Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Amerykańskie media martwią się, że Rosji nie da się podbić

Posted by Marucha w dniu 2018-08-16 (Czwartek)

Amerykańskie media wiedzą, dlaczego nie da się podbić Rosji.

Rosja, USA, Chiny, Indie i Afganistan to kraje, których nie da się zawojować — uważa portal „We are the Mighty”, specjalizujący się w tematyce wojskowej. [Ale co szkodzi spróbować? – admin]

Do przyczyn, z racji których podbój Rosji jest nieosiągalny, zaliczył nie tylko surowe warunki klimatyczne, ogromne terytorium i armię, ale także rosyjską mentalność. „Rosjanie prędzej zniszczą swój kraj, niż oddadzą go jakiemuś okupantowi” — pokreślił „We are the Mighty”.

Agresorzy powinni pamiętać, że będą musieli walczyć z „każdym Rosjaninem w 11 strefach czasowych” — zaznaczył portal. [I że to nie będą najemnicy – admin]

Stanów Zjednoczonych nie da się podbić nie tylko dzięki potężnym siłom zbrojnym, ogromnemu terytorium i dużej liczbie ludności, ale także dlatego, że Amerykanie mogą posiadać własną broń — uważają autorzy artykułu.

Nieosiągalność podboju Chin portal tłumaczy 1,3 miliardową liczbą ludności kraju. Dodatkowe czynniki to duże terytorium, choroby związane z przeludnieniem, a także rozwinięta gospodarka, „dublująca” osiągnięcia technologiczne innych państw i co za tym idzie potężna armia.

Do trudności, z którymi zmierzą się potencjalni najeźdźcy Indii, „We are the Mighty” zalicza warunki geograficzne i klimatyczne, a także „strategię Marynarki Wojennej”, która zakłada rozmieszczenie w wodach przybrzeżnych okrętów walczących z wrogiem.

Ziem Afganistanu nie da się opanować z powodu (górzystego — red.) ukształtowania terenu, a także konieczności podporządkowania wielonarodowej ludności — podkreślił portal.

https://pl.sputniknews.com

Komentarzy 12 to “Amerykańskie media martwią się, że Rosji nie da się podbić”

 1. gość said

  Świat jednoczy się przeciw USA

  Dawni sojusznicy odwracają się od USA. Turcja i Pakistan Dołączają do Rosji i Chin. Tworzą alternatywna gospodarkę, ale nie bez znaczenia jest ich wspólna siła militarna. Amerykanie są wściekli.

  http://superfakty.info/artykul/swiat-jednoczy-sie-przeciw-usa

 2. MegaNoster said

  Ten ŻYD nie lubi kabały i prowadzi ciekawe kanał o planach kabały i Deep State.

 3. MegaNoster said

  osiągamy punkt z którego nie ma powrotu stwierdzają Rosjanie o ich relacjach z USA pod kontrolą Deep State.

 4. MegaNoster said

  Zły link powinien być ten:

 5. Piskorz said

  re 1 B. dobra wiadomość…trzeba czekać cierpliwie na następne..tego rodzaju.!!

 6. Dziadzius said

  „”Stanów Zjednoczonych nie da się podbić nie tylko dzięki potężnym siłom zbrojnym, ogromnemu terytorium i dużej liczbie ludności, ale także dlatego, że Amerykanie mogą posiadać własną broń — uważają autorzy artykułu.”

  Moja Polszczyzna znow mi zawodzi bo w moim zrozumieniu to jest bledne zdanie i powinno pisac **ROSJI nie da sie pobic….. zamiact **Stanow Zjednoczonych —————-??

 7. Ale dlaczego? said

  Ad. 5
  Panie Dziadziuś
  Zapewne oryginalny amerykański artykuł analizował możliwości obronne poszczególnych krajów. W tym i USA. Tak wynika z kontekstu.

 8. Stanów Zjednoczonych nie da się podbić nie tylko dzięki potężnym siłom zbrojnym, ogromnemu terytorium i dużej liczbie ludności, ale także dlatego, że Amerykanie mogą posiadać własną broń

  Przecież Ameryka została podbita już dawno temu! 🙂

 9. VAV said

 10. anonim said

  ad.1 USA do szału doprowadza stwierdzenie nowego premiera Pakistanu ze w sprawie Kaszmiru Pakistan i Indie jako mocarstwa atomowe powinny rozmawiać same ze sobą nie poprzez pośredników (Anglia/ USA)
  Jeszcze bysie z tego jakaś spółka join venture urodziła dzieląca wpływy z mineralnych bogactw Kaszmiru po połowie…to jest tragedia dla USA

 11. Re: Artykul…
  Obawiam sie, ze to zydzi w Ameryce obawiaja sie najgorszego, ze beda musieli „pakowac swe namioty” I zzerac „zielone”, ktore drukowali bez opamietania…, a ktore powroca do Ameryki jako zwykla makulatura…

  I co lichwiarskie zydostwo zrobilo z Ameryki I Amerykanow???… Intelektualny smietnik I bankruta finansowo-moralnego…
  Wyglad Ameryki, to jak „grob – z wierzchu wymalowany, a w srodku plesn I wszelkiego rodzaju plugastwa…”
  ========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 12. Sebastian said

  „Amerykanie mogą posiadać własną broń” dlaczego naczelnik od kota tego nie czyta przecież to takie antyrosyjskie by mogło być w przełożeniu na mieszkańców Polski. Ale zaraz zaraz a jak się by Polacy przeciw nam obrócili dlatego „Polacy nie mogą posiadać własną broń”

Sorry, the comment form is closed at this time.