Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Grzeszny żywot Franciszka B.

Posted by Marucha w dniu 2018-09-03 (Poniedziałek)

Nie chodzi oczywiście o Franciszka Bułę, śląskiego Forresta Gumpa, a o następcę Świętego Piotra – Franciszka Bergoglia, jak śpiewnie nazywają go Dohnalowcy.


Od wybuchu serii afer homo-pedofilskich pewnie niejeden wierny zadał sobie nieśmiałe pytanie czy sam „papież Franciszek” nie jest bynajmniej homoseksualistą. Spróbuję na podstawie pewnych wiarygodnych przecieków na to pytanie odpowiedzieć.

Tak, jest! I w dodatku kontekst jego sodomii jest tak przerażający, że poproszę czytających o zapięcie pasów.

Z czasów argentyńskich wiadomo, że jego kochankiem był niejaki Gustavo Vera. Jest to postać tak śliska, że samo mówienie o nim sprawia mi ból. Na codzień zajmuje się szefowaniem organizacji pozarządowej (NGO) o nazwie La Alameda.
>https://es.wikipedia.org/wiki/La_Alameda_(ONG)

Organizacja to jest powołana do walki z wykorzystywaniem dzieci do pracy w ciężkich warunkach oraz do przeciwdziałania handlowi dziećmi. Są to jednak tylko przykrywki prawdziwej działalności Gustavo Very. Głównym jego zajęciem jest stręczycielstwo młodocianych męskich prostytutek.

La Alameda służy mu do pozyskiwania nowego „towaru” oraz walki z konkurencją, gdyż jest on ponoć monopolistą na dostarczanie dzieci dla wysoko postawionych sodomitów w Buenos Aires. Poza tym kontroluje wszystkie bary z młodocianymi prostytutkami.
> https://www.barnhardt.biz/2018/08/31/is-antipope-bergoglio-a-sodomite-i-dunno-but-his-child-pimping-boyfriend-sure-as-hell-is/

Romans Gustavo Very z Franiciszkiem B. nie zakończył się wraz z awansem i przeprowadzką tego drugiego do Watykanu. Specjalnie w celu podtrzymywania znajomości i organizowania imprez, na których z pewnością nie grano jedynie w szachy, Bergoglio kazał za 3 mln $ przebudować drugie piętro Domu Świętej Marty.

Szefem Domu uczynił zaufanego, acz skompromitowanego sodomitę Msr. Battistę Riccę. W takich warunkach mogli już cieszyć się względną prywatnością. Pamiętne były bowiem plotki za czasów Pawła VI o krążącym w nocy po apartamentach papieskich Paolo Carlinim (kochanku Pawła VI). Chcieli uniknąć takiej ostentacji.

Po kłótni z Verą, Bergoglio w 2017 wyrzucił go z Domu Świętej Marty.
>https://periodicotribuna.com.ar/17771-gustavo-vera-fue-expulsado-del-vaticano.html

O obecnych ekscesach „Jego Świętobliwości” na razie nic mi nie wiadomo.

autor: Stonka Ziemniaczana
https://stonkaziemniaczana.wordpress.com/

Komentarzy 17 do “Grzeszny żywot Franciszka B.”

 1. Dictum said

  Sz. Panie Gajowy – wywal Pan jak najprędzej ten link powyżej. Nie ma potrzeby ilustrowania omawianych tematów właśnie tu i właśnie czymś takim.

  ———–
  Oczywiście artykuł ściągnie tu wiele takich much-gnojówek…
  Admin

 2. Voodooch said

  Spoko, byli gorsi:
  Stefan VI
  Bonifacy VIII
  Jan XII
  Przy nich Franek to niewiniatko;)

  Niestety Watykan to plugawe miejsce, a znamy tylko czastke jego historii.
  Antychryst wyjdzie z Watykanu!

 3. Korab said

  Nie,panie Voodoochu szanowny – Franek NIE jest przy nich niewiniątkiem. Wiem,taki Jan XII utrzymywał harem (lasek) w Watykanie, grał w kości na pieniądze,wzywając imion pogańskich bogów, a za łapówkę,jak wieść głosi,10 -letnie pacholę mianował biskupem (w Lodi bodajże). Taki Juliusz II toczył wojny zaborcze, a taki Aleksander VI przekupił kardynałów,żeby na konklawe głosowali na niego. Ale żaden z powyższych NIE głosił herezji – a papa Bergoglio robi to notorycznie i uporczywie od lat,a heretyk niewiniątkiem być NIE może. CBDO,jak powiadają matematycy.

 4. Zdarzali się papieże obyczajowo nisko upadli moralnie. To prawda. Niemniej jednak żaden z wymienionych w powyższym wpisie nie był heretykiem tak jak Bergoglio. Wiary bronili zgodnie ze swoim powołaniem.

  ——
  Bardzo słuszna uwaga.
  Admin

 5. Sebastian said

  „Kim jestem, by taką osobę osądzać?”

  No tak , skoro jest się tym samym,

  Coraz bliższa jest kanonizacja Pawła VI, papieża w latach 1963-1978, beatyfikowanego przez Franciszka we wrześniu 2014 r. Informuje o tym portal Il Sismografo.

  – Papież Franciszek podczas swej niedawnej wizyty w Bozzolo [20 czerwca br. – KAI] potwierdził swą wolę ogłoszenia Pawła VI świętym – ujawnił ks. Adriano Bianchi, dyrektor diecezjalnego dziennika „La Voce del Popolo” z Brescii. To z tej diecezji pochodził Giovanni Battista Montini, przyszły papież Paweł VI.

 6. nacja said

  Bergoglio komunista marksista świętokradca
  Bergoglio organizował manifestacje marksistowskie

  ALREADY FROM ARGENTINA BERGOGLIO WAS KNOWN FOR DESACRATE THE MASS TO MAKE MARXIST MANIFESTATIONS WITH THE HELP OF GUSTAVO VERA- Argentine social activist, president of Alameda Foundation Alameda, Vera founded his own political party, called the Common Good- . THEN WHO IS THE ONE THAT BENEFITS ECONOMICALLY? THE INSTITUTION SUPPORTED BY BERGOGLIO ALAMEDA. THE SAME ARGENTINE GROUP: BERGOGLIO – GUSTAVO VERA AND SANCHEZ SORONDO.

  “I come from a radical family, my uncle was a ‘radical of ’90’ [editor’s note: the party born from the revolutionary movement that overturned the ruling regime in 1890]. Then, as an adolescent, I also got a crush on the ‘zurdaje’ [editor’s note: Argentine term that indicates the left], reading books from the Communist Party that were given to me by my teacher Esther Ballestrino de Careaga, a great woman who had been secretary of the Partido revolucionario febrerista paraguayo.

  http://4christum.blogspot.com/2018/03/bergoglio-accused-catholics-of-raping.html

  https://voxcantor.blogspot.com/2016/12/what-did-bishop-of-rome-bergoglio-know.html

  https://laalameda.wordpress.com/2012/09/25/misa-del-cardenal-bergoglio-por-las-victimas-de-trata-sexual-trabajo-esclavo-y-cartoneros/
  Leonardo Boff, heretic and liberation theologian reveals that Bergoglio – Pope Francis, is „one of us”
  https://voxcantor.blogspot.com/2016/12/leonardo-boff-heretic-and-liberation.html

  Washington Post ogłosił wyrok szefów Bergoglio z Wall Street – będzie dwóch papieży emerytów niewierzących (przyjaciół) sodomitów
  i kolejny lewak papież deformator jak Marcin Luter

  I didn’t have a single abusive priest or nun in 12 years of Catholic education. This horror has ownership, and the deed’s many names include Wuerl. And with Monday’s “everybody is to blame” mea non-culpa from Pope Francis, his name is on it too. Wuerl needs to resign. And the church would be better off with two retired popes and a new man absolutely dedicated to supporting the reformers, not suppres

  ⚑ Bergoglio covered up and protected the homosexual predator Juan Carlos Maccarone within the Catholic University of Argentina (UCA)
  Bergoglio covered for and hid pedophile Rubén Pardo in the Condarco 581 Priestly Home

  Grassi, the pedophile protected by Bergoglio is still a priest.

  Gloria.TV News on the 23rd of March 2017
  Condemned: The Argentinean Supreme Court confirmed a 15-year prison sentence for Father Julio César Grassi for abuse of minors. Grassi became famous for his work for children, he had his own radio show and was well connected to politics. After Grassi’s first condemnation in 2010 he was not stripped of his priestly faculties. The Argentinean Bishops’ Conference headed by Cardinal Bergoglio even commissioned four books that strongly defended Grassi.
  Gloria.TV News on the 18th of September 2015
  The Week, January 3, 2017:

  „Pope Francis and his cardinal allies… known to interfere… on abuse cases… Consider case of [serial sex-abuser] Fr. Mauro Inzoli… Francis returned him to the priestly state.”
  http://4christum.blogspot.com/2018/08/washington-post-wuerl-and-bergoglio.html

  przyjaciel Bergoglio biskup Marcelo Sanchez Sorondo nigdy nie odprawia mszy i się nie modli

  „Sanchez Sorondo lives more like a business man than a cleric,” says Infovaticana . The news page cites witnesses who „worked with him for a long time,” and who claim that the Bishop Marcelo Sanchez Sorondo „never celebrates Mass and neither does he pray the breviary.”

  https://eponymousflower.blogspot.com/2017/08/marcelo-sanchez-sorondo-political-arm.html

  https://biblefalseprophet.com/tag/gustavo-vera/
  https://corrupcionarg.blogspot.com/2016/05/298-gustavo-vera-bueno-o-malo.html

 7. brys said

  Właściwie, to co kto robi ze swoim odbytem nie powinno być chyba kwestią publiczną? Przecież się nie afiszują jak co niektórzy politycy.

 8. Listwa said

  @ 7 brys

  Jak ktoś podaje się za strażaka to ma gasić pożary, a nie odbytem pracować.

 9. brys said

  Panie Listwa – stanie po stronie Wiary jest widoczne, to się dzieje w alkowie – niekoniecznie. I takie powinno zostać. O cyrku tego człowieka nie można niczego pewnego powiedzieć. Tak wiele robi dla obniżenia autorytetu Urzędu, że to równie dobrze może być kolejna przewrotna prowokacja. Tak więc jako całkowicie niewiarygodne powinno być wy…… (np. wykropkowane). Wszystkie grzechy mogą być odpuszczone, oprócz tych przeciwko Duchowi Świętemu? Temu z Pięćdziesiątnicy? Więc co jest dla nas groźniejsze. Jego nie wiadomo czy na pewno brykania, czy nauczanie – listy, kazania, czy jak on tam nas pasie. Jeżeli będziemy na podstawie insynuacji go oskarżać o sodomię, a on sobie tylko jaja z nas robi – czy nie grzeszymy?

 10. Listwa said

  @ 9 brys

  Zdemoralizowany osobnik nie będzie w stanie byc dobrym kapłanem, nauczycielem, przewodnikiem. Kościół katolicki to nie miejsce dla zdemoralizowanych nauczycieli moralności. Tacy wypaczą i zniszczą wszystko. Tu jest cos więcej niż ludzki aspekt poglądów. Nie na darmo jest powiedziane „Jeśli ślepy ślepego prowadzi obaj w dół wpadną” . Zdemoralizowany będzie demoralizował i deprawował.

 11. Listwa said

  @ 9 Bryś

  „Jeżeli będziemy na podstawie insynuacji go oskarżać o sodomię, a on sobie tylko jaja z nas robi – czy nie grzeszymy?”

  – na podstawie insynuacji nie należy oceniać. W przypadku Franciszka jest wiele pytan i wątpliwości, ale one rodzą sie na podstawie jego poczynań. Dlatego wile osób na swiecie, także biskupi, wzywają do zbadania sprawy i wszelkich wyjaśnień.

  Tekst bp Vigano trudno zaliczyć do bliżej nieokreślonych insynuacji. On podaje daty, zdarzenia, nazwiska. A o samych probemach wiadomo nie od dziś i nie tylko od abp Vigano.

 12. Listwa said

  „Jak odnosi się ksiądz do listu byłego nuncjusza apostolskiego w USA, który twierdzi, że papież Franciszek miał wiedzieć o nadużyciach seksualnych w USA?

  Śledzę z dużym zainteresowaniem tę dramatyczną dyskusję, jaka toczy się obecnie wokół tego listu w Stanach Zjednoczonych. Raport byłego nuncjusza zawiera informacje, które zasadniczo były wcześniej powszechnie znane. Zupełnie nie rozumiem zaskoczenia części opinii publicznej treścią tego dokumentu. Pierwsze raporty dotyczące pedofilii w Kościele katolickim w USA powstały w połowie lat 80. ubiegłego wieku. O deprawacji moralnej kardynała Theodora McCarricka czytałem poważne artykuły amerykańskie kilkanaście lat temu. Dzisiaj wielu dziennikarzy pyta nie tyle o obecny pontyfikat, ile o poprzednich papieży. Włoski watykanista Andrea Tornielli na portalu „Vatican Insider” oraz chilijski watykanista Luis Badilla na portalu „Il Sismografo” stawiają niezwykle trudne pytania dotyczące najbliższego otoczenia Jana Pawła II. W 2008 roku amerykański intelektualista Richard Sipe napisał w sprawie homoseksualizmu kardynała Theodora McCarricka list otwarty do papieża Benedykta XVI. Od 10 lat ten wstrząsający dokument jest dostępny w Internecie.”

  http://www.fronda.pl/a/ks-prof-andrzej-kobylinski-wojna-o-przyszlosc-kosciola-dotrze-takze-do-polski,114702.html

 13. Listwa said

  Oklahoma archbishop: I’ve ‘deepest respect’ for Viganó

  https://www.lifesitenews.com/news/oklahoma-archbishop-ive-deepest-respect-for-vigano.-his-claims-demand-deepe?utm_content=bufferf3172&utm_medium=LSN&utm_source=lifesitenews%2Btwitter&utm_campaign=LSN

 14. Dziad Wernyhora said

  Ten „peridyk Trybuna” wskazany w ostatnim linku wygląda na organ wojujących ateistów …
  Taka informacja o „orientacji” Franciszka, żeby była wiarygodna, musi być potwierdzona z kilku niezależnych źródeł …
  Tymniemniej, teraz, po raporcie Vigano, już nic mnie nie zdziwi.

  Czy możliwe że 1/3 hierarchii to pedały?

 15. Boydar said

  Kiedyś, choć nie tak dawno, pojawiła się w mediach „ciekawostka” dotycząca szczegółów konstrukcyjnych papieskiego tronu. Wynikało z tych rewelacji że przez dziurę z przodu sprawdzano po konklawe czy obrany nie jest przypadkiem kobietą. Poniekąd słusznie, gdyż nasi wrogowie skłonni byli do każdej hucpy.
  Jednak przyszło mi do głowy zupełnie inne rozwiązanie tej zagadki, dużo bardziej prawdopodobne. Otóż jeśli to w ogóle koło prawdy leżało, to sprawdzano, owszem. Ale tak raczej pod kątem nie całości ukompletowania , tylko narządu. A być może szerzej.
  Kiedyś się to wyjaśni, papiery na pewno są.

 16. Listwa said

  @4 rehabilitacjawchorobieparkinsona

  Trzeba też pamiętac,że był czas gdy papiezy wybierał lud rzymski, czyli też wszelkie prostytutki i homo.
  Ale żaden z wybranych nich nie negowal doktryny.

 17. Wimar said

  Re 14 Dziad Wernyhora

  Czy możliwe że 1/3 hierarchii to pedały?

  Nie czytał Pan Pisma? : „A ogon jego zmiata trzecią część gwiazd nieba: i rzucił je na ziemię.”
  Apokalipsa sw. Jana 12;4.

  Gwiazdy to nic innego jak osoby wysoko postawione na firmamencie wiary.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: