Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Emilian58 o Wyczekiwanie w globalistycznym…
  Piotr B. o Idioci z UE – poszukując węgla…
  Krzysztof M o Wolne tematy (38 – …
  kontra o Wolne tematy (38 – …
  trzy z dwoma o Drażnienie Ruskiego
  Emilian58 o Drażnienie Ruskiego
  kontra o Wolne tematy (38 – …
  Markusmarkt o O wyższości Habermasa nad…
  kontra o Wolne tematy (38 – …
  kontra o Wolne tematy (38 – …
  UZA o Drażnienie Ruskiego
  kontra o Wolne tematy (38 – …
  AQQ o MO Rosji: w ciągu 24 godzin po…
  Sebastian o Wolne tematy (38 – …
  UZA o Drażnienie Ruskiego
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 615 obserwujących.

Nasila się pro-imigracyjna propaganda prawicy

Posted by Marucha w dniu 2018-09-05 (Środa)

Współpracujące z obozem rządzącym think-tanki prześcigają się ostatnio w pro-imigracyjnym praniu mózgów Polakom.

W ubiegłym tygodniu jeden z liderów Klubu Jagiellońskiego opublikował więc kuriozalny tekst uzasadniający konieczność ściągania do Polski taniej siły roboczej, natomiast Fundacja Republikańska opublikowała właśnie raport w którym powołując się na informacje Amnesty International rozpacza nad rzekomym niehumanitarnym traktowaniem „uchodźców” przez Węgry.

Punktem wspólnym tekstu „Zanim zabraknie ukraińskich pracowników” Pawła Musiałka z Klubu Jagiellońskiego, oraz raportu „Polski Model Gościnności. Ramy nowej polityki migracyjnej opartej na dobru wspólnym” Fundacji Republikańskiej, jest spełnianie oczekiwań partii rządzącej, która zapowiada dalsze otwarcie naszych granic dla imigrantów.

Oba think-tanki starają się więc przekonać ludzi do tego pomysłu, używając przy tym wyświechtanych argumentów o braku rąk do pracy i potrzebie ratowania systemu ubezpieczeń społecznych.

Musiałek w opublikowanym w ubiegłym tygodniu tekście twierdzi, że musimy stworzyć jak najlepsze warunki dla przyjeżdżających tutaj Ukraińców, bo „o kolejnych może być trudno”.

Najbardziej kuriozalnym postulatem „eksperta” Klubu Jagiellońskiego jest zaplanowanie każdemu imigrantowi indywidualnej ścieżki kariery, czym mieliby zająć się specjalnie do tego celu wyznaczeni urzędnicy. Autor artykułu nie precyzuje jednak, kto miałby zajmować nowe miejsca pracy w administracji skoro już teraz „brakuje rąk do pracy”.

„Polski Model Gościnności” zasadniczo nie odbiega od twierdzeń Musiałka, lecz jest dużo bardziej rozwinięty. Nie ma w nim jednak specjalnie odkrywczych tez, których wcześniej nie zaaplikowaliby nam osławieni „janusze biznesu” starający się utrzymywać kiepskiej jakości miejsca pracy i wzbraniający się przed innowacjami.

Fundacja Republikańska postanawia jednak pójść dalej i opisując politykę migracyjną innych państw przedstawia węgierskie realia, utyskuje między innymi na „niehumanitarne traktowanie uchodźców” przez węgierskie państwo, powołując się w tym kontekście na… raporty Amnesty International.

Bardzo naiwne wydaje się być przy tym stanowisko Fundacji Republikańskiej wobec podmiotowego traktowania imigrantów. Po pierwsze sama lektura przygotowanego przez nią raportu wskazuje właśnie na takie podejście do obcokrajowców, a po drugie „eksperci” systemowej prawicy przestrzegają przed takim podejściem używając jako koronnego argumentu w postaci… wiersza Marii Konopnickiej.

Widać więc wyraźnie, iż pęd do wyprania mózgów Polakom na temat imigracji powoduje już coraz bardziej posunięte odrealnienie instytucji zasilanych z państwowych dotacji.

Na podstawie: klubjagiellonski.pl, polskimodelgoscinnosci.pl.
http://autonom.pl

Komentarze 23 do “Nasila się pro-imigracyjna propaganda prawicy”

 1. Ale dlaczego? said

  Wzrost gospodarczy w Polsce jest finansowany z NASZYCH podatków poprzez zwiększenie popytu na rynku.
  Tzn. wprowadzenie 500+ zwiększyło konsumpcję głównie tych mniej zarabiających. A to w prosty sposób spowodowało wzrost gospodarczy.
  Reasumując: z naszych podatków, podatków Polaków, finansowane jest zwiększenie produkcji w kraju i zwiększenie zapotrzebowania na pracowników.

  I tu PISIORY sprowadzają Ukraińców i innych, zamiast Polaków.

  Rozumiecie państwo perfidię żydowskich kundli pisiorowatych?

  Wzrost gospodarczy jest obiektywnie czymś pożądanym. Tak samo jak dofinansowanie biedniejszych rodzin wychowujących dzieci.

  Ale dług rośnie, a z pobudzenia gospodarki naszymi podatkami korzystają Ukraińcy i inni…
  A Polacy są nadal w milionach za granicami kraju.
  Zarobki też nie mają szansy wzrosnąć przy dopływie taniej siły roboczej z zagranicy.

  Generalnie zadłużają nas coraz bardziej likwidując Polskę i naród Polski. Tak samo, jak dzieje się to w całej EU. Wg planów globalistów, syjonistów, NWO.

  Pisiory wprost chcą rozpuścić Polaków w obcych nacjach.

  Zapewne też po to, by mogli bez przeszkód przeprowadzić przejęcie Polski przez żydostwo…

 2. gość said

 3. abcdef said

  A może by tak po prostu pro-filaktycznie powiesić kilku z tych majsterkowiczów społecznych — dla przykładu, coby cała ich reszta puknęła się w czółka? Moim skromnym zdaniem byłoby to bardzo humanitarne, jako iż część z nich ocalałaby, a społeczeństwo zaoszczędziłoby sobie kłopotów. Nic nie wyostrza i nie precyzuje myślenia lepiej niż widok szubienicy.

 4. lopek said

  Nie ważne w jakie złotko opakuje się socjał dla obcych czy to w złotko miłosierdzia czy w sreberko brakujących rąk do pracy. Ważne jest aby ziemię polską naszpikować obcymi w ramach jednostronnej wojny pupili Szatana z ludźmi stworzonymi przez Boga.

 5. Polska polityka emigracyjna:

  Ponad 100 tysiecy albanskich muzulmanow niby z Kosowa
  i muzulmanskich terrorystow z Czeczni
  5 milionow Ukraincow
  10 milionow Filipinczykow
  3 miliony wybrancow z BW na polskich paszportach.

 6. gość said

  Multikulti+ czyli jak Prezes Kaczyński podmianę ludności Polski przyspieszył

  https://www.ekspedyt.org/2018/09/05/multikulti-czyli-jak-prezes-kaczynski-podmiane-ludnosci-polski-przyspieszyl/

 7. Birton said

  pewnemu gościowi przyśniło się, że cały Izrael wyleciał w powietrze i aresztowano go za myślozbrodnię

 8. aga said

 9. andy said

  Personnel Service mafia jak piszą na swojej stronie sprowadzająca do Polski MIESIĘCZNIE 50000 ukrow-chazarow. Co maja mówić jak interes się kręci, kiedy służby zaczyna sprawdzać te mafie. 1000 autokarów , czyli 33 dziennie od nich wjeżdża do Polski, złoty interes a jednocześnie wypychają Polaków z rynku.

 10. AlexSailor said

  PIS NIE JEST PARTIĄ PRAWICOWĄ.
  Prawica nie rozdaje pieniędzy zagrabionych wcześniej ludziom.
  Prawica nie ogranicza dostępu do broni.
  Prawica nie mnoży urzędów i urzędników regulujących każdą dziedzinę życia.

  To jest tylko pseudopobożna lewica.

 11. Boryna said

  Obudzić się przed unicestwieniem..

 12. star1 said

  Do 3:

  Zamiast komentarza – do ciekawej propozycji – przesyłam kopię dokumentu z okresu 20-lecia międzywojennego, inaczej z czasów II RP.

  „Ustawa z dnia 18 marca 1921 roku o zwalczaniu przestępstw z chęci zysku, popełnionych przez urzędników. ROZSTRZELANIE!” – ot, tak, po prostu. Ktoś tu SŁUSZNIE wspomniał, że to lokalne kacyki przyczyniły się w ogromnym stopniu do tego oczywistego syfu

  http://www.gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/1938-ustawa-z-dnia-18-marca-1921-roku-o-zwalczaniu-przestepstw-z-checi-zysku-popelnionych-przez-urzednikow-rozstrzelanie

 13. revers said

  Winnicki powiedzial te tzw. „prawica” z pis nic nie ma wspolnego z prawica ktora byla zawsze mocno zwizana z narodem, ale nadwislanskim, nie z narodem z zaocenow lub za morza czerwonego, martwego.

  re5
  p.Trollowi wyszlo 18 mln nachodzcow na PL, czyli calkowita wymiana nadwislanskich tubylcow wg. postanowien Klubu Rzymskiego 17 mln, to i tak o 1 milion za duzo., lub przynajmiej wymiana autochtonow w polowie.

 14. 15
  Revers
  No nie calkiem 18 milionow, bo te 3 miliony to przeciez NASI – na polskich paszportach.
  No to w to miejsce mozemy jeszcze przyjac troche Szwedow i Niemcow jak beda uciekac przed …emigrantami.

 15. Plausi said

  Gwoli historycznej prawdzie

  @14, Rokitnik

  „zamienielismy juz w 1945 roku na wladze lumpen proletariatu z jego niebotycznymi wadami jak pazerstwo i pogarda dla slabszych w tym do wlasnej Ojczyzny…”

  Gwoli historycznej prawdzie, to jurigieltnicy byli już zjawiskiem powszechnym w XVIII wieku a pewnie i wcześniej, doprowadziło to do likwidacji państwa polskiego. Wyjaśniamy, że jurgieltnicy byli może lumpami, ale na pewno nie proletariatem. Wychodząc z błędnych założeń można dojść do poprawnych wniosków, ale to jest przypadek, nie sądzimy aby ten przypadek był akurat u pana.

  Tu pozwolimy sobie na dygresję na temat demokracji, co to słowo oznacza wiemy

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Demokracja

  albo nam się wydaje, że wiemy, raczej to drugie.

  Jako ilustrację weźmiemy naszego sąsiada, o którym pokutuje tyle bzdór w polskiej świadomości, nawet najpoważniejsi dzeinnikarze w Polsce utrzymują, że „Złota Angela” trzęsie polityką UE. Cytujemy tytuł artykułu na jej temat: „Komu faktycznie służy Angela Merkel – Władza mediów w Niemczech.”, chodzi o RFN:

  https://de.sputniknews.com/politik/20180905322220623-deutschland-mediemacht-merkel/

  Tytuł znakomicie oddaje stosunki w realnej demokracji, z tymi wszystkimi szykanami, jak legislatywa, egzekutywa (to pani Merkel i jej wspólnicy) i judykatywa. autor przytacza dwie najbogatsze miliarderki z branży medialnej, Friede Springer (to ta od onetu i licznych innych mediów w Polsce) i Liz Mohn (koncern Bertelsmann). To one tworzą medialnie panią Merkel, o której też od dawna wiadomo, jaką rolę ona faktycznie dla tych pań i innych pełni

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/pozadanie-w/#Bundeskelnerka

  Jakże naiwnym trzeba być, aby oczekiwać, że PO.PiS demokracji w Polsce mógłby reprezentować interesy ludności, może wystarczy być durniem ?

  https://marucha.wordpress.com/2018/08/28/dlaczego-polska-polityka-historyczna-okazala-sie-fiaskiem-w-relacjach-miedzynarodowych/#comment-777637

  Panie Springer i Mohn nie są najbogatsze w RFN, chyba są gdzieś pod koniec dziesiątki, za najbogatszego wymienia się właściela Lidla i Kauflandu, przynajmniej Lidl jest dobrze w Polsce znany, a więc także ty możesz wesprzeć go finansowo.

 16. NC said

  Anonimowy autor tekstu powinien walić głową o ścianę i powtarzać „PiS nie jest prawicą” aż do skutku, czyli zapamiętania, że PiS to partia lewicowa, lub do śmierci, cokolwiek nastąpi wcześniej.

 17. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  Tzw. jagiellonizm sączony od kilku lat do głów „patridiotom” w kontrze do odradzającego się nacjonalizmu od początku był przykrywką multikulturalizmu. Można wręcz na polskim gruncie określenie „jagiellonizm” traktować jako synonim określenia „multikulturalizm”. Zastosowali ten trik, bo słowo „multikulturalizm” jest w polskim społeczeństwie negatywnie odbierane

 18. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  Rząd PiS po cichu podpisał tzw. Deklarację z Marrakeszu, która zobowiązuje władze III RP do otwarcia Polski na imigrację.
  Warto dodać, że Węgry odmówiły podpisania tej deklaracji.

  PS. Nie wiem, jakiego rodzaju superhipnozy zastosowano na masach debili, którzy nadal popierają PiS.

  PS 2. Ciekawe, czy „Matka Kurka” już to objaśnił jako genialny manewr w ramach tajemnej strategii Jarosława Kaczyńskiego.

 19. Nalezy przede wszystkim przestac glosowac na Sorosa – to co Polakom wychodzi najlepiej.

 20. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  Oprócz Deklaracji z Marrakeszu rząd PiS podpisał jeszcze Agendę 2030 ONZ
  https://www.ekspedyt.org/2018/08/27/oto-prawdziwy-powod-dla-ktorego-pis-bedzie-przyjmowac-imigrantow-i-pozwalac-na-promocje-lgbt/

 21. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  PiSowskie szkolnictwo tresuje dzieci pod multikulturalizm:

  ————

  Kontrowersyjny podręcznik dla dzieci. Internauci oburzeni promowaniem multikulti

  Zawartość podręcznika dla dzieci do zerówki wywołała ogromne kontrowersje. Internauci są oburzeni i zarzucają promowanie idei multikulti i propagandę. Wszystko przez to, że bohaterami książki są Kalim, Abraham i Abdul, którzy pochodzą z małżeństw mieszanych. Mama Polka i tata pochodzący ze Środkowego Wchodu czy Afryki – taki wzorzec rodziny nie wszystkim się spodobał.

  Kontrowersyjna książka to podręcznik dla sześciolatków „Olek i Ada” poziom B+ wydawnictwa MAC. Poniższy fragment zadziwił, zszokował i oburzył wiele osób. Zarówno rodzice dzieci, jak i nauczyciele są niemiło zaskoczeni.

  „Mamy Kalima, Abdula, Abrahama to Polki. A tatusiowie? Tata Kalima jest z Konga. Abdula z Iraku, a Abrahama z Izraela. W kraju taty Abdula i taty Kalima trwa wojna, a u taty Abrahama – walka. Dla Kalima, Abdula i Abrahama Polska to spokojny kraj. Tutaj własny dom, posiłki, zabawa. Tutaj nie ma wojny, nie ma walk – jest spokojne życie”

  Wielu osobom nie spodobało się promowanie wielokulturowości. Szczególnie w tak młodym wieku. Zastanawia również, dlaczego to matka jest Polką, a tata obcokrajowcem. Czemu dzieci noszą imię wywodzące się z kultury ojca. I dlaczego mowa tylko synach, a nie ma córek. Jedna z komentujących zarzuca również temu tekstowi złą polszczyznę (błędy gramatyczne i stylistyczne) brak logiki oraz stereotypowość.

  Fragment podręcznika dla przedszkolaków wywoła burzę w internecie. Pamiętajmy jednak, że to jedynie kawałek książki wyrwany w kontekstu. Ciężko tylko na tej podstawie oceniać całość. Warto również przypomnieć, że w załączniku do rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 lutego 2017 r. tj. Podstawie programowej wychowania przedszkolnego w Zadaniach przedszkola zwrócono uwagę na poznawanie innych kultur.

  https://kobieta.onet.pl/dziecko/kontrowersyjny-podrecznik-dla-dzieci-internauci-oburzeni-promowaniem-multikulti/l337krp

 22. Plausi said

  Déjà vu czyli deżawi

  @20, Polskie Obserwatorium Praw Goja
  przytacza wypowiedź pani dr. Aldony Ciborowskiej, którą nie dość, że za POPG każdemu rekomendujemy, ale także dzielimy jej wnioski, które się z naszym znakomicie pokrywają, choć dochodziliśmy do nich na zupełnie innej drodze

  1. dekalog to są prawa człowieka

  https://www.youtube.com/watch?v=4wrAdFYoDy8&t=9m15s

  nie tylko potwierdzamy ten wniosek, ale jak już pisaliśmy, prawa człowieka i ten rodzaj demokracji są jedynie talmudyczną karykaturą zasad chrześcijaństwa

  2. pani Ciborowska mówi o subtelnym wdrażaniu języka i wypieraniu ze świadmości wartości chrześcijańskich

  https://www.youtube.com/watch?v=4wrAdFYoDy8&t=11m20s

  niebywale ważny aspekt tego w samej rzeczy podboju społeczeństw, na co zwraca od dawna także blog

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

  czyniąc to w dramtyczny sposób.

  Jązyk i jego semantyka jest kluczowym elementem wojny, także tej wojny !

  3. zwraca uwagę na to, że w II Wojnie zlikwidowano tylko plebs żydowski

  https://www.youtube.com/watch?v=4wrAdFYoDy8&t=47m30s

  my poszlibyśmy nawet dalej

  https://marucha.wordpress.com/2018/08/17/uwagi-o-krytykach-polskiego-nacjonalizmu/#comment-775803

  „Holokaust został zesłany przez ich własny światowy zarząd, aby wyeliminować jednostki słabsze, nie dość przystosowane do zbrodni i przestępstwa. Był to rodzaj selekcji kadr dla następnego etapu opanowania globu przez pasożydów. “.

  Jedno zostało może myląco przedstawione, cytowany przez nią Saul Davil Alinsky nie był doradcą H. Clinkton czy Obamy, zmarł bowiem w 1972 roku, ale ich ojcem duchowym, H. Clinton napisała w młodości pracę n.t. Alinskyego, Alinsky miał jej w tej pracy pomóc. Wpływ duchowy Alinskyego był chyba pomocny w karierze obu.

 23. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  Jeszcze inne wypociny ministra Chorążego:
  https://medianarodowe.com/polska-musi-i-nawet-jesli-nie-chce-to-powinna-chciec-imigrantow-wiceminister-pawel-chorazy-o-polityce-integracyjnej/

  Zdradziecki rząd PiSuaru właśnie wdraża program o nazwie „Budowanie struktur dla integracji cudzoziemców w Polsce” (polecam wpisać sobie w google).

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: