Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Ekspert z programu Ancient Aliens zadziwił światowe media!

Posted by Marucha w dniu 2018-08-09 (Czwartek)

[Lubię pseudonaukę i pseudouczonych jako rozrywkę. Wprawdzie nieładnie jest śmiać się z nieszczęśliwych, ale mam podejrzenia graniczące z pewnością, iż chodzi o cwaniaków, którzy znaleźli sobie sposób na zycie, zarabiając pisaniem bredni – admin]

Wielu z nas, zapewne kojarzy programy z cyklu Starożytni Kosmici, a co za tym idzie, powinni słyszeć o jednym z głównych bohaterów tej serii czyli Giorgio Tsoukalos’ie. Jednym z ekspertów tego programu, kojarzonym z częstych wypowiedzi na temat paleokontaktów, który w ostatnich latach stał się bohaterem internetowych memów.

Ostatnio, zagraniczne media zainteresowały się jedną z jego wypowiedzi, wygłoszonych podczas konferencji Coast in the Desert poświęconej tematyce paleokontaktów.

Sam Giorgio Tsoukalos to dość ciekawa osoba. Pomimo bycia konsultantem dla wcześniej rzeczonego programu Starożytni Kosmici, jest on również wydawcą specjalnego czasopisma poświęconego tematyce paleokontantów, a jakby tego było mało to od blisko 16 lat obejmuje stanowisko dyrektora Centrum Starożytnej Astronautyki imienia Ericha von Danikena.

Zdaniem wielu ludzi, jest on czołowym propagatorem teorii o kontaktach przodków ludzi z przedstawicielami pozaziemskiej cywilizacji.

Tezy, które wygłaszał on podczas ostatniej konferencji w Kalifornii, nie różnią się zbytnio od tego co można usłyszeć od innych osób zainteresowanych tą tematyką. Tsoukalos twierdził, że głównym powodem, dla którego dawni ludzi postrzegali obcych za Bogów, była przepaść technologiczna pomiędzy przybyszami i rdzennymi mieszkańcami Ziemi. Dodał również, że archeolodzy popełniają błąd uznając wiele ze starożytnych znalezisk dowodzących tej tezy, za symboliczne reprezentacje bóstw, magii i innych fantastycznych istot.

Co ciekawe Tsoukalos wypowiedział się również na temat głośnego ostatnio tematu płaskiej Ziemi i dobitnie stwierdził, że nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że Ziemia jest okrągła. [No to kamień nam spadł z serca – admin] Mężczyzna, zażartował zresztą, że:

„Skoro „facet od obcych” twierdzi że Ziemia jest okrągła, to wierzcie mi na słowo, jest okrągła”

Podczas gdy wygłaszane przez niego tezy nie są wybitnie przełomowe, już sam fakt iż osoba kojarzona z teorią starożytnych kosmitów pojawia się w mediach głównego nurtu, powoli zwiększa zainteresowanie tą tematyką. Niezależnie od tego czy wierzymy w dowody prezentowane przez zwolenników tej teorii czy nie, jedynie obiektywne spojrzenie na całą sprawę może pomóc w wyrobieniu sobie o niej własnej opinii.

Źródło:
https://www.express.co.uk/news/weird/970172/Alien-news-Giorgio-Tsoukalos-ancient-aliens-UFO-conference-Contact-in-the-Desert

https://innemedium.pl

Komentarzy 58 to “Ekspert z programu Ancient Aliens zadziwił światowe media!”

 1. RomanK said

  To dosc kiepskie informacje…Giorgio poznalem kilkanascie lat temu , jako bardzo mlodego ciekawego i inteligentnego asystenta Ericha von Danikena.. na jednym z wielu spotkan na jakie ich zapraszano przez Eclectic Viewpoint of Dallas…
  Byl I jest kontynuacja dzialalnosci Ericha….zadajacego niewygodne pytania akademikom..ze skostnialymi mogami I idiotycznymi teoriami ewolucyjnymi:-)))
  Nienawidza ich za to Globalisci..ktorych doktryna pilnie strzezona zasadza sie na Ancient Misteries…a propaganda na Teorii ewolucji jaka mamia oglupialych prstaczkow… ta nienawisc siega tak daleko, ze juz kilka razy oglaszano , ze zmarl i zamieszczano nekrologii…..
  To dzieki takim ludziom- jak oni..swiat dokonal wielkiego kroku w kierunku poznania Prawdy o Swiecie….

 2. RomanK said

  https://www.facebook.com/giorgiotsoukalosfans

 3. NC said

  Gajowy posumował to precyzyjnie 🙂
  Na przykład taka imprezka:

  Contact in the Desert 2018, http://contactinthedesert.com/
  Bilety: Single person $215

  Kasa płynie…
  Wprawdzie nie taka, jak do takiego Ala Gora i cwaniaków od rzekomego ocieplania się Ziemi z powodu nadmiaru ludzi rzekomo powodujących wzrost stężenia dwutlenku wegla w atmosferze wskutek spalania węgla, ale nie każdy ma do dyspozycji polityczną maszynę do robienia majatku.

 4. Marucha said

  Re 1:
  Nie wykluczam, iż Giorgio Tsoukalos istotnie wierzy w to, co robi. Ale bym na to nie stawiał…

 5. ruskiagent said

  „Lubię pseudonaukę i pseudouczonych jako rozrywkę. Wprawdzie nieładnie jest śmiać się z nieszczęśliwych, ale mam podejrzenia graniczące z pewnością, iż chodzi o cwaniaków, którzy znaleźli sobie sposób na zycie, zarabiając pisaniem bredni – admin”
  Obecna „nauka” jest pseudonauką, naukowcy działają w podziemiu. Co do „pisania bredni” to Gajowy może się wkrótce zdziwić.
  https://wiadomosci.wp.pl/pentagon-publikuje-filmy-z-ufo-tajny-program-wyszedl-na-jaw-6199283764721793a
  To początek „miękkiego” ujawnienia. Wszystkiego dobrego.

 6. Marucha said

  Re 5:
  Obecna „nauka” jest pseudonauką…
  … a Ziemia jest płaska?

  Panie Agencie… jakoś dzięki tej pseudonauce jest Pan w stanie wysłać swój komentarz na WordPress 🙂

  PS. Pentagonowi oczywiście nie wypada nie wierzyć.

 7. RomanK said

  Panie Gajowy…. Giorgio podobnie- jak jego mentor Erich to raczej bardzo sceptyczni ludzie….nigdy nei slyszalem ,zeby pytali …wierzysz???? Nigdy…..kilka razy pytali mnie bezposrednio….Co ty myslisz????Co to moze byc , jak to wytlumaczyc…..????
  Za kazdym razem pokazywali cos, co jest tu na tej Zemi od parunastu i wiecej tysiecy lat…..jak np to:

  \A pan co ???? mysli patrzac na to wlasnymi oczami>?>??? wierzy pan naukowcom….??? czy swoim oczom????
  Dzis na swiecie znaleziono juz ponad 600 piramid….znaleziono wiele urzadzen i przedmiotow w srodku….gdzie panuja egipskie ciemnosci…a nigdzie sladu sadzy po luczywach…barwy- jak zywe i techniki wykonania nam nieznane…jak neiznane sa i powody, dla ktorych takie mega lithyczne struktury istnieja…ktore zbudowano w caszie kiedy czlowieka ponoc jeszcze nei bylo:-))))narzedziami bezsprzecznie obrotowymi, wibrujacymi, o sprawnosci i skutecznosci kilkunastokrotnei przewyzszajace nasze obecne najnowsze osiagniecia w tej branzy…..wierzy pan???? patrzac na to i dotykajac???

 8. Puc said

  „jeśli starożytni kosmici nie istnieli,…to kto to wszystko zbudował”,..poprzednie starożytne cywilizacje białych ludzi, którzy teraz też budują dochodząc do zaawansowanych technologii. Zostanie to, jak zwykle, zniszczone przez żydów, jak poprzednio, tak że pozostanie, w najlepszym przypadku, wielotonowy kamień na kamieniu. Pytanie czy Bóg pozwoli nową cywilizację kreować, do tego musi mieć tworzywo, a jak tak dalej pójdzie, z białego surowca nie pozostanie nic.

  https://europeansworldwide.wordpress.com/2018/06/27/the-sinister-cabal-behind-race-mixing-commercials/

  To jest 100% czystego zła, mieszanie ras ! To jest Grzech Pierworodny, kiedy to sam sataniel uwiódł / zgwałcił Ewę w Ogrodzie 7.500 lat temu! YHVH tworzy wszystkich i wszystko 100% czyste ! Dla szatana, który niszczącego twórczość YHVH, chcącego uczynić nas „nieczystymi”! 35 razy w 5 Księgach Mojżesza, komendach YHVH, mamy zachować wszystko czyste !

  Nie oddawajcie swoich Córek ich Synom, nie bierzcie ich Córek dla swoich Synów, nie mieszajcie nasion z pól, nie mieszajcie Bestii, nie mieszajcie Materiałów itp.

  Kiedy YHVH powróci, wszystkie rzeczy, których nie stworzył, zostaną zniszczone!

 9. Miet said

  Panie Wacławie, podpisuję się pod Pana komentarzem, tym na wstępie tego wpisu.
  Właśnie o to chodzi i tak jest.

 10. NyndrO said

  https://media1.tenor.com/images/6cf975c591c4a7bfcbd159c808ca03e9/tenor.gif?itemid=6159999

 11. Re: 8 Miet…
  To dodaj pan cos od siebie, a nie tylko przytakiwac…
  Nastepny, ktory wrecz jest irytujacy…
  Jak nie opier…olic, to chodza jak „lunatycy” bez azymutu…

  Napisz pan cos „konkretnego”…
  —–===========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 12. Miet said

  Ty Jasiek, tobie też potrzebna szklanka rycyny.
  Będziesz pilnował swojej doopy a nie czepiał się czyjejś.

 13. NyndrO said

  Od razu szklanka. Paanie Mieciuniu…..Szklanka to dla mnie. Na tego twardzielaa to kor w duppę.

 14. Miet said

  Zgoda Panie NyndrO😀 – całkowita.

 15. Mimochodem said

  #7

  Panie Romanie.

  Cywilizacja która jeszcze nie nadeszła, a która już była.
  W jakim punkcie jest ludzkość? I ile drogi przed nami?

 16. RomanK said

  DObrze pan mowi …cywilizacja……ile drogi???? Nie wiem….. 2 pi r…ma tylko jedna zmienna…….r……

 17. ruskiagent said

  Panie russkiagencie, pan się lepiej nie podszywa,

 18. Zbyszko said

  takie indywidua, stosownie kreowane, nagłaśniane są lansowane co jakiś czas przez diabła, po to żeby zajmować ludziom ich czas wolny, który powinni przeznaczać na modlitwę i pokutę, tak jak prosi nas już chyba rozpaczliwie Matka Boska.
  Świat stoi na krawędzi, Pan Bóg w Trójcy Przenajświętszej, Matka Boska, Święci przychodzą do nas z tzw „Orędziami na Czasy Ostateczne które właśnie nadeszły” a ludzie zamiast MODLIĆ SIĘ, POKUTOWAĆ, POŚCIĆ, PRZEPRASZAĆ PANA BOGA ZA TĄ NASZĄ PYCHĘ,… tańczą i sie bawią, także pseudo nauką…
  Ten „Titanic” juz stoi pionowo, na sztorc… a ludzie bawią się i tańczą…
  Cały ten program wpisuje się w Lucyferyczny Plan Zniszczenia Kościoła. Zachęcam do zapoznania się nim, to wszystko dookoła stanie się jasne :

  U nas ważną rolę w tym planie odciągania Polaków od modlitwy i pokuty i kierowania ich na taniec i rozrywkę, mają dwaj wodzireje w czerwonych spodniach :

  .https://www.youtube.com/watch?v=cXGOMceYWWo&t=116s

 19. lolek said

  Piła łańcuchowa…?

  „Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść”

 20. ibrahim ibn jakub said

  Witam wszystkich. Nie podejrzewałem Pana Gajowego o aż tak szerokie horyzonty. Ale to bardzo miłe zaskoczenie dla mnie. Każdy powinien mieć jak najbardziej „szerokie” horyzonty. Inaczej zawsze pozostanie biernym niewolnikiem systemu w którym wegetuje. Dobra, ale do meritum: jak chcecie sięgnąć do źródeł, to polecam Księgę Henocha która do drugiego wieku po Chrystusie była jedną z ksiąg kanonicznych Pisma Świętego. Tak ok. 3 stulecia kościół usunął ją ze Starego Testamentu (pytanie dlaczego pozostaje do dziś bez odpowiedzi). W wielu art. poruszających ten wątek mylone są dwie rzeczy:
  1. Rzeczywiste istnienie ogromnej ilości różnych cywilizacji we wszechświecie-co nie ulega wątpliwości;
  2. Przypisywanie tymże cywilizacjom „ulepienie” człowieka w laboratoriach – co jest kompletną bzdurą i celowym kłamstwem.
  Zupełnie inną rzeczą jest natomiast możliwość kontaktu pomiędzy cywilizacjami. Oczywiście taka możliwość istnieje i nasza cywilizacja w bardzo zamierzchłych czasach przed-potopowych z całą pewnością weszła w kontakt z inną lub z innymi cywilizacjami. Ten fakt nie ulega wątpliwości właśnie z uwagi na pozostałości geologiczne i inne budowle oraz szkielety które nijak nie pasują do „ewolucyjnej teorii Darwina” którą wciska się nam od dzieciństwa jako jedyną możliwą która mogła zaistnieć; jako jedyną prawdę objawioną przez wrogów Boga.
  Tak więc, żeby się nie rozpisywać polecam Księgę Henocha,(dostępna w wersji pdf) no a jak ktoś ma czas to własne obserwacje nieba dobrym sprzętem. Znam takich co po samych obserwacjach zaczęli uczęszczać na Mszę Świętą.
  Pozdrawiam wszystkich o szerokich horyzontach.

 21. Zbyszko said

  Ibrahim Ibn Jakub @19 zachęcam do obejrzenia o obcych cywilizacjach, ufo itd :
  .https://www.youtube.com/watch?v=R1M5FK5R9nY&t=421s

 22. lolek said

  Kanał kapłanów…

 23. ibrahim ibn jakub said

  Ad 20:
  Znam to . Ksiądz Jarosław Bukowski to mój sąsiad. Mówi jak jest. Wiem to bo sam miałem z tymi zjawiskami wielokrotnie bezpośredni kontakt. Trzeba jednak wiedzieć, że szatan podszywa się obecnie pod inne cywilizacje, nie mając z nimi nic wspólnego. Trzeba to koniecznie wiedzieć. To jest tak samo jak to, że instytucja kościoła katolickiego bardzo oddaliła się w od słów Jezusa Chrystusa. Lecz to nie oznacza, że wiara jest zła, bo kościół nie spełnia wystarczająco swojej roli. A i to jest ważne, że możliwości szatana co do panowania nad materią są ogromne, może upodabniać się zewnętrznie do czegokolwiek. Wprowadza ludzi w błąd i oszukuje nie tylko na planie fizycznym, ale też duchowym. Takim mistrzowskim przykładem zwodzenia ludzi na manowce życia jest to co przeżył Pan Sławek. Proszę sobie obejrzeć wszystkie odcinki na YT, pt. : „Odpowiedzi Ojca Pio”. Tam pokazany jest niezwykle sprytny i podstępny mechanizm oddziaływania szatana na ludzi. On nie może inaczej, jak tylko za zgodą człowieka.

 24. ibrahim ibn jakub said

  Zd 21:
  Z całym szacunkiem dla Pana „Lolek”, ale to video to bajki. Samo stwierdzenie : „w czasach kiedy nie znano koła” jest totalną bzdurą. W naturze wiele rzeczy jest okrągłe lub kuliste. Jak można w ogóle powiedzieć, że kiedyś „Nie znano” koła, jak każdej nocy patrzono na OKRĄGŁY księżyc, a każdego dnia widziano OKRĄGŁE słońce. Pień drzewa jak przekroisz też jest okrągły. Ludzie myślcie samodzielnie, to naprawdę nie boli.

 25. ibrahim ibn jakub said

  Oczywiście powinno być:
  Ad 21 i później Ad 22. Przepraszam za pomyłkę.

 26. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  @1

  „To dosc kiepskie informacje…Giorgio poznalem kilkanascie lat temu , jako bardzo mlodego ciekawego i inteligentnego asystenta Ericha von Danikena.. na jednym z wielu spotkan na jakie ich zapraszano przez Eclectic Viewpoint of Dallas…
  Byl I jest kontynuacja dzialalnosci Ericha….zadajacego niewygodne pytania akademikom..ze skostnialymi mogami I idiotycznymi teoriami ewolucyjnymi:-)))
  Nienawidza ich za to Globalisci..ktorych doktryna pilnie strzezona zasadza sie na Ancient Misteries…a propaganda na Teorii ewolucji jaka mamia oglupialych prstaczkow”

  —————-

  Teoria o „starożytnych kosmitach” jest właśnie rezerwowa wobec teorii ewolucji i wymierzona w chrześcijaństwo. Jak ktoś się zapozna z kreacjonizmem, a co za tym idzie (o ile nie jest debilem) przestanie wierzyć w ewolucję (która jest brednią naprawdę niskich lotów), to zaraz natrafi na kosmitów, którzy (według propagatorów tzw. paleoastronautyki, w tym wyżej wymienionego Tsukalosa) są odpowiedzialni za stworzenie ludzi i zwierząt (za pomocą inżynierii genetycznej) oraz całej cywilizacji ludzkiej. Wszystko (nawet kosmici), tylko nie Bóg.

  PS. Ruiny megalityczne to pozostałości jak najbardziej cywilizacji ludzkiej sprzed potopu (zainicjowanego przez Boga jako kary nałożonej na pierwszą ludzkość; potop nie był tylko zalaniem globu wodą, ale wręcz przeoraniem naszej planety w sensie dosłownym https://www.cda.pl/video/61785052 ). Przedpotopowa ludzkość była rozwinięta pod względem naukowo-technologicznym w stopniu co najmniej takim, jak ludzkość dzisiejsza. Nie było żadnych epok kamienia łupanego, małpoludów na drzewach, neandertalczyków przypominających Frankensteina, australopitków itp. Ludzie najpierw przyjmują teorię ewolucji za prawdę, a później się dziwią, jak to możliwe, że „w czasach kiedy nie znano koła” wznoszono takie monumentalne budowle. Otóż wznoszono, bo ówcześni ludzie znali nie tylko koło, ale byli wysoko rozwinięci pod względem naukowo-technologicznym. Po odrzuceniu teorii ewolucji wszystko trzyma się kupy i nie trzeba sobie pozostałości starożytności (przedpotopowej) tłumaczyć kosmitami.

 27. Marek said

  Proszę wysłuchać dr Zalewskiego i obejrzeć na własne oczy ciekawostki z kamieniołomów podkrakowskich.
  ….https://www.youtube.com/watch?v=QGBSgwmsEjM
  kto nie ma czasu, niech przynajmniej zobaczy fragment od 3min do 12min

 28. Voodoosch said

  Przeciez to oczywiste, ze nie kosmici tylko starsze, ludzkie cywilizacje pozostawily po sobie jakies szczatki. W Indiach znaleziono antyczne zgliszcza sprzed bodajze 2000 lat przed nasza era, ktore wygladaja jak po wybuchu jadrowym. Ktos wyzej madrze napisal, ze Daniken nie pisal, ze to kosmici przylecieli. On tylko pokazuje niewytlumaczone i dziwne dowody istnienia jakiejs zaawansowanej cywilizacji, ktora, miala wplyw na prymitywne ludy w roznych zakatkach swiata. Zadaje wiecej pytan niz daje odpowiedzi.
  Atlantyda(?)
  A jesli chodzi o „odciaganie” od Boga to jezeli ktos ma na tyle slaba wiare, ze da sie odciagnac po przeczytaniu jednej lub dwoch ksiazek to taki z niego chrzescijanin jak z kociej d**y namiot.

 29. ibrahim ibn jakub said

  Ad 26.
  Dokładnie tak jest. Powiem więcej. Ówczesna cywilizacja była rozwinięta na nieporównywalnie wyższym poziomie niż obecna. W rzeczywistości dziś żyjemy w epoce średniowiecza cywilizacyjnego, gdzie wiedza prawdziwa została zagubiona lub ukryta przed nami. Zamiast rozwoju mamy totalne wojny na całym globie prowadzone przez sługi lucyfera.

 30. Boydar said

  Jak Pan rozumie „średniowiecza” ? Wydaje się, że średniowiecze całkiem nieźle się prezentuje jeśli chodzi o osiągnięcia obiektywnie cywilizowane.

 31. Marucha said

  Re 27:
  Owszem, b. interesujący film.
  Z tym że nie ma nawet słowa o jakichś „obcych cywilizacjach”. Natomiast dużo jest o zapomnianych umiejętnościach.

  Re 28:
  jezeli ktos ma na tyle slaba wiare, ze da sie odciagnac po przeczytaniu jednej lub dwoch ksiazek to taki z niego chrzescijanin jak z kociej d**y namiot.

  … a jeśli ktoś dał się okraść w autobusie, to dobrze mu tak, skoro z niego taki osioł.
  Wie Pan, co to jest gorszenie maluczkich? Zwodzenie na manowce?

  Re 29:
  Nie wiem, na jakiej podstawie wysnuwa Pan wniosek o nieporównanej wyższości dawnej cywilizacji nad obecną. Na podstawie śladów wierteł w kamieniach?

  Niektóre umiejętności starożytnych mogły po prostu ulec zapomnieniu. Dosłownie na naszych oczach ginie sztuka wytwarzania bisioru – już tylko jedna kobieta, Chiara Vigo mieszkająca na wyspie koło Sardynii to potrafi. Następców nie ma.

 32. lewarek.pl said

  Z wizytami kosmitów sprawa wątpliwa ze względu na kosmiczne odległości i czas potrzebny na ich pokonanie.
  Nie można tego ignorować ani tłumaczyć byle jak.

 33. Voodoosch said

  Re 31 /28
  Nie trafia do mnie porownanie z autobusem. Kradziez jest czesto niezalezna od nas, a utrata wiary jak najbardziej. Nie robmy z ludzi owiec bez woli i myslenia.

  ———-
  Proszę Pana, osoby o słabej wierze winny być stymulowane do jej wzmocnienia, a nie odciągane.
  Tak też stoi w Piśmie Świętym.
  Admin

 34. lewarek.pl said

  26.
  Jak ktoś się zapozna z kreacjonizmem, a co za tym idzie (o ile nie jest debilem) przestanie wierzyć w ewolucję (która jest brednią naprawdę niskich lotów)

  Dlaczego ewolucja miałaby być czymś tak brzydkim?
  Gdzie jest drugi taki Inżynier, który zaprojektowałby proces produkcyjny z taką precyzją – od prostej komórki do bardzo rozwiniętego i wysoce kreatywnego organizmu – i doprowadziłby rzecz z sukcesem do końca?

 35. troll polonii said

  Tajemna wiedza z kosmosu; naukowo udowodniona:

  Kremlin-Funded Study Says Obama Is a Space Lizard

  https://russia-insider.com/en/kremlin-funded-study-says-obama-space-lizard/ri3199

  ———–
  To mamy nareszcie konkretne odkrycie naukowe 🙂
  Admin

 36. To znowu ja (wieloimienny) said

  Hinduskie starożytne księgi opisują wojny prowadzone przez ludzi za pomocą (z tego co można wyczytać) zaawansowanej technologii.
  Możemy domniemywać czy w czasach zanim Noe wszedł do arki istniały bomby atomowe, nowoczesne miasta, telewizja i interent. Być może tak właśnie było, a ludziom od tego wszystkiego poprzewracało się w dupach! Rypali się na lewo i prawo, prowadzili straszne wojny i paskudne życie pełne niemoralności i przepychu. Bóg nie mógł już na to patrzeć i przyszła rozpierducha.
  Obecnie ludziska porzuciły wiarę w Boga, mają technologię i robią to samo co przed potopem.
  Aż przyjdzie apokalipsa.

  ———-
  A czego to my nie możemy „domniemywać”… Tylko nasza fantazja ustala granice domniemywania.
  Admin

 37. Voodoosch said

  Ad 34.
  Wiele osob chyba nie zglebilo za bardzo teorii Darwina. Przeciez nawet on sam „dowodzil”, ze brakuje ogniwa w ewolucji i nie ma bezposredniego dowodu na to, ze z malpy „zrobil” sie czlowiek.
  Ewolucja istnieje. Pytanie tylko jak bardzo jest zdolna przeksztalcic organizm. Tego nie wie nikt. Odrzucac mozliwosc przeksztalcenia ludzkiego organizmu do zmieniajacych sie warunkow, w ktorych zyje jest dziecinne.
  Prosze poczytac o Michaelu Phelps’ie. Plywak, wielokrotny zloty medalista. Plywa od dziecka. Kiedy przebadano jego cialo, okazalo sie, ze jest nieco inne od przecietnego czlowieka. Pluca mogly pomiescic dwukrotnie wiecej tlenu. Chlopak ma krotsze palce i cos jakby blony miedzy nimi. Karatecy moga utwardzic swoje cialo: miesnie, kosci.
  Nawet na rybkach akwariowych widac, ze ewolucja istnieje. Poprzez kilka generacji, mozna kompletnie zmienic ich wyglad, czy zachowanie.

 38. Boydar said

  Oczywiście że ewolucja ma miejsce. Wystarczył jeden gen squrwysyństwa i jeden psychopatii a już Polak przepoczwarza się w żyda.

 39. Xyz said

  Ad 20 i nagle sie kontakt urwał bo w tym samym momencie spotkał obie cywilizacje potop ,no chyba że potop dotknął tylko naszą cywilizacje a tamta cywilizacja monitorując naszej upadek nie zauważyła ze wciąż istniejemy:)

 40. troll polonii said

  Najlepiej widac dzialanie ewolucji na panach.
  Kiedys ogony byly z tylu.
  Brak owlosienia w okolicy odbytu jest szczegolnym dowodem na ewolucje. Owlosienie wytarlo sie od jazdy na pterodaktylach.
  Moj uczony kolega twierdzi, ze ewolucje i rozwoj cywilizacji najlepiej mierzyc iloscia zuzytego papieru toaletowego.
  Ja sie z tym nie zgadzam. Bo moj kolega nie widzi roznicy miedzy ewolucja a rewolucja. Pampersy wobec pieluch sa zdecydowanie ewolucyjne ale papier toaletowy wobec lisci i slomy – rewolucyjny.
  Kazdy, kto byl w Indiach wie, ze Indie sa najlepszym dowodem ewolucji, co widac po publicznych uniseksownych kiblach, do ktorych mozna sie zalatwic z kazda potrzeba wylacznie … z lotu ptaka. Deska sedesowa czeka w Indiach na rewolucje.
  Ale jest to niewatpliwy dowod, ze pochodzimy od pospolitego ptactwa.

 41. Marek said

  Tu wykład w szkole dla dzieci. Pierwsze 2min dr Zalewski opowiada o swoim pochodzeniu oraz karierze edukacyjnej:
  https://www.youtube.com/watch?v=_Jw8wY8Qdkc

 42. pies i kot said

  Proszę nie konfundować mojego skromnego ja z Wieloimiennym. Odkąd gospodarz zadecydował wyprosić mojego skromnego ja z Gojówki w dniu 9 grudnia ubiegłego roku, respektując jego decyzję, wyżej wymienione ja nie pozwala sobie na zabieranie tu głosu. Gdy mu zabroni również czytać, także się dostosuje w imię wieloletniej znajomości.

  Pan tu nie mąci, panie Wieloimienny. Podpisz się pan trochu inaczej.

  ————
  Wyprosiłem Psa i Kota? Serio?
  No to uwalniam od bana.
  Admin

 43. Maverick said

  Jak wszystko w USA, jest w rękach żydowskich tak i kanał Historia jest również ich, mało co tam jest o historii, ale za wszelką cenę starają się podważać istnienie Boga. Oczywiście starożytne budowle są wykonane z niezwykłą precyzją, przemieszczanie takich obiektów nawet dzisiaj jest niezwykle trudne. My jako ludzkość zaledwie 150 lat żyjemy wyzwoleni z feudalnego poddaństwa, zrobiliśmy wielki krok techniczny a już jesteśmy bliscy zniszczenia tej planety. Jest wiele wymiarów rzeczywistości, znamy zaledwie trzy. Ludzie wyjątkowi jak Tesla potrafił docierać do innych wymiarów aby czerpać z tej mądrości wszechświata. Myślę że jak powiedział Jezus ” ask and you will receive” jest jak najbardziej aktualne. Trzeba tylko naprawdę mocno się starać i chcieć. Być może nie jesteśmy pierwszą i ostatnią cywilizacją na tej planecie, jedno jestem pewny na sto procent mamy duszę, i moja potrafi opuszczać ciało, wiele razy widziałem się z zewnątrz, odwiedzałem miejsca w których nigdy nie byłem, gdy tam przybywałem wyglądają tak jak widziałem. Widziałem eksplozje wahadłowców, wiedziałem że polski samolot się rozbije, byłem nawet w środku w czasie lotu, widziałem tą mgłę, sen powtórzył się czterokrotnie. Pewnego razu wybieram się do Azji, i mam sen rozmawiam ze znajomą która zmarła i ostrzega mnie jak będę tam będzie wielki tajfun, aby nie wychodził z hotelu.
  Był niesamowity tajfun 3 tygodnie później 360 mil na godzinę siła wiatru zatopił ponad 20 statków, mimo falochronu fale zalewały 2 piętra ja byłem na siódmym. Gdy uzyskałem obywatelstwo i wybieram na pierwszą wizytę do Polski widzę się unoszącego się w powietrzu i szybuję nad górami, docieram w rodzinne strony. Widzę sąsiad przerabia dom na sklep, wtedy późne lata osiemdziesiąte ludzie ruszyli z inicjatywami. Rozmawiam z nim chyba telepatycznie, 3 m-ce później jest tak jak widziałem drzwi do sklepu po lewej stronie budynku, (przedtem nie było wejścia do budynku od strony ulicy tylko z boku)
  Wracając widzę się śpiącego, i nawet się przestraszyłem. Moja dusza mnie uspokoiła.
  Co ciekawe raz mam sen było to w roku 1985 chyba, wtedy jeszcze dodzwonić się do Polski graniczyło z cudem. Mam sen że mo brat w Polsce jedzie samochodem i wpada w poślizg, na dodatek nie miał zapiętych pasów wpada na drzewo, a ja z całą siłą pomiędzy nim a maską niczym poduszka. Obudziłem się spocony, gdy dwa tygodnie później otrzymałem list potwierdzający wypadek. Kto to mnie wytłumaczy?

  Pewnego razu budzę się i mówię żonce miałem straszny sen będzie wielkie Tsunami, nawet lokację widziałem i mówię jej zginie bardzo dużo ludzi, kilka godzin później stało się faktem.
  Od wielkich do małych wydarzeń, np. mam sen że dostanę mandat, na wszelki wypadek zmieniłem trasę jazdy, samochód wielki Lincoln zaczął trochę przerywać więc myślę tutaj przez las gaz do dechy i przepali, policjant stał w lasku.

  Jednego snu tylko nie potrafiłem rozszyfrować, a ten był wyjątkowo przeraźliwy i stawiał, mnie na nogi w środku nocy.
  Mieszkałem w tedy w Teksasie nieopodal lotniska
  właściwie 20 minut jazdy od lotniska a samoloty lecące od strony Dallas schodziły do lądowania.
  Sen powtarzał trzykrotnie, dokładnie taki sam samolot uderza w wielkie szkło, a od strony basenu mieliśmy wielkie okna, interpretuję sen i myślę coś się oderwie, i uderzy w domu, to jest ostrzeżenie. następnego dnia sen się powtarza, sypie się szkło idę sprawdzić co się stało, pies śpi na patio deck, wszyscy śpią i cichutko a okna jak najbardziej w porządku, następnej nocy sen jest nawet gorszy, a potem stało się 9/11. następnego dnia.

 44. Maverick said

  Gdy w jesienią pojechałem do Phoenix, kupić tłumniki i miałem ochotę pochwalić się fotką na facebook, nie tyle moim znajomym tutaj co w Polsce ale podświadomość powiedziała mnie nie rób tego, będzie strzelanina w Vegas, i jeszcze SWAT team wyślą do ciebie, a z nimi różnie może być. Co ciekawe mam wykupiony karnet zwany houseseats. i chodzę na koncerty co-najmniej 5 – 6 razy w miesiącu, a ten był jeden z najlepszych, jednak po 5-ciu godzinach jazdy z Arizony byłem zmęczony.
  Resztę znacie z newsów. Strzelanina w Mandalay Bay.

  http://i567.photobucket.com/albums/ss118/Goral__PL/Uzbrojenie/20170928_212218_zpsajh8anjx.jpg?1533924758999&1533924761172&1533924767664

  Nie tak dawno ucinam sobie w domu drzemkę i widzę że Green Valley będzie bad beat uderzony 2 stolik pomiędzy siedzeniem 4 i 5 się własnie zdarzy, idę i siedzenia są zajęte, oferuję gościom odkupienie krzesła za 20 zielonych, nie chcą turyści i chcą grać, siadam przy innym i 15 minut pada bad beat.
  Kareta dam pobita poprzez royal.
  Myślę byłem niezbyt agresywny mogłem zaoferować więcej.

  Około roku później znowu drzemka powolnie umysł dryfuje własnymi torami, myśli nie są forsowane, i widzę że znowu będzie bad beat, tym razem nie wiem jak to się stanie, ale widziałem że wygram ponad 40 tysięcy. Bo otwarło się krzesło 9 a mam siedzieć na drugim.
  Będzie to kareta szóstek pobita, znowu nie było siedzenia, ale otwarło się, jako stały bywalec tam, i wszyscy wiedzą że dobrze gram, a ja po prostu używam telepatii i wiem które rozdanie wygram a nie jakie mam karty. Wyraźnie w drzemce widziałem że bad beat padnie na siedzeniu drugim, a otwiera się stołek 9. Jednak pewien Filipińczyk który często gra widząc mnie myśli że ja po prostu mam zawsze luck czyli szczęście, wstaje i mówi ja biorę stołek 9.

  Dealer button just passed i jeszcze lepiej mam prawie 10 darmowych rozdań. Na 9 tym rozdaniu dostaję parę szóstek. Jak w drzemce. Wpadają następne dwie mam quads czyli karetę, tego dnia oferują 500 za quads na flopie. Jestem w złej pozycji bo drugi do betowania i nie chcę nikogo wystraszyć, robię check, on złapał fulla ale nie betował, czekam na agresywnych graczy co będą chcieli ukraść pot, na river myślę zagram trochę aby zbudować pot ale wszyscy wyrzucają karty z wyjątkiem Filipińczyka , który idzie all in, muszę zrobić call. Wiem że przegrywam pot, ale wiem że wygrywam bad beat. Filipińczyk kwaśno uśmiechnięty bo zrozumiał błąd zamiany krzeseł.

  http://s567.photobucket.com/user/Goral__PL/media/Bad%20beat%20Jackpot/Poker%20299_zpsu6fvx5xa.jpg.html?sort=3&o=0

  To tyle o mojej telepatii. I innych wymiarach czasu i przestrzeni bo widzieć coś zanim się wydarzy niby proste a jednak trudne.

 45. Martka said

  Nie zapominajmy o Gobekli Tepe, świątyni liczącej sobie 11.000 lat.

  .https://www.youtube.com/watch?v=J8VE-JEBU0k

  Słynny egiptolog Zahi Hawass mało ze skóry nie wyskoczył, gdy go o Gobekli Tepe zapytano:

  .https://www.youtube.com/watch?v=q4NnCAZcxHg

  Sfinks znacznie starszy niż twierdzą archeologowie.

  .https://www.youtube.com/watch?v=5Nf6kYum6gI

 46. Pies, Kot, russki Agent itd. said

  Nie było bana. Była niedwuznaczna sugestia aby iść i nie wracać. I to w odpowiedzi na zapowiedź zamieszczenia serii wpisów o wielkości dawnej Polski. Przypomnieć? Przypomnę, bo żem chodząca wredota:

  „najgorsze (są) te kurwy z amerykańskim obywatelstwem”

  Reakcja na taką ekspresję może być tylko jedna: Zabieram zabawki i idę swoją droga.

  Niech Wieloimienny łaskawie zechce nie podszywać się.

  Niechże Russki Agent też się nie podszywa, choć ten to pewnie nieświadomie.

  Albo niech się sobie podszywają, pies z tym wszystkim tańcował.

  Miłych wakacji życzę Wszystkim Zgromadzonym. Przepraszam za wtargnięcie. Prosze za mną zamknąć okno.

 47. ibrahim ibn jakub said

  Ad 37:
  Sz. Panie to się nazywa zmienność wewnątrz gatunku. I właśnie o tym w latach 60-ych Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne wydało książkę Karola darwina pt.: O zmienności wewnątrz gatunków. Tam nie ma kompletnie nic o tym, że z jednego gatunku może powstać inny.
  A to nam się wciskało w szkołach. Od komóreczki w prazupie, którą poraził piorun powstał człowiek. Śmiech na sali.

 48. lolek said

  Deszcz meteorytów, który załamał cywilizację egipską?

 49. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  Jeszcze tylko dodam, że twórcą tzw. paleoastronautyki wcale nie jest Erich von Däniken, tylko sowiecki Żyd Mates Agrest, który z czasem wyemigrował do USA.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Matest_M._Agrest
  https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%B3%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%82,_%D0%9C%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82_%D0%9C%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87
  To Agrest już na prawie dekadę przed Dänikenem zaczął rozpropagowywać teorię o „starożytnych kosmitach”. W 1960 r. opublikował w ZSRS książkę „Следы ведут в… космос?” („Ślady wiodą w… kosmos?”, a w 1962 r. drugą pt. „Космонавты древности” („Kosmonauci starożytności”). Tymczasem Däniken swoją książkę „Chariots of the Gods?” („Rydwany bogów?”) opublikował w 1968 r.
  I teraz pytanie nasuwa się – czy Däniken niezależnie od Agresta sam na to samo wpadł kilka lat po nim (byłby to niesamowity zbieg okoliczności), czy jakoś wcześniej natrafił na publikacje Agresta i je po prostu splagiatował. Albo Däniken jest po prostu agentem-słupem żydomasonerii, która mu to po prostu podsunęła na tacy (przypominam, że 1968 r. to rok rewolucji kulturowo-obyczajowej na Zachodzie przeprowadzonej na bazie sztuczek Szkoły Frankfurckiej i Instytutu Tavistock i jakoś dziwnym trafem w tym samym czasie pojawia się książka Dänikena i robi furorę).
  Tak czy owak, tzw. paleoastronautyka od razu zaczęła być mocno promowana na całym tzw. Zachodzie. A biorąc pod uwagę, że to Żydzi kontrolują mass-media, jest oczywistym, że upowszechnienie bredni o „starożytnych astronautach” jako twórcach nie tylko cywilizacji ludzkiej, ale wręcz życia na Ziemi (za pomocą inżynierii genetycznej), musi im być na rękę.
  Bzdurą jest zdanie z końca powyższego artykułu:
  „Podczas gdy wygłaszane przez niego [Tsoukalosa] tezy nie są wybitnie przełomowe, już sam fakt iż osoba kojarzona z teorią starożytnych kosmitów pojawia się w mediach głównego nurtu, powoli zwiększa zainteresowanie tą tematyką „.
  Otóż Tsoukalos i jemu podobni szarlatani brylują w największych mass-mediach od pół wieku. Wielosezonowy serial „Ancient Aliens” został przetłumaczony na kilkadziesiąt języków i jest bez przerwy emitowany na całym świecie. W Polsce emituje go od kilku lat non-stop należąca do Agory (ogólnodostępna na multipleksie) telewizja Fokus TV.
  Powtarzam jeszcze raz: tzw. paleoastronautyka to kolejna po teorii ewolucji sztuczka mająca na celu eliminowanie Boga jako stwórcy z umysłów ludzi.

 50. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  „a w 1962 r. drugą pt. „Космонавты древности” („Kosmonauci starożytności”)’

  Poprawka: Agrest „Космонавты древности” wydał w 1961 r.

 51. (wieloimienny) said

  Re 47

  Ja już się nie podszywam od jakiegoś czasu, a robiłem to tylko jak mnie np. biydar albo nick wkurzyli.

 52. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  @27
  Te bzdury Zalewskiego z kamieniołomów zostały obnażone tutaj:

  Poza tym Zalewski też jest niestety wyznawcą „paleoastronautyki”.
  O ile dobrze pamiętam, to w tej rozmowie
  .https://www.youtube.com/watch?v=5uowfe5DsN8
  pozytywnie się do niej odnosi.

 53. RomanK said

  Panie Obserwatorium…. ciekawa teoria,…ale pierwsza ksiazke Erich wydla w 1968 roku…zna dobrze angielski, ale nie zna rosyjskiego ,chociaz- jak sam mowi bardzo by chcial:-)_)
  W ZSRR w tych latach wychodzi periodyk, jaki nosi tytul „Goworit Wieki”…, I dostawalem je od Koli..swojego przyjaciela z jakim koresponowalem- jak to wymagano w szkole w ramach ksztacenia j rosyjskiego… (za co jestem wdzieczny do dzis systemowi PRL ze na to pozwalal przynajmniej we wschodnm kierunku:-))
  BYl to doskonaly magazyn, w ktorym prouszano wlasnie wtedy..zadziwiajace znaleziska:, ktore usilowano tlumaczyc miedzy innymi i kosmitami.
  BYly to lata podboju kosmosu,przez ZSRR I kazdy dzieciak w Rosji marzyl zeby zostac kosmonauta,,wlaczni z Kola..
  Poniewaz tak samo w tym czasie w USA byla masa ludzi ,ktorzy zajmowali sie takim samym zjawiskiem…ludzie zwiazani z pozniejsym Ancient American plus juz istnial Projekt Blue Book…zatem moim skromnym zdaniem byly to dzialania rownolegle, co jest rzecza normalna przy podobienstwie zjawisk, ze ludzie reaguja podobnie..
  Gdyby tak bylo moim zdaniem Erich von Daniken bylby sie powolywal na Agresta…bo byl dosc samotny i atakowala go cala swiatowa banda akademii, ktorej yciagak spod nog doskonala synekure…A on bronil sie jak mogl osamotniony.
  Ni znam tez aby Agrest wystepowal z jakimkolwiek posadzeniam o plagiaty…

 54. Marucha said

  Re 49:
  Dokładnie.
  Ewolucja – spontaniczne stworzenie życia.
  Kosmici.
  Paleoastronauci.
  Zarodniki kosmiczne.

  Wszystko – byle nie Bóg.

 55. Maverick said

  Zmieniający się świat, kontrolerzy pracują na zniewoleniem planety.

 56. Maverick said

  Bóg dał nam wielki potencjał:
  Ktoś tam powyżej broni lucyferianów, jak Nargal promujących antykulturę, lewackie pojmowanie świata, gdzie oni chcą być bożkami lucyfera.

  Dopiero poznajemy DNA, a już lucyferianie chcą to wykorzystać do swoich wypaczonych celów kontroli ludzkości. Google, Facebook, twitter budują tzw. Sky net gdzie ziemia zamieni się w planetę więzienie pod kontrolą lucyferianów.

 57. Marucha said

  Re 56:
  Nie tyle broni, ile zalicza do osób w Polsce „prześladowanych” – na równi z więzioną Rosjanką czy więźniami Guantanamo – choć nie ma mowy o jakichkolwiek prześladowaniach, skoro nieustannie brylują w mediach.
  A szkoda, bo wiele osób z tej listy na to zasługuje.

 58. Panie drogi Gajowy Marucha,

  Franc Zalewski to zwykły hochsztapler. Ich na Ukrainie pełno. Oni tam jakoś inaczej myślą, chyba z powodu talmudycznych wpływów.

  Ja to w zasadzie lubię Romana K i Jaśka z Toronto. Ale, jeśli oni poważnie w tych komentarzach wyżej, to … jaka by nie była tego przyczyna ich myślenia i działania – podkładają się mnie zupełnie. Coraz mniej mam zaufania do obu.

  Pana Mieta myślenie tu ze mną.

  @5:
  Obecna „nauka” jest pseudonauką, naukowcy działają w podziemiu.

  Idiotyzm. Co ty chujku wiesz o nauce?

Sorry, the comment form is closed at this time.