Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  wanderer o Wolne tematy (45 – …
  revers o Czy Duda zatańczy kazaczo…
  NICK o Wolne tematy (45 – …
  Marucha o Głowa Kolumba, czyli krótki es…
  Za_granicą_widać_Lep… o Rozbić system samowładzy
  revers o Czy Duda zatańczy kazaczo…
  NICK o Wolne tematy (45 – …
  JARNO o Głowa Kolumba, czyli krótki es…
  wanderer o Rozbić system samowładzy
  JARNO o Głowa Kolumba, czyli krótki es…
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (45 – …
  revers o Wolne tematy (45 – …
  NICK o Wolne tematy (45 – …
  revers o Po wyborach, czas na pleb…
  Boydar o Wolne tematy (45 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 517 obserwujących.

Mechanizmy sodokracji czyli jak zboczeńcy przejęli Kościół Katolicki

Posted by Marucha w dniu 2018-08-26 (Niedziela)

Treści, które zaraz przeczytacie nie są dla ludzi o słabych nerwach, ale po kolei.

Cóż to jest ta sodokracja? To termin, który opracowałem na potrzeby opisu dzisiejszej rzeczywistości społecznej. Oznacza ogromny wpływ i nadreprezentację homoseksualistów we wszelkich władzach (np. mediach, sądach, służbach specjalnych …).

Dodatkowo system ten oznacza usuwanie na margines oraz penalizowanie wszelkich poglądów przeciwnych agendzie homoseksualnej.

Agenda homoseksualna nie ma końca – tutaj nie chodzi o „małżeństwa”, normalizację zboczeń i ewolucję języka. Tu chodzi o całkowite przejęcie władzy przez klikę, która jest homoseksualna.

Znający angielski powinni obejrzeć wywiad z Kay Griggs, żoną wysoko postawionego urzędnika amerykańskiech służb specjalnych. Ujawnia ona między innymi mechanizmy tego homo-koszmaru.

W KRK homoseksualizm występował od początku samego jego istnienia. Przez cały okres historii Kościoła był on jednakże potępiany przez autorytet Kościoła i z różnym skutkiem zwalczany.

Nigdy jednak nie było sytuacji, w której homoseksualiści mieliby znaczący wpływ na losy Mistycznego Ciała Chrystusa. Do największych bohaterów walki z homoseksualizmem wśród kleru należał z całą pewnością Św. Piotr Damiani, żyjący w XI wieku. Jego genialne prace pozwoliły mu osiągnąć status Doktora Kościoła. Wraz z papieżem Leonem IX zrobili oni wiele w celu duszenia w zarodku grzechu sodomskiego.
http://chomikuj.pl

Sytuacja zmieniła się po rewolcie bolszewickiej w 1917 roku. Kościół Katolicki został uznany za największego wroga „postępowego świata” a komuniści postanowili zastosować taktykę rozbijania Kościoła od wewnątrz poprzez umieszczanie zdrajców w seminariach.

Historię umieszczenia 1100 agentów komunistycznych opowiada Bella Dodd – nawrócona komunistka, która napisała w 1954 książkę „Szkoła ciemności”
http://chomikuj.pl

Wielu z umieszczonych agentów było homoseksualistami. Dlaczego? I tutaj odpowiedź daje nam psychologiczna analiza istoty homoseksualizmu. Okazuje się, że zarówno homoseksualiści jak i żydzi posiadają pewne wspólne cechy nadające się do pracy „kretów”, zdrajców, szpiegów i tajnych agentów:
– niedojrzałość emocjonalna
– socjopatia lub psychopatia
– narcyzm

Ludzie ci są podatni na bodziec władzy oraz mają pewną naturalną nienawiść, które zgodnie z wiedzą i doświadczeniem szefa sowieckiego wywiadu Aleksandra Orłowa są dużo lepsze dla werbunku niż szantaż.

Orłow pisze: Jeśli facet nie pije, nie chce seksu, nie chce pieniędzy, nie ma problemów politycznych, jest zadowolony z życia – nie można go zwerbować.

Mając powyższą wiedzę łatwo zrozumieć dlaczego Stalin – na zarządców świeżo po II Wojnie Światowej podbitej Polski – nominował żydów.

Dużo więcej na temat infiltracji państw przez homoseksualistów znajdziecie w 5 (Homintern) rozdziale książki Randy Engel „Rite of sodomy”
http://chomikuj.pl

I teraz bardzo ważna uwaga!
Dzisiejsza sodokracja = dawniejsza żydokomuna.

Oba totalitaryzmy są oparte na tych samych schematach duchowych. Żydokomuna już formalnie nie istnieje – red. Michalkiewicz mógłby mieć tutaj inne zdanie – a jej miejsce zajmuje właśnie na naszych oczach sodokracja. Celem jest to samo – szatańskie zniewolenie dusz.

Dobrym przykładem kariery na bazie homoseksualizmu jest zmarły już amerykański kardynał Joseph Bernardin. Został on zwerbowany przez komunistyczną agenturę w klubie gejowskim. Obiecano mu władzę i wszelkie przywileje z tym związane, w zamian za zostanie księdzem.

Bernardin był człowiekiem słabym ale niezwykle uzdolnionym. Został biskupem w wieku 39 lat. Miał on przez wiele lat wpływ na nominacje biskupie w USA. Oczywiście czynnikiem decydującym o nominacji był homoseksualizm kandydata. Szkody jakie zrobił Bernardin kościołowi w USA są n i e p o l i c z a l n e.

Ale to nie wszystko! Bernardin wg relacji Malachi Martina był również satanistą i brał czynny udział w słynnej intronizacji Lucyfera w 1963. Został on rozpoznany przez ofiarę gwałtu, jaki się wtedy odbył na tamtej czarnej mszy.

Kardynał McCarrick i jego dzisiejszy (2018) skandal z molestowaniem kleryków i nieletnich ma swój początek właśnie u Josepha Bernardina. Obecnie ciężko jest wskazać biskupa w USA, który nie byłby sodomitą. Panie Boże – widzisz i nie grzmisz.

Schemat powolnego przejmowania władzy przez sodomitów – prowadzący do ich nadreprezentacji był z pewnością stosowany również w innych krajach. Najbardziej jaskrawym przykładem było przejęcie Watykanu przez „kochających inaczej”. Główną rolę sprawczą w tym procesie odegrał papież Paweł VI. Sam będąc homoseksualistą, starał się o coraz więcej ważnych nominacji dla swoich. Opisał to w swojej książce prof. Bellegrandi.
http://chomikuj.pl

Obecny Watykan – mający być opoką dla ochrony wiary katolickiej – stał się niewątpliwie ściekiem nieczystości. W tzw. K9 czyli grupie dziewięciu kardynałów, doradzających papieżowi trudno wskazać jednego, który nie byłby homoseksualistą. Jest nim też prawdopodobnie sam Jorge Bergoglio, bo czyż normalny facet może zdzierżyć towarzystwo dziewięciu gejów? Ja bym nie mógł. Moi znajomi i przyjaciele też nie. To jest obrzydliwe.

Nominacje dla takich megasodomitów jak:
– jezuita James Martin – ględzący o prawach „LGBTQ….” czyli zboczeńców i maniaków
– Msr. Battista Ricca – złapany wcześniej w windzie z męską prostytutką, obecnie szef Banku Watykańskiego oraz Domu Świętej Marty (siedziba Franciszka)
– oraz wielu innych
świadczą o totalnej akceptacji tego zboczenia przez Jorge Bergoglio. Ponadto słynne słowa „..kim jestem by sądzić gejów…” dopełniają czary goryczy.

Mamy zatem sodokrację watykańską – czyli rządy zboczeńców w Watykanie. Stopniowo na cały świecie wszystkie najważniejsze pozycje kościelne będą/są również przejmowane przez sodomitów. Temu nie będzie końca, nie łudźmy się. Wraz z przejęciem przez tych ludzi władzy w Kościele musi zmienić się jego doktryna. To nieuniknione. Zatem pytanie czy obecne struktury organizacji, nazywającej siebie Kościołem Katolickim są uprawnione.

Na koniec domagam się ujawnienia Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej! Jeśli jest ktoś na świecie kto ją zna, niech to zrobi. Amen.

Autor: Stonka Ziemniaczana
https://stonkaziemniaczana.wordpress.com

Komentarzy 36 to “Mechanizmy sodokracji czyli jak zboczeńcy przejęli Kościół Katolicki”

 1. Gruppenführer Wolf said

  „(…) Ludzie często ze zdziwieniem odkrywają, że muszą płacić mortgage żydowskim bankierom, ich dzieci w szkole uczą nauczyciele Żydzi, ich rząd działa tak jak mu wskażą jego żydowscy “doradcy” lub tzw. “konsultanci”, których nikt nie wyznacza, ani na których nikt nigdy nie głosuje w wyborach powszechnych, a mimo to mają wielki wpływ na podejmowane decyzje. Kiedy zwracają się po pocieszenie do swojej religii nagle stwierdzają, że w ich kościele działają Żydzi przechrzty, przechwytujący ich pieniądze, przeznaczone na wsparcie kościola, a sama religia została przekształcona w taki sposób, jaki odpowiada interesom pasożytniczej grupy. A wierni uwierzyli, że żydowski naród jest wybrany przez Boga. Cóż więc nam pozostało? Wydaje się, że naszym nieuchronnym losem jest wykrwawić się powoli na śmierć, po czym pasożyt przeniesie się na ciało innego żywiciela. (…)”
  https://mistykabb.wordpress.com/2018/01/26/obcy-wsrod-nas-paso-zyty-biologiczny-zyd/

 2. Joannus said

  Od samego początku słudzy Lucyfera na różne sposoby rozbijali tworzeniem rozłamów i sekt Kościół Rzymsko Katolicki.
  Teraz mając ku temu skuteczniejsze możliwości i środki robiąc robotę od wewnątrz, w ujawnieniu części swych dokonań upatrują odwrócenia się wiernych, wejścia w apostazję masową.

  Nie dajmy się zwieść i oderwać od niego mimo wszystko, mimo zdrady jego wielu dostojników.
  Sodomici w sutannach, nie stanowią zapory dla wyznawania i praktykowania wiary – mamy wszak FSSPX

  Zapamiętajmy mocno poniższe słowa, zamiast naśladować tego co rozdarł chałat na piersiach po świadectwie Pana Jezusa, aby zaraz potem domagać się ukrzyżowania.

  Oto Ja jestem z wami po wszystkie dni aż do końca świata.

  Kto uwierzy i wytrwa do końca ten będzie zbawiony.

 3. lulit said

  coby nie na pisac to i tak na kleczkach przyjda z pieniedzmi wspomagac KOSCIOL ZBOCZENCOW.

 4. gość said

  Rzeźba pocałunek homo na ołtarzu we Włoszech

  Tłumacz translator.

  W połowie lipca kościół San Martino w Azzano w mieście Seravezza w Lukce we Włoszech zorganizował wystawę sztuki. Firmą odpowiedzialną za wystawę był Cibart, a jego reżyser Matteo Marchetti otrzymał od proboszcza ks. Hermes Luppo ma pełną swobodę, by umieszczać w kościele wszystko, co mu się podoba.

  Marchetti umieścił rzeźbę dwóch mężczyzn całujących się na bocznym ołtarzu poświęconym Najświętszemu Sercu Jezusa.
  Rzeźba nosi nazwę Polaroid i została wykonana przez Emmanuele Giannelli.

  Po dziesięciu dniach protesty odwiedzających stały się tak intensywne i liczne, że Marchetti był zmuszony przenieść rzeźbę z ołtarza na boczny taras kościoła.

  Smutno powiedzieć, ani ks. Luppo i jego parafianie narzekali na to bluźnierstwo. Wręcz przeciwnie, Luppo oświadczył: „Dla mnie rzeźba mogła pozostać tam, gdzie była, a Ewangelia wskazuje nam drogę gościnności i tolerancji, a przy okazji nikt nie narzekał na mnie”.

  https://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A795-Kiss.htm

 5. Joannus said

  ”Na koniec domagam się ujawnienia Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej! Jeśli jest ktoś na świecie kto ją zna, niech to zrobi”

  Bez ujawniania widać już dokładnie jak zaawansowanym jest to co było zapowiedziane, a czym się zakończ łatwo odgadnąć.

  Sodomia, to grzech wołający o pomstę do Nieba. Za jego przyczyną ogień strawił Sodomę i Gomorę.

  Opisy wydarzeń w Starym Testamencie to nie tylko z czasu minionego , ale również obraz czasu przyszłego.

 6. NyndrO said

  EEE tam. Stary Testament wali siarą.

 7. NyndrO said

  A możę A morze nie rozumiem.Ale coś wali.

 8. NyndrO said

  Jestem laik. Ale Pan Chrystus, to Król. Reszta, to debilizm.

 9. paparatzi said

  „Dlaczego Waszą Świętobliwość abdykował?”

  Ratzinger; „Byłem trochę zmęczony i nie czułem się na siłach aby uczestniczyć wraz z dziećmi w Światowych Dniach Młodzieży”.

  „Jeśli nie jest Wasza Świątobliwość papieżem, dlaczego wciąż ubiera się na biało?”

  Ratzinger: „Och, po prostu nie było czarnej sutanny, która by na mnie pasowała”

  „A dlaczego w dalszym ciągu używa Wasza Świętobliwość imienia Benedykta XVI?”

  Ratzinger: „Cóż, jestem papieżem-emerytem…”

  „A skąd wzięła cała ta koncepcja papieża-emeryta? Czy istnieje jakiś precedens w historii Kościoła? Co to oznacza pod względem kanonicznym i doktrynalnym?”

  Ratzinger: „…”.

  „A jak rozumieć to, co mówił [abp] Ganswein o poszerzonej «munus [petrinum]» – obejmującej element czynny i kontemplacyjny? Czy nie oznacza to, że jest obecnie dwóch papieży?”

  Ratzinger: „…”

  Należałoby by być może zapytać wprost: „Jak może Wasza Świętobliwość tak po prostu siedzieć, uśmiechać się oraz wygłaszać ugrzecznione frazesy, podczas gdy ten szaleniec spycha owce z w przepaść?”

  https://scriptorium361.wordpress.com/2018/05/21/hilary-white-et-tu-benedict/

 10. lewarek.pl said

  Pedały pewnie zawsze były w Kościele katolickim, tyle że się ukrywali, bo za okazywanie takich skłonności były surowe kary. Różnie to zresztą bywało w różnych czasach – zdaje się, że niektóre klasztory przed Reformacją nie były pod tym względem oazami świętości. Ostatnim takim, który się ukrywał, i to skutecznie (chociaż specjaliści pewnie by rozpoznali po niektórych reakcjach, zachowaniach), był papież Paweł VI. Jeśli trzymał swe skłonności na wodzy, to Pan Bóg mu to poczyta za zasługę. Ale w dzisiejszych czasach, gdy homoseksualizm promuje się na potęgę, to i pedalstwo w Kościele poczuło się pewnie i zaczyna wyłazić na wierzch. Zobaczcie co się dzieje na Synodzie Rodzin w Irlandii, od czego on się rozpoczął.

 11. jjj said

  Cóż, moim zdaniem: homos nie tworztli os stuleci zorganizowanych wspólnot prowadzonych przez „mędrców”, opierając się o księgi, które były „komentarzami” wcześniejszych „mędrców – nie byli tak zorganizowani. Nie przejęli dolara w 1913 r. ani władzy w Rosji w 1917 r., no przynajmniej nie byli główną siła w narzuceniu Rosji bolszewizmu.

  Homos – moim zdaniem – są narzędziem, względnie ich siła powstała jako narzędzie, tych co te wspólnoty tworzyli oraz tego dolara i Rosję przejęli (mówiąc w skrócie). Narzędziem emancypującym się, ambitnym, łaknącym władzy i zaszczytów, mogli więc realizować niektóre swe plany mając potężne wsparcie (jako że byli tym narzędziem do niszczenia kultury europejsko-chrześcijańskiej), ale nie byli siłą sprawczą tych przemian.

  Oczywiście jak wspomniałem – narzędzie się emancypuje i jest ambitne, nie jest wyłącznie zdane na to co powiedzą/nakażą ci wspomniani, powiedzmy Zydzi:), ale jednak jest narzędziem.

  Coś jak czarni w USA. To nie biali Anglosasi wsadzili ich na pijarowski Iczyli – niekoniecznie rzeczywisty) piedestał społeczeństwa, załatwili przywileje, a w każdym razie – nie przede wszystkim Anglosasi. Niemniej czarni mają swoje ambicje, czy dziś Ż. mogliby ich sprowadzić do sytuacji z lat 30-ch, szczególnie w południowych Stanach? Raczej nie. Niemniej jak jakiś czarny publicysta, historyk czy ktoś taki, zaczął zbyt szczegółowo wnikać, kto – jaka nacja – w dawnych czasach, dominowała w handlu niewolnikami, dowiedział się, że jego czarnoskórość nie daje mu całkowitego immunitetu, że może być nazwany „antysemtą” i odpowiednio sekowany.

  I podobnie homos (jak sądzę). Narzędzie jest zbyt wyemancypowane, by można mu było zabrać przywileje jednym gwizdnięciem sprawców ich wywyższenia, ale jednak w hierarchii „sprawstwa”, nie jest siłą sprawczą, lecz owym narzędziem, a z tego wynikają znaczące ograniczenia „ich władzy”. Nie jest ona raczej możliwa czy możliwa długotrwale, bez wsparcia tej właściwej siły sprawczej….:)

  Tak mi się przynajmniej wydaje z tym wszystkim i taką tezę bym postawił….

 12. ibrahim ibn jakub said

  Może i mamy zboczeńców w watykanie. Ale kościół to nie zboczeńcy i nie watykan. Tak jak Warszawa to nie Polska. Proszę nie obrażać kościoła Jezusa Chrystusa. Kościół Chrystusowy to wyznawcy, a nie watykan. To każdy wierzący i wszyscy wierzący którzy SERCEM i DUSZĄ wierzą w jedynego Boga , w Trojcy Świetej i Jezusa Chrystusa, Syna Bożego. Watykan ma tyle do gadania jesli chodzi o moją wiarę, co żyd za okupacji.

 13. witek said

  doskonały artykuł pana Grzegorza Górnego.
  Polecam:

  „Wstrząsające świadectwo watykańskiego arcybiskupa o Franciszku i skandalu pedofilskim w Kościele”

  https://wpolityce.pl/kosciol/409443-gorny-wstrzasajace-swiadectwo-watykanskiego-arcybiskupa?strona=1

 14. Roman K said

  Rodzina…….to Kosciol…..bez Rodziny nie ma Kosciola…..Kosciol bez rodziny to nei Kosciol…ale jaskinia Lucyferianska…..a homosodomia jest najlepszym tego wyznacznikiem!

  W Rodzinie wyrastaja Wierni i Duchowni…ich przygotowanie , wychowanie, ic formacja morana I etyczna…ksztaltruje sie w Rodzinie!
  Rodzina jest zwierciadlem Czlowieczenstwa- Humanizmu…popatrzcie kazdy w swoje zwierciadlo….I uczciwie sami ocencie….

 15. Hucpa said

  Trudno zrozumieć upadek moralny Kościoła, bez zrozumienia problemu, jaki stanowią `żydzi`,, na ziemi, od ich prapoczątku.

  Żyd, to obojnak mentalny, mimo że podlega prawom bożym, w tym zróżnicowania płci. On to, przejmując finanse, dostał się do Kościoła, i od wnętrza wierci w nim dziurę. Ma ułatwione zadanie, bo jest w nim celibat, przeciwny naturze ludzkiej. Wykorzystuje to, przeciwko Bogu i wierzącym, jak ukazuje nst. film o klerze, żyda polskiego.

  Sam kainowy powodując większość sodohomosexualizmu pod przykryciem Kościoła, narzuca mu zła opinię u wierzących. To jest kara dla Oblubienicy za poddanie finansów oraz przyjmowanie kainowych w swoje szeregi, zrównywania wiary katolickiej i chrześcijańskiej z innymi wierzeniami, które maja nature demoniczna, to jakby przedstawiać Boga Jedynego na równi z innymi, a to złamanie pierwszego nakazu, za to będzie straszna kara, mimo miłości Boga do człowieka, na jego wzór i podobieństwo.
  Jeśli żyd zrównuje rasy i kolory, z białego i czarnego, robi szary – kolor demonicum, mgli co może, niszczy prawa kobiet i dzieci, stawia ponad prawem męża, podstawy ich bytu, to jak daleko to piekło może zajść, niech każdy sobie sam odpowie.

 16. Boydar said

  „… celibat, przeciwny naturze ludzkiej …”

  W du.pie byłeś i gów.no wiesz. Ewentualnie wiesz co trzeba ale nie chcesz żebyśmy my wiedzieli.

  Jak ja mam przez dwa tygodnie grupę pięćdziesięcioosobową z połową wypasionych panienek i do żadnej mnie nie ciągnie choć w spodniach noszę co trzeba, to znaczy że jestem w celibacie ???

  Nie, ku~wa, to nie jest celibat, to jest normalna opieka i powołanie. A kapłan taką opiekę i powołanie ma w nieporównywalnie szerszym zakresie, i jeszcze wsparcie Ducha Świętego i osobistego Anioła Stróża.

  Jakbyś się nie wychował na pierdolonego protestanta to byś to wiedział i rozumiał.

 17. Stanley said

  jeszcze raz przypomnę dokument KK z roku 1559 – Bulla Papeża Pawła IV – CUM ex apostolatus….
  …kto pełni w KK funkcje i nie postepuje zgodnie z doktrynami wiary przestaje z automatu należeć do KK i niech będzie wyklęty….

  to chyba stawia jasno sprawę….

 18. Boydar said

  „… komuniści postanowili zastosować taktykę rozbijania Kościoła od wewnątrz poprzez umieszczanie zdrajców w seminariach …”

  Pierdolenie o Szopenie. Sanhedryn i kahały czyniły to od wieków, zresztą nadal czynią. Komuniści … hłe hłe … zgodnie z orędziem p. „Szczepkowskiej” komunizmu już nie ma. Hitlera też nie ma. Leopold 2 nie żyje. Jest siecher.

 19. Boydar said

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201808258663461-papiez-pedofilia-sputnik/

 20. Marucha said

  Lucyferiańskie kanalie bez napletka, przy pomocy swego „Ojca” obdarzonego diabelskim sprytem, wprowadzili do Kościoła pederastię i pedofilię – a teraz CI SAMI atakują Kościół właśnie za pederastię i pedofilię. Choć i tak Kościołowi wciąż daleko do Synagogi…

 21. Marucha said

  Re 17:
  Bardzo słuszny cytat wielkiego Papieża.
  Pozostaje tylko drobiazg: kto ma o tym orzekać? Kto ma wystarczające kompetencje, by stwierdzić o konieczności wyklęcia? Kto ma wykląć?
  To, że w powszechnej opinii (nie tak zresztą powszechnej…) papież jest heretykiem – niestety nie wystarcza. Kościół zawsze wyróżniał się precyzją i doskonałą motywacją swych orzeczeń. Tu nie można nic zostawić „powszechnej opinii”, ani nawet gajowemu Marusze.

 22. Sebastian said

  Znamienna jest teraz wizyta papieża w Irlandii , musztarda po obiedzie, powinien potępić zboczenia w strukturach Kościoła przed referendum, na długo przed.

 23. Hucpa dla polzyda mgdalenkowego. said

  re 16 -*

  „Jak ja mam przez dwa tygodnie grupę pięćdziesięcioosobową z połową wypasionych panienek i do żadnej mnie nie ciągnie choć w spodniach noszę co trzeba, to znaczy że jestem w celibacie ???” – to znaczy, ze możesz jeszcze popatrzeć, jak wyjdziesz z d,. i g,. i sie uczeszesz, ups jak jest, co ?

  Swoja droga 50 młodych na jednego starego B.,z `poświeceniem`, to jak tu zyc, panie Dyzma, Nikodemie, mistrzu.

 24. Hucpa said

  ad20

  Zabieg prosty i skuteczny, parch zawsze wykorzystuje najsłabsze punkty w nas, czyli wpierw kobieta, dziecko, rodzina, przewodnik duchowy, społeczeństwo skomunizowane, pozbawione indywidualności, łatwe do manipulacji..

 25. Hucpa said

  Parch to łotr, który myśli i podstępuje jak kryminalista z reguły podpierając się lub zastawiając prawem, np. immunitetem, stowarzyszeniem dla dobra drugiego, etc. Tym różni się od zwykłych przestępców, że ma wielowiekowa wprawę oraz wpojone nauki talmudyczne, czarnoksięskie, uczące tego fachu od urodzenia zydowiny. Nienawiści do innych istot narzucająca boskość swym pasożytom. Śmieszne scenki bywają takie jak ofoliowanie wybranego parcha w samolocie, by się nie zaraził normalnością od innych, goim. Ludzie na pewno nie maja nic przeciw temu,…Israhell.

 26. Re: 20 Marucha…
  Te zydowskie s…syny wprowadzili swoje chore talmudyczne idee nie tylko w progi Kosciola, ale w teatr, kino, muzyke, literature, prase, radio I telewizje…ku ZDEMORALIZOWANIU (sekularyzowaniu) nas wszystkich nie-zydow… I to jest tragedia, ze, az ponad 94% w ten zydowski „blichtr” talmudyczny uwierzyla… To jest nasza Polakow k…rwa TRAGEGIA!!!!
  ==========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Strona polskiej walczacej jest po to, aby ROZ-KUR…WIC te 94% OGLUPIALYCH naszych Rodakow, a nie po to, aby kpic czy wyszydzac… MAMY SIE WSZYSCY POLACY WZIAC DO KUPY I PRZEPEDZIC TE K…WSKO-ZYDOWSKIE PLEMIE ZMIJOWE Z NASZEGO DOMU RAZ NA ZAWSZE.

 27. Yah said

  Ad 16

  Panie Boydar, nie obraź się Pan ale pie…li Pan

  U żonatych księży, kontrolowanych przez swoje baby mniejszy byłby odsetek osób z …. problemami osobowościowymi.

  Chcesz celibatu idź do zakonu – cenobitycznego ( gdzie cały czas jesteś pod okiem współbraci) lun zostań eremitą ( cały czas walczysz w samotności z pokusami). Jesteś księdzem, żyjesz między ludźmi miej babę , która od czasu do czasu da po łbie jakby coś było nie tak.
  Uwazsz, ze trzeba zyc w czystości ? Ślubujcie z żona czystość i się na wzajem kontrolujcie

  Celibat wymyślono by walczyć z symonia, ale wyszła z tego ostatecznie sodokracja.

  Panie Boydar, nie mierz Pan ludzi swoja miarą. Ludzie są słabi. Jest większa szansa, że upadną niż będą ideałami. Każdy chciałby być ideałem i należy do tego dążyć, ale to dostępne tylko dla wybranych jednostek.

  Skutkiem celibatu na Zachodzie była:
  – eliminacja z puli genów osób inteligentnych, no bo jak mądry to szedł do szkoły, jak do szkoły to na księdza;
  – pojawienie się w stanie duchownym osób, którym brak baby i potomstwa nie przeszkadza lub wręcz jest stanem pożądanym.
  – dobry duchowny nie może mieć syna i w związku z tym pozbawia sie mozliwości wychowania jeszcze lepszego duchownego ( oczywiście nie zawsze to tak działa, bo wiele lekarskich dzieci nie jest w stanie skończyć medycyny)

  Generalnie jak widzimy, nic co wymyśliły germańskie głupki nie jest za mądre. Ale co się dziwić to niedouczone tępaki.

  Oczywiście nie przeczę, ze wśród duchownych są osoby o bardzo wysokim morale – BO TAKIE RZECZYWIŚCIE SIĘ ZDARZAJĄ

 28. Yah said

  Panie Boydar po co Pan Bóg „wymyślił” sakrament małżeństwa ? Po to by uchronić nas przed grzechem nieczystości. REZYGNUJĄC z tego sakramentu pozbawiamy się tej ochrony. Celibat to rezygnacja z jednego z sakramentów. Można z niego zrezygnować. ale po spełnieniu wyśróbowanych warunków – eremityzm i cenobityzm.

  Święty Paweł pisał, że dziewictwo jest wzorem, ale zdawał sobie sprawę, że jest to wzór, który spełnić może niewielu. Ocywiście do glowy mu nie przyszło, że najłatwiej zrezygnować z kobiet będzie ……

 29. Boydar said

  Ja nie mam skłonności do obrażania się, od małego wychodziłem z założenia „ch wam w d., i tak wyjdzie na moje”, takie mam geny. Satysfakcja gdy właśnie wychodziło, rekompensowała mi wszystkie wcześniejsze dyskomforty z nawiązką. Oczywiście trzeba tą rację najpierw mieć, ale to sprawa Bożego Daru.

  Oceniacie sytuację patrząc na dostępne elementy, czyli dzisiejszych facetów. A to są dupki, nie faceci, koło faceta nawet nie leżeli, żeby zaś było bez głupich skojarzeń to nie przechodzili. Myślicie przez pryzmat baba – cipa. A facet prawdziwy tak nie ma. Najpierw musi mieć prawo, do tej baby i do tej cipy. Jak nie miał prawa to był szacunek, pogarda albo obojętność, czasem zachwyt. A w większości obowiązek i powinność troski o płeć przeciwną, poniekąd słabszą. Jak sobie wyobrażacie, że cywilizację można na piździe zbudować ??? A to, że „historia” uwypukla i podkreśla dokładnie odwrotnie, to świadczy tylko o tej „historii” oraz że gówno pływa po wierzchu.

 30. Hucpa said

  Boydarku nieładnie tak do Hucpy podskakiwać, szkoda mi pana, więc dopisze, że jak miałem 19 lat, to miałem sforę nastolatek na W-F, wtedy to ma uzasadnienie co pan piszesz. U 60-70 – taka, to w kieszeni najwyżej nóż się otwiera i do WC trzeba się spieszyć na sisiu.

 31. Hucpa said

  A jeśli chodzi o sam celibat, to zdaje się, iż Kościół wprowadził ten wymóg po dobrym czasie, Chrystusa Pana. Kościół chciał doskonalić ten `fach`, by nie był jakąś zajezdnią autobusowa, jak nie przymierzając, dziś to ma miejsce. To ma być powołanie, wyrzeczenie, stanie twarzą w twarz z Bogiem w liturgii i Słowie. Stary Testament podaje wymagania dotyczące obcowania z Bogiem.
  Kiedyś panie Boydarku, jak frędzel na szacie liturgicznej leżał niewłaściwie, z Bogiem w Nabożeństwie, kapłan mógł nie wyjść cało z tej opresji. Dziś wymagania się zmieniły. Nie ma co gardłować za wiele. Bóg widocznie to wszystko dopuszcza za nasze grzechy i brak pokuty. Zyda sodome i gomore.

  To dla wojsk zaciężnych Chrystusa, by żadna przeciwność kapłana nie pokonała, by dawał przykład wyrzeczenia się największych słabości człowieka. By ustanowić wyjątkowość tego Stanu. By Niebo czynić tu i teraz.

 32. Marucha said

  Re 27:
  Co Pan pieprzy, Panie Yah?
  Ciekawe, jaki stosunek mieliby parafianie do księdza, którego żona rzuciła albo się puszcza… albo dzieciaki biorą narkotyki.
  Katolicyzm ma wielowiekową tradycję celibatu i nie ma co kombinować i tego zmieniać.

  Jak się ksiądz chce ożenić, to niech się najpierw ożeni a potem zostanie księdzem grecko-katolickim. Bedzie święcił siekiery i widły.
  Albo niech zostanie pastorem.

 33. Marucha said

  Re 29:
  Nie docenia Pan 60-70 latków, panie Hucpa. Co jest typowe dla ludzi młodszych.
  Jeszcze by się Pan zdziwił….

 34. Boydar said

  Pragnę nieśmiało zauważyć, że znacznie przed Chrystusem, mędrcy, prawdziwi przewodnicy duchowi społeczności, żadnych bab nie mieli, a mogli mieć ile by chcieli. Ale jakoś dziwnie nie chcieli.

  To „historia” inseminuje nam odmienną wersję.

 35. Listwa said

  @ 27 Yah

  Znowu pan nawypisywał głupot i głupotek. pozorując mądrość chrześcijańską.

  @ 26 Yah

  „po co Pan Bóg „wymyślił” sakrament małżeństwa ? Po to by uchronić nas przed grzechem nieczystości. REZYGNUJĄC z tego sakramentu pozbawiamy się tej ochrony. Celibat to rezygnacja z jednego z sakramentów.”

  – bzdury panie Yah, aż przykro patrzeć.

 36. Listwa said

  @ 27 Yah

  „Jesteś księdzem, żyjesz między ludźmi miej babę , która od czasu do czasu da po łbie jakby coś było nie tak.”

  – misja Kościoła zależy od baby i dania po łbie – cienko panie Yah.

Sorry, the comment form is closed at this time.