Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Zapanuj nad własnym czasem – o…
  Boydar o Wolne tematy (53 – …
  I*** o Wolne tematy (53 – …
  NyndrO o Zapanuj nad własnym czasem – o…
  Yagiel o Portret pokolenia batalionu NO…
  Czaruś o Wolne tematy (53 – …
  Boydar o Faza fermentacji
  revers o Wolne tematy (53 – …
  bryś o Szumowski dla money.pl:…
  . o Szumowski dla money.pl:…
  Boydar o Być wyjątkowym w Kościele…
  Marucha o Wolne tematy (53 – …
  Boydar o Wolne tematy (53 – …
  kenig o Portret pokolenia batalionu NO…
  revers o Byliśmy przeciw powstaniu
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 519 obserwujących.

Zwiastuny przesilenia

Posted by Marucha w dniu 2018-08-26 (Niedziela)

Kiedy przygotowania do wojny nie wychodzą jeszcze poza ściany dyplomatycznych gabinetów, to bardzo łatwo jest je ukryć – również za zasłoną pokojowej retoryki.

Wprawdzie nasilenie pokojowej retoryki może budzić podejrzenia podejrzliwców, którzy pamiętają rzymską sentencję: si vis pacem para bellum, co się wykłada, że jeśli chcesz pokoju, szykuj się do wojny, ale większość ludzi daje się na pokojową retorykę nabierać, bo wolą wierzyć, że będzie dobrze, czy nawet jeszcze dobrzej i wszystko zakończy się wesołym oberkiem, niż wierzyć, że idzie ku katastrofie.

Ale im bardziej nasila się pokojowa retoryka państwa miłującego pokój, tym bardziej uzasadnione są podejrzenia, że właśnie szykuje się ono do wojny. Rzecz w tym, że wojny toczą się zawsze o pokój; nigdy nie słyszano, by jakaś wojna toczyła się o wojnę. Zatem jeśli już jakieś państwo nie może bez pokoju wytrzymać, to znaczy, że… – i tak dalej.

Jeśli tedy przygotowania do wojny nie wykraczają poza ściany gabinetów, to łatwo jest je ukryć, chociaż nasilenie retoryki pokojowej może wzbudzać rozmaite podejrzenia podejrzliwców, którym jednak mało kto wierzy – bo jakże mądrzy i roztropni mieliby wierzyć podejrzliwcom, którzy w dodatku hołdują rozmaitym teoriom spiskowym?

W rezultacie większość mądrych i roztropnych nie chciała wierzyć w wojnę domową w Jugosławii, bo któż to widział, by pod koniec XX wieku możliwe były takie rzeczy, zwłaszcza w Europie? Okazało się jednak, że nie tylko w Afryce, czy Azji, ale i w Europie możliwe jest wszystko, łącznie z ludobójstwem na dużą skalę, jeśli jakieś państwa poważne będą miały w tym interes.

W przypadku Jugosławii chodziło o to, że Niemcy tradycyjnie uważają Bałkany za „swoją” część Europy i kiedy mogły zlikwidować tam wpływy rosyjskie – bo Serbia tradycyjnie była rosyjską enklawą w „niemieckiej” części Europy – to nie wahały się ani chwili, zwłaszcza, że Rosja zaczęła pogrążać się w zapaści. W ten oto sposób najpierw doszło do rozbicia Jugosławii, czyli „Wielkiej Serbii”, a potem – do rozbioru Serbii zwyczajnej, od której oderwano Kosowo, by dogodzić „kosowerom”, czyli narodowi specjalnie na tę okazję wymyślonemu.

Niepodległość Kosowa ustami bufonowatego Radosława Sikorskiego, czyli Księcia-Małżonka, uznała również Polska. Jak przypuszczam – zarówno na polecenie niemieckiego Auswaertiges Amt oraz amerykańskiego Departamentu Stanu.

Takim rozkazom Książę – Małżonek, chociaż oczywiście nieustraszony, nie ośmieliłby się oprzeć – bo jakże tu kąsać rękę, która wystrugała cię z banana na Człowieka Renesansu i dygnitarza?

Więc o ile przygotowania do wojny w fazie, gdy nie wychodzą one poza ściany dyplomatycznych gabinetów łatwo można ukryć, to w fazie późniejszej staje się to coraz trudniejsze. Wreszcie, gdy armia przesuwa się ku granicy i zajmuje pozycje wyjściowe do ataku, tego ukryć już nie można, bo milionowa armia nie schowa się w krzakach.

I właśnie przygotowania do wojny w naszym nieszczęśliwym kraju weszły już w fazę drugą, kiedy to wojska koncentrują się nad granicą w oczekiwaniu na rozkaz ataku.

Przygotowania te przebiegają wielotorowo. Po pierwsze – Niemcy chcą swojej operacji odzyskiwania wpływu politycznego w Polsce nadać pozory legalności. W tym celu BND kazała starym kiejkutom położyć lachę na rozmaitych płomiennych szermierzy demokracji w rodzaju pana Mateusza Kijowskiego, tylko uruchomić konfidentów i pożytecznych idiotów w wymiarze sprawiedliwości, a akcent został położony na praworządność.

W rezultacie doszło do dwuwładzy, bo prezydent wkrótce dokona nominacji sędziów Sądu Najwyższego, ale dotychczasowi sędziowie już ogłosili, że tego nie uznają i nadal będą urzędować, jak gdyby nigdy nic, z panią Małgorzatą Gersdorf, jako Pierwszym Prezesem.

Wychodzi to naprzeciw potrzebie stworzenia pozorów legalności, bo zgodnie z traktatem lizbońskim, jeśli demokracja jest w kraju członkowskim UE zagrożona, to Unia może udzielić mu „bratniej pomocy” – oczywiście na żądanie władz tego państwa. Jeśli jednak zagrożenie dla demokracji i praworządności płynie właśnie z konstytucyjnych władz, to wiadomo, że one o bratnią pomoc nie poproszą. W tej sytuacji prośba złożona przez I Prezesa Sądu Najwyższego może zostać uznana za prośbę „państwa” – bo Pierwszy Prezes SN jest najwyższym przedstawicielem tamtejszej władzy sądowniczej.

Tylko patrzeć, jak przebierańcy z Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości z Luksemburgu zatwierdzą to od strony jurydycznej i dlatego wojna o utrzymanie pani Gersdorf na posadzie jest taka zacięta.

Po drugie – uruchomiona została agentura wraz z rzeszą pożytecznych i szkodliwych idiotów, którzy przy nowym rządzie utracili alimenty, która dąży do eskalacji napięcia i wywołania w kraju masowych rozruchów. Świadczy o tym inicjatywa zwołania na początek września Kongresu Opozycji Ulicznej, który zgodnie z sugestią mojej faworyty, Wielce Czcigodnej Joanny Scheuring-Wielgus, ma się kreować alternatywnym parlamentem.

Jestem pewien, że moja faworyta nie zdaje sobie nawet sprawy, że wychodzi naprzeciw sytuacji, gdyby prośba samej pani Małgorzaty Gersdorf z jakichś powodów nie wystarczyła i potrzebny byłby jeszcze „głos zagniewanego ludu”.

Ale to jeszcze nic, bo właśnie dawni prezydenci, z których dwóch było konfidentami SB, a trzeci – uzależniony od WSI, byli premierzy w rodzaju Jerzego Buzka, któremu SB nadała aż dwa pseudonimy operacyjne: „Docent” i „Karol”, „intelektualiści” w rodzaju pana profesora Wojciecha Sadurskiego, co to „srać chodził za chałupę”, „artyści” i tak dalej – napisali list do policji, by zbuntowała się przeciw rządowi.

Wcześniej coś w rodzaju zachęty do takiego buntu sformułował szef policyjnych związków zawodowych, pan Rafał Jankowski w liście do ministra spraw wewnętrznych Joachima Brudzińskiego, skarżąc się przy okazji, że „słabnie policyjne morale”. Oczywiście nie wypada zaprzeczać, ale dlaczego „słabnie”? Żeby coś „słabło”, to najpierw musiałoby być silne, a o tym przecież nie ma mowy.

Jakby tego było mało, to na Akademię Sztuk Przepięknych do Jerzego Owsiaka stawił się pan generał Mirosław Różański, były dowódca Rodzajów Sił Zbrojnych, gdzie wobec zgromadzonej festiwalowej publiczności, częściowo pozostającej w stanie nirwany oznajmił, że politycy, ale oczywiście nie wszyscy, tylko ci z PiS-u, mogą doprowadzić do wojny, „tak, jak na Ukrainie”.

Pan generał ma oczywiście swoje powody, by nie lubić „polityków” z PiS, co to nie tylko przeprowadzili w naszej niezwyciężonej armii kurację przeczyszczającą, nie tylko zlikwidowali WSI, ale w dodatku anulowali kontrakt na zakup śmigłowców „Caracal”, ale myślę, że już wie coś, czego my jeszcze nie wiemy. Najwyraźniej wojska koncentrują się już nad granicą w oczekiwaniu na sygnał do ataku – a z obfitości serca z ust pana generała wypłynęły verba veritatis.

„Jak na Ukrainie”. Jak wiadomo, przewrót polityczny na Ukrainie dokonał się za zgodą i za pieniądze rządu Stanów Zjednoczonych. Ale przecież nie tylko USA są w stanie wywołać taką zadymę. Taką zdolność posiadają również Niemcy i dla BND zmobilizowanie zadaniowanych dywersyjnie członków ukraińskiej diaspory w Polsce do urządzenia tu „wołynki” byłoby niezwykłe łatwe.

Nasza niezwyciężona armia jak zwykle stanęłaby po stronie „sąsiadów” dla których pan generał Różański ma tyle zrozumienia i współczucia i jeśli nie pozostałaby w koszarach, by nikomu nie przeszkadzać, to mogłaby dostarczyć rezunom broni, amunicji i snajperów, żeby tych wszystkich „polityków” powystrzelali i w ten sposób zrobili miejsce dla jerozolimskiej szlachty, która przecież czeka na realizację „roszczeń” chyba, żeby ci „politycy”, którzy w tej sprawie od samego początku „intensywnie milczeli”, zostali za swoje milczenie ułaskawieni a nawet – wynagrodzeni.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl

 

Komentarze 33 to “Zwiastuny przesilenia”

 1. Ale dlaczego? said

  Cóż…
  Zobaczymy.
  Ale wydaje mi się, mam nadzieję, że pan Stanisław tym razem podkoloryzował najbliższą przyszłość…

 2. revers said

  Przekoloryzowal, czy nie podal do woadomosci?

  http://warsawproperty.org/

  szukarki juz sa gotowe do wylapywanie co przekoloryzowane, pozniej tylko ksiegi wieczyste z dodatkiem kastracyjnym online i bez armii sie obejdzie wystarczy swoj garnitur sadowniczy i komorniczy.

  Mpze okaazc sie ze juz koszary wojskowe nie sa wlasnoscia mon, a w kolejce czakaja inne ludy germanskie i urainskie z roszczeniami.

 3. Ale dlaczego? said

  Ad. 2

  Muszę przyznać, że ciekawe…
  Dziękuję.

 4. Roman K said

  Pan Stanisaw nie podkoloryzowal ..tylko w koncu zalapal….ze pierwszy wsrod Polakow…nie dziwie sie wcale.
  Kahal Globalny zdycha..I jest to zdychanie kontroowane przez Alliance…zeby nie zaczal szybko smierdziec…. To ze na peryferiach tego Narazie nie widac…mozna ttykkio poznac ze zasady oko za oko obowiazuje:-)))..I jak kopniesz mojego psa to ja kopne twojego…otoz tak sie porobilo , ze Aliance zmienil zasady I jak kopniesz jego psa to ten piwes odezre ci noge….
  A tak …z niczego:-)))…czy ktos zauwazyl odf paru miesiecy…gdziekoliewk by nie byl…smugi chemtrails na niebie???? Jesli ktos gdzies to widzi niech da znac????? Niech poprostu napisze na bye jakim portalu sdpolecznosciowym ..ze rtu I tu o tej I o tej widze chemtrails……

 5. ibrahim ibn jakub said

  niech przyjdą, kula w łeb na priwiet.

 6. Boydar said

  Smugi są, ale rozwiewają się normalnie, jak wykroplona para wodna. Parę minut i basta.

 7. Ale dlaczego? said

  Smugi…
  Dowody…
  Smugi powstałe z pary wodnej rozpraszają się szybko.
  Smugi z kryształków lodu rozpraszają się dużo wolniej.
  Chemistralle to taka ściema, jak płaska Ziemia…
  I ten sam „przypadkowy” potencjał ośmieszania łatwowiernych ludzików.
  Ale nie będę rozwijał tematu, szkoda pisania.

 8. revers said

  ad2,3

  a prosze, wpisze pan ulice wolska w warszawie a ile adwerasrzy wyskoczy, hoho

 9. revers said

  sami polacy bez kamienic..

  Wolska 6 Nowakowski or Nowakowska K. 3101 A VII „Małż. Nowakowscy F. i K.” 2420
  Wolska 65 Rudnicka Maria 623 XXII 2421
  Wolska 67 Hintz Leokadia 598 XIX/XXII 2422
  Wolska 72 Puls Fr. 85a XIX/XXII „Sp. Akc. Fr. Puls” 2423
  Wolska 75a Podlewski Lucjan 591 B/301 XXII 2424
  Wolska 84/86 Zw. Spółdź. Spoż. Rz. P. 76 XXII No. 84 2425
  Wolska 84/86 Akc. Bank Hipot. S. A. Lwów 70 XXII 2425
  Wolska 94 Zarząd Miejski w m. st. W-wie XXII 2426
  Waliców 12 Aszkenejzer Hersz 6754 VI „Aszkenejzer Hersz, Dubryś i Gruenberg Gitla” 2265
  Waliców 12 Aszkenejzer Dubryś 6754 VI „Aszkenejzer Hersz, Dubryś i Gruenberg Gitla” 2265
  Waliców 12 Gruenberg Gitla 6754 VI „Aszkenejzer Hersz, Dubryś i Gruenberg Gitla” 2265
  Wielicka 11 Pyzel Katarzyna XVI 2334
  Wielicka, Pęcherska, hip. 12186 Not in 1939/1940 or 1930 directory 2335
  Wielka 8/Zielna 9/Złota 16/18 VIII Wielka 8: „patrz Złota 18”, but Złota 18, Złota 16, Zielna 9 not in directory 2336
  Wilcza 27 Goldstein Paweł 1702 A. XIII 2345
  Wilcza 45 Böhm Daniel 5906 XI „Böhm Daniel i Dorota” 2346
  Wilcza 45 Böhm Dorota 5906 XI „Böhm Daniel i Dorota” 2346
  Wilcza 58 Roth Piotr Franc. 1758 W. XI 2347
  Wilcza 62 Kotkowska Maria 1758 E. XI 2348
  Wilcza 69 Horowitz Moszek 5306 XI 2349
  Wawelska 22 Czyżewicz Adam 9080 XI 2298
  Wawelska 52/54 Dyr. Nacz. Las. Państw. XI According to maps, Wawelska 52/54 was in a large plot, mortgage number 12481, that also fronted Mikołaja Reja 3/5; owner of Mikołaja Reja 3/5 shown here 2299

 10. Polski punkt widzenia said

  (4) Roman K

  Owszem Panie Romanie – w tym roku, na Dolnym Śląsku, podczas procesji w święto Bożego Ciała – pod kościołem, przy ołtarzu, zgromadzili się uczestnicy wspomnianej procesji i to dokładnie nad nimi były smugi chamtrails na niebie … a wcześniej, jak pamiętam, bodaj dwa, trzy lata temu – nad cmentarzem, w wigilię Bożego Narodzenia, kiedy to dużo ludzi odwiedzało swoich bliskich – podobnie można było zaobserwować smugi chemtrails na niebie.

 11. Polski punkt widzenia said

  (6) Boydar

  Odnośnie (4) – te smugi zaskakująco długo utrzymywały się na niebie … krzyżowały się …

 12. jjj said

  Ad 2
  Dodajmy, ze te – warsawpeoperty – to jest „na razie” mienie „spadkowe”. A „czeka nas” „roszczenia o”mienie bezspadkowe””.

  „Having your property or name appear in the database DOES NOT guarantee that there is a valid claim.” No, proszę jaka łaskawość i przywiązanie do prawa:)).
  „Znalezienie swojego nazwiska w bazie, nie gwarntuje, że roszczenie jest prawomocne”. :))Na serio? Naprawdę? A może jednak?

 13. revers said

  re12 ale na tej liscie, batie danych figuruja nie tylko nazwiska ale zaklady produkcyjne, male manufaktury, oddzialy bankow z Lwowa lub nie wiadomo co za vabank a nawet urzedy w przedwojennej warszawie.

 14. Roman K said

  Dziekuje PPW…Boze Cialo…

 15. Miet said

  Re.4.
  Ja Panie Romanie obserwuję te smugi w dwuch miejscach: tutaj gdzie mieszkam w Wielkiej Kalifornijskiej Dolinie i tam gdzie często jeżdżę – Squaw Valley.
  Widzę te smugi już od dobrych piętnastu lat i co najdziwniejsze jakoś ani mnie ani mojej rodzinie i moim znajomym nie zaszkodziły.
  Zaznaczam, że żadnych szczepionek na chemtrails nie brałem :-))).
  Musi jestem jakimś trafem na nie uodporniony.:-)))

 16. Re: 15 Miet…
  Studenci w USA rowniez sa „uodpornieni”…, ale rowniez i na wiedze…

  Polecam PRZECZYTAC ksiazke w j.angielskim pt: „Angel don’t play HAARP” (Highfrequency Auroral Active Research Project (Program)… Ta ksiazka obszernie wyjasnia rowniez program „chemitrialls”, gdzie skladniki chemiczne rozpylane sa w/g potrzeb pogodowych (atmosferycznych) jak I rowniez w/g zapotrzebowania systemu (tzw. „opieki zdrowotnej”) medycznego na wszelakie „uczulenia”…

  ==========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 17. NyndrO said

  Z pewnością wyjaśnia.Obszernie.

 18. Miet said

  No Panie Jasiek – jak widzę, to i Pan jest uodporniony na te chemtralis – no bo jakoś pan żyje w tej Kanadzie – no niech się pan przyzna – chyba się pan zaszczepił.:-)))
  Ale nie wiem czy pan zrobił dobrze bo tutaj w Gajówce już dawno „udowodniono”, że szczepionki jakiekolwiek to śmierć dla ludzkości.:-)))

  Ad.17.
  Panie NyndrO, jak pan Jasiek twierdzi, że wyjaśnia, to ani Pan, ani ja nie mamy nic tu do dodania – pan Jasiek wi lepi.

 19. Re: 17
  Jednak „zejde” do panskiego „poziomu” I posluze sie faktem „ludzkich skor” (w miescie Lodzi), jak to zaklady pogrzebowe zglaszaly „zapotrzebowanie” na „skory” m.in., z tzw. „pogotowia ratunkowego” w wersji „Ambulans”…
  Z grzecznosci pomine inne w Polsce „zapotrzebowania”…w wiekszosci mafijne…
  ===========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Ksiazka pt: „Angel don’t play HARRP” w 100.000 egz., nie zostala wznowiona…

 20. NyndrO said

  Niech se Pan złazi do swojego poziomu, pajacu. I walczy.

 21. NyndrO said

  Znalazł się „Polska Walcząca”. Gieeniusz.

 22. NyndrO said

  Mogę się golnąć, ty walcząco z kanady.

 23. Re: 21
  Gajowy wypier…oli cie z Gajowki na „kopach”…I to bardzo szybko..za wpis nr. 20
  ======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 24. NyndrO said

  Tylko siu-siu nie zrób. Walcząca Polsko. śmierdzelu.

 25. NyndrO said

  Będziesz mnie ściemniaczu pouczał. A ch*j ci w duupę jołopie. Nie ze mną te numery, Brunner.

 26. Boydar said

  @ Pan profesor Miet (18)

  Czy Pan czasem nie łże jak muzułman ? W Gajówce nic nie udowodniono, w takich kwestiach rozmowa dowodu nie stanowi. Wskazano natomiast, że podobnie jak posoborowy judeokatocośtam stara się zająć miejsce Kościoła, tak nowoczesne środki eksterminacji korzystają z przyzwyczajenia ludzi do zbawiennego wpływu starych, wypróbowanych szczepionek.

 27. Boydar said

  A’propos smug krzyżujących się

  U mnie wszystkie się krzyżują, ja mam obok lotnisko i turbinowe rondo lotniczych szlaków komunikacyjnych; tak więc nie jestem obiektywnym świadkiem

  … i różnych innych

  Rasputina nawet cyjanek nie ruszał, potrzebny był ołów. Jeżeli chemtrailsy w istocie zawierają jakieś trutki co prawdopodobne ale słabo udowodnione, nie są one przeznaczone do natychmiastowego skutkowania na populację. Tak jak pornografia nie likwiduje od razu popędu płciowego a w konsekwencji rzetelnego pociągu do płci przeciwnej; proces wymaga czasu. Pogardę dla kobiety wyrabia stopniowo. Ale skuteczna jest bardzo, i dowodów naukowych jakby też brak.

  Tak naprawdę, to nie wiemy do czego bezpośrednio to gów.no im służy. Wiarygodne są tylko statystyki umieralności nie ze starości.

 28. Plausi said

  Ulicznicy

  Nieco haotycznie opisuje pan Michalkiewicz stan rzeczy, choć pewne zjawiska są niepokojące.

  Zacznijmy od wojsk okupacyjnych, które ostatnio zostały wezwane do Polski i to wcale nie wojska UE, jak sugeruje, przez pełniących obowiązki rządu w Warszawce. To są te same, które do dziś okupują RFN, żadne Niemcy, jak pan Michalkiewicz utrzymuje, o czym on doskonale wie, ale z jakichś tam względów usiłuje nam tu wciskać tę popelinę propagandy gównego nurtu.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/oszalamiajaca/#CzegoPolacy

  Dalsze fanfaronowanie o „urządzeniu tu „wołynki” ” nie wydaje się być zbyt racjonalne. Może tylko jeszcze jedna uwaga,

  „Kongresu Opozycji Ulicznej (KOpU), który zgodnie z sugestią mojej faworyty, Wielce Czcigodnej Joanny Scheuring-Wielgus, ma się kreować alternatywnym parlamentem”

  KOpU miałby prawie taką samą legitymację do udawania paralmentu jak obecny i poprzednie sejmy:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  „przygotowania do wojny” a sprawa Polska ? Przygotowania niewiele mają wspólnego z tym co się w Polsce dzieje, to jest normalny proces w fazie rozpadu struktury imperium. Odśpiewajmy na tę okazję „Sto lat, sto lat …”

  http://pedant.neon24.pl/post/144977,wchodzimy-w-strefe-stanu-niewazkosci#comment_1479357

  typowy w Polsce egocentryzm każe Michalkiewiczowi dopatrywać się roli Polski w „przygotowaniu wojny”, te towarzyszą z reguły rozpadowi ekonomicznemu związanemu z rozpadem systemu pieniądza światowego, czy to funta czy dolara, mechanizm jest ten sam.

 29. Hucpa dla polzyda mgdalenkowego. said

  Panie Stanisławie niech Pan zakłada partię polityczna, staje na jej czele, znajdzie sponsorów wśród bogatej Poloni, Polacy co zamożniejsi pomogą. Macie głowy na ułożenie statutu i rejestracji oraz wykupienia i organizacji wyborów, które w końcu można trzymać za ręce. TO JEST MOŻLIWE. Rok 2009 zbliża się w zastraszającym tempie, poza tym nie ma nikogo na konkurencję, tej ustawce po okrągło stołowej. Hasbare należy usunąć od władzy. Mielibyście wsparcie Poloni, młodych z ONR, elit katolickich oraz dużej rzeszy społeczności polskiej.
  Warto spróbować, żeby Polska była Polska, samo to się nie zrobi !

 30. Hucpa dla polzyda mgdalenkowego. said

  @ 2019 niech będzie początkiem rządów polskich, choćby częściowych, pora odzyskać utracone mienie i budować Polskę dla Polaków.

 31. revers said

  chemitrials lub virusy zombie

 32. Miet said

  Re.26.

  Ejjj…, Panie Boydar, czyżby Pan już zatracił postrzeganie sarkazmu i żartu w wypowiedzi.
  Ja wiem co to jest dowód i na czym polega.:-)))
  W Gajówce a i w całym Internecie, statystycznie udowodniono jedno, że ludzka głupota nie zna granic.:-)))

 33. Boydar said

  Jeśli to był żartosarkazm to odpuszczam, nie jak muzułman 🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.