Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Juncker: „Szkodliwe treści będą usuwane z sieci w ciągu godziny”. Oto jak UE chce cenzurować internet!

Posted by Marucha w dniu 2018-09-12 (Środa)

Przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker w dzisiejszym przemówieniu zaproponował wprowadzenie na terenie UE przepisów, które „pozwolą usuwać z internetu treści o charakterze terrorystycznym w ciągu jednej godziny, tj. w krytycznym przedziale czasowym, w którym dochodzi do największych szkód”.

[Szkoda, że jeszcze nie ma przepisów, które pozwalałyby usuwać z polityki osoby o cechach psychopatycznych, alkoholików, nałogowych kłamców i oszustów itp. – admin] 

Ten słynący z zamiłowania do alkoholu polityk zasugerował ponadto, że takiego właśnie rozwiązania oczekują dziś europejczycy. Czy też macie wrażenie, że im dłużej w Brukseli będą rządzić ludzie pokroju Junckera, tym poparcie dla idei UE będzie spadać?

Przy okazji orędzia o stanie Unii przewodniczący Komisji Jean-Claude Juncker wypowiedział dziś następujące zdanie: „Europejczycy słusznie oczekują, że Unia zapewni im bezpieczeństwo. To dlatego Komisja proponuje dzisiaj nowe przepisy, które pozwolą usuwać z internetu treści o charakterze terrorystycznym w ciągu jednej godziny, tj. w krytycznym przedziale czasowym, w którym dochodzi do największych szkód”.

Przypomnijmy – rok temu Komisja Europejska zobowiązała się do monitorowania postępów w zwalczaniu nielegalnych treści w internecie oraz oceny, czy konieczne będą dodatkowe środki w celu zapewnienia „szybkiego wykrywania i usuwania nielegalnych treści w internecie”, w tym ewentualne środki prawne w celu uzupełnienia istniejących ram regulacyjnych.

W marcu 2018 r. Komisja zaleciła przedsiębiorstwom z branży IT oraz państwom członkowskim, aby wprowadziły zaproponowany przez nią zestaw środków operacyjnych w celu zintensyfikowania działań w obszarze nielegalnych treści w internecie (mowa nienawiści, treści terrorystyczne).

W efekcie powyższego szereg kluczowych firm IT (Facebook, Microsoft, Twitter, YouTube, Instagram, Google+, Snapchat i Dailymotion) zobowiązało się przestrzegać stworzonego przez instytucje unijne specjalnego kodeksu postępowania, który zobowiązuje m.in. do oceny i szybkiego usuwania, w razie potrzeby, nielegalnych treści o charakterze ksenofobicznym i rasistowskim (w większości w ciągu 24 godzin).

To jednak nie koniec zmian. Przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker chce usankcjonować prawnie możliwość usuwania z internetu treści o charakterze terrorystycznym w ciągu jednej godziny. Twierdzi przy tym, że takich zmian oczekują europejczycy.

Co może być uznane za „treść o charakterze terrorystycznym”? Według unijnej definicji taka treść to „materiał, który podżega lub nakłania do popełniania przestępstw terrorystycznych, promuje działalność grup terrorystycznych lub dostarcza instrukcji dotyczących technik stosowanych w przestępstwach terrorystycznych”.

Powstaje pytanie – czy nawoływanie przez członków KOD lub innych ObywateliRP do wyjścia na ulice i „obalenia rządu PiS siłą” to już treść o charakterze terrorystycznym? Wszak niewątpliwie nakłania do popełniania przestępstw o takim charakterze. Jeśli tak, to czy zgodnie z nową unijną regulacją najwięksi dostarczyciele usług internetowych będą musieli w ciągu godziny blokować konta opozycji?

Pytam rzecz jasna przewrotnie chcąc przez to pokazać, jak wspomniane rozwiązania (jeśli rzeczywiście wejdą w życie) będą groźne dla współczesnej komunikacji społecznej, a jednocześnie jak bardzo inicjatywy dzisiejszych eurokratów szkodzą idei europejskiej wspólnoty.

Pozostaje mieć nadzieję, że przyszłoroczna elekcja do Parlamentu Europejskiego przyniesie nowe polityczne rozdanie, które pozwoli pogonić całą zblazowaną ekipę słynącego z zamiłowania do alkoholu Jean-Claude Junckera.

[Żadne wybory, elekcje ani srelekcje nic tu nie zmienią – admin]

Źródło:
Orędzie o stanie unii 2018: Komisja proponuje nowe przepisy, aby usuwać z internetu treści o charakterze terrorystycznym (Europa.eu)

http://niewygodne.info.pl

Komentarze 43 to “Juncker: „Szkodliwe treści będą usuwane z sieci w ciągu godziny”. Oto jak UE chce cenzurować internet!”

 1. revers said

  Ale Martin Schultz w te same tony, dzis w Bundestagu o niemeickiej AfD, i to nie sam tylko z mlodszym kolega partyjnym, ktory juz nadaje sie do nastepnego rozdania w UE. Poslowie Afd woleli opuscic sale obrad, bo nie dalo sie sluchac napadu histerii antynarodowych.

 2. Krzyżem w błysk davida said

  Słowa „dzień dobry” mogą chazarskie mendy też uznać za terrorystyczne jak będą chcieli. Tym koczowniczym łajzom wolno wszystko.

 3. lopek said

  Pomalutku, powolutku dzieci Szatan powrócą do metod wypróbowanych kiedyś przez towarzysza Stalina i pana, towarzysza Hitlera – to chyba jasne.

 4. franz said

 5. AlexSailor said

  @Marucha

  Proszę się zastanowić nad poniższym.

  To są zdrajcy nie tylko państw narodowych, białej rasy, państw europejskich, ale po prostu Unii Europejskiej.
  Jak by nie było, jest to ułomna, wybrakowana, pokręcona, ale struktura polityczna i ekonomiczna Europy.
  Do której należy Polska i inne państwa.

  Jest to na dodatek najsilniejszy (jeszcze?) organizm (choć rozczłonkowany) ekonomiczny świata.
  Właśnie działania tych zindoktrynowanych lewacką zarazą, prawdopodobnie siedzących w kieszeniach lub aktach
  ss innych państw, patałachów z szemraną przeszłością, są nakierowane na rozwalenie europejskiej ekonomii,
  polityki, nauki, europejskiej kultury, dobrobytu, siły militarnej i politycznej.

  Po prostu zawłaszczyli EWG, przerobili je na WE, a następnie zaprogramowali w TL autodestrukcję UE.
  Ludzie będą nienawidzić tego tworu, bronić się przed zniewoleniem i rozwalać też dobre więzi, dobre
  rozwiązania, jak np. Schengen czy swobodę osiedlania się wewnątrz Unii, swobodę handlu towarami i usługami,
  czy przepływu kapitału.
  A przy tym będą wykorzystywać lokalne patriotyzmy.
  Np. takie France dopóki czerpały garściami ze swobody przepływu kapitału, to było OK.
  Jak okazało się, że im firmy przenoszą się do Polaki czy Rumunii, to już wymyślili podatek od przeniesionego
  kapitału firmy, który ma się nijak do zasad głoszonych przez nich samych o regułach kierujących UE.

  Takie France staną się za jakiś czas niczym wobec Chin, Rosji, nie mówiąc nawet o Stanach.
  I o to chodzi.
  Oni, osoby decyzyjne UE siedzą w kieszeni u zagranicznych ss ościennych państw.
  Prawdopodobnie pracują nawet dla krajów arabskich realizując ich politykę niszczenia i podboju Europy.

  Siedzimy w piramidalnym, wielopiętrowym szambie po usta i każdy nasz ruch powoduje łyk tej cuchnącej
  mazi.

 6. revers said

  Juz odpwiednie wstawki jako okenka z tekstem blokowania sa przygotowane , np. dla kanalow RT lub Salviniego teksatch o Bruksseli, tam tylko grube pieniadze rzadza, a czy od Rotszylda, Sorosa, Szejka, korporacji abc lub z podatkow od podatkow, to juz nikogo nie obchodzi.

 7. revers said

  ad6

 8. Plausi said

  W Brukseli zebrano swoistą menażerię

  n.p.

  https://marucha.wordpress.com/2018/06/28/czarna-msza-w-trewirze-czyli-o-czczeniu-gnostyckiego-proroka-marksa/#comment-765228

 9. Roman K said

  Ja popieram…szkodliwe tresci powinny byc natychmiast usuwane z Internetu!

  Mam tylko chorobliwie podejrzany stosunek do tego ..KTO zadecyduje co jest szkodliwe!!!!!!!!!

 10. Zerohero said

  Przecież nie do dziś wiadomo, że największe zamachy terrorystyczne organizowane są w ciągu pół godziny od wstawienia mema przez szefa grupy. Już w latach 60 XX wieku Frakcja Czerwonej Armii zwoływała się na grupach fejsbukowych.

 11. Zdzicho said

  Były rachunki krzywd i bezczelne imputacje, nie nadające się do publikacji w internecie. I ja Junkier tymi rencami je bendem skreślał. Wszystkie. I zakaz mi tu zaraz wprowadzić jakichkolwiek komentarzy. Nasi dziennikarze są uber alles. Reszta mnie won od pisania. Tylko wolno wam czytać. A jak mnie który tam spróbuje podskoczyć to go zaraz władza ludowa tymi rencami wykreśli, tak z neta jak i z planeta.

 12. abc said

  Lewicy prędzej czy później wolność słowa zaczyna przeszkadzać ZAWSZE.
  I nie ma co się dziwić bo taka ich parszywa natura, dla dzieci „ojca kłamstwa” prawda jest jak sól w oku.
  „Podnieśli krzyk i zatkali sobie uszy…” – mniej więcej podobna reakcja od dwóch tysięcy lat, prawda jest dla nich wszystkich zwyczajnie nie-do-zniesienia.

 13. Arton ZX said

  Dlaczego biały człowiek wybrał samozagładę ? Wszak nikt nie wątpi (zwłaszcza katolik) , że człowiek posiada wolną wolę , a odcinający się od katolicyzmu , jest przekonany , że posiada wolność wyboru . W ramach tej wolności i wysokiej samoświadomości , dostrzegając , że reszta populacji ma „świadomość ameby” , ma w nosie resztę i myśli wyłącznie o sobie .

  Dlaczego św Piotr zaparł się trzykrotnie Jezusa „nim kur zapiał” , ten który miał być skałą i miał zbudowac kościół , którego siły piekielne nie przemogą ? Co za strach , niepewność , pogubienie zawładnęło jego duszą ?

  A gdyby kierując się odruchem serca zebrał zwolenników i odbił Chrystusa z krwawych łap Sanhedrynu ?

  Wówczas nie spełniło by się „nie moja , lecz Twoja wola”, nie byłoby zbawienia i Mesjasza , „który tak nas umiłował , że życie za nas dał”
  Na Piotra i pozostałych apostołów musiało zejść pogubienie strach i bezradność , choc nie było wówczas ogłupiających apostołów mediów i wszawych polityków , rozdających a to kiełbasę , a to cukierki (blokady internetu też nie było)

  Czy biały człowiek wybiera samozagładę , tak jak Piotr „wybrał” zaparcie się Chrystusa ?

  No skąd , przecież biały człowiek wybiera zgodnie z wlasną „wolną wolą” .

  Gdyby białemu człowiekowi poświęcić sesję i pokazać na liczbach , faktach mechanizm zagłady , oczywiście zaprze się i …. wybierze samozagładę .

 14. Boydar said

  No jak to kto, Panie Romanie, strażnicy !

 15. NyndrO said

  Strażnicy to raczej będą dbać o wolność w internecie. Np. najlepsi hakerzy z Anonymous, choć pewnie nie tylko ( Oni już raz wygrali z NWO, także nie niedoceniałbym ich). Decydować będą decydenci. No Paaanie Boydar.

 16. NyndrO said

  Oczywiscie Pana MUSI być na wierzchu, więc proszę. 😉

 17. Boydar said

  Nie, Panie Nyndr0, nie moje; Quis custodiet ipsos custodes?

 18. lopek said

  Re 13:
  „Dlaczego biały człowiek wybrał samozagładę ?”
  Koniec cytatu
  To nie samozagłada a kompletne ubezwłasnowolnienie na które dzieci Szatana pracują od zarania świata. Takim bezpośrednim narzędziem do owego ubezwłasnowolnienia jest forsa, której strumieniami zarządzają właśnie dzieci Szatana. Ta forsa ma zaspakajać nieodpartą chcicę na koraliki i świecidełka – którą to chcicą – też zarządzają dzieci Szatana.

 19. NyndrO said

  No właśnie. Więc jest. proszę bardzo.

 20. Boydar said

  🙂

 21. Boydar said

  Praca z Panem Nyndr0 to czysta przyjemność, aż szkoda że buddysta.

 22. NyndrO said

  No, też się cieszę, że jesteśmy na jednej zmianie.

 23. NyndrO said

  Nie ubolewam, że Pan Boydar jest katolikiem i to normalnym, choc nie, … nienormalnym, ale prawdziwym, bo to dobrzy
  Ludzie. Przypomina mi głupoty, jakie wygłaszał Pan JO, że katolicy nie maja poczucia humoru. To było jakies 5 lat temu, ale nigdy tej bzdury nie zapomnę.

 24. Boydar said

  Nie ubolewa Pan Nyndr0 ? To miłe … 🙂

  Idę przystrzyc drzewka, już pora. Jabłonki i grusza poczekają.

 25. revers said

  re9
  alez na Twiterze juz sie wpisal jaki medrzec od Kowalskich pod tag #ACTA2 po co wam internet sa gazety Suddeutche Zeitung, FAT, Bild czy jego odpowiedniki polskojezyczne w Polsce Fakty, Express i tym podobne tytuly gazet.

  Bild dla Niemcow jak sie czyta to wlasciwie gazeta CIA, w polsce podobne tytuly gazety BND dla Polakow, czy choby slawetna Gazeta Polska Sakiewicza, gazeta ukrainskiego SBU dla polakow.

 26. longin19 said

  Juncker: „Szkodliwe treści będą usuwane z sieci w ciągu godziny”.
  Dla kogo szkodliwe? Dla chujni jewrejskiej, pieprzony żyo-chazarski dzikusie?
  I to są elity rządzące, kupa psychopatycznych mend syjonistycznych. Wariaty z bronią.

 27. Joung said

  No dobrze A kiedy ”’junkra”’ z utylizuja?????Czy uniie z utylizuja????
  NIGDY?????
  Robaczki (spoleczenstwa europy) tak sa zahipnotyzowane ze nie widza na Horyzoncie
  TOTALITARYZMU JAKI NADCIAGA
  Komunist to byl pikus z tym CO BEDZIE…….

 28. MatkaPolka said

  SENSACJA

  Mateusz Piskorski, więzień żydowskiego reżimu IIIRP, kandyduje na prezydenta Warszawy
  Bardzo dobre linki pod artykułem.

  Co zrobi syjonistyczna banda IIIŻydo-RP/Polin wysługująca się syjonistom z Waszyngtonu, Londynu, Tel Avivu, posługująca się hasłami: zachodnich standardów w polityce, zachodniej demokracji i – o ironio – obroną praw człowieka, – ale obroną praw człowieka zagrożonych w Rosji reżimem W.Putina?

  Czy powszechne w Polsce żydowskie media poinformują Polaków o zgłoszeniu kandydatury Mateusza Piskorskiego w wyborach samorządowych?

  Przypomnijmy, że Mateusz Piskorski jest więziony od ponad dwu lat przez żydowski reżim IIIRP bez wyroku sądowego i bez postawienia zarzutów.

  Warszawiacy – głosujmy na Piskorskiego. Czy reżym zdecyduje się na taką kompromitacje, aby prezydent Warszawy rządził z więzienia? Piskorski nie został pozbawiony praw obywatelskich – czynnego i biernego prawa wyborczego.

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/09/07/mateusz-piskorski-wiezien-zydowskiego-rezimu-kandyduje-na-prezydenta-warszawy/

  MATEUSZ PISKORSKI KANDYDUJE NA PREZYDENTA WARSZAWY BĘDĄC W ARESZCIE

  Nie pozwólmy, aby Chazarskie scierwa z PiS=Partia Interesów Syjonistycznych mogły wygrać a wtedy – zrobią już z Warszawy drugi…Tel Aviv

 29. Arton ZX said

  Ad Lopek 18
  Obawiam się , że dzieci szatana są tylko narzędziem , wykonawcami Tego , od którego „pochodzi wszelka władza na Ziemi” . Zaś łatwość zmanipulowania i beztroskie podążanie do zagłady , stąd , że wyrok już zapadł .
  Model zagłady schematycznie opisany jest w przypadkach Sodomy i gomory , czyli …
  1 . Odejście od przestrzegania praw Bożych
  2 . Wytarzanie w obrzydliwościach pedalstwa (by nie zadrżała ręka)
  3 . Zagłada

  Odeszliśmy od praw bożych , w całym spektrum kulturowo-religijnym , odrzuciliśmy dekalog , nauki Chrystusa , nawet czytelną dla laika fizyczną walkę Jezusa z lichwiarzami , Jan Paweł II usunął z kanonu katolickiego (kanon 1543)

  Mamy obecnie do czynienia z realizacją 2 pk scenariusza z Sodomy i Gomory , gendryzm , „wychowanie seksualne” wkracza do szkół , by gorszyć maluczkich .

  Naczelnik Kaczyński , „patriota i katolik” zarządził wymianę ludności Polski , na filipińczyków , murzynów i ciapatych . A do nas nie dociera , że jesteśmy usuwani z ziemi i rodzaju ludzkiego , z ziemi której bogactwa naturalne to setki bilionów $

  Pkt II i III , może mniej widowiskowo jak w Sodomie i Gomorze odbywa się na naszych oczach . Wykorzystamy naszą „wolną wolę” , by to odwrócić ? Obawiam się że nie jesteśmy w stanie .

 30. osoba prywatna said

 31. osoba prywatna said

 32. osoba prywatna said

 33. osoba prywatna said

 34. NICK said

  Admin – komentarz pod tekstem:
  „[Żadne wybory, elekcje ani srelekcje nic tu nie zmienią – admin]”

  80% Gajówkowiczów pójdzie na ‚wybory’, zwłaszcza polonusy.
  Potem będą pierdzieć z tłumikiem.

  Ech.

 35. Sama udana ucieczka bialej europejki jest pogwalceniem zasad standardow unijnych i …..demokracji zachodniej🤣😂😁

 36. Birton said

  żydowska robótka, synów diabła (J. 8:44) – frontalny atak na białych

 37. , said

  ten link pójdzie na pirwszy łogień
  https://marucha.wordpress.com/2018/09/10/lista-10-kontrowersyjnych-prywatyzacji-iii-rp-oto-jak-pozbywano-sie-wielkiego-majatku-skarbu-panstwa/#comments

 38. Roman K said

  W Ameryce jest ok 26 mln Polonusow….na wyobry chodza Polacy mieszkajacy w USA…niewiele… jakies 50 tys,,,, Chicago 2mln..New York oj 600tys.. ich glosy sa dodawane do glosow….i tylko stolicy Warszawa.

 39. Roman K said

  Chce wyrzucic do zucia…:
  Wybory nic nie zmienia…..wybory moga zmienic …ale dlatego wlasnei nie mozna nikogo wybrac…bo zamiast wyborow mamy glosowanie.
  Jesli nei mge byc wybrny , nie moge wybrac swojego kandydata…jakim idiota musze byc idac glosowac??:__)_)_)_
  Nie ma wybrow bez zorganizowanego spoleczenstwa…. bez organizacji nei ma nic! Nie ma zadnej organizacji bez Tozsamosci organizacyjno programowej ..I bez identyfikacji programowo politycznej! Nie ma anonimowej organiozacji ani anonimowego programu!
  Kudzie odrozniaja sie tym ,ze potrafia sie organiozowac…organizaowac Cywilizacje Ludzka, ktorej czescia jest aktywnosc polityczna, ksztaltowanie wlit z wyrazna tozsamoscia I samoidentyfikacja. Nieeeeegdzi na swiecie nie zmienila niczego Anonimowa Partia Niezorganiozoany Zastraszonych i Obsranych ze strachu Anonimow! Organiozajca wymagha odpowiedzialnosci a nie mozna byc odpowiedzialeny nie posiadajac identyfikacji.
  Kazdy czlowiek ma Nazwisko ,ktore czyni z niego Osobe….I pozwala mu na Czyn…..
  Bydlao nie ma imion ani organiozacji…nie organizuje glosowan …I nie ma hierarchii, reaguje tylko na bat…..stad nazwa Goyim:-_))_)___

 40. https://marucha.wordpress.com/2018/09/12/juncker-szkodliwe-tresci-beda-usuwane-z-sieci-w-ciagu-godziny-oto-jak-ue-chce-cenzurowac-internet/

  JUNCKER: „SZKODLIWE TREŚCI BĘDĄ USUWANE Z SIECI W CIĄGU GODZINY”. OTO JAK UE CHCE CENZUROWAĆ INTERNET!

  W Bundestagu zaginęła duża część ARCHIWUM ADENAUERA. Było tam śledztwo Bundestagu w sprawie Hitleryzmu i Holokaustu, które wykazało, że Hitler był Żydem i ŻYDOFILEM, ale zostało to częściowo opublikowane w książce HITLER ZAŁOŻYCIELEM IZRAELA. Niektórych rzeczy publikować było jednak nie można, gdyż są zbyt EGZOTYCZNE dla Europejskich Baranów, jak np. to, że Hitler kazał swej Gwardii OBRZEZAĆ SIĘ I IŚĆ NA PODBÓJ PALESTYNY, żeby przy pomocy tajnych kont szwajcarskich przenieść władzę z Moskwy do Tel Awiwu – co świadczy, że założycielami Izraela byli ROTSZYLDY.
  Mam list z USA, że Paryski Rotszyld dał młodemu Hitlerowi 900 milionów dolarów a jego totumfackiemu Himmlerowi 100 milionów za Zmianę Wyznania z Marksizmu na Lasalizm. Hitler zaczynał karierę jako Zastępca Komisarza Politycznego Czerwonego Pułku Monachijskiego, który Róża Luksemburg stawiała za PRZYKŁAD. Tak bowiem jak Stalin był PŁATNYM agentem Rokefelerów tak Hitler był agentem Rotszyldów, co leżało u podstaw doktryny Józefa Becka. Amerykanie modlili się ŚWIĘTY STALINIE, BROŃ NAS PRZED ROTSZYLDAMI.
  Habsburgowie zafundowali GLOBALNY imperializm amerykański Powierzając krakowski patent Łukasiewicza SZKOTEM Rokefelerom, którzy okazali się templariuszami-jezuitami czyli Żydami. Habsburskimi komisarzami Rokefelerów byli krakowscy Buschowie-Sherffowie-Bushowie, z których Preskot był dyrektorem obozu Pracy Niewolniczej w Oświęcimiu, gdzie według raportu I frontu Ukraińskiego w Stu Podobozach na terenie 14 tysięcy km2 ZAPRACOWANO Na Śmierć 6 milionów Słowian. Żydzi bowiem jurysdykcji ŻYDOFILA Pracy Niewolniczej nie podlegali, tylko Słowianie i Murzyni.
  Kapitał z OŚWIĘCIMIA poszedł przez tajne konta palestyńskie Eichmanna i Wallenberga na budowę Izraela a Holokaust okazał się tak DOBRYM interesem, że Holokaustem został sam Hitler, o czym świadczy Wojna o Skarbiec Hitlera w Wałbrzychu, do którego KLUCZE ma córka Hitlera z dupy Francoisa Mitterranda Angela Merkel.
  Teraz tego rodzaju informacje ze śledztwa Bundestagu w/s Hitleryzmu i Holokaustu czy śledztwa Federalnego Biura Śledczego FBI w/s Rotszyldów będą Usuwane jako SZKODLIWE dla Eurokratów, gdyż Unia Europejska jest WŁASNOŚCIĄ Rotszyldów, którzy Zainwestowali w Młodego Adolfa. Rotszyldy pobili Rokefelerów Na Głowę DZIĘKI MNIE, gdyż powtórzyłem serbską mądrość, że jezuickim wyznaniem wiary jest zapładnianie bab spermą z dupy cherubina i obcinanie niewolnikom penisów. Gdy kazałem hrabiemu Kurowskiemu to uzasadnić to odpowiedział: SERBOWIE UMIĄ GADAĆ Z ŻYDAMI I MUZUŁMANAMI.

 41. Alfred said

  Czyli już niedługo kolejny film z brakedance Junckera zniknięcia w ciągu kilkudziesięciu minut.

 42. hulsz said

  Szkodliwe tresci beda kasowane w ciagu godziny a najebany juncker bedzie usuwany w ciagu minuty.

 43. Szkoda, że jeszcze nie ma przepisów, które pozwalałyby usuwać z polityki osoby o cechach psychopatycznych, alkoholików, nałogowych kłamców i oszustów itp. – admin

  Na dziś potrzebne nam umiejętności rozpoznawania osób o cechach psychopatycznych, alkoholików, nałogowych kłamców i oszustów itp. I to nie po szkodzie, a przed szkodą.

Sorry, the comment form is closed at this time.