Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Niedźwiedź o Krajobraz po bitwie
  Listwa o Wolne tematy (48 – …
  Marek o Zachodnie koncerny wyprowadzaj…
  Boydar o Prezydent Duda nie ułaskawił p…
  Marucha o Prezydent Duda nie ułaskawił p…
  Boydar o Henryk Sienkiewicz – Szkice am…
  Boydar o Ostatni bój o Zaolzie
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Prezydent Duda nie ułaskawił p…
  Boydar o Prezydent Duda nie ułaskawił p…
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Wielka Kopa Tatry o Wolne tematy (48 – …
  NICK o Ostatni bój o Zaolzie
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Zagłada Polski

Posted by Marucha w dniu 2018-08-11 (Sobota)

Nie wiem, kto jest autorem poniższego tekstu. Nie odnalazłem oryginału. Źrodłem jest:
>https://intergalactic575.wordpress.com/2018/05/31/zaglada-polski/
Nie wiem nawet, czy zawarte w nim informacje są wiarygodne, czy zmyślone.
Admin

Z prasy niezależnej (archiwum)

Zagłada Polski

Okryci tajemnicą, dziesięciu okrutnych, bezlitosnych mężczyzn tworzy „ukryte koło” (Inner Circle) spisku iluminatów. Michehva nawiązał do sytuacji w Polsce.

– Nie chcę narzucać moich metod w niszczeniu naszych wrogów – ciągnął dalej Michehva – ale wiedzą wszyscy, czego moi ludzie dokonali w narodzie polskim. Trzy wielkie mocarstwa przez pokolenia nie mogły złamać ducha tego narodu. Moi ludzie w ciągu kilkunastu lat doprowadzili do tego, że naród ten – pod naszym dyktandem – idzie do Unii Europejskiej jak nasza zawszona hołota szła (też pod dyktando) do „łaźni” hitlerowskich.

W ciągu jednego pokolenia moi ludzie „wyprali” mózgi temu narodowi. Już nawet wielu z Polaków wierzy w to, że to ich ojcowie mordowali naszą hołotę. Polacy, dopóki mają czym napchać swoje zwierzęce żołądki, to nic nie robią, tylko jak bezmyślne cielęta patrzą w nasze okienko, w którym widzą świat i siebie takimi, jakich my im przedstawiamy. A jak już nie mają za co kupić żarcia, to się wieszają, trują, skaczą z pięter na bruk.

Nie minie wiele czasu, a świat zapomni, że istniał kiedyś naród polski. Wroga trzeba najpierw uśpić, a później niszczyć go szybko, z całą bezwzględnością, aby nie zdążył się obudzić i zerwać do walki” -zakończył triumfalnie Michehva.

– Wiemy, że znajomość historii swoich przodków czyni naród – ciągnął dalej Zoran. Wielki Mistrz Michehva doprowadził do tego, że np. Polacy nie znają swojej historii nawet sprzed 50 lat. Ale znajomość katolickiej doktryny i zasad postępowania czyni katolików. A moi ludzie doprowadzili do tego, że obrzędy katolickie zamieniają się w teatry i to gorszego gatunku. A co u nich z Dekalogiem, który jest podstawą postępowania wierzących? Moi ludzie zamieniają katolikom Dekalog na sodomię I eutanazję. Już nic u nich nie ma stałego, obowiązującego. Katolicy masowo połykają przynętę nazywaną „reformą soborową”, „wyzwoleniem człowieka”.

Genialność moich ludzi doprowadziła do tego, że nasi wrogowie sami się wyniszczają. Nie musimy zadawać sobie trudu, jak to robiliśmy w Rosji i wszędzie tam, gdzie zdobyliśmy władzę pod hasłem wyzwolenia ludu. A czyż ślepa wiara Polaków w Unię Europejską nie jest w dużej mierze także dziełem moich ludzi na stanowiskach kościelnych? Czy Wielki Mistrz Michehva nie widzi, że zniszczenie w Polakach instynktu samoobrony nie jest tylko dziełem jego ludzi? Czy muszę tu przypominać, że moi ludzie we władzach kościelnych w Polsce przez swoje genialne nauczanie niszczą w Polakach wolę walki?

Nasi niepoprawni ortodoksi – na rozkaz rabinów szli bez oporu do obozów śmierci. Polaków już nie musimy wysyłać do obozów zagłady. My im tylko odbieramy wolę walki, a nasi mędrcy stwarzają im takie warunki, że sami nie chcą dłużej żyć. Odbierają życie swoim dzieciom i sami popełniają samobójstwo. To jest niesłychane w historii. To jest mądrość, aby naszych wrogów doprowadzić do takiej depresji i braku wiary w siebie. Takiej mądrości brakowało naszym mędrcom przez tysiące lat.

Nawiązując do swoich obaw, Zoran mówił dalej:

– W narodzie polskim ciągle zauważamy tu i owdzie odruchy, które mogą spowodować wybuch wulkanu. Są to objawy buntu jako skutek gwałtownego wyniszczenia narodu, w którym ciągle drzemią ogromne ukryte siły. Nasi ludzie ciągle rozładowują te odruchy buntu. Ale dopiero wejście tego bydła do Unii Europejskiej obezwładni ich całkowicie. W Unii Europejskiej Polacy będą jak wynędzniała mysz w pazurach wielkiego kota. Po ich wejściu do Unii Europejskiej będzie zależało tylko od naszego humoru, jak długo pozwolimy im konać w jękach w śmiertelnym przerażeniu.

Niebezpiecznych dla nas patriotów można „kupić”. Zależy tylko, za ile, co też ciągle robimy. A których nie możemy „kupić”, mamy dzisiaj wypróbowane sposoby, że tacy umierają „na zawał serca” albo w „wypadkach”. Tacy ciągłe znikają z tej ziemi i z ludzkiej pamięci. Bezmyślne masy przyjmują to jako naturalne – mówił dalej Zoran.

– Moi ludzie doprowadzili do tego, że masowe sprowadzenie do Polski niezdrowej żywności z krajów Europy Zachodniej uważane jest za gest dobrodziejstwa władz Unii Europejskiej. Żywność ta tak otępia i zatruwa Polaków, że nie są zdolni do żadnego zrywu, który zagrażałby władzy moich ludzi w tym kraju. A ostatnio „gwoździem do trumny” Polaków jest zakup przez władze szczepionki z zawartością rtęci. Za tę decyzję należy się wielka nagroda naszemu pełnomocnikowi na Polskę” – powiedział podniecony Michehva.

– Wiem, że wszystkim tu obecnym szczególnie leży na sercu oczyszczenie Polski z narodu, który daleki jest od uznania naszego boga światłości Lucyfera – ciągnął dalej Michehva. – Dlatego moi ludzie wprowadzają tam genialne akcje, które złożą do grobu nawet pamięć o tym narodzie. Przez media zniszczyliśmy ducha tego narodu, a przez zaplanowany głód kierujemy myśli Polaków ku samobójczym sznurom.

– A najważniejsze, że nasz pełnomocnik na Polskę wynajduje coraz to nowe sposoby obezwładnienia tego bydełka, które ciągle wierzy w swojego Chrystusa.

Fragmenty – Kurier Codzienny, Chicago 3-5.10.2003
https://intergalactic575.wordpress.com/

Komentarze 23 to “Zagłada Polski”

 1. Dictum said

  „Nie wiem nawet, czy zawarte w nim informacje są wiarygodne, czy zmyślone.
  Admin”

  Ja to odbieram nie jako informacje, ale jako ostrzeżenie ubrane w formę literacką – z elementami jednak realnie dokonanych faktów. Zmyśleń tu nie ma, wszystkie te spostrzeżenia są bardzo trafne. To się dokonało – mentalna zmiana u wielu starszych, a u młodych kompletne ogłupienie.

  ——–
  Ja nie neguję prawdziwości. Mam wątpliwości co do autentyczności.
  Admin

 2. revers said

  Inni jak Paul Craig przejmuja sie zaglada ameryki, podobne skutki zatrutej zywnosci, otycia, otepienia, do tego system bolszewicki zlozony kiedys z kilku emisariuszy zydowskich jak lenin, Trocki, Beria, Stalin, Kagan zostal zadaptowany w stanach w ktorych obecnie nie ma juz 45 niezalezynch mediow z czasow wojny w wietnamie lat szesdziesiatych ubieglego stulecia, ale juz 5 medii, 5 ludzii CEO a w zasadzie jednego mega ceo Murdocha dyryguje informacjami, co jest fake, co news co manipulacja.

  Zoll idzie dalej, polski juz nie ma w europie.

  https://dorzeczy.pl/kraj/73327/Byly-prezes-TK-Polska-moze-zostac-wykluczona-z-UE.html

 3. Dictum said

  Prawdziwości opisu efektów pracy iluminatów rzeczywiście nie ma co negować, a czy to apokryf, czy autentyczny dokument, to już nieważne. Ważne, żeby sobie i innym uzmysłowić, co te diabły z nami robią.

 4. Xyz said

  Ktoś chciał zabłysnąć no i zabłysnął

 5. Xyz said

  Ponoć iluminati dodaja do żywności niewykrywalną w jakichkolwiek testach chemicznych neurotoksynę która nieodwracalnie stopniowo degraduje neurony dopaminergiczne w układzie nagrody w mózgu powodując w konsekwencji u ofiary całkowity zanik uczuć wyższych a także motywacji (objawy przypominają anhedonię oraz bierno- zależną postawę). Chodzi do doprowdzenia nieporządanego elementu ludzkiego do stanu zupełnego zobojętnienia mentalnego ( objawy do złudzenia przypominaja schizofrenie prostą).

 6. Ale dlaczego? said

  Ad. 5

  Nic nie muszą dodawać.
  Wystarczy TV codziennie.

 7. Bronisław said

  Artykuł kończy się złowróżebną myślą: „– A najważniejsze, że nasz pełnomocnik na Polskę wynajduje coraz to nowe sposoby obezwładnienia tego bydełka, które ciągle wierzy w swojego Chrystusa.”?!!!

  Bo to właśnie bezpośrednia interwencja Jezusa Chrystusa – Króla Polski, jak Sam to zapowiedział w Swoim Orędziu dla Rozalii Celakówny będzie Naszym Wybawieniem, w co nie tylko niezłomnie wierzę, ale jestem o tym głęboko przekonany!!!

  Króluj Nam Chryste!!!

 8. revers said

  p.XYT juz wpieprza z unijnego patentu bayer-Monsanto brokuli jak kazdy polak i nawet tego nie wie lub nie chce wiedziec, bo na cos trzeba umrzec?

  https://www.watergate.tv/eu-skandal-monsanto-bayer-meldet-patent-auf-natuerlichen-brokkoli-an/

 9. emeryt said

  Archiwum – cytaty :

  „Dużo nas zginęło, to prawda, ale tych co zostali wystarczy, aby wami (Polakami) rządzić.” (Problem antysemityzmu, „Kultura” nr 1-2/1957, Paryż)….

 10. Plausi said

  Być może zakiełkuje

  ta myśl

  https://marucha.wordpress.com/2018/07/30/zrodla-niecheci/#comment-771445

  Organizacje przestępcze należy likwidować, jeśli chcemy przeżyć, zacznijmy od postulatu prof. Wolniewicza

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/

  Posługując się semantyką okupanta nigdy nie dojdziemy do jakichś sensownych myśli a cóż dopiero idei.

 11. Joung said

  A dla mnie to jest straszne.To jest to co trzeba zrobic z tymi panami?Z jakimi panami?Zapyta sie ktos .A no z ludzmi wladzy politycznej czy koscielnej czy wogule z cala wladza.Dopuki Polak ma pelny brzuch jest OK.Oni sie nie rusza? Nie sa juz Ludzie w tym Narodzie ktorzy sa beda bezwzgledni.Dzieci szatan sa JUZ DO ODSTRZALU.
  Im jeszcze nad wyraz sie powodzi.Ale to juz koniec

 12. Siekiera_Motyka said

  „Nic nie muszą dodawać. Wystarczy TV codziennie.”
  Dokładnie !!!

  „bo na cos trzeba umrzec”
  Tak, ale co innego kiedy ktoś umyślnie w tym pomaga. A to jest morderstwo.

 13. Siekiera_Motyka said

  Kto umie czytać po angielsku rekomenduje,

  https://www.zerohedge.com/news/2018-08-10/alexis-de-tocqueville-was-wrong

  Niektóre komentarze walą w 10-tke !!!

  „inosent HRClinton Fri, 08/10/2018 – 18:53 Permalink

  Wydaje się, że autor artykułu nie przeczytał książki – oba tomy. Tocqueville był sceptyczny co do eksperymentu, ale był pod wrażeniem wygłaszania kazań z kazalnicy i powszechnej przynależności (jego obserwacji w tym czasie – 1830) chrześcijańskiej ludności. Widział, że pomimo prawie niemożliwej propozycji demokracji, homogeniczny lud, rządzony przez chrześcijańskie zasady, byłby najlepszą i najprawdopodobniej grupą, która odniesie sukces. Tak było w przypadku Tocqueville.

  Biorąc pod uwagę całkowite zniszczenie wszystkiego, co chrześcijańskie, dziękuję ((niosąc kabały lucyferiańskie)), 1) długo po śmierci Tocqueville’a, „Żyd” zmanipulował kongres, aby umożliwić im emigrację bez ograniczeń i masowo do Stanów Zjednoczonych pod fałszywym pretekstem, że „Żyd” był religią w drugiej połowie XIX wieku na początku XX w., 2) „Żyd” był na czele na każdym kroku, czy to wymazywał modlitwę ze szkoły, dążył do usunięcia odniesień w materiały referencyjne APA, że skłonność homoseksualna (wybór) była zaburzeniem psychicznym, 3) dążenie do „federalizacji” aborcji, 4) całkowita kontrola i dominacja mediów, całkowite obalenie chrześcijańskiego prawa i bez żadnych konsekwencji, bez końca zniesławienie wszystkie chrześcijańskie rzeczy i ludzie, 5) do całkowitego zepsucia naszych pieniędzy, 6) osłabienie naszej polityki zagranicznej i wewnętrznej, która doprowadziła do bezwarunkowej presji na wszystkie rzeczy „Juden” i ich szatańską i zwierzęcą israelę, h doprowadził do bankructwa narodu pieniędzmi i krwią w walce przeciwko ich wojnom diabolicznym (I wojna światowa, II wojna światowa i każdy „konflikt” na Bliskim Wschodzie popełniony przez powstanie syjonistyczne w Ameryce od czasu przymusu) Państwo żydowskie na Palestyńczycy w 1948 r.), który jest krótką listą.”

 14. Dictum said

 15. Dictum said

 16. Boydar said

  Autor łże tylko w jednym miejscu, odsuwając centrum wiru od miejsca jego faktycznej lokalizacji. Poza tym pisze prawdę.

 17. troll polonii said

  Cos mi sie tu nie podoba w tym tekscie.
  Jaka role pelni Zoran, ktory jest slowianskim imieniem chrzescijanina.

 18. revers said

  Jescze tylko marsz dla surogatek KOD-owcow brakuje, ten sam sort lbtqip, w jerozolimie juz przecwiczyli ..

  http://autonom.pl/?p=23009

 19. Piotr Bisek said

  RE 7….Panie Bronislawie ale po co Rozanski stworzyl szkole snejperow w ktorej 90 % to ukry z roznego przypadku i nadania.Zarowno z tej strony Buga jak i z tamtej…pochodza.Czy to tez J.CH wymyslil?Pozdrawiam i Pana duzo zdrowia zycze.

 20. Wimar said

  Zoran mówi: „Wiemy, że znajomość historii swoich przodków czyni naród”

  Otóż to. Ja sam kiedyś myślałem, że najważniejsze jest kto drukuje pieniądze ale okazuje się ze z punktu widzenia ciągłości narodowej ważniejsze jest kto drukuje podręczniki historii.

  Mając monopol w tym względzie możemy uczynić autorytetem moralnym dowolna kanalię a wydarzenia niekorzystne dla narodu przedstawić jako sukces, patriotyzm, bohaterstwo itp.

 21. Alex Byk said

  Przepowiednia mówi, że nadejda przesladowania chrzescijan jakich świat nie widział? Jak doprowadzić do prześladowań niewinnych ludzi, którzy chcą zyć zgodnie z 10 przykazaniami , które stanowią zagrożenie dla wprowadznia NWO? 1. Wprowadzić agenturę do seminariów i wywindować ją na wysokie kościelne stanowiska. 2. Przeprowadzić rewolucję w KK ( II SW). Namącić świeckim i duchownym w głowach, poprzez liberalizację przyjetych norm i przepisów. Zrzucenie sutanny przez księży i zastapienie jej świeckimi garniturakami.Zniesienie postów i ściągniecie wiernych zamiast do kościołów w niedziele i swięta, do marketów, na imprezy rozrywkowe, wyprawy nad jeziora i marze. Połamanie kregosłupa moralnego wiernych, poprzez telewizję, rozrywkę, prasę internet i książki( romansidła a pozycje nawet zakrawajace na porno ).Następnie , doprowadzenie do władzy partie polityczne , grające rolę katolików, które staojąc ze złożonymi rękami, będa wprowadzały antyludzkie ustawy. A tzw opozycja, będzie ochoczo pokazywać ich antyludzkie działania, z naciskiem, że to robią to katolicy. Oni katolicy, są winni waszej biedzie i wyzyskowi. Do tego jeszcze nagonka na katolików na forach internetowych, podgrzewajaca antykatolickie nastroje. I lawina będzie rosła i nabierała rozpędu. Do tego, jeszcze wprowadzenie religii do szkół, zwiekszenie ramówki telewizyjnej o pseudokatolickie pozycje, az do granic . To już się dzieje . Zwłaszcza w telewizjach regionalnych. I tak aż do obrzydzenia. A wtedy hasła. Oni ( katolicy) , oni temu winni, oni temu winni, ukrzyżować ich powinni, zrobią swoje. Zdeprawowany, ogłupiony żądny krwi motłoch , urządzi kolejna ‚Noc Świetego Bartłomieja”. Tym razem katolikom. Niestety tylko nieliczni to dostrzegają

 22. Mam już dość – tych zakłamanych mord polityków,
  Tych farbowanych lisów, tych sprzedawczyków,
  Mam już dość – tych pustych obietnic bez liku,
  Sztucznego kryzysu, ciągłego braku kwitu,
  Mam już dość – mediów głównego nurtu,
  Promowania absurdów, prania mózgów,
  Mam już dość – szczuk, lisów, wojewódzkich, baumanów,
  Całego pedałenu i reszty mitomanów,
  Mam już dość – pierdolenia, że nie idziemy na przód,
  I stawiania nam za wzór rozwoju pederastów,
  Mam już dość – ciągłej walki o byt, pytań jak tu żyć,
  Trzeba wyjść na ulicę, zrobić dym !
  Mam już dość – udawania, że ludzie są tu szczęśliwi,
  Zamiatania pod dywan każdej ludzkiej krzywdy,
  Mam już dość – udawania, że nie było Magdalenki,
  Budowania wokół bolka legendy,
  Mam już dość – Polski, gdzie Polak to zero,
  Bo zgodnie z układem między sobą kraj dzielą,
  Mam już dość – tego, że wszyscy o tym wiedzą,
  A mimo to grzecznie na dupach siedzą.

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/08/wiersz-mam-juz-dosc-tych-zaklamanych-mord/

 23. revers said

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/08/18/agentura-zydo-rezimu-iiirp-nie-zawsze-skuteczna/


  * cyfry w kolorze zielonym w kolumnie „F” to interes rentierów. W sensie cywilizacyjnym są to tzw. „szabas goje”, gotowi zadowolić się ochłapem z banksterskiego stołu za wierną im służbę. Jest tego około 26 mld zł. Deflacja mogłaby im te dochody podwoić.
  * cyfry w kolorze czerwonym w kolumnie „F” to interes banksterów. Tu mamy do czynienia z cywilizacją koczowniczą. Jest tego około 105 mld zł i tę kwotę będziemy nazywali „garbem odsetkowym” nałożonym na nasze społeczeństwo.
  * wiersz 25 (saldo pozostałych pozycji netto) to monetarna alchemia. Przekręt finansowy tysiąclecia: pieniądze wyczarowane na pstryknięcie palca.

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/08/jak-rozpoznac-zyda-i-partie-izraelska-w-polskim-sejmie/

Sorry, the comment form is closed at this time.