Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  NICK o Facet o ksywce „Margot”
  NICK o Wolne tematy (64 – …
  NICK o Facet o ksywce „Margot”
  Lily. o Wolne tematy (64 – …
  NyndrO o Wolne tematy (64 – …
  NICK o Facet o ksywce „Margot”
  NICK o Rozbieramy z uwagą Naczelnika…
  NICK o Wolne tematy (64 – …
  revers o Facet o ksywce „Margot”
  revers o Wolne tematy (64 – …
  NICK o Wolne tematy (64 – …
  NyndrO o Wolne tematy (64 – …
  Anucha o Wolne tematy (64 – …
  Lily o Wolne tematy (64 – …
  Yagiel o Wolne tematy (64 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 524 obserwujących.

Tajny szczyt w Marrakeszu. Polski rząd w tajemnicy podpisał deklarację wspierającą imigrację. Węgry odmówiły.

Posted by Marucha w dniu 2018-08-11 (Sobota)

Polski rząd odtrąbił w ubiegłym tygodniu sukces w Brukseli w sprawie imigrantów. Oficjalnie kraje Unii Europejskiej wreszcie zgodziły się z polską polityką dobrowolnego przyjmowania uchodźców.

W cieniu tego wydarzenia pozostają jednak ustalenia tajnego szczytu imigracyjnego w Marrakeszu z początku maja bieżącego roku. Ów tajny szczyt uznał imigrację za podstawowy sposób zapewnienia wzrostu gospodarczego, a Polska poparła tę konkluzję.

Ciszej nad tą imigracją

Po ostatnim unijnym szczycie (odbył się 28–29 czerwca) polski rząd komunikuje, że był on naszym wielkim sukcesem. W czasie długich i burzliwych negocjacji w sprawie polityki wobec imigrantów polska delegacja z premierem Mateuszem Morawieckim na czele miała podobno zaprezentować niezwykle twardą postawę, co przyniosło bardzo wymierne efekty.

Ustalono bowiem, że relokacje uchodźców będą się teraz odbywały wyłącznie na zasadzie dobrowolności. Krótko mówiąc, nikt nie będzie już nas zmuszał do przyjmowania uchodźców i nikt nie będzie nas szantażował zablokowaniem unijnych środków dla Polski z tego powodu.

Premier Morawiecki, podsumowując osiągnięcia szczytu, z dumą zakomunikował, że zakończył się bardzo dobrym kompromisem. Jak podkreślił: „osiągnęliśmy na nim to, co zakładaliśmy” i „jesteśmy z tego bardzo zadowoleni”.

Jednak ten obraz Polski, broniącej Europy przed zalewem imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu, zaczyna wyglądać inaczej, gdy zaczynamy się mu przyglądać z bliska. Wtedy przestaje on być już taki ładny, jak twierdzi premier Morawiecki.

Najważniejsze jest to, co wydarzyło się przed dwoma miesiącami w Marrakeszu. Otóż 2 maja odbyła się tam konferencja na temat migracji i rozwoju, zorganizowana pod patronatem Komisji Europejskiej (KE). Wzięli w niej udział przedstawiciele rządów państw Unii Europejskiej oraz Afryki. Pierwsza taka konferencja miała miejsce w lipcu 2006 r. w marokańskim Rabacie. Jej uczestnicy przyjęli wówczas plan działania w sprawie imigrantów. Jego istotą miało być powstrzymanie napływu imigrantów z Afryki do Europy.

Jednak w trakcie kolejnych konferencji cel ten uległ całkowitemu wypaczeniu. Okazało się bowiem, że państwa afrykańskie traktują migracje jako coś, co stymuluje ich wzrost gospodarczy, a w konsekwencji zmniejsza gospodarczą przepaść dzielącą je od państw Europy. [Jasne, że pozbycie się z kraju najgorszego, niejednokrotnie kryminalnego elementu, jest dobre dla krajów Afryki – admin]

To przekonanie zaczęły podzielać w ostatnich latach także państwa unijne, nie bacząc nawet na rosnące zagrożenia ze strony imigracji. Podczas ostatniej konferencji w Marrakeszu podpisały deklarację, która imigrację jako taką gloryfikuje.

Biorący w niej udział minister spraw zagranicznych Węgier Péter Szijjártó nazwał ją „ekstremalnie proimigracyjną deklaracją”, która ma jedynie na celu „dalsze inspirowanie imigracji” i tworzenie nowych tras imigracji, zamiast koncentrować się na tym, jak można ją powstrzymać. W ocenie szefa węgierskiego MSZ ugruntowano w ten sposób stanowisko, że migracja jest siłą napędową wzrostu gospodarczego i podstawą globalnego dobrobytu.

Jak podkreślił Szijjártó, teraz chodziło będzie wyłącznie o to, aby imigracja była procesem lepiej zarządzanym. Same Węgry oczywiście uznały deklarację za sprzeczną z ich interesami i jej nie podpisały. Polska jednak zachowała się w Marrakeszu zupełnie inaczej niż Węgry.

Czyny inne niż słowa

Polska bez najmniejszych zastrzeżeń podpisała deklarację końcową konferencji imigracyjnej w Marrakeszu. Cała sprawa została okryta wielką tajemnicą przez nasz rząd. Informacji o tym, że tak właśnie się stało, nie można znaleźć ani na stronach internetowych polskiego MSZ, ani nawet w polskiej prasie.

Gdyby nie to, że tekst deklaracji z Marrakeszu został opublikowany w sieci wraz z listą jej sygnatariuszy, nie mielibyśmy szansy, aby się o tym dowiedzieć. Polski rząd, polski MSZ nadal milczą w tej kwestii, a jest ona bardzo interesująca z jednego zasadniczego powodu. Oficjalnie bowiem słyszymy, że Polska przeciwstawia się unijnej polityce odnośnie do imigracji. Nasze stanowisko w tej sprawie zawsze jest rzekomo takie samo jak Węgier. Jednak niewiele ma to wspólnego z prawdą.

Ale to nie jedyny przejaw tego, że rząd premiera Mateusza Morawieckiego okłamuje Polaków odnośnie do naszej polityki imigracyjnej. Takich sprzeczności pomiędzy deklaracjami premiera a tym, co w rzeczywistości robi nasz rząd w sprawie imigrantów, jest znacznie więcej.

Warto jedynie wspomnieć o kilku z nich. Otóż kilka tygodni temu do Polski przybyła delegacja Agencji do spraw Migracji Zewnętrznych i Stosunków Pracowniczych Ministerstwa Pracy i Stosunków Pracy Uzbekistanu. Efektem polsko-uzbeckiego spotkania było podpisanie porozumienia, na mocy którego przybędzie do naszego kraju około 3 tys. uzbeckich imigrantów, mających dostać u nas zatrudnienie.

Jak można nieoficjalnie usłyszeć, podobnego rodzaju porozumienia miały zostać zawarte przez nasz MSZ także z kilkoma innymi krajami azjatyckimi. Od kilku miesięcy nasz rząd pracuje nad dalszym zliberalizowaniem przepisów prawa, które dotyczą imigrantów. Chce m.in., aby imigranci mogli otrzymywać kartę pobytu nie na trzy lata jak do tej pory, ale na lat pięć. Co ciekawe, w innych unijnych krajach taką kartę pobytu imigranci otrzymują jedynie na rok.

Ale nasz rząd chce również, aby imigranci mieli możliwość sprowadzania swoich rodzin do Polski. Planuje także wprowadzić zapisy, które będą pozwalały imigrantom na pobieranie wszystkich świadczeń socjalnych, włącznie z programem 500+.

Jednak kwestią niepokojącą najbardziej jest to, że w naszym kraju działa dzisiaj co najmniej kilkaset wyspecjalizowanych agencji, które zajmują się legalizowaniem pobytu imigrantów w Polsce. Wykorzystują one luki w polskim prawie i czerpią z tego procederu spore zyski. Dlatego właśnie imigranci tak chętnie przybywają do Polski.

Politycy PiS się buntują

Dotychczasowe działania rządu w sprawie imigrantów, a jeszcze bardziej plany w tym zakresie budzą coraz większy niepokój wśród polityków PiS. Wielu z nich uważa, że to, co robi Mateusz Morawiecki, jest sprzeczne z tym, co partia Jarosława Kaczyńskiego głosiła już w czasie kampanii wyborczej 2015 r., kiedy zdołała przyciągnąć swoim programem znaczącą część Polaków i wygrać wybory. Wskazują również na to, że działania rządu w kwestii imigrantów są nieuczciwe wobec tych, którzy popierają PiS. Politycy podkreślają, że może to w przyszłości doprowadzić partię do przegranej w wyborach.

Jednym z polityków PiS, który wyraził swoje poważne wątpliwości w sprawie prowadzonej przez rząd polityki imigracyjnej, była posłanka Krystyna Pawłowicz. Posłanka postawiła w swoim liście do premiera Morawieckiego wiele istotnych pytań dotyczących działań i planów rządu w sprawie imigrantów. Jedno z nich dotyczyło imigrantów, którzy przybędą z Uzbekistanu.

Swoje zaniepokojenie co do imigrantów wyraziła także posłanka Anna Sobecka, która złożyła interpelację do ministra spraw zagranicznych, ministra spraw wewnętrznych i administracji oraz ministra pracy i polityki społecznej w sprawie działalności agencji zajmujących się legalizacją pobytu imigrantów w Polsce.

Jednak do tej pory ani Pawłowicz, ani Sobecka nie otrzymały żadnych odpowiedzi ze strony premiera i ministrów jego rządu.

https://warszawskagazeta.pl/

Komentarzy 21 do “Tajny szczyt w Marrakeszu. Polski rząd w tajemnicy podpisał deklarację wspierającą imigrację. Węgry odmówiły.”

 1. Podpisał rząd polski, czy rząd Polski? 🙂

 2. emeryt said

  Z prasy niezależnej (archiwum)

  Zagłada Polski

  Okryci tajemnicą, dziesięciu okrutnych, bezlitosnych mężczyzn tworzy „ukryte koło” (Inner Circle) spisku iluminatów. Michehva nawiązał do sytuacji w Polsce. ;Nie chcę narzucać moich metod w niszczeniu naszych wrogów – ciągnął dalej Michehva – ale wiedzą wszyscy, czego moi ludzie dokonali w narodzie polskim. Trzy wielkie mocarstwa przez pokolenia nie mogły złamać ducha tego narodu. Moi ludzie w ciągu kilkunastu lat doprowadzili do tego, że naród ten – pod naszym dyktandem – idzie do Unii Europejskiej jak nasza zawszona hołota szła (też pod dyktando) do „łaźni” hitlerowskich. W ciągu jednego pokolenia moi ludzie „wyprali” mózgi temu narodowi. Już nawet wielu z Polaków wierzy w to, że to ich ojcowie mordowali naszą hołotę. Polacy, dopóki mają czym napchać swoje zwierzęce żołądki, to nic nie robią, tylko jak bezmyślne cielęta patrzą w nasze okienko, w którym widzą świat i siebie takimi, jakich my im przedstawiamy. A jak już nie mają za co kupić żarcia, to się wieszają, trują, skaczą z pięter na bruk. Nie minie wiele czasu, a świat zapomni, że istniał kiedyś naród polski. Wroga trzeba najpierw uśpić, a później niszczyć go szybko, z całą bezwzględnością, aby nie zdążył się obudzić i zerwać do walki” -zakończył triumfalnie Michehva. „Wiemy, że znajomość historii swoich przodków czyni naród – ciągnął dalej Zoran. Wielki Mistrz Michehva doprowadził do tego, że np. Polacy nie znają swojej historii nawet sprzed 50 lat. Ale znajomość katolickiej doktryny i zasad postępowania czyni katolików. A moi ludzie doprowadzili do tego, że obrzędy katolickie zamieniają się w teatry i to gorszego gatunku. A co u nich z Dekalogiem, który jest podstawą postępowania wierzących? Moi ludzie zamieniają katolikom Dekalog na sodomię I eutanazję. Już nic u nich nie ma stałego, obowiązującego. Katolicy masowo połykają przynętę nazywaną „reformą soborową”, „wyzwoleniem człowieka”.
  Genialność moich ludzi doprowadziła do tego, że nasi wrogowie sami się wyniszczają. Nie musimy zadawać sobie trudu, jak to robiliśmy w Rosji i wszędzie tam, gdzie zdobyliśmy władzę pod hasłem wyzwolenia ludu. A czyż ślepa wiara Polaków w Unię Europejską nie jest w dużej mierze także dziełem moich ludzi na stanowiskach kościelnych? Czy Wielki Mistrz Michehva nie widzi, że zniszczenie w Polakach instynktu samoobrony nie jest tylko dziełem jego ludzi? Czy muszę tu przypominać, że moi ludzie we władzach kościelnych w Polsce przez swoje genialne nauczanie niszczą w Polakach wolę walki? Nasi niepoprawni ortodoksi – na rozkaz rabinów szli bez oporu do obozów śmierci. Polaków już nie musimy wysyłać do obozów zagłady. My im tylko odbieramy wolę walki, a nasi mędrcy stwarzają im takie warunki, że sami nie chcą dłużej żyć. Odbierają życie swoim dzieciom i sami popełniają samobójstwo. To jest niesłychane w historii. To jest mądrość, aby naszych wrogów doprowadzić do takiej depresji i braku wiary w siebie. Takiej mądrości brakowało naszym mędrcom przez tysiące lat.
  …Nawiązując do swoich obaw, Zoran mówił dalej: „W narodzie polskim ciągle zauważamy tu i owdzie odruchy, które mogą spowodować wybuch wulkanu. Są to objawy buntu jako skutek gwałtownego wyniszczenia narodu, w którym ciągle drzemią ogromne ukryte siły. Nasi ludzie ciągle rozładowują te odruchy buntu. Ale dopiero wejście tego bydła do Unii Europejskiej obezwładni ich całkowicie. W Unii Europejskiej Polacy będą jak wynędzniała mysz w pazurach wielkiego kota. Po ich wejściu do Unii Europejskiej będzie zależało tylko od naszego humoru, jak długo pozwolimy im konać w jękach w śmiertelnym przerażeniu.
  Niebezpiecznych dla nas patriotów można „kupić”. Zależy tylko, za ile, co też ciągle robimy. A których nie możemy „kupić”, mamy dzisiaj wypróbowane sposoby, że tacy umierają „na zawał serca” albo w „wypadkach”. Tacy ciągłe znikają z tej ziemi i z ludzkiej pamięci. Bezmyślne masy przyjmują to jako naturalne” – mówił dalej Zoran.
  „…Moi ludzie doprowadzili do tego, że masowe sprowadzenie do Polski niezdrowej żywności z krajów Europy Zachodniej uważane jest za gest dobrodziejstwa władz Unii Europejskiej. Żywność ta tak otępia i zatruwa Polaków, że nie są zdolni do żadnego zrywu, który zagrażałby władzy moich ludzi w tym kraju. A ostatnio „gwoździem do trumny” Polaków jest zakup przez władze szczepionki z zawartością rtęci. Za tę decyzję należy się wielka nagroda naszemu pełnomocnikowi na Polskę” – powiedział podniecony Michehva.
  „.. .Wiem, że wszystkim tu obecnym szczególnie leży na sercu oczyszczenie Polski z narodu, który daleki jest od uznania naszego boga światłości Lucyfera – ciągnął dalej Michehva. – Dlatego moi ludzie wprowadzają tam genialne akcje, które złożą do grobu nawet pamięć o tym narodzie. Przez media zniszczyliśmy ducha tego narodu, a przez zaplanowany głód kierujemy myśli Polaków ku samobójczym sznurom.
  …A najważniejsze, że nasz pełnomocnik na Polskę wynajduje coraz to nowe sposoby obezwładnienia tego bydełka, które ciągle wierzy w swojego Chrystusa.”

  – (fragmenty) Kurier Codzienny, Chicago 3-5.10.2003

 3. revers said

  A 50 tys. afro-nachodzcow juz przeszlo nowymi szlakami uchodzczymi przez Hiszpanie, Giblartar i sa w drodze do euroreichu, jeczcze bardziej agresywniejsi niz nachodzcy poprzednich falach, atakuja policje gazowymi miotaczami ognia. Czesc nachodcow wylawia sie juz nie u wybrzezy Grecji, Wloch gdzie maja szlaban ale w Hiszpanii.

  Docelowo okolo 20 mln afro anchodcow szykuje sie na imigracje w europie, a byc moze nawet 130 mln. tj. co piaty mieszakniec afryki.

  ——
  Ech, dali by tym nachodźcom popalić w Korei Północnej…
  Admin

 4. Tomasz Karpiel said

  Od początku mówiłem znajomym, że plan z 500+ jest przykrywką do ściągnięcia wzbogaczaczy kulturiiii, którzy priwiślany kraj omijali łukiem do zachodniego raju dla nierobów właśnie ze względu na socjal, ale teraz to miód malyyna z minimum piątką dzieci plus chata+ . Żryć nie umierać.

 5. RomanK said

  Panie Karzysztofie…podpisal rzad PiSu…..tam nie bylo nie ma i……. jak sie zanosi narazie nie bedzie zadnego polskiego rzadu….

 6. RomanK said

  Panei T Karpiel….wpisz pan do Konstytucji zap[is o tym kto to Polak a kto obyatel polski..i jakie maja praw i obowiazki…i 500+ przestanie pana uwierac….. a zaczna sie czestsze wzwody:-)))))

 7. Tomasz Karpiel said

  Panie Romanie czy pan zrozumiał mój wpis?

 8. Tekla said

  co czeka europe..zaglada..kalifat ..wojny..

  .https://www.youtube.com/watch?time_continue=145&v=aewtybmQPIE

 9. Tekla said

  Zlote zycie Ahmeda..
  Ahmed imigrant z Syrii znalazl sie w NRF w 2015 r..pozniej dolaczyla do niego rodzina zona i 11 dzieci..mieszkaja w Lipsku w 220mkw mieszkaniu..otrzymuja zasilek w kwocie 5239Eur miesiecznie.. to daje rocznie 62000 eur..nikt nie pracuje….

 10. ATANAZY said

  OD SAMEGO POCZATKU OD KIEDY PISUARY RZADZA WSZELKIE ICH ZAPEWNIENIA O TAMIE DLA UCHODZCOW UWAZALEM ZA BEZCZELNE KLAMSTWA ! NIE MOZE PRZECIZ REAKACYJNE ZYDOWSTWO Z PYYYSS ,WYSTEPOWAC PRZECIWKO ZELAZNEJ KRMINALNEJ ZASADZIE ZYDOWSTWA ZEBY EMIGRANTAMI ROZSADZAC NARODOWE PANSTWA !!!

 11. Tekla said

  diabelska para..tfu..

  .https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/3f/Anna_Maria_Corazza_Bildt_och_Carl_Bildt_under_nationaldagsfirande_vid_Skansen_2009.jpg/787px-Anna_Maria_Corazza_Bildt_och_Carl_Bildt_under_nationaldagsfirande_vid_Skansen_2009.jpg

 12. Dictum said

  Holandia żyje sprawą śmierci polityk z Partii Wolności. Radna z Hagi popełniła w środę samobójstwo, ale stało się to kilka godzin po tym, jak zamieściła w sieci nagranie, na którym opowiedziała o ataku, którego miała doświadczyć przed laty. – Zostałam porwana, zgwałcona i pobita przez grupę muzułmanów, którzy chcieli, bym siedziała cicho w radzie Hagi – powiedziała.

  53-letnia Willie Dille w latach 2010-2012 zasiadała w Riksdagu, a ostatnio zajmowała stanowisko w radzie miasta Haga. W środę kobieta zamieściła w internecie niepokojące nagranie. Widać na nim wyniszczoną i nerwowo rozglądającą się polityk, która opowiada o traumie, jakiej miała doznać przed laty.

  Dille oskarżyła byłego posła z ramienia Partii Wolności Arnouda van Doorna, który przeszedł na islam, o zaplanowanie ataku na nią. – Chcę, żeby świat poznał prawdę. 15 marca 2017 roku zostałam porwana, zgwałcona i pobita przez grupę muzułmanów, którzy chcieli, bym siedziała cicho w radzie Hagi – stwierdziła. Polityk nie chce odnieść się do zarzutów Willie Dille

  Polityk stwierdziła też, że wielokrotnie miała otrzymywać pogróżki od muzułmańskiego gangu. Dille wyjaśniła, że postanowiła zrezygnować z aktywności politycznej, ponieważ obawiała się o bezpieczeństwo swoich dzieci. – Nie mogę z tym żyć. Oni nienawidzą kobiet. Nienawidzą mnie. Dlatego postanowiłam z tym skończyć – mówiła roztrzęsiona radna.

  Dille popełniła samobójstwo kilka godzin po tym, jak zamieściła film na Facebooku. 53-letnia radna znana była z antyimigranckich i antymuzułmańskich poglądów.”Załamani i z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci naszej odważnej współpracowniczki, a przede wszystkim przyjaciółki – Wille Dille. Nie mogła już znieść tego, co ją spotkało i jak zostało to odebrane” – napisała jej partia.

 13. NICK said

  Pan Roman rozumie tylko siebie.
  Czasem jest inaczej.

  MARAKESZ. Miejsce
  bARDZO, ZNACZĄCE.
  Dla.
  Niewiedzących.

 14. jaja said

  Na temat otwarcia granic dla masowej emigracji w POlsce porasa powinna glosno informowac, wyc na cale gardlo bo to najwieksze zagrozenie dla kraju. A tu cisza, tylko Media Narodowe ostrezgaja przed tym kataklizmem. Bosak i Winnicki podaja do wiadomosci, ze wojewodowie masowo wydaja wizy bo podobno brak w Polsce rak do pracy. Nasi wyjechali na saksy a do kraju gromadnie wala chetni do ich zastapienia z Pakistanu, Bangladeszu, Filipin. Muslimow wsrod nie brakuje. Nie dlugo place w kraju zrownaja sie do poziomy afrykanskiego jak tak dalej pojdzie i moze o to w tym wszytskim i biega. Nie tak dawno zrobiono na Breibarcie i Inforwars pool i okazalo sie, ze Amerykanie za najwieksze zagrozenie dla Stanow uwazaja – EMIGRACJE. Nie gopodarke, nie taksy, nie gun kontrol, nie wolnosc slowa, lecz emigracje. A my tak najczesciej komentujemy o dupie Marynie a kraj zalewa niekontrolownana lawina obcych nam kulturowo najezdzcow. I co z Polski pozostanie , moze tylko nazwa kraju.

 15. semperparatus said

  Re.14…Sama prawda…serce mi się kraje jak obserwuję-każdego dnia większą-liczbę nachodzców na ulicach Warszawy…Ich sprowadzanie to zamach na biologiczną egzystencję narodu!

 16. Boryna said

  Morawiecki do meczetu

 17. revers said

  Francuska AFP juz 2 maja pisala o tym wydarzeniu

  http://www.france24.com/en/20180502-hungary-rejects-euro-african-declaration-migration

  Oj bedzie Rabat, czyli walka z ksenofobia, rasizmem, i podobnna niepoprawnoscia polityczna …

  https://www.rabat-process.org/en/in-action/dialogue/321-fifth-ministerial-conference-of-the-euro-african-dialogue-on-migration-and-development

  z skutkami , niektorzy niemeickojezyczni mniemaja wielkiego transferu pieniedzy do afryki za zarobione przez migrantow pieniedze

  https://www.asktheeu.org/en/request/marrakesh_political_declaration

  Ale te wlasciwe spotkanie o migrantach odbedzie sie 10-11 grudnia 2018 pod kontrola ONZ

  https://refugeesmigrants.un.org/intergovernmental-conference-2018

  jakosc dziwnie sklada sie z data wprowadzenia w dn. 11.12.2018 systemu kontroli informacji blockwahre, czyli totalnej kontroli i moderacjii tego co dla goim niewygodne.

 18. troll polonii said

  2
  Emeryt

  To jakas troszke nieudana proba przekazania byc moze rzeczywistych intencji. Zamkniety Krag (inner circle) na ogol nie zdradza tajemnic ale brzmi troszke jak opowiesci o gwiezdnych wonach.
  Szkoda tylko, ze niezbyt szczeslwie wybrano imiona: Wielki Mistrz Michehva, Zoran..

 19. troll polonii said

  „What goes around , comes around”
  Ze sparafrazuje mistrza Galczynskiego:

  Chcieliscie produkcji uchodzcow – no to ich macie.
  Skumbrie w tomacie, skumbrie w tomacie

 20. smarowski said

  jakis tam sobie antypolskie scierwo cos podpisalo. gowno to warte. narod polski nic nie podpisywal. kiedy ten lud otumaniony i przestraszony wreszcie otrzasnie sie z letargu i pozamiata to scierwo?..

 21. yattakaj said

  ad14
  Jaja
  Konkretny wpis …chociaż faktycznie smutny w Poznaniu też totalna masakra. Niby coś tam ludziska sie oburzają ale …to chyba żarcie i fluor zrobiły swoje…otępienie totalne 😦

Sorry, the comment form is closed at this time.