Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Seminaria przyjmują homoseksualistów

Posted by Marucha w dniu 2018-09-04 (Wtorek)

Ujawnione niedawno informacje na temat ignorowania przypadków pedofilii i homoseksualizmu przez obecną hierarchię kościelną spowodowały, że Kościół katolicki nabrał wody w usta, a sprawy nie chcą komentować ani papież Franciszek, ani też konferencje episkopatu poszczególnych krajów.

Ksiądz Henryk Zieliński z tygodnika „Idziemy” uważa jednak, że skandale seksualne w Kościele są głównie efektem tolerowania homoseksualistów, w tym przyjmowania ich do seminariów dla duchownych.

„Bardzo ważną sprawą – i coraz więcej hierarchów europejskich oraz amerykańskich zwraca na to uwagę – są związki między lobby homoseksualnym i czynnymi homoseksualistami w Kościele a różnymi patologiami, do których dochodzi” – mówił duchowny podczas dyskusji w TVP Info.

Zdaniem redaktora naczelnego katolickiego tygodnika, o ignorowaniu instrukcji z 2005 roku w sprawie zakazu przyjmowania homoseksualistów do seminariów mówił mu jeden z autorów tego dokumentu, kardynał Zenon Grocholewski.

Zdaniem księdza Zielińskiego instrukcja była także ignorowana w niektórych polskich diecezjach. Ponadto powoływał się on na raporty dotyczące przypadków molestowania seksualnego przez księży z amerykańskiej Pensylwanii, z których wynika, że 90 proc. takich przypadków związana jest z homoseksualną orientacją duchownych.

Redaktor naczelny tygodnika „Idziemy” dodał, że mówiąc podczas dyskusji „Jak zapobiegać pedofilii w Kościele?” o potrzebie przestrzegania instrukcji z 2005 roku został określony mianem „homofoba”.

Na podstawie: tysol.pl, tvp.info.
http://autonom.pl/

Komentarzy 18 do “Seminaria przyjmują homoseksualistów”

 1. Voodoosch said

  Co z tym celibatem? Czy rzeczywiscie jest on niezbedny do prowadzenia poslugi bozej w KK?

  ———
  Komu się nie podoba celibat w KK, niech sobie wybierze jakąś inną religię, a jest ich tysiące.
  Admin

 2. Piotr Podgórni said

  Wielu młodych czujących powołanie nie jest przyjmowanych do seminariów bo są normalni, natomiast przyjmowani są zboczeńcy. Jest to celowe działanie masonerii kościelnej, której zadaniem jest zniszczenie Kościoła od środka.
  Ad1. Księza są pasterzami owiec. Owce się żenią, rodzą dzieci, budują domy czy warsztaty pracy ale pasterz nie. Nie można być jednocześnie owcą i pasterzem. Celibat i ubóstwo wynika z logiki tego świata.

  Celne porównanie.
  Admin

 3. Boydar said

  Dwadzieścia dziewięć tysięcy …

 4. Voodoosch said

  Ad1.

  Myslalem, ze nalezy przekonywac ludzi do praktykowania wiary katolickiej, a nie ” niech sobie wybierze jakąś inną religię, a jest ich tysiące.”

  ————–
  Niektórych nie ma sensu przekonywać, co wie Pan równie dobrze, jak ja.
  Sami nie należą do Kościoła Katolickiego, ale aż popuszczają w kalesony z nieprzepartej chęci reformowania tego Kościoła.
  Admin

 5. Voodoosch said

  Ja pytam, a nie insynuuje.
  Jestem jak najdalej od reformowania KK. Kosciol powinien byc jak fundament ale niech sie wezma za pietnowanie i wykluczanie osob, ktore w zaden sposob nie przypominaja katolika, a tym bardziej sposrod duchownych. Tolerowanie zachowan homoseksualnych, lub nawet jakichkolwiek seksualnych czy to w seminariach czy juz pozniej w swiatyniach jest niedopuszczalne. Teraz jeszcze te historie, ze sam papiez ukrywal pewne sytuacje lub moze nawet sam w nich uczestniczyl.
  Skoro nikt z tym nic nie robi, (bo nie widze oburzenia spolecznego wsrod katolikow na swiecie, tylko raczej machniecie reka), KK bedzie w przyszlosci obrazem Sodomy i Gomory. Odwrocony symbol chrzescijanstwa.

 6. Marek Rogalski said

  Re.2 „Celibat” istnieje(o ile pamiętam-od Soboru Trydenckiego)..z „ubóstwem”… jest dużo gorzej…KK-od samego początku-miał z tym kłopoty…Czyli sprzeniewierzał się nauce Chrystusowej o prymacie ducha nad materią(Mt,6,19-21,Mt,16,26)

 7. Voodoosch said

  Ad 6.
  Celibat od apostolow juz powoli wchodzil w zycie. Pozenili sie zanim poznali Chrystusa, pozniej ponoc nawet nie wspolzyli z zonami,

 8. Marucha said

  Re 6:
  Nie wiem, skąd to wytykanie Kościołowi braku ubóstwa.
  Tylko niektóre zakony ślubują ubóstwo, reszty to nie dotyczy.

  A swoją drogą… z jednej strony Kościół powinien być ubogi… a z drugiej strony wspomagać biednych…

 9. lewarek.pl said

  Obecna skandaliczna sytuacja w Kościele może przynieść dobre dla niego skutki. Franciszek, który ma program zrycia Kościoła od wewnątrz i powoli realizuje kolejne jego punkty, będzie musiał trochę wyhamować. Na jego celowniku na pewno jest celibat i antykoncepcja – były już sygnały na ten temat, a w Watykanie oba te zagadnienia są „badane”. Niestety (dla Franciszka), wylało się mleko z pedalstwem hierarchii kościelnej i trzeba będzie się z tym jakoś uporać. Nadchodzący synod o młodzieży miał być prawdopodobnie otwarciem oficjalnej furtki dla pedalstwa w Kościele i dla przedślubnego seksu. Czy Franciszek zdecyduje się na kontynuowanie tego projektu, czy wobec oburzenia wielu duchownych i wiernych, zatrzyma się – zobaczymy. On nie ma zahamowani, ale sporo gówna się nagromadziło nad jego głową i grozi to wylaniem na piuskę. Nawet biskupi nabrali śmiałości i zaczynają go krytykować. Może więc Franciszek odłoży niektóre projekty na później, a potem nie wystarczy mu czasu na ich realizację, bo zwyczajnie kopnie w kalendarz. Bo że kopnie, to pewne.

 10. Marek Rogalski said

  Re.6 Chrystus mówił o szukaniu dóbr trwałych…duchowych…które nie kończą się w momencie tzw. ” śmierci”…mają wartość nadprzyrodzoną(jak np. . miłość bliźniego i mądrość)…a KK bardziej interesował się( i interesuje) przemijającymi dobrami doczesnymi(materialnymi)…przez co sprzeniewierza się swojemu powołaniu…Wiele patologii w Kościele wypływa właśnie z takiego zródła (chciwości)

 11. […] Za; https://marucha.wordpress.com/2018/09/04/seminaria-przyjmuja-homoseksualistow/ […]

 12. JerzyS said

  Seminarium nie kształci, nie edukuje ,
  tylko formuje!
  Modlitwa , a musztra,
  to wielka różnica
  Dziś zamiast modlitwy w kościele,
  mamy Musztrę Liturgiczną!

 13. JerzyS said

 14. ojojoj said

  Celibat w KK istnieje poniewaz apostolowie kiedy poszli za Chrystusem to porzucili swoje rodziny i nigdy do nich nie wrocili. Pewnie odwiedzali czasami, ale ostatecznie po wniebowstapieniu Jezusa rozeszli sie ewangelizowac swiat. Tak przynajmniej stoi w bibli.

  Jezeli chodzi o artykul, to wierze ze przyjmuja tylko homosi lub innych zniewiescialych kapciowatych. Dlaczego? Bo jakby przyjmowali normalnych facetow to by dostali po mordzie przy pierwszej okazji dobierania sie do rozporka. Nie wiem jak wy, ale od dawna mierzil mnie zniewiescialy glosik kaplana.

 15. lopek said

  Szatański plan – zrobić z kościoła Sodomę z Gomorą aby to sam Bóg go potem zniszczył bo tylko on może to uczynić.

 16. Anne said

  Ad Marek Rogalski.
  To taka mentalność Judasza. Kiedy kobieta wylała olejek na nogi Chrystusa, jęczał ileż to biednych możnaby za cenę tego olejku nakarmić. Najbardziej bogactwo Kosciołowi wytykają ci, którzy na Kościół nie dają. Ja daję na Kościół. Wiadomo, że ksiądz Z tego też żyć musi. Zamiast chleba pojechał na ” pielgrzymkę do Medjugorie”? Jego grzech- nie moja sprawa.

  ——-
  Bardzo słusznie.
  Admin

 17. Sebastian said

  Męskość – zadania mężczyzny we współczesnym świecie

  …..Gdyby nie było grzechu pierworodnego, który zaburzył więź mężczyzny i kobiety, prawdopodobnie małżeństwo i rodzina byłaby powołaniem każdego bez wyjątku mężczyzny. Powołanie kapłańskie stało się potrzebne dopiero w sytuacji, w której małżonkowie i rodzice – a w konsekwencji również ich dzieci – zaczęli wchodzić w kryzys i doświadczać skutków grzechu pierworodnego oraz grzechów potomków Adama i Ewy.11 Wierny swemu powołaniu ksiądz czy zakonnik to nie egoistyczny singiel, lecz mężczyzna, który zobowiązuje się do wiernej i ofiarnej miłości wobec ludzi, którzy nie są jego krewnymi.12 To – na wzór Jezusa – największy na tej ziemi obrońca małżeństwa i rodziny, kobiet i dzieci. To ktoś, kto wychowuje mężczyzn do tego, by stali się kochającymi mężami i ojcami oraz ktoś, kto stanowczo broni kobiet i dzieci przed tymi mężczyznami, którzy nie chcą lub nie potrafią kochać. Dzięki celibatowi ksiądz może od rana do wieczora wspierać małżeństwa i rodziny, ale nie kosztem własnej żony i własnych dzieci. ……

  http://seminarium.radom.pl/?p=1574

 18. Dictum said

  [Fundacja Pro-Prawo do Życia

  Szanowni Państwo,

  22 lata więzienia i wpis do rejestru przestępców seksualnych – to wyrok jaki usłyszał niedawno kolejny oprawca dziecka, związany tym razem z brytyjskim lobby LGBT.
  David Challenor więził 10 letnią dziewczynkę na strychu. Zwyrodnialec przywiązywał ją do belki, torturował wstrząsami elektrycznymi i biczował a następnie gwałcił. Na czas tortur i molestowania przebierał się za… noworodka i zakładał na siebie pieluchę. W trakcie trwania procesu, pomimo postawionych mu zarzutów katowania i wykorzystywania dziecka, był zatrudniony w sztabie brytyjskiego ruchu LGBT przy Partii Zielonych.
  Pedofil był w tym czasie m.in. managerem wyborczym… swojego syna Aimee Challenora, który uważa się za „transpłciową kobietę”. Aimee był przewodniczącym ruchu LGBTIQA + Greens i kandydował do brytyjskiego parlamentu, domagając się kolejnych przywilejów dla homoseksualistów i jeszcze bardziej agresywnej „edukacji” seksualnej w szkołach.

  Dzisiaj powiązania między aktywistami LGBT a pedofilią wychodzą na jaw właśnie przy okazji tego typu makabrycznych wydarzeń. Media coraz częściej donoszą o zatrzymaniach kolejnych pedofilów powiązanych z lobby LGBT, co dla wielu osób jest zaskoczeniem. A przecież jeszcze nie tak dawno temu homoseksualiści i pedofile należeli oficjalnie do jednego i tego samego ruchu. I wcale się z tym nie kryli!
  Dobrze widać to na przykładzie Niemiec. Aktywiści niemieckiej Partii Zielonych już na początku lat 80 tych domagali się legalizacji pedofilii. Taki postulat ujęto oficjalnie w ich programie!

  Chcieli usunięcia z niemieckiego kodeksu karnego paragrafów zakazujących seksu z dziećmi. W szeregach partii powstała nawet grupa robocza „Homoseksualiści, Pederaści i Transseksualiści”, która miała się tym zajmować. Jej prace koordynował Dieter Ullmann, który w przeszłości był wielokrotnie karany za przestępstwa seksualne wobec dzieci.
  Za legalizacją pedofilii opowiadał się również znany niemiecki polityk Volker Beck, publicznie afiszujący się ze swoim homoseksualizmem. W latach 80 tych postulował zniesienie kar za gwałcenie dzieci, gdyż jego zdaniem „każde dziecko ma prawo do seksualności”. Był nawet współautorem książki o „seksualności pedofilskiej”. A czym zajmuje się teraz?

  W ostatnich latach forsował w Niemczech legalizację adopcji dzieci przez homoseksualistów oraz wprowadzenie tzw. „małżeństw” homoseksualnych. Czynnie wspiera również polskich deprawatorów – był dwukrotnie honorowym gościem „parad równości”, które aktywiści LGBT i „edukatorzy” seksualni regularnie organizują w Warszawie.
  Nie on jeden ma taką przeszłość. Wielu pedofilów rozpoczynało swoją karierę polityczną od legalizacji seksu z dziećmi a teraz są znanymi aktywistami.
  „Żaden mężczyzna, żadna kobieta, jedynie dziecko, a właściwie dziewczynka, jest w stanie zaspokoić moje życzenia i oczekiwania.”
  Pisała w 1980 roku niemiecka polityk Dagmar Döring w książce „.Pedofilia dzisiaj. Raporty, opinie i wywiady na temat seksualnego wyzwolenia dzieci”. W tym samym miejscu opisuje również swoje doświadczenia seksualne z 9 letnią dziewczynką:
  „W końcu sama usiadła mi na kolanach, mówiła tak miło i wyraziła swoje seksualne życzenia, a ja byłam nią jak odurzona, tak na swój sposób zakochanej, jej wyglądem, jej światem uczuć…”

  Między nimi wywiązał się, jak pisze Döring: „długi i intensywny kontakt seksualny”. W latach 80 Döring czynnie angażowała się także w działania „Niemieckiej Grupy Roboczej Studentów ds. Pedofilii” oraz Młodych Demokratów – młodzieżówki partii FDP, która oficjalnie popierała legalizację seksu z dziećmi. Po latach Döring została politykiem FDP a jej partia zamiast pedofilii popiera teraz adopcję dzieci przez homoseksualistów.
  Wielu deprawatorów, którzy w latach 80 domagali się legalizacji pedofilii, dzisiaj jest znanymi politykami. Np. Juergen Trittin, który w 1981 roku odpowiadał za program wyborczy proponujący zniesienie kar za współżycie z dziećmi, został później niemieckim ministrem.
  Ale najbardziej znany jest Daniel Cohn-Bendit – działacz Partii Zielonych, wieloletni europoseł i jeden z najbardziej znanych europejskich polityków. W 1975 roku opublikował swoją autobiografię, w której pisał:
  „W 1972 roku złożyłem podanie o pracę w przedszkolu we Frankfurcie nad Menem. Pracowałem tam ponad 2 lata. Mój ciągły flirt z dziećmi szybko przyjął charakter erotyczny. Te małe pięcioletnie dziewczynki już wiedziały jak mnie podrywać. Kilka razy zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie głaskać. Ich życzenie było dla mnie problematyczne. Jednak często mimo wszystko i ja je głaskałem.”
  W jednym z wywiadów telewizyjnych z 1982 roku otwarcie mówił, że:
  „Uczucie rozbierania przez 5-letnią dziewczynkę jest fantastyczne, bo jest to gra o absolutnie erotycznym charakterze.”
  Podkreślał również, że: „Seksualność dziecka jest czymś wspaniałym”

  Partia Daniela Cohn-Bendita po kilkunastu latach aktywności wykreśliła ze swojego programu postulat legalizacji pedofilii. To samo zrobili pedofile w innych krajach. Wiedzą Państwo, dlaczego?
  Wizja szybkiego zniesienia kar za molestowanie dzieci przestała być możliwa do zrealizowania. Pomimo zmasowanej propagandy i nacisków politycznych, pedofilia była wciąż nie do zaakceptowania dla społeczeństwa i nie udało się jej przeforsować. Aby osiągnąć ten sam cel – bezkarne gwałcenie dzieci, pedofile musieli zmienić strategię i ukryć swoje prawdziwe zamiary.
  Postanowiono oswoić ludzi z homoseksualizmem i innymi zboczeniami seksualnymi, które, choć obrzydliwe, nie wywołują takich kontrowersji jak pedofilia. Właśnie dlatego organizowane są „parady równości” a rozmaite perwersje seksualne promowane są bardzo agresywnie w mediach, kinach, teatrach i instytucjach samorządowych.

  Taktyka pedofilów polega na tym, aby ludzie przestali na to reagować i zaakceptowali zboczenia jako coś normalnego i naturalnego. Jako inną „preferencję” czy „orientację”, taką samą jak normalne małżeństwo i rodzina. Jednocześnie chcą mieć nieograniczony dostęp do dzieci.
  Domagają się obowiązkowej edukacji seksualnej, w ramach której będą oswajać dzieci ze zboczeniami i rozbudzać je seksualnie już od przedszkola. Chodzi o to aby dzieci jak najwcześniej rozpoczynały współżycie i żeby seks był normalną częścią ich życia, tak jak zabawa czy jedzenie.
  W latach 80 tych w Niemczech oficjalnie postulowano legalizację pedofilii. Porzucono go ze względów propagandowych i zamiast pedofilii rozpoczęto promować zboczenia i deprawować dzieci. Dziś „małżeństwa” homoseksualne są w tym kraju legalne i cieszą się poparciem społeczeństwa a programy „edukacyjne” dla dzieci zakładają zaznajomienie maluchów z takimi tematami jak przedwczesny wytrysk, orgazm, sadomasochizm i seks grupowy.
  Deprawacyjne zajęcia są w niemieckich szkołach obowiązkowe. Odmowa udziału może skutkować więzieniem dla rodziców lub odebraniem im dzieci. Osoby świadome zagrożenia boją się działać a większość społeczeństwa albo popiera działania deprawatorów albo jest wobec nich całkowicie obojętna.
  Mnie najbardziej przeraża właśnie ta obojętność. Mało kto reaguje na to, że dzieci w niemieckich szkołach i przedszkolach czytają takie rzeczy jak:
  „Pierwszy raz – uprawianie seksu po raz pierwszy nie musi ani boleć, ani nie musisz przy tym krwawić. Niektóre pierwsze razy są świetne, inne lepiej szybko zapomnieć.
  Orgazm – można go odczuwać jako eksplozję we własnym ciele. Tych pięknych odczuć możesz również doznawać, kiedy samemu pieścisz swoją łechtaczkę, piersi, penis lub jądra.”
  Pedofile osiągnęli swój cel – prawie nikt już na to nie reaguje, nikomu to nie przeszkadza. Większość ludzi zaakceptowała, że dzieci mają „prawa seksualne”, o których trzeba się uczyć i które trzeba zaspokajać.

  Jeśli my również będziemy obojętni, w Polsce będzie tak samo.
  Kilka dni temu odbyła się konferencja prasowa aktywistów partii Razem, w trakcie której zaprezentowali swój program wyborczy na nadchodzące wybory samorządowe. Jednym z ich głównych postulatów jest „edukacja” seksualna na wzór zachodnioeuropejski, we wszystkich polskich szkołach. Zapowiedzieli również, że jeśli dojdą do władzy będą rozdawać dzieciom prezerwatywy.
  Seksualną deprawację dzieci w szkołach zapowiedział również kandydat PO na prezydenta Warszawy Rafał Trzaskowski. Rozbudzanie seksualne najmłodszych mają w swoich programach również Nowoczesna i SLD.
  Jeśli nic nie zrobimy, to tylko kwestia czasu aż ich łupem padną polskie dzieci.

  Wiele osób prosiło mnie aby opisywane przez nas historie i powiązania między homoseksualizmem, pedofilią i „edukacją” seksualną umieszczać w internecie aby móc je udostępnić rodzinie, znajomym i nieświadomym zagrożenia rodzicom.
  Chcemy użyć do tego celu naszej strony stoppedofilii.pl, którą stworzyliśmy w 2014 roku gdy rozpoczynaliśmy naszą kampanię przeciwko deprawacji dzieci. Chciałabym zmienić ją w największy w kraju serwis dotyczący pedofilskiego zagrożenia, który w jasny i czytelny sposób pokaże o co chodzi deprawatorom. Na przygotowanie materiałów redakcyjnych, przebudowę strony oraz jej promocję potrzebujemy 9 000 zł.
  Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie dowolnej kwoty, aby uruchomić stronę stoppedofilii.pl i za jej pomocą pokazać prawdę o pedofilii nieświadomym zagrożenia rodzicom polskich dzieci.

  Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
  Fundacja Pro – Prawo do życia
  pl. Dąbrowskiego 2/4 lok. 32, 00-055 Warszawa
  Dla przelewów zagranicznych – Kod BIC Swift: INGBPLPW

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: