Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Głos Prawdy o Wolne tematy (46 – …
  Piskorz o Żydowski dybuk zawładnął …
  NyndrO o Wolne tematy (46 – …
  . o Przyczyny zwiększających się w…
  Marucha o Mądry głupiemu (niestety)…
  bryś o Wolne tematy (46 – …
  bryś o Wolne tematy (46 – …
  . o Przyczyny zwiększających się w…
  AlexSailor o Przyczyny zwiększających się w…
  bryś o Wolne tematy (46 – …
  bryś o Przyczyny zwiększających się w…
  . o Przyczyny zwiększających się w…
  UZA o Przyczyny zwiększających się w…
  bryś o Wolne tematy (46 – …
  brys o Przyczyny zwiększających się w…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Odszedł herold Partii Wojny

Posted by Marucha w dniu 2018-08-28 (Wtorek)

25 sierpnia 2018 roku zmarł John McCain (1936-2018) – wpływowy senator Partii Republikańskiej ze stanu Arizona (1987-2018), jej kandydat na prezydenta USA w 2008 roku, uczestnik wielu tajnych i jawnych misji politycznych, uważany za nieformalnego lidera amerykańskiej „partii wojny” lub po prostu „jastrzębia”, jak w USA określa się polityków reprezentujących skrajne siły polityczne.

Prezydent Andrzej Duda napisał, że jest głęboko poruszony „przedwczesnym odejściem senatora Johna McCaina” (przedwczesnym? miał 82 lata).

Prezydent Duda stwierdził również, że McCain „był bohaterem wojennym, prawdziwym mężem stanu i oddanym przyjacielem Polski”.

W tym krótkim zdaniu są trzy zdumiewające stwierdzenia. Gloryfikacja udziału McCaina w wojnie wietnamskiej, przypisywanie mu cech wybitnego męża stanu oraz – co najbardziej zdumiewa – nazwanie go oddanym przyjacielem Polski, kiedy McCain nawoływał do sankcji przeciw rządowi PiS.

Widocznie taki drobiazg dla prezydenta Dudy i obecnego obozu władzy nie ma znaczenia. Liczy się zapewne tylko to, że McCain śmiertelnie nienawidził Rosji.

Także „Gazeta Polska” na swoim portalu napisała, że McCain był „oddanym przyjacielem Polski” oraz zacytowała słowa jego córki: „Był wielkim płomieniem, który świecił jasno, a my żyliśmy w jego świetle (…)”. Ten „wielki płomień” m.in. osobiście podpalał Ukrainę w 2014 roku. Do dzisiaj nie wiadomo kto ten pożar zgasi.

Jeszcze dalej niż prezydent Duda poszedł premier Mateusz Morawiecki, który stwierdził: „Z żalem przyjmuję wiadomość o śmierci Johna McCaina. Odszedł prawdziwy amerykański patriota i sprawdzony przyjaciel Polski. Niestrudzony strażnik wolności i demokracji, człowiek zasad w polityce”. Z tych słów prawdziwe może być najwyżej stwierdzenie, że był amerykańskim patriotą, chociaż i to jest w USA kwestionowane, m.in. przez prezydenta Donalda Trumpa – wielkiego krytyka McCaina.

Te zachwyty nad osobą zmarłego, które słyszymy z kierowniczych kręgów obozu władzy w Polsce – mimo dość negatywnych opinii McCaina o rządach PiS – skłaniają do smutnej refleksji nad polską rzeczywistością.

Te zachwyty dowodzą niestety tego, że obóz rządzący Polską stał się narzędziem bardzo niebezpiecznych i skrajnych sił politycznych w USA. Na czym bowiem polegała ta „przyjaźń” McCaina z Polską, o której powiedzieli m.in. prezydent i premier? Dla McCaina i podobnych mu tzw. neokonserwatystów Polska była i jest pionkiem na globalnej szachownicy, liczy się jedynie jako państwo peryferyjne i frontowe, które można wykorzystać politycznie i niestety także militarnie przeciwko Rosji.

Za taką „przyjaźń” są wdzięczni zmarłemu polscy politycy? Tylko tak wyobrażają sobie funkcjonowanie rządzonego przez siebie kraju na arenie międzynarodowej? Antyrosyjska obsesja McCaina to jedyny zrozumiały dla nich kod polityczny? Ta właśnie obsesja znalazła w Polsce gorących zwolenników, mimo pogardy samego McCaina dla PiS i wspierania przez niego takich inicjatyw jak ustawa 447.

W związku z peanami pochwalnymi na cześć Johna McCaina, płynącymi od najwyższych władz RP, warto przypomnieć najważniejsze dokonania zmarłego.

Pominę jego udział w wojnie wietnamskiej i opowieści o bohaterskiej postawie McCaina w niewoli Vietcongu, czym lubią ekscytować się zdziecinniali antykomuniści. Skupię się na niektórych epizodach działalności politycznej zmarłego senatora, którą można śmiało określić jako działalność w służbie idei globalnej dominacji USA, idei konfrontacji USA z Rosją i Chinami oraz wszczynania kolejnych „wojen o demokrację”, czyli rujnowania stosunków międzynarodowych opartych na pokojowym współistnieniu i współpracy.

Od lat 80. XX wieku McCain wspierał kolejne awantury Pentagonu. Był orędownikiem polityki takich neokonserwatywnych ekstremistów jak Paul Wolfowitz oraz uległego wobec nich prezydenta George’a W. Busha (2001-2009). Już w 1983 roku – jeszcze jako deputowany do Izby Reprezentantów (1983-1987) – wsparł inwazję amerykańską na Grenadę. Uczestniczył w aferze Iran-Contras i przekazywał pieniądze proamerykańskim bojówkom walczącym z sandinistami w Nikaragui. Wspierał południowoamerykańskich dyktatorów, którzy przy pomocy brutalnego terroru tępili w swoich krajach wszelkie tendencje lewicowe.

Przeciwstawiał się nałożeniu sankcji na Republikę Południowej Afryki i stawał w obronie panującej tam polityki apartheidu. Nawiązywał sojusze z radykalną prawicą i różnego rodzaju ekstremistami, jak np. znanym z poglądów rasistowskich gubernatorem Alabamy George’m Wallace’m. Reprezentował interesy wielkich korporacji i był zamieszany w aferę korupcyjną Keating Five (1989). Koniec „zimnej wojny” nie oznaczał politycznej emerytury dla „jastrzębi” pokroju McCaina, ale dodał im skrzydeł.

Rozumieli oni bowiem koniec „zimnej wojny” jako amerykańskie zwycięstwo, które daje USA prawo do stworzenia świata jednobiegunowego pod swoim przywództwem. Dlatego polityka zagraniczna Waszyngtonu, inspirowana przez neokonserwatystów, zdemolowała kolejne kraje. Jej rezultatem były m.in. dwie wojny w Iraku i tzw. „kolorowe rewolucje”. W ich politycznym przygotowaniu i wspieraniu aktywnie uczestniczył „sprawdzony przyjaciel Polski”.

W 2008 roku jako kandydat Partii Republikańskiej na prezydenta USA McCain otwarcie przedstawił priorytety swojej przyszłej prezydentury: wykluczenie Rosji z grupy G8, obrona krajów dawnego bloku wschodniego przed „rosyjskim imperializmem” (czyli poddanie ich dominacji USA oraz wkroczenie na obszar poradziecki, stąd m.in. „kolorowe rewolucje” na Ukrainie w 2004 i 2014 roku), odrzucenie dyplomatycznej drogi wobec „reżimów wrogich USA”, jak Iran (czyli atak militarny na Iran).

Gdyby McCain został w 2008 roku wybrany prezydentem USA, to kto wie czy świat nie byłby już obecnie atomową pustynią. Pamiętam do dzisiaj egzaltowane komentarze czytelników internetowego portalu „Gazety Polskiej”, którzy życzyli sobie wtedy wyborczego zwycięstwa McCaina.

Mimo że nie został prezydentem, odegrał wraz z innymi neokonserwatystami kluczową rolę w wymuszeniu zmiany polityki zagranicznej USA pod prezydenturą Baracka Obamy.

McCain był w 2011 roku głównym zwolennikiem interwencji militarnej USA w Libii. Powoływał się przy tym cynicznie na przykłady katastrof humanitarnych w Rwandzie i Bośni. Stał za amerykańskim wsparciem dla tzw. „arabskiej wiosny” w państwach Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu oraz rebelii w Syrii. Był jednym ze współwinnych krwawej wojny syryjskiej.

Senator McCain miał osobliwy dar pojawiania się w miejscach obfitujących w napięcia polityczne, zaś po jego odjeździe konflikt rozkręcał się do niebywałych rozmiarów. Po jego „tajnych” wizytach w Syrii zwykle dochodziło tam do ataków bronią chemiczną, o które oskarżano „syryjski reżim”. McCainowi przypisywano odpowiedzialność za pojawienie się ISIS i posądzano go o kontakty z przywódcami tego quasi-państwa, a faktycznie organizacji terrorystycznej.

Jego ostatnią wielką misją polityczną była Ukraina. Wielu zapewne pamięta McCaina przemawiającego na kijowskim Majdanie podczas puczu w 2014 roku. Mniej znanym faktem jest to, że uczestniczył w politycznym przygotowaniu tego puczu i wykorzystaniu w nim epigonów nacjonalizmu ukraińskiego (osobiście konferował w Kijowie z przywódcą neobanderowskiej partii Swoboda – Ołehem Tiahnybokiem).

Był fanatycznym rusofobem. Wizje rozbicia Rosji na mniejsze organizmy, wyparcia jej interesów z obszaru poradzieckiego lub skonfliktowania jej z Chinami – tak miłe polskim środowiskom antyrosyjskim – to były pomysły amerykańskich neokonserwatystów pokroju senatora z Arizony.

McCain nie wahał się przeć do realizacji tych wizji, czyli do wybuchu konfliktu światowego. Każde jego przemówienie było nacechowane nienawiścią do wszystkich, którzy kwestionują globalną hegemonię USA oraz „amerykańskie wartości”. Do końca swych dni sączył tego typu jad i nie cofał się przed zastraszaniem opornych (np. wymusił na rządzie Bułgarii zerwanie umowy gazowej z Rosją).

Można śmiało powiedzieć, że obok Paula Wolfowitza John McCain należał do najbardziej skrajnych polityków amerykańskich ostatnich 30 lat, reprezentujących tzw. „partię wojny”. Czy za to otrzymał Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej?

Senator McCain zostanie pochowany z honorami w przeciwieństwie do setek tysięcy ofiar jego polityki w Afryce Północnej, na Bliskim i Środkowym Wschodzie oraz na Ukrainie. Amerykańska „partia wojny” straciła swojego lidera i musi poszukać nowego „jastrzębia”.

Bohdan Piętka
http://mysl-polska.pl/1664

Módlmy się.
Za miliony ofiar zbrodniarza McCaina.
Admin

Komentarzy 19 to “Odszedł herold Partii Wojny”

 1. Maciej said

  Ciekawe czy na łonie Abrahama, gdzie McCain niewątpliwie trafi, spotka upośledzonego karła, który również na swoim polskim odcinku próbował wywołać III wojnę światową (wyprawa do Gruzji).

  Przy okazji upośledzonego karła, podobno jego brat mały karakan, ma komplikacje pooperacyjne po operacji zwieraczy. Czy to prawda?

 2. yattakaj said

  ad art.

  ” Był fanatycznym rusofobem.”

  ” pokroju senatora z Arizony.” tak minie się skojarzyło z Cejrowskim jak Arizona 🙂 może sie znali ?

 3. JerzyS said

  Śmierć izraelskiego wspólnika i marionetki Rotszylda

  McCain’a opłacano za działanie na scenie politycznej, i nigdy nie przestał być marionetką aż do dnia śmierci. Mistrzowie McCaina na pewno za nim tęsknią.

  Kiedy Gordon Duff zasugerował, że zmarły John McCain był „ojcem ISIS”, miał rację, ponieważ McCain już wykonywał ważną pracę dla komórki terrorystycznej w Syrii i innych miejscach.

  Można śmiało powiedzieć, że nigdy nie zdarzyło się, aby McCain nie tańczył jak papuga dla reżimu izraelskiego, rodziny Rothschildów, a nawet państw terrorystycznych, takich jak Arabia Saudyjska.

  Podczas jego życia politycznego organizacja McCaina otrzymała od Saudyjczyków co najmniej milion dolarów. [1] Co więcej, Guardian nawet w 2008 roku informował, że fundusze McCaina pochodziły z bardzo interesującego źródła: Rothschildów. W raporcie napisano:

  „Amerykański organ nadzorujący kampanię oskarżył domniemanego republikańskiego prezydenta Johna McCaina o pogwałcenie prawa wyborczego poprzez przyjęcie wpłat na kampanię od dwóch wybitnych londyńczyków.

  Chodzi o zbiórkę pieniędzy zorganizowaną w marcu w londyńskim Spencer House, podczas przejazdu McCaina przez Wielką Brytanię. Zaproszenie na wydarzenie wystosowali Lord Rothschild i Nathaniel Rothschild jako gospodarze, i wskazuje, że wydarzenie to stało się możliwe dzięki ich „uprzejmej zgodzie”. [2]
  Ale co jest złego w przyjmowaniu pieniędzy od Rothschildów?

  Cóż, dużo. Należy pamiętać, że jedną z „sił przemysłowych”, które kontrolowały świat finansów w XVIII i XIX wieku poprzez tajne operacje, była – jakaż by inna – jak nie rodzina Rothschildów. Sam Independent zgłosił w 2008 r., że Rothschildowie zdominowali krajobraz polityczny poprzez tajne środki przez co najmniej 200 lat:

  „Rodzina Rothschildów i polityka przeplatają się od pokoleń, odkąd Nathan Rothschild, który założył angielski oddział rodzinnego biznesu, sfinansował brytyjską wojnę z Napoleonem dwa wieki temu …

  „Kiedy inny członek klanu, sir Evelyn de Rothschild, poślubił nowojorską bizneswoman Lynn Forester, noc spędzili na ślubnej kolacji w Białym Domu jako goście Billa Clintona. Lady Rothschild zbierała fundusze dla Demokratów, ale uciekła do obozu McCaina po tym, jak jej przyjaciółka Hillary Clinton została pobita przez nominację Baracka Obamę”. [3]

  O dominacji i potędze Rotszyldów osiągniętych tajnymi środkami pisał nawet historyk Gustaw Myers, który napisał w „Historii wielkich amerykańskich fortun” (The Great American Fortunes), że „pod powierzchnią, Rothschildowie mieli potężny wpływ na dyktowanie amerykańskich przepisów finansowych. Archiwa prawne pokazują, że byli oni władzą starego Banku Stanów Zjednoczonych”. [4]

  S.C. Mooney pisze, że „rodzina Rothschildów wyróżnia się w historii jako doskonały przykład manipulowania potęgą międzynarodowej bankowości … Dzięki lichwie na skalę międzynarodową udało im się zgromadzić wielkie bogactwo i władzę, aby zmienić świat według własnych upodobań. „ [5] Rothschildowie sfinansowali wojny w Anglii i Ameryce, zbierając ogromne odsetki i osiągając ogromny zysk.

  Od połowy dziewiętnastego wieku kontrola nad Bankiem Anglii zdominowana była przez rodzinę Rothschildów. Jak pisał żydowski austriacki pisarz Frederic Morton, w połowie XIX wieku „Rothschild był teraz bankierem dla imperiów i kontynentów – dla wszystkich głównych krajów europejskich, dla eurazjatyckiej Rosji, obu Ameryk, dla Indii … W Paryżu, w Wiedniu we Frankfurcie i Neapolu tytaniczne oddziały braci były równie zapracowane”. [6]

  Filosemicki historyk Niall Ferguson oświadczył, że Nathan Rothschild „mógł stać się głównym kanałem pieniędzy od rządu brytyjskiego na kontynentalne pola bitew, na których los Europy rozstrzygnięto w 1814 i 1815 roku.” [7] Nathan, według Fergusona, „stał się panem rynku obligacji” i „mistrzem polityki europejskiej” podczas wojny napoleońskiej. [8]

  Do dziewiętnastego wieku Nathan założył „największy bank na świecie”. [9] Amerykański magazyn skarżył się w latach 30-tych XIX wieku, że „żadna instytucja nie porusza się bez porady [Rothschildów]„. Z równą łatwością wyciągają rękę z Petersburga do Wiednia, z Wiednia do Paryża, z Paryża do Londynu, z Londynu do Waszyngtonu”. [10]

  Rothschildowie, w porównaniu z Fundacją Rockefellera, byli za „polityką fałszywego pieniądza (fiat money ) i inflacyjną polityką wczesnego Nowego Ładu”. [11] (W 2012 r. Rothschildowie ponownie próbowali połączyć brytyjskie i francuskie operacje bankowe w celu uzyskania większej kontroli. David de Rothschild oświadczył, że nowy system „generalnie lepiej spełni wymagania globalizacji, w szczególności w naszym środowisku konkurencyjnym, zapewniając jednocześnie kontrolę mojej rodziny w perspektywie długoterminowej” [12].

  W 1828 roku Thomas Dunscombe oświadczył:
  „Pan nieograniczonych bogactw, [Nathan] chwali się, że jest on arbitrem pokoju i wojny, i że zasługa narodów zależy od jego skinienia; jego korespondencja jest niezliczona; jego kurierzy prześcigają królów-suwerenów, a … ministrowie stanu są przez niego opłacani”. [13].

  Henry Clews, amerykański finansista, który w 1988 r. napisał „Dwadzieścia osiem lat na Wall Street” (Twenty-Eight Yeras In Wall Street), oświadczył, że Rothschildowie zarabiali fortunę w Ameryce za pośrednictwem niemieckiego bankiera Augusta Schonberga, który zmienił nazwisko na Belmont, gdy przybył do Stanów Zjednoczonych. [14]

  Clews stwierdza, że ​​dzięki swojej „chciwości” i „skąpstwu” Nathan Rothschild w sposób szczególny „manipulował rynkiem” [15].
  Carroll Quigley twierdził, że Rothschildowie, pośród innych bankierów, potajemnie wprowadzali w błąd rządy i ludzi; mówi też, że Mirabaud i Rothschildowie stali się dominującym systemem finansowym w latach 1871-1900. Brytyjski ekonomista J.A. Hobson oświadczył w 1902 r., że nic nie mogło być ścigane „przez żadne państwo europejskie … jeśli dom Rotszylda … przeciwstawi się temu”. [16] ]
  Rothschildowie sfinalizowali gromadzenie fortuny podczas wojen napoleońskich. [17] Morton oświadczył, że Rothschildowie „podbili świat dokładniej, bardziej przebiegle i w sposób znacznie trwalszy niż wszyscy cesarzy przedtem lub wszyscy hitlerowcy za nimi”. [18].

  Oświadczenie Mortona potwierdza biograf Derek Wilson, który stwierdził, że Rothschildowie są tak potężni finansowo i politycznie, że nawet królewskie rządy i polityczni liderzy się ich boją. [19] Ich wpływ był tak skryty, że Wilson posuwa się dalej, aby powiedzieć:
  „Konspiracja była i pozostała cechą działalności politycznej Rotszylda … I tak, przez cały czas pomagali kształtować najważniejsze wydarzenia dnia: przez przyznawanie lub wstrzymywanie funduszy; dostarczając mężom zaufania nieoficjalną służbę dyplomatyczną; wpływając na nominacje na wysokie stanowiska; i przez prawie codzienne kontakty z wielkimi decydentami. „ [20]

  Sam Ferguson oświadczył:
  „Nikt nie robi więcej dla rewolucji niż sami Rothschildowie … i, choć to może zabrzmieć jeszcze dziwniej, ci Rothschildowie, bankierzy królów, książęcy posiadacze torebek, których istnienie może znaleźć się w najpoważniejszym niebezpieczeństwie przez upadek europejskiego systemu państwowego, pomimo to, niosą ze sobą świadomość swojej rewolucyjnej misji. W Rothschildzie widzę jednego z największych rewolucjonistów, którzy założyli nowoczesną demokrację „ [21].
  Więc McCain był opłacany do działania na scenie politycznej i nigdy nie przestał być marionetką aż do dnia śmierci. On nawet kilka miesięcy temu opowiadał się za tym, że Stany Zjednoczone muszą zaatakować Koreę Północną. Mistrzowie McCaina na pewno za nim tęsknią.

  Autor: Jonas E. Alexis, 25 sierpnia 2018 r

  [1] Bill Allison, “McCain-Linked Nonprofit Received $1 Million From Saudi Arabia,” Bloomberg, March 31, 2016.
  [2] Daniel Nasaw, “McCain accused of accepting improper donations from Rothschilds,” Guardian, April 29, 2008.
  [3] Andy McSmith, “The Rothschilds and their 200 years of political influence,” Independent, October 23, 2018.
  [4] Gustavus Myers, The History of the Great American Fortunes, Vol. III (Chicago: Charles H. Kerr & Co., 1910), 183-184.
  [5] S. C. Mooney, Usury: Destroyer of Nations (Warsaw, OH: Theopolis, 1988), 90.
  [6] Frederic Morton, The Rothschilds (New York: Scribners, 1988), 101.
  [7] Esther Benbassa, The Jews of France: A History from Antiquity to the Present(Princeton: Princeton University Press, 1999), 104.
  [8] Niall Ferguson, The Ascent of Money: A Financial History of the World (New York: Penguin, 2008), 78.
  [9] Ibid.
  [10] Ferguson, The House of Rothschilds, 19.
  [11] Murray N. Rothbard, A History of Money and Banking in the United States (Auburn, AL: Ludwig von Mises, 2002), 307.
  [12] Harry Wilson, “Rothschids to Merge British and French Banking Operations to Secure Control,” Telegraph, April 5, 2012.
  [13] Ferguson, Ascent of Money, 78.
  [14] See Henry Clews, Twenty-Eight Years in Wall Street (New York: Vintage Boosk, 2005), chapter 28.
  [15] Ibid.
  [16] Liaquat Ahamed, Lords of Finance: The Bankers Who Broke the World (New York: Penguin, 2009), 210.
  [17] Ibid., 210; see also Egon Caesar Corti, The Rise of the House of Rothschild(New York: Cosmopolitan Book Corp., 1928).
  [18] Morton, The Rothschilds, 14.
  [19] Derek Wilson, Rothschild: The Wealth and Power of a Dynasty (New York: Scribner’s, 1980), 98-99.
  [20] Ibid., 99.
  [21] Ferguson, The House of Rothchild, Vol. I, 16.

  Opublikowano za: https://www.veteranstoday.com/2018/08/25/the-passing-of-an-israeli-shill-and-rothschild-puppet/

  PS. od Redakcji KIP: Portal ten jest założony i prowadzony przez emerytowanych analityków amerykańskiego wywiadu wojskowego w randze wyższych oficerów. Uważany jest za tubę propagandowa amerykańskiego ministerstwa obrony – Pentagonu – patriotycznej części armii i innych służb mundurowych USA.

  za
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/08/smierc-izraelskiego-wspolnika-i-marionetki-rotszylda/

 4. Ale dlaczego? said

  Też mnie obrzydzenie brało na te peanty pisiorów n.t. tego bandyty.
  Kundle płaczą za swoim panem…

 5. maniek II said

  …jednego skurwialego huja mniej…aj!…waj!..

 6. Maverick said

  Gdy CNN i FOX oraz inne kontrolowane poprzez żydowską kabałę gadzinówki w tym polskie z żalem wspominają bohaterstwo Mc Caina, tzn. jak dalece zaprzedały się one Lucyferowi. Polak katolik natychmiast powinien to wyłączyć.

  Mc Cain teraz wisi na latarni w piekle za wszystkie jego zbrodnie przeciwko ludzkości.
  Jego dusza jest opiekana na ruszcie.

  Morderca kobiet i dzieci, oraz podżegacz wojenny.

  To że polskie wasalskie władze wynoszą go na piedestał tylko udowadnia dla kogo pracują.
  Na pewno nie dla Polaków. Jednak nasze społeczeństwo jest tak dalece ogłupione że tego nie rozumie.
  Mc Cain spotkała zasłużona kara Boża, nie tylko za wszystkie jego przestępstwa, ale i pewnie dlatego Bóg go usunął aby nie przyczynił się do III wojny światowej. Co ciekawe inny żydowski syjonista o podobnych poglądach doradza Trumpowi. Mowa o Boltonie, a on już sugerował że na 100% Assad użyje broni chemicznej, czyli spodziewajmy się kolejnej prowokacji w Syrii.

 7. Maverick said

  A CO ONI SĄDZĄ O NIM ROSJANIE,

  LUDZIE INTELIGENTNI MÓWIĄ NAWET O LUCYFERIANACH Z SZACUNKIEM.

  TO JEST SŁOWIAŃSKA KREW.

 8. gość said

 9. Hucpa said

  jedyną jak na razie pociechą, że ludzki odpad umiera, by żyć wiecznie na mękach u papci rogala.

 10. Zerohero said

  zdechł. dobra wiadomość.

 11. Rafal Cz. said

  Stroil sie w piorka patriotymu, nadymal sie amerykanska wyjatkowoscia, ktora kosztowala setki tysiecy niewinnych ofiar.
  Nienawidzil Rosji za nieustepliwosc w sprawach kardynalnych, za Rosji dume I odrzucenie amerykanskiego dyktatu.
  Odszedl bufon w krawacie. Pozostanie po nim nienawisc ktora cholubil.

 12. Rafal Cz. said

  Ad 7.
  Wszystko zrozumialem. Zero infektyw, zero obrazania innych narodow.

 13. Boydar said

  Po uczciwości.

  Ja tam McCainowi w kwity nie zaglądałem i nie zajrzę. Jedyne co mu można tak z marszu i bez śledztwa zarzucić, to to samo co niektórym, zwłaszcza ostatnim, papieżom – wspierał bandytów i psychopatów mentalnie. Trudno zgadnąć jaki to miało na nich wpływ, ale lista ich ofiar jest długa a nawet jeszcze dłuższa. Z naszego więc punktu widzenia też był bandytą i psychopatą, nawet jeśli nikogo po Wietnamie osobiście nie zamordował. Bo to nie Wietnam napadł na USA.

  I właśnie z tej perspektywy niech się gotuje w spokoju.

 14. Ale dlaczego? said

  AD. 8
  Co ten facet w filmie pierdoli?
  Niemcy bronili Europy przed inwazją Amerykańską…
  Nawet jak to jest niefortunne sformułowanie myśli, to źle świadczy o autorze.

 15. Ad 8
  Re: McCain w niewoli u Wietnamcow.
  Niewiele wycierpial, bo jak sie Wietnamczycy dowiedzieli, kogo im sowieci ‚zeslali z nieba’ , to pielegnowali, szanowali go jako wazna osobe do ew. przetargow. Samolot McCaina byl zestrzelony sowiecka – nie wietnamska – rakieta, czego sowietom McCain nigdy nie wybaczyl..

 16. A co o sen. McCainie opowiadaja Rosjanie:

  Zastrzegam sie, ze tlumaczenie jest pobiezne i troche pisane na kolanie. Chodzilo mi przede wszystkim o to, zeby osobom, ktore maja klopoty z jez. rosyjskim przekazac glowny sens programu o senatorze. Rosjanie nie maja nadzwyczajnych powodow, zeby darzyc Johna Mc Caina szczegolna sympatia.

  Ostatnie przemowienie senatora
  (Zaczyna sie od 8.38 minuty.)

  „Ja zylem i umieram jako dumny Amerykanin
  My, mieszkancy najwiekszej republiki na swiecie – kraju idealow, a nie krwi i ofiar. My jestesmy blogoslawieni i przynosimy blogoslawienstwo ludzkosci, bo podnosimy nasze idealy w naszym kraju i w swiecie. Pomoglismy oswobodzic od tyranii i nedzy wiecej ludzi niz ktokolwiek inny w historii swiata, Walczymy z plemiennymi uprzedzeniami. Walczymy ze zlem, nienawiscia, i przemoca w kazdym zakatku Ziemi”

  Na to Rosjanin:
  Cyniczne imperium
  Wymordowali 2 mln Wietnamcow, 1.5 mln w Iraku, 330 tys. Syria, 15 tys. Libia. 20 tys Afganistan,10tys. Ukraina. Amerykanie morduja ludzi dla demokracji i swiecie w to wierza.

  Na co W. Zyrynowski, szef partii LDPR w Rosji: (od 12.5 – 17 .02
  (12,15 – 17.02 min.)

  Zyrynowski: Cyfry USA falszywe: oni nie licza trupow na ulicy, tylko licza zabitych zolnierzy. W Iraku ludzie umierali z glodu, chorob, od sankcji, mlodzi ludzie umierali z braku lekarstw, kraj byl w blokadzie
  Po drugie: kto ich tam zaprosil? Na jakiej podstawie kraj bierze na siebie odpowiedzialnosc za wprowadzanie komukolwiek i gdziekolwiek demokracji.?
  Oni sami sobie wprowadzili taka demokracje: Zagarneli cudza ziemie, zniszczyli miejscowa ludnosc, z bronia w reku przez setki lat wprowadzaja porzadek. Wszystkie bandziory Europy sie zjechaly do Ameryki. Ubili 4ch prezydentow w czasie wykonywania obowiazkow prezydenckich.
  Codziennie w USA ubijaja tysiace dzieci, dziesiatki tysiecy rocznie.
  Ameryka to demokracja? Wszystkie wiezienia przepelnione, codziennie trzymaja wiezniow w karnych celach, bez jedzenia, rozbieraja przesluchuja,
  Wiezienie w AbuGhraib w Iraku, na Kubie, – co to za demokracja? Trudno pojac.
  McCain – jego samolot byl zestrzelony przez rosyjska rakiete, nie wietnamska, McCain uciekl, lezal 5 lat w szpitalu.wieziennym, doskonale wiedzia , kto zestrzelil samolot.
  Amerykanie napadli na Wietnam – to ich demokracja?
  Tysiace swinstw rozpylali nad Wietnamem i do dzis rodza sie tam zdeformowane dzieci… tam sie nie da zyc, nie ma czym oddychac..tysiace cywilnych obiektow zbombardowali na calym swiecie. Dla demokracji??
  Toz Amerykanie zrzucali bomby na calym swiecie
  Ich armie stoja w roznych krajach na swiecie. OK. Nie podoba im sie Kuba. A co oni robia w Poludniowej Korei, dlaczego do tej pory stoja w Niemczech? . Czy za zgoda Niemcow?
  Niemcy karmia cala Europe. To Amerykanie im pomagaja??
  Calej Europie byloby lzej gdyby sie Amerykanie wyniesli.

  Najtanszy gaz jest rosysjki. Ale oni mieszaja w Europie i nie pozwalaja Europie ogrzewac sie tanim, zdrowym, naturalnym gazem. I to jest demokracja?
  Calej Zachodniej Europie dyktuja co kupowac a co sprzedawac. Nieslychane! Caly kraj zlodziejski.
  Wszystko sie pali pod amerykanskimi nogami. Cala planeta sie pali.
  A najwazniejsze, ze ich wszedzie nienawidza. Zjechalem caly swiat.
  I wszedzie nienawidza Amerykancow.. W samej Ameryce ich nienawidza, te rzadzaca elite.
  W wielu krajach lubia Rosjan, za wprowadzenie pokoju w Syrii, i ze rosyjski prezydent inaczej rozmawia z Ameryka.
  Wywiezli nasze zloto, co oni zrobili w Iraku?
  Wywiezli wszystkie zabytki historii ludzkosci- wszystko wywiezli do Ameryki i na aukcjach sprzedaja

  Ilu u nas jest stalinowcow? Garstka. USA to cale panstwo jest stalinowskie
  Co oni zrobili w Iraku?
  Wywiezli najstarsze zabytki naszej cywilizacji,. Ograbili babilonskie muzea – tysiace lat naszej cywilizacji – sprzedaja teraz za miliony dolarow. Jakim prawem??
  Ograbili Aleppo, wszystkie muzea swiata, cale zlote, pieniadze; aresztuja kogo chca..

  Ola: To panstwo -agresor, a jednak wszystkie baltyckie kraje zwrociliy sie do USA zeby miec amerykanskie bazy na swoim terytorium; Polska zwrocila sie do USA, zeby wzmocnic USA na polskiej ziemi. Ukraina ma nadzieje na pomoc USA, bo dla Ukraincow, to nie USA jest agresorem – tylko my

  Stankiewicz: McCain nie mogl darowac Sowietom , ze mu samolot zestrzelili
  Stankiewicz ma nadzieje, ze razem z Mc Cainem przejdzie era amerykanskiej agresji

  Zyrynowski: To nie pamietacie co McCain powiedzial jak mordowano na ulicach Tripoli Kadafiego?? (26.20)
  Ze teraz czas na Putina, zeby go tak samo zamordowac. (na ekranie pokazany mordowany Kadafi)
  McCaina trzeba bylo w klatce obwozic po swiecie jako symbol ..demokracji?

  60 минут 28.08.2018 │Вечерний выпуск│ – YouTube

 17. Anawa said

  Panowie JerzyS i Troll Polonii , dziekuje za komentarz , bardzo edukacyjny
  anawa

 18. Regina said

  To nie człowiek,tylko wampir,który latami czerpał dochody z krwi swoich ofiar.A lista jego ofiar liczy miliony istnień,w tym starców,dzieci i kobiet. Ludność Serbii została przez zwyrodnialców amerykańskich potraktowana bombami z zawartością zubożonego uranu.Zwyrodnialcy testowali nowy rodzaj broni na bezbronnej ludności.Do dziś tam ludzie masowo chorują i umierają.Szkoda ,że Wietnamczycy nie wykąpali tego s………syna w napalmie,tak jak to amerykańscy zwyrodnialcy napalmem traktowali Wietnamczyków.Byłoby jednego zbrodniarza mniej.To nie jest tłumaczenie,że własnoręcznie nikogo nie zamordował,Hitler też nikogo własnoręcznie nie zamordował. Po śmierci powinno się przebić tego wampira kołkiem osikowym,aby to monstrum się nie odrodziło.

 19. VAV said

Sorry, the comment form is closed at this time.