Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Mroczny program kontroli umysłu CIA

Posted by Marucha w dniu 2018-09-03 (Poniedziałek)


Program kontroli umysłu CIA MKUltra służy dziś Rockefellerwoi i amerykańskim korporacjom.

Projekt MKUltra i prace nad nim rozpoczęły się w latach pięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Ich celem było znalezienie wszelkich rozwiązań pozwalających kontrolować ludzki umysł, wpływać na zachowanie, wydobywać informacje niejawne, sprawiać, aby człowiek tracił naturalne zahamowania i stawał się maszynką do wykonywania poleceń.

Szefem projektu mianowany został Sidney Gottlieb na zlecenie dyrektora Centralnej Agencji Wywiadowczej Allena Dullesa. Głównym zadaniem projektu MKUltra było przejęcie kontroli umysłu nad władzami innych krajów i dominacja nad światem.

Jednym z przywódców, który miał paść ofiarą projektu, był Fidel Castro. Czasy, w których projekt MKUltra powstawał, to czasy tak zwanej paranoi w CIA. Stany Zjednoczone straciły wtedy monopol na broń nuklearną i szukały innych rozwiązań, aby zapewnić sobie strategiczną przewagę.

Jak to zwykle w Stanach Zjednoczonych bywa, cel uświęca środki. W poszukiwaniu serum prawdy i uzyskania kontroli nad umysłem używano narkotyków i środków psychodelicznych, impulsów elektrycznych, fal elektromagnetycznych, analizy fal mózgowych, hipnozy i form percepcji podprogowej. Dane tu zawarte są w odtajnionych przez CIA w dokumentach FOIA oraz bardzo licznych patentach opublikowanych w książce pod tytułem „Projekt MKUltra i techniki kontroli umysłu” w której autor Axel Balthazar tylko ujawnia i właściwie nawet nie kusi się o własny zbyteczny komentarz.

Projekt MKultra kosztował życie wielu nieświadomych niczego a biorących udział w eksperymencie ofiar, tylko po to by uzyskać naukowe standaryzowane i powtarzalne wyniki eksperymentów, by móc je potem wprowadzić w życie i używać w razie potrzeby (Unabomber Ted Kaczyński był jednym z terrorystów których objął projekt MKUltra).

Przejmowanie kontroli nad umysłem i resetowanie pamięci rodem z Men in Black dokładnie do takich odtajnionych dokumentów przez Washington State Fusion Center dotarli między innymi dziennikarze Daily Mail.

Substancje chemiczne używane w projekcie były testowane pod względem wielu zadań. Należały do nich między innymi wywołanie pobudzenia, nielogicznego zachowania i trwałej dyskredytacji osoby w oczach społeczeństwa, wzmacnianie zmysłów i percepcji, by lepiej wykonać zadanie, wzmacnianie odporności na tortury, wymuszanie zeznań i pranie mózgu, zwiotczenie mięśni i paraliż, wywoływanie epizodów niepamięci.

Pośród używanych leków i narkotyków wymienić można LSD, benzodiazepiny, barbiturany, morfinę, heroinę, amfetaminę, meskalinę, psylocybinę i trapanal. Testy przeprowadzane były na nieświadomych niczego osobach w szpitalach, więzieniach i innych zakładach, które traktowano jak króliki doświadczalne.

Mimo wszystko podanie leków czy narkotyków liderom wrogich Stanom Zjednoczonym państw w celu przejęcia kontroli nad ich zachowaniem i zdobycia w ich krajach władzy i wpływów to zadanie bardzo trudne, żeby nie powiedzieć, że niewykonalne. Dlatego w projekcie MKUltra przewidziano badania nad bezprzewodowym oddziaływaniem na ludzki umysł, starano się odczytywać fale mózgowe alfa, beta, theta, delta i gamma i za ich pomocą wpływać na zachowanie czy nawet próbować odczytywać myśli.

W 2004 roku portal Black Vault specjalizujący się w publikowaniu i udostępnianiu ujawnionych przez CIA informacji na podstawie aktu wolności dostępu do informacji FOIA opublikował całe tomy akt projektu MKUltra wraz ze spisem treści tomów i informacjami, co projekt winien zawierać. W 2016 roku jeden z pracowników Black Vault odkrył, że udostępnione materiały są wybrakowane. CIA zgodziło się je obecnie odsprzedać za 10 centów za stronę co razem dało 425,8 dolarów za całość ukrywanych materiałów.

Czy z tych materiałów w końcu dowiemy się o wpływie nowych technologii na realizację projektu MKUltra w celu kontroli zachowania i dominację nad światem? Nie sądzę, bo spis treści jest jeszcze wybrakowany, gdyż wiele tomów zostało natychmiast spalonych gdy o MKUltra w Stanach Zjednoczonych wybuchła afera. Choć dowody że były prowadzone badania w zakresie nowych technologi i ich wykorzystania w parapsychologii i czytaniu myśli, oraz wpływania na zachowanie zostały opublikowane i opatentowane.

Ale komu te sterty „makulatury” CIA są potrzebne skoro, żeby zobaczyć podobne rozwiązania z patentów jak w badaniach CIA, wystarczy pojechać na rozdania nagród BCI. Cóż to takiego? Brain Computer Interface, czyli interfejs mózg-komputer, który w sposób nieinwazyjny i bezprzewodowy pozwala na bezpośrednią komunikację urządzenia zewnętrznego z ludzkim mózgiem. Dokładnie z takiego interfejsu korzystał Stephen Hawking, by porozumiewać się ze światem i wygłaszać swoje poglądy naukowe.

Jak pokazały opublikowane w 2014 roku badania, za pomocą interfejsu nieinwazyjnego (bezprzewodowego) mózg-komputer-mózg, a więc zdalnie, jeden badacz zaczął poruszać ręką drugiego. Skoro więc naukowcom z „Krzaczkowa Podleśnego” się udało, to wojskowym laboratoriom badawczym największych światowych mocarstw miało się nie udać?

Patenty rządu i CIA już wygasły, dlatego wątpliwe „dobrodziejstwa” i gry sterowane ludzkim umysłem, a nie padem, trafiają pod strzechy, bo te technologie są już w posiadaniu korporacji. Wprost w magazynach Nature, i innych pismach naukowych oraz badaniach porusza się względy etyczne BCI, wśród nich wymienia się czytanie myśli i ingerencję w prywatność, kontrolę umysłu, a także obawy przed stosunkiem ryzyka do korzyści.

A ponieważ cały szum i komisja śledcza zostały zapoczątkowane w 1975 roku przez Rockefellera, to teraz już wiadomo jaki był cel ujawnienia patentów i oddania technologi w ręce najzamożniejszych i korporacji.

Tomasz Dworczak
Poglądy autora mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji.
https://pl.sputniknews.com

Komentarzy 13 do “Mroczny program kontroli umysłu CIA”

 1. revers said

  Niestty ale program narkotyczny zostal sie nienaruszony, w ramch MK Ultra, do tego wystarczy odpowiednia propaganda, psychodeliczna muzyka i efekty murowane.

  wlasne us army poszerza swa siec narkotykowa z Kolumbi, czy z Afgansiatnu, po to sa m.in. bazy wojskowe w Kosowie , czy Radziszewie.

  https://deutsch.rt.com/amerika/75419-drogennetzwerk-vermutet-us-soldat-wegen/#.W4zF2iJKVvc.facebook

 2. Plausi said

  Ano idea wcale nie nowa

  Także i w tym przypadku musimy stwierdzić, że idea wcale nie jest nowa, jak i niedawno.

  https://marucha.wordpress.com/2018/08/29/interpelacja-do-prezesa-rady-ministrow-mateusza-morawieckiego/#comment-777769

  W końcu po co sięgać po nowe technologie, „wywołanie pobudzenia, nielogicznego zachowania i trwałej dyskredytacji osoby w oczach społeczeństwa ”, n.p. techniki stosowane od wieków jak nie tysiącleci:

  http://pppolsku.blogspot.com/2012/09/wybrane-teksty-1.html#Metody_walki_4

  Musimy sobie jedną rzecz uświadomić, co większość „a kysz” przepędza jako zmorę, jakież to kręgi są winne największych zbrodni w historii ludzkości, głównie zbrodni przeciwko ludzkości

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz

  to są kręgi, które znajdują u większości ludzi na świecie szczególne uznanie i szacunek. Zawarte w powyższym linku uwagi, potępi bezzwłocznie większość ludzi a nawet znaczna część tutejszych czytelników. Coś takiego to nawet się nie odważą pomyśleć.

  „służy dziś Rockefellerowi ”

  A skoro mowa o wilku, to zacytujemy jeszcze raz

  https://marucha.wordpress.com/2018/08/28/dlaczego-polska-polityka-historyczna-okazala-sie-fiaskiem-w-relacjach-miedzynarodowych/#comment-777637

  Czytelniku, historia o krasnoludkach i sierotce Marysi zdaje się mieć daleko więcej wspólnego z rzeczywistością, aniżeli to, co wielu określa jako wiedzę i za gotowi są dać się nawet posiekać, jak choćby te 10 milionów Polaków.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  Posługujemy się chętnie linkami, bo po co mamy wymyślać, skoro stoi już napisane ? Nowe jest jedynie zestawienie, które być może odsłania nowe związki.

 3. Plausi said

  Wojna narkotykowa

  @1, Revers
  Czytelnikom mniej obeznanym z tematem zwracamy uwagę na takie podstawowe pojęcia startegii wojskowej USA jak „Złoty Trójkąt” i „złoty półksiężyc Afganistan”. Pijącia dobrze google znane a nawet Wikipedia.

  W czasie wijny wojny w Wietnamie była w US Army poważna afera tzw. sierżantów, chodziło o most powietrzny tej armii do celów przerzutu narkotyków.

  Mniej zorientowanym nalepy zwrócić uwagę na to, że CIA jest uznawana za największego dystrybutora narkotyków na świecie. Ci wredni Talibowie zdławili produkcję narkotyków na ok. 150 ton rocznie, że US Army musiała pilnie interweniować, że w dwa lata po wyswobodzeniu Afganistanu spod Talibów (częściowego) wzrosła produkcja opium 20 krotnie. Armia i służby USA udzielały licencji producentom. Pola bez licencji były jak wiadomo przez tę armię niszczone w ramach walki z handlem narkotykami.

  Diś jest Afganistan największym producentem opium na świecie, CIA przytacza: „Illicit drugs:
  world’s largest producer of opium; poppy cultivation increased 63 percent, to 328,304 hectares in 2017; while eradication increased slightly, it still remains well below levels achieved in 2015; the 2017 crop yielded an estimated 9,000 mt of raw opium, a 88% increase over 2016″

  https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/geos/af.html

  Obecna produkcja opium w Afganistanie przekroczyła 50-krotnie produkcję z czasów reżymu Talibów.

  „most of the heroin consumed in Europe and Eurasia is derived from Afghan opium”

  Większość heroiny konsumowanej w UE i Azji pochodzi z afgańskiego opium, nasz najważniejszy sojusznik i przyjaciel patriotycznego rządu PiS i innych rządów w Wolnej Polsce dba o zaopatrzenie także polskich narokomanów.

 4. Roman K said

  A skromny Sputnik zapomnial o osiagnieciach Bolszewickiej Zydokomuny???? To przeciez Gabriel Kuzma -czyli monsieur Renee Lavall rozpoczal experymenty z chemia zamiast paly do lamania kosci….pomagal mu Polak z pochodzenia dr, Landowski spec- jaki wpadl w lapy NKVD za experymenty nad dzialaniem narkotykow I zaprzezony do wspolpracy….
  TO samo przejeli w ramach wspolpracy Gestapowcy od Towarzyszy…I zorganizowali to z teutonska sprawnoscia w naukowe instytuty…to tam pokazala sie scopolaminum…ktore rozwiazywalo jezyki I otwiera dusze , czyszczac mozgi najbardziej zacietych….bez uzycia sily..wystarczy zapytac….a przesluchiwany w transie przypomni sobie najmniejsze detale, nawet te…… ktore zapomnial ….
  Tych fachowcow wylapali I Amerykanie I Sowieci i …zaprzegli do pracy …Paper Clip obejmowala – nie tylko fachowcow z branzy rakietowej i atomistyki….

 5. lopek said

  „Mroczny program kontroli umysłu CIA”
  Koniec cytatu.
  Jeżeli tak to taki Rockefeller musi mieć świadomość, że i on może być poddany – jak wyżej.
  Wniosek?
  Bóg ma nieskończenie wiele możliwości aby dzieci Szatana zaplątać w ich własną sieć.

 6. Roman K said

  Uwaga!!!!!!

  na Ukrainie melduja koncentracje doradcow z Kandy I USA….duza koncntrqacje….moze byc incydent , ktorego moze nie byc…. Deep State strike back..
  https://www.fort-russ.com/2018/09/major-is-the-us-and-canada-about-to-invade-donbass/?utm_medium=ppc&utm_source=wp&utm_campaign=push&utm_content=new-article

 7. Wieloimienny said

  Czasy ostateczne muszą być blisko, bo w przeciwnym razie nikt nie przetrwa. Nie przetrwa, skoro gnidy mają taką technologię.

 8. Boydar said

  Mają, albo nie mają. Ta akurat technologia to zinstytucjonalizowane i stechnicyzowane, nieudolne naśladownictwo „technologii” znanej bardzo dawno. O wiele bardziej rozwiniętej i efektywniejszej. I też gów.no dającej 🙂

 9. Wieloimienny said

  Boydar @

  „Stechnicyzowane”. I to jest ten problem.

 10. rafal z said

  Boydar said
  2018-09-04 (wtorek) @ 06:46:13

  no właśnie Panie Boydar.

  Mnie ostatnio jedno pytanie nurtuje. Jak to jest że po ostatniej cywilizacji zostały bloki cięte lepszymi piłami niż my mamy ale nie ma żadnych plastików. Przecież na pewno syntetyczne rzeczy również tworzyli. A ponoć plastik to miliony lat ma/miał przetrwać? eh same zagadki

 11. Boydar said

  Nie wpadli na to, żeby robić coś w poprzek Matce Naturze. Poganie cholerni. Ale piły do kamienia wymyślili.

  Ja myślę, że wymyślili jeszcze parę innych ciekawych rzeczy. Bo resztek rafinerii czy elektrowni jądrowych też nie znajdujemy. Widocznie nie były im potrzebne. A żydom i ich oficerom prowadzącym potrzebne jest trzymanie nas za mordę, i dla tego nic nie znajdziemy. Do czasu. Czyli do momentu kiedy potrzebni przestaną być także żydzi.

 12. revers said

  Poppy, AI, i kontrola umyslu

  https://vigilantcitizen.com/musicbusiness/poppy-youtube-star-illuminati-mind-control/

 13. Plausi said

  Popykultura,

  we wstępnej fazie nazywana tylko popkulturą, wymaga odpowiedniej infrastruktury, aby zaopatrzenie tej kultury w duchowe bodźce nie słabło, o tym piszą 2, Plausi powyżej.

  @11, Boydar
  „do momentu kiedy potrzebni przestaną być także żydzi”

  Jak łatwo to może się zdarzyć dowiedziono już w latach 30-tych ubiegłego wieku, kiedy to sprawujący władzę w globalnym imperium zlecili naszym sąsiadom przeprowadzić selekcję wśród tej populacji i pozostawić jedynie elementy najbardziej przestępcze, Wielu naiwniaków w Polsce myśli do dziś, że to jacyś Niemcy wpadli na tę ideę, selekcji kadr żydowskich, to i prześcigają się w swych wymysłach o zbrodniczym narodzie niemieckim, odpowiedzialni za zbrodnie II Wojny jednie z politowaniem nad ich głupotą patrzą na nich. Bankierzy i firmy żydowskie wzbogaciły się sielnie na holokauście, bowiem bank BIS w Bazylei na bieżąco przelewał na ich konta zyski z likwidacji żydowskiego motłochu.

  Te wyselekcjonowane elementy przestępcze sprawdziły się znakomicie po II Wojnie w państwie żydowskim na BW, bowiem „Synagoga jest źródłem wszelkiej zbrodni.”

  http://zdaniemdocenta.neon24.pl/post/142382,upadek-zydowskiego-klamstwa-oswiecimskiego#comment_1439985

  Tel Aviv obok Nowego Yorku, Londynu, Paryża czy Moskwy jest w końcu jednym z najważniejszych węzłów międzynarodowej sieci przestępczej, nie bez przyczyny tacy przestępcy jak Baksik i pdobni znajdowali schronienie w państwie żydowskim.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: