podstawą do podejmowania decyzji …
  Dlatego do czasu gdy ktoś nie wystawi kwitów odwołujących prezesa sądu nic się nie zmienia

  Jeżeli w ustawie napiszą, że ” za niemanie pasów bezpieczeństwa należy zapłacić 50 złotych” to nie należy lecieć na pocztę i zapłacić , a trzeba czekać do czasu gdy na tej podstawie policjant wystawi kwit…i wtedy na pocztę, albo do adwokata, który wynajdzie podstawę, by uwolnić człowieka od obowiązku zapinania pasów bezpieczeństwa…
  Jeżeli Prezydent RP podjął decyzję to do czasu wyroku zmieniającego tę decyzję jest ona słuszna ie podlega dyskusji laikom, bo prawnicy nie potrafią, odpowiedzieć kto ma rację…

 22. Wścipski said

  Ciekawe i warto ten materiał poznać.
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydowska-strategia-prof-revilo-p-oliver-2018-07

 23. AlexSailor said

  ad 4 @Mocher49

  Obiektywnie biorąc, to nie były żadne sądy, tylko bandyci.
  Mocne sowo, ale adekwatne i nie ma co nazywać szamba perfumerią.
  Może były takie własnie rozwiązania potrzebne, nie wiem, za mało wiem, ale dużo wskazuje na to, że nie koniecznie.
  Ilu ludzi po prostu zostało zamordowanych lub zniszczonych przez takie „sądy”, trudno określić.
  Np. wyrok śmierci dostał Cat-Mackiewicz, wybitny polski pisarz i w sumie też polityk.
  Nie słyszałem, żeby jakiś banderowski watażka, został na czas skazany i zlikwidowany.

  Dalej.
  Podczas okupacji ludzie walczyli o życie, podejmowali wybory bardzo trudne decydujące o przeżyciu własnym i rodziny.
  Np. ukrywali żydów, co mogło spowodować wymordowanie ich rodziny i przy okazji sąsiadów.
  Czy mieli prawo podejmować takie ryzyko?
  Podobnie ze wspomaganiem partyzantów.
  Już nie chcę rozwijać, bo za dużo czasu zajmie.

  Po wojnie okazało się, że cała konspiracja i opór to o kant dupy rozbić, partyzantka zaś w zasadzie tylko szkodziła,
  a rację mieli zarówno ci, co współpracowali w ograniczony sposób z Niemcami jak i Radzianami, a zdrajcami okazali się
  ci, którzy zburzyli Warszawę, wywołali akcję Burza, nie zabezpieczyli Polaków na Kresach, uratowali banderowców i SS-Galicja
  przed odesłaniem Stalinowi czy wybili resztki przy szturmie Monte Cassino (Anders).
  Ci, którzy ukradli polskie złoto i opłacili nim obronę Imperium Brytyjskiego.

 24. AlexSailor said

  ad 16 @Jii

  Proces bez udziału oskarżonego, to kpina.
  Podobnie jak każdy utajniony.
  Są od początku nieważne – co najmniej.

 25. jjj said

  Alex S
  Za wiedzą, źle napisałem – mea culpa. Raczej każdy otrzymywał zawiadomienie z sugestią by się powstrzymał od działalności za którą miał być sądzony. Na pewno ci co byli obywatelami polskimi, ale chyba Niemcy ( może nie zawsze) też.

 26. Deptacz said

  Co do sądów, to przydał by się pluton egzekucyjny. Odstrzelić kilku niesprawiedliwych i padłby strach na tą hołotę. W wojnę sobie radziliśmy a teraz się nie da?
  Do podziemia Polacy i walczyć o Ojczyznę naszą Polskę a nie o dobro żydowskich curev i złodziei.

 27. AlexSailor said

  ad 26 @Deptacz

  „Do podziemia Polacy i walczyć o Ojczyznę naszą Polskę a nie o dobro żydowskich curev i złodziei.”

  A może lepiej skorzystać z wcześniejszych doświadczeń, to jest skutkach działalności podziemia 1939-45.
  Co zostało wywalczone??
  Wojna domowa do 1956 roku???

  Wystarczy porównać z Czechami lub Bułgarią.

 28. anty-qur-pis said

  Przy tej okazji nasuwa się pytanie – kto zlecił mord na Andrzeju Lepperze?

  Kto najbardziej skorzystał na śmierci Andrzeja Leppera?

  Komu Andrzej Leppera najbardziej by dzisiaj przeszkadzał?

  Kto walczył z Andrzejem Lepperem za jego życia?

 29. AlexSailor said

  @Anty…

  O_czy_wi_ste.

 30. RomanK said

  Cui prodest????????????
  Fakt niewyjasniena okolicznosci smierci sw,p A. Leppera jest Aktem Oskarzenia calej Klasy Politycznej obecnego PRLu bis!
  To Swiadectwo Uzurpacji panstwa I kasty Panstwowych Sluzb…wszystkich…ze szczegolnym wyroznieniem sluzb tzw Wymiaru Sprawiedliwosci!
  Oceny naleza do kazdego , posiadajcego zdolnosc oceny.
  Ale, czy ktos uwazajacy sie za Czlowieka, moze spodziewac sie czegokolwiek innego od Panstwa, ktore w swojej Konstytucji wogole nie ma w Preambule Invocatio Dei…..nie ma definicji co to jest panstwo Polskie, co to jest, i kto nalezy do Narodu Polskiego, czym rozni sie Suveren Panstwa Polskiego , czyli Narod Polski w swych prawach i obowiazkach od tych obywateli polskich ,ktorzy Polakami nie sa, nie chca byc i nie maja zadnego zamiaru za takich byc uwzanymi???
  Panstwo ,ktore nie posiada tych definicji i te definicje utwierdzajacych odnosnych praw…tworzonych zgdnie z Invicatio Dei….. Z racji tego nie musi szanowac Porzadku Naturalnego- Boskiego bo sila rzeczy swoje Manus czerpie z
  Siedmu Grzechow o Pomste do Nieba Wolajacych????
  A zatem Panstwo to jest striCte panstwem Lucyferianskim!!!! TO jest FAKTEM!!!!

  umyślne zabójstwo;
  grzech sodomski
  uciskanie ubogich, wdów i sierot
  zatrzymywanie zapłaty

  Wszystkie te grzechy sa dzis cechami tzw Panstwa Polskiego.
  Zastanowcie sie nad tym ..prosze….

 31. NICK said

  Dlaczego?
  Do qrvy nędzy, Romanie, masz Pan te swe zaostrzenia.
  Wobec remisji jak wyżej.

  (toć wiemy jak jest)

  Tego to długo pociągać się nie da.

  Porzuć pan kpiarstwo.
  Kryjące coś tam.
  Niemoc.
  Wściekłość?
  Niespełnienie?

  Lubelaku.
  Na więcej mnie stać nie będzie.
  To co powyżej to właściwie do Ciebie.

 32. RomanK said

  Atanazy….wylazla z ciebie” wieczorowka dla analfabetow….” :-)))
  nie wiesz gnoju co to argument….za glupis aby pojac…idz w pokoju ..ciemny gnoju:-))))).

 33. Bogusz said

  ad.32 Prawda panie Romanie ale czy nie można kulturalniej, nie trzeba zniżać się do poziomu pana prawnika

 34. karlik said

  „o5 KARLIK ! ty jestes zwyczajny idiota i tyle ! jestem absolwentem prawa sprzed lat ! zaczynalo nas 652 skonczylo 42 idioto skonczony i bezczelny zakuty TUMANIE !!! tumanie !!!”
  „Kamnski dokonal ordynarnych przestepstw kryminaLNYCH ! TEN PISOWSKI BANDZIOR SFABRYKOWAL FALSZYWE DOKUMENTY I NA ICH PODSTAWIE WSZCZAL AFERE GRUNTOWA ABY WSADZIC sp ANDRZEJA LEPPERA DO WIEZIENIA ! TAKA JEST PRAWDA ! NIE PISZCIE PISOWSKIEGO BELKOTU TUTAJ O SADACH BO ON NIE MA NIC WSPOLNEGO Z PRAWDA O BANDYCIE KAMINSKIM I JEGO POPLECZNIKACH BANDZIORACH Z PYYYSSS !”

  Panie Atanazy,
  być może na lekcjach etyki pan nie uważałeś i brak inteligencji krzykiem chce nadrobić…
  Jako prawnik nie nauczyli prawnika, że do czasu wyroku jest się niewinnym i o winie decyduje sąd, a nie prawnik – po wieczorowych kursach…
  Podstawową rzeczą , by pisać w języku polskim, czy naprawdę w szkołach tego nie uczą???…Czy nie dotarło gdy uczyli???

  nie pozdrawiam

 35. RomanK said

  Panie Bogusz ..mozna ..niech mi pan poda kulturalniejsze slowo , zeby zastapic nim polskie slowo…. gnoj:-))))

  Panie Karlik odpusci pan ….plisss…widzi pan- jaki z niego kulturalny prawnik:-)))))
  A liny nauczyli mnie iiczyc w Technikum Gornictwa Naftowego w Krosnie… proste kratownice…a z prostych kratownic robi sie skomplikowane wg prostych zasad:-)))
  Na podaym przykladzie powiesi pan bezpiecznie tone….czyli mniej wiecej 10 prawnikow:-)))))

 36. Boydar said

  Nie znam się za bardzo ale na każdym kłębku liny jest drukowanymi napisane ile waży kłębek (kg/m), jaką lina ma wytrzymałość i jaki współczynnik bezpieczeństwa. Nie ma co „liczyć”, liczyć można np. most. W przypadku danej liny wystarczy pomnożyć i podzielić.

 37. lewarek.pl said

  Z tym ułaskawieniem Mariusza Kamińskiego to, wydaje mi się, jest prosty myk. Gdyby sąd najpierw skazał go, a dopiero potem prezydent by go ułaskawił, to Kamiński jako – mimo ułaskawienia – skazany byłby pozbawiony biernego prawa wyborczego. A tak to umknął spod gilotyny zadającej mu śmierć polityczną.
  Tak kombinuję. Nie jestem prawnikiem i nie wiem czy kombinuję dobrze.

Sorry, the comment form is closed at this time.