Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Ben Buja Nago Bramaputra
  Maverick o Czy następny będzie Władimir…
  Kwal o Wolne tematy (65 – …
  Bogdan Goczyński o Maseczkowy szwindel
  Marucha o Wolne tematy (65 – …
  Staszek z Przyborowa o Duchowa przestrzeń Polski?
  Lily. o Wolne tematy (65 – …
  Roman o Wolne tematy (65 – …
  Roman o Wolne tematy (65 – …
  PJO o Twórca „Patrioty” nie żyj…
  revers o Wolne tematy (65 – …
  Niedźwiedź o Wolne tematy (65 – …
  revers o Czy następny będzie Władimir…
  Kwatermistrz o Wolne tematy (65 – …
  NICK o Wolne tematy (65 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 524 obserwujących.

„Trzecia wojna światowa: Amerykanie zaatakują pierwsi”

Posted by Marucha w dniu 2018-08-24 (Piątek)

Trzecia wojna światowa wybuchnie na wschodzie, USA zaatakują pierwsze – uważa ekspert.

Wyścig zbrojeń, eskalacja konfliktów wewnętrznych i zewnętrznych, dążenie USA do zdominowania całego świata a ich przeciwników Rosji i Chin do stworzenia wielobiegunowego systemu na świecie czynią hipotezy o totalnym i niszczycielskim konflikcie realnymi.

Doktor hab. wojskowości, zastępca prezesa Rosyjskiej Akademii Nauk Rakietowych i Artyleryjskich Konstantin Siwkow twierdzi, że wraz z zaostrzeniem się regionalnych konfliktów pod wodzą państw zachodnich na świecie rośnie zagrożenie trzecią wojną światową.

Bodźcem do wybuchu katastrofy militarnej może stać się „państwo kurdyjskie z przywłaszczoną częścią terytorium Iraku i Syrii”, konflikty wewnętrzne i wojny domowe w dużych państwach. Ekspert nazwał potencjalne miejsca, gdzie może dojść do prowokacji i wybuchu najbardziej niszczycielskiej wojny.

Za głównych agresorów Siwkow uważa USA, Izrael, państwa NATO oraz państwa monarchiczne Zatoki Perskiej, które mogą zacząć pokazywać swoją siłę, jeśli Iran wznowi program rakietowo-jądrowy i wda się w konflikt z sąsiadami.

Wojny w Afryce lub Afganistanie mogą rozwiązać USA i Wschodowi ręce w walce o wpływy w regionach. Przedmiotem sporów może stać się zajęcie Arktyki lub chęć pozbawienia się przez państwa Ameryki Łacińskiej wpływów USA.

Na wschodzie potencjał konfliktu ma napięta sytuacja na Wyspie Koreańskim, kwestia tajwańska oraz walka Japonii i Chin o sporne terytoria.

https://pl.sputniknews.com

Komentarzy 6 do “„Trzecia wojna światowa: Amerykanie zaatakują pierwsi””

 1. Rokitnik said

  Mysle, ze kazdy moze sobie cos pisac..ale raczej NIE bedzie tak jak wyobraza sobie ten politolog? Owszem, sa rejony zapalne.ale…USA nie sa ze wzgledu na korupcje wewnetrzna i walke o WPLYWY Deep Stepu/ gotowe do wojowania. Ponadto, decyzje musi podiac cialo kolegialne //Sejm, Senat,// a wszystkie panstwa poza Polin, maja zapewne swoich szpiegow wewnatrz, cp bardzo komplikuje sprawe.
  Wojna w obronie bezcennego Isra*ela…to TAK !??
  Ale nie wojowanie z calym Swiatem w sytuacji gdy maja nie lada problem, z jednym blondyniastym prezydentem???

 2. Re: Artykul…
  Jakze by inaczej, aby III wojna po raz kolejny zydowska nie zaczela sie od „I-sra-hell’a”…
  To wiecej niz pewne…!!!.
  Cala uwaga jest skierowana ku „bezcennemu” syjonistyczno-lichwiarskiemu zydostwu…
  ====================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 3. Roman K said

  Sojusz Goga i Magoga stal sie Faktem~!~!!!!!! Msalo tego na predpolach Armagedonu stoja jego wojska….zana nowosc! Prorocy jakos przewidzieli to tysiace lat temu…..
  A gdzie ten wroz co z Bozia gada na migi????? I pisze listy?????
  Paleta sie tu ..zapytajcie co wie????

 4. Hucpa said

  Gdyby kto nie kumał, to powtórzę goim, państwo, tfu, żydowskie, zostało założone jako przyczulek do osrtatniej wielkiej wojny światowej. Nikt nie wie kiedy ona wybuchnie, na wielką skalę, ale najprawdopodobniej będzie to nuklearna prowokacja żydowska. Posmak tego, to 9/11. Strony, żydzi ustawiają, już od końca ostatniej wojny, przyspieszając sprawy w XXI wieku, tak jak ich cadyk zarządał. To co się dzieje, to żydowskie mieszanie w zupie goim w celu wywołania chaosu i beznadziei. Żółci zostali wyposażeni, nie po to, by byli bogaci, przez `żyda dobroczyńcę`, ale po to, by mieli czym i za co, mordować białych.

  Oni wiedzą, jak Chinom Angole zrobili dobrze, to ich opium. Rachunki do wyrównania, świat przez nich zarządzany wojnami lubi spisywać rachunki, o których Hitler wyraźnie mówił, przed II wojną światową. To samo szykują teraz, planując walkę Białych idiotów podszytych żydem, z żółtymi i sinymi, możliwe że i Rosją, dla przeciwwagi. Zapowiada się, Armagedon żyda, wyczekiwane przez diable żniwa, jakby mało, golenia i śmierci w milionach, w czasach niby, nie wojennych. Podpowiem jeszcze, że u żyda pokój to wojna. U żyda wojna, to rzeź, bez względu na poświęcenie, własnych – demonów. Oni wiedzą, że są bezwartościowi, dla ich boga, bez znaczenia, jak szarańcza.

 5. MegaNoster said

  Wścieklizna polityków w USA w swojej anty-rosyjskości sięga zenitu,prowokują Rosjan wszędzie, gdyby nie wstrzemięźliwość Rosjan to wojna by już dawno wybuchła. Nie zdają sobie jednak sprawy ci exceptionally retarded idiots że jak wojny nuklearnej nikt nie wygra, robi się gorąco.

 6. Re: 5 MegaNoster…
  Wszyscy politycy w USA sa na lichwiarskiej smyczy, a co za tym idzie maja zydowski kaganiec I wyplate z ich system lichwiarskiego – kto placi, ten wymaga I tak „szczekaja” jak sehendryn kaze…
  Jesli chodzi o „przetrwanie”, to zydzi (tak przynajmniej sa przekonani) maja plan „zakonspirowania” sie w podziemnych tunelach I dosc glebokich bunkrach… Tylko pytanie: „Czy zdaza tam sie ulokowac, bez zwracania na siebie uwagi???…

  Wydarzenia coraz bardziej ciekawsze…
  =====================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

Sorry, the comment form is closed at this time.