Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  marteczka o Wolne tematy (41 – …
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  nod o Hańba i zdrada – chyba b…
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Carlos o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Gdzie błąd? o Wolne tematy (41 – …
  Carlos o Szambo próbuje go ośmiesz…
  revers o Wolne tematy (41 – …
  revers o Wolne tematy (41 – …
  revers o Szambo próbuje go ośmiesz…
  marek13 o Dlaczego koty boją się ps…
  Marucha o Szambo próbuje go ośmiesz…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Tusk na prezydenta?

Posted by Marucha w dniu 2018-07-25 (Środa)

„Tusku, musisz? Sondaż o wyborach w 2020 roku” – pod takim tytułem opublikowano na portalu rp.pl wyniki sondażu opinii publicznej przeprowadzonego przez agencję badawczą Sw Research.

„Z najnowszego sondażu portalu rp.pl wynika, że pomysł, aby Donald Tusk został w 2020 roku prezydentem Polski ma więcej przeciwników niż zwolenników

— Czy Donald Tusk powinien startować w wyborach prezydenckich w 2020 roku?— tak brzmiało pytanie zadane Polakom. 43% respondentów odpowiedziało negatywnie. Co ciekawe najwięcej przeciwników były premier ma wśród ludzi młodych. Aż 51% spośród osób, które nie chcą, aby Tusk został prezydentem jest poniżej 25 roku życia.

Sam przewodniczący Rady Europejskiej został kilkanaście dni temu zapytany o powrót do polskiej polityki. Tusk nie chciał jednak mówić o konkretach. — «Gdyby Jarosław Kaczyński zdecydował się kandydować w wyborach prezydenckich, to stanąłbym do takiego pojedynku — podkreślił»”.

Korespondentka radia Sputnik Irina Czajko porozmawiała na ten temat z niezależnym publicystą Adamem Śmiechem.

Z najnowszego sondażu portalu rp.pl wynika, że pomysł, aby Donald Tusk został w 2020 roku prezydentem Polski ma dziś więcej przeciwników niż zwolenników. O czym to Pana zdaniem świadczy i czy w nowych sondażach opinii publicznej będą inne wyniki?

— Wyniki mogą być inne w innych sondażach, to jest typowe dla polskich sondażowni, które sprzyjają poszczególnym stronom sceny politycznej i za tym idą również wyniki. Niemniej jednak jest to obiektywny problem, jeśli chodzi o Donalda Tuska i jego kandydaturę, że posiada bardzo silny elektorat negatywny, który wytworzył się na skutek kojarzenia jego nazwiska i osoby z wszystkimi negatywami sprawy Smoleńska, oczywiście w perspektywie Prawa i Sprawiedliwości oraz zwolenników tej partii.

Także zarówno sam Donald Tusk, jak i ewentualne partie polityczne, które chciałyby wesprzeć jego kandydaturę muszą się z tym liczyć. Natomiast generalnie uważam, że jest to jedyna kandydatura, która może podjąć walkę z kandydatem PiS-u, czyli najprawdopodobniej obecnym prezydentem panem Andrzejem Dudą, z tego względu, że Donald Tusk jest z kolei dla tych ludzi spoza tego swojego negatywnego elektoratu osobą bardziej do przyjęcia, niż pewni inni kandydaci, którzy są skrajni z innych powodów — idą na przykład za bardzo na lewo, zbyt daleko posuwają się w liberalizmie. I z tego punktu widzenia Donald Tusk jest nieporównywalnie lepszą kandydaturą niż ktokolwiek inny z Grzegorzem Schetyną na czele.

Redaktor Michał Krzymowski napisał na łamach czasopisma Newsweek, że Donald Tusk postawił krzyżyk na Platformie Obywatelskiej i czeka teraz na zjednoczenie antypisowskiej opozycji, ponieważ jego zdaniem tylko taki obóz może odsunąć Jarosława Kaczyńskiego od władzy, a jego samego wynieść do prezydentury. Jak Pan ocenia taki plan i taką perspektywę?

— Myślę, że tak — zjednoczenie tego obozu jeżeli w ogóle miałoby nastąpić, będzie mieć miejsce właśnie pod kątem wyborów. Tusk jest bardziej kandydatem środka, raczej widziałby taką koalicję centrową, omijającą sprawy najbardziej drażniące i radykalne, które przede wszystkim odbierają elektorat, a nie go pomnażają.

W Pekinie podczas szczytu UE-Chiny Donald Tusk zaapelował do trzech krajów: Chin, Stanów Zjednoczonych i Rosji i stwierdził: jest jeszcze czas, aby zapobiec konfliktom oraz chaosowi. Czy Pana zdaniem Donald Tusk miał tylko na myśli wojny handlowe i chaos gospodarczy, czy może coś więcej?

— Niewątpliwie jedno i drugie. Jeśli chodzi o wojny handlowe i chaos to myślę, że zwracał się przede wszystkim do Stanów Zjednoczonych i do Chin, bo wiemy, że w tej chwili trwa dość nieprzyjemna sytuacja na linii jednych i drugich — Chiny prowadzą politykę wedle interesów własnego państwa, to samo Stany Zjednoczone, które zaczynają wprowadzać cła — narzędzie polityki ekonomicznej i międzynarodowej, które w zamyśle WTO — Światowej Organizacji Handlu miało być likwidowane.

Ta polityka ochrony rynku wewnętrznego Stanów Zjednoczonych poprzez cła wraca. Rozwiązanie będzie na pewno bardzo trudne.

Natomiast wydaje mi się, że Tusk mógł również w pewnym sensie odnosić się do innego rodzaju napięć — są one generowane przede wszystkim przez Zachód, a z kolei celem i tym partnerem, który jest atakowany i uważany za wywołującego te napięcia jest Rosja.

Nie sądzę, żeby Donald Tusk był osobiście za zniesieniem sankcji, a to przecież też jest element polityki gospodarczej, skierowanej przeciwko Rosji — czyli trwa polityka sankcji, wprowadzona po 2014 roku, która jest cały czas przedłużana — chociażby przez Unię Europejską. No więc tutaj Donald Tusk powinien powiedzieć to do samego siebie, jakiego wysokiego reprezentanta UE.

Irina Czajko
https://pl.sputniknews.com/

Fakt, że tylko 43% Polaków nie chce folksdojcza Tuska jako prezydenta, komentarzy nie wymaga. A w ogóle, to jak une będą chciały, to prezydentem zostanie Krzysztof Bęgowski,  Mateusz Kijowski, poseł Dupka… pardon, Budka, Joanna Scheuring, „ksiądz” Lemański albo – czemu niby nie? –  Mateusz Trynkiewicz. Polacy nawet się nie zorientują.
Admin

Komentarze 64 to “Tusk na prezydenta?”

 1. anATOM said

  Nawet bolek może zostać preżydentem

 2. Antifa w natarciu – https://www.cda.pl/video/24771146a

 3. Antymarxista said

  A co na ten temat inne źródła niz Spoutink?

 4. Grace said

  Wielce to smutne. Kto obudzi Polakow z tej wieloletniej spiaczki? Zmieniajac temat, czy ktos moze mi powiedziec cos na temat Pana Grzegorza Brauna. Dochodza mnie sluchy ze on tez taki prawdziwie Polski to nie jest. Nie przepadam za nim ale chcialabym wiedziec co mu sie zarzuca.

 5. Grace said

  Re:3 Ale Panu ten Sputnik i wspanialy Prezydent Rosji przeszkadza co? Czego szukasz czlowieku w tej przepieknej Gajowce? Pomyliles drogi?

 6. Polski punkt widzenia said

  (4) Pani Grace

  Powiem krótko – Braun to cwany żyd … niech Pani nie zmyli jego „patriotyczna” retoryka …

 7. janetatanka said

  ” Braun to cwany Zyd” – to jest zdecydowanie odpowiedz charakteryzujaca obecnych wyborcow Kaczynskiego, a juz wkrotce wyborcow Tuska, niz odpowiedz na zadane pytanie.

 8. Letnia said

  Re 5. Jak ktoś jest ‚anty’ to znaczy, że i tak w tym siedzi (czy jakoś tak) czyli antymarksista to nadal marksista, a antyrasista to nadal rasista…

 9. Ad. 8

  Nie. Po prostu nie wszystko złoto, co się świeci.

 10. Pytanie: Kto to jest Tusk?
  Odpowiedź: Nikt.
  Pytanie: Więc jak brzmiało pytanie? KTO na prezydenta?

 11. Boydar said

  Zupełnie nie rozumiem, na jaki ch. nam prezydent. Pan Krzysztof ma (10) częściowo rację – Tusk (po fińsku zdaje się znaczy Niemiec) to naprawdę nikt, marionetka, pacynka. A częściowo, bo inni bynajmniej nie lepsi. Równie dobrze (a dużo taniej) postawić słup ogłoszeniowy.

 12. lopek said

  Promowanie ryżej, antypolskiej kanalii jest po to aby przepchnąć w wyborach jeszcze większą, antypolską kanalię i tyle.

 13. Boydar said

  Olbrychski na pal ! Sam ryby widziałem.

 14. andzia said

  Re:6
  Dowody, bo schować się za nikiem „polski punkt widzenia” może sam Schudrich. Polaczki dają się manipulować, dlatego zawczasu merdia nie pozostawiają alternatywy: Duda albo Tusk, innej możliwości nie ma.To oddziaływanie na podświadomość leniwych w myśleniu. Jak się pojawi ktoś sensowny, to Żyd, bo ałtorytet Daniels powiedział. Jednocześnie ciekawe zjawisko, że Kaczyńskiemu zarzuca się zaledwie żydofilstowo, a jak pisze Pan Siwak, to żyd ze strony matki tj. po ichniemu prawdziwy Żyd. Braun jest propolski i prokatolicki, a kaczor prożydowski i probanderowski. Katolicyzm u niego to narzędzie do oszustw naiwniaków. Jeszcze niedawno kamera uchwyciła, jak nie umiał się przeżegnać.

 15. andzia said

  Kompendium wiedzy o elitach III RP w książce St. Michalkiewicza: Niemcy, Żydzi i folksdojcze: https://www.youtube.com/watch?v=g5iGOwBkS-g

 16. Siekiera_Motyka said

  ” Polacy nawet się nie zorientują.”
  Powolutku rolniki i ich świnie się orientują. No ale skoro tego nie ma w TVN24 to ogólnie „Nic się nie dzieje.”

  _https://www.youtube.com/watch?v=5dOk4G6Q2ws

  Okazuje się ze weterynarze badan rolnikom nie muszą pokazywać !!!! A to jest związane z RODOS i prywatność danych dzików i świń.

 17. Boydar said

  A gdyby taki weteryniarz całkiem przypadkiem się poślizgnął i na odwróconą bronę się był upadł, i tak ze trzy razy z rzędu, to też by było zgodne z RODO

 18. Gość said

  Tfusk na bredzidenta? Chyba jako bredzident chazarskich stepów albo na bazar ze starociami ewentualnie czyściciel okien w wieżowcach.

 19. yattakaj said

  ad.14 andzia

  schowany za yattakajem…masoneria w Polsce mu nie przeszkadza , loże tyż..ale o niedźwiedziu to ladnie czyta…pamiętam winyle z bajkami 🙂

 20. Boydar said

  A hodowca świń też jest proświński, i rzeźnik także, taki uczciwy ale zgrany zespół.

 21. Joung said

  Ooooobudz sie Pooooolsko.
  Dzisiejsze rzady ‚TO JEDNO PASMO ZDRADY NARODOWEJ.

 22. andzia said

  re:19
  O masonerii wielu ględzi i nic z tego nie wynika. Nigdzie nie powiedział, że mu nie przeszkadza. Braun jako bodajże jedyny Polak, który odradza Polakom ładować się wojnę: proponuje praktyczne rozwiązania- nie odbierać korespondencji, brać zwolnienia lekarskie czy zaświadczenia od zakolegowanych medyków. Kolejne żondy szykują się do starcia z Rosją, przebierają kopytami i nie mogą się doczekać, równolegle działa wewnętrzna „opozycja” licząc na alternatywny majdan. W takiej sytuacji waść oczekujesz wykładów o lożach i masoneriach? Zajrzyj do d-ra St.Krajskiego, on się w tym specjalizuje..

 23. yattakaj said

  RE 22

  Tutaj na Gajówce też ten filmik był przez kogoś zapodany ( nie pamętam kto ale było jakoś do tematu Braun) tamże na pytanie czy nie widzi problemu ? odrzekł twierdząco .Można poszukać , a wykładów na temat to chyba Nam wystarczy na ten czas….

 24. revers said

  A zosatnie prezydentem jaki Biedron, albo czarnousty Obamak, kwoty piniezne dla imigrantow i i ich dzieci robione tez na morzu przyczerwonym gotowe.

  http://dzienniknarodowy.pl/prawie-3-miliardy-zlotychzanie-pracownikow-zagranicy-wyglada-polityka-rzadu/

 25. Marucha said

  Nie ma się co śmiać. Biedroń jest b. poważnym kandydatem na prezydenta RP.

  Można było wybrać Bęgowskiego na posłankę Grodzką? Można było. To gdzie problem z Biedroniem?
  Sami Polacy go wybiorą, bo taki sympatyczny, uśmiechnięty…
  Gówno ich obchodzi, że Biedroń jest wyjątkowo plugawą kanalią.

  Powinno mu się wbić osinowy kołek na jeden metr w odbyt.

 26. anty-qur-pis said

  Jest to bardzo prawdopodobne. Żydo-banderowski reżim Banderosława Kalksteina-Kaczyńskiego tak ostro dał polactwu w kość, że zagłosują na Tuska, Biedrona a nawet na Dodę-Elektrodę, byle tylko odegrać się na bydlakach „dobrej zmiany”.

 27. Carlos said

  Zrobia, co zechca, jednak, jesli delikatnie promuja Tuska- bedzie Tusk prezydentem. Juz ja znam ich zagrywki. To samo bylo z Kwachem, kiedy jeszcze nie byl tak popularny, przebakiwano o jego zaletach i ewentualnym starcie na prezia. Wiekszosc polakow jest dumna, ze tusk jest przewodniczacym parlamentu. Od studentow do rencistow. Powiem jeszcze raz, tak jak Gajowy to tez mowi: nie widze szans na to, by Polska stanela na nogi, z powodu sprzedajnych elit, skurwialych mediow i debilnego narodu. Ostatnio, po miesiacach posuchy, mialem przyjemnosc rozmawiac z wybitnie inteligentna kobieta…. lat 78 (sic). Trzezwe spojrzenie, duza wiedza i- moim zdaniem, niestety -naiwna wiara, ze Narod strzasnie okupantow. Pozostale 80% klientow, uwaza dzisiejsza Polske za sukces.C..j im do d..y.

 28. anty-qur-pis said

  Tusk:

  – nie sprowadził do Polski okupacyjnej soldateski jankeskiej
  – nie ściągnął paru milionów banderowców do terroryzowania Polaków
  – nie krzyczał na Majdanie „chwała Ukrainie”
  – nie niszczył polskich pomników i monumentów historycznych
  – nie dobił polskiego rolnictwa zalewając Poslkę zbożami z Ukrainy
  – nie uważał polskich Kresowian za agenturę Putina
  – nie ograniczał handlu polską ziemią
  – nie ściagał do Polski tylu imigrantów ilu teraz ściąga PiS
  – nie chciał prywatyzować Lasów Państwowych
  – nie karał rolników za prace polowe i produjcję żywności

  Nie robił wielu rzeczy, którymi dzisiaj chazarscy bandyci z PiS terroryzują Polaków.

  Wystarczy, że Tusk obieca że zdelegalizuje PiS, powsadza bydlaków z dobrej zmiany do więzień, a wygraną ma w kieszeni.

 29. Carlos said

  Anty -Qur-Pis Napisz co Tusk spieprzyl. Czyzbys byl tym, co chcieli stworzyc une, czyli albo za PIS, albo za PO?

 30. Boydar said

  @ Anty-Qur-Pis (28)

  Ci którzy zaplanowali przebieg zdarzeń, wzięli taką ewentualność pod uwagę, słowo harcerza.

 31. anty-qur-pis said

  Re 29

  Tusk to drobny cwaniaczek i folksdojcz, ale nie posunał się do działań mających na celu likwidację Polski i Polaków, tak jak to robią bandyci z PiS, którzy siedzą nie tylko w żydowskich odbytnicach ale także odbytach banderowskich rezunów, co stwarza bezpośrednie zagrożenie życia polskich rodzin.

  Tusk w odróżnieniu od pisowskich bydlaków nie starał się doprowadzić do wojny z Rosją i w ten sposób do depopulacji i wyniszczenia narodu polskiego, tylko normalnie rozmawiał z Putinem, więc daje większą szansę na normalizację stosunków pomiędzy Polską a Rosją.

  Dalsze nierządy bydlaków z PiS moga się skończyć tylko wojną domową albo wojna z Rosją, a tego nikt normalny poza pisowskimi psychopatami nie chce.

 32. Maverick said

  Google translate artykułu Benjamina Fulford-a.
  Mafia chazarska skazana na zaginięcie w wyniku tajnej umowy Putina / Trumpa
  Autor: Benjamin Fulford Raporty tygodniowe 228 komentarzy
  Obecnie czytanie New York Timesa i innych propagandowych korporacji mafijnych Khazarian przypomina czytanie ” Prawdy” tuż przed upadkiem Związku Radzieckiego. Nikt nie wierzy w ich kłamstwa. Jednak nawet oni są zmuszani do zgłoszenia, że ​​radziecka socjalistyczna Unia Europejska ma poważne kłopoty. To dlatego, że prezydent USA Donald Trump i prezydent Rosji Władimir Putin uzgodnili, że ich wspólnym wrogiem jest mafia Khazarian. Działają na to na wiele sposobów, jak zobaczymy poniżej.

  Wrócimy do tego, ale najpierw przyjrzyjmy się dwóm niedawno przeprowadzonym sondażom, które pokazują, że mafia Khazarian straciła kontrolę w USA. Pierwszym z nich jest sondaż Axios, który pokazuje 92% Republikanów, a 72% Amerykanów ogólnie uważa, że ​​”tradycyjne źródła wiadomości zgłaszają informacje, o których wiedzą, że są fałszywe, fałszywe lub celowo wprowadzające w błąd. ”
  https://www.axios.com/trump-effect-92-percent-republicans-media-fake-news-9c1bbf70-0054-41dd-b506 -0869bb10f08c.html

  Drugi to sondaż Gallupa, który zapytał Amerykanów, o co się martwią. „Globalne ocieplenie” w ogóle się nie rejestrowało, a Rosja była na poziomie poniżej 1%, pomimo ogromnej, długotrwałej kampanii medialnej mafii Khazarian, która promowała obie te kwestie jako najważniejsze obawy na Ziemi.
  https://www.commondreams.org/news/2018/07/21/zero-hour-youth-led-marches-across-globe-demand-immediate-and-ambitious-climate

  http://www.climatedepot.com/2018/07/21/new-gallup-poll-americans-do-note-even-mention-global-warming-as-a-problem-36-problems-cited-but- nie-klimatyczny /

  Tak było w Prawdzie („Prawdzie”) tuż przed upadkiem kontrolowanego przez Chazarię-mafię Związku Radzieckiego.

  Khazaryjskie media propagandowe zostały również trafione niszczycielską „bombą prawdy” rzuconą przez rosyjskiego prezydenta Władimira Putina na konferencji prasowej, która odbyła się po jego 16 lipca spotkaniu na szczycie z prezydentem USA Donaldem Trumpem. Putin powiedział setkom dziennikarzy i propagandystów, że „Współpracownicy biznesowi [Neocon power broker Bill] Browder zarobili w Rosji ponad 1,5 miliarda dolarów. Nigdy nie płacili podatków, ani w Rosji, ani w Stanach Zjednoczonych, a pieniądze zbiegły z kraju i zostały przekazane do Stanów Zjednoczonych „i że” Wysłali ogromną ilość pieniędzy, 400 milionów dolarów, jako wkład do kampania Hillary Clinton. ”

  Ta prawda sama wysadziła całą kampanię Russiagate przeciwko Trumpowi, którą chazarianie mają nadzieję ocalą. Nie zostaną jednak uratowani, ponieważ Khazarowie całkowicie utracili kontrolę nad aparatem wojskowym i wywiadowczym w amerykańskich źródłach Pentagonu, twierdzą, że informacje Browdera dostarczone im przez Putina pomogą „zniszczyć Hillary i jej cabal”.

  Ponadto najnowszym dezerterem wysokiego szczebla z kontroli Khazarian jest były dyrektor National Intelligence James Clapper, mówią źródła Pentagonu. „Clapper nigdy nie zapomniał swojej przysięgi wojskowej i okropności trybunałów wojskowych jako emerytowanego generała sił powietrznych Sił Powietrznych i rzucił Obamę pod autobus” – mówią źródła.
  Zeznanie Clappera „może wysłać …
  Pozostała część artykułu jest dostępna tylko dla członków BenjaminFulford.net
  Proszę zalogować się lub zarejestruj , aby utworzyć konto.

 33. Boydar said

  Cwaniaczek czy nie, pod jego parasolem przygotowano się do dnia dzisiejszego. I on te wszystkie przygotowania zafirmował. Al Capone zdechł w pierdlu nie za to co skroił na ludziach i jak, tylko za niepłacone podatki. Z Tuskiem jest dokładnie tak samo. Nie za bardzo idzie mu coś udowodnić i on na to cały czas liczy. Ale jestem pewien, że najważniejszego podatku nie odprowadził. I skończy jak Capone, już tam jakiś prokurator prędzej czy później się dokopie. Nawet gdyby miał to być sam prokurator Judei.

  Na to, żeby wylazły z cienia te wszystkie kurwy, złodzieje, bandyci i zdrajcy, policja, CBA, wywiad i kontrwywiad musiałyby ciężko pracować przez ćwierć wieku. A tak, prawie komplet na tacy.

  Poza tym, gdyby nie ośmioletnie „przygotowanie ogniowe”, PiS nie wygrałby uczciwie wyborów. A następnie nie zmienił fundamentów tego burdelu. Jeszcze moment i skończy. Nawet jeśli to żyd w żyda, bo to nie ma nic do rzeczy. W każdym razie nie ma i nie będzie przeproś, każdy jeden ruch obecnej władzy zgodny jest z żydowskim prawem.

 34. Carlos said

  re31 po prostu nie chce mi sie tlumaczyc i dawac przyklady, ze sie pan myli….

 35. Carlos said

  http://antytusk.blogspot.com/

 36. Carlos said

  https://www.google.pl/search?q=tusk+w+izraelu+fotografie&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=O7VS83Ofd_9sJM%253A%252CBPe0P2-mgZJf_M%252C_&usg=__jAPin5tvmWjDAJRB40Fq_3xiqoQ%3D&sa=X&ved=2ahUKEwjQ8Zvxj73cAhWImbQKHcXUAA0Q9QEwA3oECAYQCg#imgrc=qorRNcjneRvLQM:

 37. anty-qur-pis said

  Re.

  Boydar

  No, bardzo mozliwe, że chazarskie skur**yny wsztstko dokładnie zaplanowały, wcale bym się nie zdziwił.

 38. Boydar said

  Obiecuję, że jeszcze się AQP zdziwi, bardzo.

 39. andzia said

  re:31
  Zarówno PiS jak i PO to cienkie bolki, szuje, zdrajcy i złodzieje. Zakompleksione kurduple, łase na poklepanie po ramieniu, nawet przez prezydentkę Litwy. Łase na władzę nad Polakami i niezasłużone apanaże. Wybór między jednymi a drugimi, to wybór likwidacji Polski. Po 8 latach rządów zostało h…d…i kk, co sami przyznali. Robią to samo, tylko innymi metodami. Pisiaki pozorują patriotyzm i bardzo wielu w to wierzy – patrioci inaczej, pełowcy lyberałów -kradnij, kombinuj, bo Polska i tak na straty.
  Obie partie dokładnie niszczą Polskę i Polaków. Nie chce mi się ustosunkowywać do wszystkich „pochwał”, czego to tusk nie zrobił. Umowę z jankesami o stacjonowaniu ichnich wojsk podpisał w 2008roku rząd Tuska, do sprzedaży lasów przygotowywali się w II kadencji. Wiem, co piszę. Wykonuja to, co im polecą -jedni i drudzy. Orbanowi nie godni trzewików zawiązać. Nie kto inny jak Sikorski wysmażył list do Merkel, aby rozważyła przyłączenie Polski do Rzeszy, tylko nad nia też ktoś stoi. Sienkiewicz polecił bezkarnie podpalić budkę pod ambasadą Rosji. Tak sobie przykładowo dementuję to wyrażane, mniejsze zło czyli trzeciej możliwości nie macie. Jeśli zaś jesteś kolejnym umyślnym, co wykonuje zlecenie, daruj sobie. Ani jedni, ani drudzy. Kropka.

 40. Boydar said

  Przemądre rzeczy wypisuje Pani Andzia, w takim razie niech nam zdradzi kogo chciałaby na prezydenta.

 41. Maverick said

  Polskie kundle kabały czyli zakamuflowane chazarstwo robi dokładnie to samo co doprowadziło do naszych rozbiorów. Gra patriotyczna jest tylko zmyłką dla mało inteligentnych. Kaczor wygłasza mowy nad zachwytu nad Izraelem a tak naprawdę Polskę ma w nosie. Duda to też podstawiony chazar. Wszyscy udają świętobliwych bo to się sprzeda.

 42. Maverick said

  Dodam Tusk też z tej sfory i nie można go dopuścić na stanowisko prezydenta za parę srebników sprzeda nas kabale.

 43. Ad. 18

  ewentualnie czyściciel okien w wieżowcach.

  W kampanii wyborczej nakłamał, że to on prace na wysokości wykonywał. 🙂 Otóż nie wykonywał – to nie on był na zdjęciu na kominie. Więc tego „ewentualnie” też nie będzie.

 44. Ad. 28

  Tusk: nie sprowadził, nie ściągnął, nie krzyczał, nie niszczył, nie dobił, nie uważał, nie ograniczał, nie ściagał, nie chciał, nie karał.

  OK. To jest to, czego Tusk nie zrobił. Teraz czekamy na listę tego, co Tusk zrobił.

 45. revers said

  Tearz to taki Rostowski co OFE zgarnal za Tuska mowi ze afera getbacku banku to dopiero ponad afera wszechczasow i mileniow i obciaza Morawieckego, a Amber Gold to bylo drobne przytulenie wkladow bankowych za Tuska.

  Przebijajaa sie gudlaje kto ile zjuchcil w parabanakch, prywatnych funduszach w tym OFE a prezydenta, premiera i tak wybieraja w innych gremiach, zblizonych do Bildberga.

  Obok kwestinownia normalnosci polakow przez Tuska, Tusk kwestinowal takze naleznosc systemu zbiorowych zabetpieczen spolecznych emrytur, mowiac ale chyba Polacy nie mysla ze fundusze emerytalne sa ich? Ale i tak wsrod celebrytow, wykszalciuchow z radia, europejczykow z dotacji unijnych ma poparcie jak nikt, pod scian placzu rowniez umie sie kiwac w jarmulce nie gorzej niz reszta szabosgoji.

 46. Polski punkt widzenia said

  7) Janetatanka

  Szanowna Pani (Pan) … wiadomo, że cała scena polityczna w Polsce jest pod kontrolą żydów – wszelkie (rzekome) podziały na tzw. lewicę i prawicę to szopka (teatr) dla rdzennych Polaków … żydzi realizują własne (antypolskie) interesy – nikt z nas (Polaków) nie powinien mieć pod tej kwestii żadnych złudzeń … jednym słowem, nie powinniśmy dawać się wciągać w te żałosne, ogłupiające dysputy na kogo głosować: czy na żydów z PO, czy na żydów z PiS ?

  Przypomnę tylko, że PO, PiS, KOD, Nowoczesna etc. – to ugrupowania założone i obsadzone przez żydów … przejęli też Ruch Narodowy a nawet niszowy ruch monarchistyczny (sic!). :-)))

  Mało tego – dla realizacji własnych celów, sprzecznych z polską racją stanu – żydzi będą udawać bardziej propolskich i patriotycznych, niż sami rdzenni Polacy … jak to jest w przypadku „Polaka” G. Brauna i innych żydów (choćby Grygucia, Roli etc. etc.), którzy w ten sposób się „legendują” … a jeszcze, występując wspólnie (np. Braun z Gryguciem etc.), dodatkowo nawzajem się uwiarygadniają w oczach niezorientowanych Polaków … :-))))))

  Tak to żydzi tworzą nam – rodowitym Polakom – „polskich” polityków i „polską” inteligencję !!!

  (14) Andzia

  „Braun jest propolski i katolicki”

  Dobrze jest znać powiązania rodzinne G. Brauna – które ewidentnie wskazują na jego żydowskie pochodzenie … ponadto, z tego co mi wiadomo, Braun nigdy publicznie nie przyznał, że jest Polakiem (czyli osobą narodowości polskiej) … nigdy też publicznie nie zaprzeczył, że jest żydem – choć ludzie pytali go o to (pochodzenie), podczas licznych spotkań organizowanych w trakcie kampanii prezydenckiej.

  Było więc wiele okazji i sposobności, by rozwiać wszelkie, krążące w tym względzie, wątpliwości ! Niestety, cwany Braun unikał jednoznacznej odpowiedzi na pytania o swoje pochodzenie, najczęściej „kwitował” je uśmieszkiem i odsyłał ludzi po wiedzę na ten temat do internetu. :-))))
  Można poszukać i sprawdzić – w internecie jest wiele nagrań z tych spotkań z G. Braunem …

  Jak już wcześniej pisałam – Braun „legenduje się”, więc jest „propolski i katolicki” na pokaz !

  Przykład: dopiero przed wyborami na stanowisko prezydenta – wziął ślub w Kościele (podobnie i Tusk tak zrobił), wcześniej nie czuł jakoś takiej potrzeby, żyjąc „na kocią łapę” z kolejnymi „partnerkami” … a wszystko po to, by dobrze wypaść w oczach katolickich Polaków.

  Odnośnie masonerii – „katolik” Braun nie ma nic przeciwko temu, by organizacje masońskie („wynalezione” przez żydów i służące ich interesom), potępione przez Kościół, legalnie działały w katolickim Kraju … byleby masoni (z racji obowiązującej ich bezwzględnej lojalności względem loży) nie uczestniczyli we władzach państwowych … – a zatem działalność w Kraju takiej antypolskiej loży żydowskiej B’nai B’rith nie przeszkadza „propolskiemu i katolickiemu” Braunowi …
  W związku z powyższym wspomnę o pewnej manipulacji Brauna – członkostwo w loży masońskiej z zasady jest tajne – skąd będzie wiadomo, czy ktoś jest masonem, czy nie ?

  To tak pokrótce …

 47. Polski punkt widzenia said

  (46) powinno być: „(…) nie powinien mieć w tej kwestii żadnych złudzeń.”

 48. Grace said

  Dziekuje wszystkim za informacje o Braunie.

 49. Re: 46 Polski Punkt Widzenia.

  Aby nikt nie mial watpliwosci mojego stanowiska w sprawie wszelkiego zydowskiego plugastwa, to gdyby jakikolwiek zyd LEZAL plackiem przed Krzyzem przez 7 dni I nocy, to I tak mu nie uwierze w jakiekolwiek dobre intencje wobec nas Polakow.

  W Polskim Rzadzie NIE BEDZIE NIGDY nawet „pol-zyd”, a latwosc sprawdzenia do niedopuszczenia do takiego faktu, jest test DNA…

  Osobiscie, wole najglupszego Polaka, anizeli najmadrzejszego zyda, bo glupiego mozna nauczyc milosci do wlasnej Ojczyzny, a tego drugiego bardzo trudno oduczyc „milosci” do „kasy” (zlota)…

  ====================================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 50. Boydar said

  Jest kilka tańszych testów 🙂 🙂 🙂

 51. Re: 50 Boydar…
  Test DNA jest bardzo tani w porownaniu z tym, jakie szkody moglby uczynic zyd udajacy Polaka w sensie politycznym, finansowym czy religijno-kulturowym… Jesli juz…

  =======================================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Ponadto, nie przewiduje wiecej testow DNA anizeli 300…(tyle osob jest koniecznych, do calkowitego zarzadzania, a cala administracja nie przekroczy 15.000 osob.

 52. NICK said

  Brawo. Jaśku.

 53. revers said

  Zawsze swojaka z kreconym ogonkiem mozna wybrac, co zauwzyl Cejrowki

 54. NICK said

  Reversie.
  „Cejrowski”?
  Dej Pan rzyć.

 55. Re: 53 – video – cejrowski…
  Nastepny kretyn, ktory na „sile” drze morde na sasiada (Rosje) a uwielbia zydowska marionetke z „bialego knesetu”…

  Cejrowski palancie: zapamietaj sobie na cale „zydzie”, ze lepiej miec dobrego sasiada za sciana niz brata za granica…
  I co ci k…rwa Rosjanie zawinili? Stracili ponad 60 MILIONOW a my tylko 2.2 miliona (po II zydowskiej wojnie swiatowej).
  Gdzie ci „sowieccy” agenci w „kneSejmie???”…

  Nalezy sie cejrowskiemu przypier…olenie kijem od palanta…w sam skur…wiony leb…
  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 56. Boydar said

  Myślę, że Pan Jaśko nigdy prawdziwego agenta na oczy nie widział. A wiedzę to z Bollywood czerpie.

  Ale bulwersuje się dość ładnie i sugestywnie.

 57. troll polonii said

  53
  Revers
  Biedny Cejrowski. Ile on sie napoci, zeby udawac katolika, co mu wcale sie nie udaje, bo zawsze czyms sie zdradzi i cos mu sie niechcaco ‚wypsnie’ : (strzelac do chrzesijanskich dzieci w Rosji i niszczyc rosyjska literature)

  A tak parafrazujac tego patryjote by proxy:
  „Tylko polskie slepe konie
  pierdza czosnkiem w Arizonie”.

  Bo to te ‚Hamerykany’ juz sie przygotowuja do mieszania w wyborach w Polsce.

 58. Lily said

  Re 55;Jasiek z Toronto
  Nie ma co sie dziwic,Cejrowski bedac w
  Izraelu mowil o Izraelu „u nas”.

 59. NICK said

  Do P. Jaśka cuś?
  Czy do „cejrowskiego” Lubelaku?

 60. Boydar said

  Aaaa nieeee, ja tylko o to – „… gdzie ci „sowieccy” agenci w „kneSejmie???”…”

  A „Cejrowski” ? Jaki z „Cejrowskiego” „agent” skoro od lat jasno daje do zrozumienia kto mu płaci i za co; chociaż, taki agent nieruchomości to też agent. Język nie nadąża, nawet wąża. Ja osobiście użyłbym określenia sztadlan. To tak bardziej swojsko brzmi.

 61. Boydar said

  Zresztą, z tytułowym Tuskiem rzecz ma się literalnie tak samo.

 62. NICK said

  Teksańczyk sam się pali.

  Myśli Pan, że nie ogarnie?
  Bez niego?
  Świata tego?

 63. Boydar said

  Trudno wyczuć, nie kiełbasa. On przecież z Podkarpacia, może tak się zdarzyć, że „to nie jego deski”. Chociaż wczoraj jeszcze były.

 64. NICK said

  Trudno.
  Słowo-azyl.

Sorry, the comment form is closed at this time.