Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  NICK o Głowa Kolumba, czyli krótki es…
  Marek o Czy Duda zatańczy kazaczo…
  wanderer o Wolne tematy (45 – …
  wanderer o Wolne tematy (45 – …
  revers o Czy Duda zatańczy kazaczo…
  NICK o Wolne tematy (45 – …
  Marucha o Głowa Kolumba, czyli krótki es…
  Za_granicą_widać_Lep… o Rozbić system samowładzy
  revers o Czy Duda zatańczy kazaczo…
  NICK o Wolne tematy (45 – …
  JARNO o Głowa Kolumba, czyli krótki es…
  wanderer o Rozbić system samowładzy
  JARNO o Głowa Kolumba, czyli krótki es…
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (45 – …
  revers o Wolne tematy (45 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 517 obserwujących.

Oszalała: Skandaliczne zachowanie Sereny Williams w finale US Open

Posted by Marucha w dniu 2018-09-09 (Niedziela)

Legenda światowego tenisa Serena Williams zachowała się skandalicznie podczas finału US Open.

W meczu z Japonką Naomi Osaki, sędzia Carlos Ramos ukarał Serenę Williams ostrzeżeniem za niedozwolony coaching (komunikacja werbalna i niewerbalna z graczem). Tenisistka przez kilka minut obrażała arbitra.

Patrzyłem i nie wierzyłem oczom. Williams nie tyle zwróciła uwagę sędziemu, z którego decyzją nie potrafiła się pogodzić, ale naciskała, żądała i groziła. Ramos zachował zimną krew i spokojnie wysłuchał ciągu obelg obrażonej sportsmanki.

Williams wpadła w prawdziwą histerię na granicy załamania nerwowego.
– Obrażasz mój charakter, domagam się przeprosin. Jesteś kłamcą. Nigdy, nigdy, nigdy więcej nie wejdziesz na kort sędziować w meczach z moim udziałem. Przeproś mnie. Przeproś! Powiedz, że przeprosisz! Ukradłeś mi punkt, jesteś złodziejem – wykrzykiwała tenisistka.

Zamiast przeprosin, sędzia pozbawił Williams gema za verbal abuse. Wynik w drugim secie wyniósł 5:3 dla Japonki.

Amerykance nie pozostało nic innego, jak wezwać sędziego naczelnego, ale decyzja pozostała niezmieniona. Williams była bliska przejścia do bardziej aktywnych działań, ale Osaki wygrała, co wywołało niezadowolenie publiczności.

— Słyszałam, jak tenisiści kierowali wobec sędziów jeszcze gorsze słowa. Jestem tu, by walczyć o prawa kobiet [U hu hu! – admin] i równouprawnienie. Nigdy nie widziałam, żeby sędzia karał mężczyznę za nazwanie go złodziejem. Ja poczułam, jakby to była seksistowska uwaga — stwierdziła Williams. — Po prostu czuję, że muszę to robić. To tylko przykład dla kolejnej osoby, która jest emocjonalna, chce wyrazić siebie i być silną kobietą. Może mi tym razem się nie udało, ale dzięki temu łatwiej będzie miała inna tenisistka — mówiła.

Ostatecznie kort utonął we łzach. Widzowie na stadionie i przed telewizorami śledzili dramat.

Jednak nie pierwszy raz Serena Williams zachowała się skandalicznie, a im dalej, tym jej show jest bardziej widowiskowe. Tenisistka rekompensuje swoją bezsilność emocjami i atakami pod adresem osób trzecich.

W 2009 roku w półfinale przeciwko Kim Clijsters, kiedy po wywołanym błędzie stóp, jedna z sędziów liniowych usłyszała, że piłka, którą akurat Serena trzyma w swojej dłoni wyląduje w jej gardle. Tenisistka została ukarana grzywną w wysokości ponad 80 tys. dolarów.

Jak zareaguje WTA? Ramos nie był obecny podczas ceremonii wręczenia nagród. Prawdopodbnie chciał uniknąć kolejnego wybuchu emocji Williams, która stopniowo niszczy swoją reputację. Władze powinny zdyskwalifikować tenisistkę za niewyparzony język. W przeciwnym razie ryzykujemy, że następnym razem Williams przejdzie do słów do rękoczynów.

[Po pierwsze Murzynka powinna już dawno zostać zdyskwalifikowana za bezczelne branie środków dopingujących, prawdopodobnie steroidów. I nie ma tu znaczenia, że skorumpowane wladze dały jej na to faktyczne zezwolenie. – admin]

https://pl.sputniknews.com

Komentarzy 25 to “Oszalała: Skandaliczne zachowanie Sereny Williams w finale US Open”

 1. brys said

  Po jakiego grzyba ludzie to oglądają? Biegi, zjady, jazdy, kopania, rzucania, odbijania, pływania, strzelania i jeszcze za to płącą? Przecież wyczyn to sama chemia i przeciętny człowiek nie ma nawet szans się zbliżyć do takich wyników.

  ——
  Ludzie lubią cyrk, igrzyska, walki gladiatorów…
  Admin

 2. lopek said

  Może dać sędziemu na wyposażenie paralizator?

 3. Tani sista said

  Wsadzić jej za karę piłkę od tenisa z drugiej strony ust.

 4. Kar said

  ..a ja krewkim babom proponowalbym jeszcze x trening na garscie..to przynosi naprawde pozytywne wyniki (one maja za duzo bakow w doopie..krew w nich buzuje)..

  sympatycznie i higienicznie jak na zalaczonym obrazku..z ladnym delikatnym podkladem muzycznym, ktory koi zszargane nerwy

  ———-
  To się nazywa „cat fight”.
  Bijące się baby to widok z reguły żałosny.
  Admin

 5. Zegar said

  anna grodzka – bęgalski w sporcie

  mężczyźni w sporcie kobiecym

  bracia Williams?
  Are Venus & Serena Williams men?
  Transsexuals are LEGALLY and CONFIDENTIALLY allowed to compete in women’s tennis by a New York Supreme Court Sentence of 1977

  .https://www.youtube.com/watch?v=fqSks7dvtnI
  .https://www.youtube.com/watch?v=rZkI1h8WJN8
  https://loquendolaxe.wordpress.com/2014/07/13/proof-serena-williams-is-male/

  https://www.menofthewest.net/transgenders-spell-doom-female-sports/
  Transsexuals are LEGALLY and CONFIDENTIALLY allowed to compete in women’s tennis by a New York Supreme Court Sentence of 1977! –see the WTA OFFICIAL RULEBOOK at the bottom of this page. This is regularly ignored or censored by sports experts commenting on the unprecedented physical supremacy of a 35 y.o. player who is known to make the number 2s of the world look like „amateurs”…

  In this video you will find a textbook physiological analysis of Venus and Serena Williams, all comparison are WITH BLACK WOMEN AND ATHLETES.

  -1.PELVIS analysis (Wider in females for childbearing and childbirth, and how it is clearly reflected in the body)
  This is the most reliable sex indicator, and it’s used by forensic investigation to determine the sex of a human being.

  -2.HAIR BEADS for the boys. (How to disguise masculinity)
  You will see how incredibly masculine the Williams looked like during their teens years, when natural male hormones were very active.
  Good for them social media and phone pictures weren’t there yet.

  -3.MUSCLE analysis. (Women have smaller muscle fibers, comparison with black sprinters, basketball and tennis players)
  You won’t find ANY woman in the world with the muscle mass of Serena Williams, not even boxers. It’s important to notice how perfectly balanced and proportionate is her body. Females who build extreme muscles through steroids, always develop a very disproportionate body.

  -4.TRANSSEXUAL’S BIG BUTT (Hormone Replacement Therapy induced female shapes, but on a male bone structure)
  See how abnormal is Serena’s big butt compared to other black females. Also consider that females with masculine body-types exist, but they never end up growing such abundant female shapes, this is a contradiction in terms. It can only happen to transsexuals using Hormone Replacement Therapy.

  -5.SKULL analysis. (Size, forehead sloping, brow ridge)
  Skull is an important skeletal indicator used to determine the sex of a human being, and it’s a confirmation of male gender.

  -6.LAW ALLOWS TRANSSEXUALS TO COMPETE IN WOMEN’S TENNIS (The New York Supreme Court sentence)
  How sex rights made transsexuals legal into women’s tennis. At the time of the trial members of the U.S.Tennis Association fear that somebody may undergo sex-change, only to enter women’s tennis.

  -7.OFFICIAL FAIRY TALE (Logical inconsistencies of the official story)
  How Richard Williams, who knew nothing about tennis, became coach and planned the career of his little kids as a way to get rich.
  Despite the fact that tennis is well known for NOT being a financially rewarding sports for the great majority of professionals.

  *VERY REVEALING PICTURES
  If you show pictures of Serena and Venus Williams to people who don’t know them, they would immediately recognize their male gender. It’s just that the mind is trained to recognize them as the „women’s tennis champions”, so our perception adapts to our beliefs.

  *Why SECRECY?
  -POLITICAL issues (the Williams have become a major symbol of African-Americans and any attack to them is labeled as racism).
  -WTA policy guarantees CONFIDENTIALITY to transsexuals eligible to compete.

  „FAQ”
  -Many comments refer to a natural superiority of blacks in sports.
  Please note that this is not basketball or track-and-field, where muscular explosiveness is known to give a big edge. Flexibility, speed, balance are very valuable in tennis. Players can’t normally afford to build their muscular mass to the maximum. Also the huge under-performance of other black tennis players compared to the old Williams, clearly denies this explanation.

  -Only the most reliable sex indicators are considered, but it’s important to look at them together. While it’s possible to find exceptions when looking at a single element, the fact that ALL of them are coherent and very typical of male gender, is what makes a very strong case.

  WTA OFFICIAL RULEBOOK
  http://www.wtatennis.com/SEWTATour-Ar

  Eligibility (page 24)
  4b. Transsexuals
  Any individuals undergoing sex reassignment from male to female
  before puberty are regarded as girls and women (female), while
  those undergoing reassignment from female to male before puberty
  are regarded as boys and men (male).
  Individuals undergoing sex reassignment from male to female after
  puberty are eligible for participation in WTA Tournaments under the following conditions:
  i. Surgical anatomical changes such as gonadectomy have
  been completed, including external genitalia changes;
  ii. Legal recognition of the female gender has been conferred by
  the appropriate official authorities;
  iii. Hormonal therapy appropriate for the female sexual assignment
  has been administered in a verifiable manner and for a
  sufficient length of time to minimize gender-related advantages
  in sport competitions; and
  iv. Eligibility should begin no sooner than two (2) years after
  gonadectomy.
  In all instances, a CONFIDENTIAL case-by-case evaluation will occur.

  https://www.thesportster.com/entertainment/top-15-famous-transgender-athletes/
  https://www.sisterhouse.net/library/category/transgender-resources/page/4/
  https://steemit.com/sport/@theenigma/serena-williams-first-man-to-give-birth

  Venus joked that the last time they played it was unfair because she was playing ‚two against one’, referring to Serena being 24 weeks pregnant with Aunt Venus’ niece Olympia at the time and still capturing the 2017 Aussie Open title.

 6. brys said

  Ad Admin – tylko że teraz dla chętnych igrzyska 24 godziny na dobę. 7 dni w tygodniu. Teść na emeryturze po godzin dziennie przed TV. Jak nie siatka, to skoki, to piłka, to biegi, iggrzyska, olimpiady, mistrzostwa Polski we wszystkim, mistrzostwa europy, swiata, itd itp. Dopiero rozrusznik serca go obudził z tego snu.

 7. Kar said

  To się nazywa „cat fight”.
  Bijące się baby to widok z reguły żałosny.
  Admin
  ______________

  ee tam..panie Gajowy, cos pan..to je zdrowe i dobre..spojrz pan jeszcze raz na te krzepkie bezstresowe dziewuchy i ich proste usmiechniete twarze. To nie sa wulgarne europejki, ktore wala sie po pyskach kuflami w pubach o byle co, bo im makijaz drugiej sie nie widzi..

 8. Zerohero said

  Ta gorylica ma łapę grubą jak udo Szarapowej. Doping równie bezczelny i chamski jak astma Norweżek. Ale to Szarapowej Rząd Światowy zszargał opinię jadącej na dopingu, że już nie powiem o innych.

 9. Zerohero said

  Można ubrać murzyna w garnitur, można nauczyć dystyngowanej mowy, ale i tak w chwili próby wyłazi z niego cała murzyńskość.

  Tak właśnie jest.
  Admin

 10. Zerohero said

  Przeciwniczka Sereny nie jest Japonką. To mieszaniec którego matka to Japonka, a ojciec murzyn z Haiti.

 11. Rokitnik said

  A swoja droga..po kiego wala biali excytuja sie walka czarnych, gdzie ichna buta wymusza na organizatorach wszystko// lacznie ze zmianow kolorow uniformow//? Afrykanki na sterydach z postura DRWALA, siekajace pilka tenisowa z niebywala sila…to ma byc piekny elitarny SPORT, za jaki k i e d y s uchodzil tenis ziemny?
  Ps Nowojorski maraton to od 15 lat festiwal biegaczy z Etiopii…Ugandy. Powoli staje sie to NUDN. Dziwie sie ze wciaz sa tacy co funduja im Mercedesy? Moze w gre wchodzi gra na zakladach totalizatora? Bo na zdrowy rozum, po co inni biegna skoro wynik jest na 99% do przewidzenia? Ja rozumiem ze czarni biedacy znalezli tutaj sobie ” zlota zyle ” ale inni???

 12. NyndrO said

  …z początku, tak bez zastanowienia, mołbym się tego Predatora przestraszyć tej … https://naekranie.pl/wp-content/uploads/2018/08/new-photos-showcase-predator-body-armor.jpeg

 13. revers said

  Willimasowa wraz soistra i rodzinka naleza do sekty ala monroni-zielonoswiatkowcy, im wszystko wolno, zwlaszcza jak troche szmalu zgarneli za gre w tenisa.

 14. niezalogowany said

  Mecz pomiędzy murzynką a czarną Japonką. Do tego latynoski sędzia słusznie karze za ewidentny coaching, ale w JuesandEj to oczywiście wina białego czlowieka. Co więcej, rasistowscy histerycy od Killary Clinton precyzyjnie określili winnych. To rosyjscy hakerzy…

 15. Boydar said

  A moim zdaniem to była ustawka. W słusznym celu zresztą. Muszą mieć na nią niekiepskie kwity.

 16. Boydar said

  „… organizatorzy przyjrzeli się sprawie i ukarali Serenę Williams na 17 tys. dolarów. Na 4 tys. dolarów wyceniono tzw. coaching, na 3 tys. dolarów roztrzaskanie rakiety, zaś na 10 tys. dolarów słowny atak na portugalskiego sędziego. Pieniądze te zostaną tenisistce odpisane od wygranej przez nią nagrody pieniężnej. Ta wyniosła w Nowym Jorku aż 1,850 mln dolarów …”

  https://sportowefakty.wp.pl/tenis/776124/serena-williams-ukarana-za-zachowanie-podczas-finalu-us-open

  Na następny us open z udziałem tej „syreny” jeden bilet będzie kosztował siedemnaście tysięcy 🙂

 17. 10
  Rokitnik
  Tu naprawde nie chodzi o czarnych-bialych. W sporcie wszyscy biora udzial. Japonska zawodniczka nie zrobila nic zlego.
  Ale za te Williamson to wszystkie wladze sportowe powinny przeprosic wszystkich Rosjan i rosyjskich atletow. I jeszcze im wyplacic OGROMNE odszkodowanie.
  I jeszcze tego kanadyjskiego (bialego) drania Mc Larena i Bubke – Ukrainca tez powinni wywalic bezpowrotnie.

  Nie tylko Williamson powinna byc juz dawno zdyskwalifikowana ; i za cpanie srodkow dopingujacych i za zachowanie.. Wszyscy amerykanscy lekkoatleci tez.
  Obojetnie jaki kto ma kolor skory (chorwaccy sportowcy nie lepsi).
  A z tego chlopo-baba, to taka kobieta jak z mysiej dziurki gramofon.

  Do wielkiego szmalu w sporcie zawodowym dorwalo sie duzo bandziorow – nie tylko Williamson.

 18. j23 said

  brak słów na zachowanie tej prymitywnej małpy.Gdyby to zrobiła Rosjanka toooo………..dopowiedzcie sobie co by było

 19. Adrem said

  No i co takiego ?
  Wkurzone gorylice tak robią.

 20. Barbara Chojnacka said

  Ad Troll Polonii,
  Świetnie Pan to ujął 😁

 21. Maverick said

  Amerykanskie spoleczenstwo od ciaglego podtruwania GMO, szczepionkami, flourem. spryskiwaniem nieba, i nano technologiami staje sie coraz glupsze i gwaltownie spada im IQ. Staja sie arogancy, agresywni, zatracili sens komunikowania, perswadowania, i kontroli emocji. To jest upadek cywilizacyjny.

 22. Jak się jedzie na sterydach, to się ma kłopoty z agresywnością. 🙂

 23. Re 21:
  No i dobrze, niech te pseudopaństwo w końcu zdechnie. Świat odetchnie w końcu od wojen przez nich wywoływanych.

 24. Maverick said

  Mimo ze uwazam co jem, starsznie to dziala na system obronny organizmu, czujesz sie zmeczony, flegma na plucach, ludzie sa patetyczni. obojetni od tego ciaglego podtruwania.

  Dlatego coraz to mniej sie mnie tutaj podoba w tym USA. Aby byc zdrowym trzeba by bylo wyjechac na wies, zaczac uprawiac warzywa, hodowac kury i kroliki.

 25. Ad. 23

  No i dobrze, niech te pseudopaństwo w końcu zdechnie. Świat odetchnie w końcu od wojen przez nich wywoływanych.

  Pan zdaje się nie rozumieć, że USA ma dwie twarze. Jedna, to twarz rządowa, twarz establishmentu, który do ostatniej kropli cudzej krwi zamierza bronić swojego stanu posiadania i twarz Amerykanów, którzy chcą żyć w pokoju i pracować uczciwie, ale ci Amerykanie nie są w stanie przeniknąć umysłem za zasłonę ustanowioną przez największych na świecie ściemniaczy…

  Więc chce pan żeby zdechli Amerykanie en bloc, czy chce pan, żeby zdechła „elita” amerykańska, która po szyję kąpie się we krwi innych narodów?

Sorry, the comment form is closed at this time.